PDA

View Full Version : Pakun algajale õpihimulisele tohmanile 100$ stake



ESTPatrick
07.01.09, 23:30
* ranka tingimused, kui need kuskil kirjas on.
* eeldan, et õpilane on iseseisev ja tulemusele orienteeritud, mitte tasuta rahale.
* oma aega väga palju kulutada ei taha, aga annan msn-i.
* ütlen otse ja tagamõtteta välja, mis mängukvaliteedist arvan. (Kriitika ei tohiks nutma ajada, vaid see oma parimaks sõbraks võtta).


Minu panus ühiskonnale, tegemist ühekordse diiliga ja 50-80% kasumist, mis tuleb läheb järgnevateks staketeks, niiet oleks parem kui sõelutakse tugevaim ja potentsiaalikaim mängija välja, mitte et see ilmselt võimalik on.

H2O
08.01.09, 11:56
Oleks huvitatud, aga ma alles NL4 ja NL10 tasemel :-\. HEM-i kah ei jaga veel õieti kahjuks või õnneks.. Muidu vaba aega on piisavalt, et asjaga tegeleda.

Tigrano
08.01.09, 12:06
Pole paha pakkumine, sest nagu näha oli võib ranka kahe viimase diili kohta võib öelda, et õnnestusid, sest mõlemad osapooled võisid rahule jääda, eriti rankapoeg, kes mõne kuuga lendas limiitides üles.

Loodan, et keegi usin ja asjalik saab endale stake, samuti ei tahaks näha sellist asja, et stake tahtja on alguses usin aga pärast ei mängi või ei ole aega tegeleda, siis palun olge mehed ja jätke stake ja õppimise võimalus kellegile teisele.

mihkel88
08.01.09, 12:27
mhh...oleks ka väga huvitatud, aga sess lõppeb alles 20nda kanti :-\

marguzz22
08.01.09, 13:27
niipalju teadmiseks teile, et tegu ei ole tasuta rahaga, vaid tuleb teil ikka vaeva n'ha ja ennast kokku v6tta...2 oleks v6ibolla m6tekam see raha kuskilt niisama sebida, kuna 50% p2rast oma raskelt teenit v6iks yldse siia tulemise maha j2tta... kellel aga ei ole v6imalust 1000eek ise kuskilt sebida, on pokkerihuviline jms. siis t6esti vbl hea diil... ala. k2ivad koolis ja ei leia seda raha kuskilt v raske leida...

CTXrix
08.01.09, 14:04
Soovijad - pange tingimusi ka tähele ikka, mmkay.

Isik peab olema:

1) Algaja
2) Õpihimuline
3) Tohman

Kui kas või üks nendest tingimustest on täitmata, siis sry ;D

Helmps
09.01.09, 00:38
Tere!
Sooviksin siis selle diili teiseks osapooleks astuda.

Minu plaan oleks järgmine: Raha panna towerisse, seal grindida NL10 kuni roll ~500$ ning seejärel liikuda limiidis ülesse.Grindida Nl20 kuni ~1000 ja siis proovida nl50. Jne. Siuke värk siis. Õpihimu on, mänguhimu ka, HUDI jagan. Aega ka nüüd jalaga segada.

ESTPatrick
10.01.09, 09:31
tundb et väga palju huvilisi ei ole praegu, kuid ootab natuke veel. kiiret pole. Huvilistelt ootaksin privaatsõnumit senise mängu kohta lühidalt (kaua, mida, kui palju ja mis pokker talle on, hobi, tulevane elukutse, töö investeerimaks joomist, reisimist, mida iganes) ja kui võimalik siis mainida HEM, PT kasutamist, on kokku puuteid või ei ja kas elementaarseid statse oskab lugeda.

ja plaan kui palju kavatsete reaalselt ainuüksi mängule aega kulutada järgneva 3 kuu jooksul. (näiteks 40h leian ikka kuus) Eeldan et algul pean paar näpunäidet jagama ja seetõttu esimesel kuul võib reaalne mängumaht olla väiksem kuna ilmselt oleks vaja paar lehekülge lugeda ja HEM, PT korda sättida et neist rohkem kasu oleks.

KÕik, kes saadavad mulle eelneva lühikirjelduse (ja olgu ka lühike ja konkreetne), kvalifitseeruvad konkurentsi. Kui hea tuju ja näen et mitu inimest on tõsiste planaidega võin ka mõlemat 100$ stakeda (eeldab head tuju pigem)

ja kõige olulisem, see mida mu videodes olete näinud - UNUSTAGE. Leiame tee ABC pokkeri juurde, sest see töötab kõige paremini madalates limiitides. Kui kogemust hangite tulevikus, siis on mõtet mõtet alustada regulaarse bluffimisega.


Ja kui inimese suhtumine mulle tõsiselt meeldib, ehk ei hakka mulle mingeid KK vs AA käsi saatma ja kiruma sitta õnne, vaid saadab tõsiseid raskeid otsuseid, olgugi et otsuse väärtus on 5bb, siis olen ilmselt lahkelt ka pärast diili lõppu aegajalt mõne sõnaga oma arvamust nõus avaldama.

