PDA

View Full Version : moi ljubimõi OPEL



ESTPatrick
13.01.09, 11:07
mina kui opelite suur austaja avaksin siis selle ilusa topicu nagu eelnevates teemadest on vajadus tekkinud

Endal on 2000. aasta OPEL astra. pilti ei ole teinud, kuigi on fotogeeniline auto. kasutan internetti sarnase leidmiseks:

lisavarustusse kuulub labidas ja McDonaldsi aknakraapija.

ok2aa
13.01.09, 11:24
sa ikka leveldad oma opeliarmastusega ma loodan?

Rage
13.01.09, 11:25
Wat?

alaska
13.01.09, 11:33
Mul on ka opel Combo. Aastat ei tea, roostetab julmalt. Võtab 20 l /100km. Eriti sõita taga ei raatsi, ainult bensukas käin.

vsiu100
13.01.09, 11:37
tõstan siia posti.


Eelmise aasta suve alguses lasin ma veel ringi 86-nda aasta opel kadetiga. No see oli tõesti püha pill


ka mul on opel olnud. 90´ Vectra 2000 4x4, 110kW. pill ;)

edit: hehee, leidsin oma vana auto ülesse.

http://carrating.org/car.php?9717

Tisko
13.01.09, 13:17
paneks ka mõned käibefraasid ja hellitusnimed opelite kohta, mida olete kuulnud:

ascona - agoonia
kadett - kotlet

hetkel rohkem ei meenu
;D

ranka
13.01.09, 13:38
paneks ka mõned käibefraasid ja hellitusnimed opelite kohta, mida olete kuulnud:

ascona - agoonia
kadett - kotlet

hetkel rohkem ei meenu
;D




lul

Codecci
13.01.09, 13:58
No ütleme nii, et kuidagi ajab asja ära, aga tõelisele ballerile jääb Opelist kindlasti väheks.
http://www.volny.cz/oleowr1/Nase%20auta/Oleowr1/101-0135_IMG_A.jpg

ranka
13.01.09, 14:05
Codecci sa oled paari kuuga nii muutunud.

Foux
13.01.09, 14:07
paneks ka mõned käibefraasid ja hellitusnimed opelite kohta, mida olete kuulnud:

ascona - agoonia
kadett - kotlet

hetkel rohkem ei meenu
;D




opel - opeldik

Minu vana roostes käru nimi

Tigrano
13.01.09, 14:08
Opel ei ole auto ;D

ESTPatrick
13.01.09, 14:11
Opel ei ole auto ;D


õigus, opel pole lihtsalt auto, see on auto millesse ei raatsi 95 panna, sest see on liiga odav

leits
13.01.09, 14:12
Luul see on ju põhipill ... vähemalt ei pea nii palju teeninduses käima kui BMW .... esinduse arvete vahe on ka silmaga nähtav:D Obv et müünd BMW maha ja tuleb Opel astra .. 2001 siis :D

ESTPatrick
13.01.09, 14:16
Luul see on ju põhipill ... vähemalt ei pea nii palju teeninduses käima kui BMW .... esinduse arvete vahe on ka silmaga nähtav:D Obv et müünd BMW maha ja tuleb Opel astra .. 2001 siis :D


insta lasen teh. passi 2002 peale ära võltsida

antnx
13.01.09, 14:19
Teeme siia opelinalju

1.Iga masin muutub kord opeliks.
2.Opeleid panevad pimedad kokku.
3.Opel on Saksamaa Moskvits.


K: Mida näitab opeli kilomeetri lugeja pärast 1000 kilomeetrit?
V: Game Over!

K: Kuidas kutsud opelit millel on pidurid?
V: Tuunitud opel.

K: Kuidas panna Opel kaduma?
V: Lased roosteeemaldajaga üle.

K: Miks on kõnniteed?
V: Et Opeli juhid saaksid koju kõndida.

K: Kuidas kutsutakse katuseluugiga Opelit?
V: Prügikast.

K: Mis on Opeli kasutusjuhendi viimasel leheküljel?
V: Busside ja rongide sõidugraafik.

K: Miks ei pea Opeli kohta nalju tegema?
V: Sest Opel ongi üks suur nali.

K: Mis on tampooni ja Opeli vahe?
V: Tampoonil on kohe nöör kaasas.

K: Kuidas Opel kiirendab 0-100kmh alla 20 sekundiga?
V: Lükka kaljult alla.

K: Mis on Opeli ja gripi vahe?
V: Gripist on kergem lahti saada.

K: Miks on opelil 4 ratast?
V: Et ta meenutaks natukenegi autot.

K: Miks opeli juhid turvavööd ei kinnita?
V: Nii saab kiiremini autost välja hüpata kui põhi alt ära roostetab.

K: Miks koerad Opeli peale ei lase?
V: sest ema ei lubanud neil sitta puudutada.

K: Kui suur on opeli tippkiirus?
V: See oleneb autost mis teda parasjagu pukseerib.

K: Mis on ostukäru ja Opeli vahe?
V: Ostukäru on kergem lükata.

K: Kas sa oled täna autoga?
V: Ei ma tulin Opeliga

K: Miks on Opelitel tagaklaasi soendus?
V: Et lükkajatel käed soojad oleks.

K: Miks on uued Opelid aerodünaamilisemad?
V: Et autol mis neid veab vähem kütust läheks.

Sõber ei sunniks sõpra Opeliga sõitma.

Kui Arno isaga koolimajja jõudis, oli Opel juba mädanenud.

Parem naine lits kui auto Opel.

leits
13.01.09, 14:24
See positus on puhas kuld :D

Maheaatom
13.01.09, 14:30
Mul oli kaks aastat tagasi ametiauto Opel Astra (umbes aasta vana auto). Uue auto kohta oli paras saan küll, no comments. Õnneks vahetati see ruttu välja ja anti asemele Toyota Prius. Viimane oli suht pull auto kuigi tutikat Priust never ise ei ostaks. Kreekas rentisin aasta tagasi Opel Corsa - mäest saime üles nii, et pidi jalaga hoogu lükkama. Samas alternatiivid mida pakuti (Fiat Panda ja mingi pesukott) tundusid veel vähem usaldusväärsed.

leits
13.01.09, 14:42
Opeli sitaks suur eelis on see, et ta on nii odav ja ta ülalpidamine on ni ifaking odav. Mida rohkem mugavust seda rohkem vidinaid ja seda suurem kulu.

(a'la parkimis andurid, käid kuskil pesemas, mingi tohman laseb 10cm pealt surveveega parkimisandurile otse peale, no obv nad läehevad katki ja ca 2k on tükk neil). Pärast lähed küsid, mis toimus, mina ei tea midagi.

Tisko
13.01.09, 16:19
KÄGAR @ antnxi postitus! aitäh, hirnusin ja halisesin nagu hullumeelne! :D

ESTPatrick
13.01.09, 16:27
KÄGAR @ antnxi postitus! aitäh, hirnusin ja halisesin nagu hullumeelne! :D


minumeelst ei olnud naljakas

leits
13.01.09, 16:35
sitaks funny imo

Tigrano
13.01.09, 18:12
Tuntud väljend on ju, et ennem naine olgu lits, kui auto Opel ;D

Ning samuti ei näe pointi sõita odava Opeliga, kui kuus teenida 100k eestlast +, see on raha mõnitamine ;D

Klamber®
13.01.09, 18:34
esimene auto oli mul 94 aasta Opel Vectra 1,8i CDX, ostsin 2001

http://image.nettix.fi/extra/carimg/980701_980800/980731_b_f5efbc14fc4c5c6a.jpg


nüüd on 2006 Vectra

http://s2.desktopmachine.com/pics/Opel-vectra-82-1024.jpg

nüüd tahaks Insigniat..

