PDA

View Full Version : PokkeriProd.com | POKKERIVIDEO: Mootoratturhii… Priit – II



ranka
29.12.10, 16:00
Hinda videot: Video on teine osa kolme osalisest videode seeriast, kus Priit “ESTPatrick” Türner mängib Olympic Online pokkeritoas $1/$2 panustega 6 max shallow laudades. Kui esimeses videos olid tema ja vastaste stäkid suhteliselt väikesed siis nüüdseks on stäkid kasvanud ning kohale jõudnud keskfaas. Kolmas ehk järgmine video keskendub siis lõppfaasile, kus mängijate stäkid on juba [...]

Loe edasi ››› (http://www.pokkeriprod.com/2010/12/29/pokkerivideo-mootoratturhii-priit-ii/)

1. Video (http://www.pokkeriprod.com/2010/12/22/pokkerivideo-mootorratturhii-priit-sumpamas-madalas-vees/)
2. Video (http://www.pokkeriprod.com/2010/12/29/pokkerivideo-mootoratturhii-priit-ii/)
3. Video (http://www.pokkeriprod.com/2011/01/05/pokkerivideo-mootoratturhii%e2%80%a6-priit-%e2%80%93-iii-osa/)

pastilaa
29.12.10, 16:36
Oi need on väärt materjal! Esimene osa oli 1 parimaid eestimaiseid asju mida näinud, tuleb tõdeda. Eriti tore veel seetõttu, et paar päeva enne esimese osa väljatulekut olin ise hakanud 50bb laudu testima (küll fr ja 100nl) - sai kohe palju nippe ja peenhäälestusi video varal ümber kantud. Vist töötab.

ESTPatrick
29.12.10, 18:27
mida rohkem kommentaare ja soovitusi seda parem, saab tulevikus nendega arvestada. Või millele tulevikus jutus keskenduda, mõni asi võib mulle olla ilmselge, teisele aga tekitab küsimusi ja vastupidi v-o pole ma ise mõelnud asjadele mida peaksin.

Eks videodes tuli veidi liiga palju keelevääratusi, kuid ehk on tasandavaid efekte ka.

mislinn
30.12.10, 03:25
Mulle väga meeldib su mõttekäik ja võin julgelt öelda, et oled mu iidol. Varem kogusin motti su reisi blogidest, nüüd veel uued videod ka, super Priit!

emmimees
30.12.10, 14:53
Inspireeriv :)

Owner85
30.12.10, 19:28
Nagu noor negrenau,ülihea seeria!

pastilaa
30.12.10, 20:23
Need iPokeri "regularid" ja ka teised videos osalejad paistavad ikka suht pehmed poisid - 3betimisi ja resteal shovesi shortstackerite poolt peaaegu ei esinegi. Kõik tahavad floppi vaadata. Ega sa EstPatrick Starsis 50bb laudu pole proovinud hiljuti? Maru põnev oleks teada, kuidas seal läheks ja mida muudaksid. Aga videod super jaa...

Kloonike
31.12.10, 09:12
Vaatasin ka videod ära, mängu pooelst nagu mäng ikka, aga väga meeldisid need väiksed betid, mis hoiavad vastase range laiana ja võimaldavad väga efektiivselt valuet saada. Solid.

low-flow
31.12.10, 10:31
Väga super video taaskord. Üks asi on see, et info, mida jagad oma videodes, on alati super asjalik ja teemakohane. Teine asi aga, mis sinu videod eriti heaks teeb, on see, et sul on jutt nii kuldne lihtsalt, lausa lust kuulata. Sa sobiks kindlasti millegi kommentaatoriks. :P

ESTPatrick
31.12.10, 17:53
Need iPokeri "regularid" ja ka teised videos osalejad paistavad ikka suht pehmed poisid - 3betimisi ja resteal shovesi shortstackerite poolt peaaegu ei esinegi. Kõik tahavad floppi vaadata. Ega sa EstPatrick Starsis 50bb laudu pole proovinud hiljuti? Maru põnev oleks teada, kuidas seal läheks ja mida muudaksid. Aga videod super jaa...

Ei ole mingit soovi hetkel starsis mängida. Aga ehk mõtlen ja teen võrdlusvideo, kuid see on pigem küsitav hetkel. Kindlasti ei tasuks seda ootama jääda igatahes.


Väga super video taaskord. Üks asi on see, et info, mida jagad oma videodes, on alati super asjalik ja teemakohane. Teine asi aga, mis sinu videod eriti heaks teeb, on see, et sul on jutt nii kuldne lihtsalt, lausa lust kuulata. Sa sobiks kindlasti millegi kommentaatoriks. :P

Olen alati huvitavatele pakkumistele avatud

privador
03.01.11, 00:45
vaatasin huviga. Hea ja huvitav video
Eriti meeldisid mulle nn tilkvaluebetid a la pot 20 ja betid 4

Samas leagina mulle tundus, et autorile ei meeldi eriti foldida (pool)tugevaid käsi
a la kx boardil ttj cbetib nit callib. turn k, nit betib ja sa enam ei foldi vms kommenteerides veel ise kui nit vastane on

aga selline smallballpoker on 5plus

ESTPatrick
03.01.11, 05:39
vaatasin huviga. Hea ja huvitav video
Eriti meeldisid mulle nn tilkvaluebetid a la pot 20 ja betid 4

Samas leagina mulle tundus, et autorile ei meeldi eriti foldida (pool)tugevaid käsi
a la kx boardil ttj cbetib nit callib. turn k, nit betib ja sa enam ei foldi vms kommenteerides veel ise kui nit vastane on

aga selline smallballpoker on 5plus

aitäh Rain

ranka
05.01.11, 14:17
Minu vabandused, et kolmas video hilineb. Magasin täiega sisse (just ärkasin) ning pean koosolekule minema. Video ilmub siis alles õhtul.

albinar
05.01.11, 15:44
Noo nii , vaatasin ka siis teise video ära. Peaks mainima ,et iseenest väga hea video. Aga mind härisis see et osadese olukordades jäi asi segaseks milles täpsemalt jutt käib, ning pidin ollukorra uuesti läbi vaatama ,et aru saada. Aga see vb minu viga et pikkade juhtmetega olen:D . 10 punkti süsteemis annaks videole 8.5p /10-nest. Aga edu tulevikus ja loodan et tuleb peale kolmandat videot ikka veel ja veel videosi.

ranka
05.01.11, 20:26
Kolmas video üleval: http://www.pokkeriprod.com/2011/01/05/pokkerivideo-mootoratturhii%e2%80%a6-priit-%e2%80%93-iii-osa/