PDA

View Full Version : MARATON [31.01.2009, kell 18:00] - Reeglid, Registreerimine ja rahade kandmine!



ranka
14.01.09, 02:28
12 Tunnine Rahalaudade Maraton.

Mis asi see on?
Selle maratoni mõte on mängida 12 tunni jooksul rahalaudu. Iga osaleja peab maksma ära osalustasu ning, et saada külge finisheerija tiitel peab selle aja jooksul mängima vähemalt 5,000 kätt. Iga osaleja peab iga 3 tunni jooksul tegema kiirkokkuvõtte - mitu kätt mänginud, palju kasum, kus toas mängib ning mis on hetke winrate.

Toimumisaeg ja koht:
Maraton algab 31. jaanuar, 18:00 ja lõppeb 1. veebruar 06.00. Mängima peab pokkeritoas, mida toetab HEM (käte kontrollimiseks) ja rahalaudade big blind peab olema vähemalt $0.10. Mänguliik (Texas, Omaha, 7Stud) ja laua suurus (HU, 6max, FR) ei ole olulised, pea-asi, et on blindi nõue täidetud.

Registreerumine ja osalustasu.
Osalustasu on $25 ja see tuleb kanda ranka666 PokerStarsi kontole. Seda saab teha nii: PokerStars->Requests->Transfer Funds. Avanevas aknas screen-nameks pange: ranka666 ja summaks $25. Kui tuleb uus aken, siis ranka666 asukoht on Pärnu. Kui on nii siis vajutage OK. Peale rahasaatmist tuleb siin foorumis öelda oma nimi - kelle arvelt maksite ja mis kell umbes. Samuti öelge, mis pokkeritoas kavatsete mängida ja mis screen-namega.


Kokkuvõtted:
Iga mängija enne mängima alustamist võiks öelda, et ta on nüüd mängu alustanud ning samuti, kui ta arvab, et tema jaoks on maraton läbi (mänginud 5000+ kätt) või tahab katkestada, siis peaks panema ka selle kohta märkuse - et lõpetasin ära, X kätt, winrate selline. Head ööd. Seda sellepärast, et siis maratoni lõpus teame, kes läksid rajale (kellelt oodata tulemusi) ja kes, kus maal nüüd omadega on. Ja viimased uuendused võtan vastu 1. veebruar, 06:20. Peale seda loen kõik lõpetanud, kes ei ole uuendusi teinud "katkestajateks" ning nemad rahalistele kohtadele ei pretendeeri.


Autasustamine:
Oleneb osalejate arvust.
Kui alla 10 osaleja, siis raha saab ainult 1 koht.
Kui alla 10-19 osalejata, siis raha saavad 1 ja 2 koht. 1 koht saab 70% auhinnafondist ja 2 koht 30%.
Kui on 20 või rohkem osalejat, siis saavad raha kolm esimest - vastavalt 50%, 30% ja 20%.

Kontrollimine:
Kõik maratoni aeg mängitud käed peate hoidma alles, kuni on selgitatud välja võitja ning kinnitatud. Kõik mängijad, kes osalevad võistlused peavad arvestama sellega, et rahadesse tuleku korral peavad nad andma käed mulle (saatma läbi MSN-i zipitud failina), et ma saaksin käed importida oma HEM-i ja siis kontrollida üle, et poleks tehtud sohki. Kui Teile ei meeldi millegipärast oma maratoni käsi jagada, siis ei ole mõtet osaleda. Samuti peate ise hoolitsema, et KÕIK käed oleksid alles - kui on käsi puudu (eriti võtmekäed), siis midn see ei huvita. Või kui Te ei saa anda "käsi", siis see mind ka ei huvita - läheb võit järgmisele. Seega vahetult enne võistlust puhastage oma HH kataloogid ära, et kõik käed oleksid salvestatud korralikult ja et midagi kaduma ei lähe. Samuti ainukeseks tõestuseks ongi TEIE käed. Tean juhtuemeid, kus ongame võrgus kaovad osad käed ära.