TÜHJA JUTTU MA KUULATA EI VIITSI, AEG ON MULLE RAHA - SUUR RAHA.
_________________________________________________P ost Merge: 1231584222________________________________________ _________
1 asi tuli veel, mitte et see mind häiriks, aga siiski. see et ma staken 1 inimest 100$ ja ta annab suure osa oma kasumist, peab vaatama teistmoodi, ma olen ennast 1,5 aastaga nl2 to nl400 töötanud ja tean täpselt kuidas mikroasi töötab, või töötas, aga see ei ole ilmselt palju muutunud. ja minu aja hind ja kasutegur on ilmselt kordades suurem kui omalkäel võtta shot pokkerimaailma. See mis ma teen on pigem minupoolne Aitamine, sest ma olen kindel et oma lolluse tõttu kulutan ma siia aega rohkem kui peaks ja selle ajaga jääb mul ca 5x rohkem raha teenimata kui see diil mulle kunagi VÕIKS sisse tuua.

Tarq666
11.01.09, 09:39
Tasuta rahast väga ei hoolikski aga head õpetajat tahaks küll. Paraku ma olen ajaliselt liiga hõivatud, et 40h kuus mängida. Pigem 20h - 30h. Seetõttu täitsa ei vasta õpilase tingimustele.

alaska
11.01.09, 23:13
No kas tohman leitud? :) Kus toas plaanid mängima hakata?

ESTPatrick
12.01.09, 06:50
aega on selle nädala lõpuni, praegu on kuskil ~6 inimest huvi tundnud ja viimastel päevadel lisandunud enamus.

Helmps
12.01.09, 09:42
Loobun enda kanditatuurist ning teen ruumi teistele. Õnnestus stake diili kaudu turniiridel endale paarsada $ teha ning investeerin selle ise enda cashi algbankrollis. Aga edu nendele, kes stake saavad ja alustavad seda pikka teed...

ranka
12.01.09, 09:48
Loobun enda kanditatuurist ning teen ruumi teistele. Õnnestus stake diili kaudu turniiridel endale paarsada $ teha ning investeerin selle ise enda cashi algbankrollis. Aga edu nendele, kes stake saavad ja alustavad seda pikka teed...


Vot sellist meest ei salli, kes tuli diili võtma, et "freerollida" teiste rahadega. Kamoon mees, selle diili eesmärk ei ole endale roll kasvatada vaid pigem juured ajada mulda võitva pokkerimaale.

CTXrix
12.01.09, 09:52
Imelik jah, et mingit 100$ väärtustatakse justkui rohkem, kui end igati tõestanud väärt pro õpetuste saamise võimalust...

ranka
12.01.09, 10:00
Mina Helmpis asemel oleks lisanud selle $$$ kenasti saadavale $100 peale ja läinud limiit kõrgemat mängima ning saanud head õpetust ESTPatrickult, teeninud talle ka väikest kasumit ning oleks kiirelt liikunud üles kõrgemale.

Aga oh ei, kõik ainult rahade peal väljas.

antnx
12.01.09, 10:06
Mina kandideerin ka. Pikka aega mõtlesin kas on mõtet kandideerida aga... proovin.

Helmps
12.01.09, 10:17
Mina Helmpis asemel oleks lisanud selle $$$ kenasti saadavale $100 peale ja läinud limiit kõrgemat mängima ning saanud head õpetust ESTPatrickult, teeninud talle ka väikest kasumit ning oleks kiirelt liikunud üles kõrgemale.

Aga oh ei, kõik ainult rahade peal väljas.



ei ole rahade peal, eks see on tõlgendamise küsimus. leian, et palju raskem on mängida n.ö "teiste rahadega". nägin isegi, kuidas rankapojal oli alguses "scared money" tunne peal ning ega see midagi head ei ole. sest võta kuidas tahad, ikkagi oled mingis mõttes "sundseisus" (kui nii võib öelda), sest vähemalt minul oleks küll halb tunne, kui midagi PEAKS perse minema ja loseks kõik raha ära ja siis ei ole raha, ei ole õpilast. kaotavad kõik. see muidugi kõige mustem stsenaarium. aga loomulikult ei saa alati nii mõelda.
mina leian just, et talitasin õigesti, et ei näiteks ei cashinud raha välja ja oleks endale mingi kasti õllet ja muud nänni ostnud ja siis oleks siia stake kerjama tulnud. andsin kellelegi teisele võimaluse.
samas ega heast õpetajast ei ütle iialgi ära, seega kui mingit moodi on võimalik midagi välja mõelda, et saaksin ka head coachingut, siis ju võib alati proovida.

ja ranka, ma ei ole kindlasti mingi freerollimise või stake kerjamise peal väljas. ja mul suht suva kas sallid mind või mitte.

ranka
12.01.09, 10:31
Ei salli sind silmaotsaski! :( Anywya, tagasi teemasse - stake, mitte sallid ja kindad.

