PDA

View Full Version : NL 25 flopil ülepaar, turni ülekaart facing minraise



vanakuri
14.01.11, 10:44
Everest Poker $25.00 No Limit Hold'em - 6 players
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

CO: $53.05 VPIP: 33, PFR: 8, AF: 1.5, Hands: 99, fold to cbet: 22
BTN: $47.60
SB: $24.85
BB: $17.40
Hero (UTG): $40.55
MP: $25.85

Pre Flop: ($0.40) Hero is UTG with J :club: J :diamond:
Hero raises to $0.80, 1 fold, CO calls $0.80, 1 fold, SB calls $0.65, BB calls $0.55

Flop: ($3.20) 9 :heart: 3 :spade: 5 :diamond: (4 players)
SB checks, BB checks, Hero bets $2.50, CO calls $2.50, SB folds, BB folds

Turn: ($8.20) K :heart: (2 players)
Hero bets $6.50, CO raises to $13, Hero ???

Mingeid erilisi riide pole, tundus selline tüüpiline station.

emmimees
14.01.11, 11:06
Ma foldiks ära nüüd. Oled OOP ja kui riveri checkid, siis ilmselt betib uuesti ja püüad vaid bluffi imo. vabalt on seal set või vähemasti K.

The_Meer
14.01.11, 17:23
imo well played.ta peab sind ka range peale panema ja ta näeb et sa paned 3 vastase vastu Cbeti ja turnis uue barreli.Ei usu ,et sa siin midagi biidid.

alaska
14.01.11, 19:30
Turni võiks ju checkida? saaks riveris väikese blocki panna ja natuke valuet 9x, 88 käest.

ranka
14.01.11, 19:37
imo well played.ta peab sind ka range peale panema ja ta näeb et sa paned 3 vastase vastu Cbeti ja turnis uue barreli.Ei usu ,et sa siin midagi biidid.

Vastane on fish ja eeldada, et ta sind range peale paneb on minu arvates liig. Fishid panevad "defaultina" sind single raised pottides draw peale ja 3betted pottides AK peale. Seepärast ongi single raised pottides busted drawdega rivereid alati hea suurelt bettida -- sest nad panevad sind busted draw peale ja callivad su iga paariga maha. See on ka põhjus, miks nad nii lightilt callivad.

3betted pottides, misk nad lähevad paaridega broke või callivad T843J boardil sidn maha A4-ega on seepärast, et nad arvavad, et sul AK või AQ ja nad pikalt ees.

Cliffnote: Kui nad sind korraliku range peale paneks siis nad ei callisk nii lightilt maha.

Siin käes ma foldin, sest:
a) fish on passivne
b) minraise on reeglina tugevus
c) ülekaart tuli, mis võis fishi aidata või olime enne beat
d) baluga

vanakuri
14.01.11, 20:21
Eks ma ta ära foldisingi. Nagu siin mainitud oli, siis tõesti selline vastane mind vaevalt mingi range peale paneb. Tegelt ma mõtlesin ka c/c peale, aga sellisel juhul on jube raske seda kätt edasi mängida.

Spewmonkey
14.01.11, 20:33
What ranka said. Lisaks mainiks seda, et turnis betiks vähem. K on fishi jaoks scare card ja 33/8 võib seal isegi 9'ga foldi üles leida. Lisaks ei ole lauas drawsid. FE on liiga suur sellise beti korral ja kui tal on meist parem käsi, siis säästame omakorda raha, sest selline vastane blufib meid siin väga harva. As played, fold.

The_Meer
15.01.11, 11:08
jep,ma ei jälgind yldse vastase statte,et ta fish on,kuikätt vaatasin

vanakuri
15.01.11, 11:58
What ranka said. Lisaks mainiks seda, et turnis betiks vähem. K on fishi jaoks scare card ja 33/8 võib seal isegi 9'ga foldi üles leida. Lisaks ei ole lauas drawsid. FE on liiga suur sellise beti korral ja kui tal on meist parem käsi, siis säästame omakorda raha, sest selline vastane blufib meid siin väga harva. As played, fold.

Mu enda plaan oli panna turnis suht suurelt ja kui oleks call tulnud, siis ka riveris üle poole poti. Sest flopil callib mind iga 9, 3, 5, 22-1010, ülekaardid + veel igasugune random sitt. Minu arvates jätan ma seal value võtmata, kui turnis vähem panen. Või mis teised arvavad?