PDA

View Full Version : TT 375r boardil



Jennifer
21.01.11, 14:47
Poker Stars $0.02/$0.05 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1133808 (http://www.handconverter.com/hands/1133808)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

BTN: $15.16
Hero (SB): $5.00
BB: $5.00
UTG: $5.07
MP: $5.00 12/10/5.7 ja 456 kätt
CO: $13.28


Mida selliste olukordadega teha?
Callin pf pocketitega ja siis on mul flopis ülepaar. Tunnen, et põletan sellistes olukordades korralikult raha. Milline oleks õige liigutus? Lihtsal check-fold?

Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with T :club: T :spade:
1 fold, MP raises to $0.20, 2 folds, Hero calls $0.18, BB calls $0.15

Flop: ($0.60) 3 :heart: 7 :club: 5 :diamond: (3 players)
Hero bets $0.35, BB folds, MP calls $0.35

Turn: ($1.30) 9 :diamond: (2 players)
Hero bets $1, MP calls $1

River: ($3.30) J :heart: (2 players)
Hero checks, MP checks

timz0333
21.01.11, 15:18
Ma ck/c-iks sama liini pidi. Ma ei tea kas NL5 on mütet, aga turnis võid ck/r ja oma paari pm blufiks pöörata sellise niti vastu, sest ta suudab siin parema käe külma kõhuga maha panna.

Jennifer
25.01.11, 16:52
Jätan su nõuande meelde Timz. Kuna keegi rohkem midagi ei ole arvanud, siis käega ise juhtus nii:


Final Pot: $3.30
Hero shows T :club: T :spade: (a pair of Tens)
MP shows K :diamond: K :club: (a pair of Kings)
MP wins $3.14
(Rake: $0.16)

veeretas
26.01.11, 21:29
ch callida saab flopis eeldusel, et vastane cbetib. Kuna vastane on nit siis mai usu, et ta siin AK/AQ tüüpi käega cbetib kahe vastase vastu, ehk kui betib siis oleme beat. Ja kui oleme ees siis ei tahaks talle tasuta kaarti anda + BB ranges on ohtralt käsi millelt valuet võtta kui MP foldib. Seega isiklikul väga meeldib hero liin, sest puhtalt minema minna oleks liiga nõrk, aga betiks 0.40 ja kui actionit saan MP poolt, siis annan alla ja proovin maha checkida. Aegajalt, kui on read, et oskab foldida, võib proovida teda AA/KK pealt maha jooksutada ch/r-ga vms aga leian, et NL5 ei tohiks see olla eluliselt vajalik, et normaalset winratet näidata.

KeRRRt
27.01.11, 09:13
kaotasid pmst. ju miinimumi. ise oleksin vast flopis check callinud ja turnis leadinud välja, aga väiksemalt. river check. tore, kui nitil selline käsi ju :)

Rigged
28.01.11, 10:49
Check calli flop, checkraisema ära kohe kindlasti hakka, inimesed ei anna reppi ja ei foldi oma KK/AA ära, eriti 6 maxis

Mikrolimiidis EI OLE VAJA leveldama hakata, mängida tuleb straightforward ja raha tuleb.

q_q
30.01.11, 18:54
miks ei ütle kuidas bb mängib? sellest oleneb ju flopi mäng ffs

q_q
30.01.11, 20:48
hey jennifer

vaatasin su blogi aga ei leidnud kohta kuhu kirjutada ja pm ka ei taha saata, sest sellest võib ka paljudele teistele kasu olla, hehe

kohe teist lauset lugedes oli gg. miks mängid 4-6 lauda? 4 saan veel kuidagi (tegelt ei saa aga for argument sake) aru aga 6!! nii ei lähe

sul pole 5nl-s korralik winrate ette näidata niiet kuidas sa jõuad 6el laual mängides notesi teha ja laudu selectida? pmslt võimatu

tahad cheeseburger stakest välja ronida siis tee nii:

mängid nüüdest max 2 lauda. laudu soovitan ise avada, siis saad kõige fishisemad lauad. pole pokerstars mänginud aga proovi laudu avades katsetades leida seat mis kõige rohkem +ev, ehk siis mis seati istuda et fishid sinu lauda tulles istuksid sinust paremal (full tiltis on see nt top left seat)