BTW, Aasta Auto 2009

http://www.autoincar.com/wp-content/uploads/2008/04/opel-insignia-2.jpg

ESTPatrick
13.01.09, 19:01
vat see on ehtne opelimees

Potsataja
13.01.09, 19:02
Minu kolmas auto oli Opel Ascona 84, mis omajagu ületas minu esimest autot skoda xxx, kuid jäi samavõrd alla minu teisele autole ehk VAZ 2106 76

Maheaatom
13.01.09, 19:16
Insignia on suht hea välimusega auto (ega Opelid ei näe üldiselt üldsegi kehvad välja) aga mina näiteks ei usaldaks teda mingil juhul tutikana osta. Ma kardan, et temaga tekib sama efekt, mis näiteks Ford Mondeoga - auto näeb küll hea välja, kuid ei suuda hinda hoida. Kui auto kaotab viie aastaga oma väärtusest 3 korda või rohkem, siis on sellise auto omamine minu mõistes liigne luksus ja viis aastat vana Opeli, Fordi vms. omamine tähendab juba seda, et liiga sageli tuleb teeninduste ja romulate vahel joosta. Insigniaga suht samas hinnaklassis on näiteks Toyota Avensis (tuleb ka peagi uus mudel), Honda Accord, Mazda 6 vms - need masinad ei kaota oma hinnast never nii palju ning vähemalt kaks esimest on ülimalt töö- ja lollikindlad. On veel mitmeid valikuid (sh. kasvõi näiteks Korea autod, mille kvaliteet on viimasel ajal kõvasti tõusnud) kuid üsna tõenäoliselt ma välistaks auto valikul Opeli, Fordi, prantslased, Fiatid, Seatid jms. Praktilise inimese jaoks ongi 3-5 aastat vana Toyota/Honda minu arvates parim valik ning kui teenid kuus 100K+ (mitte pokkeri-, müügitöö- ega ehituse alal) siis võid alles hakata uut S-klassi või A8 vaatama (kuigi nende kvaliteet on kahjuks viimastel aastatel jälle tugevasti langenud).

P.S. Kusjuures mulle meeldisid kunagi 95-00 Omegad. Suur ja mugav auto ning sai suhtelisel odavalt kätte. Vectra ka ok. Juppe pidi kõvasti minema, aga samas ei olnud need kuigi kallid.

Klamber®
13.01.09, 19:25
Insignia on suht hea välimusega auto (ega Opelid ei näe üldiselt üldsegi kehvad välja) aga mina näiteks ei usaldaks teda mingil juhul tutikana osta. Ma kardan, et temaga tekib sama efekt, mis näiteks Ford Mondeoga - auto näeb küll hea välja, kuid ei suuda hinda hoida. Kui auto kaotab viie aastaga oma väärtusest 3 korda või rohkem, siis on sellise auto omamine minu mõistes liigne luksus ja viis aastat vana Opeli, Fordi vms. omamine tähendab juba seda, et liiga sageli tuleb teeninduste ja romulate vahel joosta. Insigniaga suht samas hinnaklassis on näiteks Toyota Avensis (tuleb ka peagi uus mudel), Honda Accord, Mazda 6 vms - need masinad ei kaota oma hinnast never nii palju ning vähemalt kaks esimest on ülimalt töö- ja lollikindlad. On veel mitmeid valikuid (sh. kasvõi näiteks Korea autod, mille kvaliteet on viimasel ajal kõvasti tõusnud) kuid üsna tõenäoliselt ma välistaks auto valikul Opeli, Fordi, prantslased, Fiatid, Seatid jms. Praktilise inimese jaoks ongi 3-5 aastat vana Toyota/Honda minu arvates parim valik ning kui teenid kuus 100K+ (mitte pokkeri-, müügitöö- ega ehituse alal) siis võid alles hakata uut S-klassi või A8 vaatama (kuigi nende kvaliteet on kahjuks viimastel aastatel jälle tugevasti langenud).

P.S. Kusjuures mulle meeldisid kunagi 95-00 Omegad. Suur ja mugav auto ning sai suhtelisel odavalt kätte. Vectra ka ok. Juppe pidi kõvasti minema, aga samas ei olnud need kuigi kallid.



võibolla on asi ka kasutajas, mul pole oma opelitega kunagi probleeme olnud ja ainukesed kulud on olnud regulaarsed hooldused, kummid, õlivahetus jne. mis sinna juurde kuulub. aga ma olen suht rahulik juht kah, kiirust ei ületa, talda ei vajuta jne.

vsiu100
13.01.09, 20:14
samas jutud opeli kohta ei tule ka õhust.
näiteks kui mul oli vectra2000, kui käisin 2. kursusel(vist?), siis enne seda autot ei teadnud ma auto mootorist, varuosadest, parandamisest jne jne mitte midagi. peale seda autot oleksin võinud juba kuskile remonditöökotta vabalt praktikale minna. kõik sai selgeks. aga ikkagi ta meeldis mulle.

Tigrano
13.01.09, 21:47
Kas pole mitte vale arusaam, et Opeli jupid on odavad, minumeelest olen kuulnud, et jupid ikka siga kallid. Minumeelest üks tuttav vahetas ratta laagreid ja kui ma ei eksi 1 ratta laager maksab Omegale 800 eeku.

Klamber®
13.01.09, 23:07
Kas pole mitte vale arusaam, et Opeli jupid on odavad, minumeelest olen kuulnud, et jupid ikka siga kallid. Minumeelest üks tuttav vahetas ratta laagreid ja kui ma ei eksi 1 ratta laager maksab Omegale 800 eeku.


tõenäoliselt on seal nagu ka arvutijuppidega, et mingist hetkest hakavad vanemad originaaljupid maksma rohkem kui uute autode omad.

leits
13.01.09, 23:52
Kas pole mitte vale arusaam, et Opeli jupid on odavad, minumeelest olen kuulnud, et jupid ikka siga kallid. Minumeelest üks tuttav vahetas ratta laagreid ja kui ma ei eksi 1 ratta laager maksab Omegale 800 eeku.


vaata mingi Bmw juppide hindu, siis võime öelda, et need on ikka väga odava.
Mu 2k3 Bmw'le maksab rattalaager 1.9k vist oli v 1.8k

A tho ma võrlen hetkel suht koht võrreldamatuid ka, kuid siiski

jrgn hell
14.01.09, 00:01
kuna ma pole kunagi omanud ühtki autot, sest keegi raha anda ei taha, siis ma tunnen ennast alati igas autos suht kunnilt. Kui mingi vana opeliga käisime volbri ajal lätist alki toomas, siis ei toonud midagi, kuna üks vana oopel otsustas paar kilomeetrit enne piiri mootori kokku jooksutada. Muidu sai pikemalt kasutada ühte nivat, millega oleks kraavis lõpetanud, kui üritasin vaadata pimedas salongis alla kummardades, kuhu poole nii vanal risul 5s sisse läheb, sest nupp oli lahti ja midgai ei näinud ka.

