PDA

View Full Version : Ettevalmistused sessiks & kuidas ennast maximum focused hoida mängu ajal?



qbj0hn
17.12.10, 16:43
Nimelt mul on sick probleem,et ma mängin 24/7 pokkerit.Aga ma ei suuda ennast eriti hästi focused hoida ja tahaks seda totaalselt muuta nüüd.
Pmst on lugu selline,et kui arvutis olen netis vms on ALATI vähemalt 1-2 lauda kõrval käimas kui mängin,aga enamasti läheb sitasti siis.
Standard on see,et 6-7 lauda on ees ja samala ajal vahin foorumit või passin facebookis.
Tahaks kardinaalselt seda muuta ja teha normaalseid sesse.Eino ükspäev quitsisin 3 handed 80VPIP vaala,et mingit debiilset fb mängu taguda.

Nii siis küsimus konkreetne.
Mida teha,et ennast võimalikult keskendunult hoida mängu ajal.
Lihtne vastus vist oleks obviously,et millegi muuga mitte tegelda,netis mitte passida ja msn-is mitte suhelda jne.
Aga kas on ka mingeid eri nippe,et hoida ennast võimaikult kaua A+ mängu juures.
Ja viga on ka see,et ma mängin meeletult palju,aga tahaks sesse edaspidi lõigutada.
Loodetavasti saate mu pointile pihta.

Spewmonkey
17.12.10, 16:47
Tee omale windowsi uus user, kus on ainult pokrisoft ja HEM. Leia omale mingi hea pokriga seotud lühike klipp, mis aitab häälestuda. Sessi ja netis surfamise vahele tee väike paus, mine jaluta ringi vms.

taipupole
17.12.10, 16:50
Käi enne sessi vetsus ära ja ole joomisel ettevaatlik. Ja näljasena ei tasu ka mängida.

qbj0hn
17.12.10, 16:50
See windwosi uus user on küll hea idee,polegi selle peale tulnud :D

Potsataja
17.12.10, 16:50
Ja viga on ka see,et ma mängin meeletult palju,aga tahaks sesse edaspidi lõigutada.


Alusta ehk sellest, et meeletult palju peaks võrduma 200k+ käsi kuus. Juhul, kui sa mängid alla selle, siis sulle meeldib lihtsalt multitasking ilma multitaskingu oskuseta.

qbj0hn
17.12.10, 16:56
Kui ma rohkem laudu mängiks siis obv 200k kuus,aga ma mängin 100k kuus ainult 9 tabledes.Ligimale 250 tundi kuus umbes.
Aga vbl mul ongi mingi multitaskingu fetish?Mul ei lähe sitasti,aga ma usun,et mul läheks kohe kõvasti paremini kui ma muude asjadega samal ajal ei tegeleks.Praeguse kuu winrate miski 7bb/100 25k käe peale.
Aga ma ise tunnen,et läheb halvasti :S.

Cypher0
17.12.10, 17:07
Cascade'i 16 lauda ja tee brauser väikseks kuskile nurka ja kaabi FB Zynga Poker ka lahti. Siis ei jää aega millegi muu tegemiseks lihtsalt ja netis surfata ka ei saa, kuna brauser pisikesena kuskil nurgas:) Eriti hea, kui mingi msni vestlus ka kuskil lahti on, et kui mingi hingetõmbepaus tekib, kribad sinna midagi. Mina viimasel ajal teen niimoodi igatahes u. 2tunniseid sesse.

kardaanirist
17.12.10, 17:08
võid proovida ka lühemaid sesse. näiteks tunda ega järjest. samuti olen lugenud siinsest foorumist, et peale trenni on mõttetöö hea. kui elad oma majas, siis käi enne sessi näiteks lund lükkamas. : D

qbj0hn
17.12.10, 17:09
Ma üle 9-e laua ei mängigi kuna ma ise avan laudu ja 30% kätest umbes on mul HU.Üle 9 laua ei mängi kuna siis mu winrate kannatab tunduvalt nagu on tulemused näidanud.vanasti lasin koguaeg 16.