kuna nüüd mängid 2 lauda siis saad table selectida niiet sinust paremal oleks vähemalt üks loose passive fish. sellisest lauast mine kohe ära kus vasakul istub fish ja ülejäänud lauas regid. fishil on koguaeg sulle positsioon ja regidega vahetad blinde ja coolerid üksteist ja maksad rake-i, täiesti mõttetu. ja kui teed laua ja fish istub vasakule sinust siis mine korraks ära ja vaheta seati ja istu tema paremale

ok nii, statsid

3bet % natuke liiga suur 5nl jaoks. ülaltoodud õpetuse järgi mängides peaksid pmslt ainult fishidega mängima ehk sul lihtsalt ei teki võimalusi light 3betida + otsi võimalusi kus fishiga pot mängida premium kätega

nt sul jj btnil ja fish limpib mp-lt ja mingi teine reg isob teha co-lt siis flati in position sest kui 3betid siis suur võimalus et fish foldib (seda me ei taha!) [kui read et ta ei foldi siis obv 3beti] ja mängime ainult regi vastu kellel ka pmslt oop 3bet calling range puudub niiet raiskame pmslt jj ära 3betides kuigi flatides saaksime 3 street of value fishilt txxxx boardil kui tal t4o

vs 3bet call % on rämedalt suur! huge leak siin! mis asjadega sa 3bet flatid? tt,jj,aq kõik snap foldi kui reade pole ja unknown 3betib, ükskõik mis positioon. isegi btn vs blinds. need lihtsalt mängivad üli pasalt 3bet potis kus sa pmslt bluffcatchid ainult ja ma ei usu et 5nl nii palju bluffitakse

täiesti vabalt võib nii mängida ja ma karanteerin see +ev
utg,mp raise/fold qq,ak
co raise/4bet/stackoff qq,ak kui btn 3betib, kui blindid siis flati in position ja mängi postflop (qq overpair, ak top pair võid alati bustoks minna)
btn flati qq,ak in position
ülejäänud käed snap fold

sqz % ka liiga suur, sul ei tohiks üldse võimalusigi olla et squeezeda 5nl-is. light squeeze unusta üldse ära ja igast käed nagu aj,aq,tt,jj flati preflop. neid squeeze jaoks raisata täielik lollus

flop cbet võiks mingi 60% olla. muidu see hea märk et see väike on aga 50% natuke liiga väike. proovi cbetida paired, dry boarde. turni cbet hea et barreldad

rohkem statsidest eriti välja ei loe aga üldiselt:

proovi in position fishe marginal kätega isoleerida ja postflop rohkem value bettida
nt iso j9o-ga flop qj8ss turn 7x river xx kui fish check/callib võid siin vabalt 2 street valuet võtta saad calle sitematelt j-delt, 8delt, gutshotidelt, flushdrawidelt. river checki tagasi kui ei improve

loodan et aitab

camu
31.01.11, 18:42
Solid post. Olen pmt kõigega nõus.

Jennifer
05.02.11, 11:54
....täiesti vabalt võib nii mängida ja ma karanteerin see +ev
utg,mp raise/fold qq,ak
co raise/4bet/stackoff qq,ak kui btn 3betib, kui blindid siis flati in position ja mängi postflop (qq overpair, ak top pair võid alati bustoks minna)
btn flati qq,ak in position
ülejäänud käed snap fold
.....


Mida sa sellega tahad õelda?
Et kui olen utg, mp raisin ja saan 3beti siis foldin qq, ak?
Co teen raisi, saan 4beti, siis mängin stackidele qq, akga

Ma ei saanud vist väga sellest aru. Oleksin tänulik, kui mulle blondile, lahti kirjutaksid :D


Tegelikult jõuan küll 6 lauda mängides note teha ja table selectida. Kahe lauaga on jõuan nad lasta ptrist läbi ja veel kaks korda nende käigud üle mõelda. Neli on selles suhtes optimaalne, et ei hakka igav ja saan rahulikult table selectida ja note aeglaselt kirjutada.
Aga sinu kirjutatust sain aru, et pean rohkem flattima. Hetkel ei ole see minu arsenalis üldse eriti. Aga mu 3bet on ka sellest suur, et väga paljud NL5 teevad minbette. Kuidas nendega tuleks käituda?
Nt olen CO, MP tõstab 2xbb siis reraisin mina teda 8-10bb. Usun, et mu reraisiks on 99+, AJs+ umbes. Aga see oleneb kindlasti ka väga palju mängu flowst.

