PDA

View Full Version : Imthcplant palub stake!



imthcplant
02.01.11, 09:00
Tervist olen Tartust pärit pokkeri huviline.
Kuna tööd hetkel ei ole ja koolis ei käi, siis otsustasin
et mängiks pokkerit ja teeniks sellega elatist. Kuna pole tööd
siis oleks vaja kellegilt stake saada. Mõte oli NL25 mängima hakata
samas saan aru et BR peaks olema siis vähemalt 750$ ehk 30BI
NL25 laudadesse. Saan aru et selline summa on üpriski korralik et
panna riski alla, seega oleksin ka rahul alustamaks NL10-st ehk siis
oleks vaja stake 300$ mis on tublisti mõistlikum.

Mäng hakkaks aset leidama PS (PokerStars) softis, kus kasutaja nimi
on imthcplant. Olemas on HEM pro versioon nii et ülevaate saab anda
igal ajal mil stakeja seda soovib.

Enne stake saamist tuleks stakejal panna paika ka reeglid mis on stakeja
jaoks olulised! Kindlasti ei toimuks stake ajal teiste mängude mängimist
(nt. Sng voi Mtt ega üle ega alla limiidi mängu) Kui ei ole vastavat kokkulepet
stake pakkujaga!

Stake pikkus oleks siis üks kuu voi 30 000-50 000 kätt.
Stake ajal teenitud kasum läheb jagamisse 50/50.
Kasumi alla kuuluvad ka boonused ja FPP-d.
Kui stake peaks jääma miinusesse siis lähevad boonused miinuse katteks.
Stake toimuks MB(MoneyBookers)is.

NB: Stakejal on igasugune õigus minu telefoni nr-le ning Msn-ile
Kui stakeja soovib mingil põhjusel varem lõpetada stake siis peab
raha laekuma stakeja MB kontole võimalikult kiiresti! (max 3 tööpäeva)
BadBeatidest Tilti väga kergelt ei satu!

Lisainfo PM voi Msn!

Tigrano
02.01.11, 11:04
Oleks hea teada, millised on varasemad tulemused?

imthcplant
02.01.11, 11:52
Oleks hea teada, millised on varasemad tulemused?

Usun et oleks mõistlik panna siia varasemaid tulemusi.
Kahjuks olen enamasti olnud freerolli mängija ja õppe harjutusi sooritanud enamasti. Nii et mingeid sampleid ei ole
väga näidata. Viimased kuud olen Starsis lasknud neid 1.4$ sisseostuga 90man bounty Sng-si kuid siis ei olnud hemi ja lõpuks lasin sõbral mängida kes pani kõik mis oli bustosse. Mille hiljem korvas sularahas.

Viimase kuu voi kaks olen pühendanud ainult õppimisele vaadanud korduvalt erinevaid innustavaid ning väga õpetlikke videosi
ning lugenud äsja ühe raamatu. Olen ka olnud tihedas ühenduses inimestega kes on andnud head õpetussõnu ning olen 75-85% kindel stake õnnestumises.

Tuleb olla kannatlik, kannatlik ja kannatlik ning mängida ABC pokerit!

imthcplant
02.01.11, 11:57
Lisaks veel et mängima plaanin hakata maximaalselt 4l laual korraga. Kuid ilmselt alguses mängin ikka ühel voi kahel laual
et 100% mängule keskenduda.
Minu moto on et parem väike pot suure käega flopil voi pre flop kui tunnistada riveril kehvema käe paremat hittimist ;)

wanapagan
02.01.11, 12:17
Mängid sngsi ja nüüd tahad 25nl jaoks endale raha, et üritada midagi korda saata. Kui sa ennem oled olnud freerolli mängija ja oled sooritanud õppe harjutusi, siis harjutada võiks maast madalast. Ma ei usu, et keegi tahab panna oma raha auku, kui ei ole suurt võimalust mingit kasumit sellest toota. Võta see sng raha ja hakka nl2 taguma.

vapsik
02.01.11, 12:17
Kuni 4 lauda mängides pole küll 30BI vaja kui mängu biidid.

wanapagan
02.01.11, 12:18
samuti võiksid anda oma sn

Romka
02.01.11, 12:32
Sorri aga üle 10 posti meestele siin nii kergelt steiki ei anta.

