PDA

View Full Version : NL25 3bet pot AKo,flopi otsus!(käe täiendus)



Owner85
05.01.11, 09:48
Küsimus siis,et kas c-betite flopi kui jah siis kui palju?
Märkused: UTG on aggro maniak ja just sai teises lauas fullstackis lahti(mitte minu vastu)

Niipalju ütlen,et see käsi läks edasi ning varsti lisan ka turni kui olen vastuseid saanud!

€0.10/€0.25 No Limit Holdem
PokerStars
8 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG (€30.16) 17/13/6 aggr 4.5 635 kätt
UTG+1 (€8.55)
MP1 (€25)
MP2 (€17.45)
Hero (€25)
BTN (€25)
SB (€18.73) 33/17/0 aggr 2 ,6 kätt
BB (€8.62)

Pre-Flop: (€0.35, 8 players) Hero is CO K :heart: A :spade:
UTG raises to €1, 3 folds, Hero raises to €3, 1 fold, SB calls €2.90, 1 fold, UTG calls €2

Flop: 8 :spade: 7 :spade: 7 :club: (€9.25, 3 players)
SB checks, UTG checks, Hero (€22)?

Mina siiski otsustasin cbetida,mis oleks kangelasel turnis õige edasi teha?

Flop: 8 :spade: 7 :spade: 7 :club: (€9.25, 3 players)
SB checks, UTG checks, Hero bets €5.75, SB folds, UTG calls €5.75

Turn: K :spade: (€20.75, 2 players)
UTG checks, Hero (€16.25)?

tobi
05.01.11, 10:22
Ma ei betiks, kuna kõik saavad aru, et sa millelegi pihta nagunii ei saanud ja miinimum 1 call on kindel tulema ning jääd edasi ootama päästvat ässa või kuningat. Sellisel laual oleks hea odavalt turni näha, kuna flopis ees suure tõenäosusega sa ei ole ning siis ässa või kuninga puhul panustada, väikesed panused callida turnis.

fyte
05.01.11, 11:14
Ma ei betiks, kuna kõik saavad aru, et sa millelegi pihta nagunii ei saanud
Wtf? Kas premium pairiga peab ilmtingimata seti hittima, et valuebettida?
Ma betiksin 5.50 ja turnil vaataks edasi - kui scarecard, spade või A/K tuleb, siis jätkaks panustamist, muidu aga võtaks tasuta riveri.

rrrr
05.01.11, 11:18
Ei Cbeti. Ei taha siin foldida ülekaardid, tõmbed, madalamad paarid, kõrgemad paarid. Lisaks võib mõni tüüp siin olla juba hittinud või seda endale ette kujutada ja minul nii palju mune pole, et 3 tänavat bette laduda A-high-ga (ok, kolmeks tänavaks ei jagugi raha). Eile oli täpselt sama situatsioon (3bet pot, paired madal flop, 2 villut) ja calliti 3 t2navat 66-ga maha sihukesi poolepotiseid bette. Õnneks oli mul vist AA/KK.

Check/fold... Ka turnis c/f kui asi paremaks ei lähe.

+ Mõtle millega nad callivad 3beti. Neil ei tohiks väga halb leht olla.
+ UTG avas ja callis 3-bet (TT+ ?)

Ühe vastase vastu cbetiks, kahe mitte.

tobi
05.01.11, 12:56
Wtf? Kas premium pairiga peab ilmtingimata seti hittima, et valuebettida?
Ma betiksin 5.50 ja turnil vaataks edasi - kui scarecard, spade või A/K tuleb, siis jätkaks panustamist, muidu aga võtaks tasuta riveri.

Ei pea. Hetkel pole kangelasel käes premium paari, vaid ülekaardid ja kuna vastastel on kindlasti parem käsi (2 vastast ei calliks 3 beti ilmselt alla pildipaari), siis ise lihtsalt ei tahaks taga olles rahasid sisse laduda. Ei ole nagu kohta, kus valuet bettida ja agronoomi vastu bluffima ka ei hakkaks.

Cash87
05.01.11, 13:02
Meil on ikkagist väga tugev kaart + backdoor tõmme. 2 vastase vastu jätkaks kindlasti agressiooni kuna UTG agro donk siis vabalt võib foldida ja samuti ka callida halvema lehega.

kroko_till
05.01.11, 13:24
Meil on ikkagist väga tugev kaart + backdoor tõmme. 2 vastase vastu jätkaks kindlasti agressiooni kuna UTG agro donk siis vabalt võib foldida ja samuti ka callida halvema lehega.

tegelikult pole siin otseselt öeldud, et tegu on agro dongiga, on öeldud agro maniakk.. 17/13/6, 4.6 ei pruugi veel üüber-donk olla. Hea oleks vaadata ka mis ta statid EP-lt on, kuigi see sample on liiga väike ilmselt. SB kohta pole üldse infot. Ise paneksin samuti 5-6 siin, korralik variant on pott maha võtta või kui see ei õnnestu siis suure tõenäosusega saada tasuta river - agromaniakk vaevalt turni seal checkima hakkab kui me flopis ei panustanud ja sellisel juhul me peame turnis maha panema ka parema lehe kui agrol on..