k2snakalle
17.12.10, 18:20
Ma ise lülitan kõik muud asjad välja(msn, skype, foorum jne jne)....firefox jääb ka lahti vaid PTR-i jaoks
+näljasena ei tasu mängida + kõhtu väga täis ei tasu ka süüa ennem :) Selline kerge eine enne sessi on paras. Kui tunned, et kõht hakkab uuesti tühjaks minema, siis ongi hea aeg paus teha ja keha kinnitada uuesti.

Sass
17.12.10, 18:37
talk less with Sass in msn

$Lauri$
17.12.10, 18:39
Ei soovita nii palju laudu mängida. Kuni 4 lauda on õppimiseks, kuni 12 on siis kui juba biidid limiiti ja üle selle on crushimine, sama hästi võiksid suuremat limiiti mängida. Ära ava interneti ega msni ja mängule keskendumine on kordades suurem. :)

ranka
17.12.10, 20:40
Tee omale windowsi uus user, kus on ainult pokrisoft ja HEM. Leia omale mingi hea pokriga seotud lühike klipp, mis aitab häälestuda. Sessi ja netis surfamise vahele tee väike paus, mine jaluta ringi vms.

FR'is hea aga bumhuntimisel PTR'i vaja.

soouni
17.12.10, 20:56
Ma ei tea kas aitab aga ma mõtlen umbes nii.

Kõigepealt kui lauad avan on varutud jook kõrvale muud miskit, msn enamvähem offline ning muu suletud. Ja sisendan, et ma tahan parim olla laudades ja teisi crushida. Seega mõtlen mis ma tegema peaksin, et seda saavutada saaksin. Sellega hakkan keskenduma olulistele asjadele. Ning kui väga vabapäev on siis üritan nii mängida, et tunniajased sessid iga tunni tagant.

Ma ei tea mu mõte on igatahes et tahan parim lauas olla ning käitun vastavalt et seda saavutada.

Ei tea kas aitab aga mul töötab.

Potsataja
17.12.10, 20:59
´´Ettevalmistused seksiks & kuidas ennast maximum focused hoida eelmängu ajal´´ oleks imo veel pädevam teema ::)

Elu ei ole pokker.

ristijeesus
17.12.10, 21:24
Kui tahad tõsiselt pokkeriga raha teenida, siis loe läbi Leatherassi raamat Treat Your Poker Like a Business.

ESTPatrick
17.12.10, 21:29
KÕIK mis ei ole seotud pokkeriga KINNI.

olen proovinud kõike ja ebaõnnestunud kõiges, igal ühel oma keskendumisnipid muidugi

Vesi ja puuvili ka proovin läheduses hoida igaksjuhuks, banaan suht viimane lemmik.

Codecci
17.12.10, 21:41
Kui tahad tõsiselt pokkeriga raha teenida, siis loe läbi Leatherassi raamat Treat Your Poker Like a Business.

Sul see olemas raamatuna? Või on seda paberkandjal üldse olemas?

kardaanirist
17.12.10, 21:42
Vesi ja puuvili ka proovin läheduses hoida igaksjuhuks, banaan suht viimane lemmik.

ise ka hoian alati tass veega läheduses, kui pokkerit mängin. dno, miks. harjumus.

ristijeesus
17.12.10, 21:48
Sul see olemas raamatuna? Või on seda paberkandjal üldse olemas?

Mina olen selline elugeri ja ebookide mees, aga muidu on see raamat ka käegakatsutaval kujul olemas ja hinnaks $39.99
https://dustyschmidt.net/order_dusty_schmidt_books_now/

harryahven
17.12.10, 22:38
liiter viina ja blokk suitsu

emmimees
17.12.10, 23:07
Valmistun halvimaks ja mõtlen: "iga päev pole võimalik võita ja võin kaotada palju raha, kuid varsti teenin selle tagasi"

tra samas viimasel ajal ei võida cashis küll tagasi midagi...

