PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | POKKERIVIDEO: TIGRANO kommenteerimas kasutaja ‘Soouni’ mängu



ranka
26.12.10, 19:10
PokkeriProd.com looja ja väga pika elukutselise pokkerimängija staaziga õpetlane TIGRANO aitamas foorumikasutajat ‘Soouni’. Soouni mängis Full Tilt pokkeritoas väga väikeste panustega ($0.02/$0.05) full-ring mängu. Tema läbi mängitud 87* minutilist sessiooni vältel leidis TIGRANO mitmeid puudujääke ja vigu ning aitas nii Soounil saada paremaks mängijaks. Video on eelkõige mõeldud päris algajatele, kes alles teevad pokkeriga tutvust.

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2010/12/26/pokkerivideo-tigrano-kommenteerimas-kasutaja-soouni-mangu/)

ranka
26.12.10, 19:11
Videot näeb siit: http://www.pokkeriprod.com/2010/12/26/pokkerivideo-tigrano-kommenteerimas-kasutaja-soouni-mangu/ Soovitan vaadata full-screen moodis.

Rando
26.12.10, 20:01
Minul kui algajal oli seda huvitav vaadata kuigi ma lõpuni ei vaadanud. Päris julgelt isoleeris ja mängis.
Kas Soouni palus Tigrano'l mängu kommenteerida või Tigrano tegi seda vabatahtlikult?

ranka
26.12.10, 20:15
Minu teada TIGRANO võttis hunniku algajaid ja neid coachib. Sellega seoses peaks varsti ka uus video tulema. Enne tuleb kolmapäeval ESTPatricku oma ja tiigrionu oma jääb järgmisse aastasse.

soouni
26.12.10, 20:42
Mina ise sinna coach gruppi ei kuulu kahjuks, aga kuna tänu uuendusele sooviti rõhku panna strateegiatele ja videodele. Siis teadsin, et mu mäng väga leakine full ringis kuna ainult seda 40k kätt mäng seega kusisin Tigranolt kas ta on nõus ja oligi ning vedas mul. Ennem olen aind 6maxi mäng ning nitiringis olen suht uus ja siin videos on väga hea aru saada mis leakid algajal olla võib ning sellega saab varem neid eemaldada. Ma ise tänan eriti Tigranot, rankat ja PP.com-i.

Sain sellega oma mängu parandatud mis väga positiivne ja loodan, et saan paremaks mängijaks tänu sellele. Ise olen kaks korda läbi vaadanud siiamaani ning olen arusaanud kus vead.
Ise tean, et minu vead lauas on:
- Liiga palju overvaluen käsi.
- Mängin palju käsi.
- Ei usu vastase bette ja move.
- Liiga agressiivne.
- Vale betsizing.
- Laua dunaamika järgi adjustimine mängu.

Endal plaan nuud plaan vähem laudu ning kvaliteetsemat mängu.

Tänud veel.


Pluggin leaks...

Tigrano
27.12.10, 00:40
Väike probleem tekkis renderdamisega, lõpupoole on udune kohati, aga kuna renderdas seda videot mingi 8h, siis uuesti ei hakanud proovima ja ehk x ajapärast saan ka hea kvaliteediga video uploadida.

Tegin katsetuseks ühe video veel, kus teeme koos sessi ja mõlemad räägivad peale, seal on terve video kohati udune, paistab et flashi on raske mingeid mahukaid videosi renderdada, aga eks katsetan.

Üks asi mida soovitan uutele mängijatele on teha endale standart asjad selgeks, et koguaeg ei peaks pead vaevama asjadega, mida saab lihtsalt ära õppida. Millega isoleerida, stealida, coldcallida ja millal, millal on kasumlik seda teha, miks on kasumlik, kõik tasuks seleks teha, mitte ehku peal asju teha. Sellised lihtsad olukorrad, mida peate iga kord uuesti ja uuesti tegema, tasuks ükskord korralikult ära õppida ja oleks probleem lahendatud ning saaksite mängus keskenduda hoopis teiste asjade jälgimisele, siis edaspidi sellised pisiasjad ei võtaks niipalju tähelepanu ja energiat.

