PDA

View Full Version : N100 AA, Kuidas mängida riveris?



Hullapple
18.12.10, 23:29
Vastane on jällegi väga hea võitev reg NL100-s xxxDefenestratexxx.
15/10/3,4
Ülepaariga ajab flopis rahad sisse nii kuival kui ka märjal boardil.
3b pot as pfr CH kui on tugev



Cbet suurused ei ole mu standard, tähelepanematusest cbetisin vähem. Tegelikult flopis lasen alati 5 to 7,50 ja turnis oleks sellisel juhul olnud 12 to 17,50. Aga noh see selleks. Lihtsalt ytlen ette ära.

Kuidas mängida riveris? Kas bet/fold ? check/call ? voi hoopiski bet/call ?
Kui me betime ja vastane raiseb! kas leiame foldi?

Minu mõttekäik vastase rangest ja arvamus mida teha:
Antud käes välistan seti võimaluse. Esiteks see pärast, et QQ ja KK oleks ta pre flop 3b. 99 on kindlasti ta pre flop calling ranges aga seda oleks ta 100% flopis voi hiljemalt turnis raisenud. Ja kui ta isegi floatis flopi 22 siis oleks ta sedagi turnis arvatavasti raisenud kuna minu range on täis kõik võimalike TP, masti ja reatõmbeid. Kahe paari kombosid on kindlasti ta ranges aga nendestki pooli ta oleks hiljemalt raisenud turnis. Voib olla ainult siis ta ei raise kui tal oleks käes näiteks K:spade:Q voi siis Q:diamond:K sellisel juhul ta teaks et mu ranges ei ole palju masti oste. Samas kahe paari puhul oli river 9 mulle hea kaart kuna nyyd on ta 2 paari surnud.

Esmalt arvasin et parim liin on siin bet/fold, siis aga hakkasin mõtlema et millega ta siin raiseks ja ei näe muud kui riverdatud tripsi või siis backdoor flush. Mõlemad on kindlasti ta ranges alates flopist pair/draw näol.
Siis aga arvasin et parim siin check/call liin kuna river siiski ei toonud kohale flopis olnud rea tõmmet ega masti tõmmet. Check/calliks siis lootes bluff vahele võtta.
Lõppude lõpuks ei teagi mis on parim. Bet tundub vist parem kuna ta ranges on kindlasti ka palju showdown value käsi millelt me võiks veel valuet saada.

BTN: $53.10
SB: $73.65
BB: $100.00
Hero (UTG): $112.75
UTG+1: $100.00
UTG+2: $50.00
MP1: $51.35
MP2: $116.70
CO: $221.25

Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with A :spade: A :club:
Hero raises to $3, 3 folds, MP2 calls $3, 4 folds

Flop: ($7.50) 9 :spade: K :diamond: Q :spade: (2 players)
Hero requests TIME, Hero bets $4, MP2 calls $4

Turn: ($15.50) 2 :diamond: (2 players)
Hero requests TIME, Hero bets $9, MP2 requests TIME, MP2 calls $9

River: ($33.50) 9 :diamond: (2 players)
Hero requests TIME ???

ranka
18.12.10, 23:34
bet/foldiksin

timz0333
18.12.10, 23:39
Bet/foldiks 2/3 potist ei usu, et tal mune bluffida riveril.

ranka
18.12.10, 23:40
PS! Selliste readiega ära loodagi erilisi vastuseid saada.

Hullapple
19.12.10, 00:08
PS! Selliste readiega ära loodagi erilisi vastuseid saada.

oops, my bad, statsid koik muu panemata. Nüüd lisatud.

Pahvak
19.12.10, 00:36
Ma vist ka bet/foldin.

Kotkas1000
19.12.10, 03:26
Minagi bet/foldin, kuna tundub kõige ratsionaalsem antud momendil sellise vastase vastu. Mis ta riveri agro on muidu?

Sass
19.12.10, 11:57
miks on bet fold parem kui check call? bet/foldiga paned samapalju raha sisse kui check/calliga ja saama odavamalt oma 2ssadega showdownile situatsioonis kui võime olla ees ja võime olla ka taga.. bet fold imo suht põõletamine

leits
19.12.10, 12:00
miks on bet fold parem kui check call? bet/foldiga paned samapalju raha sisse kui check/calliga ja saama odavamalt oma 2ssadega showdownile situatsioonis kui võime olla ees ja võime olla ka taga.. bet fold imo suht põõletamine

ei ole..Ta checkib enamus Kxja Qx käed järgi

vapsik
19.12.10, 12:04
Kui tal on parem käsi, siis kaotame niikuinii sama raha. Check/calli peale minnes lased tal oma AK, AQ ja vbla ka JJ, TT ning mõne muu SD valuega käe järgi chekkida, millelt oleksid calli saanud. Paljaid missed drawsid pole ta siin pmst kunagi, millega ta bluffida võiks.

