PDA

View Full Version : Mental Game !!



miksnii
06.01.11, 01:48
Leidsin postituse 2+2's, milles autor kirjutab oma kogemuse põhjal, kuidas mindseti jms parandada, ja mida teha, et vältida seda. Ise veel läbi lugeda ei ole jõudnud (ommikul asun kindlasti asja kallale), aga mõtlesin, et viskan siia ülesse.

Enjoy ja kindlasti andke teada mida arvate.

http://forumserver.twoplustwo.com/153/high-stakes-pl-omaha/500th-post-mental-game-poker-mindset-manifesto-way-way-way-tl-dr-947154/

variatsioon
06.01.11, 02:10
thanks for sharing

widescreen
06.01.11, 02:39
superluks(Y) see aitas ikka väga palju!!!

numnuts
06.01.11, 03:35
Soovitan kõigil lugeda kes vähegi vahelduvalt kahtlevad oma võimetes, mindset paigast või lihtsalt vaimne bardüür ees ja otsib kuidas sellest üle astuda.

Kindlasti annab ainuüksi selle lugemine palju, kuid vajalik on siikohal mõitsa ja aru saada sellest, mis seal kirjutatakse. Seega tuleks seda isegi mitu korda luegda ja oma mõttes läbi töödata ja analüüsida, võrrelda oma mänguga/eluga ning kuidas saaksid rakendada seal öeldut endaga. Kindlasti see pole ka kõikütlev ja kel vähegi soovi leiab edasist infot ja areneb/kasvab edasi.

Samuti soovita väga väga Tommy Angelo - Eightfold Path to Poker Enlightenment. See 8 osaline videoseeria on saadaval DC's.
Osad on umbes tunni ajalised ja väga mõnus on kuulata. Kindlasti aga tuleks võtta läbi, kuulata/vaadata (lõviosa ajast on juttu, vahepeal aga ka teksti) kõik osad, sest minnakse samm sammu haaval, kuni moodustun üks tervik.

Mina ise olen arvamusel, et selline vaimse korrasolek ja arusaam iseendast saab väga määrvaks pokkerielus. Vanad kalad on läbi grindinud ja oma äpardustest õpinud ja karastunud, ning ise enda jaoks välja töödanud viisi, kuidas pokkerit edukalt mängida, kuid see ei tähenda, et seda ei võiks siiski ka vanad tegijad kuulata, uurida, ennast arendada.
Aga rõhuksin siiski alustavatele 'pokkeriprodele' see on nagu iga asjaga, kui algul läheb kohe täiesti alla siis tekivad kartused, ebakindlus jpm, mis aga takistavad reaalseid võimeid ja eeldusi saamaks edukaks.
Mida ma vist öelda püüan on see, et kuna on olemas välja nii palju väärtusliku infot siis võiks seda kasutada, mitte olla 'loll' ja õpida oma äparduste läbi, vaid olla tark ja võta vastu seda mida antakse. See lihtalt tagab enamik juhtudel kiirema/suurema edu imo.
A ja Tommy Angelo raamatut tahaks ka lugeda - Elements of Poker, kui kellelgi ehk loetud ja vedeleb siis võtaks ära.

Loodan, et mu post make some sense a bit

bounce
06.01.11, 08:43
väga hea tekst, peale eilset monstertilti kuluvad sellised nõuanded mulle vägagi ära :)