EDIT: Kuidas aru saada, millised on need olukorrad? Üks lihtsamaid mooduseid on enda jälgimine, kui tekib teil mingi hetk mängus raske olukord, siis tekib paus ja katsute selgusele jõuda, sest te ei tea koheselt mida teha. Oletame nagu loete midagi ja äkki peatute või puterdate lugemisel, siis kuskil eelnevalt või hetkel, kus puterdasite on midagi, mis ei ole selge ja see ei saa ennem selgeks kuni see on õpitud, kui loete raamatut uuesti ja te ei teinud seda arusaamatut kohta selgeks, siis puterdate jälle ja jälle. Samuti võite ennast mängu ajal jälgida ja vaadata millal tekivad sellised mõttekohad ja need kirja panna järjest ja üritada kohe probleem kõrvaldada, mis teile peavalu valmistas, muidu olete juba nl100 ja ikka ei ole kindel, kas peaks näiteks isoleerima,stealima antud olukorras või mitte, jälle vaevate pead sarnase olukorra juures.

Edu..

ingu
27.12.10, 01:29
Tigrano 5+ töö Sinult. Väga hästi kommenteeritud ja lahtiseletatud. :)

Umbes 20 minuti juures on koht kus souuni on buttonil JQ ja raiseb. Saab miniraise vastu shortstackilt. Flop AQx. Shortstäkk kütab nuppe pot 90 senti, shortstäki stäkk 1 USD või midagi sellist. Tigrano küsib et kui tal on A miks ta peaks nii palju panustama. sounni otsustab kah callida. Kas see on standart call?

Kotkas1000
27.12.10, 11:55
Hea töö, Tigrano. Sellised projektid annavad sellele foorumile palju juurde. Kui kellegil huvi ja tahtmist, siis võiks NL100, 100bb deep, FR ka analoogse asjanduse teha (kahtemata populaarseim formaat siin foorumis). Tooriku eest võiksin mina hoolitseda :P

Rage
27.12.10, 12:13
Hea töö, Tigrano. Sellised projektid annavad sellele foorumile palju juurde. Kui kellegil huvi ja tahtmist, siis võiks NL100, 100bb deep, FR ka analoogse asjanduse teha (kahtemata populaarseim formaat siin foorumis). Tooriku eest võiksin mina hoolitseda :P
teeme nii, et ma teen tooriku ja sina räägid peale.. mulle selline formaat sitax meeldis.. ja NL100 eeskujuks oled sa mul ka.. ja minu mäng on pärast esimest NL100 shoti totaalselt lagunenud ja surnud.. enne eismest shoti ma crushisin NL50t 8bb/100 punane joon jooksis nulli lähedal.. nüüd paneb punane joon miinusesse ja winrate on ca 2bb/100

asjapulk
27.12.10, 12:40
Väga vinge töö jällegi, super on vaadata kuidas portaal aitab inimesi !

Divide03
27.12.10, 16:30
Väga hea töö! õppevideod ikka aitavad täiega!

timz0333
28.12.10, 17:06
Ei saa mainimata jätta kui lahedalt tigrano üllatub: "OOT raise, missasja, panen kirja"

Potik
29.12.10, 12:08
Üks asi, mida võiks kindlasti parandada, on note'de panemine. Üks küllaltki naljakas note oli "top pair all inn" vms, ca 65 min. Sama olukorra kohta oleks minu note olnud järgnev:
UTG minraise/c ATo, db 40% AKx, call 4x raise ja läks bustoks.

Donkbettide puhul tuleks imo alati märkida kui suur see oli ning kas märjal või kuival boardil. Ning obv kuidas reageeris tõstele. + kui oli mingi eriline stäkk (a'la 150bb). Või siis olenevalt tujust kirjutan üldise note: 3bet potis db 1/3 stäkib ära TPGK 90bb.

Tigrano
29.12.10, 12:15
Seda oli näha tõesti, et notemist eriti ei teinud. ESTpatrickul oli tehtud lahe notede artikkel, tasuks kindlasti see üle vaadata ja mingi hea süsteem kohe algusest peale sisse viia.

ranka
29.12.10, 12:29
Üks asi, mida võiks kindlasti parandada, on note'de panemine. Üks küllaltki naljakas note oli "top pair all inn" vms, ca 65 min. Sama olukorra kohta oleks minu note olnud järgnev:
UTG minraise/c ATo, db 40% AKx, call 4x raise ja läks bustoks.

