PDA

View Full Version : PÄRNUS PoKKeR ! cashlaud 2/4



RaitS
12.01.09, 17:20
Pärnus Poker! blindid 2/4

Õlu, krõpsud, meeldiv seltskond.

Pärnus koht olemas, 8-kohaline laud.

Kas keegi sooviks mängida ?

siis,mu msn bigx2@msn.com

farik666
12.01.09, 18:11
pakun, et ei lähe kaua kui mendid ukse taga..

ESTPatrick
12.01.09, 18:18
pakun, et läheb

ranka
12.01.09, 18:22
pakun, et ei lähe kaua kui mendid ukse taga..


Miks sa nii arvad?

Kui tihti mängud toimuvad? Kus linnaosas? Ja mis kella-aeg? Ülikõvad mängud oleksid miskil reedel vahetult enne people minekut, saaks londi vaikselt täis imeda.

ESTPatrick
12.01.09, 18:26
Pärnus on linnaosad :o

-andres-
12.01.09, 18:33
pakun, et ei lähe kaua kui mendid ukse taga..


Irw. Mis mõttes? Tavalist homegame'i pakutakse ju :).
Seal ei ole mingit vaheltkasu ega midagi, kui seda silmas pidasid. Mehad omavahel vaid.

ranka
12.01.09, 18:55
Irw. Mis mõttes? Tavalist homegame'i pakutakse ju :).
Seal ei ole mingit vaheltkasu ega midagi, kui seda silmas pidasid. Mehad omavahel vaid.


mängima ja lõpus suuri rahasid tulevad turvama obv. Ja ment tahab ka krõpsu saada.

-andres-
12.01.09, 19:39
mängima ja lõpus suuri rahasid tulevad turvama obv. Ja ment tahab ka krõpsu saada.


Niiviisi kindlasti jah :D.

CTXrix
12.01.09, 21:36
Pärnus on linnaosad :o


;D :D ;D

RaitS
12.01.09, 21:43
mis mendid :D :D

me oma vahel, maja ei võta mingi kasumit vahelt.
õlu ja kõrpsud on ikka enda poolt !

sinu poolt raha ja hea tuju :)
ja muidugi, mängud toimuvad siis kui seltskond koos :) ma omalt poolt võin pakkuda 4-6 meest.
oleks vaja lihtsalt ennem, nt kasvõi msnis kokku leppida. (bigx2@msn.com)

NB! ja muidugi oleneb mängumeestest, kõigi nõusolekul , teeme ka omahat (pot limit), nagu dealer choice näol.

ranka
12.01.09, 21:50
Lisasin su MSN-i aga see bot limit värk mulle ei meeldi... Sest kas Teie homegames ka juba bot-id mängivad? :D

Ok norin niisama, tegu ikka pot limiti, mitte bot limtiga.

farik666
12.01.09, 22:02
mendid ikka naljamõttes jah..peale ränka töönädalat šampusega uksetaga..osadelgi veel mundrid seljas..

meenus kohe see stseen Roundersist...

akristjan
13.01.09, 00:08
Rait........ega see koht ei ole kus ma arvan et see on..... siis votab maja raket kohe kindlasti :)

ranka
13.01.09, 04:31
Rait........ega see koht ei ole kus ma arvan et see on..... siis votab maja raket kohe kindlasti :)


?

akristjan
13.01.09, 13:15
heh... inside joke :P
Aga kui see reede-laup toimub siis olen ka kapp...

Tigrano
13.01.09, 14:06
Vahel võiks liituda, kui kiiremad ajad möödas.

vsiu100
13.01.09, 16:13
Rait........ega see koht ei ole kus ma arvan et see on..... siis votab maja raket kohe kindlasti :)


sa pärnust?
ja kohhe välja öelda,mis scammiga tegu.

ESTPatrick
13.01.09, 16:30
kui mul suvel sõiduisu peale tuleb, siis lendan Võiduga kohale ja teen kino.

RaitS
13.01.09, 17:04
Kristjan, usun et tead, mis kohaga tegu on :D

aga kui sa laupäev-reede Pärnus, siis kas oled käpp?
Ranka mõtles ka nädalavahetusekl teha !?!?