Codecci
18.12.10, 00:00
Valmistun halvimaks ja mõtlen: "iga päev pole võimalik võita ja võin kaotada palju raha, kuid varsti teenin selle tagasi"

tra samas viimasel ajal ei võida cashis küll tagasi midagi...
Väga halb mindset on minna laudadesse kaotama.

privador
18.12.10, 00:03
ma olen isegi keppinud naist turkat tagudes. Naisel tuli isu ja et mul turka käis, siis ühes käes oli hiir ja sai molemaga hakkama.

Tigrano
18.12.10, 00:05
ma olen isegi keppinud naist turkat tagudes. Naisel tuli isu ja et mul turka käis, siis ühes käes oli hiir ja sai molemaga hakkama.

kõva mees oled privador

Spewmonkey
18.12.10, 00:08
ma olen isegi keppinud naist turkat tagudes. Naisel tuli isu ja et mul turka käis, siis ühes käes oli hiir ja sai molemaga hakkama.

Palju selle 1-2 minuti jooksul ikka käsi vaja mängida oli.

inward
18.12.10, 00:35
Palju selle 1-2 minuti jooksul ikka käsi vaja mängida oli.

Haha...väga terav huumor :biggrin:. Julm :D


Klaas vett/mahla vms on alati endalgi kõrval. Muidu suht idiootne teema imo. Asi on ju puhtalt sinus endas kinni. Ise saad aru, et su winrate langeb pokkeris tänu kõrvaliste asjade tegelemisega. Kui mängid siis mängid, kui surfad internetis, siis surfad internetis. Pane oma prioriteedid paika.

ranka
18.12.10, 00:36
Mina olen selline elugeri ja ebookide mees, aga muidu on see raamat ka käegakatsutaval kujul olemas ja hinnaks $39.99
https://dustyschmidt.net/order_dusty_schmidt_books_now/

Oskad öelda mitu A4 lehekülge see on?

$Lauri$
18.12.10, 00:43
206 lehekülge.

ranka
18.12.10, 00:50
Siis vist mõttetu osta. Ei viitsi 206 lehte printida.

qbj0hn
18.12.10, 01:02
Muidugi ma võtan tõsiselt.Kui hobikorras paugutaks ei teeks vast siukest topicut.
Selle kohta,et utoopne teema...ei oskagi midagi tarka öelda.
Aga see erinevad windowsi kasutajad sobiks vist perfektselt mulle.

harryahven
18.12.10, 10:52
Palju selle 1-2 minuti jooksul ikka käsi vaja mängida oli.


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA

edit: btw brag of the year?!

emmimees
18.12.10, 11:55
Väga halb mindset on minna laudadesse kaotama.

Arvan, et väga halb on mitte teadvustada, et VÕIN ka kaotada, parem ikka kui kiirelt 3 bi kaotades ja üle dramatiseerides mitte ahvi kombel tiltima hakata...
Loomulikult ei istu keegi laudadesse eesmärgiga kaotama hakata.

emmimees
18.12.10, 11:57
ma olen isegi keppinud naist turkat tagudes. Naisel tuli isu ja et mul turka käis, siis ühes käes oli hiir ja sai molemaga hakkama.

No problem saab ka autot juhtida 140kmh/h kui naine põske võtab. Aga õndsal hetkel tasub jalg gaasilt maha võtta siiski....

Codecci
18.12.10, 14:29
Arvan, et väga halb on mitte teadvustada, et VÕIN ka kaotada, parem ikka kui kiirelt 3 bi kaotades ja üle dramatiseerides mitte ahvi kombel tiltima hakata...
Loomulikult ei istu keegi laudadesse eesmärgiga kaotama hakata.
Loomulikult võid kaotada, aga sa kirjutasid, et valmistud halvimaks - not good. Ma valmistun iga sess võitma sitaks pappi, kui lähen negatiivse mindsetiga peale ega siis tavaliselt midagi ei tule ka.