Priidix
02.01.11, 13:03
hmmm....

imthcplant
Grinder
Join Date
Sep 2009
Location
Tartu
Posts
598

wanapagan
02.01.11, 13:06
http://bit.ly/hHYhUI ('http://bit.ly/hY2exA ')

timz0333
02.01.11, 13:08
Õnnitlen priidix, sind just leveldati.

Aga õigust räägite, et NL10 pole 30 buy ini vaja 2 laua jaoks. Alusta NL5 15 buy ini, kui biidid liigud ülesse.


OMG 50 000 kätt kahel-neljal laual kuu ajaga (ei ole elu).

imthcplant
02.01.11, 13:45
Õnnitlen priidix, sind just leveldati.

Aga õigust räägite, et NL10 pole 30 buy ini vaja 2 laua jaoks. Alusta NL5 15 buy ini, kui biidid liigud ülesse.


OMG 50 000 kätt kahel-neljal laual kuu ajaga (ei ole elu).

Nagu kirjutasin siis kas kuni 50 000 kätt voi üks kuu.
50 000 käe puhul ei piirdu see arvatavasti ühe kuuga.

Ilmselt ei olegi vaja NL10 jaoks 30BI samuti ka mitte NL25 jaoks kuid siiski on pea igal pool kus BRM-i õpetatakse ja seletatakse kirjutatud et a la 50BI oleks korralik. Seega vähendasin seda ka ise.
NL5 oleks pisut nadi kuna plaan sellest stakest teenida endale korralik BR.

emmimees
02.01.11, 14:33
Ja sihuke SNG graafik:
http://pokerprolabs.com/topsharkpro/graph/TotalProfitByGamesPlayed?id=35159629&pnid=1&tt=2&w=256
SNG HU:
http://pokerprolabs.com/topsharkpro/graph/TotalProfitByGamesPlayed?id=35159629&pnid=1&tt=4&w=256


Pakun, et NL10 jääb vähe kõrgeks esialgu veel. See, et oled õppinud ja mõne raamatu läbi lugenud, ei tähenda, et graafik kohe ülespoole hakkaks ronima. Ma su asemel prooviks tõesti kõigepealt NL2 - 5 ja kui tulemused head, siis tõusta limiidis. Raamatust saadud teadmisi tuleb pikalt praktiseerida, enne kui neist kasu hakkab olema.

armand0
02.01.11, 19:37
Ma sinu asemel sebiks nl2 bankrolli ja hakkaks otsast pihta.

Praeguse seisuga võib selle 300$ stakeja flipata.

yolpa
02.01.11, 20:41
Ma sinu asemel sebiks nl2 bankrolli ja hakkaks otsast pihta.

Praeguse seisuga võib selle 300$ stakeja flipata.

ja annaks veel 1:2

$$$
03.01.11, 06:24
pokerstrategy.com kui juba pole bustoks löödud see. Saad 50doli ja hakkad grindima, gl!

imthcplant
03.01.11, 07:08
pokerstrategy.com kui juba pole bustoks löödud see. Saad 50doli ja hakkad grindima, gl!

Sellega tekkis kunagi mingi jama. Ja blockiti kasutaja mul seal ära. Ja kirjadele ei tulnudühtegi vastust.

imthcplant
03.01.11, 07:12
Oleksin nõus võtma ka NL2 60$ stake ja tõestama ennast aga siis läheks mu first depo boonus aiataha.
Alati on võimalus stakejal loobuda stakest suvalisel ajal kui näeb et minust ei ole asja.

See Sng graafik seal mis lisati on täiesti asjakohatu kuna need ei ole minu mängud seal. Laenasin enda kasutajat sõbrale kes ei ole veel 21 ja soovis mängida Starsis. Ta tegi ka 50$ depo ja seega on võimalik veel kuni veebruarini lisada 550$ et saada täielik first depo boonus kätte.

imthcplant
03.01.11, 07:17
Selline küsimus veel ka et kas keegi leiab kusagilt ka Badugi Graafiku ??