Oliverk
14.01.09, 00:33
Papsi Opli bussile see Vivaro olid laagrid kokku 2,5k esimesed siis. Enda autolo esimesed kokku 400 krooni uued :D

leits
14.01.09, 00:35
Nojah minu saan on aastast 2003 ka:D
Aga patriku opel on legendaarne no doubt ... faking oplei mytsi pidin veel talle ostma, ei ole leid veel

ranka
14.01.09, 01:25
kuna ma pole kunagi omanud ühtki autot, sest keegi raha anda ei taha, siis ma tunnen ennast alati igas autos suht kunnilt. Kui mingi vana opeliga käisime volbri ajal lätist alki toomas, siis ei toonud midagi, kuna üks vana oopel otsustas paar kilomeetrit enne piiri mootori kokku jooksutada. Muidu sai pikemalt kasutada ühte nivat, millega oleks kraavis lõpetanud, kui üritasin vaadata pimedas salongis alla kummardades, kuhu poole nii vanal risul 5s sisse läheb, sest nupp oli lahti ja midgai ei näinud ka.


Liigutasin tolle kommentaari ESTPatricku teemast siia, ei sobinud kuidagi sinna. Ja tahtsin ise lisada niipalju, et ajad pada mulle siin vä? Me tol päeval läksime ka opeliga (punase kadetita, rahva suus välk) volbrikal lätti viina järele. No viinad saime kõik kätte ja tagasi ka aga miskit kokkujooksnud opelit ma tee ääres kindlalt ei näinud :D

Tuul
14.01.09, 01:47
Ma mõned aastad tagasi ostsin endale sadama lähedal olevast kolaurkast opeli võtmehoidja, lammutasin lahti ja panin keti otsa, selle kaelaketiga olin kaua aega tegija

leits
14.01.09, 02:15
Patrik ei maininud, et tegu on veel Touring variandiga ehk siiks universaaliga. See on TEH NUTS

Keiss
14.01.09, 02:17
Opel Kadett oli küll omal ajal korraliku minekuga :D

Mis siis, et autot omades pidi ise õlinäpp olema või siis mõni sõber, sest aeg-ajalt oli ikka vaja jälle mõni jupp välja vahetada ;)

Aga jah need opeli naljad olid ülikõvad, sai hirnuda korralikult ;D

Tigrano
14.01.09, 02:58
Opel Kadett oli küll omal ajal korraliku minekuga :D

Mis siis, et autot omades pidi ise õlinäpp olema või siis mõni sõber, sest aeg-ajalt oli ikka vaja jälle mõni jupp välja vahetada ;)

Aga jah need opeli naljad olid ülikõvad, sai hirnuda korralikult ;D




Mul oli üks koolivend, kes putitas Opel Kadeti nii üles, et igasugsed 5,6 jne liitrised mersud, bmw kadusid täpina taha. Isegi kiiredustel haapsalus ruulis oma kadetiga, nii mis kole.

surka
14.01.09, 03:05
ma justkui mäletan, et kui käisin haasalus kiirendust vaatamas kunagi, siis seal oli mingi ilge vana ront, millel olid tagaklaasid kinni keevitatud ja kui õigesti mäletan siis puudus ka korralik värv.

kas see oli seesama opel kadett?
kui oli, siis "nii mis kole" on fraas õige koha peal ;D

Tigrano
14.01.09, 03:10
ma justkui mäletan, et kui käisin haasalus kiirendust vaatamas kunagi, siis seal oli mingi ilge vana ront, millel olid tagaklaasid kinni keevitatud ja kui õigesti mäletan siis puudus ka korralik värv.

kas see oli seesama opel kadett?
kui oli, siis "nii mis kole" on fraas õige koha peal ;D


Võis olla küll, see kadett, miks värv kole või polnud, sest see ka kaalub ju ;D

Keiss
14.01.09, 03:14
Mul ka klassivend tuunis oma kadetti suure armastusega ja käis pidevalt kiirendusvõistlustel ;D

RudiTurbo
14.01.09, 05:00
Mul isa oli muidu Bemmivend, aga tööautoks oli Opel Kadett :D

Kunagi jaanipäeval oli vaja Maeru trahterist Vasalemma koju sõita ja oli kolm autot, esimesel autol oli kõik korras, teine auto sõitis keskel, sest tal üx tuli ei põlenud ja mina õde ja ema olime isaga kõige taga, sest isa polnud kaine ;D Ja oh imet, ühe kurvi taga oligi politsei auto, kellel siis vilkurid sees, ehk siis kõik võeti rajalt maha, esimene ja teine auto siis jäid seisma, aga isa vajutas Opelil gaasi põhja ja vist liikus piisavalt kiiresti, et järgi ei hakatud tulema igatahes :D

Vasalemma oli kunagi roolijoodikute, alaealiste juhtide ja isehakanud rallimeeste kuningriik, viimasel ajal vist on mingi politseinik ka sinna tööle palgatud ja nüüd vb natuke rahulikum :P

vsiu100
14.01.09, 09:37
ma justkui mäletan, et kui käisin haasalus kiirendust vaatamas kunagi, siis seal oli mingi ilge vana ront, millel olid tagaklaasid kinni keevitatud ja kui õigesti mäletan siis puudus ka korralik värv.

kas see oli seesama opel kadett?
kui oli, siis "nii mis kole" on fraas õige koha peal ;D


täpsustaks,et see opel, millest räägid, oli universaal Omega lavanimega "kaubalift" .

leits
14.01.09, 22:35
Peab mainim, et see bemm on ikka ront. Täna põles üks xenon pirn läbi (st vahel läheb põlema, vahel mitte), kena kopikas j2lle

jrgn hell
14.01.09, 22:38
Liigutasin tolle kommentaari ESTPatricku teemast siia, ei sobinud kuidagi sinna. Ja tahtsin ise lisada niipalju, et ajad pada mulle siin vä? Me tol päeval läksime ka opeliga (punase kadetita, rahva suus välk) volbrikal lätti viina järele. No viinad saime kõik kätte ja tagasi ka aga miskit kokkujooksnud opelit ma tee ääres kindlalt ei näinud :D


ma arvan, et sa juba jõid kodus oma viina, kui me alles kükitasime enne piiri. start pärnust oli suht hilja

ranka
15.01.09, 03:43
ma arvan, et sa juba jõid kodus oma viina, kui me alles kükitasime enne piiri. start pärnust oli suht hilja


Sama siin, me startisime kuskil 19.30 aga enne uulut või mis kuradi perse koht see oli kiilus esi piduriketas kinni :D Siis läks miski 1h kaduma ja lätti jõudsime enne natuke kella kümmet. Seega ei klapi.

LEITS: Palju pirn plekib?

ESTPatrick
15.01.09, 09:33
LEITS: Palju pirn plekib?


45 eeku ma pakun, sest opelil on 10 ja bemmil peaks kallis olema

ranka
15.01.09, 09:46
45 eeku ma pakun, sest opelil on 10 ja bemmil peaks kallis olema


*hahaha*

vsiu100
15.01.09, 10:14
pakun suurusjärk 1k.

variatsioon
15.01.09, 10:27
Olen Pask, Ei Liigu

leits
15.01.09, 13:29
1.3k on pirn jah .. esinduses 2.6k sama pirn :D täied on minigi 500 kaks tykki .. säästuring noh :D

zyxxx
15.01.09, 13:43
täpsustaks,et see opel, millest räägid, oli universaal Omega lavanimega "kaubalift" .


kaubalift tema oli jah, peal oli tal 4-liitrine mootor, mingi saksa tuuningfirma tehtud asi, edasiarendus siis 3.0 24v mootorist.

Potsataja
15.01.09, 16:18
Üks kena opel, mille isegi ostaks ;)

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/980/auto_php-id=523980-www_auto24_ee.html

ESTPatrick
15.01.09, 16:26
mis sa tahad öelda, et ülejäänud opelid ei kõlbaks?