Muidugi kõige ideaalsem mindset oleks üldse mitte tulemustele tähelepanu pöörata, 100% mängule, aga praktika näitab, et see on üsna võimatu ja kes vastupidist väidab 99% tõenäosusega valetab.

emmimees
18.12.10, 14:40
Loomulikult võid kaotada, aga sa kirjutasid, et valmistud halvimaks - not good. Ma valmistun iga sess võitma sitaks pappi, kui lähen negatiivse mindsetiga peale ega siis tavaliselt midagi ei tule ka.


Ok ütlesin väikse irooniaga seda. Lihtsalt viimasel ajal sessi lõppedes ongi mindset veits negatiivne kuigi alguses lendan happylt hurraaga peale :)
Downswing on :(

privador
18.12.10, 15:13
hmmz minu arust parim mindset on siis, kui sa ei vaatad lauas olevat raha kui m2nguzetoone, mida on vaja suurendada.
a la nt sa k2id tool saad 10keeku palka, aga sul on starsi roll nt 100k$ ja m2ngid 600NL. St sa vaatad seda 100k kui m2nguraha, mille eest sa ei saa midagi osta. Samas kui sa hakkad vaatama seda kui raha ja nt kaotasid sessiga 4k(5 palka) siis see voib mindsetile ikka kindla hobaduse anda.

Minu arust koige suuremad(edukamad) tousjad ongi 18 aastased kutid. Nad votavad suuri riske(vb elavad emaga ) nad teavad et kui panevad rolli huugama on neil alati tagasitee a la mingi amet selgeks oppida. Samas 30-40 aastane ei saa selliseid riske votta, eriti kui mingi family taga.

emmimees
18.12.10, 15:52
Krt kui inimene mängib Nl600, siis on vist päris raske päris tööl käia 10k eest, vähemalt seal ei käiks siis raha pärast kindlasti mitte.
Muidu suht kurb kui kasvõi väikse missclickiga blowid pool kuupalka nt, mis higi ja vaevaga teenitud, rääkimata mõne BI kaotusest(Paar kuupalka lol).
Aga enda puhul on ka nii, et rahalauas olev raha on nagu mõnes mõttes virtuaalraha ja e isuhtu sellesse kui 100% päris rahasse. Nt tihti kannan välja natuke söögiraha mingi 15$ kaupa nt, sest rohkem ei raatsi(ja pole ka vaja alati), aga samas kui 50+daala sessiga kaotan, siis tühja sellega.. samas 500.- päriselus kaotades oi jummal mis kass..

kardaanirist
18.12.10, 15:57
Minu arust koige suuremad(edukamad) tousjad ongi 18 aastased kutid. Nad votavad suuri riske(vb elavad emaga ) nad teavad et kui panevad rolli huugama on neil alati tagasitee a la mingi amet selgeks oppida. Samas 30-40 aastane ei saa selliseid riske votta, eriti kui mingi family taga.

jep, nii on. noorte eelis on ka see, et vajadusel on aega ka oma roll uuesti nullist üles töötada. kui aga oled pereinimene ja vanem, siis on aega vähem + muidugi rahuldud juba sellise "kindla" sissetulekuga madalas limiidis kui et võtad shotte kuskil kõrgemal, kus võimalus võita tegelt kordades rohkem.

EGERT
18.12.10, 16:03
Ma arvan et sa pead ikkagi peast alustama probleemi lahendamist. Ma mängin näiteks 2h korraga ja max 4 lauda korraga lahti, jõuan kõik oma otsused läbi mõelda ja pidevalt vastaste kohta reade koguda. Kõik muu on kinni, aga arvuti kõrval on pubist virutatud õllekann veega ja elu on lill. Kunagi ei mõtle rahale (õnneks ma ei peagi, pole nö "pro"), vaid ainult mängule. Ma näiteks ei kujutakski ette, et samal ajal olen netis, msnis, loen raamatut või teen jumal teab veel mida :biggrin:

See ei ole koht kus multitaskida. Kas sa pead samal ajal FBs olema? Sea endale valikud paika. Loomulikult roboti kombel võib rahulikult wifis 9tableda ja samal ajal ka ehk muru niita, aga kas sa valid pigem niidetud muru või areneva pokkerioskuse? Sa ei saa kahte valida, sest siis ei saa sa tegelikult kumbagi (murutrakatsiga lased AI minnes muuseas naabri aia maha ja ongi jama).