adam_q
03.01.11, 09:00
shady fella oled ::) järgmine kord kui kasutajat laenad, siis ütle et ikka profiiti näitaks

imthcplant
03.01.11, 11:12
shady fella oled ::) järgmine kord kui kasutajat laenad, siis ütle et ikka profiiti näitaks

NJaa samas ei olnud minu jaoks ju vahet mida ta enda rahaga teeb... Alguses minumeelest sai isegi ülesse pisut enda 50$ aga siis lendas kuivaks ära..

emmimees
03.01.11, 11:59
Bodog näitab ainult SNGsid, aga neid pole sa seal mänginud. Aga kui need püstloodis alla graafikud on kõik su sõbra grinditud, siis sa ise ju polegi veel pokkerit mänginud :(

peete82
03.01.11, 13:30
Oleksin nõus võtma ka NL2 60$ stake ja tõestama ennast aga siis läheks mu first depo boonus aiataha. Alati on võimalus stakejal loobuda stakest suvalisel ajal kui näeb et minust ei ole asja.

Mille alusel sa arvad, et Starsi NL10 biidid üldse?
Stakejal on võimalus loobuda, kui oled raha bustosse lasknud?
Sorry, no offence!

imthcplant
03.01.11, 14:29
Bodog näitab ainult SNGsid, aga neid pole sa seal mänginud. Aga kui need püstloodis alla graafikud on kõik su sõbra grinditud, siis sa ise ju polegi veel pokkerit mänginud :(

Ei ei muidugi olen ka ise mänginud aga mingi viimane kuu kaks ei ole minu mängud... Ka minu Graafikud lähevad vales suunas kui neid on.

imthcplant
03.01.11, 14:32
Mille alusel sa arvad, et Starsi NL10 biidid üldse?
Stakejal on võimalus loobuda, kui oled raha bustosse lasknud?
Sorry, no offence!

ABC pokkeriga biidid ka NL25 starsis. Vaja tunda positsioone ja olla valmis foldima enda tugev käsi(nt over pair) kehval flopil.
Ei ole vaja oodata kuni bustosse lasen... Kui näed et selgelt ei oska ma mängida siis võid seda öelda ka siis kui on läinud 20$ et diil lõppeb ja kogu moos...
Ma ei saa ka ennast tõestada ilma et oleksin Stake saanud antud hetkel.

Trakko
03.01.11, 14:35
Pole küll mingi ekspert sellel teemal, aga kas NL25 pole mitte lihtsam kui NL10? Jutud on, et NL10 on rohkem regge täis, kellel pole bri NL25te mängida.

Tigrano
03.01.11, 14:37
Starsi nl10 on suht mõttetu limiit, seal ikka mega NITID koos ja pead pidevalt selectima, et mingeid vingeid fishe leida jne, kui yldse mängima hakkad, siis mängi esialgu seal nl2 ja oota kätt ning võta lampi lykkajatelt raha ära ja siis kiiresti edasi NL5 jne

imthcplant
03.01.11, 16:00
Ohhooo kas tõesti tuleb ka toetust siin :D Siiani aind negatiivsed postid...
Tore aga siiski võiks keegi pakkuda ka stake... Üks kõik mis limiidile..
Aga siis madalamatel limiitidelt oleks siis plaan Tõusta edasi stake ajal kui on järgmiseks limiidiks 25 BI ja tagasi kui seal 5 Bi kaotatud

armand0
03.01.11, 16:16
Ohhooo kas tõesti tuleb ka toetust siin :D Siiani aind negatiivsed postid...
Tore aga siiski võiks keegi pakkuda ka stake... Üks kõik mis limiidile..
Aga siis madalamatel limiitidelt oleks siis plaan Tõusta edasi stake ajal kui on järgmiseks limiidiks 25 BI ja tagasi kui seal 5 Bi kaotatud

Keegi ei soovi sulle halba ,aga tuleb olla realist.

Kerge on rääkida aga tegusi teha on juba raskem.

yolpa
03.01.11, 16:33
ei saa aru. minu arust iga mõtlev inimene on võimeline suht kiiresti 50euri kokku ajama, mõnel käib see sekunditega, teisel läheb kauem. Mõtle nüüd loogiliselt, kui ma sulle 60$ annan, et saaksid nl2 mängida, mängid mingi 2-4 lauda, sample on mingi 1k käsi päevas, mängid 4 päeva nädalas, et mina sealt mingitki profitit saaksin peaksid näitama ikka ülikorraliku winratet. Olles realist, siis riskin ma 60$-ga, et võita mingi 5-10. I dont think so tim.