Bring It On...

akristjan
13.01.09, 21:29
Jup ma originaalselt Pärnust,

Ning olen kodus jup see NV uhesonaga kapp :P

RaitS
13.01.09, 22:46
Ranka,

Kas oled ka sel nädalavahetusel käpp !?!?

jrgn hell
13.01.09, 23:55
ilmselt sitaks rahvast oleks käpp, kuna noortekas kolis ja nüüd jagab maid vähe antkapitalistkliku noortekaga, seega seal pokkerit taguda lihtsalt ei mahu pähe osadele. Muiud kui vana snoortekas pokker üle käte kasvas, siis seal on ka mõni ment mämgima skäinud imo + osade õpetajad. Mingi aeg ikka kaks lauda figureeris ja korraks haladas vMario Blackjacki ka seal. ? tavaliselt saab prageu mängida nooli raha peale ja ma usun, et kui deal hea on siis võidu munadesse tagumine üksteisele ei ole ka kaugel.

seega ma lisaks ennast ka huvitatud inimeste nimekirja


edu

ranka
14.01.09, 01:22
Ranka,

Kas oled ka sel nädalavahetusel käpp !?!?


100% ei ole, muud plaanid.

Keiss
14.01.09, 02:12
Pärnus on linnaosad :o


Jah on. Ma omal ajal pruudiga sain linna ühest otsast teise jalutada :) Sel ajal tundus üsna pikk tee :)
Räämalt Raekülla läbi Vana-Pärnu ;D

Suvel kui jälle sinnakanti satun siis koht olemas, kus cashi togistada, i hope ... 8)

ranka
14.01.09, 02:35
Jah on. Ma omal ajal pruudiga sain linna ühest otsast teise jalutada :) Sel ajal tundus üsna pikk tee :)
Räämalt Raekülla läbi Vana-Pärnu ;D

Suvel kui jälle sinnakanti satun siis koht olemas, kus cashi togistada, i hope ... 8)


Räämalt Raekülla läbi Vana-Pärnu??? Mis mõttes? Et siis Rääma->Vana Pärnu ja siis ujusite üle jõe ning siis mööda rannajoont Raekülla? :)

Tigrano
14.01.09, 02:55
Räämalt Raekülla läbi Vana-Pärnu??? Mis mõttes? Et siis Rääma->Vana Pärnu ja siis ujusite üle jõe ning siis mööda rannajoont Raekülla? :)


Irw, küll surutakse, no pruudiga oli muudki tegemist, kui linnaosasi jälgida.

Keiss
14.01.09, 03:02
Räämalt jah Ülejõe gümnaasiumist mööda kuni Vana Sauga jalakäijate sillani, sealt üle ning siis tagasi läbi Siimu silla ja sealt üle Vana Silla läbi Jahtsadama ning rannajoont pidi Raekülani. Ja muuli juurest ka läbi :)
Vahepeal sai läbi käidud paari sõbra juurest ja söömas jne. Eesmärk oli ikka meeldiva neiuga ajaviitmine :D

RaitS
14.01.09, 17:22
ilmselt sitaks rahvast oleks käpp, kuna noortekas kolis ja nüüd jagab maid vähe antkapitalistkliku noortekaga, seega seal pokkerit taguda lihtsalt ei mahu pähe osadele. Muiud kui vana snoortekas pokker üle käte kasvas, siis seal on ka mõni ment mämgima skäinud imo + osade õpetajad. Mingi aeg ikka kaks lauda figureeris ja korraks haladas vMario Blackjacki ka seal. ? tavaliselt saab prageu mängida nooli raha peale ja ma usun, et kui deal hea on siis võidu munadesse tagumine üksteisele ei ole ka kaugel.

seega ma lisaks ennast ka huvitatud inimeste nimekirja


edu





Kle aga lisa mind msni, ja oled nimerkirjas :)

leits
25.01.09, 14:52
me patrikuga oleks tulemas raudselt. mulle meeldivad t2ispeaga KTs AI'nid migni 200BB+ stack puhul. Tavaliselt ütlen veel: on tunne et tõmban m idgai :D

RaitS
25.01.09, 16:55
:D aga lisa mind msn´i ja võib kas või täna teha !

lenin
26.01.09, 15:10
huvitav, kas tallinna kandis keegi ei korralda säärast üritust?

ranka
26.01.09, 17:45
huvitav, kas tallinna kandis keegi ei korralda säärast üritust?


Päris kinldasti korraldatakse aga ma olen aru saanud, et Tallinna meestel on omad pokkeripundid, kes mängivad ainult oma sõpruskondadega.

Mina ka pokkeri live foorumisse - http://pokker.planet.ee/foorum/ sealt leiad üht teist kodumängude kohta.

akristjan
27.01.09, 00:27
me patrikuga oleks tulemas raudselt. mulle meeldivad t2ispeaga KTs AI'nid migni 200BB+ stack puhul. Tavaliselt ütlen veel: on tunne et tõmban m idgai :D


Heh, KTs oleks suht nuts seal, 58o allin oli standard 100BB puhul... :) iizi moneys aga ise ikaldusin iga kord :P