PDA

View Full Version : NL200 multidraw multyway potis. Mis liin võtta?



Pahvak
20.01.11, 14:16
UTG readid ka. Kuigi üsna kasutud praegu imo. Raise to 50 ja call shove? Call flop ja vaadata edasi, sest fishi saaks ehk ka sees hoida.

UTG EP PFR=13%. Mis rangega arvate, et ta 3bet shoveb? ise arvan, et kindlasti leiab sealt ühe ülepaari,setid, read ehk tugevaks jätkamisrangeks oleks AA,55-22,65s, kui range nõrgemaks võtta, on meil ka parem equity shove callimiseks. Antud range vastu on 37%.

NL200: 5bb/100
call AQ sb-lt
ma 3b btnilt cot. ta sb 4b
4bet bluffis mind oop
AQ callis ja kui shortie shoves ja esialgne pfr-r callis, siis shoves yle


Full Tilt No-Limit Hold'em, $2.00 BB (9 handed) - Full Tilt (http://www.flopturnriver.com/reviews/Online-Poker-FullTilt.php#converter) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

saw flop

Button ($200)
SB ($265.50) 31/11 fish 73 kätt
BB ($205)
UTG ($200) 17/13 agrod 2.9 ja 36%. Cbet 71%, fold cb to raise 40%. 20k kätt.
UTG+1 ($262.95) 14/10 reg
MP1 ($229)
MP2 ($211)
Hero (MP3) ($200)
CO ($209)

Preflop: Hero is MP3 with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
UTG bets $6, UTG+1 calls $6, 2 folds, Hero calls $6, 2 folds, SB calls $5, 1 fold

Flop: ($26) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (4 players)
SB checks, UTG bets $18, UTG+1 folds, Hero?

leits
20.01.11, 14:43
Krt mitu korda kustutanud oma teksti, ma vist siiki paneks otsa, kuna UTG ranges on imo enamus PP ning meile on ka kerge FE veel, samas kui fish shoveb vms tuleks vist callida ...

variatsioon
20.01.11, 14:44
EP PFR 13%? 3bet pres.

aga asplayed c flop.
ja turnis võib c/betida/r :)

Spewmonkey
20.01.11, 15:04
UTG+1 foldis jah? Calliks flopi, et fishi sees hoida imo.

Pahvak
20.01.11, 15:05
Krt mitu korda kustutanud oma teksti, ma vist siiki paneks otsa, kuna UTG ranges on imo enamus PP ning meile on ka kerge FE veel, samas kui fish shoveb vms tuleks vist callida ...

Kui fish shoveb on eriti magus. Regi vastu pead ka raise/callima imo.


EP PFR 13%? 3bet pres.

aga asplayed c flop.
ja turnis võib c/betida/r :)

Pre 3betiga foldiks kindlasti piisavalt asju välja nende vastaste vastu (fold to 3bet esimesel 67% ja teisel 62%), aga see poleks for value (AJs liiga hea käsi, et sqs/foldida näiteks, aga siin võib vist vaielda). Teisalt fish ilmselt ei calliks. Miks sulle raise ei meeldi? :)

Pahvak
20.01.11, 15:07
UTG+1 foldis jah? Calliks flopi, et fishi sees hoida imo.

Mulle meeldib ka vist call fishi sees hoidmise nimel, sest raise/call tundub väiksema +EV-ga. Aga UTG+1 foldis kus? :P

Spewmonkey
20.01.11, 17:18
Preflop: Hero is MP3 with Ahttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, Jhttp://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif
UTG bets $6, UTG+1 calls $6, 2 folds, Hero calls $6, 2 folds, SB calls $5, 1 fold

Flop: ($26) 2http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/spade.gif, 3http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif, 4http://www.flopturnriver.com/pokerforum/images/smilies/club.gif (4 players)
SB checks, UTG bets $18, UTG+1 does what? Hero?

Olin küll enne just ärganud, aga mulle tundub jätkuvalt, et mingi osa on puudu flopis.

Edit: kuigi ma ei oska seisukohta võtta praegu kas ja kuhu suunas see meie actionit mõjutab.

Pahvak
20.01.11, 17:48
Olin küll enne just ärganud, aga mulle tundub jätkuvalt, et mingi osa on puudu flopis.

Edit: kuigi ma ei oska seisukohta võtta praegu kas ja kuhu suunas see meie actionit mõjutab.

My bad tõesti. Olen vist suures õhinas selle ära kustutanud või on konverter vigast pannud. UTG+1 foldis.

qbj0hn
21.01.11, 00:18
NL200-s callitakse AJ-iga UTG raiset?

Pahvak
21.01.11, 00:19
Suited ju.

qbj0hn
21.01.11, 00:22
Ma ei töga siin midagi kuigi obv pole minu mängumaa,aga ma mäletan,et hulk aega tagasi mu esimene coach ütles,et kui sa teed preflop otsust broadway kaartidega siis ei oma see mingit tähtsust kas see on suited või mitte.
Selles suhtes,et ta ütles mulle,et on vale nii mõelda,et AKs-ga keevitaks 3beti otsa pre,aga AK-ga lihtsalt calliks.
Aga võta kinni.

Mul oli taoline käsi yxp2ev,et callisin ka AJ-siga UTG raiset flop oli AJ2 sain sisse ja vastasel oli AA ja sain ravi coachilt,et miks se callime UTG raiset AJ-iga.

/Sorry for hijack

qbj0hn
21.01.11, 00:26
Ok küsisin järgi ka kohe kahelt inimeselt kes mind on coachinud varem.Üks mängib NL200 ja teine NL400 regular.
Ja nad mõlemad ütlesid,et see ei tohiks otsust mõjutada preflop kas broadway kaardid on suited või mitte.
Yx nendest ytles esimese lausena mulle isegi,et "wtf that's stupid to think that way"
Lisaks sain ka enda coachilt ravi,et callisin AJs-iga UTG raiset NL50-s.

John 1:30 am
There was just a NL200 hand in forum and i asked from the guy is it standard to call UTG raise with AJ in NL200
And he told "But it's suited"
xxxx 1:31 am
thats why so many of your estonian friends look good with stats but are BE

Teine vend veel kes mängib NL400 ja suht tuntud 2+2s.

THE MATEUSZEK 1:33 am
AK should be played the same way suited or not IMO

See viimane käib siis pmst kõikide broadway kaartide kohta.

Pahvak
21.01.11, 00:30
Selle suitediga said küll praegu leveldatud. Blindil on fish ja ma mängin seda kui spekulatiivset kätt, mitte kätt, millega ma saan regularidelt 3 tänavat valuet. Samas fishi vastu on kõva value (TPTK näol) olemas. Miinuseks ongi see, et võime sattuda rasketesse olukordadesse.

AJo ja AJs erinevus on selles, et esimest ei anna mängida kui spekulatiivset kätt multiway potis, aga teist annab. Ehk saab mängida AJs=Axs. AKo vs AKs pole minu jaoks ka mingit vahet for obvious reasons.

EDIT: Üks lisapõhjus on see, et pot on multiway.

leits
21.01.11, 00:32
Ma ei töga siin midagi kuigi obv pole minu mängumaa,aga ma mäletan,et hulk aega tagasi mu esimene coach ütles,et kui sa teed preflop otsust broadway kaartidega siis ei oma see mingit tähtsust kas see on suited või mitte.
Selles suhtes,et ta ütles mulle,et on vale nii mõelda,et AKs-ga keevitaks 3beti otsa pre,aga AK-ga lihtsalt calliks.
Aga võta kinni.

Mul oli taoline käsi yxp2ev,et callisin ka AJ-siga UTG raiset flop oli AJ2 sain sisse ja vastasel oli AA ja sain ravi coachilt,et miks se callime UTG raiset AJ-iga.

/Sorry for hijack

kes see idikas ytle et ei loe aks suited v mitte , wtf?
iga asi mis % juurde toodab on ju€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€, mis mõttes ei loe ... loll arusaam imo

Pahvak
21.01.11, 00:38
Wtf, qbjohn. Hästi leveldasid ennast. Arvad tõesti, et ma callisin sellepärast, et see suited on?

qbj0hn
21.01.11, 00:39
Tee 2+2 teema leits kui ei usu ja arvad,et bs.Küsisin kolmelt inimeselt seda ja kõik andsid samad vastused.
Ja tegemist pole mingite random bbv tardidega vaid respekteeritud MSNL ja SSNL kasutajad 2+2-s ja tasemel mängijad.

Ja Leits ma ei ürita siin midagi omada vaid nõu anda mida mulle õpetatud on.

qbj0hn
21.01.11, 00:40
Wtf, qbjohn. Hästi leveldasid ennast. Arvad tõesti, et ma callisin sellepärast, et see suited on?

No ma ei saa enam aru kas level või mitte:D.
Aga pmst sain nii aru jah,et callisid selleprst,et suited.
Ja obv ma räägin regulari raise callimisest UTG-lt mitte mingi donkfishi.

leits
21.01.11, 00:47
mul on tunne et sa ei saa veel "reaalselt" aru, mis m2ngus toimub ,,, no offence

leits
21.01.11, 00:48
No ma ei saa enam aru kas level või mitte:D.
Aga pmst sain nii aru jah,et callisid selleprst,et suited.
Ja obv ma räägin regulari raise callimisest UTG-lt mitte mingi donkfishi.

wtf ... mis sa selle AJs pf teeksid siis, paneksid 3b ai v ... kamoon, lopeta see jama juba ...

kui sa sealt AJs ei calli, siis sa vist pea dolema meteoriidiga pihta saanud olema ,...

Pahvak
21.01.11, 00:50
No siin võib küsida, et 67s calliksid? AJs 3bet/foldida on ka natukene nadi. Coachile andsid ka vist liiga vähe infi - pole HU pot ja üks blind on fish.

qbj0hn
21.01.11, 00:55
wtf ... mis sa selle AJs pf teeksid siis, paneksid 3b ai v ... kamoon, lopeta see jama juba ...

kui sa sealt AJs ei calli, siis sa vist pea dolema meteoriidiga pihta saanud olema ,...

Kui kuskilt CO-lt tõstetakse on teine lugu kui UTG-lt.
Ei tuleks pähegi UTG regulari raiset kes on tight AJsiga never ever 3 bettida.Üldse AJ-iga 3 bettida kui kuskilt UTG,MP vms on raise tehtud.MP raiset calliks tõesti.
Ma ei viitsi vaielda siin.Ma isegi ei tõsta AJ-iga UTG-lt anyway ja kui vastased on veel tightimad statsid kui mul siis miks ma peaks callima ta raiset kui ma tean,et ma olen beat nagunii preflop juba most of the time.

qbj0hn
21.01.11, 00:57
No siin võib küsida, et 67s calliksid? AJs 3bet/foldida on ka natukene nadi. Coachile andsid ka vist liiga vähe infi - pole HU pot ja üks blind on fish.

Multiway potis kui mingi rohkem kui enamus lauas callib siis jah.Kui terve laud callib siis näen jah floppi või mingi 6-7 inimest kes ees callivad ka kuna oddsid.
Kui see käsi näeb floppi siis on see tingitud enamasti sellest kui ma tõstan CO-lt,BTNlt või sb-lt,et varastada selle käega.

Spewmonkey
21.01.11, 01:07
Nice hijack y0. "thats why so many of your estonian friends look good with stats but are BE" - kas selle autor on see "ülihea" vend, kes tegelikult ainult PL't biidib?

qbj0hn
21.01.11, 01:11
Ei.
Ja see vend keda maha teed ongi ülihea.
Ta põhimäng on 50 nagunii,mind ei huvita mis arvatakse,mind on ta piisavalt aidanud.
Ei osale enam siin threadis,koll ees.Üritasin lihtsalt nõu anda mida mulle õpetatud.

lenC
21.01.11, 07:39
Selles suhtes,et ta ütles mulle,et on vale nii mõelda,et AKs-ga keevitaks 3beti otsa pre,aga AK-ga lihtsalt calliks.

Tundub, et sina (ja su coachid?) ei saa päris meiepoolsele poindile pihta. Ma saan aru, et te arvate, et me arvame nii equitydifferenciali pärast? Just vastupidi - rohkem tuleb ette olukordi, kus tuleb suitediga callida ja sama offsuit handiga 3-bettida!

ja kui vastased on veel tightimad statsid kui mul siis miks ma peaks callima ta raiset kui ma tean,et ma olen beat nagunii preflop juba most of the time.
Aga nit UTG openit 22-ga callid? Miks küll?

Ja iroonilisel kombel, isegi kui me arvaks, et asi põhiliselt equitydifferenciali taga oleks, siis on vähemasti mänguteoorias olukordi, kus AKs=/=AKo
Näiteks üks suht igapäevane olukord:
NLHE $0.5/$1

UTG $100
UTG+1 $100
UTG+2 $100
MP1 $100
MP2 $100
CO $100
BTN $100
SB $100
BB $100

Hero is SB with XX

7 folds, Hero raises to $3, BB raises to $9, Hero raises to $21, BB raises to $100 and is all-in


Vastase kohta on sul selline read, et ta shoveb siin AINULT QQ+,AKs,AKo anna palun enda callingrange.


Wtf, qbjohn. Hästi leveldasid ennast. Arvad tõesti, et ma callisin sellepärast, et see suited on?
Ma arvan küll, et AJo oleks liiga thin call, küll aga squeezable :)


edit2: AK veits kehv näide, kuna see enamus olukorras autostackoff nagunii. Küll aga võin viidata edukale med-stakes ajalooga FR grinderile nimega Rainer, kes tihtipeale ei soovita mängida suited ja off suit hande samamoodi (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/196-Pokah-Strateegiline-artikkel-Preflop-M%E4ng)

qbj0hn
21.01.11, 08:15
See on vahe kas setmined või callid miski AJ-iga.Sest ta ei tõsta peaaegu kunagi sealt sitemat kui AJ.
Ja samas kui sa ütled,et kas ma callin 22-ga ka mdia ma loogiliselt võttes teen,et setmineda siis võiks juba K9ga ka callida selle loogika järgi?22 ja K9 on ju flip.Aga AJ on peaaegu alati taga regi UTG tõstest.

"Vastase kohta on sul selline read, et ta shoveb siin AINULT QQ+,AKs,AKo anna palun enda callingrange."

KK,AA.

qbj0hn
21.01.11, 08:18
edit2: AK veits kehv näide, kuna see enamus olukorras autostackoff nagunii. Küll aga võin viidata edukale med-stakes ajalooga FR grinderile nimega Rainer, kes tihtipeale ei soovita mängida suited ja off suit hande samamoodi (http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/196-Pokah-Strateegiline-artikkel-Preflop-M%E4ng)

Ei saa aru,mis mõttes AK auto stack off?Leveldad?
Eile oli käsi kus vend tõstis 2$ pre ma tegin KK-ga omakorda 6$ ja kolmas vend kelle statsid olid 10/6 mingi 1% 3bet 400 käe peale tegi miski 22$ ja ma muckisin.
Kuidas AK insta stack off on?Või ma panen lihtsalt lampi.NL5 ka ei stackita AK-ga pre ära normide mängijate vastu ei saa poindile pihta.
See on see sama sitt mis DN rääkis oma intervius,et postitatakse käsi online ja siis kõikidel inimestel on erinev arvamus.

Sorry hijacki pärast,vbl räägime teineteisest täiesti mööda.
Kogu jutt lühidalt on,et ei calli AJ-iga UTG raiset ja kõik.

lenC
21.01.11, 08:41
See on vahe kas setmined või callid miski AJ-iga.
Ja selles on ka vahe, kas sa callid AJs-ga või miski AJo-ga.


Sest ta ei tõsta peaaegu kunagi sealt sitemat kui AJ.
Ja samas kui sa ütled,et kas ma callin 22-ga ka mdia ma loogiliselt võttes teen,et setmineda siis võiks juba K9ga ka callida selle loogika järgi?22 ja K9 on ju flip.Aga AJ on peaaegu alati taga regi UTG tõstest.
Mu point oligi selles, et see "oled taga preflop" ei ole nii oluline, esiteks callides AJs-ga sa julgustad multi-way potil tekkimast ja nendes pottides on nutflushid and shit suht väärtuslikud, rääkimata aeg-ajalt drawga pottide maha võtmisest(nagu käsi OP-s ilma retardida) ja top-paarist showdownil. Isegi kui ma tahaks siin AJo-ga callida, siis see ei tähenda automaatselt, et ma A-high boardil(või mis veel hullem - J high boardil) 3 streeti callin.


"Vastase kohta on sul selline read, et ta shoveb siin AINULT QQ+,AKs,AKo anna palun enda callingrange."

KK,AA.
Ja valesti teed, 39,5% equityt vaja.
AA 84,1%
KK 57,2%
AKs 41,9%
QQ 40,2%
AKo 38,8%
JJ 36,2%


Ei saa aru,mis mõttes AK auto stack off?Leveldad?
Eile oli käsi kus vend tõstis 2$ pre ma tegin KK-ga omakorda 6$ ja kolmas vend kelle statsid olid 10/6 mingi 1% 3bet 400 käe peale tegi miski 22$ ja ma muckisin.
Kuidas AK insta stack off on?Või ma panen lihtsalt lampi.NL5 ka ei stackita AK-ga pre ära normide mängijate vastu ei saa poindile pihta.
See on see sama sitt mis DN rääkis oma intervius,et postitatakse käsi online ja siis kõikidel inimestel on erinev arvamus.
Ma lihtsalt hoidsin NL200 tooni üleval :) Loomulikult oleksin võinud paremini sõnastada, aga see on hea, et sa vähemalt kõiki asju nii must-valgelt ei näe.

Pahvak
21.01.11, 09:27
Ma arvan küll, et AJo oleks liiga thin call, küll aga squeezable :)


Mõtlen ise täpselt samamoodi. :)

Mis puutub coachidesse, siis ei piisa ainult 2+2-s spämmamisest ja nende msni lisamisest, vaid küsimusi neilt tuleb õigesti küsida. Võib küll veidi terav tunduda, aga mida sa lootsid saavutada kui kopisid selle msni vestluse koos breakeven tekstiga siia? Vastata pole vaja.

noname
21.01.11, 09:55
ma tahaks sõna võtta.

qbj0hn -
17/13 villiani UTG range EI OLE AINULT nuts ju.
Ma ei saa üldse pihta.
Mis statsidega Sa seal NL50 mängid? (mul PT3 teeb Housekeepingut).

Kui sul tableselekt korras on,siis AJ UTG tõstes oled sa blaindidel olevate fishide vastu alati positsioonis + nii nii palju palju kordi callivad fishid blaindidelt (obv,kuna nad juba on natuke raha sisse pannud ju) sinu raise PF.

MIKS foldid AJ UTGlt?
Kardad kellegilt 3beti?

Sorry pahvak for OT.Lihtsalt ma ei saa aru kurat.

meeldiks callida,aga siiski selliseid olukordi käes tõstan üle tavaliselt.

Pahvak
21.01.11, 10:03
Ei ole see nii OT sul midagi, noname. Pealegi on hea kui käethread saab rohkem tähelepanu.

noname
21.01.11, 10:25
jess.

Housekeeping tehtud.

Sain sellised statsid su kohta (teen su elu kergemaks):

qbj0hn

VPIP 11
PFR 8
Flop cbet 52%
PF 3bet 1% obv sa ei 3beti AJ (mitte kuskilt positsioonilt?!?!?)
Fold to PF 3bet 87%

6000.kätt.

nende statsidega tõesti ei mängi sa päris palju vahvaid käsi.

ristijeesus
21.01.11, 10:34
Kui coachi statid on 11/7 3bet 2, siis õpilaseltki midagi palju enamat oodata oleks liig.

qbj0hn
21.01.11, 12:49
Kui coachi statid on 11/7 3bet 2, siis õpilaseltki midagi palju enamat oodata oleks liig.

Mul on 15/13 mingi 350k käe peale muidu.3 bet 4.2% peaks olema.
Ja ta ei õpeta mulle nii tightilt mängima,tal on lihtsalt stiil juba välja kujunenud kuna ta jääbki obviously sinna NL50 NL100 limiiti kuna tal on perekond ja pole võimalik kõrgemale liikuda.ta mängib iga kuu pea 100k kätt ja 4bb/100 toidab ilusti ta ära.
Igaühe oma asi kuidas mängivad ju?

qbj0hn
21.01.11, 13:04
jess.

Housekeeping tehtud.

Sain sellised statsid su kohta (teen su elu kergemaks):

qbj0hn

VPIP 11
PFR 8
Flop cbet 52%
PF 3bet 1% obv sa ei 3beti AJ (mitte kuskilt positsioonilt?!?!?)
Fold to PF 3bet 87%

6000.kätt.

nende statsidega tõesti ei mängi sa päris palju vahvaid käsi.

Väga inetu nüüd,et Pahvaku threadi suutsin ära rikkuda,aga kui sind tõesti huvitab siis mu statsid on sellised NL50,esimesed 10k kätt.
http://img547.imageshack.us/img547/9088/nl50d.jpg (http://img547.imageshack.us/i/nl50d.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

3bet ja CO steal ja c-bet on veel natuke väike kuna harjun veel limiidiga.Aga NL25-s on mul c-bet mõlemal kuskil 70% ja CO steal ja BTN steal on kuskil 25% VPIP.
Mai tia kus kohast see 11/8 pärit on.

leits
21.01.11, 13:16
N2ha on et OOP sulle meeldib ikka mängida, seda õpetas ka sulle :D?

qbj0hn
21.01.11, 13:18
ma tahaks sõna võtta.

qbj0hn -
17/13 villiani UTG range EI OLE AINULT nuts ju.
Ma ei saa üldse pihta.
Mis statsidega Sa seal NL50 mängid? (mul PT3 teeb Housekeepingut).

Kui sul tableselekt korras on,siis AJ UTG tõstes oled sa blaindidel olevate fishide vastu alati positsioonis + nii nii palju palju kordi callivad fishid blaindidelt (obv,kuna nad juba on natuke raha sisse pannud ju) sinu raise PF.

MIKS foldid AJ UTGlt?
Kardad kellegilt 3beti?

Sorry pahvak for OT.Lihtsalt ma ei saa aru kurat.

meeldiks callida,aga siiski selliseid olukordi käes tõstan üle tavaliselt.
Eluaeg AJ-i UTG-lt foldinud,kui just laud super hea ja fishine pole ja olen enam kui kindel,et saan halvematelt kätelt calli.
Kui ma tõstan rege täis lauas AJ-iga preflop siis on see enam kui kindel,et callib mind ainult parem käsi kui AJ.Enamus inimesi ei calli seal UTG raiset mingi pasa ässaga nagu AJ või A10.Olen isegi AQ foldinud väga nit UTG raise peale.
Jah vabandused,ei märganud neid 17/13 statse,siukse vastu tõesti callin AJ-iga ka raise vast ära.

qbj0hn
21.01.11, 13:20
N2ha on et OOP sulle meeldib ikka mängida, seda õpetas ka sulle :D?

Ei,esimesed shotid alles pole veel reviewi teinud,küll ära parandan.
Pmst lambist ilgud?Mis kõik kes siin on lambist seda el ninot siin ravinud arvavad,et ta on siis sitt mängija w?Ja sitt coach?
Peaksite ta welli siis SSNL-is lugema ja ma arvan,et olen õnnega koos,et talt õpetust saan.

leits
21.01.11, 13:21
Ilmselgelt kõigil on meees veel su kuulas copy-pasted tema jutust, mis oli lihtsalt halenaljaks .. :D

Aga okei aitab kyll OTst

qbj0hn
21.01.11, 13:22
Ilmselgelt kõigil on meees veel su kuulas copy-pasted tema jutust, mis oli lihtsalt halenaljaks .. :D



Ei saa aru.

pikk28
21.01.11, 13:22
11/8 stiil tuleb sellest, kui sa mängid 8-9 inimesega lauas.
Pane HEM-is filter peale at least 8 players ja vaata mis statsid sul on.
17/14 stiili mängid 2-9 inimesega lauas keskmiselt ehk siis HU ja 3-5 inimest tõstab stiili mehiselt
sa pole ainus

qbj0hn
21.01.11, 13:25
Ma ei saa aru mis kõik pauguvad umbes.Ütlesin midagi valesti w?Küsisin lihtsalt miks AJ-iga UTG raiset callid,kuna ise seda ei tee ja finito.3 bettige siis edasi UTG ja MP raisesid AJ-iga ja elu on lill.

pikk28
21.01.11, 13:26
mina ei paugu

leits
21.01.11, 13:28
Ma ei saa aru mis kõik pauguvad umbes.Ütlesin midagi valesti w?Küsisin lihtsalt miks AJ-iga UTG raiset callid,kuna ise seda ei tee ja finito.3 bettige siis edasi UTG ja MP raisesid AJ-iga ja elu on lill.

kas sa sellests aad aru, et see on multiway?

qbj0hn
21.01.11, 13:29
Ma tean.Normaalseid inimesi on ka veel alles.
Avaldasin arvamust lihtsalt ja küsisin.Selle peale ravitakse mu statsid täiesti ära ja lisaks veel coach ravitakse ära kuigi kodanik on väga hea mängija.
Täielik bs ikka.

qbj0hn
21.01.11, 13:30
kas sa sellests aad aru, et see on multiway?

Jah meeletult suur multiway pot on küll nüüd jah.Oled 3as caller potis ja ega sa ette ei näe kas sb või teised sõbrad peale sind ka callivad.

leits
21.01.11, 13:31
sa oled idioot, või m2ngid lolli? mis sa mõtled multiway on sinu jaoks kui 9 inimest on potis v

qbj0hn
21.01.11, 13:33
sa oled idioot, või m2ngid lolli? mis sa mõtled multiway on sinu jaoks kui 9 inimest on potis v

Ei.
Ja sry Pahvak ma ise ei pannud kohe statse tähele,et 17/13 selle calliks tõesti,aga kui mingi 11/7 ikka tõstab UTG-lt läheb AJ insta foldi.

Pahvak
21.01.11, 15:08
Ma võin ausalt öelda, et ma olen ikka suht nitiste preflop statidega kui laud on 7-9 handed. Kogu aeg mõtlen, et äkki peaks seda olukorda parandama kuidagi, aga samas PL/NL100s ma ei näe sellel pointi kui 7-9 inimese lauas on mu winrate 4-5bb/100 viimased 100k kätt. Oma osa on sellel muidugi ka selles, et ma bumhundin, aga so what? Pealegi ei tule suur osa rahast nagunii preflop. Loosemaks on raske minna ka kui nt. fishiga ühel laual HU-d taguda.

Ja qbjohn, adfaEl Ninofadfa ei ole kindlasti NL100s hea reg. :) Ma saan aru, et ta toidab pere ära ja teenib normaalselt + ta ei ole kindlasti see raha, mille pärast ma lauda istun. Kindlasti on ta minust parem selles, et ta suudab rohkem volüümi näidata. Igale oma. Aga hea ta ka pole. Ma isegi natukene mõtleksin, et kas ma tahaks endale coachiks NL50 tüüpi, kes NL100s on breakeven.

qbj0hn
21.01.11, 15:37
Mnjah.Mingiaeg vahetan nagunii,aga ta on teinud minust degenist võitva mängija ja ma olen rahul.
Samas ma leian,et PL50 winrate 600k käe peale 6bb/100 ja NL50 500k peale 4bb/100 pole ülce paha,ning PL100 winrate 8bb/100,NL tundub kusine tõesti.
Ma leian,et 5bb/100 1.4 miljoni käe peale pole ülce paha.
Nanonoko on oma kõrgeimas regulaarselt mängitavas limiidis break even,kas ta on siis sitt mängija?

Spewmonkey
21.01.11, 16:06
http://images.tribe.net/tribe/upload/photo/454/dbe/454dbe4b-6a87-4e0d-8c0d-5ff7b6ca9569

noname
22.01.11, 01:37
qbj0hn - ma ei mõelnud neid statse välja:
http://www.upload.ee/image/1068604/sss.PNG


Ei.
Ja sry Pahvak ma ise ei pannud kohe statse tähele,et 17/13 selle calliks tõesti,aga kui mingi 11/7 ikka tõstab UTG-lt läheb AJ insta foldi.

Mis nali:)
kirjutada siia threadi mingi 18.postitust ja siis avastada,et vend on hoopis 17/13 statsidega (mitte 11/7 statsidega*)...

Well played:rolleyes:

pwndre
22.01.11, 01:40
Mnjah.Mingiaeg vahetan nagunii,aga ta on teinud minust degenist võitva mängija ja ma olen rahul.
Samas ma leian,et PL50 winrate 600k käe peale 6bb/100 ja NL50 500k peale 4bb/100 pole ülce paha,ning PL100 winrate 8bb/100,NL tundub kusine tõesti.
Ma leian,et 5bb/100 1.4 miljoni käe peale pole ülce paha.
Nanonoko on oma kõrgeimas regulaarselt mängitavas limiidis break even,kas ta on siis sitt mängija?

kuuleole vait sittt

qbj0hn
22.01.11, 01:48
kuuleole vait sittt

Suu kinni,kui midagi tarka öelda pole ja tühjakohapealt kangutad siin.
Kirjutasin midagi valesti,et oli vaja siuke lause öelda?

lenC
22.01.11, 02:25
Proovi neid kommentaare mitte väga hinge võtta ja kasuta vajadusel "report post" funktsiooni.

qbj0hn
22.01.11, 02:28
Okay.
Ei saa aru lihtsalt inimestest.Reede õhtul tõmbavad nina täis kindlasti ja siis ise pole sõna võtnudki ja lennatakse siukeste lausetega peale.Kõvad mehed mis muud.

alaska
22.01.11, 02:45
Läheks käega edasi? Call pole paha minuarust. fish võiks shoveda ja UTG callida, siis on nagu oddsid olemas?

Pahvak
22.01.11, 09:48
Läheks käega edasi? Call pole paha minuarust. fish võiks shoveda ja UTG callida, siis on nagu oddsid olemas?

See oleks ka hea jah.

noname
22.01.11, 09:57
Kirjutasin midagi valesti,et oli vaja siuke lause öelda?

täpselt nii...

qbj0hn
22.01.11, 10:00
täpselt nii!

sm112 olen!

Ei mõista,mida ma valesti ütlesin?
Selle peale,et winratest räägin,ütleb tüüp,et ole vait sitt vms.
Wat ausalt.

sm112
22.01.11, 10:01
Ma ei postita kunagi kellegi teise nime alt ja Timo võiks banni saada selle eest imo.

noname
22.01.11, 10:26
Ma ei postita kunagi kellegi teise nime alt ja Timo võiks banni saada selle eest imo.

I will never too that again:(

freeroll for hug?

vapsik
22.01.11, 10:30
Ok küsisin järgi ka kohe kahelt inimeselt kes mind on coachinud varem.Üks mängib NL200 ja teine NL400 regular.
Ja nad mõlemad ütlesid,et see ei tohiks otsust mõjutada preflop kas broadway kaardid on suited või mitte.
Yx nendest ytles esimese lausena mulle isegi,et "wtf that's stupid to think that way"
Lisaks sain ka enda coachilt ravi,et callisin AJs-iga UTG raiset NL50-s.

John 1:30 am
There was just a NL200 hand in forum and i asked from the guy is it standard to call UTG raise with AJ in NL200
And he told "But it's suited"
xxxx 1:31 am
thats why so many of your estonian friends look good with stats but are BE

Teine vend veel kes mängib NL400 ja suht tuntud 2+2s.

THE MATEUSZEK 1:33 am
AK should be played the same way suited or not IMO

See viimane käib siis pmst kõikide broadway kaartide kohta.

Ma küll mängin päris mitmetes olukordades vastavalt sellele, kas broadway on suited või mitte. Väga ei usu, et sellepärast nüüd BE oleksin.

E: Huvi pärast vaatasin ja leidsin AQ, AJ, AT ja KQ puhul on suited ja offsuit puhul vähemalt minul winrate suurus vägagi märgatavalt erinev. Vbla mängin offsuit käsi tagasihoidlikumalt kui peaks, aga super coachide väidete taga peituvat loogikat või statistikat tahaks ikkagi näha.

noname
22.01.11, 10:33
Ei mõista,mida ma valesti ütlesin?
Selle peale,et winratest räägin,ütleb tüüp,et ole vait sitt vms.
Wat ausalt.

winrate sul on ju olematu.
lihtsalt oled vales kohas,valel ajal.IMO (see teema siin obv).

qbj0hn
22.01.11, 12:22
winrate sul on ju olematu.
lihtsalt oled vales kohas,valel ajal.IMO (see teema siin obv).

Suhtumine on sul olematu.
Ma rääkisin ülce coachi winratest kui ilguti kui tähele panid.
Ja ära pane segast ja räägi asjadest millest sul aimu ei ole.(minu winrate ntx)Kui ma siuke fish olen võime HU-d teha kui soovid nii palju kui ise soovid 50-s,easy money ju?Võin ööläbi lasta kui soovid.
Ja mis mõttes valel ajal vales kohas,olen seal kus tahan lol,avalik foorum gt*o.Mis toodang käib ma ei saa aru.Ela ennast mujal välja.
Nvm bannin ära ennast siit foorumist mingiks ajaks,koll ees,et täiesti umbes mölisetakse,ei viitsi ennast tilti ajada.
Ja tule istu mu laudadesse siis maailma parim mängija,jään ootama.
Cya.

pwndre
23.01.11, 14:15
Ma ei mölisenud, palun siiralt vabandust nii sinu kui kaasfoorumlaste ees, et tõin päevavalgele fakti, et oled sitt.
Tundud väga mõistlik noormees. Ja kas see "VÕIN ÖÖLÄBI KAH LASTA SEST OLEN NII KÕVA VEND" kehtib ka minule ?
Keegi võiks mulle ta SN ja pokkeritoa nimed öelda.

Aitäh lugemast,
(K) (L)

fyte
23.01.11, 15:38
Ma ei mölisenud, palun siiralt vabandust nii sinu kui kaasfoorumlaste ees, et tõin päevavalgele fakti, et oled sitt.
Tundud väga mõistlik noormees. Ja kas see "VÕIN ÖÖLÄBI KAH LASTA SEST OLEN NII KÕVA VEND" kehtib ka minule ?
Keegi võiks mulle ta SN ja pokkeritoa nimed öelda.

Aitäh lugemast,
(K) (L)
http://www.pokertableratings.com/fulltilt-player-search/qbj0hn

janek174
23.01.11, 20:39
Ma ei mölisenud, palun siiralt vabandust nii sinu kui kaasfoorumlaste ees, et tõin päevavalgele fakti, et oled sitt.
Tundud väga mõistlik noormees. Ja kas see "VÕIN ÖÖLÄBI KAH LASTA SEST OLEN NII KÕVA VEND" kehtib ka minule ?
Keegi võiks mulle ta SN ja pokkeritoa nimed öelda.

Aitäh lugemast,
(K) (L)

Selliste postide pärast mina strateegia foorumites sõna ei võtagi...

pwndre
23.01.11, 22:46
Selliste postide pärast mina strateegia foorumites sõna ei võtagi...
Ma ei avaldaks enda arvamust nii otsekoheselt kui mingi ilmselge fish tuleb räägib asjadest mida ta ei taju, ja siis ketrab ja ketrab enda pa*avilla edasi.

vabandan järjekordse offtopicu pärast!!!!!!!!!!!!!!!!