PDA

View Full Version : NL20 AK regi preflop



emmimees
28.01.11, 19:55
$0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 5 players
The Official 2+2 (http://www.twoplustwo.com/) Hand Converter By DeucesCracked Poker Videos (http://www.deucescracked.com/)

Hero (SB): $20.00
BB: $20.03
UTG: $10.82 donk station
CO: $20.00 25/9/1,6 fold to 3bet 56, 4bet range 2,4 1500 kätt
BTN: $19.69

Pre Flop: ($0.30) Hero is SB with A:spade: K:diamond:
UTG calls $0.20, CO raises to $0.90, 1 fold, Hero raises to $2.90, 1 fold, UTG calls $2.70, CO raises to $20, 2 folds

CO lükkas insta nuppe, kas keegi callib siin? kas sellise sample peale 4bet range saab tõsiselt võtta ja mis sinna 2,4% sisse siis kuuluksid? Aitäh..

inward
28.01.11, 20:10
Ma ei usu, et me väga flippamegi. At best tal siin AKs;AK. Correct me if im wrong, aga, et ta 4beti asemel shipis(üsna tugev liin).Vb kardab A flopis näha KK või QQ'dega. St. pot läheks flopis nkn nii suureks, kui keegi caliks . Sa pole palju investeerinud, 3bettisid kõigest. Foldiks rahulikult ära.



e: PFR 9% näitab ka, kui nit ta on, kui ta raiseb pre.

emmimees
28.01.11, 20:26
Aga samas AK, QQ vastu peaks kindlalt nuppe panema, kuna raha palju sees?

inward
28.01.11, 20:36
Aga samas AK, QQ vastu peaks kindlalt nuppe panema, kuna raha palju sees?

Ma ei saa su küsimusest aru (vb minu jutt on segane, üsna pohmas). Anyway ta shove range on nii tight ja sa pole 4bettinudki, et fold on nobrainer.
BvsB ja BUvsB, kus sa oled ise ntx AKs 4bettinud ja agro reg shoveb. Kus ta range on palju laiem AJ+;TT+. Calliks ma kindlasti AK'ga.

emmimees
28.01.11, 21:05
Mõtlesin seda, et kui teaks et QQ vastas ja flip, siis oleks ju kohustuslik flipata kui mingigi raha sees juba? Aga ok see pole nii oluline siinkohal, kuigi flipi oleks tahtnud kindlasti võtta..

camu
28.01.11, 21:12
Fold ok.

Spewmonkey
28.01.11, 21:18
Kui station ei calli, on meil vaja 39.7%. Võttes arvesse ta selle 2.4% 4bet range'i, mis on umbes JJ+, AKs ja pooled AKo'd, on meil ikka ainult ~38%. 1500 kätt pole eriti arvestatav sample ka selle jaoks. Samas kui station callib, mis on üsna tõenäoline imo(öäk ma ei viitsi seda side-potiga EV'd praegu arvutama hakata), siis nibin-nabin võib callile lähemale kallutada. Kuna callimine meile tulevikus rohkem raha ei too imidzi pealt, siis ma arvan, et fold. AKs'ga võiks callida vist.

The_Meer
30.01.11, 10:47
Kui sa paned ta rangesse AA,KK,QQ,AKs,AKo on see snapcall

Rigged
30.01.11, 10:50
Sellises spotis on hea lihtsalt callida oma AKoga. Kui 3 betid, siis fish üldjuhul foldib ja oled ainult regi vastu OP käega, mis vajab hittimist, as played, foldiks siin isegi. Sa pead enda jaoks selgeks tegema, mis põhjusel Sa 3 betid ja siis vastavalt käituma, et hetkel tundub, nagu raised for value ja siis kui vastane on nõus stackidele mängima, foldid.