Marek K.
12.01.09, 10:33
Tra helmpsiga ei tasu vaielda, ta on hiigelaju raisk! Temaga ei saa mitte millegi üle vaielda, eriti lives, ta ajab nii haiget maltsa suust välja.. põhimõtteliselt kui istud toas, kus lagi on valge ja sa ütled talle, et see lagi on valge. Siis lõpuks on tal ikkagi õigus selles, et see lagi on must.

ranka
12.01.09, 10:34
Tra helmpsiga ei tasu vaielda, ta on hiigelaju raisk! Temaga ei saa mitte millegi üle vaielda, eriti lives, ta ajab nii haiget maltsa suust välja.. põhimõtteliselt kui istud toas, kus lagi on valge ja sa ütled talle, et see lagi on valge. Siis lõpuks on tal ikkagi õigus selles, et see lagi on must.


Las olla valge või mast, jääb nüüd teemasse. Võtan süü täiesti omaks, et ajasin asja offtopikuks.

Helmps
12.01.09, 10:44
Las olla valge või mast, jääb nüüd teemasse. Võtan süü täiesti omaks, et ajasin asja offtopikuks.


ära siis enam nii tee, muidu võid ülemustelt rihma saada. või paugu otse südamesse.

ESTPatrick
12.01.09, 11:11
ära ole tohman vales kohas

Tarq666
12.01.09, 11:41
Otsustasin ka kandideerida ja seda ikkagi kõige tähtsamatel põhjustel. Coachingu väärtus on üle kõige ja ESTPatricku videod tõestasid, et mul oleks talt väga väga palju õppida.

farik666
12.01.09, 12:46
Kas tuleb koguaeg mingit updeiti ja graafikuid ka postitama hakata siia? Kui tihti?

ESTPatrick
12.01.09, 12:50
Kas tuleb koguaeg mingit updeiti ja graafikuid ka postitama hakata siia? Kui tihti?


jäi mainimata jah, alguses sooviksin korra nädalas, kuni ütlen, et nüüd harvem. lihtsalt algul rohkem sest tahan näha mis puust mängijaga tegemist on ja mis probleemiks, kui vaatan et saab asja käima siis pole enam nii tihti vaja ühesuguseid graafikuid vaadata

ESTPatrick
12.01.09, 12:59
aga minupoolest võite või igapäev igasuguseid asju foorumi üles panna

hotcocacola
12.01.09, 13:47
but what about omaha?
Kuna mul omaha softi pole, siis trackida ma ei saaks.
Starsis saab alustada PLO2st.
Alustaksin PLO5st, multitableksin ca 5 lauaga.

kasutaja seal hotcocaEST.

Aga tegelikult miks ma tahaks võtta selle võimaluse on see, et kuna hetkel pm igal pool busto, live cashist on mul siiber s*taauguni ja pean tublit pausi juba 1,5näd (H), siis tahaksin võtta shoti nö õrna scared moneyga. Et jõuda PLO5st edasi PLO10sse ja kõrgemale peaks tulema hea bankroll, aga kõik tuleb oma ajaga. Tahaksin püsida kindlates limiitides.
Ma ei läheks PLO10sse, kui mu bankroll poleks 200+$ jne.

Usun, et ka Patricul oleks huvitav jälgida, kuidas käsilane pelab omahat.

Igastahes ma loodan parimat!

PS! Miks mitte stakeda 100 ja 100. Üks mängija holdemisse teine omahasse. (lihtsalt ettepanek:P)
ja peale selle olen tihe foorumi lugeja/postitaja/spämmija ;D.


gl,
hotcocacola @trios / hotcocaEST @starsis

antnx
12.01.09, 13:51
Küsimus:

Kas sa vastad ka PM-idele ja kommenteerid või pärast lihtsalt selgub kes sai ja kogu moos?

hotcocacola
12.01.09, 13:51
Krt, mind ahvatleb leveldamisidee :)
Ma lepiks stakega 50$ @ start oleks pokerstarsi PLO2 , kus blinded vastavalt 0,01-0,02$

ESTPatrick
12.01.09, 14:01
vastan kui näen otsest vajadust ehk midagi on selgusetuks jäänud, muidu mitte.

kui otsuse teatavaks teen nädala lõpus siis saadan ehk ka loodetavasti igale osalejale tagasiside.

ESTPatrick
12.01.09, 14:02
but what about omaha?
Kuna mul omaha softi pole, siis trackida ma ei saaks.
Starsis saab alustada PLO2st.
Alustaksin PLO5st, multitableksin ca 5 lauaga.

kasutaja seal hotcocaEST.

Aga tegelikult miks ma tahaks võtta selle võimaluse on see, et kuna hetkel pm igal pool busto, live cashist on mul siiber s*taauguni ja pean tublit pausi juba 1,5näd (H), siis tahaksin võtta shoti nö õrna scared moneyga. Et jõuda PLO5st edasi PLO10sse ja kõrgemale peaks tulema hea bankroll, aga kõik tuleb oma ajaga. Tahaksin püsida kindlates limiitides.
Ma ei läheks PLO10sse, kui mu bankroll poleks 200+$ jne.

Usun, et ka Patricul oleks huvitav jälgida, kuidas käsilane pelab omahat.

Igastahes ma loodan parimat!