K2snakas
03.01.11, 16:53
minu meelest on kah sul lihtsam see raha endal kuidagi sebida, kui siin 60$ huiata. Ja imo alahindad sa teisi/ylehindad ennast, kui arvad, et beatid nl25, aga pole varem seda limiiti m2nginud:)

Aga edu:)

numnuts
04.01.11, 09:36
Aga poiss on nii enesekindel ju. Selliseid ennemgi muidugi nähtud, aga ma miskitpärast usun. Eih tea kas olen kergeusklik.
Endal pole vaba raha et staket pakkuda, aga kellelgi kel seda vabamat on imo oleks küll hea mõte stakeda kasvõid nl5 jaoks.
Poisil visioon olemas ja kes teab, ehk tõesti tõuseb notime nl5to10to25+ and so on.. ja teenib korraliku kasumit kuna talle anti võimalus ja hindab seda. dunno, gl igatahes.

imthcplant
04.01.11, 10:55
Aga poiss on nii enesekindel ju. Selliseid ennemgi muidugi nähtud, aga ma miskitpärast usun. Eih tea kas olen kergeusklik.
Endal pole vaba raha et staket pakkuda, aga kellelgi kel seda vabamat on imo oleks küll hea mõte stakeda kasvõid nl5 jaoks.
Poisil visioon olemas ja kes teab, ehk tõesti tõuseb notime nl5to10to25+ and so on.. ja teenib korraliku kasumit kuna talle anti võimalus ja hindab seda. dunno, gl igatahes.

Tänud.. Kuid ega väga usku ei ole et keegi annab.
Graafikud tõesti pole eriti lootust andvad aga need on ka nii tulnud et kuskilt hitid mingi mõned taalad ja siis mängid mängid ja saad korra bad beadi ja ongi kogu roll kadunud. Väga raske on võita nii et full BR on sisuliselt mängus.

Provoker
04.01.11, 12:26
Ma ütlen, et siin teemal on hea võimalus kellelgi ennast praktiseerida coachina. Õpilane oleks ju nn värske ning halbu harjumusi ei tohkiks olla veel küljes, millest väga raske lahti saada. 40$ NL2 jaoks on täiesti piisav ning nädalaga on juba tõenäoliselt NL5 olemas. Ilma coachinguta ma siit osa ei võtaks. Hetkel on mul juba uus õpilane olemas muidu võtaks ära küll.

antnx
04.01.11, 13:09
Ma ei leidnud kuskil, kas 6max või full ringi. Kui 6max siis saaks mingi 100$ stake teha ja nl5 grindima hakata.

imthcplant
04.01.11, 13:54
Ma ei leidnud kuskil, kas 6max või full ringi. Kui 6max siis saaks mingi 100$ stake teha ja nl5 grindima hakata.

Sisuliselt väga vahet ei ole aga Full ring meeldib rohkem kuna saab rohkem actionit kui hea käe saad.

imthcplant
04.01.11, 13:57
Ma ütlen, et siin teemal on hea võimalus kellelgi ennast praktiseerida coachina. Õpilane oleks ju nn värske ning halbu harjumusi ei tohkiks olla veel küljes, millest väga raske lahti saada. 40$ NL2 jaoks on täiesti piisav ning nädalaga on juba tõenäoliselt NL5 olemas. Ilma coachinguta ma siit osa ei võtaks. Hetkel on mul juba uus õpilane olemas muidu võtaks ära küll.

Jaa sellised coachingu pakkumised ka teretulnud koos stakega!

yolpa
04.01.11, 14:58
Sisuliselt väga vahet ei ole aga Full ring meeldib rohkem kuna saab rohkem actionit kui hea käe saad.

sellepärast meeldib FR?

antnx
04.01.11, 16:03
Lol? See väide on küll veidike "huvitav"

imthcplant
04.01.11, 17:09
Lol? See väide on küll veidike "huvitav"

Miks see huvitav on? Kui on lauas fishe siis fullringis on rohkem jagatud käsi ja suurem tõenäosus et fish on saanud käe mis on tema jaoks mängitav.