emmimees
30.01.11, 12:00
Raisesin selleks, et potti kohe maha võtta või kahekesi jääda. Samamoodi squeezitakse AQ, JJ, QQ siis mitte for value, sest mõnikord tuleb 4betile foldida?? Või sa need kõik OOP flatid?? Ma ei saa su loogikast päris täpselt aru.
Osade vastu AK 3betin tõesti for value aga osade vastu olen nõus ka loobuma obv kui saan omakorda raise. Tee mis tahad, aga suht sitt on mängida AK OOP kahe vastase vastu, jumal teab mis nad kahe peale ära hitivad seal ja ma nagu eesel hakkan check-callima fishi 82o kahte paari nt või mõnda setti?? Selles olukorras minujaoks on AJ+ insta sqz. Võitev pokker on agressiivne pokker. Samas mul 3bet on niigi 5 kandis, võiks rohkem olla isegi.

Öelge palun keegi, mis oleks normaalne sqz% 6maxis?

tdx
30.01.11, 13:18
ma arvan, et see sõltub väga palju positsioonist. kas sul winrate blindidest on ok? kui jah, siis lase samamoodi edasi.

emmimees
30.01.11, 13:47
Viimased 4 kuud BB -16bb/100; SB -30bb/100
Ja viimased 2 kuud vastavalt 22 ja 25

See vist pole normaalne, et SB on suuremas kahjumis? :S
--------------------------
EDIT: uurisin läbi filtrite blindede mängu:
did coldcall=true: mõlemad blindid mitukümmend bb/100 plussis
did 3bet=true: SB +65bb/100; BB +436bb/100
did sqz=true: SB +131bb/100; BB +414bb/100

öelde palun, kust tuleb selline kahjum siis, eriti SBlt? :(

KristjanLaas
30.01.11, 14:22
Hmm, te panete vastase 4bet range JJ+, aga kas see ei laienda tema range kuidagi, et mängus on 2 mängijat kellel mõlemal 2.90 sees?
Kui kasvõi natuke laiendab kas ei oleks see sellisel juhul automaatselt +EV call?

tdx
30.01.11, 14:23
mul endal näiteks viimased 20k kätt on mõlemast blindist wr -0.02bb, aga total sample peale (50k) on BB -0.28bb (3bet% 5.8) ja SB -0.08bb (3bet% 3.9).

emmimees
30.01.11, 14:28
mul endal näiteks viimased 20k kätt on mõlemast blindist wr -0.02bb, aga total sample peale (50k) on BB -0.28bb (3bet% 5.8) ja SB -0.08bb (3bet% 3.9).

50k kätt hiiter siis või? Niipalju kui olen graafikuid vaadanud siin, on ikka 10-20 bb blindid miinuses pikemas perspektiivis rahval.

jaagup17
30.01.11, 15:14
Kuidas sa ise sellele 4betijale tunduda võid, seda ei tea ? On suur vahe, kas sa oled ise 26/23/9 või 17/12/3. Kui ta võib teada, et 3betid üsna lightilt siis ma callin maha ja vastupidi. Kui sul on 1.5k sample tema kohta, siis ta midagi sinust peaks ka vb. teadma, kuigi kes teab.

emmimees
30.01.11, 15:21
Ma ei usu, et olin seal millegagi silma jäänud, teen üsna solid mängu(21/16, 3bet 5 ringis). Kui mul oleks mingi märkimisväärne imidz, siis oleksin öelnud.
Keegi võiks mu blindide mängust midagi arvata, oleksin tänulik :)

Fortune
30.01.11, 16:56
mul endal näiteks viimased 20k kätt on mõlemast blindist wr -0.02bb, aga total sample peale (50k) on BB -0.28bb (3bet% 5.8) ja SB -0.08bb (3bet% 3.9).

wow, mis limiidil see sul niimoodi on? ja palju siis overall winrate on?

q_q
30.01.11, 18:45
3bet on retarded

as played call

emmimees
30.01.11, 19:02
3bet on retarded

as played call

Kui sa arvad, et enamik 6max mängijaid on retarded, siis ehk oled sina ise hoopis? Mis limiiti biidid üldse muidu?

q_q
30.01.11, 19:11
vali kas tahad mängida:
[ ] hu niti tight range vastu
[ ] multiway calling stationi ja niti "wide" range vastu