NB! Reeglid ei ole kindlasti 100% õiged ning jobutama ja tähti närima me siin ei hakka. Kui on näha, et ilmselge sohitegemine - keegi võltsis graafikut või hakkab jura ajama saab ta automaatselt disklahvi ning mitte mingisugust raha tagasi ei kanta! See on sõbralik võistlus, mitte jobutamise, varastamise ja reeglitest "auke" otsima pole mõtet tulla.

Osalejate nimekiri, kes on raha maksnud:
1. lenC
2. ment52
3. ranka
4. ESTPatrick
5. Tarmonator
6. Tigrano
7. priit295
8. Fortune
9. krayzie
10. RudiTurbo
11. amagan
12. MadisBooyaka
13. -andres-
14. urmo1

Auhinnafond: $350

ranka
14.01.09, 02:32
Nüüd võite hakata raha kandma: ranka666 PokerStars kontole ja kindlasti pange siia ka komm, et saatsite raha kelle arvelt.

Sinine osa originaal postituses on muudetud osa ja seega saavad nüüd ka osaleda ok2aa sugused mängijad, kes mängiksid oma käed ära vähem, kui 12 tunniga. Kahjuks nats tobe ta on, et siis ei ole eriti maratoni moodi aga suva las olla, kuna tegu esimese maratoniga ja juba on mul peas ka uued mõtted. Kui too maraton edukas, siis pakun välja uue mängu järgmiseks kuuks :)

Siis reeglid võivad natuke muutuda, et kui leiame grupiviisilselt (läbi diskussiooni siin teemas), et midagi võiks muutuda - aga toimumisaeg, osalustasu, autasustamine peaks jääma sellisele kujule.

Ja kuna esimese piloomänguga, siis kindlasti on palju auke ning puudujääke.

ment52
14.01.09, 06:13
money sent.

ranka
14.01.09, 07:25
money sent.


Käes. Kinnitatud ja lisatud osalejate nimekirja. Samuti sain raha lenC'ilt.

ESTPatrick
14.01.09, 07:32
tehtud

ranka
14.01.09, 07:44
tehtud


Got it. Kinnitatud.

Tarmonator
14.01.09, 12:23
money is on the way

ranka
14.01.09, 12:32
money is on the way


Olemas ja kinnitatud, õnne maratonil!

Tigrano
14.01.09, 12:55
Papp on teele pandud.

priit295
14.01.09, 13:21
Raha läks teele!

ranka
14.01.09, 13:27
Papp on teele pandud.


Confirmed! Käes.

ranka
14.01.09, 13:37
Raha läks teele!


Olemas. Ja kui kellegi screen-name erineb foorumi omast, siis andke kindlasti ka teada.

Muusik
14.01.09, 22:22
mul väike probleem. mul siin ühika nett laseb mängida ainult triobetis ja pokerstarsi ei lase üldse sisse. kuidas saaksin maksta?

kollane
14.01.09, 23:08
mul väike probleem. mul siin ühika nett laseb mängida ainult triobetis ja pokerstarsi ei lase üldse sisse. kuidas saaksin maksta?


31-ni on aega küll ju.Ise maksan ka viimasel nädalal. Aega maksta seda küll. Või kavatsedki ühikasse jääda ;D

Muusik
15.01.09, 01:38
31-ni on aega küll ju.Ise maksan ka viimasel nädalal. Aega maksta seda küll. Või kavatsedki ühikasse jääda ;D
no ma elan inglismaal. mul pole nagu varianti. ja see ühika nett on ikka täisjura. kõik pokkerilehed on blocki all.. no mitte blocki all aga sisse logida ei saa ja pokkeritube ära ei ühenda. ainult triobeti saan sisse.. ja sinna connectib ka tükk aega. pordid kinni kõik. vb leiab kellegi kelle poole minna :D

ranka
15.01.09, 04:13
mul väike probleem. mul siin ühika nett laseb mängida ainult triobetis ja pokerstarsi ei lase üldse sisse. kuidas saaksin maksta?


Saan probleemist aru aga ei taha rolle segamini ajada ning tahaks, et kõik oleks tehtud läbi Starsi ja siis vajadusel saab ka kontrollida Starsi p2p transferi ajalugu. Samuti TrioBet'is on miskid eurod ning nendega mässamine on jura.

