PDA

View Full Version : lebovenna headsupi propbet



lebovend
06.01.11, 18:09
Minu €50 vs sinu €500, et ma jään see kuu(jaanuar, 2011) $NL50 headsupis kasumisse.
Nii lihtne see ongi.

See kuu headsupgraph:
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/seekuuHU.jpg
Lifetime headsup:
http://i730.photobucket.com/albums/ww309/lebovend/lifetimeHU.jpg
PTR:
http://www.pokertableratings.com/stars-player-search/lebovend

Võtan vastu aind 1 beti. Kes ees, see mees.

edit: kui beti vastuv6tja pole minu isiklikul arvamusel piisavalt usaldusv22rne, saadame m6lemad oma beti kellegi kolmanda, usaldusv22rse inimese k2tte.

noname
06.01.11, 18:14
Mitme käe peale?

lebovend
06.01.11, 18:29
k2te arvu pole mainitud, seega k2te arv piiramatu, aga ei n2e,et see siin rolli v2ga m2ngiks.
aga yhe t2htsa punkti lisan siiski OPsse.

Godspeed_EJ
06.01.11, 18:32
k2te arvu pole mainitud, seega k2te arv piiramatu, aga ei n2e,et see siin rolli v2ga m2ngiks.
aga yhe t2htsa punkti lisan siiski OPsse.

Käte arv obv oluline. Muidu lõpetad 1€ kasumi peal kuu ära ja easy money.

lebovend
06.01.11, 18:37
Käte arv obv oluline. Muidu lõpetad 1€ kasumi peal kuu ära ja easy money.

loomulikult l6petan 1 euri peal 2ra, ma peaks loll olema kui ei l6petaks ju. see pole ooluline. see pole point ju. graphid on point.

alaska
06.01.11, 18:41
ta peab silmas kasumisse koos juba olemasoleva miinusega. 600 euri vaja plussi saada.

variatsioon
06.01.11, 18:46
minu 50$ sinu 250$ vastu?

hotcocacola
06.01.11, 18:54
variatsioon, miks trollid jälle?

ranka
06.01.11, 18:56
IMO minimaalne käte arv peaks olema ja selleks võiks olla ca. 10,000 kätt.

lebovend
06.01.11, 19:00
IMO minimaalne käte arv peaks olema ja selleks võiks olla ca. 10,000 kätt.

V6iks palju asju olla teistmoodi, aga mina rohkem midagi ei muuda. Enda arust pakkusin isegi "sõbraoddse", sest kujutate ette, mis heaterit läheks vaja lifetime loseril, et seda 600 euri v6ita?

Kui sellest postitusest siin j2rgneva 24 tunni jooksul keegi soovi ei avalda, l6ppeb pakkumine.

ranka
06.01.11, 19:04
Sinu tingimused on enam kui jaburad ja teiseks sind vähem motiveerivamad. Ma esiteks ei viitsiks lõigata sinu õpingute või faili pealt minimaalselt kasumit, teiseks €50 kaotus sind eriti ei motiveeri. €500 võit küll motiveeriks aga kui läheb asi perse, lööd käega.

Ma tahaks näha kuldsemaid oddse, kus sa ise paned näiteks €1000 välja ja saad võita €3000 või siis võtad endale riski ja paned oma €500 kellegi vs €500 vms. See motiveeriks sind ja pakuks beti vastuvõtijale ka huvitavamat ning ahvaltevamat betti.

lebovend
06.01.11, 19:08
1:1 oddsid motiveeriks elup6list kaotajat m2ngu lausa beatima? 2kki hakkad lausa loenguid pidama ja kysid pappi selle eest, et "Kuidas motiveerida elu beatima?" vms? :D
50 eurot oleks seninse info p6hjal ju maast korjatud raha.

rohelinekonn
06.01.11, 19:11
ja risk kaotada 500€ never ever ei võtaks sellist betti ütleks et teed kuuga supenova nl10 siis oleks maast leitud raha

lebovend
06.01.11, 19:13
Ma ei v2idagi, et oddsid pole ulmelised, seal on ka oma p6hjus. Minu eesm2rgi saavutamine on veel ulmelisem :p

atsetoon
06.01.11, 19:18
ja selline see Eesti Kaitsevägi on - päevad läbi nii igav, et peab idiootsusi välja mõtlema.

alaska
06.01.11, 19:23
Kristjanlaas tegi 1800$ paari päevaga.