Spewmonkey
30.01.11, 19:14
vali kas tahad mängida:
[x] hu stationi vastu

FYP

q_q
30.01.11, 19:15
op-s ei ole seda infot

readless ma ei võta seda riski et ak raisata 3bet/foldi peale
kui fish cold callib 3bet siis obv 3bet ok

Spewmonkey
30.01.11, 19:20
NL20's on täiesti mõttetu niti range'i vastu AK'd mängida OOP. Oleks me button, ma flatiks küll (aeg-ajalt vähemalt).

q_q
30.01.11, 19:22
NL20's on täiesti mõttetu niti 3bet range'i vastu AK'd mängida OOP.

?

timz0333
30.01.11, 19:25
3bet on retarded

as played call

Lolz whos talking. 3bet on obv okei sest me saame folde ka ja dead money piisavalt. Stove järgi see 2.4% 4bet muidu mingi TT+ mis CO võib täiesti reaalne olla aga kuna multiway action siis ilmselt tugevam. Nagu öeldud oleneb selklest kuidas vastane sind näeb kui näeb solid regularina siis ta range ilmselt tugevam.

edit: Minuarust väga oluline on palju kui suur on su 3bet% blindidelt mitte üldine 3bet.

Spewmonkey
30.01.11, 19:25
?

Sul on luulud.

q_q
30.01.11, 19:44
Sul on luulud.

ninja edit

q_q
30.01.11, 19:58
Lolz whos talking. 3bet on obv okei sest me saame folde ka ja dead money piisavalt. Stove järgi see 2.4% 4bet muidu mingi TT+ mis CO võib täiesti reaalne olla aga kuna multiway action siis ilmselt tugevam. Nagu öeldud oleneb selklest kuidas vastane sind näeb kui näeb solid regularina siis ta range ilmselt tugevam.

edit: Minuarust väga oluline on palju kui suur on su 3bet% blindidelt mitte üldine 3bet.

obv 3bet -ev ei ole, lol

lihtsalt automaatselt 3bet lasta ja vabanduseks tuua "aga me oleme ju oop" on retarded

co iso range 88+,at+,kts+,qj+
ak vastu 40% underdog + calling station overcallib

aga kui 3betime siis mängime 99+,ajs+,ak range vastu, oleme isegi slight underdog, aga meil on initsatiiv niiet pole hullu

mis juhtuda võib
1) 3betime ja mõlemad flativad
2) 3betime ja utg flatib, co fold
3) flatime ja mängime tugevat kätt kahe pmslt fishi vastu
4?) 3betime ja utg fold co flat - mängime 5% range vastu
5?) 3betime ja mõlemad fold
6) 3bet/foldime (lol) ak

ütle ise mis kõige tihedamini juhtuda võib aga kui sa 3betid ja utg foldib siis sa oled failinud

btw as played ma ei teagi tegelt alguses kiiruga vaatasin et dead money on potis et qq+,ak vastu break even aga vist ei ole ka. dno keegi võib arvutada kui qq+,ak vastu equity pole siis fold

timz0333
30.01.11, 20:22
See on hea, et sa ennast selgitad, sest keegi ei taha lugeda strateegia teemades poste stiilis; AK 3bet pre on retarded. Ma arvan, siiski, et regulari isoleerimis range on laiem kui palju pole kindel. Kõige tihedamini usun, et saame 2 foldi, järgmiisena UTG desperated 4bet shove ja kolmandana regulari 4beti.

q_q
30.01.11, 21:02
See on hea, et sa ennast selgitad, sest keegi ei taha lugeda strateegia teemades poste stiilis; AK 3bet pre on retarded. Ma arvan, siiski, et regulari isoleerimis range on laiem kui palju pole kindel. Kõige tihedamini usun, et saame 2 foldi, järgmiisena UTG desperated 4bet shove ja kolmandana regulari 4beti.

