PDA

View Full Version : NL50 AQ vs reg dry boardil



Aiwz
19.01.11, 06:41
sb regular, 24/17/4 over 3k, donkbet 5%
just oli ühes teises lauas in limped pot bb-st leadinud OOP seti ise välja flopil/turnil/riveril



No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

MP ($29.25)
Hero (CO) ($88.30)
Button ($49.25)
SB ($83)
BB ($191.92)
UTG ($40.15)

Preflop: Hero is CO with A:heart:, Q:heart:
1 fold, MP calls $0.50, Hero bets $2.25, 1 fold, SB calls $2, 1 fold, MP calls $1.75

Flop: ($7.25) A:diamond:, 3:club:, 8:spade: (3 players)
SB bets $4, 1 fold, Hero calls $4

Turn: ($15.25) A:spade: (2 players)
SB bets $8, Hero calls $8

River: ($31.25) J:heart: (2 players)
SB bets $27, Hero on wat

Total pot: $31.25

mida me biidime ja kas oleks saanud kätt kuidagi teisiti mängida?

variatsioon
19.01.11, 07:49
foldiks..
sul on selline note + villan paneb sind suht Ax peale.

emmimees
19.01.11, 11:37
Kisub ka foldi poole kui selline riid on, mis siis et limped potis, igasugu tricky playd tehakse.. ei tahaks uskuda et ta seal AT või kehvema kräpiga surub.
Turni bet on ka selline, et sai justkui nutsi kokku ja pani vähem...

Maksid kinni muidu või? :P

Spewmonkey
19.01.11, 15:08
Kisub ka foldi poole kui selline riid on, mis siis et limped potis, igasugu tricky playd tehakse.. ei tahaks uskuda et ta seal AT või kehvema kräpiga surub.
Turni bet on ka selline, et sai justkui nutsi kokku ja pani vähem...

This.

Aiwz
19.01.11, 15:30
Kisub ka foldi poole kui selline riid on, mis siis et limped potis, igasugu tricky playd tehakse.. ei tahaks uskuda et ta seal AT või kehvema kräpiga surub.
Turni bet on ka selline, et sai justkui nutsi kokku ja pani vähem...

Maksid kinni muidu või? :P


AT tõenäoliselt mitte, aga kas AJ võib ta nii mängida?
foldisin ära riveri, ma ei näe seal ühtegi kätt, mida ma biidiks.

emmimees
19.01.11, 16:29
Ma ei tea, mina kindlasti ei mängiks AJ nii eeslimoodi dongates, siin võiks vaadata siis juba ta 3bet%(aga ma ei tea kui suur see peaks olema, et ta pf 3betiks AJga, 6+ vms).
Olen ka ise vahest multiway raisetud potis setiga välja leadinud ja tean, et isegi regidel on raske oma TPTK selle peale maha panna, kuna ei suudeta mõista, et miks on vaja hea käega niivisi leadida.. aga kuna sul oli riid, siis fold palju lihtsam. Ja see tema 5% donkbet kisub ikka seti poole, kuna Top pairiga oleks see % hulga suurem imo. Aga muidugi tulevikus tuleks olla tähelepanelikum sellise suhtes kui hakkab sagedamini donkama :)

sixmax
21.01.11, 02:51
Flop ja turn said kenasti pot controllitud. Call.

Rigged
21.01.11, 11:35
Call. Ega ta meid ainult Ax peale ei pane.

timz0333
21.01.11, 11:46
Riveril mille peale siis veel panna? Päris kõvad munad peavad olema kui ta siin nõrgemat kätt "valuebetiks".

Rigged
21.01.11, 11:47
Kui Sa deep oled ja floppad seal boardil seti, kas Sa rohkem valuet ei tahaks saada`? Betsizing
/Nl50s ei balanseerita eriti

Tuleb ka aru saada, et kui meil on seal KK/QQ, siis 3 barrelit pannes saab ta meid ilmselt käe pealt maha
//Pokker on raisk nii huvitav mäng, et vaakumis on raske nõu anda, nagu ma olen tihti öelnud, siis betsizing ja timing tellid on ühed parimad asjad lauas, aga nendest meil ülevaadet kahjuks pole.

emmimees
21.01.11, 13:51
Imo turni betsizing ütlebki paljut. Pool potti kuna sai nutsi.

Aiwz
21.01.11, 14:15
võin öelda nii palju, et riveril lasi ta timebanki lõpuni ja siis tulistas oma hiiglaslikust kahurist.

sixmax
21.01.11, 14:24
Call peab olema 30% ajast õige, et olla breakeven. Vastase käe nägemine annab infot ja see on ka midagi väärt.

