PDA

View Full Version : Ub



sal2hedbusta
19.01.11, 19:06
Tere! Kuna olen foorumis uus siis ei osanud seda kuhugi postida. Nimelt siis liitusin läbi pokkeriprod.com lehe Ub rakeback diiliga. Nüüd ma siis olen seda natuke genereerind ja vaatasin, et sellest tuleb ise pokkeriprod.com saidile teada kui ma rakebacki tahan saada.
Aga kui ma taotluse esitan siis millegi pärast ei lae ta mul seda lehte välja. Proovisin ka teiste browseritega ei midagi uut (sama jama). Abi?

ranka
19.01.11, 19:12
Tervist!

Soovitaksin kasutada support teenust, siis ei spamma foorumit. Aga kui juba siin siis siin. Ei ole ennem sellist probleemi kohanud aga kas saaksid visata screenshoti või veateate, sest jube raske on nii öelda või vähemalt saata PMiga oma RB portaali info, sest siis saan ise käsitsi üle kontrollida.

Ranka

qbj0hn
19.01.11, 20:00
Mida sa UB-s üldse teed lol?
In before superusered or cashout problems itt.

sal2hedbusta
19.01.11, 20:18
Ub- Ma ei teadnud, et see halb sait on... Kuidas ma siia pilte uploadin?

qbj0hn
19.01.11, 20:35
imageshack.us kasuta sealt võta "link to forums" vms pärast seda kui uploadid

qbj0hn
19.01.11, 20:37
Ub- Ma ei teadnud, et see halb sait on... Kuidas ma siia pilte uploadin?

Pole nüüd halb,aga halb minevik ja üks jama teise otsa pigem.

pikk28
19.01.11, 20:38
pole seal hullu miskit,. Mul iga cashout ilusti kohale tulnud. loodab, et superuseri teemaga on ka nyyd finito

qbj0hn
19.01.11, 20:46
Yeah ma usun.
Lihtsalt see juba ütleb kõik kui 2+2 NVG-s on lugematu arv erinevaid teemasid kus jälle midagi viga.
PH ja Duke lahkusid isegi UB-st,mis on sick kuna Phil on esimesest päevast saadik UB loomisega seotud olnud.

FreakyJason
19.01.11, 21:46
Cashout toimis ilusti ja suppordi kohta ei ole ka midagi negatiivset öelda

pikk28
19.01.11, 21:50
Yeah ma usun.
Lihtsalt see juba ütleb kõik kui 2+2 NVG-s on lugematu arv erinevaid teemasid kus jälle midagi viga.
PH ja Duke lahkusid isegi UB-st,mis on sick kuna Phil on esimesest päevast saadik UB loomisega seotud olnud.

viitsid viska mulle PM mõni link, sa kirjutad liiga arusaamatult ehk minusugune võhik ei saa aru, mis asi on NVG ja PH ja DUKE.
ma arvan et kuni NL200 pole mõtet eriti põdeda. äkki ikka on......njah tegelt tänud hoiatamast

adam_q
20.01.11, 05:37
NL2-s vaevalt superuserid tegutsevad :)

lenC
20.01.11, 08:56
Mina ei boikoteeri seda tuba paranoiast vaid põhimõttest.

sal2hedbusta
20.01.11, 14:49
Ma võin omalt poolt öelda, et support on tõesti väga hea. Aga noh kui ma nüüd tõmbasin alla Pkri siis võrreldes Ub-ga see ei kannata kriitikat.

leits
20.01.11, 14:51
Jah on probleeme olnd nendega vms .. olgema usad kani fishine on see tuba+ valusaid depo boonuseid pakutakse .. yle n2dala mingi UB vant helistab mulle

sal2hedbusta
20.01.11, 15:09
Saime siis probleemist üle, Ranka leidis lahenduse. Tuli välja, et mul oli väljamakse konto tegemata:) Tänud!