ofc et regulari range on laiem, selle vastase oma mitte

kõige tihedamini nõus et saame 2 foldi, mis on ju halb? sest kaotame võimaluse mängida ak-d (!!) calling station fishi vastu. miks siis 3betime?

järgmisena utg foldib ja co flatib - mängime väga tight range vastu underdogina oop, aga meil on initsatiiv ja readid tema postflop mängu kohta (peaks olema pärast 1,5k kätt) niiet pole maailma lõpp

kolmandana utg flatib ja siis co kas flat/4bet. kui co flatib siis hea kui 4betib siis halb

nende faktidega(!) ilmselgelt flat>3bet


see kõik on op esimese posti info põhjal. kui nt utg fish väha tihti coldcallib 3bete siis võib järjestus muutuda. see kehtib tavalise limpiva fishi kohta vaakumis

q_q
30.01.11, 21:20
[21:58:15] X: guys, would u 3bet or flat here

utg is 50bb fish

co 25/9 fold to 3bet=50% big sample size

we are in sb, for argument sake bb will always fold

Pre Flop: ($0.30) Hero is SB with AKo
UTG calls $0.20, CO raises to $0.90, 1 fold, Hero ?

[22:10:32] Y: wadup
[22:10:51] X: Y read up and comment plz
[22:11:12] Y: read up ? meh :P
[22:11:23] Y: this PF hand?
[22:11:35] X: ye ak
[22:12:27] Y: the AK hand? Easy call imo to keep UTG fish in
[22:13:24] Y: even if we 3bet and we get called we won't be that big a of a favourite, we will be OOP, we have no reads on how he plays postflop. so just flat

[22:15:37] Z: X, flat to keep the fish in the pot, we want him to overcall K2s, not flip w/ the 9% PFR of CO.
[22:15:57] Z: & probably QQ+, AK get it in range

emmimees
30.01.11, 21:32
kõige tihedamini nõus et saame 2 foldi, mis on ju halb? sest kaotame võimaluse mängida ak-d (!!) calling station fishi vastu. miks siis 3betime?


Vb olen retarded, aga mina mõtlen jälle nii, et 2x 3-st me ei hiti niikuinii midagi ja siis läheb OOP raskeks, tuleb madal pask maha ja peame ehk isegi parema käe foldima, kuna pole ei initsiatiivi ega ka positsiooni. Parem võtan preflop maha, mis enamasti ka õnnestub, positsioonist teinekord callin meelsasti tightassi vastu.

q_q: selle loogika järgi tuleks samuti flattida QQ+ antud olukorras? "kuna meil on hea käsi ja tahame hoida fishi sees"

I R Baboooon
30.01.11, 21:39
Kui sul AK asemel mingi väike pocket oleks, kas siis calliksid seal?

emmimees
30.01.11, 21:40
Kui sul AK asemel mingi väike pocket oleks, kas siis calliksid seal?

JAH obv.

q_q
30.01.11, 21:48
Vb olen retarded, aga mina mõtlen jälle nii, et 2x 3-st me ei hiti niikuinii midagi ja siis läheb OOP raskeks, tuleb madal pask maha ja peame ehk isegi parema käe foldima, kuna pole ei initsiatiivi ega ka positsiooni. Parem võtan preflop maha, mis enamasti ka õnnestub, positsioonist teinekord callin meelsasti tightassi vastu.

q_q: selle loogika järgi tuleks samuti flattida QQ+ antud olukorras? "kuna meil on hea käsi ja tahame hoida fishi sees"

kui sa isod fishi ip ak-ga ja flop tuleb 457ss siis c/f-id nagunii. see et me flatime ei tähenda et me iga flopi betima peame. ja 1/3 saame tptk aga on muid viise kuidas võita (straight nt või saame niisama showdownile checkida kus a-high parim jne jne) aga fakt on see et me crushime nende rangesi 3way

