PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | Priit Türner allkirjastas profilepingu Olympic-Online pokkeritoaga



ranka
28.12.10, 11:00
Esimese kohaliku pokkeritoa Olympic-Online’i Team Pro pokkerimeeskonnaga liitus sel nädalal Eesti uue põlvkonna netipokkerihai Priit*“ESTPatrick” Türner. Seni peamiselt pokkeri rahamängudele spetsialiseerunud Türner jätkab enda sõnul ka Team Pro liikmena Olympic-Online’is mängimist valdavalt Texas*Hold’emi rahalaudades. “Olympic-Online on arenenud kiiresti vägagi mitmekülgseks pokkeritoaks iPokeri võrgustikus, kus on minu jaoks korralik valik*mänguvõimalusi,” selgitas Türner ja lisas muiates: “Eks [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2010/12/28/priit-turner-allkirjastas-profilepingu-olympic-online-pokkeritoaga/)

Cash87
28.12.10, 11:05
No lõpuks ometi! Congratz ja edu laudades.

nomerlot
28.12.10, 12:02
Olympic-Online Team Pro on uuest aastast kolmeliikmeline, kuhu kuuluvad lisaks Türnerile ka Raigo Aasmaa ja Paavo Korkka

OmadJoped sai parema pakkumise?

hotcocacola
28.12.10, 12:40
Congratz Patrick!
Esimesel võimalusel õnnistame sind sisse, lol.

Kiivramehel lõppes leping ning tõenäoliselt ta ise ei pikendanud seda :).

isenseven
28.12.10, 12:58
Õnnitlused ja edu!!

andu_andu
28.12.10, 13:56
Congratz Patrick!
Esimesel võimalusel õnnistame sind sisse, lol.

Kiivramehel lõppes leping ning tõenäoliselt ta ise ei pikendanud seda :).

sa oled uus kapten ?

emmimees
28.12.10, 14:11
Tore uudis.

Rando
28.12.10, 16:39
Päris kõva vend, tahaks ka kunagi nii kaugele jõuda.
Õnnitlused!

ESTPatrick
28.12.10, 17:07
sa oled uus kapten ?

täitsa kaptenivaba meeskond järgmine aasta.

-andres-
28.12.10, 17:14
Proovi ikka ise kapteniks saada.

ranka
28.12.10, 17:17
EDIT: ei ole purjus

Artiklis on vist väga suur viga. Priit ju suur no-lifer ja seega peaks olema DIGIALLKIRJASTAS profilepingu. Vana tuntud volask ju.

Aga see selleks. Pisike lillekimp ja õnnitlused kah onju aga ole nüüd vunts ja räägi nüüd natuke sellest, mida see leping täpsemalt sisaldab. Kas saad miskeid püss tukrasid ka mängida või peab ise kinni genema? Oleme põnevil!

(võiksid lisada koopia ka siia, mul PS! printer-scanner olemas!]

ESTPatrick
28.12.10, 17:29
EDIT: ei ole purjus

Artiklis on vist väga suur viga. Priit ju suur no-lifer ja seega peaks olema DIGIALLKIRJASTAS profilepingu. Vana tuntud volask ju.

Aga see selleks. Pisike lillekimp ja õnnitlused kah onju aga ole nüüd vunts ja räägi nüüd natuke sellest, mida see leping täpsemalt sisaldab. Kas saad miskeid püss tukrasid ka mängida või peab ise kinni genema? Oleme põnevil!

(võiksid lisada koopia ka siia, mul PS! printer-scanner olemas!]

olümpsi live turnadel hakkan nüüd 3% alet saama kuni 110 kroonistel turnadel

ranka
28.12.10, 17:30
ma küsisin tegelt tõsise küsimuse ja tõenäoliselt paljusid huvitab see.

ESTPatrick
28.12.10, 18:19
lähiajal ehk avaldub, ei taha ette rääkida asju, mis pole 100% kindlad veel. paar ideed on letti käidud, mis ja kuidas lähiajal.

ranka
28.12.10, 21:09
no aga räägi neid, mis sa arvad. ma küsin nats konkreetsemalt - kas näiteks miski EPT ME, mille sisseost €5k+ OO kulul on reaalne? Või piirdub see 17k eekiste eventidega nagu BF?

pikk28
28.12.10, 21:34
edu priit!

ESTPatrick
29.12.10, 07:09
no aga räägi neid, mis sa arvad. ma küsin nats konkreetsemalt - kas näiteks miski EPT ME, mille sisseost €5k+ OO kulul on reaalne? Või piirdub see 17k eekiste eventidega nagu BF?

Ise avaldasin soovi, et EPT mängima ei peaks, kuna olen enamus korraldatavates sihtpunktides käinud. Ainult EPT Tallinn kui see peaks tulema, kuna kava pole avaldatud vist, siis selle kohta midagi öelda ei oska. Panin lauale idee altervatiivsete sihtpunktidega ja veidi väiksemate turnadega kuid see-eest reisisiht otstarbel atraktiivsematega. Kuna täpsem vastus võib olla osa tulevasest kampaaniast ja ilmselt poleks viisakas seda siin ette avaldada, siis täpsemaid sihtkohte ei nimeta. Hetkel aitan ideede ja nõuga välja töötada korraliku süsteemi TeamPro-le kuidas ja mille alusel tulevikus neid turnasid liikmetele jaguneks. usun, et see saab tehtud.

Küll aga osalen kolmel EMV üritusel: Highrolleril, Heads-up ja main evendil. Omahast ütlesin ära.

Spewmonkey
29.12.10, 09:02
Eeskujulik tiiimpro, kudos!

Rigged
31.12.10, 14:14
Palju õnne! Ole tubli!

Cash87
31.12.10, 14:30
coca ka ei rääkinud, mis talle pakuti ja nagu aru sain, võitles kõik piletid ta ise välja?