PDA

View Full Version : POKKERIVIDEO: 50NL Heads-Up - Operaator Kõps pokkeririigis



ranka
07.01.11, 13:38
Foorumikasutaja ‘MeelisV’ (Full Tilt pokkeritoas tuntud kui TomsterEST) võttis linti oma 50NL ($0.25/$0.50) Hold’em Heads-Up sessiooni. Algne video oli ilma hääleta ja siis seetõttu ‘MeelisV’ otsis omale ‘coachi’, kes vaataks video üle ning lisaks oma mõtteid.

Vaata videot: http://www.pokkeriprod.com/2011/01/07/pokkerivideo-50nl-hu-operaator-kops-pokkeririigis/

ranka
07.01.11, 13:40
Videot ma ise ei ole üle vaadanud, seega ei vastuta millegi eest :) Lisan mõne aja pärast ka MeelisV kommentaarid.

taipupole
07.01.11, 13:46
Jah, "vaatame, mida teeb meie donkster EST."

ranka
07.01.11, 13:56
Või hoopis paranka donk?

Fabulous
07.01.11, 14:32
Kas seda videot arvutisse pole kuidagi võimalik saada?

taipupole
07.01.11, 14:33
Polnud paha kommentaar video peale, kuid ma tahaks natuke selgitust, et kuidas sa 3-bet pottides neid käte range enda jaoks määrad, väites, et vastasel võib käes olla nt 107 vms. Võib-olla jooksvalt tõesti ütled esimese pähe tuleva, kuid lihtsalt jäi kõrva, umbes kaks korda.

Muud selgitused - väga okeid.

ranka
07.01.11, 14:34
Ei. Hetkel isegi on, tulevikus kindlasti mitte.

ranka
07.01.11, 14:37
Polnud paha kommentaar video peale, kuid ma tahaks natuke selgitust, et kuidas sa 3-bet pottides neid käte range enda jaoks määrad, väites, et vastasel võib käes olla nt 107 vms. Võib-olla jooksvalt tõesti ütled esimese pähe tuleva, kuid lihtsalt jäi kõrva, umbes kaks korda.

Muud selgitused - väga okeid.

Esimesest küsimusest ei saa hästi aru, et kus kohas (mis tänaval) täpsemalt 3betting range määratleda? Üldiselt 90% fishe ei foldi 3betidele ja nad callivad su 3beti ära pm. iga suitedi/connected/ässaga + siis broadwayd. Seega sina ei tohiks bluffida ja peaksid valuerange hoidma umbes sellise (mu standard 3betting range fishi vastu): 99+ ja any broadway - 15.2% käsi.

See T7 või miski muu, mida ma korrutan pm. peakski sulle aimu andma, et ta range on täiesti trash-heavy. See tähendab, et T7s on isegi nende range keskel või topis, sest nad callivad veel pasemaga näiteks Q3s. Jah Q3s on tegelt parem käsi kui T7s aga 3betted potis mängib T7s paremini. Vähem domineeritud, rohkem võimalus suuremaid paare ja ridu teha.

kardaanirist
07.01.11, 14:37
vaatan lähimal ajal ära, aga esimeste videominutitega tekkis kohe küsimus. kas PTR ei näita winratet mitte big betides (2xbb?). st, et Meelise winrate oli 7BB ehk 14bb/100?

taipupole
07.01.11, 14:38
Lisakommentaar: mulle ei meeldi viimaste videode pealkirjad, sest need ei anna mingit infot ja on lihtsalt poosetamiseks. Mõttetu pask järelikult. Kui ma toredat huumorit tahan, loen Valdo Jahilo nalju või midagi.

taipupole
07.01.11, 14:42
Esimesest küsimusest ei saa hästi aru, et kus kohas (mis tänaval) täpsemalt 3betting range määratleda?


Konkreetne käsi on minut 26 ja 3-bettija oli vastane. Vaatasin üle ja ikka ei saa aru, et kuidas sa saad öelda käe kommentaariks, et tal on siin nt "A7 või 107". Mis tingimustes vastane (!) 3-betib sul 107? Nende kahe käe vahe on ju röögatu. Eriti kui tal see 3-bet on vist sinna 8% juurde.

low-flow
07.01.11, 14:43
Oli informatiivne ja huvitav. Hästi arutlesid ja väljendasid end.

HU grinder
07.01.11, 14:47
Häiris hääldus sõna "equity" (ˈɛkwɪtɪ) puhul.

Lisaks, kas te ära ei tüdine selliste donkish halfstackeritega mängimisest? Nii ei ole üldse huvitav ju.

ranka
07.01.11, 14:54
Lisaks veel niipalju, et mu standard 3betting range muutub päris palju. Kui fish 4betib palju siis ei hakka häid käsi nagu JTs, QTs jne. 3bettingu peale raiskama vaid võtan flopi. Samuti kui fish on väga maniakaalne siis on parem nende kätega callida, lootes et saame paari/draw pihta ja makstakse välja. Kui fish ei foldi üldse 3betile aga samas postflop väga niti ning passiivne siis ma isegi kätega 9Ts, 98s, J9s, J8s hakkan 3betima.

Käed, millega ma mitte-foldivaid fishe kunagi ei 3beti ja alati callin:
AX-A9s, vahest ka ATs (liiga suur postflop value ja liiga suur domineeringu oht 3betted potis), 22-88.
Ja millega ma kunagi ei 3beti ja vahest callin aga enamasti foldin:
98o, 9To, J9o, Q8o, Q9o ja sinna kanti kaardid. 67o on minu jaoks alati fold ning ülejäänud käed kõik foldin.

Kui fish minraiseb siis mu calling range läheb nats loosemaks ala callin Q7s, J7s, T7s, KXs jne. aga kui mul mind sitt ning tilt siis foldin ka need, sest ma arvan, et nende kaartide EV on väga väikene.

Kokkuvõte: Fishi vastu OOP tuleks mängida väga tight ja väga suuri potte. See tähendab, et haarake initsiatiiv tugeva käega enda kätte ning bet-bet-bet-bet kui teil midagi on. Siit peaks tulema ka OOP kõige suurem eelis välja, sest nüüd Teie kontrollite täielikult poti suurust (jah fishi vastu saab teha seda ka OOP) ja kuna nende 3betting call range on nõrk, Teie range tugev, pot suur siis pm. sinu 3bet + flopi cbet on long rnnis break-even, nõrgalt profitable aga turnil kui Teie käsi on veel tugev siis sealt maalt muutub see väga suureks +EV mänguks ja kui te check-foldite pasa käe olete ikkagi plussis tänu heale PF + flop mängule.

IP jällegi olen 'loose'. Tegelt HU kohta väga tight, mängin ca. 59% käsi keskmise fishi vastu, niti fishi vastu ligi 100% ja IP on juba raskem stäkke sisse saada aga samas sealt tulevad +EV olukorrad small-ball pokkerist ja headest bluffidest või korrektse betsizingu thin/fat valuebettidest.

