PDA

View Full Version : 50NL: Hero liin 79o



MeelisV
21.12.10, 23:48
Vastane üli loose/üli agro. 48 käe kohta mängis 90% ja 3betis PrF 35%, cbetis 63% ja fold to cbet 75%. Halb, kaotav mängija.


No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (BB) ($69.90)
SB ($49.70)

Preflop: Hero is BB with 7:heart:, 9:spade:
SB bets $0.75, Hero calls $0.50

Flop: ($2) 7:spade:, 3:diamond:, 9:diamond: (2 players)
Hero checks, SB bets $1.25, Hero raises $4, SB calls $2.75

Turn: ($10) 6:diamond: (2 players)
Hero bets $5.50, SB calls $5.50

River: ($21) 3:heart: (2 players)
Hero bets $11


Kuidas kommenteerite Hero liini?

ranka
21.12.10, 23:53
IMO fine. Raise peale foldin.

MeelisV
21.12.10, 23:55
Plaan oligi, et kui nuppe paneb, siis foldin.

Codecci
22.12.10, 00:02
Beti suuremalt turni ja riverit.

MeelisV
22.12.10, 00:19
Beti suuremalt turni ja riverit.

Aga siis ma oleks riveril ju põhimõtteliselt commited? Flopil tahaks 100% nupud sisse saada, turnil ka ehk, aga riveril kui vastane üle paneb, siis olen tõenäoliselt taga ja commited?

ranka
22.12.10, 00:57
Ma juba turnil bet/foldin ja seepärast meelise beti suurus tundub fine. Ei ole väike, et tunda nõrk ning ei ole suur, et foldida ära pasemad käed. Riveril siis sama nali.

Codecci
22.12.10, 14:39
Aga siis ma oleks riveril ju põhimõtteliselt commited? Flopil tahaks 100% nupud sisse saada, turnil ka ehk, aga riveril kui vastane üle paneb, siis olen tõenäoliselt taga ja commited?
Mis tähendab committed? Ei ole, river on bet/fold isegi kui suuremalt betid. Aga jah, tegelt nii ohtlikul boardil on sinu sizing täitsa fine.

MeelisV
22.12.10, 15:48
Mis tähendab committed? Ei ole, river on bet/fold isegi kui suuremalt betid. Aga jah, tegelt nii ohtlikul boardil on sinu sizing täitsa fine.

Oleksin turnil pannud $7.50, siis riveriks pot $25. Kui siis panen ka suurelt, näiteks $17 ja vastane shoveb, siis foldin viimased $20.2? Ma pean seal ju ainult 1 kord viiest hea olema- suht commited imo.

rynno
22.12.10, 17:37
jah, aga fakt on see et ta ei shove üle MITTE kunagi sitemaga riveris selliste stackidega, seega kui bet foldiks siis mingi 11-14 tundub okei
suht wp

ranka
22.12.10, 20:37
jah, aga fakt on see et ta ei shove üle MITTE kunagi sitemaga riveris selliste stackidega, seega kui bet foldiks siis mingi 11-14 tundub okei
suht wp

Fishid teevad selliseid moove ja 1:4 oddsid (üks kord viiest) on minu jaoks call, sest sellise tihedusega nad lollusi ka teevad + 3X on nende jaoks siin nuts.

Codecci
22.12.10, 21:35
Fishid teevad selliseid moove ja 1:4 oddsid (üks kord viiest) on minu jaoks call, sest sellise tihedusega nad lollusi ka teevad + 3X on nende jaoks siin nuts.
Ja praeguse sizingu järgi peame maksma 28.5, et võita 71.5, ehk siis üks kord neljast - see on siis fold? Minu jaoks on need küll ühes potis ja pigem isegi calliks praeguse sizinguga shove kus on sitemad oddsid, samas vastane näeb, et tal rohkem fold equityt.

Tegelikult ei calliks ühelgi juhul.