Mina pakuks sulle välja lahenduse, et kasuta Tim'i abi. Kannad tema TrioBet'i kontole $25 eest pappi ning lased tal kanda tema Starsi kontole minu kontole. Tülikam on ja pead natuke ka peale maksma aga kindlasti töötav variant. ja kui nii teed, siis kindlasti anna ka mulle teada, sest vastasel juhul arvan, et Tim on meie maratoniga ühinenud :)

Timi info leiad: http://www.pokerclub.ee/forum/viewtopic.php?t=185

Booyaka
15.01.09, 05:34
Mõtlesin ka vahepeal ise osa võtta, kuid nüüd pole kindel.
Nagu aru sain, siis osa võivad võtta HU,6max,FR tüübid.
Kuid nüüd tekib väike probleem, asi pole küll mõisa peale kuid üldjuhul, on HU tüübil winrate kõrgemaks saada lihtsam kui FR tüübil seega näen, et mingis mõttes mby "ebaaus" kui nii väita. respect, et viitsite korraldada ofc. kuid kui mingit maratoni teha siis võiks teha parem ala 12h kes suudab rohkem käsi mängida jms(mitte tho kõige parem idee). Kui ma eksin HU tüübi winratios siis parandage mind. Ei tea veel hetkel kas võtan osa. mby mu tekst tundub cocky ja whine, aga mina näen hetkel asja nii :P

ranka
15.01.09, 05:52
Aga HU-s annab 5,000 kätt mängida...

Booyaka
15.01.09, 06:04
yea see on tõesti ehk probleemne neile
keegi HU mängja oskab kommenteerida ehk?
see peaks olema ~200 kätt tunnis kui ma õigesti mäletan, vastavalt sitele siis.
12h nonstop keegi vaevalt jaksab pelada + aegajalt vastase otsimine.
3tabledes aga peaks tulema ilusti täis. küsimus kas 3tabledes HU on ka ainult mad profit :P

ranka
15.01.09, 06:16
Ja HU ajab räigelt tilti, arvan, et mängija, kes mängib HU-s 5000 kätt 12 tunni jooksul väärib maratoni võitu :)

Kaitz20
15.01.09, 21:22
Nagu ma ranka positusest aru sain, pean siia foorumisse postitama vähemalt kell 21.00 mitu kätt olen mänginud ja kui suur bb; 24.00; 03.00 ja 06.00?
Kui mul on kell 04.00 mängitud üle 5 000 käe ja uni on selline peal, kus poleks väga mõtet jätkata, kas võin kell 04.00 teha viimase update ja magama ära minna?
Kui ma mängin korraga mitut erinevat tasemet, st nl 200, nl 100, siis bb arvutamine ilmselt peaks toimuma järgmiselt kui 2000 kätt nl 100sh ja 3000 kätt nl 200 sh: 2/5xnl 100bb+ 3/5x nl 200bb?
Ilmselt otsutan viimasel minutil, kuid mulle maratonid väga ei meeldi, kuna peab suht koguaeg näitama väga head mängu, et suurelt $ võita.
Teistele edu.

ranka
16.01.09, 04:44
Nagu ma ranka positusest aru sain, pean siia foorumisse postitama vähemalt kell 21.00 mitu kätt olen mänginud ja kui suur bb; 24.00; 03.00 ja 06.00?
Kui mul on kell 04.00 mängitud üle 5 000 käe ja uni on selline peal, kus poleks väga mõtet jätkata, kas võin kell 04.00 teha viimase update ja magama ära minna?
Kui ma mängin korraga mitut erinevat tasemet, st nl 200, nl 100, siis bb arvutamine ilmselt peaks toimuma järgmiselt kui 2000 kätt nl 100sh ja 3000 kätt nl 200 sh: 2/5xnl 100bb+ 3/5x nl 200bb?
Ilmselt otsutan viimasel minutil, kuid mulle maratonid väga ei meeldi, kuna peab suht koguaeg näitama väga head mängu, et suurelt $ võita.
Teistele edu.