q_q
05.02.11, 12:56
Mida sa sellega tahad õelda?
Et kui olen utg, mp raisin ja saan 3beti siis foldin qq, ak?
Co teen raisi, saan 4beti, siis mängin stackidele qq, akga

Ma ei saanud vist väga sellest aru. Oleksin tänulik, kui mulle blondile, lahti kirjutaksid :D

jah aga see käib regide vastu readless, kui fish 3betib siis oleneb täiesti mängijast/readidest

kui sinusugune tight mängija raiseb utg või mp siis ei hakka üksi (hea) reg sind aq-ga jne 3betima sest see keerab nende käe blufiks. niiet kui saad 3bet siis eelda ranget qq+,ak kuid väga tihti on see range ainult kk+

niiet utg-lt ja mp-lt qq ja ak-ga stackide peale mängides on see pmslt isegi kaotav mäng sest rake nendes limiitides on nii suur et sa ei tee tasa seda kui ta 4betile foldib

kui oled co ja button 3betib sind siis 4bet/stack off qq,ak
aga kui blindidest tuleb 3bet siis flati qq ja ak in position

ülejäänud käed (tt,jj,aq) fold!! aga kordan üle et see on readless! kui näed et keegi 3betib nt aj või 99 blinds vs btn siis võid hakata jj,aq jne flatima btn-lt aga kui sellist readi pole siis eelda et nad 3betivad jj+,aq ja sellise range vastu tt-jj ja aq-ga mängida on kindel -ev ilma initsatiivi ja post flop readideta

posti teisele poolele vastan hiljem praegu aega pole

q_q
05.02.11, 16:12
Tegelikult jõuan küll 6 lauda mängides note teha ja table selectida. Kahe lauaga on jõuan nad lasta ptrist läbi ja veel kaks korda nende käigud üle mõelda. Neli on selles suhtes optimaalne, et ei hakka igav ja saan rahulikult table selectida ja note aeglaselt kirjutada.
Aga sinu kirjutatust sain aru, et pean rohkem flattima. Hetkel ei ole see minu arsenalis üldse eriti. Aga mu 3bet on ka sellest suur, et väga paljud NL5 teevad minbette. Kuidas nendega tuleks käituda?
Nt olen CO, MP tõstab 2xbb siis reraisin mina teda 8-10bb. Usun, et mu reraisiks on 99+, AJs+ umbes. Aga see oleneb kindlasti ka väga palju mängu flowst.

kahtlen, et jõuad. sirvi koguaeg hand history ja tee note-sid ka nende käte kohta kus ise ei osale. vaata mis betsized neil value/bluff kätega on. enamustel 5nl regidel on betsize tellid, sest (nagu õige ongi) keegi ei pane neid tähele. aga sina võiksid ju

ma prooviks jah rohkem flattida, aga nagu sa ütlesid see oleneb paljudest asjadest

kes minraisevad? fish või reg? ise küll ei pannud sellist asja tähele kunagi. 99-tt, aj jne selliseid käsi ma ise ei 3betiks peaaegu kunagi sest väga raske on sitematelt kätelt calle saada. võid mingi hand history postitada kus 3betid aj,99 vms siis võibolla parem seletada

ja enne rääkisid et raise/foldid qq,ak utg ja mp. mis tähendab ka seda et sa ise ka ei 3beti neid käsi late position vs early position

nt sul qq small blindis. mp-lt avab mingi 15/13 nit, siis 3betides jällegi pmslt ta jätkab ainult qq+,ak-ga ehk siis jällegi väga harva saad rahad hästi sisse. kas oled dominated või flippad ak vastu ja maksad rake. parem flati (isegi oop) ja mängi wide-ma range vastu

a ja btw ma kahtlustan et sa ei oska valuebettida hästi (ühest teisest teemast kus limped potis 2 paari said) niiet võid siia sitaks kästi postitada kus sa arvad, et ei saanud max value. võin kõik üle vaadata

noname
05.02.11, 20:22
kohe teist lauset lugedes oli gg. miks mängid 4-6 lauda? 4 saan veel kuidagi (tegelt ei saa aga for argument sake) aru aga 6!! nii ei lähe

sul pole 5nl-s korralik winrate ette näidata niiet kuidas sa jõuad 6el laual mängides notesi teha ja laudu selectida? pmslt võimatu