MeelisV
22.12.10, 22:21
Ja praeguse sizingu järgi peame maksma 28.5, et võita 71.5, ehk siis üks kord neljast - see on siis fold? Minu jaoks on need küll ühes potis ja pigem isegi calliks praeguse sizinguga shove kus on sitemad oddsid, samas vastane näeb, et tal rohkem fold equityt.

Tegelikult ei calliks ühelgi juhul.

Ma arvan, et see vastane ei olnud piisavalt pädev, et jagada midagi minu riveri fold equityst shove peale. Et siis, kui mõlema sizeinguga on tulemus sama (riveris foldime shove peale), siis ju säästame raha juhuks kui beat oleme ja potensiaalselt hoiame ka halvemad käed väiksema betiga potis. Minu meelest on seal ikka küll vahet, kas on 1:4 või 1:5.

Codecci
22.12.10, 22:37
Ma arvan, et see vastane ei olnud piisavalt pädev, et jagada midagi minu riveri fold equityst shove peale. Et siis, kui mõlema sizeinguga on tulemus sama (riveris foldime shove peale), siis ju säästame raha juhuks kui beat oleme ja potensiaalselt hoiame ka halvemad käed väiksema betiga potis. Minu meelest on seal ikka küll vahet, kas on 1:4 või 1:5.
Ta ei pruugi teada terminit "fold equity", aga isegi kõige suurem fish saab aru, et $12 betti $40 'le raisedes on suurem tõenäosus blufi läbiminekuks kui $17 betti blufina minshovedes.

Ja kui sinu jaoks üks kord neljast või üks kord viiest vahe on, siis sa missid rämedalt valuet juhul kui tal TPGK on ;)

MeelisV
22.12.10, 23:20
Ta ei pruugi teada terminit "fold equity", aga isegi kõige suurem fish saab aru, et $12 betti $40 'le raisedes on suurem tõenäosus blufi läbiminekuks kui $17 betti blufina minshovedes.

Ja kui sinu jaoks üks kord neljast või üks kord viiest vahe on, siis sa missid rämedalt valuet juhul kui tal TPGK on ;)

Fishid saavad jah aru, et $12 betti $40 'le raisedes on suurem tõenäosus blufi läbiminekuks, aga tihti see ei mõjuta nende bluffimis plaane nii palju kui peaks. Eriti siis ei tee nad erilist vahet, kas mul on pot oddsid callimiseks 20% või 25%.

TPGK vastu missib tõesti valuet, kuid kui päris suurelt panna turnil, siis võib ta foldida 7X, A:diamond:X, või veel mingid str ja/või flushdrawd ja siis jääks ju jälle nende käte eest value saamata :)

MeelisV
24.12.10, 22:23
Tulemus:

Vastane foldis riveril!

Codecci
25.12.10, 21:25
Respekt, et selliseid käsi postitad :)

Enamus (mina kaasaarvatud enamasti) postitavad ainult selliseid käsi, kus üsna obvious, mis juhtus - kas foldisid ja näidati buffi või callisid ja olid taga (ja kõige suuremad fishid postitavad neid käsi kus olid ees ja kaotasid, et kaastunnet saada).

andu_andu
26.12.10, 13:22
Beti suuremalt turni ja riverit.

this. nüüd vastase calling-range veel suurem, kuna ruutud ka sees

MeelisV
26.12.10, 14:29
Respekt, et selliseid käsi postitad :)

Enamus (mina kaasaarvatud enamasti) postitavad ainult selliseid käsi, kus üsna obvious, mis juhtus - kas foldisid ja näidati buffi või callisid ja olid taga (ja kõige suuremad fishid postitavad neid käsi kus olid ees ja kaotasid, et kaastunnet saada).

Eks ma ikka ürita selliseid käsi ülesse panna, milles ma sooviks paremate mängijate arvamust ja mille analüüs ja arutelu aitaks neid situatsioone paremini mõista ja annaks skilli juurde :)

Mingite bad beatide või coolerite analüüs mind just väga palju ei huvita.. :)