Siis iga mängija peaks omale selgeks tegema, et fishi vastu ei ole mõtet balanseerida.
a) ei ole mõtet bluffida! ISegi kui esimesed 50 kätt te pole kordagi 3bettinud. Seda on mul sitaks juhtunud, kui fish avab näiteks 40% buttoneid ja ülejäänud käed limbib/foldib. Siis ei ole mõtet kordagi bluffida, mitte kordagi!!!!!!!! See, kes arvab ,et nüüd fish adjustib on ise veel suurem fish -- nad ei adjusti. Saate oma ässad, 3bettide esimest korda ja naks on stäkk Teie.
b) betsizingut ei pea ka balanseerima. Kui käsi misseb pange cbet IP pool potti või isegi alla selle. Olen leidnud fishe, kes foldivad 2BB-le sama effektiivselt kui 3-4BB cbetile. 3BB cbet (3x raised potis) on standard ja üle selle on verkill. Seda siis kui Teil ei ole kätt või ühesõnaga kätt, millega olete võimelised callima ära allini. Sinan alla käivad ka nõrgad drawd, keskmised paarid, top paarid nõrga kikkeriga, bottom paarid jne. Seti, 2p, tp/gk, tugev combo draw ma panen 4-5, pot või isegi overbet. Olenevalt stäkist, käest, boardist jne.
c) drawdega bettige vähem, OOP mängige passiivselt, turne dongake. Kui te callite OOP, saate pihta drawle ja vastane betib. check-call flop, kui turn misseb ja vastane üldiselt station pange turnis 40-50% potti ning seadke omale riveri hind. See on uskumatu kui palju nad foldivad, kui callivad on teil equityt + saate bluffida ja ku iraisevad siis nad reeglina teevad väikese minraise ning saate callida.
d) 3betted pottides betsizing korda. Kui teil on JT ja fish avab 3BB (100BB stäkid) siis pange 8.5-9BB. Võite panna ka 10BB kui tunente end mugavalt aga kui nüüd käes AK, AA, KK, AQ, JJ, QQ (ehk suur käsi) pange 9,5BB, 10BB, 11BB, isegi 12 ja 13BB on fine (kahte viimast ma ei ole eriti testinud, sest 10-11 on piisav). NAD EI FOLDI, lihtsalt ei foldi. Kui postflop saate pihta tugevale käele siis olenbevalt boardidest bettige aga palju. pot on 18 ja drawd maas pange 15. Kui nad callivad teie 13 beti, callivad ka 15 beti. Kui missete siis pange sama summa mis oli 3bet suurus. Näiteks fish avas 9BB, te 3bettide 8.5BB peale QTs-iga, flop tuleb 492 (üks poti, teiel BD mastitõmme). Pot on 16.5BB (rake maha). Siin mina panen 7, maksimaalslet 8BB. Kui nad raisevad siis raisevad ka Teie 10BB cbeti, samamoodi foldivad ja callivad sama effektiivselt. Erinevus on, et TE säästate raha ja erineuvs on, et TE saate odavamalt näha turni kaarti. Kui nüüd turni tuleb T või Q - BINGO! POMMITAGE SUURELT.

Ma ütlen ,et fishid on idioodid aga enamus 'prosid' on veel suuremad idikad, sest nad balanseerivad fishi vastu. 2p2 näen sellist jama igapäev, iga fucking päev.

PS! Rohkem sellist väärtuslikku infot mu poolt ei tule.

Ints
07.01.11, 14:55
Järgnevates videodes peaks video tegija, enne kommenteerimist pro´le statside ära seletama, mida mingi number reas tähendab.

ranka
07.01.11, 14:55
Häiris hääldus sõna "equity" (ˈɛkwɪtɪ) puhul.

Lisaks, kas te ära ei tüdine selliste donkish halfstackeritega mängimisest? Nii ei ole üldse huvitav ju.

Ma ise snap quitin kõik, kellel on stäk väiksem kui 60BB. Kui veits tildine, mind sitt siis quitin absull kõik kellel on alla 80BB. 50Nl ja 100NL ei tohiksi alla 60BB kellegagi mängida, sest traffic on liiga suur.

ranka
07.01.11, 14:56
Järgnevates videodes peaks video tegija, enne kommenteerimist pro´le statside ära seletama, mida mingi number reas tähendab.

MeelisV saatis mulle ka selle info aga ma ise ei pannud tähele. Anyway HU-s need statid ei ole üldse tähtsad. Tihti on päevi kus olen mänginu 6-7 tundi, siis hakkan PT3-est statistikat kontrollima ning avastan, et käsi ei olegi importinud ning päev otsa ei ole HUD töötanudki.

HUD vajalik siis kui mängida 2 või rohkem lauda.

MeelisV
07.01.11, 15:12
Enne video vaatamist, võite sellele pilgu peale visata:
Mu HUDi display:

Abb. Name
Hands
---
VPIP
Call open
Steal
3bet
---
Agg factor
Flop CB
Fold to flop CB
Flop Check raise



Ma mängin küll HUd statse silmas pidades ja see 75s 3bet oli ka selles tingitud, et ei olnud veel seda vastast kordagi 3betinud.
Ärge selle pärast põdege, et shortstackerite vastu mäng on. Järgmine nädal tuleb 100% fullstack mäng.
Õhtu poole võtan siin rohkem sõna, praegu pean välja minema.

MagicFriend
07.01.11, 15:54
Ranka kommentaarid olid toredad/asjalikud. Mis eriti meeldis oli too "tsau blau" l6pus, meenutas Otti ja omaaegset Carte Blanche :)
Nokiks aga selle kallal, et vastasteks valitakse "lambidongid". Viimane tyyp oli lausa 5000$ miinuses.
Kordades huvi pakkuvam oleks mang, kus mangiksid m6ne solid venna vastu, kus otsitakse momente kus vastane teeb
vea / sa outplayed ta. Samas poleks tegu enam bumhundiga....
Wp, gg m6lemad.
Bye.

