PDA

View Full Version : nl30, A9s combodraw



fyte
23.12.10, 01:28
Võib-olla sai otsus mõjutatud viimase aja runist, kus pea iga checkraise tähendab nutsi, siis leidsin, et villaini loogiline käsi oli flopatud set. Turnil ei raisenud, kuna olin IP ja oli plaan river mitte paardumise korral veel valuet võtta (raisedes mängiks reg eeldatavasti korrektselt ja foldiks kui obv str8 laual).

Ongame Network $30.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1089370 (http://www.handconverter.com/hands/1089370)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

UTG: $47.14 -
CO: $19.68 -
BTN: $13.77 -
SB: $51.63 - VPIP: 18, PFR: 15, cbet% 43, flop agg freq 29% Hands: 181
Hero (BB): $31.66 -

Pre Flop: ($0.45) Hero is BB with 9 :diamond: A :diamond:
3 folds, SB raises to $0.90, Hero calls $0.60

Flop: ($1.80) 2 :club: 3 :diamond: 5 :diamond: (2 players)
SB checks, Hero bets $1.30, SB raises to $3.90, Hero calls $2.60

Turn: ($9.60) 4 :heart: (2 players)
SB bets $4.80, Hero calls $4.80

River: ($19.20) 2 :diamond: (2 players)
SB bets $42.03, Hero folds

Liquicity
23.12.10, 10:22
Ma oleks preflopis 3bettinud sellise käega.
Turnis teeks minraise value võtmise nimel, sest ega vastane ka oma setti minraise peale tõenäoliselt ei foldi. Pigem loodab samasugust kaarti nagu sul riverisse tuli.

armand0
23.12.10, 10:39
turnis oleks isegi 3bettinud for value.


riveris jah fold.

emmimees
23.12.10, 10:56
Kui ma oleks vastase seti peale pannud, oleks turnis lihtsalt nuppe lükanud, mõni ehk callib ära isegi.

timz0333
23.12.10, 11:08
mõni ehk callib ära isegi.

Lol, eesmärk, peaks olema hea käega ikka võimalikult palju calle saada, mitte võimalikult palju folde. Turni min raisega on meie käsi täiesti faced up rida, küll aga paneme vastase raske otsuse ette ja ei usu, et keegi minraisele seti foldib, sest maja oute tervelt 9 + nelikule 1. Keeruline koht, aga kaldun arvama, et raise turn on parem jah.

qjet
23.12.10, 12:40
ma oleks küll turnis pot commit raise teinud, et riveris sellist sitta otsust ei oleks. ja wtf mis kuradi minraise stiili te siin pakute? see pask ei tule kõne allagi.

sixmax
24.12.10, 16:22
Ma 3betiks flopil, kuna meie käel on palju equityt iga made hand vastu ja vastane võib check-reisida halvemaid draw-sid. Samuti ei puudu fold equity.

Turnil meeldiks raise, kuna arvestades sinu riidi, siis ma ei tahaks vastasele anda odavat maja, ning ta ei pruugi blank riveritel kinni maksta anyway.

River on call, kuna ma oletan, et peaaegu iga vastane shoveb seal peale oma majade ka flushid, straightid ja blufid. Kahe tulek teeb kübeke ebatõenäolisemaks, et vastasel oli flopatud set.

Ma respekteerin sinu riveri foldi, kuna sa läksid oma riidiga. Ma loodan, et sa tegid õige otsuse. ;)

Kosmonaut
24.12.10, 16:56
Huvitav , et sixmax oli esimene, kes pakkus nupud flopil keskele lükata... see oleks ka minu arvamus. Mängige natuke equilatoriga ja vaadake, palju on flopil ükskõik mis käe vastu meil equityt + ei puudu meil ka FE.
as played turni call ei ole halb, samas võime saada nupud sisse teise Ax vastu omades ise redrawd.
Riveril calliks. Miks peaks mõtlev mängija sellel flopil minraisema setiga?

camu
24.12.10, 17:08
Huvitav , et sixmax oli esimene, kes pakkus nupud flopil keskele lükata... see oleks ka minu arvamus. Mängige natuke equilatoriga ja vaadake, palju on flopil ükskõik mis käe vastu meil equityt + ei puudu meil ka FE.
as played turni call ei ole halb, samas võime saada nupud sisse teise Ax vastu omades ise redrawd.
Riveril calliks. Miks peaks mõtlev mängija sellel flopil minraisema setiga?
Ei olnd ju flopi minraise? Checkraises 3x. Turni panustas vähe. Riveril sai jackpoti ja läks lolliks.

ranka
24.12.10, 18:44
Huvitav , et sixmax oli esimene, kes pakkus nupud flopil keskele lükata... see oleks ka minu arvamus. Mängige natuke equilatoriga ja vaadake, palju on flopil ükskõik mis käe vastu meil equityt + ei puudu meil ka FE.
as played turni call ei ole halb, samas võime saada nupud sisse teise Ax vastu omades ise redrawd.
Riveril calliks. Miks peaks mõtlev mängija sellel flopil minraisema setiga?

jup +1

Kosmonaut
24.12.10, 20:16
Ei olnd ju flopi minraise? Checkraises 3x. Turni panustas vähe. Riveril sai jackpoti ja läks lolliks.

jah, siin räägiti nii palju minraisest, et tundus juba ka tema bet flopil minraise :P Aga minu arvamus jääb endiseks.

noname
24.12.10, 20:37
Turnil raiseksin.Seda just selleks,et suurema osa ajast callib ta siin oma setiga,et riveril FH kätte saada.

As played...foldiksin riveril
Vastane overbetib siin riveril just FH riveril,kuna Ta on suht kindel,et saab calli siin any Ax,6x,Flushi käest.

Ja oma Ax,6x,FD Ta ei mängiks flopil nii...suht kindlalt.

Häid Pühi!