Potsataja
15.01.09, 16:35
mis sa tahad öelda, et ülejäänud opelid ei kõlbaks?


Obv oleks astra caravan viimane valik ;D

ESTPatrick
15.01.09, 16:41
ma saan aru et algul tulevad opelid, siis opel astra ja siis kõik ülejäänud võimalikud masinaf ikka?

Potsataja
15.01.09, 16:47
ma saan aru et algul tulevad opelid, siis opel astra ja siis kõik ülejäänud võimalikud masinaf ikka?


Algul on masinad 150Kw+, siis masinad 100Kw+ ja siis alles astra ning ülejäänud rondid.

Parim Opel, mis hetkel leidsin: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=79260091&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=DESCENDING&makeModelVariant1.makeId=19000&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minPrice=55000&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=NO_EXPORT&customerIdsAsString=&lang=en&pageNumber=1

PS. Igaks juhuks siiski mainin, et hetkel oleks ka opel astraga päris rahul. Mingi meanless BMW vaimustus on igatahes ülimalt mõttetu 8)

broadcast
15.01.09, 19:06
Hea, et siin foorumis ka Opeli fänne liigub! ;D
Enda masin on selline, olen rahul.
http://web.zone.ee/broadcast/omega4.JPG

-andres-
15.01.09, 19:40
Nu mu esimene auto, mis endale sain ja siiamaani ustavalt mind teenib on 94'da aasta universaal Ford Mondeo.
Suht surnuks juba vaikselt sõidetud, kuid vähemalt sügiseni peab vastu pidama ja mind ustavalt teenima.

Codecci
15.01.09, 20:12
PS. Igaks juhuks siiski mainin, et hetkel oleks ka opel astraga päris rahul. Mingi meanless BMW vaimustus on igatahes ülimalt mõttetu 8)

f u BMW haterid, kvaliteetne ja hea välimuse ja sõiduomadustega auto, ega see siis autot halvaks ei tee kui ta mingitele tardidele peale läheb

ESTPatrick
15.01.09, 20:21
Nu mu esimene auto, mis endale sain ja siiamaani ustavalt mind teenib on 94'da aasta universaal Ford Mondeo.
Suht surnuks juba vaikselt sõidetud, kuid vähemalt sügiseni peab vastu pidama ja mind ustavalt teenima.


mis see teemasse puutub?

PS: too vähemalt võrdlus opeliga, et mitu % ta opelist välja annab, näiteks 6% opelist või midagi sellist

Lutzky
15.01.09, 20:24
asi kisub siin kahtlaseks. varsti kõigil opelid.

ise kiman praegu naise w-golfiga, varsti asendame selle mesaga. parem kui opel, obv. (nüüd saan päti käest möliseda, aga pohh)
võrdlus: opel annab mesast 0.00000000000001%, golfiga aga sama.


minu esimene auto oli aga total nuts - Vaz 2102. Roheline chickmagnet. Obv, et varastati aasta tagasi ära.

L.

ESTPatrick
15.01.09, 20:42
asi kisub siin kahtlaseks. varsti kõigil opelid.

ise kiman praegu naise w-golfiga, varsti asendame selle mesaga. parem kui opel, obv. (nüüd saan päti käest möliseda, aga pohh)
võrdlus: opel annab mesast 0.00000000000001%, golfiga aga sama.


minu esimene auto oli aga total nuts - Vaz 2102. Roheline chickmagnet. Obv, et varastati aasta tagasi ära.

L.


see vaz oli tõesti äge masin, sellisega sõidaks isegi, puhas sõidurõõm kui käima läheb

ESTPatrick
15.01.09, 20:45
asi kisub siin kahtlaseks. varsti kõigil opelid.

ise kiman praegu naise w-golfiga, varsti asendame selle mesaga. parem kui opel, obv. (nüüd saan päti käest möliseda, aga pohh)
võrdlus: opel annab mesast 0.00000000000001%, golfiga aga sama.


minu esimene auto oli aga total nuts - Vaz 2102. Roheline chickmagnet. Obv, et varastati aasta tagasi ära.

L.


ära mesaga enne hõiska kui käes, v-o ainult remonditehases käidki sellega

broadcast
15.01.09, 20:49
Ustava opeli-omanikuna on mul teada veel lahedad ütlemised, mis täiendab seda esilehel olevat: ;D


O.P.E.L. - Oleks Parem Eemaldada Liiklusest

K: Miks on Opeli omanikud kõige uskilikum rahvas?
V: Sest nad usuvad,et omavad autot.

K: Kuidas panna opel mäest kiiremini alla sõitma?
V: Lülita mootor välja.

K: Miks pole mõtet opelile naastrehve muretseda?
V: Sest ta ei lähe talvel käima.

K: Kuidas kutsuda opeli juhti kes sai kiiruse ületamise eest trahvi?
V: Valetaja!

K: Miks leiutati Opel?
V: Et oleks mida pukseerida.

K: Mida arvata Opelist mis ei lagune peale esimest 100 kilomeetrit?
V: Erand kinnitab reeglit.

K: Mis on 1 opel mäe otsas?
V: Imelik nähtus.

K: Mis on 2 opelit mäe otsas?
V: Ime!

K: Mis on 3 opelit mäe otsas?
V: Ulmefilm.

K: Mis on 100 opelit mäe otsas?
V: Romula.

K: Miks on Opeli kapoti all tuli?
V: Et sa saaks seda 24h parandada.

K: Kuidas Opeli juhti eristada teistest tumedate prillidega tüüpidest?
V: Opeli juhil pole valget keppi.

K: Mis on golfipalli ja opeli erinevus?
V: Golfipall läbib pikema vahemaa.

K: Kuidas sa saad aru et sõidad Opeliga?
V: Kui hääletajatele lähened peidavad nad pöidlad ära.

K: Miks Opel arvuteid ei tooda?
V: Sest nad ei suuda välja mõelda kuidas need õli lekitama panna.

K: Mis on piseim detail Opeli juures?
V: Omaniku aju.

K: Kuidas kahekordistada Opeli hinda?
V: Pane paak täis.

Kohalikus baaris oli võistlus: Esimene koht sai Opeli. Teine koht sai kaks Opelit...

Uutel Opelitel on õhupadjad. Kui sa tunnetad avariid siis hakka kähku parem pumpama...

Tead uut Opeli turbo mudelit? Sellel on tagaistmel ka vändad

Opelile tuleb eesel vastu ja küsib "kes sa oled?"
Opel vastab: "Auto,aga kes sina oled?"
eesel: " Hahahaha,kui sina oled auto,siis mina olen hobune!"

Lutzky
15.01.09, 21:56
žiguli ei peagi käima minema. klassika puhul piisab ka vaatamisest. mesa kohta ei anna pead.


L.

Tigrano
15.01.09, 23:31
Tegelikult on asjad sellised, et mis auto on isal, emal, vennal või mille ostad ise endale esimesena ja kimad sellega oma esimesed sõidud, siis seda marki fännad ka ülejäänud elu.

-andres-
15.01.09, 23:32
Tegelikult on asjad sellised, et mis auto on isal, emal, vennal või mille ostad ise endale esimesena ja kimad sellega oma esimesed sõidud, siis seda marki fännad ka ülejäänud elu.


No way :D. Ma tahan oma hetke auto küll niipea välja vahetada, kui finants lubab :D.

Tigrano
15.01.09, 23:47
No way :D. Ma tahan oma hetke auto küll niipea välja vahetada, kui finants lubab :D.