Vandalar
04.01.11, 17:31
Mul pea valutab.

imthcplant
04.01.11, 17:41
Mul pea valutab.

Lambist paned ?

Vandalar
04.01.11, 17:50
Siit see shameless behaviour siis... AJUVABA

imthcplant
04.01.11, 18:08
Siit see shameless behaviour siis... AJUVABA

Sorry aga mitte üldse ei saa aru mida selle peavaluga siin öelda püüdsid.
Ja ka see post siin? Kardan et ma ei ole ainuke kes ei saa siinkohal su mõttelennust aru.

Jubin
04.01.11, 19:29
Miks see huvitav on? Kui on lauas fishe siis fullringis on rohkem jagatud käsi ja suurem tõenäosus et fish on saanud käe mis on tema jaoks mängitav.

kui rohekm jagatud käsi siis tõenäosus ju et fishil on temale sobiv käsi on väiksem... kuda ta suurem siis on? ega lauas kõik fishid pole et tõenäosus suureneb

imthcplant
04.01.11, 20:33
kui rohekm jagatud käsi siis tõenäosus ju et fishil on temale sobiv käsi on väiksem... kuda ta suurem siis on? ega lauas kõik fishid pole et tõenäosus suureneb

Jah seda nüüd ka aga 6max laudades on vähem rahvast väiksem võimalus et on fishe ;) Ühesõnaga ütleme siis nii et full ring meeldib rohkem kuna olen sealt leidnud rohkem actionit.

Provoker
04.01.11, 20:43
lol see on peaaegu sama väide, et 6maxis ma kaotan aeglasemalt kuna mängijaid on vähem kes mult raha ära võtaks. Fakt on see, et 6maxis saad actionit tunduvalt rohkem kui full ringis kuna ranged on laiemad millega mängitakse. Fishe on igal pool kui neid otsida viitsid.

timz0333
04.01.11, 20:51
Fishe on igal pool kui neid otsida viitsid.

Tõde. Elasin kunagi maal kus oli kitsas ojake aga kalu täis, mis sest, et shortstackidest ogalikke.

armand0
05.01.11, 00:49
asi kisub naljaks ära.

K2snakas
05.01.11, 01:10
ei maksa vaielda!:D

imthcplant
05.01.11, 08:44
Nu ütleme siis nii et mulle meeldib FR rohkem kui 6max.

Mängin nii 6max kui FR sama mängu. Ei hakka küll enda ranget oluliselt laiendama kuna lauas vähem mängijaid.
4maxis laiendaks küll.

emmimees
05.01.11, 10:51
6maxis on fishe tegelt rohkem imo. 1tabler-fishid(need kõige suuremad) ei viitsi eriti oodata kätt ja oma korda FRs, 6maxis saad mängida hulga rohkem käsi ja kiiremini.

kroko_till
05.01.11, 11:30
Mängin nii 6max kui FR sama mängu. Ei hakka küll enda ranget oluliselt laiendama kuna lauas vähem mängijaid.


Tulla sellise avaldusega välja ja kõrvale väita, et biidid pimesi nl25 - stake kõlab küll rahapõletamisena. Ma ei tea, millist raamatut Sa lugesid, aga tasub mõni veel lugeda ilmselt. Lisaks kuu aja jooksul 2-4 laual mängides Sa mängid ehk mingi 15k käsi, mille jooksul kasumi teenimine on suht flipp. Ega see pokker nüüd nii lihtne ka ei ole, et ükspäev otsustad, et hakkan nüüd sellega elatist teenima ja vaja ainult rahakoti rauad lahti teha, et kõik see roll sisse mahuks voolata. Aga gl alustamaks madalamatest ja jõukohastest limiitidest..

emmimees
05.01.11, 15:56
Pm iga mängija kadumisega peaks range laienema, kuna sul positsioon muutub ju.
Aga suht epic thread jah lol :P

imthcplant
05.01.11, 18:52
Pm iga mängija kadumisega peaks range laienema, kuna sul positsioon muutub ju.
Aga suht epic thread jah lol :P

