PDA

View Full Version : NL 10 FR flopi otsus nuts flushdrawga.



foxerboy
11.01.11, 23:46
Tervist.
SB on 17/12/39 VPIP/PFR/AggF 89 käe kohta

UTG on uus lauas

Betsize annab ka sügavalt soovida selle käe juures.

No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

MP2 ($7.25)
MP3 ($4.82)
CO ($9.85)
Button ($9.80)
SB ($10)
Hero (BB) ($10)
UTG ($4.01)
UTG+1 ($3.50)
MP1 ($12.02)

Preflop: Hero is BB with ,A:heart:,K:heart:
UTG bets $0.20, 3 folds, MP3 calls $0.20, 2 folds, SB calls $0.15, Hero raises $0.50, UTG calls $0.40, 1 fold, SB calls $0.40

Flop: ($2)4:spade: , 10:heart:, 5:heart:(3 players)
SB checks, Hero bets $0.90, UTG raises $3.41 (All-In), SB calls $3.41, Hero teeb mida????????

kardaanirist
12.01.11, 01:29
call flop ja vaata turnis edasi.

qbj0hn
12.01.11, 05:30
call flop ja vaata turnis edasi.

Serious?
Callib 30% stackist FD-ga ja foldib turni?See oleks ikka super fish lüke.
Imo siin kas fold või nupud.Dead money on juba soliidselt potis ma paneks nuppe siin igatahes.

Maakas
12.01.11, 08:16
Paneks PF vähemalt 1 doltsi. Mis edasist puudutab, siis shoveks. Juhul kui SB on totaalne donk ja foldib shovel, siis flushdraw oddsid(2:1) on head ja on võimalik, et ka A või K aitab meid. On täitsa võimalik, et ka tema ajab mingit tõmmet taga, mis muidugi võib meilt veits oute ära võtta aga sellegipoolest calliks.

foxerboy
12.01.11, 08:58
Kui callida ja turn tuleb meile näiteks blank risti 7 ? Meil stäkist sees juba 4,01 $ ning kui SB otsustab shoveda? Kas leiaks siis foldi veel?
Ning jah, panin PF vähe. SB on miinustes regural PTR-ist uurides.

kardaanirist
12.01.11, 15:22
Serious?
Callib 30% stackist FD-ga ja foldib turni?See oleks ikka super fish lüke.
Imo siin kas fold või nupud.Dead money on juba soliidselt potis ma paneks nuppe siin igatahes.

herol on vaja callida 2,5 et võita ~10. ehk siis herol vaja 25% equityt. kui õigesti mäletan, siis flopatud flushdraw completes 35% ajast (seda siis kui näeme nii turni kui riverit ja kuna herol on positsioon, siis on võimalik, et meieni checkitakse turn). need on siis ainult pot oddsid. kui implied oddsid juurde arvutada, siis eriti easy call imo (kui näeme ainult turni, siis 19% võimalus flushi completeda, aga isegi sellel puhul on implied oddse arvesse võttes BE call vähemalt).

//võimalik, et mu arvutused valed ja siis eelnev jutt muidugi ei kehti.
//uurisin veits ja tundub, et 35% ja 19% on õiged arvud. pot oddsid peaks ka olema õigesti arvutatud. ehk siis calliskin flopis ja vaataks turni. kuna meil on positsioon, siis on võimalus, et turn checkitakse meile. kui nii, siis chekin järele kui ei hiti. kui hitid turnis, siis proovid stackid sisse saada - kui vastane leadib, siis shove. kui ei, siis bet bet.

// ja shove on kohutav imo. fold equity puudu ja SB liin on väga tugev.

donkament
12.01.11, 17:44
ülimalt halb 3bet pre, 1$ vähemalt panna seal. Ja siis oleks pot paras juba flopis, et süümepiinadeta bustosse minna. Aga as played paneks flopis cbeti 1,4 ringis midagi ja ei foldiks.

Tupsik
12.01.11, 19:48
Pre paneks ka rohkem 0,8-1.
Flopis paneks ka rohkem 1,2-1,4.
Seal olukorras calliks, vastase call ka näitab rohkem tugevust, kui shove.
Turnis näiteks risti 7 ja shove puhul vast isegi foldiks, sellises kohas üldjuhul ei bluffita, sest üks mängija on juba allinn.

kaval-ants
12.01.11, 22:14
Võib vist öelda, et kõik sai alguse väikesest veast PF...?(liiga väike 3bet)
SB-i liin tundub kahtlaselt tugev - enamasti mängiks ise SB asemel n. setti sellises situatsioonis samamoodi.
Seega, kuna meil on positsioon, siis kaldun ka rohkem call-i poole - väga tugevat kätt SB (nagu ta näitab endal olevat) nagunii shove peale ei foldi.
Turni blank risti 7 ja SB shoveb? Mõtlev mängija ei bluffi siin ilmselt kunagi, kuna UTG on juba all-innis. Ise ei leiaks siiski fold nuppu lihtsalt üles :)

overbet
14.01.11, 21:34
Shoven, meil on iga käe vastu küllaltki palju oute, pluss potis on juba palju raha sees.

foxerboy
16.01.11, 10:53
Tänud kaasamõtlejatele. Igatahes outcome oli see, et SB näitas meile neljadega seti ja shoves turnil. ei turn ega river ei toonud mulle flushi. Turni callisin all in.

mislinn
16.01.11, 11:18
Tänud kaasamõtlejatele. Igatahes outcome oli see, et SB näitas meile neljadega seti ja shoves turnil. ei turn ega river ei toonud mulle flushi. Turni callisin all in.

Turnil drawga all ini callida on jube.

Panustamis suurused pf ja flopil võiks korda teha kõigepealt. Aga as played ma shoveks flopil, call on imo rahapõletamine. Pealegi callides flopil ja turnil hitides on iga ärtu põmst vastasele ilgelt ohtlik kaart ja ta võib seal paljud käed foldida meie panustamsie peale.

timz0333
16.01.11, 13:19
Minuarust on isegi 1 dollar liiga vähe preflop. Paneks tuimalt 1.3, et ikka kedagi isoleerida ka.