PDA

View Full Version : NL10 TP Pot control failed ja juhe koos



Maakas
10.01.11, 20:51
Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter (http://www.pokerstrategy.com/poker-hand-converter/):

Play hand (http://www.pokerstrategy.com/poker-hand-converter/handreplayer/forum/573012/)

$0.05/$0.1 No-Limit Hold'em (9 handed)

Known players:
MP1$13.59:///////;MP2$10.00:///////;MP3$16.38:///////;CO (Hero)$10.00:///////;BU$14.65:///////;SB$7.99:///////;BB$38.32:///////;UTG1$20.00:///////;UTG2$8.80:///////;

Preflop: Hero is CO with J:h, A:h.
5 folds, Hero raises to $0.30, BU folds, SB calls $0.25, BB folds.

Flop: ($0.7) 7:d, A:d, 9:c (2 players)
SB bets $0.70, Hero calls $0.70.

Turn: ($2.1) T:c (2 players)
SB bets $2.10, Hero calls $2.10.

River: ($6.3) 2:h (2 players)
SB bets $4.89


Olin just lauda istunud ning vastane on tundmatu. Küsimusi mitu. Kas peaks flopil otsa lükkama ja mida teete riveril? Ise otsustasin mängida pot kontrollile aga vastane paugutas pot size bete.

mcbethk
11.01.11, 00:13
Easy call. Kasuta järgminekord mingit teist HH converterit please

Pudgehook
11.01.11, 12:00
http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php kasuta järgmine kord seda ja ma isiklikult foldiksin tundmatu vastu riveris,sind ei blufita nii tihti,et AJiga 70 bb callimine ära tasub ainult A hittides.ilmselt 2 paari või aq/ak vastas,mulle kül ei tundu,er ilma readideta peaks nii kergelt callima.

kroko_till
11.01.11, 14:25
Ise foldiks tundmatu vastase vastu ka riveri, võib-olla isegi turni, sest minu meelest turni callides on vastase liini arvestades suht suur tõenäosus, et ka riveris võib meil potsize vastas olla ja kui me seda callida ei taha, siis ma ei calliks juba turni. Ei ole väga harrastanud pot-size donkamisi riverini callida, seega ei oska väga pakkuda isegi, millega seda liigutust enamasti tehakse aga TPMK ei tundu olema see käsi, millega seda tundmatu vastase vastu välja uurida.

con
11.01.11, 16:30
Ise foldiks tundmatu vastase vastu ka riveri, võib-olla isegi turni, sest minu meelest turni callides on vastase liini arvestades suht suur tõenäosus, et ka riveris võib meil potsize vastas olla ja kui me seda callida ei taha, siis ma ei calliks juba turni. Ei ole väga harrastanud pot-size donkamisi riverini callida, seega ei oska väga pakkuda isegi, millega seda liigutust enamasti tehakse aga TPMK ei tundu olema see käsi, millega seda tundmatu vastase vastu välja uurida.

+1
vb korjas ehk tõesti turnis miski tõmbe üles mille najal 2nd barreli pani aga sa peaks ikkagi mõtlema alati ühe tänava ette. turni panuse suuruse järgi on suht kindel, et riveris tuleb uus bet ja arvestades riveri potsize oleks see AI.

turnis pole sa veel kuigi palju investeerinud ning tpmk bustoks ei tahaks minna 80bb deebi vastu. foldiks turnis.

Maakas
11.01.11, 17:58
ok, turn siis selge, aga kas keegi flopil otsa lükkab?

con
11.01.11, 19:23
ok, turn siis selge, aga kas keegi flopil otsa lükkab?

Ei

raisedes saaksid sa kõik käed mida sa biidid potist välja ning ükski parem käsi tõenäoliselt ei foldiks. pole mingit mõtet/valuet raisemises.