sixmax
07.01.11, 15:57
Siis iga mängija peaks omale selgeks tegema, et fishi vastu ei ole mõtet balanseerida.
a) ei ole mõtet bluffida! ISegi kui esimesed 50 kätt te pole kordagi 3bettinud. Seda on mul sitaks juhtunud, kui fish avab näiteks 40% buttoneid ja ülejäänud käed limbib/foldib. Siis ei ole mõtet kordagi bluffida, mitte kordagi!!!!!!!! See, kes arvab ,et nüüd fish adjustib on ise veel suurem fish -- nad ei adjusti. Saate oma ässad, 3bettide esimest korda ja naks on stäkk Teie.
b) betsizingut ei pea ka balanseerima. Kui käsi misseb pange cbet IP pool potti või isegi alla selle. Olen leidnud fishe, kes foldivad 2BB-le sama effektiivselt kui 3-4BB cbetile. 3BB cbet (3x raised potis) on standard ja üle selle on verkill. Seda siis kui Teil ei ole kätt või ühesõnaga kätt, millega olete võimelised callima ära allini. Sinan alla käivad ka nõrgad drawd, keskmised paarid, top paarid nõrga kikkeriga, bottom paarid jne. Seti, 2p, tp/gk, tugev combo draw ma panen 4-5, pot või isegi overbet. Olenevalt stäkist, käest, boardist jne.
c) drawdega bettige vähem, OOP mängige passiivselt, turne dongake. Kui te callite OOP, saate pihta drawle ja vastane betib. check-call flop, kui turn misseb ja vastane üldiselt station pange turnis 40-50% potti ning seadke omale riveri hind. See on uskumatu kui palju nad foldivad, kui callivad on teil equityt + saate bluffida ja ku iraisevad siis nad reeglina teevad väikese minraise ning saate callida.
d) 3betted pottides betsizing korda. Kui teil on JT ja fish avab 3BB (100BB stäkid) siis pange 8.5-9BB. Võite panna ka 10BB kui tunente end mugavalt aga kui nüüd käes AK, AA, KK, AQ, JJ, QQ (ehk suur käsi) pange 9,5BB, 10BB, 11BB, isegi 12 ja 13BB on fine (kahte viimast ma ei ole eriti testinud, sest 10-11 on piisav). NAD EI FOLDI, lihtsalt ei foldi. Kui postflop saate pihta tugevale käele siis olenbevalt boardidest bettige aga palju. pot on 18 ja drawd maas pange 15. Kui nad callivad teie 13 beti, callivad ka 15 beti. Kui missete siis pange sama summa mis oli 3bet suurus. Näiteks fish avas 9BB, te 3bettide 8.5BB peale QTs-iga, flop tuleb 492 (üks poti, teiel BD mastitõmme). Pot on 16.5BB (rake maha). Siin mina panen 7, maksimaalslet 8BB. Kui nad raisevad siis raisevad ka Teie 10BB cbeti, samamoodi foldivad ja callivad sama effektiivselt. Erinevus on, et TE säästate raha ja erineuvs on, et TE saate odavamalt näha turni kaarti. Kui nüüd turni tuleb T või Q - BINGO! POMMITAGE SUURELT.


Väga head nõuanded, millest tavaliselt ei kirjutata. Braavo!

Ma tahaks veel mainida, et kui mängite fishidega, siis arvestage seda, et aeg on ka faktor. Fish ei jää sinuga igavesti mängima. Nii et mida kiiremini teie premium käte situatsioonid ette tulevad, seda parem. Mõelge sellele, enne kui järgmine kord teete väga marginaalse avangu, 3beti või calli. Ma sageli leian, et see on minu väärtusliku aja ja jaksu raiskamine. Just gimme those aces! :D

CheekyMullet
07.01.11, 16:27
Väga head nõuanded, millest tavaliselt ei kirjutata. Braavo!

Ma tahaks veel mainida, et kui mängite fishidega, siis arvestage seda, et aeg on ka faktor. Fish ei jää sinuga igavesti mängima. Nii et mida kiiremini teie premium käte situatsioonid ette tulevad, seda parem. Mõelge sellele, enne kui järgmine kord teete väga marginaalse avangu, 3beti või calli. Ma sageli leian, et see on minu väärtusliku aja ja jaksu raiskamine. Just gimme those aces! :D

Head viimased postid, mehed! Varasematel aegadel rohkem, aga ka viimasel ajal tuleb ette, et hakkan kohe matši alguses liialt vastast testima. Esimeste kätega paar barrelit ja esimeses 3bet potis kesisel boardil cbet jne. Alguses ei anta sulle mingit respekti - ei fishi ega regulari poolt, ja siis avastadki pärast esimest kümmet kätt, et ca pool BI juba ära antud. Eriti totter on see veel, siis kui kasutad PTR või sarnast lehte ja tead juba ette, et tegu on fishiga ning siis pead hakkama limppottides seda tagasi grindima ja reigimasinast läbi laskma.

Tahaks veel lisada seda, et paljud fishid ka snap-otsustajad ja nende vastu lisaks suurte kätega suurelt bettimisele tuleb kasuks ühtlase kiire rütmiga panustamine. Kui oled oma monstriga ohutul flopil otsustanud kolme tänava value peale minna, siis boom-boom-boom ja kõll-kõll.

Jubin
07.01.11, 16:32
Jack ten on poiss kümme kes ei tea :D
aga teemasse ka:
HU-d eriti ise ei mängi aga videost ma usun et targemaks sain. Peaasi et jutt jookseb ja video ongi hea.

ranka
07.01.11, 16:36
Igaks juhuks pidin seda mainima. Ei viitsi ausalt öeldes oma keelt väänata, miski poss-kümne, jätkupanuse, kolmapnuse ja maksumasinaga. On callingstation, 3bet, 4bet, busto, cbet, barrel jne.

redddman10
07.01.11, 18:12
super töö rankalt.igati mõnus kommenteerimine ja see 38 minutit möödus väga kiirelt.

olavike
07.01.11, 18:15
Väga mõnus ja õpetlik video!

timz0333
07.01.11, 18:25
Hea töö, jään järge ootama, ja rohkem polegi midagi lisada. Rohkem micro stakes HU/6max videosid võiks aint tullagi:D

emmimees
07.01.11, 19:06
Arukas, meeldis.

MeelisV
07.01.11, 19:11
Minu leakid videos, millele Ranka tähelepanu juhtis:

1) Peaks OP rangesse tooma KXs. Enne oli OP ranges K7s+
2) Fishi pole mõtet keskmise käega 3betima hakata. Rahus oma 3beting ranget oodata.
3) Flop cbeti korrektuur- kui on mul hea käsi, siis üle poole poti, kui halb, siis pool poti. Praegu panin vastavalt flopile enamjaolt, mitte vastavalt oma käe tugevusele.
4) Matchi alguses mõned halvad callid neljanda paariga riveril (78o) ja bottom pairiga flopil min check/raiseile (24s)
5) More Hollywooding lol.
6) Shortide vastu ei mängiks.
7) Limpi tõsta kuni 4x, mitte 5x.
8) Limped potis oli mul standard panna pot kui flopil midagi hitin (paar, draw). Hakkan vähem panema siis kui just tugevasti ei hiti (nii 75% potist oleks ok).
9) Turnil barreldasin väga suurelt ka ainult drawdega. Kui just väga tugev/haavatav käsi ei ole, siis peaksin vähem panema (Osaliselt sellepärast on mul non showdown winnings joon üle nulli ja kergelt tõuseb).