PS! Miks mitte stakeda 100 ja 100. Üks mängija holdemisse teine omahasse. (lihtsalt ettepanek:P)
ja peale selle olen tihe foorumi lugeja/postitaja/spämmija ;D.


gl,
hotcocacola @trios / hotcocaEST @starsis



Ei, omaha pole minu mäng, ei näe stakel põhjendatust mängus mida ma ise ei oska piisavalt, kuigi PLO100 olen miski 20k kätt kunagi mänginud

leits
12.01.09, 15:20
CHOOSE ME!

ESTPatrick
12.01.09, 15:30
CHOOSE ME!


sai biidi high stakesi, aga kui ostad opeli siis on 50:50 kas staken

hotcocacola
12.01.09, 16:02
sai biidi high stakesi, aga kui ostad opeli siis on 50:50 kas staken

irw

zyxxx
12.01.09, 19:06
Mul oli ka elustiil Opel kunagi, aga õnneks ma sain terveks :P

Teemasse, et ise oleksin coatchingust väga huvitatud, kuid staket kui niiisugust otseselt ei vaja, sest omal br olemas... siis ma vist ei kvalifitseeru...

ESTPatrick
12.01.09, 19:13
Mul oli ka elustiil Opel kunagi, aga õnneks ma sain terveks :P

Teemasse, et ise oleksin coatchingust väga huvitatud, kuid staket kui niiisugust otseselt ei vaja, sest omal br olemas... siis ma vist ei kvalifitseeru...


jah, ma ei ole kuigi odav.

ranka
12.01.09, 20:54
Mul oli ka elustiil Opel kunagi, aga õnneks ma sain terveks :P

Teemasse, et ise oleksin coatchingust väga huvitatud, kuid staket kui niiisugust otseselt ei vaja, sest omal br olemas... siis ma vist ei kvalifitseeru...


Eelmise aasta suve alguses lasin ma veel ringi 86-nda aasta opel kadetiga. No see oli tõesti püha pill :D

farik666
12.01.09, 20:58
millega praegu sõidad siis?

ranka
12.01.09, 21:09
millega praegu sõidad siis?


87-nda aasta kadetiga... Tegelt bemmiga aga tra miks see teema alati nii ofttopikuks läheb :D

BuildUp
12.01.09, 21:30
87-nda aasta kadetiga... Tegelt bemmiga aga tra miks see teema alati nii ofttopikuks läheb :D


87nda aasta kadet on asendunud 88 nda 3se bemmiga. ;D

zyxxx
12.01.09, 22:22
Minu esimene auto oli ka 86nda aasta Kadett 1.3karpuss :P Offtopic jätta! ;D

H2O
13.01.09, 05:17
Tehke uus teema, "meil on kõigil olnud esimene auto 86a opel kadett". Siis hea rääkida kuidas -30 kraadise pakasega süstlaga karbussi bensiini süstisite :D. :club:

poolast
13.01.09, 15:03
oleks ka huvitatus ! :spade:

ESTPatrick
13.01.09, 15:28
saada PM siis eelpool nimetatud tingimustega, nädala lõpuni on aega

Supsti
13.01.09, 15:48
Kirjtuasin ka siis väikese kokkuvõtte enda pokkerikarjäärist. Loodab parimat :heart:

Rinoa
13.01.09, 16:12
Tere

Olen täiesti huvitatud ja need kolm assja vastavad täiesti tõele. Ma olen algaja ja väga õpihimuline, eriti tohman ka :D. Alati olen tahtnud küsida igasuguseid pisi assju pokkeri kohta ja nende igasuguste muude assjade tähendusi, aga kardsin koguaeg küsida, et hakkatakse kirjutama, kuidas saab ikka inimene nii loll olla.

Ja kuus ma mängin kindlasti üle 40 tunni pokkerit.

Eesmärk stakiga on saada õpetust elukutseliselt pokkeri mängijalt.

Ise tahan ka kunagi saada elukutseliseks pokkeri mängijaks.

ESTPatrick
13.01.09, 16:38
ära ole loll ja küsi NL10 nurgas, tigrano seal suht tihti paneb mõtteid, ise ma seal väga möllata ei viitsi, aga uudishimu on edasiviiv jõud.

jrgn hell
13.01.09, 23:02
ja edu staketavale. Plaanisin ka osaleda, aga täidan ainult selle tohmani punkti vast praegu + postitan oma "bad beate" nutunurka kogu aeg.

Keiss
14.01.09, 01:39
Aga oh ei, kõik ainult rahade peal väljas.


Ei ole nii, ma ise olen ka diile paar korda küsinud ning mõlemal korral on asi ebaõnnestunud ning olen pidanud ise hakkama saama. Kõige vähem on mind huvitanud algne BR või selle suurus.

rmartin
16.01.09, 12:20
Tere,
Soovin osaleda diilis kuigi näpuga järge ajades ma tingimustele ei vasta, eriti mis puudutab ranka poolt maha panduid. ( 50 postitust ja 12 kuu tulemuste graafik ja vast mõnda veel) Aga kahtlen kas muugi rahvas selle kõige järgi kvalifitseeruks.
Igatahes panen siia väikese tausta enda kohta. Kui ka diil ära jääb siis vähemalt teistele teadmiseks mis tegelased foorumis toimetavad.