Enam uuendama ei pea - mainitud ka selle teema esimeses postis, sinise kirjaga. Peab ainult ütlema, et läksite rajale ning kui rajalt naasete ja arvate, Teie jaoks võistlus läbi või katkestate siis ka selles teadma andma ja siis juba ka tulemuse ära fixeerima. Kõikide tulemused peavad olema fixeeritud vähemalt 1. veebruar, 06.20-neks, peale seda kelle tulemusi ei ole loen katkestajateks ja nemad auhinnalisele kohale ei pretendeeri, isegi kui neil oli tegelt 5,000 kätt täis ja parim winrate. Seega võite mängida 18.00-23.00 ja kui Teil 5,000 kätt täis ja arvate, et winrate hea, siis võite oma tulemuse kirja panna ja magama minna või võite ka riski võtta, et kohe ei fixeeri vaid ärkate hommikul kuuest - kui sisse magate, siis kahjusk koheselt disklahv :D

Winrate koha pealt niipalju, et miks leiutada ratast? kui sa mängid mitmeid limiite ja siis võtad lahti PT/HEM BB/100 lahtri siis kokkuvõtte all on kenasti winrate olemas. Kõik on ju tegelt big blindides.

Marek K.
16.01.09, 11:37
Kas seal on vahet kas ma kasutan hemi või pokertrackerit.. maratonil? Lihtsalt lugesin reeglitest, et hem tuleb kasutada, aga ise kasutan trackerit

lenC
16.01.09, 11:43
Kas seal on vahet kas ma kasutan hemi või pokertrackerit.. maratonil? Lihtsalt lugesin reeglitest, et hem tuleb kasutada, aga ise kasutan trackerit

ei ole vahet

ok2aa
16.01.09, 12:06
Ja HU ajab räigelt tilti, arvan, et mängija, kes mängib HU-s 5000 kätt 12 tunni jooksul väärib maratoni võitu :)


kui saad kellegi 4-tablema enda vastu siis saab kiirelt 5k kätt täis.

lenC
16.01.09, 16:10
kehv on see, et tartus korraldatakse turniiri sama päev :-\

leits
18.01.09, 16:42
hmm see eeldab seda et ma pean vist tartu tulema .... Patrik peab ikka kuulma teisest toas, kuradi **** ma tean et sul on sett a mine ***** ma callin su maha :D

HU'd 5k kätt on killer panna juu :S?

ranka
20.01.09, 01:05
PUMPAMENT.

EMV hullustus läbi nüüd tagasi maratoni peale. Kellel plaan osaleda, siis kandku juba varakult rahad ära ning viimasele hetkele ei ole mõtet jätta. Pärast jälle kellegil ei ole raha või muud analoogsed jamad. Ja kui peaks juhtuma, et Te ei saa osaleda, siis sel juhul saab kindlasti ka rahad tagasi makstud.

leits
21.01.09, 16:58
mul pole ps's accounti .. mis moodi ma raha kanda saan :d .. st millal viimane ära ytlemisvõimalus on? faking need joomatuurid on kiired tulema.

ESTPatrick
21.01.09, 17:17
mul pole ps's accounti .. mis moodi ma raha kanda saan :d .. st millal viimane ära ytlemisvõimalus on? faking need joomatuurid on kiired tulema.


ära osale, maksa bemmi esinduses teenustasu selle eest parem

ranka
21.01.09, 17:25
mul pole ps's accounti .. mis moodi ma raha kanda saan :d .. st millal viimane ära ytlemisvõimalus on? faking need joomatuurid on kiired tulema.


Siis lepi kokku mõne sõbraga (ESTPatrick vist oli su sõber mingil määral), et las kannab mulle tema kontolt raha. Aga siis ilmtingimata ka siia postitus või PM või muud moodi ühendust, et ma teaks, kust, kes, kelle eest maksis. Kui sõpru ei ole siis bissnesmän Tim ikka aitab. Võtab krooni vahelt aga pole hullu.

Ja viimane aeg on 31. jaanuar 17:59:59. Kui selleks ajaks ei ole raha üle tulnud või ei ole keegi avaldanud soovi osalusnimekirjast maha võtta, siis jääb ta raha potti surnuks rahaks või ei saa osaleda.

Fortune
23.01.09, 03:45
kandsin kah rahakese üle, Paf8844 arvelt

Tigrano
23.01.09, 03:47
kandsin kah rahakese üle, Paf8844 arvelt


Hakkab tulema, ootaks veel rahavast ikka, mestis oleks lõbusam ;)

ranka
23.01.09, 03:52
kandsin kah rahakese üle, Paf8844 arvelt


Kinnitatud.