Kuidas Sa saad öelda,et 6el laual mängides ei jõuta tableselectida ja notesi teha?

q_q
05.02.11, 20:51
Kuidas Sa saad öelda,et 6el laual mängides ei jõuta tableselectida ja notesi teha?

vb sellepärast et sa mängid fullring 13/11 ma 6max (avg players lifetime 4.5) 32/25?

noname
06.02.11, 19:25
vb sellepärast et sa mängid fullring 13/11 ma 6max (avg players lifetime 4.5) 32/25?


no jääme siis ootama siia mängijat,kes mängib 42/36 statsidega.
tema vast arvab,et ühel laual oleks mõttekam mängida.

Sa jõuad ise ka rohkematel laudadel mängida,kui 2...
või oled lihtsalt aeglane!

Sorry Jenny for OT.

q_q
06.02.11, 19:52
no jääme siis ootama siia mängijat,kes mängib 42/36 statsidega.
tema vast arvab,et ühel laual oleks mõttekam mängida.

Sa jõuad ise ka rohkematel laudadel mängida,kui 2...
või oled lihtsalt aeglane!

Sorry Jenny for OT.

tra ma ei viitsi sinuga vaielda, tee mis tahad. ma pole öelnudki et see võimatu on aga vaevalt 5nl mängija kellel pole winrate-gi ette näidata seda suudab

fakt on see et 2-el laual mängides õpib ta kiiremini kui 6-el laual, mis oligi minu point. mitte see, mitmel laual sina või mina mängida suudame

ja see 42/36 statside comment oli küll väga mööda

noname
06.02.11, 20:51
tra ma ei viitsi sinuga vaielda, tee mis tahad. ma pole öelnudki et see võimatu on aga vaevalt 5nl mängija kellel pole winrate-gi ette näidata seda suudab

fakt on see et 2-el laual mängides õpib ta kiiremini kui 6-el laual, mis oligi minu point. mitte see, mitmel laual sina või mina mängida suudame

ja see 42/36 statside comment oli küll väga mööda

Ma ei vaidle.tra tra tra.
Minust pole siin juttugi ja Ma teengi,mida tahan.Sa ütlesid pm võimatu...

mis kuradi fakt see on?
see,et Sina 2-el laual õppisid mängima,ei tähenda,et keegi teine ei suuda effektiivsemalt ja kiiremalt õppida 6-el laual.
fakt on aga see,et Jenny-le oleks coachi hädasti vaja.
Do it q_q!

see 42/36 statsidega comment oli mööda???

vb sellepärast et sa mängid fullring 13/11 ma 6max (avg players lifetime 4.5) 32/25?
WHO cares.
Imo see postitus oli mööda.
Ja kui sa tõesti ei suuda üle 2.laua korraga mängida,siis Sa oled aeglane!

Edu sulle ja Jenny-le!

bye

k2snakalle
06.02.11, 22:23
minu arust täiesti mõttetu vaidlus ja q_q sa paned mööda seal, et ütled, et 6-l laul on VÕIMATU kõike korraga teha.

Mõni vend mängib 24laual FR ja mõtleb ka olukorrad paremini läbi kui mina ntx mingi 10laual. Lihtsalt mõni inimene suudab kiiremini.
Ja iga inimene mängigu täpeslt niipalju laudu kui ta suudab.
noname laseb mul kõrval koguaeg 16lauda, aga mina tunnen, et mina ei suuda ja mängin hoopis 12lauda, aga mul on sellest jummala pohhui.
Peamine, et ennast ise mängides hästi tunned (mõte selge, igavust ei teki jne)
Seega kui jenny suudab 6-te lauda mängida ja kõik vajaliku endale üles märkida, siis miks mitte? See, et sina ei jõua ei tähenda, et tema ei peaks jõudma ;)