Nu mitte päris... 9max lauast lahkub üks tegelane ja kohe avad enda range ??? Dnt think so!! Ärme üle ka pinguta selle ära panemisega. Öelga mis tahate aga mina olen FR rohkem actionit leidnud.

emmimees
05.01.11, 19:54
Mitu kätt sa umbes oled FR mänginud kokku? Ja siis 6maxi

ok2aa
05.01.11, 20:42
miks te sellist kuradi lambithreadi lahti hoiate? vend on lugenud läbi ühe pokkeriraamatu ja tahab stake? wtf, lock-delete

MrRiver
05.01.11, 21:17
Kui sa oma mõtteid poleks lahtiseletama hakanud, oleksid ehk stakeja leidnud. Nüüd on võimalus nullilähedane. GL

K2snakas
05.01.11, 23:07
Öelga mis tahate aga mina olen FR rohkem actionit leidnud.
100/100 statsidega leiab igalpool actioni(Y)

kardaanirist
06.01.11, 00:07
Kui sa oma mõtteid poleks lahtiseletama hakanud, oleksid ehk stakeja leidnud. Nüüd on võimalus nullilähedane. GL

kusjuures tahtsin seda kirjutada, aga ei hakanud. no offense.

proovi freerolle mängida ja ehk saad oma bankrolli käima. kui võidaksid mõned dollarid, siis Starsis ju täitsa igasugused senditurnad olemas, kus rake ei võeta.

yolpa
06.01.11, 12:20
kusjuures tahtsin seda kirjutada, aga ei hakanud. no offense.

proovi freerolle mängida ja ehk saad oma bankrolli käima. kui võidaksid mõned dollarid, siis Starsis ju täitsa igasugused senditurnad olemas, kus rake ei võeta.

ta juba tegi siin mingi päeviku vahepeal ja hakkas annetusi saama paari taala kaupa:D


Sorry aga mitte üldse ei saa aru mida selle peavaluga siin öelda püüdsid.
Ja ka see post siin? Kardan et ma ei ole ainuke kes ei saa siinkohal su mõttelennust aru.

mina sain

Karelkorm
06.01.11, 14:18
mine tee kuu aega tööd kusagil ja saad grindida ja tõestada nii, et vähe pole. edu!

fyte
06.01.11, 15:49
Kahjuks olen enamasti olnud freerolli mängija ja õppe harjutusi sooritanud enamasti. Nii et mingeid sampleid ei ole
väga näidata.

.. olen 75-85% kindel stake õnnestumises.


imthcplant, kui sa oled nii kindel, et biidid microt, siis 50-60$ leiab ikka ju ise kusagilt, et sellest rollile alus panna. Natuke imelik on minu arust küsida teistelt steiki kõrgemale limiidile, kui pmst ei ole ise seal varem mänginudki.

mine tee kuu aega tööd kusagil ja saad grindida ja tõestada nii, et vähe pole. edu!
+1

sip3lgas
06.01.11, 16:26
mine tee kuu aega tööd kusagil ja saad grindida ja tõestada nii, et vähe pole. edu!

minuarust alustati juttu sellega et TÖÖD pole , see tähendab seda et inimene on töötu ja tööd pole , kui oleks tööd siis ta grindiks ja ei küsiks stake .

Like whaaaa tüüp .

K2snakas
06.01.11, 17:32
minuarust alustati juttu sellega et TÖÖD pole , see tähendab seda et inimene on töötu ja tööd pole , kui oleks tööd siis ta grindiks ja ei küsiks stake .

Like whaaaa tüüp .

ma arvan, et ta pole vaevunud seda t66d otsimagi, v6i siis ei k6lba/taha miinimuni eest tööd teha. Hetkel räme lumi pakkugu kasvõi katustelt lumepuhastus teenust vmt..teeb mõned katused puhtaks ja ongi algus olemas....

ja see teema pealkiri on imo räme BS, "palub stake" see tundub nagu kerjamisena vmt...

emmimees
06.01.11, 17:39
Jep, lumerookimise eest saab Tartus vähemalt 40eek/h...

Provoker
06.01.11, 19:54
pakud naabrimemmele võid saada 200 eeki h. kokkuleppe asi...

ranka
06.01.11, 19:56
Liiga suur trollimine, teema läheb lukku