Mis teised siis nendest leakidest arvavad? Kas need olid kõik ikka leagid või lihtsalt Rankast erinev mängustiil? Meil sellessuhtes erinevad ka natuke ranged, et ma panen 3bete 66+ A9+ KJ+ JTs+ QTs+ KTs+ A9s+ ja Ranka- 99+, any broadway jne.

Ja siis matchi lõpus kui vastane on short (20-30bb), siis BTNilt avasingi heade kaartidega 3x ja halvematega 2x. See AT käsi- Kuidas kunagi, vahest avan 2x, vahest 3x. 66+ ja AJ+ on kindlalt 3x alati.

Siis käsi, pocket 44, kus tundub, et hakkasin 3betima- juhtmes tekkis lühis korra, ma poleks seda kindlasti 3betinud :)

Iga matchi alguses vaatasin netist vastase kohta infot. See vaatamine oli sellepärast nii `uimane`, et video tegemise programm (SnagIt) tekitas ikka parajat laggi arvutile.

PokerDevil
07.01.11, 20:16
Video hea, tagasiside veel pärast. Asjalik kirjatöö.

pikk28
07.01.11, 20:50
asjalik, kahju ainult, et situatsioone oli jah kuidagi vähevõitu.

JohannesJ
07.01.11, 22:58
super, jään teist osa ootama:)

lennuk
07.01.11, 23:47
teooria on küll lihtne ja loogiline ehk siis seletused super (Y)
aga veits häiris kakskeelsus :ten-jack-poiss ,viis-seven-quuen 8=)

ranka
08.01.11, 01:06
Meeldiv kuulda, et mu kokutamist oli tore kuulda :)

Aga kahjuks pean kurvatusega ütlema, et kaks keelsust ma oma jutust välja ei saa -- praktika on näidanud ,et siis läheb kõik perse. Parem kohe öelda välja äkkmõtted.

EestiMats
08.01.11, 11:29
Mulle sitaks meeldis, leidsin enda mängus kohe vigu üles ja jutt on ka sitaks lahe8=)
Esimesel lehel olev ranka post on ka ikka räige kuld, kütsin kohe wordi ja savesin desktopile.

ranka
08.01.11, 16:20
:) Kelle jaoks esimene, kelle jaoks ikka esimene leht.

Aa ja teise osa esimene plaan oli uppida reedel aga võib-olla teen seda isegi varem.

timz0333
08.01.11, 19:39
Tee muidugi varem, muidu oota nagu väike laps "Onu Raivo jutupliiatsit" nädal aega :S

EestiAA
09.01.11, 12:10
Väga meeldib ,et panete videosid üles(Y).
Annaks oma väikse varba 50nl fullring video eest:D.

rainer
09.01.11, 16:31
Väga meeldib ,et panete videosid üles(Y).
Annaks oma väikse varba 50nl fullring video eest:D.


Tigrano on vist kunagi nl50 fullringist video teinud juba, tasub seda ka kindlasti vaadata. Aga nyyd on vastased vb natuke paremad ja tase teine kui paar aastat tagasi.

Tigrano
09.01.11, 17:18
Tigrano on vist kunagi nl50 fullringist video teinud juba, tasub seda ka kindlasti vaadata. Aga nyyd on vastased vb natuke paremad ja tase teine kui paar aastat tagasi.

Jah need on kõik liiga vanad videod juba ja leake on nendes omajagu.

ranka
09.01.11, 19:32
Väga meeldib ,et panete videosid üles(Y).
Annaks oma väikse varba 50nl fullring video eest:D.

PM'in sulle varsti aadressi kuhu väike varvas saata.

pastilaa
09.01.11, 20:46
Video autoritele pole muud öelda, kui et: http://www.hamburger-bagaluten.de/imageupload/upload/clapping_hg_clr.gif

Jään huviga seikluste jätku ootama. Prode uus videoseeria siiani on täiesti maailmatasemel. Võimalik, et isegi parim kogu universumis.

ranka
10.01.11, 21:44
Ei hakanud eraldi teemat tegema, sest pm sama. video: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/videos/show_video?video=ranka-tomsterEST2-10012011

MeelisV
10.01.11, 22:52
Ei hakanud eraldi teemat tegema, sest pm sama. video: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/videos/show_video?video=ranka-tomsterEST2-10012011

Ranka, mul see video rakebacki lehel tööle ei hakka, küll aga 4 mindine näidis töötab..

ranka
11.01.11, 00:00
Mul ka algul Google Chromiga millegipärast ei töötanud aga nüüd töötab. Äkki oli liiga palju vaatajaid korraga või muud sellist.

EDIT:
Ja kurvaks muidugi teeb asjaolu, et 116 silmapaari vaadanud aga kommentaare netu. Teadke mehed, et niisama me ka tööd ei tee ja kui muud moodi tagasisidet ei saa siis hakkab see tagasiside tulema meie rahakottidesse. Nii lihtne see ongi.

Jubin
11.01.11, 02:01
esimene viga mis kohe silma jääb ja leak on see et ranka sellisel boardil cbetib alati 1.5big blindi

AGA muidu hea vid

thulesiia
11.01.11, 03:51
Kas teises videos 1.45-peal 86o-ga riveris kui vastane shoveb oleks mõeldav foldimine kartes paremat kätt? näites A6 või maja

Jubin
11.01.11, 11:27
pigem on küsimus kui vastane raiseb kas me ainult callime või paneme ise otsa. Seal käes ma ei näe mingit nii suur bluffi et vastane seal sellise beti peale peaks tegema nii suure overbet/AI, pigem teeks ta seda ainult nutsiga. Samas shovemine nutsiga on suhteliselt -EV niiet seal shovet me kunagi suht ei näe. Ja kui ka näeksime siis promad vb leiaksid foldi aga mina arvatavasti calliks ja kui oleme taga siis note kirja. samuti kui saame otsa paneku, siis ajaks probably nupud sisse sest ta võib seal otsa panna nts Kxs ja isegi bluffiga.

minu mõtted siis

JohannesJ
11.01.11, 12:57
Väga hea jällegi nagu ka esimene osa. Sai palju tarkust kõrvataha pandud.
Aga mina isiklikult oleks seal 252 flopis kus meil 10 2 oli korralikult otsa keevitanud mitte lihtsalt callima hakanud nagu ranka soovitas. Põhjendus selles, et kuigi lauas tundus olevat vaid masditõmme (kaks kaarti olid potid) siis samuti on siin ju ka reatõmbed jah sa lisasid et me ei tohiks karta nt. A4 laadset reatõmmet aga kas ennemini ta ei pane sellise käega nupud sisse flopil, kui tal on veel 2 kaarti mis talle rea annavad? või samamoodi masditõmme?
Selle info põhjal mis video järgi vastasest jäi tundus et ta mängib kaarte puht emotsioonide põhjal st. kui talle tundub et 94 nüüd hittib siis seda ta ka mängib mitte, et seda ma oop ei puutu ors.
võimalik et mõtlen natuke mööda, siis palun juhendage mind:)

Jubin su postist ma küll midagi aru ei saanud:S
"Pigem teeks ta seda nutsiga", "aga mina arvatavasti calliks" "samuti kui saame otsa paneku, siis ajaks problably nupud sisse sest ta võib seal otsa panna nts Kxs ja isegi bluffiga."