Aga alateadvuses, on märk maas ja 10 aastapärast ostad ikka OPELi, kui sellega lapsepõlves sõitsid, ainult uuema mudeli ;D

ESTPatrick
16.01.09, 00:00
õige jutt, Opel on elustiil

BuildUp
16.01.09, 00:10
Tegelikult on asjad sellised, et mis auto on isal, emal, vennal või mille ostad ise endale esimesena ja kimad sellega oma esimesed sõidud, siis seda marki fännad ka ülejäänud elu.


Tuleb ikka Cadillac siis sebida. ;D 8)

leho57
16.01.09, 02:08
mul on näiteks SAAB 9-5 mis on põhimõtselt OPEL. niikauaks kuni sisse pole istunud, siis saad aru, et asi on OPEList kaugel :D aga kui midagi peeti peaks minema, siis saab ka OPELi jupi asemel torgata ning toimib 8)

BMW hateritest ma ka aru ei saa. olen kolme BMWd omanud ning midagi halba pole selle auto kohta öelda.

K: Mida arvata Opelist mis ei lagune peale esimest 100 kilomeetrit?
V: Erand kinnitab reeglit. pigem ütleks, et tegemist on veaga - see ei saa olla opel :D

no offence, lihtsalt naljakad on need

ranka
16.01.09, 05:35
Põhimõtteliserlt võib öelda nii, et kui sul ei ole 89-nda või varema aasta opelit olnud, siis sa autodevaldkonnas oled süütuke :D

Tra omal ajal ikka mäletan, et tihti sai varrukad üles kääritud ning kapoti all mutreid keeratud ja siis õlise käega vuntsi sügatud. Aga vähemalt sai mootori ja KARBUSSI tööpõhimõtte selgeks... Aga kahjuks karpasid enam uutel autodel ei ole ning sissepritset eriti puutuda ei julge :)

leits
16.01.09, 17:41
mul on näiteks SAAB 9-5 mis on põhimõtselt OPEL. niikauaks kuni sisse pole istunud, siis saad aru, et asi on OPEList kaugel :D aga kui midagi peeti peaks minema, siis saab ka OPELi jupi asemel torgata ning toimib 8)

BMW hateritest ma ka aru ei saa. olen kolme BMWd omanud ning midagi halba pole selle auto kohta öelda.

K: Mida arvata Opelist mis ei lagune peale esimest 100 kilomeetrit?
V: Erand kinnitab reeglit. pigem ütleks, et tegemist on veaga - see ei saa olla opel :D

no offence, lihtsalt naljakad on need


Noo proovi 93 ... see ongi oopel .. 95 on tho v2he teine klass :) Ise olen 2k5 93'ga sõitnud .. crap mis crap .. nagises ja kolises.

vsiu100
16.01.09, 18:26
Põhimõtteliserlt võib öelda nii, et kui sul ei ole 89-nda või varema aasta opelit olnud, siis sa autodevaldkonnas oled süütuke :D

Tra omal ajal ikka mäletan, et tihti sai varrukad üles kääritud ning kapoti all mutreid keeratud ja siis õlise käega vuntsi sügatud. Aga vähemalt sai mootori ja KARBUSSI tööpõhimõtte selgeks... Aga kahjuks karpasid enam uutel autodel ei ole ning sissepritset eriti puutuda ei julge :)


no mu opel oli 90a aga meeldis mulle jubedalt, sest õpetas selgeks, millest auto koosneb.
sõitsin mingi aeg corollaga ja nüüd avensisega - igav, kunagi mingit juppi vahetada pole vaja.

ESTPatrick
16.01.09, 18:26
mina tean kus nüüd Tartus Opeli teenindus asub

leits
16.01.09, 19:25
avensis on nuts jah .. ainult sõida, midagi teha vaja pole. meil ka tutikana ostetud ... hetkel vist 30k kellal ja ainult mingit õli vahetanud .. pointless auto, raha ei kulu

broadcast
16.01.09, 19:51
Tegelikult on asjad sellised, et mis auto on isal, emal, vennal või mille ostad ise endale esimesena ja kimad sellega oma esimesed sõidud, siis seda marki fännad ka ülejäänud elu.



No way :D. Ma tahan oma hetke auto küll niipea välja vahetada, kui finants lubab :D.


Sama siin. Mitte et ma oma omega välja tahaksin vahetada aga esimene enda ostatud masin oli hoopis VW Vento. Enam sellist tikutopsi ei tahaks.... ma pea 2m pikk kah! ;D Vanemad pole ka Opelit omanud. Omega poole sai vaadatud puht juhuslikult aga peale proovimist oli asi kindel. Mugavamat ja mahukamat universaali annab otsida. Ja seda veel samalaadsetest parema hinnaga.



õige jutt, Opel on elustiil

Word on that! 8) Ise kuulun ka juba 2,5 aastat Omegaclub Eesti klubisse ja paar-3 korda aastas on ka klubiüritustel käidud. :P

BuildUp
18.01.09, 12:56
Tee mis teed, Eesti noorus ihaldab ikkagi bemmi ;D http://www.youtube.com/watch?v=bb7XYaGFEaU&feature=related

ESTPatrick
18.01.09, 13:27
Tee mis teed, Eesti noorus ihaldab ikkagi bemmi ;D http://www.youtube.com/watch?v=bb7XYaGFEaU&feature=related


mis sa tahad öelda, et samasuguseid opelinolke ei olegi?

Davy
18.01.09, 17:31
ESTPatrick uue auto peale pole mõelnud?

Siin väga hea pakkumine:
http://www.youtube.com/watch?v=MGBj4QWgMMo&feature=related

ESTPatrick
18.01.09, 17:45
ma olen rohkem opelimees.

kui ostan midagi peale opeli Siis uue Porsche 911 või Caymani täisvarustuses

BuildUp
18.01.09, 19:27
ma olen rohkem opelimees.

kui ostan midagi peale opeli Siis uue Porsche 911 või Caymani täisvarustuses


Siis on vaja kõvasti boostida PSis ju. :D

ESTPatrick
18.01.09, 20:29
mõistlikult, mitte üleliia

k2snakalle
18.01.09, 20:55
ei tea mida te ajate siin, pole sellel opelil viga midagi
endal teine opel, esimene 87a Asconn ja teine 91a vectra. Vectra jättis ka nüüd esimest korda teele see kuu, siduritross lendas..aga see oli 90a toodang nii et pidas 18a vapralt vastu ;) Juhuslikke otse teen 2004 Ford Transitiga ja seda remondin sama palju kui vectrat. Ja kui tulebki opelit remontida, siis jupid on naeruväärselt odavad (räägiti siin mingi 1000eekusest rattalaagrist.. ei tea.. ostsin 150eekuga B varuosa ja mingi 2h tööd ja mõlema poole laagrid vahetatud)
Autodest ei teadnud eriti sittagi enne opelit, aga õppimishimu ja mõtteviis, et seda autot teenindusse ei vii(ning muidugi ei saa mainimata jätta ka head õpetajat), see kõik on asja ilusti selgeks teinud. Ja järgmist autot ei tahagi muud peale opeli.
Pst...ema esimene auto oli ka opel vectra ;) ning sai ka sellega esimesed sõidud tehtud, sellest ka ilmselt tingitud minu auto valikud siis.

leits
18.01.09, 21:00
Nojah .. OPEL on teh nuts, sellel ei saa midagi ***** minna. mida rohkem lisasid, seda rohkem obv annab ***** minna. Mul ülejärg nädal tuleb 11k investeering bemmi, siis on ta lõpuks KORRAS, ma loodan.