Mehed, aeg hakkab tiksuma ja nats üle nädala on jäänud. Kellel plaan osaleda, siis sebige omale rahad Stars'i ära ning tehke kanded ära. Hetkel 8 meest regatud, 200 kulli fondis.

Marek K.
23.01.09, 08:35
ära aja tilti

RudiTurbo
24.01.09, 01:26
Ma arvan, et ma otsustan asja suht viimasel hetkel ära, sest PS'is toimub hetkel katastroof ja järgmise nädala jooxul tuleb välja selgitada, kas ma oskan üldse Jokerstarsis +EV olla :)

taipupole
24.01.09, 10:26
Osaleks vist isegi, kuid minu jaoks on see kahjuks veidi valel ajal ehk ma alustan juba varahommikust ja lõpetan keskööl, kuigi pikk päev tuleb kindlasti. Aga vähemalt saab võrrelda :P

ranka
24.01.09, 13:19
Kahju :(

Tigrano
24.01.09, 15:24
Osaleks vist isegi, kuid minu jaoks on see kahjuks veidi valel ajal ehk ma alustan juba varahommikust ja lõpetan keskööl, kuigi pikk päev tuleb kindlasti. Aga vähemalt saab võrrelda :P


Ära bloki, koos lõbusam laudades, teeme sidebeti, kellel suureb stack tuleb mõnes lauas ;D

ranka
27.01.09, 03:36
No nii vanad, täna juba teisiba ja jäänud ainult loetud päevad. Algselt oli natuke rohkem registreerunute nimekirjas ning ärge nüüd alt ära hüpake. Lauba hommikul siis laud ostke looka täis ning olge ikka kohal.

Pumpan seda teemat iga päev korra üles.

farik666
27.01.09, 10:29
mille alusel neid kohti jaotati?? kõige suurem winrate või käte arv vms??

-andres-
27.01.09, 12:22
Esimeses postis kõik kirjas :/.
Mängida tuleb vähemalt 5k kätt ning kui see nõue olemas, siis vaadatakse suurima winrate'ga mängijat.

muhkLionu
27.01.09, 13:11
Kas mitteametlikult ka osaleda võib? 12h sessiga 5K kätt kokku saada pole probleem, paraku ei ole ma öö inimene. Võtaks osa ainult esimene 6h et lihtsalt edetabelis pinget pakkuda, ilma pretendeerimata rahalistele kohtadele.

neeme
28.01.09, 20:42
Kas mitteametlikult ka osaleda võib? 12h sessiga 5K kätt kokku saada pole probleem, paraku ei ole ma öö inimene. Võtaks osa ainult esimene 6h et lihtsalt edetabelis pinget pakkuda, ilma pretendeerimata rahalistele kohtadele.


Kui 6h'ga saad 5k kätt kokku, siis saad ju osaleda. ;)
Vb võtaks isegi osa, sest viimastel päevad suht korralik winrate suutnud näidata, aga kuupäev ei sobi kohe kindlasti. :/

Tigrano
28.01.09, 21:00
Kui 6h'ga saad 5k kätt kokku, siis saad ju osaleda. ;)
Vb võtaks isegi osa, sest viimastel päevad suht korralik winrate suutnud näidata, aga kuupäev ei sobi kohe kindlasti. :/


Muidugi võtke osa, mida rohkem rahvast seda lõbusam.

ranka
28.01.09, 21:33
Kas mitteametlikult ka osaleda võib? 12h sessiga 5K kätt kokku saada pole probleem, paraku ei ole ma öö inimene. Võtaks osa ainult esimene 6h et lihtsalt edetabelis pinget pakkuda, ilma pretendeerimata rahalistele kohtadele.


Sa võid osaleda ja võid siia kommentaari oma tulemustest panna ainult PEALE või ENNE maratoni aeg. Jooksvalt maratoni aeg ei tohi mitte keegi "kõrvalosatäitja" siin oma tulemusi kommenteerida, niisama kaasa elada või nõu anda või itsitada, parastada, mida iganes võib teha.