Jubin
11.01.11, 13:04
ühesõnaga kõik võib olla kuna tundmatu, aga esimest korda ajaks ma siiski nupud sisse tripsiga kuna tundmatu vastane. Kui nuts siis nuts siis note kirja. Minu kogemused on näitanud et seal kui keegi SHOVEB siis see on tavaliselt nuts aga kuna tundmatu vastane siis esimest korda maksan talle kinni, for info. Samas nüüd mõtlen shove calliks vb aga kui standard tõste saaks siis ka calliks arvatavasti ja sisse ei hakkaks algul ajama

ziimukaz
11.01.11, 13:07
Hea ja kasulik note tuleks: nutsuga ajab rahad sisse

Video oli kihvt nagu kõik eelmised. Pärast ranka ja estpatricku videosid hakkan alati paare ja teisi selliseid väikseid käsi rohkem hindama millegipärast :P

Madis_89
11.01.11, 14:36
Väga head videod, sai tublisti kõrva taha pandud.

Jubin
11.01.11, 14:51
Hea ja kasulik note tuleks: nutsuga ajab rahad sisse

Video oli kihvt nagu kõik eelmised. Pärast ranka ja estpatricku videosid hakkan alati paare ja teisi selliseid väikseid käsi rohkem hindama millegipärast :P
note ei tuleks "nutsuga ajab rahad sisse" vaid " nutsuga overbetib/shoveb/"

ranka
11.01.11, 14:58
note ei tuleks "nutsuga ajab rahad sisse" vaid " nutsuga overbetib/shoveb/"

IMO see on ka suht 'standard', et nutsiga nii tehakse. Pigem võiks olla note, et kui bluffiga teeb. Aga jah see note ka halb ei ole, sest siis järgmine kord saad notest kinnitust.

taipupole
11.01.11, 17:11
Ainult üks küsimus: miks sa fishiga rääkida ei taha? Selles mõttes, et käsi ei peaks arutama, kuid niisama midagi peaks minu arvates siiski vastu seletama, selliselt viisakalt, et tal ka tore tuju oleks jätkata.

ranka
11.01.11, 17:17
Ainult üks küsimus: miks sa fishiga rääkida ei taha? Selles mõttes, et käsi ei peaks arutama, kuid niisama midagi peaks minu arvates siiski vastu seletama, selliselt viisakalt, et tal ka tore tuju oleks jätkata.

Olen nendega rääkinud ja siis juhtub mul endal järgmised asjad:
a) saan liiga sõbraks ja hakkab halb raha ära võtta :( Olen mina alles õrnahingelien tibu
b) mäng läheb aeglasemaks
c) tekib metamäng
d) kui saan uue laua siis ei suuda enam chattida, mis võib fishi välja vihastada ja ta kaduda või hoopis tekitada veelrohkem metamängu
e) fish hakkab ka rohkem mõtlema. see tähendab, et kui enne lasi veebis ringi ja mängis robotit siis nüüd äkki vahib rohkem mängu ja püüab mul mõne betsizing telli kinni
f) kui võidad ja ütled vale sõna võib solvuda ja kaduda

JohannesJ
11.01.11, 17:27
Äkki ranka viitsiksid minu postile ka vastata? tahaks teada kas mu mõttekäik on õige:)
Äitähh!

MeelisV
11.01.11, 17:49
Teisest videost rohkem UUSI leake/vigasid silma ei hakanud. Teine video oli ikka korralik heater ja te peate arvestama, et nii jooksed üli harva :rolleyes: ja mõnikord jooksevad vastased sinu vastu nii ja siis peadki külma pead säilitama ja üritama ikka head mängu teha ja minimaalselt kaotama.


Teises videos jäi 1 vastase käsi (27. minut) nägemata. Kõik, kes soovivad seda näha, vajutage spoilerit:

No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (SB) ($150)
BB ($48.95)

Preflop: Hero is SB with 4:heart:, A:heart:
Hero bets $1.25, BB calls $1

Flop: ($3) J:heart:, 5:diamond:, 4:diamond: (2 players)
BB checks, Hero bets $2, BB calls $2

Turn: ($7) Q:heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $4.50, BB calls $4.50

River: ($16) 4:club: (2 players)
BB checks, Hero bets $12, BB calls $12

Total pot: $40

Results:
Hero had 4:heart:, A:heart: (three of a kind, fours).
BB didn't show (6:spade:, 5:club:)
Outcome: Hero won $39.50

sineep
11.01.11, 18:21
kuna oli hiiter, siis nagu jäigi video igavaks...hu on kõige lihtsam mäng kui jooksed hästi, skilli vajab kõige enam kui vastane jookseb hästi ning pisut vähem kui mõlemad jooksevad sitasti...tglt on aga tore kui sellised videod tähelepanu äratavad, sest siis elavneb ka asdfjaüsdpj thread, kus kirutakse 1000 käega võidetud 5bi kaotamist 100 käega

emmimees
11.01.11, 20:05
Vaadatud, meeldis. Kõik jutt tundub kuidagi nii loogiline, samas ise lauas alati ei suuda nii loogilist mõttekäiku tekitada...

ranka
11.01.11, 20:36
kuna oli hiiter, siis nagu jäigi video igavaks...hu on kõige lihtsam mäng kui jooksed hästi, skilli vajab kõige enam kui vastane jookseb hästi ning pisut vähem kui mõlemad jooksevad sitasti...tglt on aga tore kui sellised videod tähelepanu äratavad, sest siis elavneb ka asdfjaüsdpj thread, kus kirutakse 1000 käega võidetud 5bi kaotamist 100 käega

Ma arvan, et fishide vastu mängimine videos ongi igav, sest kas sa jooksed hästi ja võtalt talt stäki ilmselges kohas ära või vastupidiselt pead palju foldima. Aga algajatele peaks see olema A&O. Kui kogemused käes siis alles regularide vastu mängima.

Regularide vastu mängitavad videod on huvitavad aga algajatele võib-olla liiga keerulised.

MeelisV
11.01.11, 22:20
Ma arvan, et fishide vastu mängimine videos ongi igav, sest kas sa jooksed hästi ja võtalt talt stäki ilmselges kohas ära või vastupidiselt pead palju foldima. Aga algajatele peaks see olema A&O. Kui kogemused käes siis alles regularide vastu mängima.

Regularide vastu mängitavad videod on huvitavad aga algajatele võib-olla liiga keerulised.

Saan aru jah, et video vaatajatele, kes tahavad actionit/bluffimist jne näha on igav. Aga minule on väga huvitav kui raha tuleb :D Õppevideona on taoline video just väga korralik imo.

