PDA

View Full Version : NL10 - KK, kuidas mängida riveril?



zaf0
15.01.09, 16:16
SB unknown, BTN 45/23 90 käe peale.

Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players
The Official DeucesCracked.com (http://www.deucescracked.com/?referrer=converter_dc) Hand History Converter (http://www.thehandconverter.com)

BB: $3.40
Hero (UTG): $10.00
MP: $35.90
CO: $10.30
BTN: $94.10
SB: $7.60

Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with K :club: K :heart:
Hero raises to $0.50, 2 folds, BTN calls $0.50, SB calls $0.45, BB calls $0.40

Flop: ($2.00) 2 :spade: 3 :heart: Q :heart: (4 players)
SB bets $1.10, BB folds, Hero calls $1.10, BTN calls $1.10

Turn: ($5.30) 9 :diamond: (3 players)
SB bets $2.50, Hero calls $2.50, BTN calls $2.50

River: ($12.80) A :diamond: (3 players)
SB checks, [color=red]Hero ?

ranka
15.01.09, 16:22
Raise flop, raise turn. Riveril ma ei tea, mis teha. Tõenäoliselt shoveks, sest kui ma peaks sellisesse olukorda sattuma (99,9999999999999% ajast ei satu), siis on tegu puhtalt metamänguga ning shove oleks eriti tore, et image üles buildida. Ja küll see SB callib, tal on 4 kulli järgi ja buttoni kupli all ei sära ka kõige eredam pirn (lol, leidisn TSOPI foorumist täna tolle väljendi, patricku kild vist oli)

antnx
15.01.09, 16:22
Preflop vähem - 40 senti.
Flop rohkem - 2/3 potist vähemalt.
Turn vähemalt 4$
River - Mina oleks check behind teinud.

Lutzky
15.01.09, 16:44
check järgi. A hirmutas natukene. Aga eelnevatel tänavatel oleks ma ka raisinud.

L.

ranka
15.01.09, 16:48
Pot on $12.8, Teil on järgi: $5.9, kui te checkite ja button paneb all-in, SB foldib, mis Teie teete?

BTW: SB-lt on järgi $3.5 ja ma olen päris kindel, et ta ei checki seda riverit käega, mis meid beadib. Ehk teisisõnu SB vastu me peaks 100% ajast valuebettima. BTN paistab ka olevat täis tohman, kes ei jaga mängus essugi ja see äss ei pruukinud teda aidata. Tal võib rahulikult olla miski 9hJh/QX ja selline vastane võib ka vabalt callida meie beti. Ja kui foldib, siis callib SB meid oma QJ-ga maha.

Seega mina leian, et pot on liiga suur, stack liiga väike ja mina ei checki. Et sellist jama vältida, siis hakake varakult tõstma, muidu riveris tõuseb ainult vererõhk.

EDIT: 1 võimalus on veel - check/call, sest mastitõmme ei tulnud ära ja äss on buttonile hea bluffimiskaart. Paljud dongid panevad kohe seal busted drawga paugu. Aga arvan, et nende ranged on laiemad, kui tõmbed.

Lutzky
15.01.09, 16:50
selge

ranka
15.01.09, 16:55
Mis selge? See ei pruugi olla ju õige vaid ma pakkusin enda visiooni välja :)

Et mul tekkis küsimus, et mis Teete, kui button paneb Teid all-in?

ESTPatrick
15.01.09, 16:56
ma paneks check-call, sest tihti on näha seal ka Ax ärtusid ja nad valuebetivad odavamalt kui meie ehk säästaksime raha + bluffi võimalus

kui ma näen ajatelle, siis see aitaks sitaks, kui olen näinud eelmevad tänavad instacalle ja nüüd läheks ta allinn siis callin sama kiiresti, kui aga venitab ja betib, mis tihti ei ole allinn, sest ta võtab oma Ax-ga valuet siis callin ikkagi kuigi tean et võin taga olla aga pot on liiga ilus et foldida

Lutzky
15.01.09, 16:58
Mis selge? See ei pruugi olla ju õige vaid ma pakkusin enda visiooni välja :)

Et mul tekkis küsimus, et mis Teete, kui button paneb Teid all-in?


oled targem. peab kuulama.

mõtlen ja callin.

