PDA

View Full Version : PS LIVE käsi, AJo BTN, push/fold/call???



vsiu100
12.01.09, 09:28
7 handed, 20 mängijat järgi. blindid 300/600. keskm stack 10,5K.
UTG+1 itaallane(7K,suht loose,weak pf) limp 600, Hero(6K) BTN AJo???

SB-d pole postitatud, BB-l suht agressiv CL(ca 17K), kes on viimase poole tunni jooksul 2x sarnases situatsioonis sama itaallase EP limpi reisenud, millele on fold tulnud.
Hero pole antud lauas oldud 40min jooksul ühtki kätt mänginud(korra sai walki BB-l)


mida teed? miks?

ranka
12.01.09, 09:46
Shove obv. 1200 potis, mis annakse stackile 20% lisa. Maybe italiano ka natuke tüdinud, et nii teda pushitakse ja teeb tildise calli.

See, et BB teda mitu korda reraisenud ei ole kindlasti argument calliks, kuna nii võid ise käe foldida, kui SB raiseb ning itaalane lendab vihast allin või teine asi, et tuleb flop.

Uniquest
12.01.09, 10:46
Shove obv. 1200 potis, mis annakse stackile 20% lisa. Maybe italiano ka natuke tüdinud, et nii teda pushitakse ja teeb tildise calli.

See, et BB teda mitu korda reraisenud ei ole kindlasti argument calliks, kuna nii võid ise käe foldida, kui SB raiseb ning itaalane lendab vihast allin või teine asi, et tuleb flop.

+1

Ikka shove jah, ei ole koht trikitamiseks enam. Kui just italiaano just kaarte vaadanud pole ja sul soulreadi, et ta raiseda tahab.:D

vsiu100
12.01.09, 14:46
mina callisin

ranka
12.01.09, 14:58
mina callisin


Põhjendus? Lootsid, et SB raiseb? Kui nii siis on see selles suhtes ka vale ,et kui BB raises pastaõgardit enne meelega (et oli weak), siis tavaliselt mängijad ka mixivad, et 2-3 x stealivad blindi, siis foldivad, et mitte tekitada üleliigset metamängu nõrkade vastaste puhul. Ja kui sa sisse limbid, siis BB võib vabalt võtta flopi, et pot liiga suur jamamiseks ning proovida hittida midagi väga suurt.

Mina sellise stackiga sellist riski võtta ei tahaks, kuna stack nii nunnult pisike ja pot nii rõvedalt suur siis ei tohiks nusberdada sellise kaardiga enam.

vsiu100
12.01.09, 15:11
SB-d polnud mängus, aga see sul vist kirjaviga.
Jah, lootsin st. olin kindel et BB reiseb, lootes poti PF maha võtta, mille peale mina oleksin saanud insta nuppe panna, kuna olen tema rangest pikalt ees.
ei tahtnud saada 2xBB vaid double upi(või siis itaallase blindi+BB reise, juhul kui ta mu all inni peale foldib) kuna nii head kätt ei pruugi pikka aega tulla ja olukord muutus hapuks juba.

runnar
12.01.09, 15:29
parem 2BB peos kui double-up katusel. või kuidas see vanasõna oligi...

vsiu100
12.01.09, 15:47
...panen käe lõpu siis ka.

BB teebki oodatult reise 2600(selliste stack-blindide juures liiiga suur, et laseks arvata nagu ta tahaks calli).
itaallane foldib kiiruse peale.
mina koheselt all inn 6K.
BB ägiseb 30 sek, loeb chipse, callida 3,4K. lõpuks callib ja A2s.
flop A 5 2, x, x. out.

jäi peale kätt korra piinama, kas tegin ikka õigesti. st. et riskisin turnament life-ga, kuigi kõik töötas nagu plaanisin.

ranka
12.01.09, 16:22
Kui nii siis tundub, et BB raiseb ca 30% rangega (Any ace, Any pair, Any Broadway + nats muda veel) ning 1:2 (33) ajast saad stacki sisse ilma FE-ta ja equityt on 58% (AJ mängib nii selle range vastu). Ülejäänud 66% ajast tuleb flop ning pead hakkama mängima postflopis - arvesta, et tõenäoliselt sa postflopis jätkad, kui saad pihta - ca 33% ajast.

Seega minu järeldus:
a) enamus ajast sa näed floppi ehk ei meelita BB-d lõksu
b) kui meelitad BB lõksu on su equityt 58%, mis ei olegi nii hea
c) kui tuleb flop, siis suht tihti võid potiga hüvasti jätta IMO

Seega ma leian, et meelitamine siis eriti hea ei ole. Võib-olla miski premiumiga - QQ+ oleks too mõeldavam, et siis oleks postflopi sinu stackiga poole mõnusam mängida ning kui BB lõksus on su equity ka tunduvalt parem.

Ja oli jah kirjviga üle eelmises postis.

akristjan
12.01.09, 23:21
Vsiu, kui saad EMV ME pileti kas tahad vahetada 10-20%? :)

Ja vastus teemale, et oleks ise ka shove teinud, kui oleks nii carddead, kuigi kui teadsid et nii laheb siis tegid ju oieti, lihtsalt bad luck :)

vsiu100
13.01.09, 00:22
võib teha küll vahetust(kui pileti saan).
bad luck jah, aga tõenäoliselt oleks pidanud shovema ja 2bb võtma.