Spewmonkey
11.01.11, 23:03
Vaatasin ka teise osa ära. Väga asjalikud videod, mängisin isegi praegu ajaviiteks paar sessi HU'd ja tunnen ennast peale kõikide siinsete HU videode vaatamist oluliselt vähem ebamugavalt. Jätkake samas vaimus, tänud!

Pahvak
11.01.11, 23:19
Jep, mulle ka meeldib. Selline hea basic HU video. Pikkus on väga hea ja mitte mingil juhul ei tohi pikemaid osasid teha, sest nagunii üle 30-40 minuti ei suuda kaasa mõelda.

5gww
12.01.11, 00:07
Väga hea video oli.
retsept.

madman07
12.01.11, 03:02
Väga õpetlikud kommentaarid Ranka poolt - meeldis!

ranka
12.01.11, 05:21
Kusjuures tundub, et äkki andsin videodes halba nõu, sest viimased 11,000 kätt on kaugel break-evenist. PT/BB on muidugi plussis aga tulemused miinused ning hakkasin täna tõsiselt kahtlema, et äkki eelmised käed luckboxisin :S Ok loll jutt suhu tagasi ja see oli väikene soojendusjutt headsup mängu.

Põhimõtteliselt on tegu mul headsupis esimese tõsiste downswingiga, mida võiks võrrelda full-ringis miski 100k käelise break-even stretchiga. Eelmised downswingid on mul olnud nii 2000-3000 kätt pikad, mitte rohkem ja nüüd ikka tõsiselt, väga tõsiselt halb jooks. Näiteks täna mängisin fishi vastu 300 kätt ja 3bet% oli mul 7%. LOL. Lihtsalt ei teki ühtegi soodsat võimalust ja see tekitab tilti ja kohe väga räigelt tilti.

AGA, millele ma tahaks tähelepanu juhtida on, et isegi väga halva jooksul korral suudan näidata positiivset winrate. Tõsi, tulemused on miinuses tänu sellele 400NL $2k paugule aga kui oleksin ainult ühte limiiti mänginud siis oleks isegi võit olemas. See ongi minu arvates asja kõige suurem võlu.

Kõik on tore mis? Aga tegelt on siis väga suur aga. Nimelt ma mängin ainult kõige suurtemate bummide vastu ja ma ei hakka enne regulare jahtimagi kui taas olen mid-stakesis. Kõik on ju fine ja finito aga see eeldab väga suurt distspliini, väga suurt ja väga palju "töötunde". Mängtunde võib päevas koguneda 1-2 aga ootamistunde oma kümmekond ja isegi siis on kuu kasum oma 20-40 buy-ini. See siis tähendab põhimõtteliselt 30 päeva kuus tööd, iga päev 8+ tundi ja palka saad $2k-$4k. Minule see eriti ei ole probleem kuna viimastel kuudel saidi ja muude majandamisega pean palju arvuti taga olema ning samal ajal lauad ootseisundis tiksuvad.

Tooksin lõpetuseks võrdluseks full-ring mängu. Kui Te mängite full ring mängus 100,000 kätt kuus 100NL. Siis võite olla 0pt/BB mängija aga raket maksate ikka oma $6000 ning rakebackiga (olenevalt prosest) saate ca. $2000 tagasi ehk 20BI. Lisage väike winrate ja tuleb ehk sealt ka 20BI. See on nagu kord ja kohus, Te võite mängida 16 lauda, te võite mängida suhteliselt suvalisel kellaajal ja kogu moose. Kokku 20 tööpäeva ja kuu läbi. Heads-Upis peate passima 30 päeva, pikad päevad ja enamus ootetunnid ning palk jääb samaks või isegi nats parem, sest ülesliikumien on kiirem + ei toimu läbipõlemist. Vastukaalusk tilt.

Kui te kunagi ei ole fr mänginud suurt volüümi siis seda ka hu-s ei tule bummide vastu. Volüümi saate lisada sittade regularide arvelt aga sealt tuleb ka variatsioon.

Need minu paar mõtet mõtisklemiseks.

WowAwiAA
12.01.11, 13:51
Tekkis selline küsimus, et kas sääraste vastaste vastu nagu too ei tasuks postflop 3betida suuremalt, kui 3betime for value nagu seal trips jms. Ja kui, siis kui palju suuremalt.

sixmax
12.01.11, 14:36
Kõik on tore mis? Aga tegelt on siis väga suur aga. Nimelt ma mängin ainult kõige suurtemate bummide vastu ja ma ei hakka enne regulare jahtimagi kui taas olen mid-stakesis. Kõik on ju fine ja finito aga see eeldab väga suurt distspliini, väga suurt ja väga palju "töötunde". Mängtunde võib päevas koguneda 1-2 aga ootamistunde oma kümmekond ja isegi siis on kuu kasum oma 20-40 buy-ini. See siis tähendab põhimõtteliselt 30 päeva kuus tööd, iga päev 8+ tundi ja palka saad $2k-$4k. Minule see eriti ei ole probleem kuna viimastel kuudel saidi ja muude majandamisega pean palju arvuti taga olema ning samal ajal lauad ootseisundis tiksuvad.


Kujuta seda stsenaariumit ette:

-15ptbb fish istub maha ja võidab esimesed 20 kätt järjest. Mmm, okei, peaks tightilt mängima. Sa hakkad kätt ootama, aga kannatamatusest teed mõned vead. Kuna ootad kätt, siis mängid üsna straightforwardly, nii et fish saab momentumi. Oled ärritatud, kuna tahad oma tegemiste juurde tagasi minna ja sellelt trollilt juba raha ära võtta. Keskendud sellele, kuidas kõige kiiremini raha ära võita. Sess läbi, oled miinuses, mõtled, et oled unluckim mängija maailma. Avad HEMi, et analüüsida ja siis oh ülla-ülla, mängisid kõigest 200-300 kätt, aga tundus nagu terve igavik. Sellise sample size-iga on suur luck factor. Kui kaarti ei tule, keskendu miinimumi kaotamisele. Vahepeal tsipake trikita, et mitte täielikult momentumit üle anda.

Võib-olla see ei käi sinu kohta, aga see käib minu kohta. :P

Kõige rohkem kettasse ajavad muidugi need vennad, kes istuvad shortstackiga, duubeldavad 2x luckboxides. Pärast duubeldamisi võtavad tightiks, teed ühe vea, kaotad buy-ini. Fishil nüüd mingi 200BB+, istus maha 40BB-ga. Nüüd võitled selle nimel, et oma raha tagasi võita, teades, et kui ta 200BB tühjaks teed, võidad lõppkokkuvõttes närused 40BB. :P Frustreeriv. Jällegist koht, kus fish võib sinu üle initsiatiivi saada.

mortalvombat
12.01.11, 14:48
Ütlesid, et mängid ainult kõige suuremate fishidega. On sul mingi kindel kriteerium ka paika pandud, mitme käe peale mitu BB/100'le miinust peab olema?