A noh oopel on oopel ikkagi .. teh naiste magnet, sellele vastu ei saa.


Just vaatasin et kui bemmi müüki lükaks saaks tutnoi oopeli :D Hinna-kvaliteedi suhe paigas.
Arvutasin ca kokku kulud.

Auto sai ostetud ca 230K kevadel. Alla olen kütnud sinna hmm (värvida lasi nkergelt nii ja naa) + muu pudi padi ca 30K (koos tulevase parandusega, ca 11k). Sõbral 540 210kw e39 2001a aasta kulu oli 84 tuhat (UM'is ainult hooldatud), ytleme nii, et ei ole odav ülal pidada :)

BuildUp
18.01.09, 21:14
Oskab keegi öelda ka kui palju mängida tuleb, et vabastada 3M FPPsid? Näiteks NL200, NL400.

k2snakalle
18.01.09, 21:40
nunäed.. minu opelil on aasta remondi ja hoolduskulu 3-4kilo max :) (seal sees ka ntx rehvivahetused)
ning sellist hooldus pole mis nõuaks 11kilo :) kui ehk täielik kere remont, aga siis on palju odavam lihtsalt uus kere osta või uus opel :D

ranka
18.01.09, 23:32
Oskab keegi öelda ka kui palju mängida tuleb, et vabastada 3M FPPsid? Näiteks NL200, NL400.


Ütleme, et sa oled supernova ja mängid full ringi (6max enam vähem sama)

200NL - 0.5 VPP-d käe kohta - 1.75 FPP-d käe kohta - ~1.7m kätt
400NL - 0.56 VPP-d käe kohta - 1.96 FPP-d käe koht - ~1.5m kätt

100NL oli ca 0.36 VPP-d käe kohta ehk 1.26 FPP-d ja ehk 2.4m kätt.

ESTPatrick
18.01.09, 23:34
Oskab keegi öelda ka kui palju mängida tuleb, et vabastada 3M FPPsid? Näiteks NL200, NL400.


1,8-2 miljonit kätt

Belokil läks 1,8M kätt igatahes

Klamber®
18.01.09, 23:38
1,8-2 miljonit kätt


kas see kõik juhtub opelis, või mujal ?

ESTPatrick
18.01.09, 23:39
kas see kõik juhtub opelis, või mujal ?


pakun et põhiliselt pokerstarsis

leits
19.01.09, 00:01
Opeli põhilisa, mida esindusest ei saa: FISKARSI labidas, ostsime siis selleks juhuks, kui lund palju peaks tulema :D

alaska
19.01.09, 01:49
Opeli põhilisa, mida esindusest ei saa: FISKARSI labidas, ostsime siis selleks juhuks, kui lund palju peaks tulema :D


Oo, Fiskars, väärt labidas, laksust kolmekordistasite Opeli hinna. :D

leits
21.01.09, 18:01
avastasin täna:

Opel > BMW > MB > Audi > Cadilac

BuildUp
21.01.09, 18:15
avastasin täna:

Opel > BMW > MB > Audi > Cadilac


Kle teeme nii, et ei poe siin nüüd. :D

ESTPatrick
21.01.09, 19:34
avastasin täna:

Opel > BMW > MB > Audi > Cadilac


võid selle stake saada mis küsisid enne isegi nüüd

leits
25.01.09, 14:37
minge perse

ESTPatrick
26.01.09, 18:21
leidsin täna Opeli Tisko maja juurest, annelinna avarustest, kenasti üles pärast nädalavahetusel toimunud diskode külastusi.

Seiklused jätkuvad.

Marks111
26.01.09, 20:54
leidsin täna Opeli Tisko maja juurest, annelinna avarustest, kenasti üles pärast nädalavahetusel toimunud diskode külastusi.

Seiklused jätkuvad.

Raske elu sul!
Aga vähemalt pole kahju kui auto ära kaob

ESTPatrick
26.01.09, 22:15
Raske elu sul!
Aga vähemalt pole kahju kui auto ära kaob


ääretult kahju oleks, mul mcdonaldsi akna kraapits seal ju

Marks111
26.01.09, 22:58
ääretult kahju oleks, mul mcdonaldsi akna kraapits seal ju

no siis tõesti :o

leits
26.01.09, 23:54
opeli üks suurimaid lisasid: et esimese korraga käima l2heks.
Autot remontides pandi valusaid kilde. Et opelile saab selle raha eest 4 amorti, kui bemmile napilt saab yhe. minu 2 õõtshoova hinna eest saab opelil terve silla terveks. ÄGE. Aga siiski legendaarne pill.

ESTPatrick
27.01.09, 20:18
opeli üks suurimaid lisasid: et esimese korraga käima l2heks.
Autot remontides pandi valusaid kilde. Et opelile saab selle raha eest 4 amorti, kui bemmile napilt saab yhe. minu 2 õõtshoova hinna eest saab opelil terve silla terveks. ÄGE. Aga siiski legendaarne pill.


kohe kui opel bemmi ära ostab hakatakse ainult opelivaruosasid bemmidele tegema

masterpuppet
27.01.09, 20:37
Tulen varsti, otsin su opeli üles, pissin kergelt poritiivale ja 2 nädala pärast ta sul pulbriks roostetanud. :D

ESTPatrick
27.01.09, 20:38
Tulen varsti, otsin su opeli üles, pissin kergelt poritiivale ja 2 nädala pärast ta sul puruks roostetanud. :D


EI

alaska
27.01.09, 21:26
EI


Kus tead, keegi juba proovis?

ESTPatrick
27.01.09, 21:29
seda jama on juba väga raske kommenteerida

leits
27.01.09, 22:51
no kusi on saatanast juba. ta hakkab vihmavee peale roostetama.

broadcast
27.01.09, 23:05
Mul läks ka eelmine nädal oma Omega tilti ja viskas suures vihas keset Tartu linna lamerihma rullikutelt maha. Jama kui palju.... :-\

leits
28.01.09, 00:27
sul ikka tuunitud omega? Need on prod, mingid sinised põhja valgustused jms jms .. tuuning spoilad jne?

marguzz22
28.01.09, 00:29
opel ei ole auto, uus insignia paistab suht ok muidu

leits
28.01.09, 15:42
oli võimalus proovida uut seda insigat vms, kena mürin on autos sees, nagu lada tõmbaks ringi. müra summutamisele väga kulutatid pole. Imo juhitavus oli terrivble..keerad rooli mingil määral, auto läheb otse.


BS olgu ta kasvõi insgina 6, sitt ons ittt

broadcast
28.01.09, 16:17
sul ikka tuunitud omega? Need on prod, mingid sinised põhja valgustused jms jms .. tuuning spoilad jne?

Ei grindi pokkerit veel nii kõvasti et suudaks sellised lisad osta. :'( Isegi seda bassikõlli pole... Eks vist sellepärast ongi kiirendus kehvake! Osa KW puudu. ;D

Aga uut Insigniat tahaks isegi proovida... ::)

Tigrano
28.01.09, 16:52
oli võimalus proovida uut seda insigat vms, kena mürin on autos sees, nagu lada tõmbaks ringi. müra summutamisele väga kulutatid pole. Imo juhitavus oli terrivble..keerad rooli mingil määral, auto läheb otse.


BS olgu ta kasvõi insgina 6, **** ons ittt


+1

Ennem sõidaks vana 86 aasta mersuga 101%

ESTPatrick
31.01.09, 17:48
OPELi Nokats ja traksid olemas, soomest motomessilt ostsin

kollane
31.01.09, 18:42
OPELi Nokats ja traksid olemas, soomest motomessilt ostsin



sa pole üldse lihtne vend :D

LuuK
02.02.09, 16:29
Lugesin just lehest, et Metsatöllu solist sõidab ka Opeliga. Kui nii, siis on see Opel ikka üks väga kõva auto!

