PDA

View Full Version : nl4, AA vs shove turnil



rainer
06.01.11, 18:05
mul hakkab juba imelik siia oma nl4 käsi postitada. Teie jaoks on need käed ja olukorrad arvatavasti suht lihtsad. Aga midagi ei ole teha, mina ei biidi seda pokkerit. Ehk saan väikestviisi siit abi.


vastane: 57/26/1,5 42 kätt
WTSD: 44 %
W$SD: 57 %

$0.02/$0.04 No Limit Holdem
Prima
5 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG fatrod ($9.48)
CO Hero ($4)
BTN gfdsa ($4.06)
SB aplaava ($3.74)
BB rosie90 ($9.10)

Pre-Flop: ($0.06, 5 players) Hero is CO A:club: A:diamond:
fatrod calls $0.04, Hero raises to $0.20, 2 folds, rosie90 calls $0.20, fatrod calls $0.20

Flop: 8:club: 4:club: 6:diamond: ($0.62, 3 players)
rosie90 checks, fatrod checks, Hero bets $0.42, rosie90 folds, fatrod calls $0.42

Turn: 3:heart: ($1.46, 2 players)
fatrod checks, Hero bets $1, fatrod goes all-in $8.86, Hero ?

kes foldib ? kes callib ?

emmimees
06.01.11, 18:19
Ma foldiks, vastas võivad olla 2 paari, setid, rida.

ESTPatrick
06.01.11, 18:25
Vastase kohta pane infot, muidu lampi pakkumine ja pole sulle MITTE MINGIT KASU.

oleks see esimene käsi laual, ma calliks. Oleks read, käituks vastavalt

bluelite
06.01.11, 18:26
Ainukesed käed, mis sind siin biidivad on 33, 44, 66, 88 või 57, Kahtlen, et ta viimase käega niimoodi floadiks. Lisaks neile võib tal olla veel SD või FD käes, mida püüda tahab. As played - ma foldiks, kuna ta range tundub päris suur olevat, seega võib tal vabalt mõni poket, mis sai kolmandaendasuguse juurde, käes olla.

Mängin ise sama limiiti.

M6niste
06.01.11, 18:28
Ainukesed käed, mis sind siin biidivad on 33, 44, 66, 88 või 57, Kahtlen, et ta viimase käega niimoodi floadiks. Lisaks neile võib tal olla veel SD või FD käes, mida püüda tahab. Võimalik, et hittis turni 3'ga oma rea, ehk siis võis käes hoida A5 või K5, esimene tundub tõesem. As played - ma foldiks, kuna ta range tundub päris suur olevat, seega võib tal vabalt x5 või 33 käes olla.

Mängin ise sama limiiti.

5 annab rea turnis?

bluelite
06.01.11, 18:30
uups, my bad :) Mõtlesin üle. Parandan kohe ära

rainer
06.01.11, 19:01
arusaadav jah, aga mul ei ole tema kohta mingeid notesid ka. Selline loose mängija tundus, nagu ka statid näitavad 42 käe kohta.
Millist infot vastase kohta peaks veel näitama ?


Aga tänud vastuste eest!

ESTPatrick
07.01.11, 01:05
mitte näitama, vaid meelde jätma. kuidas käitus eelmistes pottides, kas eelnevalt võidetud pottides callis/raisis või mis moodi neid võitis, need kõik annavad üldpildi mängija käitumismaneerist

noname
07.01.11, 05:47
mitte näitama, vaid meelde jätma. kuidas käitus eelmistes pottides, kas eelnevalt võidetud pottides callis/raisis või mis moodi neid võitis, need kõik annavad üldpildi mängija käitumismaneerist

Eeldan,et tegemist on ikkagi multitableriga,kellel aega väga vähe:)
(mõtlen rainerit siis*).

Siiski peaks olema igal saidil olemas previews hands.
Kui sihuke olukord peaks leiduma,siis paneksin kasvõin paaris lauas sit out,et välja selgitada,kellega on tegu.
(Minu puhul esiteks Previews hands/PTR/mitmel laual mängib!).
Tihti peale läheb 16.laua jooksul mõnes lauas timebank 0,kuid otsus tuleb tähtsamas lauas kergemini:)

ja rainer...
need
WTSD: 44 %
W$SD: 57 %

pole 42.käe jooksul mitte mingi näitaja IMO...

krt.läpakal viskab aku 1.mindi pärast....

timz0333
07.01.11, 09:16
16 lauda 6 max on ajudeta bottimine ju:S

Ma voldiks ära siin ilma infota, sest mul on TP/OP kätega turnis 2 paari+ käte raisede kinnimaksmisest kõrini.

rainer
07.01.11, 10:00
Eeldan,et tegemist on ikkagi multitableriga,kellel aega väga vähe:)
(mõtlen rainerit siis*).

Siiski peaks olema igal saidil olemas previews hands.
Kui sihuke olukord peaks leiduma,siis paneksin kasvõin paaris lauas sit out,et välja selgitada,kellega on tegu.
(Minu puhul esiteks Previews hands/PTR/mitmel laual mängib!).
Tihti peale läheb 16.laua jooksul mõnes lauas timebank 0,kuid otsus tuleb tähtsamas lauas kergemini:)

ja rainer...
need
WTSD: 44 %
W$SD: 57 %

pole 42.käe jooksul mitte mingi näitaja IMO...

krt.läpakal viskab aku 1.mindi pärast....


Ei, ma mängin 4-6 lauda tavaliselt, üle 6 laua ma ei jõua hallata. handhistory on muidugi olemas, olen seda ka teinekord vaadanud. Aga suht ebamugav on sealt eelnevate jaotuste konkreetset actionit otsida. Siiski üks väga hea pluss triobetis on see, et timebank on 2 minti :D sellepärast ma fulltildis v starsis eriti ei mängigi.

ESTPatricku soovitusi tuleks tõesti rohkem jälgida. Ja keskenduda mängule/vastastele.