PDA

View Full Version : 400NL: Nõme käsi, nõmeda stäkiga fishi vastu - linecheck



ranka
26.01.11, 10:14
Vastane on peetri järgi -10PT/BB fish. Kokku oleme mänginud ca. 10 kätt ja teine 3betted pot. Esimeses potis ta avas minraisega K7s, callis 3beti ja laua A :diamond: 3 :diamond: 4 :spade: 4 :club: 9 :heart: checkis ta järgi, ma QK-ga võitsin käe.

Nüüd teine 3betted pot. Kuna ta stäkk on nats "rigged" siis seepärast bet eriti ei meeldi. Näiteks betin $30 ja ta peaks mienma all-in on pank $235.5 ja meil callida $123.50. Kuna laud liiga tõmbeline, võib olla nõrgemaid paare siis tundub, et bet/fold selliste tingimuste juures on liialt nõrk mäng. Teisalt bet/call jälle on nagu liiga suur risk liiga väikese poti järgi. Kolmandaks kui ta ainult callib siis turnil olen jälle segaduses, sest pank veel suurem ja meie käsi tõenäoliselt ei parane.

Checki kasuks räägivad. Kõige enne meie read - et checkib järgi nõrku SD value käsi. Teiseks ei pea me riskima liiga suure papiga, et võita vähe ja hoopis tema peab seda tegema hakkama. Kolmandaks fishid eriti ei armasta bluffida, eriti mitut tänavat. Neljandaks fishid võivad bettida debiilseid summasid ala $10 igal tänaval, et saada oma "drawle" hind või paarile SD jne. Ainus jama, et kui ta on bluffhappy siis turnil ta bluffib meid ära, mis võis ka juhtuda.

Ideid, mõtteid? Kuidas Te mängiks jne?




Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1142257 (http://www.handconverter.com/hands/1142257)
DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.handconverter.com)

Hero (BB): $417.70
BTN/SB: $179.50

Pre Flop: ($6.00) Hero is BB with T :club: T :diamond:
BTN/SB raises to $8, Hero raises to $26, BTN/SB calls $18

Flop: ($52.00) K :spade: 6 :heart: 4 :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $32, Hero calls $32

Turn: ($116.00) 6 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets $36, Hero folds

Final Pot: $116.00
BTN/SB wins $115.50
(Rake: $0.50)

tolmuahv
26.01.11, 10:43
Minu arust igati korralik ja distsiplineeritud fold. Suvalises kohas end fishi vastu 2nd paariga ära stackida pole ju vaja. Ja kui me turni callime, peaksime blank riveri ka callima. Ehk siis viimane koht, kus potist välja saab veel. Kui read oleks väga tugev, siis võiks siin broke minna ja ikkagi on fishi ranges K väga tugevalt esindatud. Antud juhul on meil nõrgavõitu read, et fish ei stacki end väikese SD value korral ära ja 2nd barrel 3bet potis on üsna tugev ohumärk.

Ainus, mis mind siin callima paneks, oleks fishi betsizing turnil. Ta paneb vaid marginaalselt rohkem kui flopil, mis tihti tähendab, et fish on ise ka mures. Mastidraw võiks nii teha. Aga ta võib seda siiski ka nõrga K'ga teha. Ma arvan, et ise gameflow sees calliks, aga see oleks -EV call.

alaska
26.01.11, 12:25
Fishi mälu on paar viimast kätt ja tal on hästi meeles viimane 3betitud pott, seega ma sama liini ei võtaks antud käega, vaid teeks otsuse endale lihtsaks ja bet/foldiks. Checkides paneb ta meid jälle mingi A high peale ja hakkab laia rangega vastu.