ESTPatrick
02.02.09, 16:33
Lugesin just lehest, et Metsatöllu solist sõidab ka Opeliga. Kui nii, siis on see Opel ikka üks väga kõva auto!


selle peale ei tohiks nii raske tulla olla, et OPEL on äge

lenC
02.02.09, 16:45
http://www.bjandtony.com/images/070114_13_SNN_Rusty_Car_Tony.JPG

alaska
02.02.09, 16:49
natsa pahtlit sinna tänna ja saaks asja küll.

marguzz22
02.02.09, 16:50
http://www.carbodydesign.com/archive/2007/03/09-opel-concept-cars-at-geneva/1995-Opel-Maxx-Concept-1-lg.jpg

BuildUp
02.02.09, 18:49
Kole ju.

-andres-
02.02.09, 18:57
Kole ju.

Irw. Päriselt või :D?

LuuK
02.02.09, 20:21
Kole ju.


kole nunnu jah.

Tigrano
02.02.09, 21:57
Kole ju.


kole muidugi

Tarmonator
02.02.09, 23:37
ma postitan siia teemasse ainult selleks, et oma avatari pildile tähelepanu juhtida ;D

ESTPatrick
03.02.09, 01:31
ma postitan siia teemasse ainult selleks, et oma avatari pildile tähelepanu juhtida ;D


oled valinud vale alafoorumi selleks kallin inimene

Tigrano
04.02.09, 00:48
ma postitan siia teemasse ainult selleks, et oma avatari pildile tähelepanu juhtida ;D


Hea töö tartu poisid ;)

leits
04.02.09, 00:53
seat on lihtsalt odav audi, sry ei kvalifitseeru

Tigrano
04.02.09, 00:56
seat on lihtsalt odav audi, sry ei kvalifitseeru


Aga rahapõletajat ei ole, ma arvan, et ühe BMW tule eest saaks tereve auto kapitaal remonti teha ja seat kindlalt ei lagune niipalju, kui milline bemm.

leits
04.02.09, 01:05
dude ära võta südamesse. osta tutnoi bemm ja ütle et see laguneb ei lagune. ütle et seat ei lagune, minngi vanem ... BS. laguneb samamoodi. kõik mis liigub see kulub, obv ju. lihtsalt vahe on hinnas. ma pbv oleks saand oma 30k remondo tehtud 15k eest, kui oleks mingid china huina jupid pannud. panin aga kõik lemförderid (firma mis toodab bmw'le originaal osasid).


Isegi rolss royce laguneb ;) Näita mulle autot mis meie teedel ei lagune, sellist ei olegi,.

ESTPatrick
04.02.09, 03:18
see auto ei lagune:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/96/Opel_Commodore_B_front_20071004.jpg/800px-Opel_Commodore_B_front_20071004.jpg

Tigrano
04.02.09, 03:30
dude ära võta südamesse. osta tutnoi bemm ja ütle et see laguneb ei lagune. ütle et seat ei lagune, minngi vanem ... BS. laguneb samamoodi. kõik mis liigub see kulub, obv ju. lihtsalt vahe on hinnas. ma pbv oleks saand oma 30k remondo tehtud 15k eest, kui oleks mingid china huina jupid pannud. panin aga kõik lemförderid (firma mis toodab bmw'le originaal osasid).


Isegi rolss royce laguneb ;) Näita mulle autot mis meie teedel ei lagune, sellist ei olegi,.


Ok, sinu auks panin blogi ka väikese filmilõigu, olen nõus kõik laguneb ;D

Tarmonator
04.02.09, 04:02
seat on lihtsalt odav audi, sry ei kvalifitseeru


Seat Toledo on Golf ja nagu Top Gear ütles, kui tahad head Golfi, siis osta Seat Toledo 8)

ESTPatrick
04.02.09, 04:05
kui tahad head autot osta opel

Tarmonator
04.02.09, 04:15
Jagan su Opeli-vaimustust. Oli endalgi esimene auto Opel (Vectra). Oi ma plaanisin teda tuunida ja värki ;D

ok2aa
04.02.09, 09:19
seat on lihtsalt kallis škoda, sry ei kvalifitseeru

BuildUp
04.02.09, 11:10
Ok, sinu auks panin blogi ka väikese filmilõigu, olen nõus kõik laguneb ;D


:o :o :o Kust said? ;D

Tarmonator
04.02.09, 12:52
Kaks mees-blondiini arutavad omavahel.

Mees-blondiin nr1: "Kle õudne jama on ää, mul naine kurdab koguaeg, et mul M veitsa lühike. Sa ei tea kuidas pikendada saaks vää?"

Mees-blondiin nr2: "Ähh, see easy juuu. Osta bemm ää"

Keiss
04.02.09, 13:04
see auto ei lagune:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/96/Opel_Commodore_B_front_20071004.jpg/800px-Opel_Commodore_B_front_20071004.jpg


Tundub selline endise Ida-Saksamaa füürerite-direktorite masina moodi.

leits
04.02.09, 13:55
Seat Toledo on Golf ja nagu Top Gear ütles, kui tahad head Golfi, siis osta Seat Toledo 8)


imo seatid tulevad kõik VW grupist? No vahet ei ole audi või volkswagen. Opelit see ei biidi.

leits
04.02.09, 13:57
Kaks mees-blondiini arutavad omavahel.

Mees-blondiin nr1: "Kle õudne jama on ää, mul naine kurdab koguaeg, et mul M veitsa lühike. Sa ei tea kuidas pikendada saaks vää?"

Mees-blondiin nr2: "Ähh, see easy juuu. Osta bemm ää"


Liiga kulunud nali. Ossid ossideks aga tulge ja öelge, et bemm ei ole mugav :D 'eile mingi türapea oleks mulle sisse kõervatand ujula konsumi juures, ma ringi peale, vitu pea oleks siukse laksu mulle pannud. pl22 kus signaalid ja fakid lendasid :D mini teh kolhoosnik oli linna pääsenud

ESTPatrick
09.02.09, 16:08
opeli lisavarustus täienes töötava tulekustuti näol, mille kalli raha eest läbi leitsi soetasin

Tigrano
09.02.09, 16:13
opeli lisavarustus täienes töötava tulekustuti näol, mille kalli raha eest läbi leitsi soetasin


Kui süttib, seal ei ole enam midagi kustutada. Ükskord, kui sõjaväes sai tuletõrjuja oldud, siis ühel vennal opel põles, kui kohale jõudsime oli auto leekides, selle asemel, et tulekustutiga väike leek ära kustutada hakkas tohman makke jne autost välja kiskuma hahahah

ESTPatrick
09.02.09, 16:14
Kui süttib, seal ei ole enam midagi kustutada. Ükskord, kui sõjaväes sai tuletõrjuja oldud, siis ühel vennal opel põles, kui kohale jõudsime oli auto leekides, selle asemel, et tulekustutiga väike leek ära kustutada hakkas tohman makke jne autost välja kiskuma hahahah


jumala loomaaed on mitmekesine

Oliverk
09.02.09, 16:15
Seal on nipp. Kui mootor põlema läheb siis ei tohi kapotti lahti teha. Vaid väiksest avast lased tulekustuti sinna tühjaks. Kui joppab siis kustub ära. Kui kapoti lahti tõmbad siis kaputt. Läheb nagu küünal. Ma soetasin ka uue kustuti täna. Tõkiskingi ei saanud neid euru omasid kuna läbi olid müüdud :D

leits
09.02.09, 16:16
mul kõik olemas, alates t2nasest. kui põlema läheb, mina kustutama ei hakka, savi, las sitt põleb maha ja kasko maksab.