Pokkeri otsa komistasin paar-kolm? aastat tagasi kui mingid isad Kahvlis seletasid, et eestlaste Eldoraado asub netipokkeris. Tundus kahtlane aga kuna poisid eriti fotogeenilised ei olnud ja otsest müügimehe muljet ei jätnud siis otsustasin kätt proovida.

Panin 50 USD Pacificusse ja sain sellest paari kuuga lahti.
Ostsin Lee Jones Winning Low Limit Holdemi. Lugesin läbi ka ja tundsin ennast tegijana.
Kraapisin järgmised 50 kokku ja uuesti lauda. Seekord pidasin päris kaua vastu ja ronisin vist isegi 100 kanti välja, tegin caschoudi ja ülejäänust sain lauas lahti.
Paar korda panin veel mingid väikesed summad sisse aga asi vajus vaikselt ära ja tuli umbes aastane paus.

Eks ma sihuke kudkala musternäidis seal lauas olin. Mängisin limit holdemit ja ikka väga sendilauas. Usun, et see ka üks põhjus miks asi ei edenenud. Raamat, millest mängu õppisin, oli kül low limit kuid vaevalt vana Jones kirjutas selle sendilaudade vallutamiseks. Näited tal põhiliselt 2/4 laua kohta jne. Sellises sendimeres, kus mina hulpisin, peab ikka ebainimlikku närvi olema, et teadlikku pokkerit mängida. Teiseltpoolt jälle kuldne reegel, et kui madalamas limiidis hakkama ei saa siis edasi ära roni. Ja raha ronimiseks ka ei olnud.

Mängu siiski päris peast ei saanud ja paari kuu eest sattusin selle foorumi peale. Võrreldes muude eesti pokkerisaitidega mõjus värskelt ja pani vere jälle käima. Lugesin, taas 50 ja lauda. Sedakorda no limit ja kogematta sattusin NL25 lauda. Joppas. Aga sain ise ka aru, et see rohkem algaja õnn ja kolisin NL10sse. Seal väikses plussis aga ma ka jube vähe mänginud. Igatahes lugesin foorumit ja sain aru et palja käega kala ikka ei püüa. Seega võtsin raha välja ja panin 50 Redkingsi ja küsisin tasuta PT3 ka. Öeldi, et kui 250 punkti koos tule tagasi ja siis räägime.

Seal ma praegu tiksun. 50st on saanud 30 kuigi vahel ronis ka 80 alla. Aga mänginud umbes 500 kätt. Neli-viis korda on mind lauas tühjaks meelitatud. Sihukesed vennad kes vaikselt flopis, turnis, riveris su kahe dollari kaupa sinnamaale saavad, et justkui ei ole enam mõtet seda viimast kahte dollarit foldida, ehk ikka joppab. Ei joppa. Tavaliselt endal käes ässaga mastitõmme ja ka laual ass. Või käes KJ – see on üks eriti kuri käsi! ( Kui mõni päris algaja seda postitust loeb ja tahab midagi küsida või öelda selle kohta, siis istu parem kuss! Ära küsi ka! Lihtsalt, kui lauas kätte tuleb viska ära! Ja ära põe vaid loe see enda päevateoks. Ükskord ta su lohku tõmbab, ja kuidas veel!)

Diilist ka.:
1. Aega ei ole kellegil, minul ka ei ole – naine, lapsed, loomad jne. Siiski päevas üks/kaks tundi pokkerile luban. Seega nädalas peaks tulema 30-40 tundi.
2. Motivatsiooni/huvi on. Kohati on tunne et ma nagu saaks juba sabast kinni aga samas.. Igatahes tahan saada võitjaks mängijaks NL10, NL20. Eelkõige tahaks saada niipalju enesekindlaks, et teeks ausalt vahet kust algab halb mäng ja lõpeb bad beat/downswing. Või siis vastupidi. Kui sealmaal siis vaatab edasi.
3. Mäng käib edasi Redkingsis, et ma oma PT3 litsensi ikka kätte saaks. Vajalikust 250 punktist on praegu koos mingi 20. PT3 trial toimib veel umbes 50 päeva, põhifunktsioonid olemas kõike kasutada ei luba. Ise õpin ka alles. Igatahes lauda kuvan kolm põhinäitu+Fold to flop/turn cbet .
4. Riist on väikese kuvariga pidurdav läpakas. Üle nelja laua korraga ei mahu. Hetkel pole ka probleem kuna üle kahe laua korraga ma sisuliselt jälgida ei jõua. Ühel laual on tase kohe tuntavalt parem. Kül aga tähendab see väikest kätearvu statistika jaoks.
5. Kui tuleb diil siis praegune stake Redkingsis läheb diilile otsa, misiganes see summa siis parajasti on. Kui üldse on.
6. Minu poolt mingit tünga rahalise mõttes ei tule, kül ei välista lollusest tulenevaid pidurdamisi – statside, graafikute misiganes üles alla panemisel jne. Ei ole nimelt eriline IT mees.
7. Ja põhiline, miks ma seda asja siin torgin. On see, et kuigi ma vast isegi aiman, mida peaks tegema/lugema/vajutama, siis tavaliselt ei jõua ennast piisavalt sundida. Kui nüüd tuleb diil, siis usun, et nö. avalik silm on selleks oraks mis hoiab joone peal.
Tervitades,
Martin

leits
17.01.09, 01:30
ma sain diili endale ... trios hakkan nl2 mängima .. obv t2ispeaga, sest muidu ei piidi .. bmw l2ks myykis ... tuli kõne osteti ära 205k'ga .. kas selle eest saab juba tutika opeli .. suht koth? homme lähme esindusse, kui vähe puudu tuleb, steigid?

