PDA

View Full Version : JJ ülepaarina niti vastu flopi otsus



Provoker
24.12.10, 16:49
Vastane 11/10/3,4 3bet 8,8 1,8k kätt

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop | saw showdown

Hero (MP1) ($50)
MP2 ($120)
CO ($51.40)
Button ($57.45)
SB ($49.50)
BB ($50.75)
UTG ($20)
UTG+1 ($77.60)

Preflop: Hero is MP1 with Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif
2 folds, Hero bets $1.50, MP2 raises $4.50, 4 folds, Hero calls $3

Flop: ($9.75) 9http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 5http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (2 players)
Hero :confused:

ristik
24.12.10, 17:05
mina foldiksin pre kui just BvB ei ole. As played check/callin ainult ühe tänava kui cbetib nõrgalt. Igaljuhul panid ennast sitta olukorda, punnitad mõttetult JJ mängida OOP.

Kotkas1000
24.12.10, 17:06
Mina foldin PF. Ja seda just põhjusel, et ei peaks hakkama raskeid otsusied vastu võtma hilisematel tänavatel. Tema 8,8 3-bet ei kehti kindlasti MP2 postitsioonil ja kuna tegemist on nitiga, siis oled sa taga 95% ajast. Setminema minna OOP on lollus 3-beted potis niti vastu, kes arvatavasti sulle välja nii kui nii ei maksa, isegi siis, kui hitid. As played, siis mina siin targemat mängu ei oskakski mängida, kui check-fold. Chk-callides oleme turnis täpselt samasuguse otsuse ees, ainukese vahega, et pot on juppmaad priskem ja otsused veel raskemad.

EDIT: Ristik jõudis ette :P

HÄID JÕULE!!!

no_limit
24.12.10, 17:37
mina vaatan PF pop upist mis ta middle pos 3bet% on. teiseks kes on CO,btn ja blindid. kui nemad nitid siis calliks PF ja cbeti(olenevalt agro factorist) calliks. Kas selline mõtlemine siis leak? (kotka vastusest järeldan, et see minu üks leakidest- kuna tegelt on väga palju turn ja river kaarte millega jätkamine on halb idee)

ristik
24.12.10, 18:06
ega seal MP pealt see 3bet üle 2-3 tavaliselt ei ole. JJ on selle vastu lootusetult taga. Isegi 8,8% vastu on su equity ~55% vaid, mis ei ole väärt seda et OOP mängida.

ranka
24.12.10, 18:37
ega seal MP pealt see 3bet üle 2-3 tavaliselt ei ole. JJ on selle vastu lootusetult taga. Isegi 8,8% vastu on su equity ~55% vaid, mis ei ole väärt seda et OOP mängida.

See on preflop equity eeldusel, et ta 3bet range on top 8.8% ja stäkib end selle rangega preflopis ära. Aga käest. Mina oleksin ka PF callinud ja check-callin flopi ning kuna ta on nit siis tõenäoliselt ta airiga ei barrelda ja seettõttu check-foldin turni.

ristik
24.12.10, 18:57
Ja kui ta MP 3bet on 3% mängiksid samamoodi ? Oletame et cbetib nii flopi kui turn 2/3 potti. sellega 11$ raisus, aga kui olemegi ees, siis on seal ainult AK, mis võivad olla pealegi ristid ja vabalt riverisse potsatada. Me peame võitma ju pooled korrad ? Vaevalt et ta any 2 siin bluffib.

vapsik
24.12.10, 20:57
Niti vastu teeks PF nitise foldi kuna OOP ebamugav mängida JJ ja vastase range on tugev. Kui callid, siis peaks olema valmis mingigi plaan mida madalatel flopiddel teha, sest J hittides või K/A-d nähes pole eriti raske mõelda mida teha. Flopil chekiks ning vaataks kui suurelt vastane panustab.

1,8 käe korral võiks juba readid ka olla vastase tegutsemise kohta 3-bet pottides! Kas õhga cbetib näiteks.

noname
24.12.10, 21:06
OOP kehv mängida ja vihkan seda kõigerohkem ever...
Aga kuna vastase 3bet on nii suur (meeldib ka vaadata positsiooni järgi eraldi,kui sample piisavalt suur).
Vaataksin vastase cbet flop in 3bet pot statsi.(see ei pruugi midagi tähendada,eriti kui oleks eelnevalt actioneid omavahel saanud/teinud).
c/call flop arvatavasti.

noname
24.12.10, 21:07
1,8 käe korral võiks juba readid ka olla vastase tegutsemise kohta 3-bet pottides! Kas õhga cbetib näiteks.

võiksid küll,aga tänapäeval on popp käsi osta netist,kus puuduvad kõiksugused readid ja mängija võib olla täiesti tundmatu (loe:Esimest korda näed)!