Krt, see vist ei aidanud Lebovenda:( Loodetavasti leiad viisi tulevikus crushida.

rohelinekonn
06.01.11, 19:59
tõmban ennast 700$ miinusesse HU-s saan aru et asja minust pole ja tahan mängu parandada. Võtan coachi aga maksta ise ei raatsi siis teen sellise ulmelise propeti et saaks coachile tasuda ja endale kasumit, kui coach feilib pean ainult lisa 50€ välja käima

lebovend
06.01.11, 20:06
tõmban ennast 700$ miinusesse HU-s saan aru et asja minust pole ja tahan mängu parandada. Võtan coachi aga maksta ise ei raatsi siis teen sellise ulmelise propeti et saaks coachile tasuda ja endale kasumit, kui coach feilib pean ainult lisa 50€ välja käima
wat, mis "geniaalne" plaan, miks ma varem selle peale pole tulnud :D:D:D

Fabulous
06.01.11, 20:15
tõmban ennast 700$ miinusesse HU-s saan aru et asja minust pole ja tahan mängu parandada. Võtan coachi aga maksta ise ei raatsi siis teen sellise ulmelise propeti et saaks coachile tasuda ja endale kasumit, kui coach feilib pean ainult lisa 50€ välja käima
Nagu näha on esimeses postis kirjas, et ta ei võtaks seda 500$ enda kätte.

lebovend
06.01.11, 20:23
Nagu näha on esimeses postis kirjas, et ta ei võtaks seda 500$ enda kätte.
no konn oletas 6igesti, et mul on siiski endal see €500 olemas, mille ma saaks juba ette tasuda coachile. Ja juhul kui coach hea on, siis ma crushin p2rast 4 aastat pokkerit ja v6tan endale selle €500 euri beti vastuv6tjalt ja oleks nagu saanud tasuta coachi ning nyyd olen ma p6him6tteliselt pokkeripro ja elan elu l6puni nagu lill. Sest coach ei muutnud mitte ainult minu m2ngu, vaid kogu mindseti, kogu mu elu ja seda k6ik sain ma TASUTA.
Juhul kui ma ei oleks crushinud pokkerit, siis annaks coach mulle raha tagasi(? sellised coachid on ka? peaks proovima siis t2itsa) ning ma ise peaks maksma ainult 50 eurot beti v6itjale.
Nii palju saan mina aru selle inimese m6ttest, eks ta parandab mind, kui v6ssa panin.
Aga ei, siiski j2tan " " ymber geniaalse.

noname
06.01.11, 20:33
ja selline see Eesti Kaitsevägi on - päevad läbi nii igav, et peab idiootsusi välja mõtlema.

Kui Sa Eesti Kaitseväes käinud pole,siis GTFO.

Kui oled,siis on mul kahju,et Sa kuskil A.la Vahi patis igavlesid ja nina nokkisid.

No offense atse!
Ps!Miks Sa "mustad" Eesti Kaitseväge hetkel?

rohelinekonn sai lebovenna plaanile pihta:)

ranka
06.01.11, 20:43
Ma ei v2idagi, et oddsid pole ulmelised, seal on ka oma p6hjus. Minu eesm2rgi saavutamine on veel ulmelisem :p

Vaata lebovend, minu arvates sa hetkel proovid tõsiselt freerollida või 'foorumikulul' rikastuda. Kui võidad beti saad €500 + €600 lisaks HU võitudest ja kui kaotad siis kaotad €50 ning kaotad (või võidad, oleneb kuidas kuu läheb) selle raha, mille oleksid ennemgi niisama võitnud.

€600 (12BI) 50NL'is kuuga ei ole mingi suur ime, et sa nüüd nii räige 'underdog' oleksid ja võtaksid nii suure reward:risk suhtega beti vastu. Kui sa pakuks €500 minu €100 vastu hakkaksid ma tõsiselt kaaluma ja see tunduks mulle juba reaalsemate oddisdega bet.