L.

alaska
15.01.09, 17:14
Kui flopis panna reraise ja saab SB-lt call, siis mis turnis teha????

antnx
15.01.09, 17:17
Shoveda!

zaf0
15.01.09, 17:42
Kui flopis raiseksin, kas nad siis oma halvemaid käsi ära ei foldiks?

alaska
15.01.09, 18:03
Qx ja flushdraw ei pea ennast kindlasti halvemateks käteks.

Valts
16.01.09, 12:43
Preflop vähem - 40 senti.



Kas ei ole mitte ülisuva? Äkki standardraise ongi 50 senti või siis kui panebki kunkudega/ässadega rohkem, siis vaevalt keegi seal matsu välja jagab.

ranka
16.01.09, 13:30
Kas ei ole mitte ülisuva? Äkki standardraise ongi 50 senti või siis kui panebki kunkudega/ässadega rohkem, siis vaevalt keegi seal matsu välja jagab.


+1

leits
16.01.09, 17:46
Open AI pf

ESTPatrick
16.01.09, 18:07
Open AI pf


+1

ranka
17.01.09, 01:02
Open AI pf


Ei imesta, miks sa mängu ei beadi.

leits
17.01.09, 02:33
ütle, mis selles halba on? ma olen AA'ga mitu korda lükanud .. ei saa calle, kuid siiski vahest saan .. donk callib insta AKo AKs, AQo, AQs ... imo + ev nii palju kui lükata

ranka
17.01.09, 03:51
ütle, mis selles halba on? ma olen AA'ga mitu korda lükanud .. ei saa calle, kuid siiski vahest saan .. donk callib insta AKo AKs, AQo, AQs ... imo + ev nii palju kui lükata


Sest sa kaotad räigelt valuet. Donk callib su nii või naa maha, ükskõik, kui palju sa ka ei tõstaks. Aga igasugu setminerid või muud lohvid, kes tahavad dead money sisse lisada, nende arvelt kaotab pappi.

levis
17.01.09, 06:14
Kui on selline vahva loose laud, siis ma tõstaks pigem preflop vähem ~0.3-0.4 või siis julmalt rohkem ~1.5$+
Ühel juhul võib tulla preflop kergemalt 3bet või vähemalt sa ei ehita nii suurt multi-way poti, kus ülepaarist on raske loobuda, aga broke ka minna ei tahaks.
Teisel juhul saad ehk vähemalt ühe tohmani, kes tuleb A3o-ga flopist ässa otsima ning leiab gutshot rea ja callib nagu segane.
Kui laud on LAG, siis võib parim käik olla hoopis limp/raise peale minek. Muidugi kui keegi ei tõsta, siis postflop on tihti KK vaid hädine ülepaar.

zaf0
17.01.09, 20:16
Raise flop, raise turn.
Kui oleksime potis kahekesi, siis oleks call õige?

marguzz22
20.01.09, 16:04
raise flop, raise turn for christ sake,(seda teemegi selleks, et selliseid asju nagu praegu juhtus, ei tuleks) wtf miks sa callid nagu donk? river maksame ära kui tal parem käsi

Keiss
21.01.09, 06:11
raise flop, raise turn for christ sake,(seda teemegi selleks, et selliseid asju nagu praegu juhtus, ei tuleks) wtf miks sa callid nagu donk? river maksame ära kui tal parem käsi


raise flop, raise turn. Sellise FD boardiga ma lähen üldiselt alati broke`i, FD on kaotava mängija lemmikkäsi, sest ta arvab, et 50-50 ta saab alati võidu ja KK-ga callimine oma surma poole 3way potis on ikka täielik fishi tunnus. Kuna sa riveril juba sellisesse jamasse sattusid siis ma ei tea, vähenda kahjumeid ja ck/foldi või küta raha sisse ning kujuta ette, et kui oleksid flopis raisenud siis mingi Axs FD vend oleks AI callinudja oleks oma biidi saanud ikkagi. ;D

marguzz22
23.01.09, 09:56
flush draw ei tule 50% juhtudest:D 1 juhul 5 tuleb või neljas kui meil flopil on draq

