PDA

View Full Version : NL50 KKvs fish



viki
31.01.11, 15:08
PokerStars - €0.50 NL (9 max) - Holdem - 8 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

UTG: €52.10
UTG+1: €38.50
MP: €53.85 47-29 (17kätt)
MP+1: €23.60 57-7-4,67 (28kätt)
CO: €39.75
Hero (BTN): €50.00
SB: €64.10
BB: €50.75

SB posts SB €0.25, BB posts BB €0.50

Pre Flop: (€0.75) Hero has K:spade: K:diamond:

fold, fold, MP raises to €1.50, MP+1 calls €1.50, fold, Hero raises to €8.50, fold, fold, fold, MP+1 calls €7.00

Flop: (€19.25, 2 players) 8:spade: 8:club: 7:spade:
MP+1 checks, Hero bets €15.50, MP+1 calls €15.10 and is all-in

Palju peale peaks preflop tõstma?

emmimees
31.01.11, 15:11
6max :)

viki
31.01.11, 16:26
Aga arvestades seda,et ees korralikud fishid ja SB ja BB korralikud regid kes varem mitmel korral squeesisid-kas call oleks halb liigutus.

emmimees
31.01.11, 16:33
Ma usun, et korralik reg ei sqz shorti fishi..

kardaanirist
31.01.11, 16:58
Ma usun, et korralik reg ei sqz shorti fishi..

miks mitte?

call on suht halb liigutus imo. tõstaks preflop 6.5 või 7 peale.

emmimees
31.01.11, 17:25
miks mitte?


Jutt oli regidest, kes varem korduvalt squezinud, eeldan, et neil ei juhtunud igakord nuts käes olema, nad lihtsalt kasutavad juhust varastamiseks. Antud juhul on avajaks short fish ja siit võid ise edasi mõelda..

kardaanirist
31.01.11, 17:36
ma saan aru, mida sa mõtled, aga väide "korralik reg ei sqz shorti fishi.." küll paika ei pea. fishi range on üüratu (praegusel juhul VPIP 57) ja reg, kes hoiab soliidset kaarti käes, ei jäta kindlasti squeeze tegemata lihtsalt sellepärast, et fish on shorty.

emmimees
31.01.11, 17:41
Ok mis ma öelda tahan on see, et antud käes pole küll mõtet KK callida lootes, et äkki regil on nii soliidne käsi, millega ta tahab fishi vastu allin minna. Sellist muuvi võib mõne turna teatud faasis kasutada kui on reade, aga mitte cashgames.

Spewmonkey
31.01.11, 17:47
ma saan aru, mida sa mõtled, aga väide "korralik reg ei sqz shorti fishi.." küll paika ei pea. fishi range on üüratu (praegusel juhul VPIP 57) ja reg, kes hoiab soliidset kaarti käes, ei jäta kindlasti squeeze tegemata lihtsalt sellepärast, et fish on shorty.

Regi squeeze rangest kaob imo küll hunnik käsi ära, sest ta ei saa shorti vastu suited connectori ega QJ tüüpi käsi squeezida edukalt.

Pre-flop betiks $6-6.5.

kardaanirist
31.01.11, 17:55
Regi squeeze rangest kaob imo küll hunnik käsi ära, sest ta ei saa shorti vastu suited connectori ega QJ tüüpi käsi squeezida edukalt.

Pre-flop betiks $6-6.5.

kas reg üldse squeezeks suited connectoreid või QJ tüüpi käsi fishi vastu. pannes ennast sellesse olukorda, siis kasvatan fishi vastu potti spekulatiivse käega jäädes OOP.

Spewmonkey
31.01.11, 18:05
kas reg üldse squeezeks suited connectoreid või QJ tüüpi käsi fishi vastu. pannes ennast sellesse olukorda, siis kasvatan fishi vastu potti spekulatiivse käega jäädes OOP.

Paljud regid squeezivad ikka igast sittaga, sest squeezemine on kõige moekam muuv, mida tänapäeval teha ju. Kuskil öeldi, et on hea, siis peab tegema.

kardaanirist
31.01.11, 19:11
ma ei saanud täpselt aru, kas see oli sarkasm vms, aga enda mängu arendamise huvides küsiks ikkagi üle, et kas siis suited connectoritega ja muude spekulatiivsete kätega tasub siis fishe squeezeda (isegi kui jääme OOP)? loogiline mõtlemine ütleks, et see pole parim mäng, aga kuna pole ise praktikas seda kasutanud, siis võibolla on hoopis vastupidi..

emmimees
31.01.11, 19:21
Kui fish on avanud, siis ei tasu IMO. Eelkõige loodame ikka folde näha, kui callitakse, siis on mingigi shanss miski tõmme vms flopata...

Spewmonkey
31.01.11, 19:47
ma ei saanud täpselt aru, kas see oli sarkasm vms, aga enda mängu arendamise huvides küsiks ikkagi üle, et kas siis suited connectoritega ja muude spekulatiivsete kätega tasub siis fishe squeezeda (isegi kui jääme OOP)? loogiline mõtlemine ütleks, et see pole parim mäng, aga kuna pole ise praktikas seda kasutanud, siis võibolla on hoopis vastupidi..

Jah see oli sarkasm. Limiitidel kuni nl100 on squeezemine liiga populaarne arvestades selle tegeliku kasutegurit. Kuna seda liiga palju tehakse, siis tehakse seda kindlasti ka igasuguste spekulatiivsete kätega, sest 99% nl50 regularidest klikivad lihtsalt nuppe mitte ei oska mõelda. Seda mõtlesingi, et nii retarded ei ole isegi need nl50 regularid, et nad shortide vastu seda sama teeks.