PDA

View Full Version : Cashout



Rahapada
14.01.09, 15:20
Terekest,

lithsalt suurest huvist, teadmatusest või jah ei pigem huvist kuidas teised teevad (ise pole eriti teind, sest pokker on endiselt kõrvaline mäng, hobi, tegevus kuna käsi kuus on heal juhul 15-19k) ja või soovitaksid teha nö "õigesti".. et siis

Milline osa bankrollist oleks sobiv cashoudiks, et ei hävitaks br'i kasvu ega rikuks br managementi? (seda sisi rahalaua mängija kohapealt vaadatuna)

:)

Kloonike
14.01.09, 15:39
Kui hobi korras mängid ja raha tuleb mujalt, siis ma ei soovita üldse välja cashida. Mina võtan oma rollist täpselt nii palju kui kulub (halvematel aegadel veidi tagavaraks kah). Eks kõik oleneb inimese vajadustest, bankrolli suurusest, winratest ja limiidist.

Rahapada
14.01.09, 15:51
Kui hobi korras mängid ja raha tuleb mujalt, siis ma ei soovita üldse välja cashida. Mina võtan oma rollist täpselt nii palju kui kulub (halvematel aegadel veidi tagavaraks kah). Eks kõik oleneb inimese vajadustest, bankrolli suurusest, winratest ja limiidist.


Oletame, et tahaks edasi minna nö elukutseliseks (mitte et praegu tahaks, aga kunagi, edaspidi)... ja tahaks heasti ära elada, esialgu mängiks nt 100nl... 50-60 bi'd... vms... tõenäolsielt rohkem, et vähendada tildiohtu... winrate... eem... avarage, ma ei oska öelda, mis on 100nl mängija keskmine (võitev) winrate... sinna juurde veel, et nt 50-70k kätt kuus... vms... eesmärk jõuda edasi nt siis eem... 1000nl'i... (kõik numbrid on võetud umbes, näitliku olukorral loomise eesmärgil)

Kloonike
14.01.09, 16:00
Vaata ise, kui sa näiteks võidad $2000/kuu ja cashid $2000 välja, siis see on 100% kasumist. Kui sa võidaks aga $10000/kuu ja võtaks sama summa välja, siis see oleks kõigest 20%, seega tuleks keskenduda sissetuleku kasvatamisele, et "ära elamiseks" meeletult grindima ei peaks. See omakorda tagab meelerahu ja kui papp on taskus, siis saad keskenduda ainult mängule ning arengule.

Rahapada
14.01.09, 16:04
Vaata ise, kui sa näiteks võidad $2000/kuu ja cashid $2000 välja, siis see on 100% kasumist. Kui sa võidaks aga $10000/kuu ja võtaks sama summa välja, siis see oleks kõigest 20%, seega tuleks keskenduda sissetuleku kasvatamisele, et "ära elamiseks" meeletult grindima ei peaks. See omakorda tagab meelerahu ja kui papp on taskus, siis saad keskenduda ainult mängule ning arengule.


oijah, no ma vist pidasin midagi teistsugust silmas...

keegi ütles kuskil MTT mängija kohta - 5% käibest välja, siis ei häiri ja ei tee pangale haiget ja ma ei tea mida kõike veel...

kui samamoodi võtta cashi mängijat, siis... selleks et ära elada... ja samas kasvada... 50% kuu kasumist? 10% pangast iga kuu? 1% pangast iga kuu? või midagi sellelaadset vist otsisin vastuseks. Ehk siis mu küsimus on ... vist siis veel vastamata...

muidugi ma saan aru, et kui teenid kuus 2k ja võtad 2k välja on kõik peen ei ole palju mängind palju pingutand (sõltuvalt limiidist muidugi jne) vms... .... eem aga kui asjale süstemaatiliselt läheneda... st plaanipäraselt, kuidas siis väljavõte-br'i kasvatamine-br management võiks/saaks omavahel kokku sobida... on mingit reeglit selle kohta?

jõle pikk ja tiba s**t jutt tuli :P

ranka
14.01.09, 16:22
Mul ei ole mitte mingisugust "cashoutimis" süsteemi ja teen seda suht suvalt ning ei hakka neil täpsemalt peatuma.

Aga niipalju võib öelda, et miski reserv peaks olema (näiteks 6 kuu elamisraha) eraldi kontol ning kindlasti vähemalt 30 buy-ini raha pokkerikontol. Seda siis sinu näite puhul.

Kui oled elukutseline, siis reserv konto peab nii või naa olema (see peaks olema absoluutselt igal inimesel siin maamunal - kaua Te kurat laenate ja peost suhu elate) ja vähemalt 50 buy-ini ning seegi on vähe IMO. Need reeglid seadke omale koheselt paika X buy-ini ja Y reservraha. Kui reeglid on täidetud, siis cashoutige niipalju kui süda lustib. Kui on huvi üles liikuda limiitides, siis jällegi cashoutiga ei saa, sest on vaja järgmise jaoks buy-ine koguda.

