PDA

View Full Version : NL20 ässad kuival flopil



emmimees
03.01.11, 14:23
$0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 6 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/)

BTN: $20.00 24/18/2,4 1,4k kätt
SB: $38.00
BB: $20.64
UTG: $20.00
MP: $29.08
Hero (CO): $26.54

Pre Flop: ($0.30) Hero is CO with A:club: A:diamond:
2 folds, Hero raises to $0.70, BTN calls $0.70, 2 folds

Flop: ($1.70) 6:diamond: 8:spade: 8:club: (2 players)
Hero bets $1.05, BTN raises to $3.20, Hero raises to $25.84, BTN calls $16.10 all in

Niipalju veel, et vastane oli paar kätt tagasi kaotanud stäki pf ai QQ vs 66.
On ok mäng?

sixmax
03.01.11, 14:37
All-in ei saavuta midagi. Kui vastasel on 8 või set, siis ta callib; kui vastasel ei ole 8 või set, siis ta foldib. I would probably just flat ze flop and re-evalute the turn. Ässadega võib isegi foldi leida sellisel laual riidi puhul, kuna vastane esindab põmst meist tugevamat kätt või bluffi, nii et meil on bluffcatcher omamoodi. Aga ma kindlasti eelistaks call flop ja call turn/river rohkem kui all-in flop. Pole kaarte mida turnil või riveril karta.

Kui otsustad floppi reisida, siis tee seda palju väiksemalt. 6 vms... annad vastasele võimaluse ennast üle leveldada kahe overiga või gutshotiga. Vahel võid sellise sizinguga bluffida ka. All-in teeb ta elu lihtsaks.

Kosmonaut
03.01.11, 14:38
Ma betiks flopil sutsu rohkem.
Mulle meeldiks bet/call rohkem kui 3bet flopil. Probleem on selles, et raske on saada calli nõrgemalt käelt (peamiselt näed seal 8x või 66 vastas), ta võib paljud ülepaarid ja loomulikult blufid foldida. Ehk siis bet/call, et hoida sees see range, mille vastu oleme ees.
Ilma muude readideta turni ja riveri ma calliksin maha (samas võib minu üks leake paikneda ka liiga lightides calldownides).

emmimees
03.01.11, 14:57
Flopil panin vähe, sest ei näinud eriti käsi, millega ta calliks. Peale raise saamist mõtlesin tükk aega, et no krt miks ta peaks 8x raisema mind kohe nii suurelt, et pigem on 99, TT ja ehk on veits tiltis ka eelnevast bad beatist ja callib maha nendega. Samuti oleksid lauda tulevad kõrgemad kaardid võinud ta ära hirmutada sel juhul.