Donkbettide puhul tuleks imo alati märkida kui suur see oli ning kas märjal või kuival boardil. Ning obv kuidas reageeris tõstele. + kui oli mingi eriline stäkk (a'la 150bb). Või siis olenevalt tujust kirjutan üldise note: 3bet potis db 1/3 stäkib ära TPGK 90bb.

Milleks üldse kirjutada note asja kohta, mis on standard. Ala läheb top paariga all-in, raiseb ATo UTG jne. Suht eeldatavad liigutused.

Notesid peaks rohkem tegema ikka vastaste kiiksude kohta - total air check-raise F, bluff-barreldab surnuks; naked drawsid 3bet/get it in F; 3-rd pair called 3S jne

Potik
29.12.10, 12:37
Milleks üldse kirjutada note asja kohta, mis on standard. Ala läheb top paariga all-in, raiseb ATo UTG jne. Suht eeldatavad liigutused.

Mu mõte seises rohkem tema donkbeti tähenduses. :)
3betitud potis donkbettimine TPGK-ga ja sellejärgne ärastäkkimine pole ju väga standard?

ranka
29.12.10, 12:42
Mu mõte seises rohkem tema donkbeti tähenduses. :)
3betitud potis donkbettimine TPGK-ga ja sellejärgne ärastäkkimine pole ju väga standard?

Jah. My bad. See väga hea note ja väga hea info tuvastamaks ta donking bet range tugevust.

soouni
29.12.10, 16:51
Kas siis selle kohta note 3betted pot flopis TPGK stäkib ära. oleks hea note või mis kuidas kõige paremini selle kirja saaks luhikeselt mis soovitus oleks.

farik666
03.01.11, 20:58
kas mõni NL50-100 FR video ka kellegilt tulla võiks?

Tigrano
03.01.11, 21:01
kas mõni NL50-100 FR video ka kellegilt tulla võiks?

Siin mehed plaanivad teha videosi rage ja kotkas loeb peale või midagi sellist ja kindlasti kunagi teen ka omaltpoolt, kui kedagi peaks huvitama :)

Rage
04.01.11, 12:48
Siin mehed plaanivad teha videosi rage ja kotkas loeb peale või midagi sellist ja kindlasti kunagi teen ka omaltpoolt, kui kedagi peaks huvitama :)
tuleb-tuleb.. camtasia installitud ja seadistatud, nüüd pean mingi vaba õhtupooliku võtma ette ja teen tooriku ära.. ja NL100 FR tuleb.

soouni
04.01.11, 15:31
tuleb-tuleb.. camtasia installitud ja seadistatud, nüüd pean mingi vaba õhtupooliku võtma ette ja teen tooriku ära.. ja NL100 FR tuleb.

ootan huviga :)

vapsik
07.01.11, 19:14
Ma võiks ka mõne tooriku teha. NL-100 eelistaks aga NL-50s võin ka vabalt toorutseda.

soouni
14.01.11, 11:57
Võiks juba järgmine tulla jah fullringi video :) Tehke tehke mehed.

Tigrano
14.01.11, 12:02
Võiks juba järgmine tulla jah fullringi video :) Tehke tehke mehed.

Kotkas100 vist meisterdab rage video kallal :)

Ise endal täna plaanis teha nl10 video ühe foorumikasutajaga ftp, sest eelmine oli sinu nl5 ja siis kindlasti nl25. Samuti HEMi osa tuleb kohe, kohe.

Tigrano
17.01.11, 14:49
Kotkas100 vist meisterdab rage video kallal :)

Ise endal täna plaanis teha nl10 video ühe foorumikasutajaga ftp, sest eelmine oli sinu nl5 ja siis kindlasti nl25. Samuti HEMi osa tuleb kohe, kohe.

Tegime nl10 sessi nagu plaanitud ja videot natuke vaadates, siis kogu sess oli nii igav, et pole mõtet renderdama isegi panna.

Seega, kui on kellegil on huvi nl10 video jaoks teha yks põnev toorik saadku PM (loen peale nagu nl5 videos) ja kui tuleb rohkem soovijaid, siis annan teada kelle valisin. Kui soovi pole, siis teeme sama kasutajaga uuesti proovi :)