ranka
17.01.09, 02:45
ma sain diili endale ... trios hakkan nl2 mängima .. obv t2ispeaga, sest muidu ei piidi .. bmw l2ks myykis ... tuli kõne osteti ära 205k'ga .. kas selle eest saab juba tutika opeli .. suht koth? homme lähme esindusse, kui vähe puudu tuleb, steigid?


see bumeri müük nali?

ESTPatrick
17.01.09, 09:24
ma sain diili endale ... trios hakkan nl2 mängima .. obv t2ispeaga, sest muidu ei piidi .. bmw l2ks myykis ... tuli kõne osteti ära 205k'ga .. kas selle eest saab juba tutika opeli .. suht koth? homme lähme esindusse, kui vähe puudu tuleb, steigid?


miski 200 krooni võin kohe lauale käia

H2O
17.01.09, 12:01
Ma saatsin tükk aega tagasi juba PM-i ära, aga miks mul ei näita Outbox-is, et ma olen saatnud sulle PM-i???

lenC
17.01.09, 12:21
Ma saatsin tükk aega tagasi juba PM-i ära, aga miks mul ei näita Outbox-is, et ma olen saatnud sulle PM-i???

ta automaatselt ei salvesta, pead ühe asja enne saatmist all ära "tickima" kui hiljem näha tahad.

ESTPatrick
17.01.09, 20:56
Ma saatsin tükk aega tagasi juba PM-i ära, aga miks mul ei näita Outbox-is, et ma olen saatnud sulle PM-i???


olen sõnumi kätte saanud


Homme teen väljavalitu teatavaks, õhtupoole ilmselt.

ranka
18.01.09, 06:44
Pane 1 nõudlus veel - tohmanil peab olema opel :D

I.A
18.01.09, 09:40
Tervist.
Opelit mul ei ole ning samas ei ole ka nii palju postitusi siia foorumi (50) nagu vaja on, et diilist osa saada. Ei ole olnud ka foorumi kasutaja kuu aega. Foorumi tegemisi olen aga jälginud sellest ajast alates, kui Ranka ja Tigrano Pokerifoorum loodi.
Et ma ei tunduks päris "tundmatu", siis mu pokerialias on siit foorumist läbi käinud. Nimelt olen Kordumatu PokerStarsist (esindasin Eesti meeskonda World Cup of Pokeril), mitte, et see suurt midagi ütleks. Suuremas osas olen turniirimängija (STT, MTT).
Cash game on täielik null (lugege miinustes). Nägin võimalust saada näpunäiteid edukalt rahalauamängijalt, saatsin ka mina privaatsõnumi. Aga kõik nõutavad tingimused ei ole täidetud.

Lutzky
18.01.09, 15:34
Tervist.
Opelit mul ei ole ning samas ei ole ka nii palju postitusi siia foorumi (50) nagu vaja on, et diilist osa saada. Ei ole olnud ka foorumi kasutaja kuu aega. Foorumi tegemisi olen aga jälginud sellest ajast alates, kui Ranka ja Tigrano Pokerifoorum loodi.
Et ma ei tunduks päris "tundmatu", siis mu pokerialias on siit foorumist läbi käinud. Nimelt olen Kordumatu PokerStarsist (esindasin Eesti meeskonda World Cup of Pokeril), mitte, et see suurt midagi ütleks. Suuremas osas olen turniirimängija (STT, MTT).
Cash game on täielik null (lugege miinustes). Nägin võimalust saada näpunäiteid edukalt rahaluaamängijalt, saatsin ka mina privaatsõnumi. Aga kõik nõutavad tingimused ei ole täidetud.




Aega on ju. 50 postitust saad vabalt täis. Kirjuta igasse topicusse midagi. Ükskõik mida.


L.

I.A
18.01.09, 15:55
Aega on ju. 50 postitust saad vabalt täis. Kirjuta igasse topicusse midagi. Ükskõik mida.


L.



Seda kindlasti, aga kui midagi öelda, siis ikka midagi asjalikku. :D

ESTPatrick
18.01.09, 16:37
Nii.

Kokku saatis 11 kodanikku oma soovi avalduse, kellest 1 tahtis nl100s abi. Väljavalituks osutus antnx, eelkõige sellepärast et foorumis ringi möllates avaldas tema uudishimu kõige suuremat tähelepanu. (postitas asjalikke küsimusi ja ei häbenenud lollust), lisaks näen temas suurt potentsiaali ja tahet areneda kiiresti (meenutab ennast, kuigi ma olin passiivne endaarendaja) näen 50nl potentsiaali lähima 100k käe lõpuks või varem, oleneb muidugi tema aktiivsusest. Edasi on juba õppetahe ja anne asju omandada.

