PDA

View Full Version : NL10 - Overpair + oesd, vastane check-raiseb



zaf0
10.01.09, 23:35
Vastane 50 käe põhjal 19/7

Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 4 players - The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BB: $11.10
CO: $10.15
Hero (BTN): $11.95
SB: $5.00

Pre Flop: ($0.15) Hero is BTN with T :heart: T :diamond:
1 fold, Hero raises to $0.40, 1 fold, BB calls $0.30

Flop: ($0.85) 9 :spade: 8 :heart: 7 :spade: (2 players)
BB checks, Hero bets $0.50, [color=red]BB raises to $1.90

ranka
11.01.09, 00:42
$6

EDIT: või isegi shove

levis
11.01.09, 00:44
Positsioonilt call ja vaata, mis turn toob.

ranka
11.01.09, 00:48
Positsioonilt call ja vaata, mis turn toob.



Why? Enamus turne on ju skare kaardid - 9 x poti, 3 kuute, 1 kümme, 3 poissi, 3 üheksat (18 kaarti)

levis
11.01.09, 01:03
Why? Enamus turne on ju skare kaardid - 9 x poti, 3 kuute, 1 kümme, 3 poissi, 3 üheksat (18 kaarti)

Skare mitte ainult meile.

ranka
11.01.09, 01:08
Skare mitte ainult meile.


Arvan, et kui tuleb skare kaart ja raha hakkab edasi sisse voolama, siis sa enam SD-l good ei ole. Kui aga raha sisse ei hakka voolama ja vastane võtab pasiivse line, siis ei pruugi ka su käsi SD-le hea olla.

levis
11.01.09, 01:46
Arvan, et kui tuleb skare kaart ja raha hakkab edasi sisse voolama, siis sa enam SD-l good ei ole. Kui aga raha sisse ei hakka voolama ja vastane võtab pasiivse line, siis ei pruugi ka su käsi SD-le hea olla.

Mõte jookseb selle käe puhul kokku.
Ma annan alla, ma ei leia häid vastuargumente, mis minu teooriat paremini toetaksid :)
Nii, et raise või push... kui tõmbel, siis las maksab või kui tal hea tõmme, siis meie maksame ning kui vastas rida siis shit happens. Jäävad veel 2 paari, set, nothing...FE'd eriti ei paista ja eks ta üks paras coinflip üldiselt on.

mihke666
11.01.09, 01:51
you are behind imo

Muusik
11.01.09, 03:28
ma läheks all in. me võime saada rea. vastasel võib 9 paar olla.

ranka
11.01.09, 05:11
Mõte jookseb selle käe puhul kokku.
Ma annan alla, ma ei leia häid vastuargumente, mis minu teooriat paremini toetaksid :)
Nii, et raise või push... kui tõmbel, siis las maksab või kui tal hea tõmme, siis meie maksame ning kui vastas rida siis shit happens. Jäävad veel 2 paari, set, nothing...FE'd eriti ei paista ja eks ta üks paras coinflip üldiselt on.


FE-d minule paistab, halvemad käed callivad - alustades top paarist, lõpetades naked tõmbega. Ülepaari vastu on meil 40% equityt, mis ei ole ka halb. Mina ei foldi, väga suure variatsiooniga aga arvan, et on +EV.

ESTPatrick
11.01.09, 08:10
Sisse, kuigi ei tea seda nl10 asju väga hästi, kuid kõrgematel limiitidel on see küll standard

krayzie
11.01.09, 12:06
kõik on hea peale calli ja foldi

ma tõstaks mingi 5.9$ peale

marguzz22
11.01.09, 12:43
Mõte jookseb selle käe puhul kokku.
Ma annan alla, ma ei leia häid vastuargumente, mis minu teooriat paremini toetaksid :)
Nii, et raise või push... kui tõmbel, siis las maksab või kui tal hea tõmme, siis meie maksame ning kui vastas rida siis shit happens. Jäävad veel 2 paari, set, nothing...FE'd eriti ei paista ja eks ta üks paras coinflip üldiselt on.



sry ma ei taha kurjustada, aga pole anda mõtet infot, mida sa enda jaoks ka lahti mõtestanud pole.... Ennem mõtle kui midagi räägid, miks ma seda teen, mis on meie plaan turnil, riveril jne.

levis
11.01.09, 15:54
sry ma ei taha kurjustada, aga pole anda mõtet infot, mida sa enda jaoks ka lahti mõtestanud pole.... Ennem mõtle kui midagi räägid, miks ma seda teen, mis on meie plaan turnil, riveril jne.

Tänan, et mind korrale kutsud!
1 kaart veel maha lasta ja kui tuleb blank ning peale vastase käiku usume, et oleme ees, siis push. Kui vastane pole just parim mängija, siis muudame coinflipi korralikuks +EV-ks, vähendame variatsiooni. Kui ei tule blank, siis on meil positsioon ja vaatame, et kui väga ta siis raha sisse lükata tahab ja palju meil on ruumi käest loobuda. Neid argumente on kuhjaga erinevaid, mis räägivad call kasuks, aga nagu ma juba mainisin, siis raise käigu vastu jäävad need põhjendused ikkagi veidi lahjaks ja vildakaks.
Vaatamata sellele, siis NL10 peal ma callin flopist, sest vastaseid on võimalik paremini lugeda ja nad reedavad oma käe tugevust panustamise suuruse ja kiirusega. Kuskil kõrgemal võime juba oletada, et kui paneme call, siis olenemata turn kaardist tuleb vastaselt ~pot size panus.