PDA

View Full Version : $200K, $200, lõppfaasi donkbet shove flopil



minuraha
08.01.11, 14:19
Vastane 27/22, 3-bet 9.5, aggressive-loose
Õige fold? Ise panin ta A-high flushdraw, K peale või siis toores huiamine.
No Limit Holdem Tournament
OnGame
9 Players
Hand Conversion Powered by weaktight.com (http://weaktight.com/)

Stacks:
UTG Jimmy Nise (34k)
UTG+1 megadvokat (129k)
MP1 pshloreith86 (7.7k)
MP2 Hero (126k)
MP3 rakiman13 (179k)
CO PELIKAANI2 (196k)
BTN bet-j (27k)
SB Pikbube81 (31k)
BB 40640 (104k)

Blinds: 2.5k/5k Ante 500

Pre-Flop: (12k, 9 players) Hero is MP2 Q :diamond: Q :heart:
1 fold, megadvokat raises to 10k, 1 fold, Hero raises to 23k, 5 folds, megadvokat calls 13k

Flop: 5 :diamond: 7 :diamond: K :diamond: (57k, 2 players)
megadvokat bets 106k, Hero folds

Final Pot: 163k

megadvokat wins 163k (net +34k)

Hero lost 23k

ranka
08.01.11, 18:13
Minu arvates ta overshove on käemoodi, mis on piisavalt tugev, et minna flopis all-in aga samas väga haavatav.

Ehk ma välistaks mastid (mast ei mängiks nii kiirelt), suuremalt jaolt ka setid (esiteks ei calliks nad preflop, teiseks läheks nad tihedamini check-raise peale), AK (4betiks preflopis ja samas check-raiseks tihti).

Seega tundub, et ta käsi on TP tüüpi - KQ, KJ, KT, K9 või flush-draw AdTx, AdJc, AdQx. Väiksemad kunnid välistaks kuna ta tõenäoliselt ei calliks nendega preflop, väiksemad ässad seepärast, et tal võib olla A2s aga kuna ta mastiga ei shoveks ja vaevalt, et läheb sellise stäkiga näiteks A8ss suure bluffi peale.

Samuti võtaks rangest välja kõik suited-connectorid (sama teema, et masti ei shoveks, suurt bluffi ei jätaks) ning järgi jääksid siis broadway kaardid ühe ruutuga. Kuna meil on Qd, mis on blocker siis pm jääkski järgi JdTx. Võib ka olla käsi näiteks 88-TT, mis sisaldavad ruutut aga pigem eeldaks, et ta neid check-callib flopis.

Kokkuvõte:
K9s+,K9o+: 42% equityt
AdQc,AdQh,AdQs,AcJd,AdJc,AdJh,AdJs,AhJd,AsJd,AcTd, AdTc,AdTh,AdTs,AhTd,AsTd: 71%: equity
JcTd,JdTc,JdTh,JdTs,JhTd,JsTd: 3%

Kokku oleks meil siis 53% equityt. Võib-olla on dongim ja on ka sette, väiksemaid suited kunne ehk ka mast või offsuited SC-d ning equity langeb 40% peale. 40% ongi sul vaja.

Ma arvan, et call on +cEV aga ei tea kuidas see turniiri EV-le mõjub. Ise ma calliks.

minuraha
09.01.11, 21:11
Väga kena ja põhjalik, ma tänan.