EDIT: maakeeli on pot oddsid ikka räigelt sinu kasuks - riskid 50-nega, et võita €1100.

miksnii
06.01.11, 23:33
Kuidas sa kavatsed tõestada, et sina ültse mängid, mitte ei lase 100 daala eest kellegil enda eest must tööd teha ???

Pahvak
07.01.11, 00:00
Vaevalt, et keegi NL50 HU regular viitsiks teda aidata scammiga, et ise teenida 2BI-d lisaks tavalisele kasumile.

Allu
07.01.11, 00:19
tõmbad mõnele heale sõbrale põske ? võtad 500€ ja teete pooleks ?

variatsioon
07.01.11, 01:08
Vaevalt, et keegi NL50 HU regular viitsiks teda aidata scammiga, et ise teenida 2BI-d lisaks tavalisele kasumile.

vahet pole kas aitab või mitte aga ikkagi peab beti vastuvõtja arvestama sellega et vb teda scammitakse/chip dumbitakse jne.
+ NL50 HUis on ülikerge 12 buy ini 25 päeva kokku grindida.

OP pakub tema 50$ kellegi 500$ vastu aga imo peaks vastupidi olema.
mina hakkaks mõtlema siis kui minu 50$ tema 250$ oleks bet.

variatsioon
07.01.11, 01:11
muidugi miks mitte küsida aga imo siin foorumis võetakse liiiga liiga palju selliseid halbu propbet/stake vastu..

...

tafka31
07.01.11, 01:45
Nalja thread...muidugi level pole ka välistatud.

Raske uskuda, et keegi saab nii lolli beti tõsiselt mõelda.

lebovend
07.01.11, 06:58
Vaata lebovend, minu arvates sa hetkel proovid tõsiselt freerollida või 'foorumikulul' rikastuda. Kui võidad beti saad €500 + €600 lisaks HU võitudest ja kui kaotad siis kaotad €50 ning kaotad (või võidad, oleneb kuidas kuu läheb) selle raha, mille oleksid ennemgi niisama võitnud.

€600 (12BI) 50NL'is kuuga ei ole mingi suur ime, et sa nüüd nii räige 'underdog' oleksid ja võtaksid nii suure reward:risk suhtega beti vastu. Kui sa pakuks €500 minu €100 vastu hakkaksid ma tõsiselt kaaluma ja see tunduks mulle juba reaalsemate oddisdega bet.

EDIT: maakeeli on pot oddsid ikka räigelt sinu kasuks - riskid 50-nega, et võita €1100.
K6ige pealt sa pakkusid vist et v6iks olla 1:3 minu kasuks, siis 1:1, nyyd 5:1 minu kahjuks? Mul teeb sydame soojaks, et p2rast k6iki neid aastaid sa ikka usud, et ma suudaks m2ngu beatida, mina t2nan.

Kuidas sa kavatsed tõestada, et sina ültse mängid, mitte ei lase 100 daala eest kellegil enda eest must tööd teha ???
aga kuidas sa kavatsed tõestada, et sa oled ÜLDSE koolis k2inud? aga kuidas kavatseb yksk6ik milline propbeti pakkuja t6estada, et tema m2ngib juhul kui ta ei kasuta webcami?


tõmbad mõnele heale sõbrale põske ? võtad 500€ ja teete pooleks ?
Jah, just ma teengi, olen foorumi loomisest saadik liige, iga troll teab mind, kunagi pole kedagi yle lasknud, korra kokku ka sattunud foorumiloojaga, ning kui ka poleks, oleks mind ypris lihtne ilmselt yles leida raixi kaudu, aga nyyd otsustan, et v6iks riskida ning nii oma pikajalise puhta netistaatuse ja oma real life maine k6ik perse keerata, et saaks "s6brale p6ske t6mmata" ja foorumit scamida.

Nalja thread...muidugi level pole ka välistatud.

Raske uskuda, et keegi saab nii lolli beti tõsiselt mõelda.
Ei, tegemist pole naljaga. Siiralt ütlen, et tegemist on reaalse pakkumisega, kaalusin alguses isegi "hullemaid" oddse pakkuda ning ma t6esti ei saa aru, miks te ei suuda neid oddse t6siselt v6tta. Nagu 8eldakse, vanale koerale uusi trikke ei 6peta. Eks ma ise tean seda k6ige paremini, aga ma olen suht kolmandik oma elu "vanal rasval" edasi lasknud ning ma t6esti ei saa aru, miks teile nii ebareaalsena see teema tundub ning et ma hakkaks lambist mingi ime l2bi crushima. Aga ok, see selleks.