Ja liiga palju raha ei tasu ka pokkerikontol hoida - läheb liiga pohhuistlikuks ning seega kindlasti peab ka raiskama, kui üles ei viitsi liikuda või siis vähemalt investeerima mujale.

Ning kui tahad konservatiivsemat poliitikat ja samas ka üles liikuda, siis kindlalt peavad olema eelmised nõuded täidetud (X buy-ini kontol, Y reservraha) ja kõik raha, mis tuleb boonustega cashid välja ning mis tuleb mänguga jätad arvele, et bankroll kasvaks ning saaksid üles liikuda.

Kloonike
14.01.09, 16:35
Reserviks võib erinevatest pankadest krediitkaarte taodelda. Kui midagi peaks ***** minema, siis võib kaardid bustoks tõmmata, paar SMS laenu võtta ja palmi all uut elu alustada (koos uue bankrolliga).

ranka
14.01.09, 16:40
Reserviks võib erinevatest pankadest krediitkaarte taodelda. Kui midagi peaks ***** minema, siis võib kaardid bustoks tõmmata, paar SMS laenu võtta ja palmi all uut elu alustada (koos uue bankrolliga).


Saan aru, et teed nalja aga paraku paljude puhul on see vägagi kurb reaalsus.

Kloonike
14.01.09, 16:53
Nali või mitte, kuid võitva mängija jaoks igati arvestatav variant, mille najal end uuesti üles töötada. Parem kui 50% stakerile maksta. Need väiksed võlad pankadele mind ennast küll muretsema ei paneks (kui ma oleks sellises situatsioonis). Jääb üle ainult küsimus - kuidas võitev mängija üldse bustoks läks? Erakorralised juhud nagu pokkerikonto bannimine koos bankrolli kaotusega jms võivad muidugi ette tulla, kuid tõenäosus selleks ei ole eriti suur ja ei sõltu mängijast endast. Kõik muu, mis aga mängijast sõltub on puhtalt mängija teha ning kui ta oma bankrolli hästi ei majanda, siis omad vitsad peksavad.

Mina mängin 50+ buyiniga (ideaalis 100, minimaalselt 40) ning muretsemiseks ei näe põhjust, sest olen probleemide korral valmis "elamisraha" välja cashima ja limiidis alla liikuma (st 1 tase madalamal on mul vähemalt 80 buyini).

Rahapada
14.01.09, 16:55
Mul ei ole mitte mingisugust "cashoutimis" süsteemi ja teen seda suht suvalt ning ei hakka neil täpsemalt peatuma.

Aga niipalju võib öelda, et miski reserv peaks olema (näiteks 6 kuu elamisraha) eraldi kontol ning kindlasti vähemalt 30 buy-ini raha pokkerikontol. Seda siis sinu näite puhul.

Kui oled elukutseline, siis reserv konto peab nii või naa olema (see peaks olema absoluutselt igal inimesel siin maamunal - kaua Te kurat laenate ja peost suhu elate) ja vähemalt 50 buy-ini ning seegi on vähe IMO. Need reeglid seadke omale koheselt paika X buy-ini ja Y reservraha. Kui reeglid on täidetud, siis cashoutige niipalju kui süda lustib. Kui on huvi üles liikuda limiitides, siis jällegi cashoutiga ei saa, sest on vaja järgmise jaoks buy-ine koguda.

Ja liiga palju raha ei tasu ka pokkerikontol hoida - läheb liiga pohhuistlikuks ning seega kindlasti peab ka raiskama, kui üles ei viitsi liikuda või siis vähemalt investeerima mujale.

Ning kui tahad konservatiivsemat poliitikat ja samas ka üles liikuda, siis kindlalt peavad olema eelmised nõuded täidetud (X buy-ini kontol, Y reservraha) ja kõik raha, mis tuleb boonustega cashid välja ning mis tuleb mänguga jätad arvele, et bankroll kasvaks ning saaksid üles liikuda.





suht hea vastus...

:)

ranka
14.01.09, 16:58
Nali või mitte, kuid võitva mängija jaoks igati arvestatav variant, mille najal end uuesti üles töötada. Parem kui 50% stakerile maksta. Need väiksed võlad pankadele mind ennast küll muretsema ei paneks (kui ma oleks sellises situatsioonis). Jääb üle ainult küsimus - kuidas võitev mängija üldse bustoks läks? Erakorralised juhud nagu pokkerikonto bannimine koos bankrolli kaotusega jms võivad muidugi ette tulla, kuid tõenäosus selleks ei ole eriti suur ja ei sõltu mängijast endast. Kõik muu, mis aga mängijast sõltub on puhtalt mängija teha ning kui ta oma bankrolli hästi ei majanda, siis omad vitsad peksavad.