Mõtle peas läbi oma valikud. Ajan sellist mula sellepärast, et kuulan hetkel "7 habits of highly effective people" audiobooki ja igat pidi mindseti paremaks teinud :)

armand0
18.12.10, 16:32
Mul väga tihti msn jne lahti.


Mõjutab mängu päris palju ( misklickid ja timebank jookseb tühjaks jne )

Codecci
18.12.10, 17:29
Mõtle peas läbi oma valikud. Ajan sellist mula sellepärast, et kuulan hetkel "7 habits of highly effective people" audiobooki ja igat pidi mindseti paremaks teinud :)
kust said

MartinGarcia
18.12.10, 17:40
aga väga hea raamat pidi olema.

metsnik
18.12.10, 17:49
5 kuupalka või pool kuupalka. Kui see mindsetti mõjutab, mängid ilmselgelt scared moneyga. Nii pole mõtet lauda istudagi.

EGERT
18.12.10, 18:36
kust said

Aga palun:
http://thepiratebay.org/torrent/4929547/The_7_Habits_of_Highly_Effective_People_-_Stephen_Covey_(iTu

ipodile vajalikus formaadis, mitte nii et iga peatükk on eraldi fail :)

virukunn
18.12.10, 22:41
Sulge kõik muud programmid, starsist keera sounds off ja võta lauad lahti ning pane see playlist mängima: http://www.youtube.com/watch?v=k2dzh0zVk6g&feature=BF&list=MLGxdCwVVULXdvoReJTlBe1v5XCkcyfhdv&index=1

100% A-mindset ja selge pea.

Codecci
18.12.10, 22:45
Sulge kõik muud programmid, starsist keera sounds off ja võta lauad lahti ning pane see playlist mängima: http://www.youtube.com/watch?v=k2dzh0zVk6g&feature=BF&list=MLGxdCwVVULXdvoReJTlBe1v5XCkcyfhdv&index=1

100% A-mindset ja selge pea.
Kuradi Simsi muusika see on? :D

virukunn
18.12.10, 22:46
Ei tea, aga aitab selline rahulik positiivne unelaul, mind vähemalt.
Simsi pole kunagi mänginud.

Hullapple
18.12.10, 23:49
Sulge kõik muud programmid, starsist keera sounds off ja võta lauad lahti ning pane see playlist mängima: http://www.youtube.com/watch?v=k2dzh0zVk6g&feature=BF&list=MLGxdCwVVULXdvoReJTlBe1v5XCkcyfhdv&index=1

100% A-mindset ja selge pea.

Mulle sobib samuti selline rahulik muusika. Kujutan ette et parim oleks pokkerit mängida vaikuses aga kui on jube tahtmine muusikat kuulata siis see musika peaks olema selline mis ei tekita sinus erilisi emotsioone. Näiteks kui inimene kuulab oma lemmik muusikat siis yldjuhul see tekitab sinus ka mingisuguse emotsiooni ja see omakorda võib tihti viia su mõtteid hoopiski kuhugi mujale, mõni muutub lõbusaks, mõni hakkab unistama, mõnel tuleb tantsu isu peale voi mis iganes veel. Kõik sellised emotsioonid ja tahtmised viivad su tähelepanu pokkerist kasvõi natukesegi eemale, kellel rohkem kellel vähem. Eks kõik sõltub inimesest, lihtsalt arvan et kui meeldib grindi ajal muusiakt kuulata siis see ei tohiks olla su lemmik muusika ja kindalsti ei tohiks see ka olla muusika mida vihkad. Seepärast on selline neutraalne muusika parim.