Nagu raix ennustas, v2hemalt sai entertainment valuet.

PS: Mul tuli meelde, miks sa mul ignooris olid, variatsioon - suurim troll foorumis.
PPS: Konn, coachid mind? kui ma ei crushi p2rast coachi, annad raha tagasi? :D

Pahvak
07.01.11, 12:59
vahet pole kas aitab või mitte aga ikkagi peab beti vastuvõtja arvestama sellega et vb teda scammitakse/chip dumbitakse jne.
+ NL50 HUis on ülikerge 12 buy ini 25 päeva kokku grindida.

OP pakub tema 50$ kellegi 500$ vastu aga imo peaks vastupidi olema.
mina hakkaks mõtlema siis kui minu 50$ tema 250$ oleks bet.

Sellega täiesti nõus. Ise never ei võtaks sellist beti vastu. Isegi diadema vastu ei võtaks.

Pahvak
07.01.11, 13:00
Aga lebo, miks sa ei biidi siis? Mulle tundub, et sa vahetad mänguformaate tihedalt?

lebovend
07.01.11, 14:43
seda ka kindlasti. aga seal on kümme muud põhjust ka. see thread pole selle arutamiseks ilmselt parim koht.

mis puutub 12 buyini kokku kraapimisele 25 p2evaga, siis see ilmselgelt n2itab seda, et te ei saa ikka absoluutselt poindile pihta.
jah, v6itvale m2ngijale pole 100 buyini ka mingi ime. ma ju pole v6itev, kaua ma kordama pean, et te seda k6ige t2htsamat fakti
ja p6hjust nendeks oddsideks ei ignoreeriks. myrkale l2hete ka r22kima, et kle miks sa paarsada tuhat netti magama oled pannud, et "12 buyini v6ita 25 p2evaga on ju ylikerge"? vot siin ma ei saa teie loogikale pihta.

miksnii
07.01.11, 15:02
aga kuidas sa kavatsed tõestada, et sa oled ÜLDSE koolis k2inud?

Kooli lõpetajatele antakse üldjuhul ikka paber kooli läbimise kohta.

ranka
07.01.11, 15:04
K6ige pealt sa pakkusid vist et v6iks olla 1:3 minu kasuks, siis 1:1, nyyd 5:1 minu kahjuks? Mul teeb sydame soojaks, et p2rast k6iki neid aastaid sa ikka usud, et ma suudaks m2ngu beatida, mina t2nan.

Jah ma usun, et sa suudad mängu beatida ja ma tean, et sa biidid mängu.

vapsik
07.01.11, 16:10
Kindlasti mõnda asja korratud juba, aga väga ulme beti oled välja mõelnud (kindlasti mitte heas mõttes).

1. Oddsid rämedalt Sinu kasuks (500€ euri bettimiseks eeldab seda, et vennal bri on. Seega see 50€ on suht kommiraha mis pole väärt mingit 3+nädalat ootamist ja probably Sinuga jagelemist tulenev närvikulu pole potensiaalset võiduraha väärtki).
2. Nagu aru saanud, siis hetkel Sul väga palju aega pokkeri jaoks. 12+BI selle ajaga HU-s pole nüüd väga raske võita.
3. See graafik pmst BE. Lihtsalt viimane mingi tildi või sita jooksu perioodi üldpildi miinuse poole keeranud.

ranka
07.01.11, 16:32
Kuna HEM paneb absoluutselt kõik HU ja FR (tühjad lauad) kokku siis on see ka 'fake' graafik.

Näiteks (klikkige pildil, et näha suuremat graafikut)

HEM näitaks mul graafikut nii, lifetime (2 to 2 mängijat):
41

Siis lifetime HU graafik (kõik 2 max lauad FTP ja PokerStars ja mujal, mida PT3 ära tunneb):
39

Siis lifetime HU graafik sellest ajast kui mängu hakkasin õppima:
40

Mängides graafikutega võiksin geneda omale ka väga soliidsete oddsidega prop-beti.

lebovend
07.01.11, 18:00
Mitu korda ma teie postitusi ownima pean, et te maha rahuneksite ja igast august mingite "p6hjenduste" otsimise j2taks, et miks oddsid halvad on ja teema unustaksite?

