PDA

View Full Version : NL200: BvB overpair facing flop r



variatsioon
22.01.11, 10:48
villan on hea reg 19/15/4/1.5k, PF 3bet 4%.

imo et tema bluff rangest max valuet saada siis peaks flopis c ning ohutus turnis c/r/AI?

Full Tilt - $2 NL - Holdem - 8 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

UTG: $243.00
UTG+1: $74.00
MP: $70.00
MP+1: $156.35
CO: $555.10
BTN: $292.00
Hero (SB): $200.00
BB: $203.00

Hero posts SB $1.00, BB posts BB $2.00

Pre Flop: ($3.00) Hero has K:heart: K:diamond:

fold, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $6.00, BB calls $4.00

Flop: ($12.00, 2 players) 7:spade: 9:spade: T:diamond:
Hero bets $8.00, BB raises to $26.00, ??

Pahvak
22.01.11, 10:50
No kui päris maksimumi tahad bluffrangelt, siis pead tal laskma võimalikult palju bluffida. Craides turni jääb tal river panustamata. Samas on laud suht halbja meil on väga palju "oute", mis boardi veel rohkem ära rikuvad.

variatsioon
22.01.11, 11:37
peale bluffide tahaks veel drawidelt max valuet :)

Pahvak
22.01.11, 12:11
Aga mulle tundub, et sul on mingit infot veel peale selle, mis siin kirjas. Mingid readid, gameflow. :)

mcbethk
22.01.11, 12:18
Ei ole eriti drawe ta ranges, paar mosterdrawi ainult. c/jam turnil oleks spew imo. calliks ja re-evaluateks turnil

variatsioon
22.01.11, 12:19
Aga mulle tundub, et sul on mingit infot veel peale selle, mis siin kirjas. Mingid readid, gameflow. :)

ei ole mingeid reade kahjuks.


Ei ole eriti drawe ta ranges, paar mosterdrawi ainult. c/jam turnil oleks spew imo. calliks ja re-evaluateks turnil

kui calliks ja villan betiks 50-75% potist turnis siis mis teeksid?

mcbethk
22.01.11, 12:21
Foldiks prolly

variatsioon
22.01.11, 12:27
Foldiks prolly

btw mis limiiti mängid?
PTR näitab sul -5BB/100?!?

mcbethk
22.01.11, 12:38
btw mis limiiti mängid?
PTR näitab sul -5BB/100?!?

100-200NL

TaaviK
22.01.11, 12:53
Ma ei tea küll palju su cbet % on, aga ilmselgelt oled sa piisavalt tark, et ei hakka tühja õhuga seda boardi cbettima, seega vastane saab kindlasti aru, et su range on tugevad kui dry boardil.
Teiseks on tema range'is kõik setid (77,99,TT, võib-olla 3betib TT vahel), 2pairid (T9 ja 97, isegi offsuit variandid) ja kindlasti paljud kombodrawd (JTs, QJs, paar+OESD jne) ja veel muidugi mõned käed, kes mängivad hästi KK vastu või mis on juba ritta tõmmanud end. Kuigi tegelt ta ei pruugi alati rida üle tõsta.
Ühesõnaga mis ma tahan öelda on, et kuigi meil on KK, on meie equiti tema range'i vastu üsna nigel. Kas sa tahad oop mängida kätt, mis on nii haavatav? Muidugi kuna ikkagi BvB siis vastavalt tujule võid callida küll aga peavalust pääsemiseks ma foldiks juba flopil....jube nitine asi aga jah.

variatsioon
22.01.11, 13:18
tundub lihtsalt et minu value range on siin nii pisike et vastane saab any2 r bluffida.

TaaviK
22.01.11, 13:30
tundub lihtsalt et minu value range on siin nii pisike et vastane saab any2 r bluffida.

Palju sa stealid SBlt? Palju on tal raise cbet flopil?
Kui ta võtabki bluffi liini, sest sinu value range'is on väidevalt nii pisike, siis on tal ju väääga palju turni kaarte, mida edukalt saab edasi bluffida ja sinu elu raskeks teha.

Muidugi kui sa kahtlustad, et ta tõesti abuse'ib bluffidega sind siin way liiga palju siis calli flop ja ch-r allin blank turn.
edit: või tegelt viimase variandi puhul peaks vist herocallima turn+river. mina muidugi ei usu, et ta range'is palju bluffe on aga eks sa ise tead paremini.

mcbethk
22.01.11, 13:35
Imo kui mingit historyt ei ole teie vahel ja ta teab et su value range on väga thin siis tavaline 200NL reg ei hakka sind su väikse range pealt maha bluffima sest ta ei expecti et sa seda foldid.

variatsioon
22.01.11, 13:36
Palju sa stealid SBlt? Palju on tal raise cbet flopil?
Kui ta võtabki bluffi liini, sest sinu value range'is on väidevalt nii pisike, siis on tal ju väääga palju turni kaarte, mida edukalt saab edasi bluffida ja sinu elu raskeks teha.

Muidugi kui sa kahtlustad, et ta tõesti abuse'ib bluffidega sind siin way liiga palju siis calli flop ja ch-r allin blank turn.

ei noh.. meil mingit metagame ei ole aga imo hea semi-lag NL200 reg abusebki sellistes kohtades palju.

ma arvan et stealin SBlt ~33% hetkel.
tema r cbeti stati ei tea.

alaska
22.01.11, 19:22
Flopi fold on küll liiga nõrk. Turni checkiks ja turni kaart ja tema bet ütleks järgmise tegevuse. Aga ma ei usu, et ta peale meie flattimist täiesti õhuga barreldama hakkaks.

low-flow
23.01.11, 02:30
BB-na paneks ma nii märlja flopil enamus ajast kogu oma õhuga siin flopis otsa. Seda just põhjusel, et SB-l on väga raske suurema osa oma rangega positsioonist väljas kätt kasumlikult edasi mängida. Sellepärast flopi fold oleks hero poolt imo liiga nõrk, samuti puudub value otsa panemisel. Call flop ja reevaluate turn. Kui BB-l on showdown value-t, tekib tal pigem soov tasuta river võtta ja käsi maha checkida. Kui tal on AIR või draw, siis olenevalt vastasest, kas barreldab edasi (turni kaartide puhul, mis complete-vad/improve-vad või muudavad laua veel ohtlikumaks). Samas blank turn puhul annab ta imo piisavalt tihti alla, et meiepoolne flopi call end õigustaks. Blank turn ja riveri puhul võime riveril pärst turni check-check-i ise välja leadida nii ~1/2 pot, et tema made handidelt valuet võtta.