emmimees
24.12.10, 21:36
Ma OOP ei tihkaks flattida eriti JJ pf. Üldiselt fold kui ei 3beti MPlt palju. Samas isegi mõne niti vastu, kes vb ühtlasemalt 3betib pos kaupa, paneks vahest kergema 4beti ja foldiks 5betile. Niiet kui 3bet on juba 9 ligi ,siis peaks positsiooni kaupa vaatama seda lähemalt ja kui suurema osa % moodustab BTN või blind 3bet, siis antud olukorras peaks küll foldima imo, pole mõtet väga keeruliseks teha enda elu.
Ja oletame kui herol oleks QQ selles käes, siis vist paneks 4beti ja foldiks ka 5betile kui pole readi, et vatsane AK bustoks läheb pf, nitring ikkagi :P
Head jõulu!

ranka
24.12.10, 22:09
Ma OOP ei tihkaks flattida eriti JJ pf. Üldiselt fold kui ei 3beti MPlt palju. Samas isegi mõne niti vastu, kes vb ühtlasemalt 3betib pos kaupa, paneks vahest kergema 4beti ja foldiks 5betile. Niiet kui 3bet on juba 9 ligi ,siis peaks positsiooni kaupa vaatama seda lähemalt ja kui suurema osa % moodustab BTN või blind 3bet, siis antud olukorras peaks küll foldima imo, pole mõtet väga keeruliseks teha enda elu.
Ja oletame kui herol oleks QQ selles käes, siis vist paneks 4beti ja foldiks ka 5betile kui pole readi, et vatsane AK bustoks läheb pf, nitring ikkagi :P
Head jõulu!

Kui 4bet/foldid QQ siis miks sa ei 4bet/foldi JJ-d? value ju täpselt sama kui SD-le minna ei taha.

emmimees
24.12.10, 22:25
Krt pole mõelnud sellele nii :P
Aga kas siis need, kes ütlevad, et JJ fold selles käes, foldivad samamoodi QQ? Sest FR niti vastu ju naljalt QQga ei lähe broke pf ja kui heal juhul ongi AK vastas, võiks ju samamoodi iga poketiga bustoks minna ja loota flippi.

ranka
24.12.10, 22:34
seepärast ma ei ajagi rahasid pres sisse. abuseda saab kahte moodi. kui on liiga loose saad bluffida või lightimalt stäkkida, kuiu on liiga tight hakkavad tööle implied oddsid. JJ ongi praegu väga kõva SD valuega setmine hand. See tähendab, et ilma setita ma postflop lolliks ei lähe aga safe floppides ma ka ei check-foldi.

emmimees
24.12.10, 22:45
Nojah kui teada, et villane 3betib ka AQ, AK, võiks ju JJ, QQ callida ja madala flopi check-callida kuigi paljudele rahapõletamisena see tundub kui turnis check-foldid. Või kas QQga tasuks madalas flopis antud vastase vastu c-raiseda ja loota, et oled ees või samamoodi vaid tänava callida(nt nagu JJga) ja hiljem alla anda kui on solid vastane ja readi pole, et ülekaartidega läheb hulluks?
Pakub huvi selline piiripealne koht, kuna olen ka hulga raha kaotand JJ ja ka QQga kuna ei raatsi päris foldida kohe pf...(kusjuures veel isegi 6maxis)

noname
24.12.10, 22:53
Nojah kui teada, et villane 3betib ka AQ, AK, võiks ju JJ, QQ callida ja madala flopi check-callida kuigi paljudele rahapõletamisena see tundub kui turnis check-foldid. Või kas QQga tasuks madalas flopis antud vastase vastu c-raiseda ja loota, et oled ees või samamoodi vaid tänava callida(nt nagu JJga) ja hiljem alla anda kui on solid vastane ja readi pole, et ülekaartidega läheb hulluks?
Pakub huvi selline piiripealne koht, kuna olen ka hulga raha kaotand JJ ja ka QQga kuna ei raatsi päris foldida kohe pf...(kusjuures veel isegi 6maxis)

Päris kindlasti mitte c/r.
Foldib kõik halvemad kaardid (AJo+) ja paneb otsa kõigi paremate kaartidega.
See tundub pigem rahapõletamisena kui c/r ja c/f xturnis!

emmimees
24.12.10, 22:59
Ei peale c-r enam foldi pole anyway, pigem kohe c-r AI. Ja imo QQga OOP c-callida ei tahaks küll, kuna võib halbu kaarte tulla.

Pahvak
24.12.10, 22:59
+1. Turnis selline enam-vähem solid vastane reeglina ei beti 3bet potis kehvema käega, mis tähendab, et saame korrektselt foldida (jess, hea play=monies), aga flopi call on imo üsna kohustuslik kui callid 3beti, sest 3bet potis reeglina betitakse kogu rangega ja sinna range kuuluvad ka missed AK, AQ. Kuigi antud vastasel vaevalt AQ ranges on, mis teeb ülekaartide osakaalu väiksemaks, millega flopil cbeti tulistab.

Sellise vastu fold pre on hea.

ment52
27.12.10, 14:58
Mulle tundub, et see koht on igatpidi nii close, et 100% õiget vastust ei saagi anda. Kui ise oled minevikus nõrgana näinud ja villain barreldab meeleldi, siis saab näiteks kõik 3 tänavat checkcallida isegi, kui villain rohkem straightforward post, siis c/c flop ja reevaluate, kui villain 3betib meeletult blindidelt ja hijackilt 3bet% ainult 3 siis võid foldida pre.