Miks? Sest et see on ametlik maratoni teema ning jooksvalt kajastame ainult ametlike maratoni vendade tulemusi. Need, kes kõrval radadel on, nende kaameramehed ei jõua :D

Fortune
29.01.09, 02:12
BUMP-in seda teemat.
Krt siis ainult 8 osalejat ongi koos :D, eelmises teemas oli mingi lubajad 30 jagu ikka, väga kurb lugu.

ranka
29.01.09, 02:19
BUMP-in seda teemat.
Krt siis ainult 8 osalejat ongi koos :D, eelmises teemas oli mingi lubajad 30 jagu ikka, väga kurb lugu.


Yeah täpselt sama mõte mul. Et WTF is going on! Et kas majandussurutis surub juba bankrolle kokku?!

krayzie
29.01.09, 02:28
keskmine Joe ei näe nii võimsa fieldi vastu shanssi lihtsalt.

saatsin rulli teele.

ranka
29.01.09, 04:23
keskmine Joe ei näe nii võimsa fieldi vastu shanssi lihtsalt.

saatsin rulli teele.


Kinnitatud, 9 venda registreeritud. Ronige kivide alt välja nüüd :P

RudiTurbo
29.01.09, 09:04
Saatsin Sulle söögiraha ranka!

NL25 6maxiga x 6 lauda peax siis 5k kätt 10h'ga ära tulema, jääb siis ruumi ka väixe pausi jaoks :P

ranka
29.01.09, 12:52
Saatsin Sulle söögiraha ranka!

NL25 6maxiga x 6 lauda peax siis 5k kätt 10h'ga ära tulema, jääb siis ruumi ka väixe pausi jaoks :P


Kinnitatud.

Potsataja
29.01.09, 14:25
Mis on regamise lõpptähtaeg, kas 31.01 17.59 raha saatmine on ok ??

Enamus inimesi kipub ikka asja viimasele hetkele jätma (nii ka mina) ja oleks hea teada, millal see viimane hetk täpselt on ;)

ranka
29.01.09, 14:52
Mis on regamise lõpptähtaeg, kas 31.01 17.59 raha saatmine on ok ??

Enamus inimesi kipub ikka asja viimasele hetkele jätma (nii ka mina) ja oleks hea teada, millal see viimane hetk täpselt on ;)


Täpselt - 31.01, 17:59:59 on siis viimane aeg. NB! See siis tähendab, et selleks ajaks PEAB OLEMA RAHA MINU PokerStarsi kontole laekunud, kui on laekunud hiljem, siis kui suudan tuvastada isiku, siis kannan tagasi, kui ei suuda, siis jätan omale ja maksan selle eest ära järgmise kuu vee arve :)

* Loo moraal - ärge jätke asju viimasele minutile!

Marek K.
30.01.09, 00:17
Nii loodan, et papp jõuab homseks üle, siis saan ära transferida. Toweri useritele kes maratoni mängivad: homme tower hours ka!

Marek K.
30.01.09, 08:02
Oiplj2d panin v6ssa, see ju alles homme, m6tsin et t2na :P

Davy
30.01.09, 08:46
Mul selle 5k käe kohta küsimus. 4 tabling 6 max saab 12h jooksul ainult 3600 kätt umbes ja seda ilma pausideta.

HU mängides saab 2 tabling mängides kuskil 4800 kätt, aga HU koguaeg vastast ei saa, nii et 5k käe kokkusaamiseks peaks HU mängima mingi hetk 4-5l laual korraga ja see on ikka üsna räige hu kohta.

praegu mulle tundub, et see on ainult FR playeritele mõeldud...

Nii et minu ettepanek.

FR: 5k
6max: 3k
HU: 2k

RudiTurbo
30.01.09, 10:41
Mul selle 5k käe kohta küsimus. 4 tabling 6 max saab 12h jooksul ainult 3600 kätt umbes ja seda ilma pausideta.

HU mängides saab 2 tabling mängides kuskil 4800 kätt, aga HU koguaeg vastast ei saa, nii et 5k käe kokkusaamiseks peaks HU mängima mingi hetk 4-5l laual korraga ja see on ikka üsna räige hu kohta.

praegu mulle tundub, et see on ainult FR playeritele mõeldud...

Nii et minu ettepanek.