5gww
05.01.11, 13:29
ei cbetiks, liiga palju on käsi, mis võivad meid callida ja millest me oleme taga, eriti kuna on kaks vastast.

fyte
05.01.11, 14:38
Ei pea. Hetkel pole kangelasel käes premium paari, vaid ülekaardid ja kuna vastastel on kindlasti parem käsi (2 vastast ei calliks 3 beti ilmselt alla pildipaari), siis ise lihtsalt ei tahaks taga olles rahasid sisse laduda. Ei ole nagu kohta, kus valuet bettida ja agronoomi vastu bluffima ka ei hakkaks.
Sa kirjutasid siukse lause:

Ma ei betiks, kuna kõik saavad aru, et sa millelegi pihta nagunii ei saanud
Sinu arust on hero range's AINULT overcardid siis? Paraku on tõenäoliselt see JJ+, AK, ehk siis see lause sinu poolt on väga lambine...

muttaja
05.01.11, 16:23
Sa pole midagi öelnud SB kohta. Kuna tal fullstacki pole, siis tõenöoliselt donk. Mida näitab ka see, et ta OOP coldcallib kui juba 3bet ees. Mina kardaks teda palju rohkem kui UTG-d. UTG vastu CBetiks 100% kordadest. Oht ongi selles, et SB callib sind iga pocketi ja tõmbega maha ja siis on juba raske midagi edasi teha. SB tõenöoliselt ei pane sind mingi käe peale. Ega tema tea, et 3bet UTG vastu on ässad või kunnid :)

vapsik
07.01.11, 17:44
2 vastase vastu ei cbetiks kindlasti. Liiga palju käsi, mis suuremal või vähemal määral boardile pihta saavad.

tobi
08.01.11, 08:58
Tuli parim kaart, mis võimalik ja kuna pot on juba suurem kui sinu stack siis laseks all in rahulikult.

anatoli grinder
09.01.11, 13:56
Ma ei betiks, kuna kõik saavad aru, et sa millelegi pihta nagunii ei saanud . kuna flopis ees suure tõenäosusega sa ei ole .

siis teised said pihta?

tobi
10.01.11, 09:53
siis teised said pihta?

Arvad, et peale floppi on ülekaardid veel ees?

rrrr
10.01.11, 12:08
Nagu ennist ütlesin - flop callitakse maha igasugu pasaga. Mina betiks alla poole poti ja ta lihtsalt PEAB callima oma taskupaariga hoolimata sellest K-st turnis kui bet on piisavalt väike. Igasugu 88 ja 7x (ei callita reeglina OOP 3bette) ja made flushid (masti A on sinul) on haruharv nähtus ja == cooleriga. Las maksab või leveldab end bluffima. K on scare, seetõttu ei maksa AI panna.

Owner85
11.01.11, 12:55
ütleme siis ära et villianil olid näpitsad,eks sek tagasi eelmises lauast stackist lahti saamise põhjus oli minu 3beti callimine!

kroko_till
11.01.11, 13:47
eks sek tagasi eelmises lauast stackist lahti saamise põhjus oli minu 3beti callimine!

Pakun, et SB mängis ka omajagu rolli, et ta callis, ta saab ~2:7 pot-odds, setmineks on tal vaja ~1:7, seega kui ta saab veel vähemalt 7€ potti siis tal on oddsid setmineda ja selle tõenäosus on üpris suur, kuna Sa teed enamasti vähemalt 1 barreli C-beti sinna 9€-sesse potti. Ma ise ilmselt foldiks 88 sealt ära aga mulle tundub, et see ei oleks nii kohutav call, et 77 ja 88 välistada tal seal? Lisaks tundub SB oma calliga pigem halb mängija, kelle suhtes ta on IP, mis veelgi tõstab implied oddse tema jaoks seti hittimiseks. Ja kui Sa raisetud potis ehk veel suudad maha panna oma top pairi või overpairi kui lõhnab väga seti järgi, siis 3bet potis Sa lähed bustoks sellise käega pea iga kord kui Sa hitid, jällegi ++impl.. Nii mõeldes hakkab mulle tunduma, et sealt 88 ei ole üldse halb call, tõestatagu mulle vastupidist :)