Kõigile avalduse saatjatele saadan tagasisideme, põhjustega miks ei osutunud valituks ja mida teha, et järgmine kord osutuks

leits
18.01.09, 17:38
Ma sooviks väga argumenteerituid põhjendusi, MIKS mind ei valitud!

lenC
18.01.09, 17:49
Ma sooviks väga argumenteerituid põhjendusi, MIKS mind ei valitud!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/f/f9/BMW_Logo.svg/564px-BMW_Logo.svg.png

Lutzky
18.01.09, 17:51
:D

Aristotep
18.01.09, 17:53
Edu antnx. Õige inimene sai diili imo :)

alaska
18.01.09, 17:57
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/f/f9/BMW_Logo.svg/564px-BMW_Logo.svg.png


Sellepärast ma ei hakanud üritamagi. ;D

ESTPatrick
18.01.09, 18:16
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/f/f9/BMW_Logo.svg/564px-BMW_Logo.svg.png


midagi rohkem ei ole lisada

antnx
18.01.09, 20:46
Wow, Tõsiselt ma olen väga üllatunud. Ei uskunud, et kvalifitseerun kuna ma juba väikse põhja alla teinud Nl10 grinderite nurgas. Aga võtan selle pakkumise avasüli vastu kuna ma tunnen, et kellegi abiga on tulemused palju paremad.


Aga olen tõesti sõnatu ja ... ei oskagi istuda ega astuda.

leits
18.01.09, 23:06
LOL see oli küll kino .. siiamaani kägaras selle bmw märgi peale :D

Tigrano
21.01.09, 09:33
Irw @bmw logo, väga andekad ikka olete ;D

Edu antnx, loodan varsti Sind kõrgemates limiitides kohata.

Uniquest
23.01.09, 15:14
Edu antnx, loodan varsti Sind kõrgemates limiitides kohata.


Niimoodi solvatakse foorumikaaslasi? >:(
.
.
.
.
Pokkeris ikka vastupidi see, keda "loodad" kohata, keda mitte. :P

Tigrano
23.01.09, 16:43
Niimoodi solvatakse foorumikaaslasi? >:(
.
.
.
.
Pokkeris ikka vastupidi see, keda "loodad" kohata, keda mitte. :P


Kuidas keegi mõtleb.

surka
28.01.09, 13:31
10 päeva möödas, aga diili käekäigust pole midagi kuulda olnud, kas asi edeneb ikka?

antnx
28.01.09, 13:47
Jah!

Siia ei hakanud kirjutama mis teoksil aga kogu info on siin olemas:

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,391.0.html

Vaikselt grindin

Tigrano
28.01.09, 14:12
Jah!

Siia ei hakanud kirjutama mis teoksil aga kogu info on siin olemas:

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,391.0.html

Vaikselt grindin


Kirjuta aga rohkem, see on väga huvitav diil, mille käekäiku oleks põnev jälgida.

jrgn hell
28.01.09, 16:36
Avo Kokk kirjutas täna päevalehes sellise väga hea artikli:

http://www.epl.ee/artikkel/456667


ja minu mõte liikus kohe selle peale, et stakeijad ja õpetajad võiksid samamoodi staketavadelt nõudma, iga mängu - ja õppepäeva kohta väikest raportit. Iseasi, kas sa iga päev pead neid vaatama, aga kui punkt on kirjas ja õppija tahab stakei väga, siis ta viitsib selle kirjutada ja, et oleks mida kirjutada, peab midagi tegema, seega usun, et oleks päris kasulik. Selle artikli peale ostustasin, et kirjutan endale oma hi/lo seikluste kohta ka raporti iga päev, või nii tihti kui suudan sundida, aga teen selle Wordi esialgu, kuna keegi üle ei vaata nagunii hetkel.
Eile tundsi näiteks esimest korda, et tuli limitis ka meelde valuebettida jne.

krstjan88
12.02.09, 15:22
* ranka tingimused, kui need kuskil kirjas on.
* eeldan, et õpilane on iseseisev ja tulemusele orienteeritud, mitte tasuta rahale.
* oma aega väga palju kulutada ei taha, aga annan msn-i.
* ütlen otse ja tagamõtteta välja, mis mängukvaliteedist arvan. (Kriitika ei tohiks nutma ajada, vaid see oma parimaks sõbraks võtta).


Minu panus ühiskonnale, tegemist ühekordse diiliga ja 50-80% kasumist, mis tuleb läheb järgnevateks staketeks, niiet oleks parem kui sõelutakse tugevaim ja potentsiaalikaim mängija välja, mitte et see ilmselt võimalik on.


Tere seltsimehed!
Ei osanud kuskile mujale seda teemat postitada. Olen siin foorumis alles uus ja loen igat uut artiklit suure huviga mis õpetab mängima aina paremini. Mänguoskusi mul peaks niipalju olema, et mängin oma BR üles alla.. Kuid mitte jäädavalt üles -see ongi mis teeb asja kurvaks. Tahaksin olla parem mängija kui 50%. Õnneks ma väga suuri summasi veel triobeti investeerinud ei ole :) Suurimad saavutus mis hetkel seljataga on, on live's turna 3. koht 38st mängijast. Preagu kasutan HEM trial versiooni katsetamiseks,et vaadata mu mängu edu selle programmiga.. Aga mu jutu point tahtis selleni jõuda, et kas keegi tahaks mind oma käe alla võtta ja õpetada paremini mängima? Sest niipalju kui neid "tohmaneid" võetud on siis olen vaadanud,et nad on õppinud suht lühikese ajaga hästi ning teenivalt mängima.