FR: 5k
6max: 3k
HU: 2k


Point on selles, et HU ja 6maxi winrate on muidu suurem , seega selline natuke rohkemate laudade mängimine annab lihtsalt FR'i mängijatele ka lootust midagi saavutada.

Davy
30.01.09, 10:58
Point on selles, et HU ja 6maxi winrate on muidu suurem , seega selline natuke rohkemate laudade mängimine annab lihtsalt FR'i mängijatele ka lootust midagi saavutada.


oeh

ok küsi codecci käest, kuidas on 12h jooksul 5k headsup käsi mängida.

RudiTurbo
30.01.09, 14:29
oeh

ok küsi codecci käest, kuidas on 12h jooksul 5k headsup käsi mängida.


Sõida kunagi üx rattamaraton, siis saad teada, et maratonid ei olegi kerged asjad ;D

urmo1
30.01.09, 20:44
Võtan ka tõenäoliselt osa kui raha üle tuleb.Panin täna towerist 25 $ moneybookeri kandma loodan et homseks saan ära kanda....

ranka
30.01.09, 21:32
Mul selle 5k käe kohta küsimus. 4 tabling 6 max saab 12h jooksul ainult 3600 kätt umbes ja seda ilma pausideta.

HU mängides saab 2 tabling mängides kuskil 4800 kätt, aga HU koguaeg vastast ei saa, nii et 5k käe kokkusaamiseks peaks HU mängima mingi hetk 4-5l laual korraga ja see on ikka üsna räige hu kohta.

praegu mulle tundub, et see on ainult FR playeritele mõeldud...

Nii et minu ettepanek.

FR: 5k
6max: 3k
HU: 2k


Sul võib olla õigus aga võib-olla ei ole ka :P Aga kuna tegu on esimese maratoniga, mille reeglid ja organiseerimine kindlasti logiseb :P Kui aga maraton edukas ja huvi edaspidigi, siis võib mõelda reeglite täiustamisele jne. Ja 6maxis 3k käsi tundub ikka üli-üli vähe, kui midagi muuta siis fullring 6k, 6max:4.5k ja HU 3k aga seekord seda ei tee, sest päev enne aega ning külvaks liialt segadust ning varem maksjad ei pruugi sellega nõus olla.

urmo1
30.01.09, 22:05
Ma ei tea 6 max mängin ise ka ja 6 lauaga pole probleemi küll mängida ning käed tuleks täis,aga HU see on veits teine teema jah...

amagan
30.01.09, 22:14
We have transferred $25.00 from your account to 'ranka666' as per your request.

ment52
30.01.09, 23:16
Ma tegin ka testsessiooni täna, sellega seoses tekkis mõte anda mingi lohutusauhind ka suurimale kaotajale imo.

http://i224.photobucket.com/albums/dd97/maeioska/300109.png

Marks111
30.01.09, 23:48
Ma tegin ka testsessiooni täna, sellega seoses tekkis mõte anda mingi lohutusauhind ka suurimale kaotajale imo.



Ise küll osa ei võta aga kaotajale võiks for fun anda küll mingi auhinna 8) (pokkeriraamatu või midagi)

ranka
31.01.09, 00:06
We have transferred $25.00 from your account to 'ranka666' as per your request.


Confirmed.

Ja kaotajad ei saa midagi :P

Metsapull
31.01.09, 00:19
Confirmed.

Ja kaotajad ei saa midagi :P


Osalemisrõõm jääb ikka sellest maratonist :)

Ise ma parem ei osale veel sellel korral, sest ma olen päris kindel, et juba enne poolt maad oleks mul võhm väljas ning starsis on isegi värskest peast madistamist küllalt ning väsinuna mängides on tilt kerge tulema ning vaim ja füüsis pole hetkle veel piisaval tasemel maratoniks. " 10 000 meetrit" on hetkel selline paras distants minu jaoks :)

Fortune
31.01.09, 03:50
No p***i, ilmselt oleks pidand varem kära tõstma, aga laupäeva õhtu on ikka eriti pask sellise asja jaoks, esiteks igast saunad värgid tavaliselt laupäevadel, rääkimata edasistest üritustest :(. AGA ok püüan kohal olla, sest krdi ranka veearvet ei tahaks küll vabatahtlikult maksta :D:D

ranka
31.01.09, 05:41
LOL.

