PDA

View Full Version : NL50 k2snakalle poolkõvad käed, aga vajaks nõu



k2snakalle
17.12.10, 23:05
ommik,

Strateegia teema elavdamiseks ja enda harimiseks tuli siia siis selline teema.
Väga palju on tegelikult ju väikeseid käsi, millele tähelepanu ei pöörata, aga long runnis mängivad need suurt rolli.
Hakkan lisama siia igasugu poolkõvasid(väikese potiga) käsi, kus küsin nõu betsizingu kohta, bluffi effektiivsuse kohta, bettimise kohta - kas on mõtet antud kohas bettida/raiseda eesmärgiga pot maha võtta.

NB! Igale käele lisan ette numbri. Vastates palun ette kirjutada käe number või lisada spoileriga see käsi millele nõu annate.

Loodan, et see teema saab populaarseks ja tekivad pikad diskusioonid!

Mis siin ikka pikalt muliseda, õppida on vaja!

1) PokerStars - €0.50 NL (9 max) - Holdem - 9 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

UTG+1: €50.00
MP: €27.60
MP+1: €50.00
LP: €115.90 16/12/3 546kätt. Flopis fold to raise 2/4, Cbet flop 83%
CO: €43.50 17/8/inf 12kätt
Hero (BTN): €54.35
SB: €50.25
BB: €56.95
UTG: €111.05

SB posts SB €0.25, BB posts BB €0.50

Pre Flop: (€0.75) Hero has 2:diamond: 2:spade:

fold, fold, fold, fold, LP raises to €1.50, CO calls €1.50, Hero calls €1.50, fold, fold

Flop: (€5.25, 3 players) 7:diamond: 3:diamond: K:spade:
LP bets €3.05, CO calls €3.05, Hero raises to €10.50

Mina näen antud olukorda niimoodi, et flop on tegelikult kuiv, aga regularidele "tundub" märg. Mu käsi näeb seal väga tugev välja, arvestades, et tegemist on 3way potiga. Ta cbetib ka antud floppi ilmselt väga suure rangega
CO- ma ei pane teda seal tugeva käe peale ja väga tihti saan ka tema seal foldima
Mida arvate ka raise betsizingust?


2)PokerStars - $0.50 NL (9 max) - Holdem - 7 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

Hero (BTN): $55.55
SB: $19.50
BB: $51.75 16/13/6 703kätt, PF 3bet from blinds 8%. Olin antud vastast ka bluff 4betinud antud sessi ajal, mille peale ta shoves.
UTG: $66.15
UTG+1: $65.10
MP: $29.30
CO: $81.05 48/11/1 27kätt

SB posts SB $0.25, BB posts BB $0.50

Pre Flop: ($0.75) Hero has Q:heart: K:heart:

fold, fold, fold, CO calls $0.50, Hero raises to $2.50, fold, BB raises to $7.50, fold, Hero calls $5.00

Flop: ($15.75, 2 players) 9:diamond: A:club: J:spade:
BB checks, Hero bets $8.00, BB calls $8.00

Turn: ($31.75, 2 players) 3:spade:
BB checks, Hero???

Kas flopi bet on hea?
Kuna ta nüüd c-c flopi, siis ma panen ta ise ka monsteri peale või weak A peale.(tendents on, et seal näidatakse mingit TPWK-t). Kas me peaks turnis uuesti lajatama, et saada ta weak käed foldima?
Kui ta callib ka turni, siis ilmselt anname riveris alla, mis pole T?

ranka
18.12.10, 00:29
#1 Mulle ei meeldi flopi raise seepärast, et kui kellegil neist on ruutu või K siis ta su raisele ei foldi. LP vastu raise on hea aga CO-l peab olema mingi käsi, mis tundubki olevat just K, FD või siis 44-TT. Seega foldid välja jube väikese osa rangest ja turnil oled suures potis pm. drawing deadilt. Muidugi võib veel LP-l käsi ka olla. Ja kui vastased oskavad käsi lugeda siis sa repid siin väga kitsast ranget - 33, 77, mõned nut FD-d. Seepärast arvan, et -EV raise.

#2 IMO kui sa betid flopi siis sa pead bettima ka turni ning tõenäoliselt shovema non T, Q, K riveri. Tema käsi tundub nõrk äss, QQ-KK, JX. Bluff on tõenäoliselt +EV ja kui vastane peakski sind nõrga ässaga maha callima saad sina panna talle märkme külge ning kui ta peaks mängu jälgima siis sina muutub tema silmis spewimaks.

k2snakalle
18.12.10, 01:41
1# Kuna ma repingi seal väga kitsast ranget, siis panen kõik K-d, FD, 44-TT väga täbarasse olukorda.
LP võib antud situatsioonis isegi K maha visata. CO viskab seal 44-TT (v.a 77) üsna kergelt maha.
Minu silmis ma panen just väga suure range seal foldima.


2# Turni bettimine mulle endale meeldib, aga kui see vend ka turni callib (teades, et ta peab ka siis riveri callima - pot suur/tal pole siis enam palju alles), siis 3-s barrel ükskõik mis kaardi puhul peale T on juba spewy minu silmis. Odavam on minu arust pot alla anda. Ma ei taha ise väga uskuda, et ta seal oma nõrga ässa, QQ-KK, JX-ga callib ka turni beti antud olukorras. (usun, et kõik peale Ax ja monsteri viskab ta seal teise barreli peale kindlalt maha)
Betime ntx turni 17$, siis jääb talle alles ~19$. Kui ta peaks isegi turni callima oma nõrga ässaga ja mina shoven riveris, siis on pot üle 80$ ja tal callida 19$. Ta teeks isegi nõrga ässaga seal crying calli tihti.
Parandage mind kui eksin

ranka
18.12.10, 02:44
#1 Mu mõte oli see, et kui vastase valuerange on jube kitsas siis teine osa on tal bluffid. Ehk repid enamasti seda, mis sul on. Äss kõrge suhtes vbet obv.

#2 Jup. Stäkkidele ei pannud eriti rõhku. Kui paneme $15 turnil siis riveriks pot $60 ja meil $25 järgi ning tundub spew. Sel juhul ma turnis paneks natuke rohkem. Miski $18. See annab vastasele teada, et ta mängib stäkkide peale ja riverisse tuleb shove. Ja juhul kui callib ning tulebki T on meil bingopäev.

lennuk
18.12.10, 11:56
#1 Mulle jällegi tundub LP range seal pigem tugev .MW potti OOP cbettida on siin märk käest mis talle meeldib ja nagu ranka ütles et sa saad seal foldima väga väikese osa tema kätest. Ja juhul kui sind callitakse siis turni 2 ei tee su käest ka nutsi. Eelneva jutu põhjal ma foldiksin.

#2 Ma tahaks jätta seal flopil cbettimata aga see oleks vast vale sest A võib tema jaoks olla seal ka scarecard ,kuna ta blindidelt 3betib palju . Aga kuna tema 3bet blindidelt on suur siis seal ranges on ka üsna palju ässasid ma usun (AK/Q/J ,võibollaTs ). Ma võtaks seal jah pigem tasuta kaardi.
Oleks üks kaart flopil ärtu suurendaks see oluliselt turni kaarte mille puhul saame panna tugeva teise barreli mis mulle meeldiks oluliselt rohkem.