Panen juurde ka oma statsid mis ma viimase 10 päeva jooksul mänginud olen.. Vb on natuke kasuks. Võite mainida ka suurimaid vigu mis ma teinud olen, et edaspidi paremini mängida:
http://www.speedyshare.com/809224805.html

Kui kellegil prol viitsimist ja tahtmist on andke aga julgelt teada!
Ootan huviga ja jõudu laudades!

Kristjan :spade: :heart: :diamond: :club:

pikk28
12.02.09, 15:41
tere kristjan,

sinu käte sample on nii tilluke, et isegi negreanu ise ei oskaks öelda sulle midagi tarka :)pela veidi rohkem.
Soovitan sulle oma päevik avada, nii saad kõige lihtsamalt tagasisidet.

antnx
12.02.09, 15:51
Jah, ja ürita rohkem ise mängida/foorumit lugeda ja omal käel asju omandada. Õpetaja saad alati hiljem leida kui hädas oled.

virx747
12.02.09, 16:30
Kristjan,
kuigi käsi on vähe, siis mina näeksin Sind nende andmete põhjal kindlasti hea meelega oma lauas ;)
Soovitan Sul üles otsida kõigepealt õpetused siit preflop mängu kohta. See korda, siis saad sealt edasi minna.
Hakka siit pihta: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/board,13.0.html

adam_q
24.02.09, 18:02
ESTPatricku algset postitust lugedes jääb selline mulje, et "no tavai ma õpetan kedagi, kuigi ma sellest sittagi kasu ei saa, nahh*i, kaotan rohkem raha, aga no ok, võtame ühe apprentice, perse, ma saaks tegelt samal ajal 5x100$ kui siin jebides. Aga ok, andke kähku teada. Kurat, selle threadi tegemise asemel oleks võinud 1000$ teenida...".

palju jõudu, antx. ma loodan et õpetlane sind poole õppesessiooni pealt nahhuj ei saada.

Tigrano
24.02.09, 18:06
ESTPatricku algset postitust lugedes jääb selline mulje, et "no tavai ma õpetan kedagi, kuigi ma sellest sittagi kasu ei saa, nahh*i, kaotan rohkem raha, aga no ok, võtame ühe apprentice, perse, ma saaks tegelt samal ajal 5x100$ kui siin jebides. Aga ok, andke kähku teada. Kurat, selle threadi tegemise asemel oleks võinud 1000$ teenida...".

palju jõudu, antx. ma loodan et õpetlane sind poole õppesessiooni pealt nahhuj ei saada.



Eks see huumoriga võetud ja tegelikult ta nii ongi, kui aus olla, sest ta teenibki 100x rohkem. Kindlasti aga saab antx palju kasu Patrickuga koostööd tehes ja liigub kiiremini üles.

Tarmonator
24.02.09, 19:20
ESTPatricku algset postitust lugedes jääb selline mulje, et "no tavai ma õpetan kedagi, kuigi ma sellest sittagi kasu ei saa, nahh*i, kaotan rohkem raha, aga no ok, võtame ühe apprentice, perse, ma saaks tegelt samal ajal 5x100$ kui siin jebides. Aga ok, andke kähku teada. Kurat, selle threadi tegemise asemel oleks võinud 1000$ teenida...".

palju jõudu, antx. ma loodan et õpetlane sind poole õppesessiooni pealt nahhuj ei saada.



kas mingi kadeduseuss närib hinge või?
tead sa et tänapäeval ei ole olemas tasuta asju?
ja igasugune abi ESTPatricku poolt on temapoolne sponsorlus. See algne 100$ on tühine selle kõrval mis nö tema aeg sellesse projekti maksab.
Mees teab oma väärtust.
Nii et ei mõista praegu väga su kommentaari. Kade ei tohi olla(nagu mu õde oma 2 aastasele tütrele alati õpetab).

lenC
24.02.09, 19:41
Kandideerimine oli vabatahtlik ja esitlus täiesti 100% oma asi, kuidas ta seda teeb. ESTPatrickul on oma stiil nii kõnes, kirjas kui autodes ja sellest oleme ju kõik aru saanud. Kommuuni on ta juba palju aidanud ja arvan, et meie suhtumine võiks olla tänuväärsem kui praegu pasitab :-\

Tigrano
24.02.09, 21:41
Kandideerimine oli vabatahtlik ja esitlus täiesti 100% oma asi, kuidas ta seda teeb. ESTPatrickul on oma stiil nii kõnes, kirjas kui autodes ja sellest oleme ju kõik aru saanud. Kommuuni on ta juba palju aidanud ja arvan, et meie suhtumine võiks olla tänuväärsem kui praegu pasitab :-\


Jah, ESTpatrick on vaieldamatult tubli siin foorumis ja ära teeninud suure aplausi ja kiituse, juba tema videoseeriad räägivad enda eest.