PDA

View Full Version : Videole peale lugemine



Kotkas1000
14.01.11, 00:10
On üks video, kuhu tahaks peale lugeda. Millist softi oleks mõistlik kasutada? Lihtsaim viis vist nii, et vlc´ga käima ja Camtasiaga screeni recordida, aga kuna toorik ei ole just kõige parema kvaliteediga, siis kardan, et peale veel üks kord pakkimist ei jää kvaliteedist üldse midagi järgi. Kas on olemas mõni tark abivahend antud operatsiooniks?? Vabandan, kui probleemi kuskil juba käsitletud.

harryahven
14.01.11, 00:47
lindistad windowsi heli rekoorderiga heliklipi, niiet video käib ees ja pärast lükkad mingis mont proges kokku

Kotkas1000
14.01.11, 00:51
Tahaks vahepeal pausile ka panna. Kardan, et pole nii lihtne selle kokku monteerimine pärast.

harryahven
14.01.11, 01:00
hmm, siis pead mingid teatud kohad meelde jätma - ajaliselt, pärast saad heliklippi lõikuda ja õigesse kohta paigutada, kiiremaks või aeglasemaks kruttida jne.. muidugi kui viitsimist on..

Tigrano
14.01.11, 11:45
Mõte on õige, isegi kui kvaliteet on kehva, siis mina loeks ikkagi peale, et mediapleyeriga või VLC pleyeriga lahti ja Camtasia lindistama, saad ka pausi panna nagu tahtsid.

Mis kvaliteeti sa ikka kaotad, kaotad kvaliteeti siis kui renderdada pärast näiteks väiksema resoga jne, muidu ei tohiks kadu suur olla.

alaska
14.01.11, 12:37
Kas camtasia mitte ise ei ava faili ja ei lase uuesti peale lugeda? Mingit formaati minuarust sai, AVI vist.

Tigrano
14.01.11, 12:51
Saab aga seal ebamugav, kõige parem on alati mediapleyerist jooksutada ja sama akent camtasiaga lindistada.

Rage
14.01.11, 16:34
ma võin panna selle video uuesti renderdama ööseks, et kvaliteet tuleks parem:-) homme saaksin uploadida vms..

Tigrano
14.01.11, 16:38
ma võin panna selle video uuesti renderdama ööseks, et kvaliteet tuleks parem:-) homme saaksin uploadida vms..

Oleks ju mõistlik, ära kunagi muuda resot väikseks kui orginaalis suur.

Rage
15.01.11, 14:28
Oleks ju mõistlik, ära kunagi muuda resot väikseks kui orginaalis suur.
no kuidas ma sulle seletan.. originaalis kui ma salvestasin, siis 6 laua suurune kast kust seest ma filmisin.. oli mingi 1318x800 vms pixlit... kui ma selle samas formaadis wmv'ks salvestan on pilt udune.. siiani on parim pilt, kui ma olen selle salvestanud 1800x1200 vms resos..