Anyway, ma olen hetkel üleval ja miski 08.00 lähen magama ja tõenäoliselt magan sisse, kui Te mind ei aita :P Seega, kes teab mu numbrit ja ma ei vegeteeri 16.00 siin foorumis, siis hakake kõnet tõmbama - TIGRANO, lenC, Jrgn Hell, Rankapoeg, EST Patrick Jopp Antonious, Leits the Crusher jne.

urmo1
31.01.09, 10:46
Ikka ootan oma 25 $ towerist loodan et tuleb enne kella 6 ära.

Tigrano
31.01.09, 10:55
Ikka ootan oma 25 $ towerist loodan et tuleb enne kella 6 ära.


NV rahad Toweris tavaliselt ei liigu, pakun esmaspäeval kella 4 on tulnud.

urmo1
31.01.09, 11:24
Mul alati 1-2 päevaga tulnud tavaliselt 1 päevaga.Tõenäoliselt siis ei saa osa võtta,kui just keegi nii nõus pole et ma kannaks 300 kr pangaarvelt (hansapank) ja siis kannaks 25 $ mulle pokerstarsi või siis ma kannaks otse rankale.

muhkLionu
31.01.09, 11:58
Kui on maraton, siis võiks olla ka sprint.

Midagi taolist: 1h jooksul tuleb ühelt laualt võtta maksimum blindides. Võib mängida kui palju laudu tahes, kuid arvesse läheb vaid parim neist... jne.

Booyaka
31.01.09, 13:10
Kandsin raha üle.
MadisBooyaka

-andres-
31.01.09, 14:40
Panin raha teele, andres13244.

Nüüd lähen magan poole kuueni, loodan, et saan silmad lahti, muidu oleks peale esimet tuhandet kätt juba dead.

ranka
31.01.09, 15:24
Ärkasin! :)

Läheb aega, teen kiire kohvi ja duzzi ning siis lisan teid nimekirja.

Vabandused viivituste pärast.

urmo1
31.01.09, 16:02
ma kandsin ka raha üle ära urmovel kasutajaga.

ranka
31.01.09, 16:05
Mul alati 1-2 päevaga tulnud tavaliselt 1 päevaga.Tõenäoliselt siis ei saa osa võtta,kui just keegi nii nõus pole et ma kannaks 300 kr pangaarvelt (hansapank) ja siis kannaks 25 $ mulle pokerstarsi või siis ma kannaks otse rankale.


Kasuta Tim'i abi - http://www.pokerclub.ee/forum/viewtopic.php?t=2279. Pea kuu aega oli raha kanda, seega ma ei tahaks nii vastu enam tulla. Oleks mul hansapank, siis oleks mõeldav.

Siis väikest infot:
krayzie hilineb paar tundi.
ESTPatrick läks magama, maybe hilineb ka, kui ta peaks siis üritan ta üles peksta :D

ranka
31.01.09, 16:07
Rahad käes ja kinnitatud järgmistel kasutajatelt:

MadisBooyaka, -andres- ja urmo1

ranka
31.01.09, 16:09
Hetkel 14 mängijat, auhinnafond $350. Praeguse seisuga saavad raha kaks mängijat:
I. koht - 70% auhinnafondist ehk $245
II. koht - 30% auhinnafondist ehk $105

leits
31.01.09, 16:21
olen kaineks saamas, aga arvatvasti ei jõua mängida, kuna õlu juba hullab nina all....3. päev läheb, mna saan vist alkohoolikuks.


pange te hästi:OP

ranka
31.01.09, 17:47
14 minutit aega, siis hakkab ametlikult pihta.

Mina alustan ametlikul ajal ja mina isiklikult iga pausi aeg jagan ka infot enda mängu kohta. Kui keegi veel jagab, siis teen samal ajal ka miskit vahekokkuvõtted teadaoleva info põhjal.

ranka
31.01.09, 17:54
Tundub, et kedagi rohkem ei tule, siis paneme teema lukku ning jätkame arutlust siin:

http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,841.0.html

Samuti, kui kellegil tekib veel osalemisidee - 5 minutit aega, andke teada uues teemas.