PDA

View Full Version : 50NL: Riveri otsus flushiga paardunud boardil



MeelisV
21.01.11, 21:48
Vastane siis kergelt kaotav väikese sämpeli peale. Olime mänginud vaid paarkümmend kätt ja esialgse riidi põhjal tundus väga loose/passive mängija.


No-Limit Hold'em, $0.50 BB (2 handed) - Hold'em Manager (http://poker-tools.flopturnriver.com/Hand-Converter.php) Converter Tool from FlopTurnRiver.com (http://www.flopturnriver.com)

Hero (SB) ($50.25)
BB ($50.75)

Preflop: Hero is SB with K:club:, 10:club:
Hero bets $1.25, BB calls $1

Flop: ($3) 8:club:, 6:club:, 8:heart: (2 players)
BB checks, Hero bets $1.50, BB calls $1.50

Turn: ($6) 9:club: (2 players)
BB checks, Hero bets $3.50, BB calls $3.50

River: ($13) J:heart: (2 players)
BB bets $6.25, Hero raises $15, BB raises $38 (All-In), Hero :confused:

Mille peale vastast panna? Kuna ta tundus loose/passive, siis kas me saame siin foldida või on see sellise vastase vastu ka call?

MrRiver
22.01.11, 13:05
Julgen arvata, et vastane mängib ka nõrgemat flushi täpselt samamoodi, call.

Codecci
22.01.11, 17:07
Bljat 20-käeline sample... Ma sellepärast callin, et oddsid nii head ja 50NL kus võib igast pulli juhtuda, samas ei meeldi see spot üldse. $5/$10 's foldiksin. Kui oleks kindlam read, et ta passiivne, siis foldiks siin ka.

lypsja
23.01.11, 12:59
kas duelli algfaasis poleks olnud õigem vastase bet lihtsalt callida, saamaks infot tema kohta?

ise olen täheldanud, et mida hiljem ma saan infi vastase kohta seda kauem võtab aega ta bustosse tõmbamiseks

MeelisV
23.01.11, 13:39
kas duelli algfaasis poleks olnud õigem vastase bet lihtsalt callida, saamaks infot tema kohta?

ise olen täheldanud, et mida hiljem ma saan infi vastase kohta seda kauem võtab aega ta bustosse tõmbamiseks

Ma arvan nii, et siis oleks valuet jäänud saamata ja see oleks suur viga olnud. Aga see oli suht kindel read, et ta passive oli. Mäletan midagi, et ta mängis AK´d ka väga passiivselt. PrF ei 3betinud ja boardil ka kordagi ei bettinud, kuigi floppas flushdraw- flopil callis cbeti.

lypsja
23.01.11, 17:43
value saamata jäämine on jah natu jama, aga ma arvan see inf mida siit saada edasiseks mänguks on kordades väärtuslikum...

ja kui codecci on põhjendanud (loodame et tal õigus :) ) passive venna käitumise ja viidanud et me oleme tõenäoliselt beat ning sa ise rõhud ka sellele et ta passive ehk hetkel tugeva käega, siis kus on value võtmise loogika?

Codecci
23.01.11, 18:07
value saamata jäämine on jah natu jama, aga ma arvan see inf mida siit saada edasiseks mänguks on kordades väärtuslikum...

ja kui codecci on põhjendanud (loodame et tal õigus :) ) passive venna käitumise ja viidanud et me oleme tõenäoliselt beat ning sa ise rõhud ka sellele et ta passive ehk hetkel tugeva käega, siis kus on value võtmise loogika?
Valuet tuleb muidugi võtta sitematelt flushidelt, maybe isegi tripsidelt/ridadelt. See, et ta passiivne on ei tähenda, et ta need käed vbettimata riveril jätab ja raise kinni ei maksa.

janek174
23.01.11, 20:49
kas duelli algfaasis poleks olnud õigem vastase bet lihtsalt callida, saamaks infot tema kohta?


Püha taevas. Kas sa mõtled seda juttu tõsiselt või???

ranka
24.01.11, 02:20
IMO riveri beti callis ei ole midagi halba ning raise või call on üpriski close valikud.

janek174
24.01.11, 06:59
Püha taevas. Kas sa mõtled seda juttu tõsiselt või???

My bad. Olen kogemata purjus peaga valesse teemasse sattunud. Sorry.

lypsja
24.01.11, 15:47
:))) no tore :) muidu hakkas kahtlus tekkima juba, millega ma olen sind sümpatiseerinud et iga ainsamat posti mida ma kord poole aasta jooksul teen, saan räige sõimu osaliseks sinu poolt...

aga teema jätkuks, siis CR algajatele mõeldud videos soovitati HU-s esimese paarikümne käe jooksuv võimalikult palju showdowne ära näha (ehk rahulikult võtta), et võimalikult palju infi vastase kohta saada ja siis oma mängu vastavalt adjustida... seepärast ka pakkumine et vbl on tuleviku mõttes parem lihtsalt maha callida vastase riveri bet

MeelisV
25.01.11, 21:05
Tulemus:

Hero calls. Vastasel oli 99

pwndre
01.02.11, 05:59
Tulemus:

Hero calls. Vastasel oli 99

no shit, muidu sa poleks seda kätt siia üles pannud.

MeelisV
01.02.11, 13:20
no shit, muidu sa poleks seda kätt siia üles pannud.

Ma panen neid käsi, mis tunduvad huvitavad. Umbes pooltes ma võidan ja pooltes kaotan. Kui mu teisi postitatud käsi ka vaatad, siis näed, et bad beate on nendest vähe. See käsi tundus sellepärast huvitav, et nii tegi loose/passive mängija, mida tuleb otsuse vastu võtmisel ikka kõvasti arvestada.