Mis pokkerist saanud on? Kas te foldite sellel riveril kõik peale AJ? Kui aus olla, siis ma arvan, et vastasel on antud käes AJ, aga oma väikse ehku peale ei hakkaks foldima. See on lihtsalt nii standard call... Top of your range, statistics, underrepresented and all that shit. Kui oled beat, siis võid uhke olla, et ei kaotanud kogu stacki nut tripsiga(peaaegu) laual, kus ei saa olla ei flushe ega straighte. Vastane võttis bet/bet/bet liini. See võib VABALT olla bluff õhuga. Bet nuppu vajutada on kerge!

Ja see "read". limped pot bb-st leadinud OOP seti ise välja flopil/turnil/riveril. Who gives a FUCK? Limped pott on TÄIESTI erinev asi ja vastase mäng võib neis spottides drastiliselt erineda. Pealegi, kui vastasel on set, siis peaks ta flopil ja kohe kindlasti turnil suuremalt bettima. Regularilt ei ootaks sellist viga...

Mõelge kui te vaatate High Stakes Pokerit. Phil Ivey reisib CO-lt AQs-ga ja Jamie Gold callib SBlt 72offsuitiga. Jamie Gold otsustab bluffida, betib 3 tänavat, Phil ivey foldib riveril. Kas teil oleks veel mingit respekti tema vastu? Ei. So be a man and call dat shit. :D

Aiwz
21.01.11, 14:36
Call peab olema 30% ajast õige, et olla breakeven. Vastase käe nägemine annab infot ja see on ka midagi väärt.

Mis pokkerist saanud on? Kas te foldite sellel riveril kõik peale AJ? Kui aus olla, siis ma arvan, et vastasel on antud käes AJ, aga oma väikse ehku peale ei hakkaks foldima. See on lihtsalt nii standard call... Top of your range, statistics, underrepresented and all that shit. Kui oled beat, siis võid uhke olla, et ei kaotanud kogu stacki nut tripsiga(peaaegu) laual, kus ei saa olla ei flushe ega straighte. Vastane võttis bet/bet/bet liini. See võib VABALT olla bluff õhuga. Bet nuppu vajutada on kerge!

Ja see "read". limped pot bb-st leadinud OOP seti ise välja flopil/turnil/riveril. Who gives a FUCK? Limped pott on TÄIESTI erinev asi ja vastase mäng võib neis spottides drastiliselt erineda. Pealegi, kui vastasel on set, siis peaks ta flopil ja kohe kindlasti turnil suuremalt bettima. Regularilt ei ootaks sellist viga...

Mõelge kui te vaatate High Stakes Pokerit. Phil Ivey reisib CO-lt AQs-ga ja Jamie Gold callib SBlt 72offsuitiga. Jamie Gold otsustab bluffida, betib 3 tänavat, Phil ivey foldib riveril. Kas teil oleks veel mingit respekti tema vastu? Ei. So be a man and call dat shit. :D

et siis "ma tean, et ma olen beat, aga ma annan talle ikka 30 taala juurde, et olla täiesti kindel" ?

sixmax
21.01.11, 14:46
et siis "ma tean, et ma olen beat, aga ma annan talle ikka 30 taala juurde, et olla täiesti kindel" ?

Ma ei tea, et ma olen beat. Kuidas ma saan eales kindlalt teada, et ma olen beat? Pokker on limiteeritud info mäng. Me ei saa kunagi kindlad olla. Kui sa pidasid silmas mu AJ readi, siis yeah, ma maksan kinni, et olla täiesti kindel. See on 1 käsi kõige sita kõrval. Mida ma ütlen on, et kui vastane tõesti võttis selle liini valueks, siis ma paneks ta pigem AJ peale kui seti.

timz0333
21.01.11, 15:06
Ma saan aru, et sa beadid sellestki limiidist kõrgemaid ja kõik on kena, aga arvesse tuleb võtta ka lauadünaamikat ja hetke "õhku" Kui hero ikka tunneb et on beat ja on näinud vastast piisavalt nõrgemaid käsi teisi liine võtmas siis tasub enda hetke feeli vastase suhtes usaldada. Foorumis seda edasi anda suhteliselt raske(või võimatu). Umbes sama, et ma võin 44 ka siin boardil 3 tänavat callida, sest ma tean, et vastane on räigelt bluffy ja barreldab ennast surnuks kuni me ei tõsta. Aga postita see käsi foorumisse on komentaarid stiilis: WP donk, what are u doing?