41.461% AKo
33.227% 88+, ATs+, KTs+, QJs, AJo+, KQo
25.313% 22+, K2s+, Q2s+, J3s+, T4s+, 94s+, 84s+, 74s+, 64s+, 54s, 43s, A2o+, K5o+, Q7o+, J7o+, T8o+, 98o


q_q: selle loogika järgi tuleks samuti flattida QQ+ antud olukorras? "kuna meil on hea käsi ja tahame hoida fishi sees"

jah qq+ ma flatiks ja leadiks iga flopi. qq+ ongi parem sest ei pea midagi hittima nagu ak-ga

I R Baboooon
30.01.11, 21:49
OK mu mõte jooksis väga vales suunas, vabandan, et teemast kõrvale läksin:D

q_q
30.01.11, 21:55
Parem võtan preflop maha, mis enamasti ka õnnestub, positsioonist teinekord callin meelsasti tightassi vastu

aga sa annad selle raha jälle tagasi kui 3bet/foldid

3betid siis võidad 5bb

ütleme et flatid ja c/f iga non k,a flop
30% hitime siis kaotame 2x 5bb 1x on meil tptk 50bb limp/callivad calling stationi vastu

+ me dominateme enamus co käsi (at+,kt+)


+ sul on üldse vale mindset kui sa 3betid et dead money saada fishi vastu ak-ga

q_q
30.01.11, 22:02
+ teine leak mida sul kohe nägin. ütlesid, et peame parima käe foldima. sa ei pea pokkeris võitma käsi vaid raha teenima. proovi sellisest ego asjast lahti saada

emmimees
30.01.11, 22:39
jah qq+ ma flatiks ja leadiks iga flopi. qq+ ongi parem sest ei pea midagi hittima nagu ak-ga

Mis see lead annab?(foldib insta halvemad käed?) Ja enam ei foldi kui madalam board? Või AINULT koos fishiga flatiks?
Ausaltöeldes pole näinud kuskil, et keegi sellist stiili mängiks, aga vb olen siis liiga donk, ei välista ka seda.

tdx
30.01.11, 23:26
wow, mis limiidil see sul niimoodi on? ja palju siis overall winrate on?

NL100, overall on 4.8 PTBB. 4-tabling Bodog.

antnx
30.01.11, 23:33
Wow.

Nl20 ja käib selline arutelu, kuidas mängida AKo OOP.

Mõelge järgi. 3Bet/4bet for value obv. Hand value langeb sitaks kui sa hakkad väikest potti multiway oop mängima.

Small hand small pot. Big hand big pot. Ja 4betile ma ka umbes ei foldi never AKo-d vaid shipin, sest ma võin mürki võtta, et meil pole ikka villainite defineerimiseks piisavalt hand sampleid antud limiidis.

q_q
31.01.11, 13:52
Mis see lead annab?(foldib insta halvemad käed?) Ja enam ei foldi kui madalam board? Või AINULT koos fishiga flatiks?
Ausaltöeldes pole näinud kuskil, et keegi sellist stiili mängiks, aga vb olen siis liiga donk, ei välista ka seda.

oeh

sellepärast me flatimegi siin ju et fishiga poti mängida. kui flatime kk ja flop t85ss siis obv leadime sest nit ei cbeti seda boardi ja kui checkime kaotame valuet fishilt. kui sa premium handi flatid siin siis sa ei pea koguaeg bustoks minema vaid mängid postflop pokkerit ja kõik oleneb vastastest


Wow.

Nl20 ja käib selline arutelu, kuidas mängida AKo OOP.

Mõelge järgi. 3Bet/4bet for value obv. Hand value langeb sitaks kui sa hakkad väikest potti multiway oop mängima.

Small hand small pot. Big hand big pot. Ja 4betile ma ka umbes ei foldi never AKo-d vaid shipin, sest ma võin mürki võtta, et meil pole ikka villainite defineerimiseks piisavalt hand sampleid antud limiidis.

kuidas 3betid for value kui oleme vastase 3bet continuing rangest taga? täpselt samamoodi nagu sa ei 3beti qq-d sb-lt 15/12 niti utg openi vastu. selles olukorras preflop stackoff on maksimaalselt break even mäng (kaotav koos rake-ga)