E: + Su 3barreldamis range on juba kitsas kui Sa regide vastu mängid oma AA niimoodi. Ei mõtle ainult seda kätt siin kohal.

ranka
19.12.10, 14:18
Kunagi FR mängisin siis olid mul täpselt samad readid aga praegu HU-d mängides siis lugedes neid reade on mul - kus on readid?! Ma ise kogun endale alati sellised readid:
a) kui halb/hea mängija on (point@PTR)
b) kas mängija on agro/passivne või loose/tight.

Pean viimast punkti täiendama, sest statid annavad selle välja aga mitte piisaval kujul. Mind just huvitab, kas ta tahab olla miski superstaars, kes igat kätt mängib. teeb suuri bluffe ja hero-callib. või on ta rohkem foldija/callija tüüp. Kas thin vbetib jne.

Selline info annab 100x parema readi kui miskid statid ja piisab ühes-kaest killust, et saada aru, mis mängija tüüp on.

Hullapple
19.12.10, 18:02
Minagi bet/foldin, kuna tundub kõige ratsionaalsem antud momendil sellise vastase vastu. Mis ta riveri agro on muidu?

River agro 2,8 ehk 26%


Kunagi FR mängisin siis olid mul täpselt samad readid aga praegu HU-d mängides siis lugedes neid reade on mul - kus on readid?! Ma ise kogun endale alati sellised readid:
a) kui halb/hea mängija on (point@PTR)
b) kas mängija on agro/passivne või loose/tight.

Pean viimast punkti täiendama, sest statid annavad selle välja aga mitte piisaval kujul. Mind just huvitab, kas ta tahab olla miski superstaars, kes igat kätt mängib. teeb suuri bluffe ja hero-callib. või on ta rohkem foldija/callija tüüp. Kas thin vbetib jne.

Selline info annab 100x parema readi kui miskid statid ja piisab ühes-kaest killust, et saada aru, mis mängija tüüp on.

Ok, kui tuleb vajadus järgmise käe postitamise järgi siis proovin leida selliseid reade rohkem nagu sa oma jutus mainisid. Üleüldse peaks rohkem tähelepanu hakkama pöörama mängija harjumustele mitte koike statsidest taga ajama, seda siis enda mängu kohta.

janek174
19.12.10, 20:28
miks on bet fold parem kui check call?

Krt ma ise mõtlen samuti pidevalt sama asja peale. Keegi selle ilusasti ära seletaks, oleks väga tänulik.

kardaanirist
19.12.10, 20:44
vapsik vastas sellele küsimusele ju.

fyte
19.12.10, 20:46
Krt ma ise mõtlen samuti pidevalt sama asja peale. Keegi selle ilusasti ära seletaks, oleks väga tänulik.

Siinsamas topicus:

Kui tal on parem käsi, siis kaotame niikuinii sama raha. Check/calli peale minnes lased tal oma AK, AQ ja vbla ka JJ, TT ning mõne muu SD valuega käe järgi chekkida, millelt oleksid calli saanud. Paljaid missed drawsid pole ta siin pmst kunagi, millega ta bluffida võiks.

janek174
19.12.10, 20:56
IMO betitakse siin TP, top two, missed draw-ga ikka piisavalt tihti, et see käik kasumlikum oleks. Ja callides kaotame sama raha, aga seda showdownil. Bet foldides ei jõua me kunagi showdownini.

kardaanirist
19.12.10, 20:59
IMO betitakse siin TP, top two, missed draw-ga ikka piisavalt tihti, et see käik kasumlikum oleks. Ja callides kaotame sama raha, aga seda showdownil. Bet foldides ei jõua me kunagi showdownini.

TP ja top two callivad ka siin ju meie beti ära. missed draw ainult ei calli. bet/foldides jõuame ka ju showdownile, kui vastane callib. imo on palju parem panna vastane raske otsuse ette, kas callida või ei kui seda ise teha.

leits
19.12.10, 21:00
IMO betitakse siin TP, top two, missed draw-ga ikka piisavalt tihti, et see käik kasumlikum oleks. Ja callides kaotame sama raha, aga seda showdownil. Bet foldides ei jõua me kunagi showdownini.

jäärap2isem postitaja indeed ...

janek174
19.12.10, 21:08
jäärap2isem postitaja indeed ...

Leits ära jama nüüd...
Olen jah kõige jäärapäisem postitaja ja tahan, et kõik puust ja punaselt ette tehakse. Kahju ainult et vastu vaielda ei tohi. Vaidlemine ju ongi üksteise argumentide ümber lükkamine. Krt ega mina süüdi ei ole, et mul neid vääraid argumente nii palju on...

Edit: Ja ma arvan, et kui mina õppust ei võta, siis minu algatatud teemadel ja vaidlustel on teiste jaoks kindlasti mingi väärtus, kust midagi õppust võtta. Eks seegi võit omaette.

Pahvak
19.12.10, 21:40
Janek, kas sa üldse bet/foldid? Küsin, sest kui ma ise sellise asja avastasin, siis läks elu palju lihtsamaks ja thinvaluet hakkas tulema.

janek174
19.12.10, 21:54
++