Mina mängin 50+ buyiniga (ideaalis 100, minimaalselt 40) ning muretsemiseks ei näe põhjust, sest olen probleemide korral valmis "elamisraha" välja cashima ja limiidis alla liikuma (st 1 tase madalamal on mul vähemalt 80 buyini).


Ma enne läheks tööle ja koguks "ausalt teel" uue bankrolli või küsiks ema käest 100 krooni ja grindiks end üles $0.01/$0.02 laudadest kui võtaks võlgu - veel hullem SMS laenu bankrolli taasehitamiseks. Esiteks need ei ole "väiksed võlad", summa mis sina saad on tõesti väike aga mis tagasi maksad on võrreldes võlgu võetud summaga tunduvalt suurem. Teiseks ise olles busto ja võlgu võtmine on minu arvates kõige hullem ning hasartmängurite standard - kui oled läinud korra busto võid minna ka uuesti ja kui nüüd peaksid veel bustoks minema ja võlad seljas siis ei pruugigi sealt august omal käel enam välja tulla.

Kloonike
14.01.09, 17:16
Ma ei soovitagi võlgu võtta, mõtlesin oma "nalja" peal veidi tõsisemalt peatuda. Loodame, et keegi meist ei lähe bustoks ;D

Aga mida sa teed kui elamisraha ei ole, bankrolli ei ole, töökohta ei leia ja kõik tundub allamäge minevat? "Uuesti üles grindimine" võib võtta väga kaua kui täiesti nullist pead alustama. Kõvasti lihtsam on saada uus bankroll mõnel teisel viisil, see paari-nelja nädalaga duubeldada, võlad ära maksta ja oma elu edasi elada (eeldusel, et sa ei läinud bustoks omal süül). Loomulikult on siin tegemist "eluliselt" suurema riskiga, kuid mõni meist hakkas pro-ks ja tuli koolist ära enne kui ei beatis NL10 ja on valmis neid riske võtma :D

metsnik
16.01.09, 15:22
ranka vastus on minu arvates kuld,

minnes bustoks ei tohiks küll laenuga end mängu tagasi osta. Läksid üks kord bustoks, võid uuesti bustoks minna ja siis ei ole tõesti enam nalja, kuna selg on vastu seina (juhul kui olukord on kirjeldatud - tööd pole ja ei saa jne).

Kindlasti ei tohiks sellist teguviisi propageerida.

tdx
16.01.09, 19:47
Kindlalt tee igakuised regulaarsed cashoudid kui mängid hobi korras ja eesmärgiks on üles liikuda!!!

a) see sunnib sind rohkem käsi mängima enne kui järgmise levelini jõuad, s.t arened rohkem.
b) saad oma vaeva eest mingi tasu peale x tundi grindimist.

Kui kuude kaupa cashoute mitte teha, siis näed ainult BBsid oma bankrollis ja motivatsioon grindida langeb. Ja kui tuleb näiteks heater ja oled 10K käega +25BI ja liigud kohe üles (vähese kogemusega), siis põmst kaotad selle raha sama kiirelt. Selle asemel mängi miinimum oma levelil 50K kätt, cashi igakuiselt 50% profitit välja, kui 50K kätt koos ja PTBB 4+, liigu üles.

Rahapada
16.01.09, 23:55
see oli ka päris kuldne

leits
17.01.09, 02:38
mu standard cashaut metoodika: br tühjaks ... kannan uuetsi 2 kuu pärast 50 dalal .. lähen insta nl50 .. loodan duublit, kui tuleb siis nl 100 .. sii nl 200.. sii n l400 .. ja siis j2lle 800 koos .. siis tavaliselt teen mingi kilose turniiri, yldjuhul hitin .. ja ongi roll 5k+ ... nii ma rikkaks saingi

RudiTurbo
17.01.09, 06:18
Mina käin niikaua tööl kuni tunnen, et teenin kuus piisavalt, et võin cashoutida ilma, et limiitides liikumise graafikule mingit mõju ei avalda.
Kuigi ühe erandi teen auto puhul, kui jõuan üldse auto summadeni :P
Aga siin Taanis pole vaja palju tööl ka käia, et ära elada, 5-6 korda käin kuu jooxul tööl, siis elab ära kah ;D

ranka
17.01.09, 07:08
Mina käin niikaua tööl kuni tunnen, et teenin kuus piisavalt, et võin cashoutida ilma, et limiitides liikumise graafikule mingit mõju ei avalda.
Kuigi ühe erandi teen auto puhul, kui jõuan üldse auto summadeni :P
Aga siin Taanis pole vaja palju tööl ka käia, et ära elada, 5-6 korda käin kuu jooxul tööl, siis elab ära kah ;D


LOL. Ongi nii?

paradigmlost
18.01.09, 05:17
palgad on siis Taanis ikka üsna kõrged võrreldes hindadega vist, kuid hinnad on seal ka kõrged, suvel copenhagenis oli imelik tunne makst pudeli (1,5l) vee eest 22 Taani krooni ehk migni 44 eeku :-\