Sarnast muusikat saab veel kuulata sellisest neti raadiost http://www.smoothlounge.com/. Vahepeal viskab vahele ka mingit reklaami mis on seotud selle sama enda raadioga voi siis mõne artistiga kelle laule seal lastakse.

mehumble
18.12.10, 23:54
mul on päevi kus muusika on hea ja mõnikord kui väga mõtlema panevaid olukordi on siis no ei lase mõelda. nüüd mängin ilma muusikata täielikus vaikuses. kõik aknad suletud peale pokkeri, ei suhtluskanalitele, netile jms. kindlasti ei hakka mängima pokkerit pärast seda kui olen pikalt arvuti taga istunud ja netis asju uurinud või midagi muud teinud arvutis. võtan 10-30 minutit vaba aega arvutist, pea selgeks ja siis hakkan mängima.

virukunn
19.12.10, 00:22
Hea raadio Hullapple. Võtan kasutusele, sest ühtede ja samade lugude kuulamine tüütab ära ja ajab tilti lõpuks :D

Hullapple
19.12.10, 01:28
Hea raadi Hullapple. Võtan kasutusele, sest ühtede ja samade lugude kuulamine tüütab ära ja ajab tilti lõpuks :D

Ega seal ka mingi kindel playlist. Iga 2nädalatagant uuendavad, panevad uusi laule. Vähemasti nii nad reklaamivad :)

Provoker
19.12.10, 10:41
vaikus on parim mängimiseks. Ma ise hakkan tavaliselt netiakent lahti kakkuma ja foorumilinki pushima kui laudadest on blind välja võetud ning 5-6 lauda veel sulgemiseni. Enne seda on kõik muud tegevused big no no.

Nozzu
19.12.10, 13:00
Soma fm pakub kah väga laias spektris sellist meditatiivset chill-out muusikat. http://somafm.com/

Aiwz
19.12.10, 14:47
http://www.youtube.com/watch?v=yX39J_YyKbs

con
19.12.10, 17:37
kerge söök ennem. laud asjadest puhtaks, kõik häiriv silmaalt ära. vaikus on parim, olen palju katsetanud. suur klaas vett kõrvale.

Oliverk
19.12.10, 17:55
Teen pokkerikliendi lahti ja hakkan mängima.

Timpz
19.12.10, 18:29
Teen pokkerikliendi lahti ja hakkan mängima.

this one

miksnii
23.12.10, 17:51
Ise mingeid ettevalmistusi ei te, kui isu siis mängin, tahtmist pole tegelen millegi muuga.
Kui mängima asun siis panen kõik teised asjad kinni ja kui hakkan juba netis ringi vaatama, siis tavaliselt
lõpetan sessi.
Turnadega seevastu, kui ntx 1-2 turnat siis võtan mingi filmi(d) ette. Siis ei hakka lauas igav ja ei te lollusi.

Owner85
24.12.10, 13:50
Sulge kõik muud programmid, starsist keera sounds off ja võta lauad lahti ning pane see playlist mängima: http://www.youtube.com/watch?v=k2dzh0zVk6g&feature=BF&list=MLGxdCwVVULXdvoReJTlBe1v5XCkcyfhdv&index=1

100% A-mindset ja selge pea.

Sealt listist see lugu on täis nuts,eilne sess kulges selle playlisti saatel,väärt kraam!

MYEjFLhmtvc&feature

emmimees
24.12.10, 15:03
Kuulasin ka selle playlisti läbi paar korda, meeldib.