CTXrix
09.02.09, 17:15
mul kõik olemas, alates t2nasest. kui põlema läheb, mina kustutama ei hakka, savi, las **** põleb maha ja kasko maksab.


that's the spirit! kusjuures on kuulda, et auto"põlemiste" (loe: süütamiste) arv on surutise tõttu kasvama hakanud. easy money they say. kindlustusfirmadel jälle probleeme juures.

leits
09.02.09, 19:56
A noh mingi 7 või 10% vastutad ikka seega mingi 20k.

Codecci
11.02.09, 14:20
http://img99.imageshack.us/img99/1898/opelum5.jpg

tonis
11.02.09, 17:15
http://img99.imageshack.us/img99/1898/opelum5.jpg
rofl :D :D

ESTPatrick
22.02.09, 18:40
http://www.postimees.ee/?id=85745

ESTPatrick
18.03.09, 15:21
Opel läbis uuenduskuuri.

Sumbuti käis juba vastu maad, aga kerged parandustööd ja nüüd on ilmselt sportsumps all ja teh paugupill ja ka isegi pidurid on uued.

ja nüüd on päris roogitav räim

leits
18.03.09, 22:48
sama urn ikka, koliseb v2hem lihtsalt

Tigrano
18.03.09, 23:35
Lugesin mingit delfi artiklit just, kus uued lux autod on 30-55% alla hinnatud.

Uue Opeli saab varsti siis tasuta ;D

ESTPatrick
18.03.09, 23:41
Lugesin mingit delfi artiklit just, kus uued lux autod on 30-55% alla hinnatud.

Uue Opeli saab varsti siis tasuta ;D



opelil ei ole ju lux autosid, seega sama hind mis enne

BuildUp
19.03.09, 01:09
opelil ei ole ju lux autosid, seega sama hind mis enne


IRW. :D

Tigrano
19.03.09, 03:08
opelil ei ole ju lux autosid, seega sama hind mis enne


Hahahahah, krt alati oskab välja vingerdada ;D

Codecci
15.04.10, 01:25
bump

ESTPatrick
15.04.10, 01:52
bump

minu viga. opeliga on asjad lood sellised, et paar nädalat tagasi käisin Viimsis ja rankat eksortides tagurdasin hooga vastu prügikasti, aga iseki mölki ei tulnud. vat selline auto on. nagu A-rühma must auto juba.

paar asja on veel katki nagu näiteksükspäev tahtis suunatuli ära kukkuda, kuid kahepoolne teip ja näeb välja nagu uus. tagant see uks, mis ülestõstetav on, see on ka katki, aga kui ei kasuta, siis näeb ka välja nagu uus.

Opeli omanikuks ei saada, opeliomanik ollakse elulõpuni või auto lagunemise lõpuni.

Rage
15.04.10, 11:19
mhm.. sa oma pokkerirahadega uut Opelit ei taha osta? nt Opel GT?

http://1.bp.blogspot.com/_Yusp5gTxE0w/RuF4qoF3ASI/AAAAAAAAAzg/vc1js-ESldU/s400/Opel+Supercars+GT.jpg

http://www.seriouswheels.com/pics-2006/2006-Opel-GT-Rear-1920x1440.jpg

LuuK
15.04.10, 14:00
http://www.auto-power-girl.com/photo-gallery/vauxhall-bathurst-vxr8-s/vauxhall-bathurst-vxr8-s-2009-10.jpg
http://pics.autonet.ee/pics/n/6/2/0/3026.jpg

Codecci
15.04.10, 15:00
Vauxhall ei kvalifitseeru.

kuco
15.04.10, 15:52
Vauxhall ei kvalifitseeru.

Natukene ikka kvalifitseerub

Vauxhall Motors Limited is a British car manufacturer, owned by General Motors. Most current Vauxhall models are right-hand drive derivatives of GM's German Opel marque; however, production of left-hand drive vehicles also takes place for export to other parts of Europe, and certain marginal markets

LuuK
15.04.10, 16:57
Vauxhall ei kvalifitseeru.

Kaebused esitada guugel.kommile, mis andis need vasteks otsingutele opel bathurst ja opel monaro.
Tegelikult on tegu muidugi austraalia firma Holden (kuulub GMile) autodega.

jrgn hell
15.04.10, 18:32
võta paremal rooliga opel endale järgmiseks

http://images.motortrend.com/features/auto_news/2007/112_0712_07z+holden_HSV_maloo_r8+front_three_quart er_view.jpg
http://www.mhtwheels.com/images/gallery/HoldenCommodore-LLC.jpg

hotcocacola
15.04.10, 19:17
see must on päris kobe:D

leits
15.04.10, 19:17
ei ole

see on kobe
http://img515.imageshack.us/img515/5853/strim31280x8664.jpg

http://img527.imageshack.us/img527/512/strim31280x8661.jpg

LuuK
15.04.10, 20:33
kõrvalt pole viga, aga ees oleks nagu ühe mustvalge pildi peal kõrvaklappidega poseeriva mehe vuntsid.

Codecci
16.04.10, 00:12
kõrvalt pole viga, aga ees oleks nagu ühe mustvalge pildi peal kõrvaklappidega poseeriva mehe vuntsid.

end it

i mean your life

vinney
17.04.10, 18:13
mul ka opel

Owner85
18.04.10, 17:25
http://publik.delfi.ee/news/muusika/fotod-metallica-fannid-lohuvad-suurhalli-juures-autot-kirvega.d?id=30504937&l=fplead

Supsti
26.04.10, 16:35
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=376152

yolpa
07.05.10, 20:05
Sai täna uus auto ostetud siis. Audi A4, 1.9TDi 66kw, lisasi on nagu a4-l ikka, kliimaautomaatik, ees el-aknad valuveljed asjad. hind oli oli päris hea, turuhinnast 10k alla ehk siis 34k, aga no eks sinna tuleb palju kulutusi juurde, niiet lõplik hind peaks sinna 41-2 kanti minema. Ise olen masinaga väga rahul, paras ökoliikur on, maanteel mingi 5l/100 ja linnas mingi 6-7, olenevalt jala raskusest.

ESTPatrick
07.05.10, 20:25
sa ikka leveldad oma opeliarmastusega ma loodan?

nalja teed või, see armastus on tõsine. olen solvunud, et sa seda üldse kaalud. kes on mu opelit näinud/sõitnud teavad kes on mulle ainus

ESTPatrick
07.05.10, 20:26
Sai täna uus auto ostetud siis. Audi A4, 1.9TDi 66kw, lisasi on nagu a4-l ikka, kliimaautomaatik, ees el-aknad valuveljed asjad. hind oli oli päris hea, turuhinnast 10k alla ehk siis 34k, aga no eks sinna tuleb palju kulutusi juurde, niiet lõplik hind peaks sinna 41-2 kanti minema. Ise olen masinaga väga rahul, paras ökoliikur on, maanteel mingi 5l/100 ja linnas mingi 6-7, olenevalt jala raskusest.

postita see leitsi topicu, see ei ole opel

BuildUp
07.05.10, 20:50
paras ökoliikur on, maanteel mingi 5l/100 ja linnas mingi 6-7, olenevalt jala raskusest.

Mul linnas topelt vähemalt. :cool::cry: