PDA

View Full Version : Click2Pay



groams
14.01.09, 18:43
Tere!

Tegin withdrawali 553€le Click2Payst. Saadeti mulle tšekk, mis on mingi Saksamaa kommerzbanki oma.
Täna läksin panka sellega ja seal vaadati, et ühtegi turvariba peal ei ole, aga saadeti edasi kuskile ekspertiisi, et kas on päris tšekk.
Öeldi, et läheb kuni kuu aega.
Et kas kellelgi on varem olnud sellised kogemusi?

Ette tänades!

Lutzky
14.01.09, 19:22
Pankades ongi selline poliitika tšekkide puhul. Ehk arvesta minimaalselt 2 nädalaga.

L.

hotcocacola
14.01.09, 19:23
minu paar tuttavat on samuti võtnud tsekki kuskilt pokkeritoast ning selle saabumisel öeldi, et läheb veel kuskil kuu aega.
Btw...tsekk ise tuli ka mingi 3-4 näd.

Kusagil siin foorumis oli taoline arutelu (vist/või oli see pokernewsis), seal räägiti ka täpselt sama nagu ma üleval pool :)

groams
14.01.09, 21:20
Just see teeb muret, et pangast öeldi, et see tsekk on imelik, sest ühtegi turvariba ei ole peal.
Keegi selle kohta ei oska midagi öelda?

Lutzky
14.01.09, 21:27
ei mäleta, kuidas minu Western Unioni check välja nägi. Mmm...minu arust oli ka üsna lihtne. Tellerilt aga ma mingit kommi ei saanud.

L.

Tigrano
14.01.09, 23:41
Olen ühe korra raha välja võtnud tsekiga, ning tsekk oli tõesti täiesti tavaline ei näinud seal küll mingeid turvaribasi. Usun, et probleeme ei teki, sest kontrollimisel saadakse kinnitus, et asi on ehtne, lihtsalt see tsekiga jauramine võtab tohutult aega.

ranka
15.01.09, 04:03
Just see teeb muret, et pangast öeldi, et see tsekk on imelik, sest ühtegi turvariba ei ole peal.
Keegi selle kohta ei oska midagi öelda?


Huinja, ära põe. 3-4 nädalat ja rahad on käes, isegi kui tsekk on vale või kehtetu, küsid click2pay-st uue checki.

Aga ülidselt ära checkidega mölla, sest aja-, närvi - ja raha kulu on kõige suurem.

groams
15.01.09, 07:17
Suured tänud kõigile vajaliku info eest!
Eks ma jääng siis ootama.

Marek K.
15.01.09, 07:57
Click2payst k6ige lihtsam ju oma krediitkaardile cashoutida või teine võimalus et tellid 10$ eest click2pay kaardi, millega saad 1kõik millisest automaadist raha välja (ainult ei oska öelda palju feed) aga kindlasti tshekiga ka miskid feed.

teerajaja
28.09.09, 01:27
Kas nad võtad mõne % fee ka vahelt kui liigutada raha ühelt saidilt teisele ?

Marek K.
28.09.09, 09:58
ei

marguzz22
28.09.09, 14:20
Miks üdlse jamada selliste asjadega?

teerajaja
28.09.09, 21:19
Päris kiirest tuli raha üle PS to click2pay, kusagil 4h.

volpriit
13.10.09, 14:17
moneybookers lihtsam pole? PS to manibuuker käib üsna kiirelt ja MB to pangakontole juba järgmisel päeval (vähemalt viimasel ajal on kiire olnud)

teerajaja
29.12.09, 23:28
Pole väga populaarne click2pay siin foorumis, paljud üldse kasutavad ? ja ega vahepeal pole oma usaldatavust kaotand, hetkel näiteks ei lase sisselogida. Aga muu sait on üleval.

makz
30.12.09, 00:31
Olen ühe korra kasutanud, siis kui everesti depo tegin kunagi. Kõik toimis ilusti. See verifitseerimine jms. tundus mulle küll natuke imelik, kui kell 3 öösel helistati, kuigi tegelikult selles midagi halba ju ei ole kui nad turvalisusele rõhuvad. Regulaarselt ei kasuta, nii et rohkem ei oska öelda midagi.

Marek K.
30.12.09, 01:01
olen sitaks kaua kasutanud ja töötab hästi. kuigi pangakaarti ootan küll juba päris kaua...