PDA

View Full Version : NL30 flopis TPTK



bounce
27.01.11, 22:11
Esimene raiseja on 78 käe peale UTG pealt 21/21 stattidega, teine tegelane on stationfish.
As played, mida teha flopis?

Ongame, $0.15/0.30 Hold'em Cash Games, 5 Players
Hand Converter (http://www.pokerhand.org/hand-converter.aspx) by Pokerhand.org (http://www.pokerhand.org)

Board:
(CO): $43.99
(Button): $15.24
HERO (SB): $34.11
(BB): $33.17
(UTG): $28.65

Dealt to HERO A:heart: J:heart:

Pre-flop:
UTG raises to $1.20, (1 folds), Button calls $1.20, HERO calls $1.05, (1 folds)

Flop: ($3.90) 9:club: J:club: 4:spade: (3 Players)
HERO checks, UTG bets $3, Button calls $3, HERO ?

qjet
27.01.11, 22:19
see käsi on sqz pre või fold. call flop ja lead blank turn.

emmimees
27.01.11, 23:03
Preflop raiseks vähemasti 4 peale.

see käsi on sqz pre või fold. call flop ja lead blank turn.

Ja bet-call ka river nt??
As played ma c-raiseks flopis umbes 8 peale, foldiks shovele, calli korral vist betiks turni ka miskit ja siis annaks alla.

camu
27.01.11, 23:49
Preflop raiseks vähemasti 4 peale.


Ja bet-call ka river nt??
As played ma c-raiseks flopis umbes 8 peale, foldiks shovele, calli korral vist betiks turni ka miskit ja siis annaks alla.
Raise on paha. Eriti veel mingine 8le raise. Esiteks ei saa me mitte midagi nii drawisel flopil foldima ja seega raiskame raha. Pärast oleme turnis lolli näoga OOP, pot mingi 25 ja mida sa seal enam betid.
Kui raiseda siis callida shove ka.
Ma calliks flopi ja foldiks turni kui tugevust näidatakse. Pole eriline turni väljadonkamise fänn.

Seda ka loomulikult, et preflop on 3bet või fold nagu eespool öeldi.

antnx
28.01.11, 00:47
ei ole alati 3bet või fold. Arvestame seda, et me oleme ikka UTG range vastu, niiet 3bettides satume kehva olukorda. Aga as played call flop ja rev turn

bounce
28.01.11, 07:39
Leian ise samamoodi, et alati ei pea selles kohas 3bettima, call võiks aeg-ajalt fine olla.
Siin käes huvitaks siiski mida teha as played.

The_Meer
28.01.11, 10:03
Mina isikliklt ei leia,et siin oleks fine seda AJ s ilma initsiatiivita mängida.Ma squeesiks pre,kuna tihti oled sa hoopis flopil nq peata kana ja ei tea mida edasi teha,kuna väga tihti ei hiti sa flopi yldse.
Tahakski inimestelt teada,et mis juhtudel oleks norm callida pre AJ OOP?Isiklikult UTG avangut ma AJ 3 betin või foldin
Kuna UTG vend vahest paneb ka õhuga cbeti ja see teine vend on fish,siis ma calliks.Turnis ma väga ei usu,et UTG vend 2 barreli 2 vastase vastu aneks.Vahest check-fold või liiga nõrk??

Rigged
28.01.11, 10:22
Callid AJga sest fish on potis, standard, seda floppi ma donkleadiks, station callib wide rangega ja UTG ei hakka lollusi tegema, hetkel ma vähemalt ühe tänava C/c sest UTG ei barrelda 2 tänavat airiga teie vastu. Ja btw, c/raise on lolbad

/BTW, siin ->sqz siis fish foldib kogu oma crapi ja UTG pwnib meid oma tugeva rangega, kah mitte just kõige parem play

Kloonike
28.01.11, 10:23
Leian ise samamoodi, et alati ei pea selles kohas 3bettima, call võiks aeg-ajalt fine olla.
Siin käes huvitaks siiski mida teha as played.

CALL on kõige parem, hoiab fishi sees ja UTG ei vägista ära sind. Ma leadiks floppi, sest UTG mängib straightforward ja station on obv valuebet. kui UTG raiseb, siis fold prolly, kui callib ja station ka callib, siis mängiks turni väga ettevaatlikult.

Spewmonkey
28.01.11, 16:36
CALL on kõige parem, hoiab fishi sees ja UTG ei vägista ära sind. Ma leadiks floppi, sest UTG mängib straightforward ja station on obv valuebet. kui UTG raiseb, siis fold prolly, kui callib ja station ka callib, siis mängiks turni väga ettevaatlikult.

Mõtlesin ja mõtlesin eile, aga midagi head välja ei mõelnud. See liin mulle küll meeldib, +1.

tdx
28.01.11, 23:59
squeeze pre on suhtkoht põhjendamatu agressiivsus.

emmimees
29.01.11, 00:12
squeeze pre on suhtkoht põhjendamatu agressiivsus.

R u serious??? :O

veeretas
29.01.11, 00:49
squeeze pre on suhtkoht põhjendamatu agressiivsus.

Kas call on sellepärast parem, et BU tuli ka sisse? Ja kui oleks HU siis 3bet või fold?

tdx
29.01.11, 12:38
Probleem selles, (nagu Kloonike mainis) et squeeziga keerad hea mängitava käe blufiks (kuna utg 4betti sa ei saa callida) + ajad fishi potist välja + tekitad olukorra kus pead OOP bloated potis domineeritud kätt mängima kui UTG vähegi matsu jagab.

Kui vaadata kus sa pikas perspektiivis raha teed, siis tuleb see fishidega postflop mängimisest, mitte regidega preflop sõdadest. Kui fishi sees poleks, siis mulle meeldiks 3bet tõesti rohkem, kuna sul on UTG'd 3bettides massiivne fold equity + blokker ning saad ka väiksema 3beti teha (ehk su bluff on odavam).

q_q
30.01.11, 18:59
sqz pre on väha halb, obv flatime

call flop