MeelisV
12.01.11, 15:30
Ütlesid, et mängid ainult kõige suuremate fishidega. On sul mingi kindel kriteerium ka paika pandud, mitme käe peale mitu BB/100'le miinust peab olema?

Kõik vastased, kes kaotavad HUs -5BB/100 või rohkem on head. Sampel võiks olla ka 5k+. Paljud vastased on HUs newbyd- ehk siis sampel puudub ja tihti mängivad üle limiidi. Need ka head, aga tavaliselt ei osta nad sisse full stack.
Põhimõtteliselt ainult nendega ei mängi kes on normi sampeli (5k+) jooksul break even või plussis HUs. Nendega ka mitte, kes on näiteks NL100 6max korralik winner, aga HUs näiteks 1k kätt 1 BI miinuses jne.
Tegelikult need regid, kes PTRi vms kasutavad, tihti ei istugi minu vastu ja mina ei istu nende vastu. Mingi 10 korda olen proovinud regi vastu istuda, umbes 5 oli sit out kohe.



Nüüd võitled selle nimel, et oma raha tagasi võita, teades, et kui ta 200BB tühjaks teed, võidad lõppkokkuvõttes närused 40BB. :P

Rake teeb ka oma töö selle aja jooksul. Pigem võitled, et break even saada :rolleyes:

low-flow
12.01.11, 16:22
Peale taaskord suurepärase sisu, tahaks kiita ideaalset video pikkust. Täpselt paras ja huvitav vaadata, kordagi tähelepanu ei hajunud videolt kõrvale. A ja nice heater! :)

albinar
12.01.11, 20:33
Suurepärane video! Veel peaks mainima et heli oli see kord kõvasti parem. Eelmine kord kole palju krõbises.

ranka
12.01.11, 21:24
Tekkis selline küsimus, et kas sääraste vastaste vastu nagu too ei tasuks postflop 3betida suuremalt, kui 3betime for value nagu seal trips jms. Ja kui, siis kui palju suuremalt.

Ikka tasub aga postflop oleneb suurelt boardist.



Ütlesid, et mängid ainult kõige suuremate fishidega. On sul mingi kindel kriteerium ka paika pandud, mitme käe peale mitu BB/100'le miinust peab olema?

Et oleks vähemalt üks suur leak, mida suudan abuseda. Näiteks madal fold to 3bet või 4bet, liiga passiivne või tight vms.




Kujuta seda stsenaariumit ette:

-15ptbb fish istub maha ja võidab esimesed 20 kätt järjest. Mmm, okei, peaks tightilt mängima. Sa hakkad kätt ootama, aga kannatamatusest teed mõned vead. Kuna ootad kätt, siis mängid üsna straightforwardly, nii et fish saab momentumi. Oled ärritatud, kuna tahad oma tegemiste juurde tagasi minna ja sellelt trollilt juba raha ära võtta. Keskendud sellele, kuidas kõige kiiremini raha ära võita. Sess läbi, oled miinuses, mõtled, et oled unluckim mängija maailma. Avad HEMi, et analüüsida ja siis oh ülla-ülla, mängisid kõigest 200-300 kätt, aga tundus nagu terve igavik. Sellise sample size-iga on suur luck factor. Kui kaarti ei tule, keskendu miinimumi kaotamisele. Vahepeal tsipake trikita, et mitte täielikult momentumit üle anda.

Võib-olla see ei käi sinu kohta, aga see käib minu kohta. :P

Kõige rohkem kettasse ajavad muidugi need vennad, kes istuvad shortstackiga, duubeldavad 2x luckboxides. Pärast duubeldamisi võtavad tightiks, teed ühe vea, kaotad buy-ini. Fishil nüüd mingi 200BB+, istus maha 40BB-ga. Nüüd võitled selle nimel, et oma raha tagasi võita, teades, et kui ta 200BB tühjaks teed, võidad lõppkokkuvõttes närused 40BB. :P Frustreeriv. Jällegist koht, kus fish võib sinu üle initsiatiivi saada.

Seepärast ma kunagi shoetide vastu ei mängi. See teooria on ehk bullshit aga kui mina toon lauda $100 ja tema näiteks $40 siis tekib minu arvates ebaaus olukord. Kui ta lendab bustoks siis võidan $40 aga kui ta duubeldab siis mängime juba "minu raha" peale. See tähendab, et ta freerollib ja kui veel duubeldab siis lõpus ongi nii, et kutt riskis $40-nega et võita $200, kuigi ma riskisin $100-ga, et võita $40. Seda eeldusel, et nii mina kui ka tema ei reloaid. Aga reeglina mina reloadin ja seepärast ei hakka end tilti ajama.

Korra proovisin ka nii, et hakkasin ise $35-ega sisse ostma, et fishiga 1:1 risk olla ja ise ei reloadi. Töötas ideaalselt aga panin tähele, et fishid ostavad sama summaga sisse kui saa. Sest tõstsin näiteks BI $50 peale siis tulid $50 fishid jne. Nüüd quitin insta kõik short-stackerid, eriti kellel veel peetris kommentaare, et hnr.

ranka
12.01.11, 22:45
Tegin väikese statistika 200NL kohta:
Stars: 70 bumhunterit, 5 running lauda.
FTP: 90 bumhunterit, 10 running lauda

MeelisV
13.01.11, 01:03
Tegin väikese statistika 200NL kohta:
Stars: 70 bumhunterit, 5 running lauda.
FTP: 90 bumhunterit, 10 running lauda

Wow, on asi tõesti nii hull? Pole üle 100NL üldse vaadanudki. Aitan siis ka statistikaga :rolleyes:

FTP 50NL: 22 bumhunterit, 72 running lauda
FTP 100NL: 44 bumhunterit, 20 running lauda

Kas tõesti peab 100NL ja kõrgemal oma rolli erinevate tubade vahel jagama või regidega madistama hakkama? Vähemalt 50NL see eriline probleem ei ole, et pole fishi, kellega mängida.

ranka
13.01.11, 01:13
Stars 400NL: 55 bumhunterit, 11 running lauda
Stars 600NL: ca. 50 bumhunterit, 3 running lauda
Stars 1000NL: ca. 50 bumhunterit, 1 running laud

FTP 400NL: 98 bumhunterit, 10 running lauda
FTP 600NL: 80 bumhunterit, 1 running laud
FTP 1000NL: 80 bumhunterit, 5 running lauda.

ei pannud nimekirja ei capi, deepi, pot limitit.