Keiss
23.01.09, 10:19
Liigne value võtmine on ka üks asi, mis tildini viib.

marguzz22
23.01.09, 10:46
ma võtan alati max valuet, okei las calllib 3 tänavat oma drawga , 4 juhul võidan ma 40 dollarit, 1 juhul kaotan need sitased 10, kui ma möngin kuus ca 30k kätt, sisi teeb see kokku päris viisaka summa;)

Keiss
23.01.09, 11:35
Eks ta õige ole, aga kui on näha, et draw võis kokku tulla siis check-check võib nii mõnigi kord raha säästa, mis on samuti +EV ning samuti ajada fish närvi, sest ta ei saanud oma riveri checkiga raha kätte. Samuti kui ta drawd kätte ei saanud siis ta enamus aega check-foldib ning me ei saa teada, mis käega ta mängis. Mind aitab väga palju selliste mängijate lugemine, kelle käe ma korra olen ära näinud ntx callib pote gutshot reatõmbega või hoopis callib pote keskmise paariga. Samuti kui fish närvi ajada siis üldjuhul chipsid lendavad üsna kiiresti laias kaares. Samuti ega ta riveril ei checki vaid minraiseks ning me sel juhul tihti ei teagi, kas callida see minraise või foldida ning minul sel juhul jääb ikka veidi kripeldama. Ja veel üks asjaolu: olen märganud enamus mängijaid hakkavad ära kasutama kui ma riveril vastu checkin ning betivad möödaläinud drawdega ise ehk siis saan neilt lisabeti välja kaubelda ning need möödaläinud drawd tavaliselt on üsna läbinähtavad.

ranka
23.01.09, 12:29
ma võtan alati max valuet, okei las calllib 3 tänavat oma drawga , 4 juhul võidan ma 40 dollarit, 1 juhul kaotan need sitased 10, kui ma möngin kuus ca 30k kätt, sisi teeb see kokku päris viisaka summa;)


Iga mängija võtab (või vähemalt proovib võtta) pokkerit mängides max valuet ehk siis saada oma kaardidest maximum summa ning teenida võimalikult palju raha. Paraku reaalsus on see, et enamustel see eriti hästi välja ei tule.

Uniquest
23.01.09, 14:25
Eks ta õige ole, aga kui on näha, et draw võis kokku tulla siis check-check võib nii mõnigi kord raha säästa, mis on samuti +EV ning samuti ajada fish närvi, sest ta ei saanud oma riveri checkiga raha kätte. Samuti kui ta drawd kätte ei saanud siis ta enamus aega check-foldib ning me ei saa teada, mis käega ta mängis. Mind aitab väga palju selliste mängijate lugemine, kelle käe ma korra olen ära näinud ntx callib pote gutshot reatõmbega või hoopis callib pote keskmise paariga. Samuti kui fish närvi ajada siis üldjuhul chipsid lendavad üsna kiiresti laias kaares. Samuti ega ta riveril ei checki vaid minraiseks ning me sel juhul tihti ei teagi, kas callida see minraise või foldida ning minul sel juhul jääb ikka veidi kripeldama. Ja veel üks asjaolu: olen märganud enamus mängijaid hakkavad ära kasutama kui ma riveril vastu checkin ning betivad möödaläinud drawdega ise ehk siis saan neilt lisabeti välja kaubelda ning need möödaläinud drawd tavaliselt on üsna läbinähtavad.


Ilus metageimi jutt. Sarnased tähelepanekud mul endal, eriti see busted draw bluff. Kõige ilusam value saamise koht. Teatud olukordades on nii mastitõmbe moodi mäng vastasel, et riveri overbetile allinile tuleb instacall. :D

antnx
25.01.09, 11:04
BTN on nagu näha üsna deep, 900bb? Seal ma arvan ta callib iga ässaga ja lead outib tihti kuna tal "kõva stack" taga.