J2relikult on piiri pealsed oddsid pandud, kui teil on vaja 10t erinevat idiootsust v2lja tuua selle asemel et:
A.Lihtsalt vait olla
B.(halvem variant) Öelda "no thanks" ja j2rgmise threadi peale minna.
Miks vaja mingeid asju v2lja m8elda?

PTRis ka genesin omale propbeti jaoks statid valmis? unreal, mis skeptikud.
$0.25/$0.5 NLH HU 10,923 $-1,204 -11.02

Nyyd tuleb j2rgmine s2rav kutt ja ytleb, et "aga 10k on yliv2ike sample, tglt oled pro"
v6i "sa nagunii 4 aastat whinesid niisama onlines, et ette valmistada seda super €500 tasuta raha saamist"
v6i "aga ptr ei j2lgi paljusid tubasid, tegelikult oled sa ju miljokas"

20.00 l6ppeb pakkumine, minugi poolest v6ib teema lukku panna juba tund aega varem. Kui keegi leiab, et
ta siiski tahaks seda tasuta €50, siis saatku PM vms.

PS: proovisin t2na t2iesti v2rske mindsetiga t2na uuesti HUd ja mind owniti.

Ja ausalt 8eldes olen pettunud. Mitte, et keegi mu beti vastu ei v6tnud, jumal t2natud, ma usun siiralt, et s22stsin ise raha. Aga see, et mingid tundmatud kui ka tegijamad vennad usuvad, et tahangi kas konkreetselt scamida v6i kaudselt scamida. Ma arvasin, et kui mingigi positiivne mulje minust on j22nud, siis see on ikka ausus ja otsekohesus. Aga ei, ikka krdi diademadaga yhte patta. Fuck off.

lenC
07.01.11, 19:18
mis puutub 12 buyini kokku kraapimisele 25 p2evaga, siis see ilmselgelt n2itab seda, et te ei saa ikka absoluutselt poindile pihta.
jah, v6itvale m2ngijale pole 100 buyini ka mingi ime. ma ju pole v6itev, kaua ma kordama pean, et te seda k6ige t2htsamat fakti
ja p6hjust nendeks oddsideks ei ignoreeriks. myrkale l2hete ka r22kima, et kle miks sa paarsada tuhat netti magama oled pannud, et "12 buyini v6ita 25 p2evaga on ju ylikerge"? vot siin ma ei saa teie loogikale pihta.
heads-upis on maailma peale eelviimane mängija ka võitev kui ta saab just selle viimase vastu mängida. NL50-s pole ju raske bumhuntida? Ja mis sa arvad kumb halvem võrdlus on, kui meie sind võitva mängijaga võrdleme või kui sina ennast mürkaga võrdled?

lebovend
07.01.11, 19:21
yeah, see graph esimeses postis ja t2nane m2ng on ka bumhunditud.

variatsioon
07.01.11, 19:25
seda ka kindlasti. aga seal on kümme muud põhjust ka. see thread pole selle arutamiseks ilmselt parim koht.

mis puutub 12 buyini kokku kraapimisele 25 p2evaga, siis see ilmselgelt n2itab seda, et te ei saa ikka absoluutselt poindile pihta.
jah, v6itvale m2ngijale pole 100 buyini ka mingi ime. ma ju pole v6itev, kaua ma kordama pean, et te seda k6ige t2htsamat fakti
ja p6hjust nendeks oddsideks ei ignoreeriks. myrkale l2hete ka r22kima, et kle miks sa paarsada tuhat netti magama oled pannud, et "12 buyini v6ita 25 p2evaga on ju ylikerge"? vot siin ma ei saa teie loogikale pihta.

meie ei tea ju et sa oled maailma halvim mängija ja et sa ei ole viimase 2a sittagi õppinud.

ja ffs googledage ükskord mis sõna troll tähendab :D

Codecci
13.01.11, 21:00
Dude, nende oddsidega on isegi selle summa täis flippamine 50NL-is +EV.