MeelisV
13.01.11, 01:25
Aga kas need 200NL ja kõrgemates limiitides bumhunterid on kõik break even või võitvad? Kas sa Ranka mõnikord bumide vastu ka istud, või ootad koguaeg?

ranka
13.01.11, 01:44
Seal igat masti neid ja olen regularide vastu ka mänginud. Actionit saad kas
a) sitaks healt regularid
b) break-even regularilt

Tigrano
13.01.11, 07:16
Neid fishe ikka peab jaguma kui 90 venda ootavad, et fish uksest sisse astub :)

MeelisV
13.01.11, 14:27
Jooksvate laudade arv seda küll eriti ei tõesta :) Ja statistika oli tehtud suht tipptunnil kah. Aga jah, nii ta on, et kõrgemates limiitides tuleb mingi alternatiiv (sng vms) kõrvale leida kui ootad.

nomerlot
13.01.11, 17:58
Vaatasin korra Ongame seisu: kõrgemal käib hetkel vaid üks mäng (NL5K) ja 79 NL600-NL1K lauas oodatakse

alaska
13.01.11, 18:34
Varsti tulevad kindlasti mingid 100hands minimum lauad.

Tigrano
13.01.11, 18:36
Kuskilt mäletasin, et Ongames oli päris kõrge HU rake, sellepärast seal eriti keegi vähemalt madalal HU ei harrasta.

sineep
13.01.11, 18:52
Kuskilt mäletasin, et Ongames oli päris kõrge HU rake, sellepärast seal eriti keegi vähemalt madalal HU ei harrasta.

5%, cap 1$, miskist limiidist, vist nl200 või 400, tõuseb cap. HU on seal aga päris vahva nl30-100 limiidis, kõrgematest ei tea

timz0333
14.01.11, 16:24
Sain ka viimaks koju, et kerge vastukaja anda. Tekkis küsimus QQ käe kohta, kuna vastas meil tõeliselt agro mängija kas poleks parem flopist mitte lihtsalt 4bettida vaid 4bet shoveda (oli vist 4bet), sest ega ta seal drawsid ei foldi nikuinii ja turni võib tulla meile väga halbu kaarte, isegi Q ei pruugi hea olla. Ning meie liin võib tunduda ka drawisem siis. Lihtsalt ebamugav on stacke sisse lükata turnis kui mast tuleb maha:S

MeelisV
14.01.11, 17:56
Ma arvan, et shove on seal ka suht ok move. Kuid shove peale ta võib veel mõned käed foldida, millega ta selle raise to 11 callib. Näiteks 7X- jah ma arvan, et ta oli nii tiltis seal, et oleks shove peale foldinud, aga raise to 11 peale mitte.

Tigrano
17.01.11, 22:16
5%, cap 1$, miskist limiidist, vist nl200 või 400, tõuseb cap. HU on seal aga päris vahva nl30-100 limiidis, kõrgematest ei tea

Mängisin prooviks Ongames NL50 HU matsi ja 200 käe jooksul näitab HEM makstud rakeks 14,50$ ja kasum jäi täpselt BI ehk yldjuhul fishi vastu vist kestavad need HU matsid 100 kätt, siis oletame hästi läheb saad stacki kätte 50$ ja 7,5$ läheb 100 käe peale raket, muidugi sõltub milliseid potte ka mängida jne, preagu näitas vähemalt selliseid numbreid.

MeelisV
17.01.11, 22:27
Fishi vastu on jah nii, et kui kaart jookseb, siis võid paarikümne käega stacki kätte saada. Aga kui on kaardisurm, siis olen ka kuni 300-400 kätt jamanud ja siis on ka setup tulnud ja fish paneb minema ning kerge tilt tuleb :D

sixmax
23.01.11, 14:41
Reikide võrdlust saab vaadata siit - http://www.pokertableratings.com/blog/2010/09/six-max-and-heads-up-rake/ - kahjuks Ongame puudub, aga enamik teised suuremad pokkerivõrgud on olemas.

Kui tahate võrrelda heads-up võitjaid võrkude vahel, siis PTRis on ka selleks päris hea moodus olemas - Top Winners (http://www.pokertableratings.com/top-poker-winners-today). Valige oma limiit, ajaks "this year" ja võrk ning saate teada, kui palju on see aasta parimad HU-mängijad võitnud. Üks-ühele võitjaid seal otseselt küll valida ei saa, aga BB/100 ja "hands" järgi ning mängijaid läbiklikkides saab enam-vähem aru, kes on HU kes mitte.

sixmax
29.01.11, 01:38
Minu soovitus on, et kui närviline fish hakkab sõimama, siis sõimake vastu. Suurem võimalus, et tema ego ei lase tal lahkuda. Pealegi... it's fun! :D Ma ei ütle, et fishe peaks sõimama nende halbade playde puhul. See ei ole üldse lahe. Aga kui fish alustab sõimamisega, siis mina annan igastahes tuld. :) Ma tunnen, et fish saab rohkem meelelahutust ka oma raha eest. Parem, kui lihtsalt üleolevalt smiley face'idega vastata.

Näide:

VASTANE: LOL
VASTANE: Typical Horseshyt
sixmax: lol
VASTANE: QJ VS AK
sixmax: you are horseshyt
VASTANE: LOL
VASTANE: F U IDIOT
sixmax: fck your mother
VASTANE: I Fak YOURS SHES GOOD
VASTANE: GREAT HEAD TOO
sixmax: lol
VASTANE reloads 200$

Pahvak
29.01.11, 14:56
Ahaa! Esimene märk sixmaxi mängitavast limiidist!

sixmax
29.01.11, 15:50
http://www.pyromosh.org/images/bbs/have_a_cookie.gif

:)

Spewmonkey
29.01.11, 16:44
Ahaa! Esimene märk sixmaxi mängitavast limiidist!

Nop, eelnevalt on kuskil kirjas, et HU nl100-nl200 on tema limiidid. Vist küll ridade vahel.

Et mitte liigselt OT'd genereerida, siis tänaks veel kord videote eest. Peale videosid ja paari üksikut HU sessi on enda BU mäng ja boardide lugemine märgatavalt paranenud.

ranka
29.01.11, 17:08
Ma ei ole kunagi oma mängu kiitnud ja tundnud, et olen hea mängija aga viimasel nädalal olen teinud teatud sessioonidel väga head mängu. See ei tähenda nüüd seda, et ma miski mega-crusher oleks - ei üldse mitte ja kaugel sellest vaid pean selle all silmas, et andnud oma oskuste juures maksimumi.

Lohutuseks võin öelda, et selliseid sesse on jube raske teha, sest see nõuab megalt keskendumist. Tuleb jälgida igat kätt, igat tänavat ette planeerida, igal tänaval vastane range peale panna kasutades olemasolevat infot. Vaadates timing telle, betsizingut jne. ning siis tulevad ka väga head otsused. Aga see keskendumien on väga kiire kaduma, kohe väga kiire. Üks väike segav faktor ning oledki tagasi "autopiloodil".

Pika looga tahtsin öelda, et kui sellise video linti saaks siis oleks tõesti midagi, mida rahvale ekspneerida.