Kloonike
25.12.10, 00:40
Mul tulevad kõige paremad sessid vahetult peale ärkamist, pool liitrit kohvi kõrvale ja grindima (tavaliselt 3-6h). Päeva teises pooles tehtud sessid lõppevad suurema tõenäosusega halvasti, üritan neist hoiduda. Enam mingeid 24h sesse teha ei viitsi, lihtsalt üks suur swong ja breakeven stretch. Tegelt iga kord kui käsi kiheleb pokkerit mängima aga pole hea sisetunne vms on tilt ja spew garanteeritud. Suht haige kui inimene on võimeline oma A game näitama ainult mõned tunnid päevas :S Tundub räige ajaraiskamisena kui 75% ajast lihtsalt tühja panna aga see on etem kui minna laudadesse raha kaotama.

Vannis käik aitab ka keskenduda imo, enne sessionit 1h kuskil soojas vees chillida muusikat kuulates.

jrgn hell
26.12.10, 14:29
tild megalt langenud siin mitte ennast närvi ajades, aga ühte abinõud tahtsin soovitada.

2+2 plo8 wellidest ühe mid-high pro setup oli ühes wellis ja seal ta näitas, et mitu aastat arvutitooli asemel kasutanud fitness palli. Et megahea seljatrenn ja ei lase lebosse vajuda nagu arvuitool ja und hoiab ka ära.

Ise nüüd paar sessi proovinud ja mega solid ikka tegelt.

http://img524.imageshack.us/img524/6783/s98q23r90823h.jpg

veeretas
26.12.10, 15:21
suht muhe playlist www.kuula.me

pastilaa
26.12.10, 15:22
Coca ja Leits teevad õliseks - kui nende jutte uskuda. Virgin oil vist?

Oliverk
26.12.10, 15:23
extra virgin

Rando
27.12.10, 00:08
Keegi pakkus siin Simsi muusikat. Paremal terve hunnik. Tegelikult üsna meeldiv on, meloodiline.
http://www.youtube.com/watch?v=S94jrCSrBVk&feature=related
Ei saa kuidagi youtube aknasse otsa panna.

KeRRRt
27.12.10, 01:32
ma tavaliselt kuulan tund aega jutti 50 cent - i get money. ja turkade lõpufaasis otsin välja eye of a tiger'i. nagu for real. ja on aidanud.

kuco
27.12.10, 09:28
turkade lõpufaasis otsin välja eye of a tiger'i. nagu for real. ja on aidanud.

true story

$$$
27.12.10, 20:42
Aitab downswingide vastu:

LyaNlZaVOpc

true story

MagicFriend
28.12.10, 11:20
Better late than never


http://img9.imageshack.us/img9/201/agameh.jpg (http://img9.imageshack.us/i/agameh.jpg/)


but never late is better


Huvitav fakt on see, et ise ma tegin 100% k6ik vastupidiselt. Yea, 100% k6ik punktid...

Head uut aastat!

GL!


well, kuna "no distractions" levelil ujuvad vahesed, siis posti saver samuti :p
http://img64.imageshack.us/img64/1774/nodistractions.jpg (http://img64.imageshack.us/i/nodistractions.jpg/)

0ttt
28.12.10, 12:03
Fitball on super jah. Ise korduvalt kasutanud seda aga kui selg hakkab väsima hakkan seal lihtsalt hüpplema :D

sixmax
28.12.10, 12:53
Better late than never


http://img9.imageshack.us/img9/201/agameh.jpg (http://img9.imageshack.us/i/agameh.jpg/)


but never late is better

Väga hea. Thanks!

Codecci
28.12.10, 16:46
Kust võtsid selle pildi? Tommy Angelo poolt tehtud?

numnuts
29.12.10, 07:47
Väga mõnus teema.

Kuigi tõsiasi on, et igaühe jaoks on see ettevalmistumine individuaalne ja kõik toimivad erinevalt.
Aga see, et kõik jagavad oma mõtteid saab võtta kasutusele oma 'arsenali' uusi toiminguid vms.

bounce
10.01.11, 18:47
http://www.smoothlounge.com/

tyvm, aitab suht palju rahuliku meeleolu hoidmisel.