PDA

View Full Version : *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8

variatsioon
01.02.11, 00:01
100 tundi mängu see kuu..
gogogog.

Fabulous
01.02.11, 00:04
First!

Madis_89
01.02.11, 00:05
Selle võsapetsi teema jätkuks.. kas kütet jms ei saa välja lülitada ? või mis case on.

ranka
01.02.11, 00:06
150 tundi pokkerit, 100 tundi saidi arendust.

ranka
01.02.11, 00:06
Selle võsapetsi teema jätkuks.. kas kütet jms ei saa välja lülitada ? või mis case on.

yeah ma ise ka mõtlesin, et lükkaks voolud ja sooja vee välja.

variatsioon
01.02.11, 00:09
150 tundi pokkerit, 100 tundi saidi arendust.

mitu tundi alksi/pohmakat?

kardaanirist
01.02.11, 00:19
voolu saab ju tagasi sisse lükata? sellesmõttes, et kas on võimalik lükata vaid ühel korteril vool/vesi välja? ühel korrusel on ju tavaliselt üks elektrikilp ja kui see välja lülitada, siis kaob teistel samal korrusel elavatel inimestel ka vool ära? pole kindel, et nii on, aga tunduks loogilisena.

KristjanLaas
01.02.11, 00:30
alla 3x bustoks.

antnx
01.02.11, 01:26
80h pokkerit 20h õppimist

Codecci
01.02.11, 01:53
hotcocacola, telefoni teemadel - uuri [digit], N8 tehti täiega maha seal näiteks. Kui nutitelefoni ostaks siis võtaks iPhone 4 või siis [digis] räägitakse pidevalt, et Androidi juures toimuvad põnevamad arengud - mõne väga hea Androidi softiga telefoni siis. Muud softi küll ei julgeks võtta.

Godspeed_EJ
01.02.11, 02:05
iPhone4>>>>>>>>>>>>>X10

no question about it.

Romka
01.02.11, 02:05
X10 ongi androidiga ju?

Spewmonkey
01.02.11, 02:20
Kas HTC mingi mudel(Evo või mis ta oligi) Iphone 4'st meeletult üle ei pidanud olema bang for buckiga võrreldes?

rohelinekonn
01.02.11, 03:04
lol, pane siia ka:
http://forumserver.twoplustwo.com/29/news-views-gossip/news-aba20-lookalike-found-other-poker-lookalikes-155833/index82.html

päris hea mõned on suht andekad igatahes naersin selle peale omajagu
http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=20675784&postcount=1146

udikaz
01.02.11, 03:07
lol andu_andu on next live bot after imre

hotcocacola
01.02.11, 03:33
Paar päeva tagasi üritasin UltimateBeti depot teha, ei saanud, sest Moneybookersi leht ei laadinud ära. OK, mõtlesin, et mingi nende kamm ja sinna see asi jäi. Järgmine päev proovisin uuesti, ikka sama jama. Rääkisin LIVE CHATiga, nad ütlesid, kuidas resetida IE-d (UB suunas MB lehele läbi IE), tegin seda.

Tund tagasi küsis sõber, kas mul on MBs väheke plekki. Läksin MB lehele ja sama teema (kasutan Firefoxi), ei lae lehte ära:

http://img407.imageshack.us/img407/623/dddddddpm.png


Nagu wtf. Olen teinud arvutile restarte. Updatenud Firefoxi. Ei saa Moneybookersi lehele nii IE kui Firefoxiga. WTF WTF WTF.


Vb liiga hullud paranoiad, aga jääb mulje nagu EMTA käsi on siin mängus, lol.
* www.hidemyass.com -ga saan ilusti moneybookersi lehele.
* sõber, kes raha soovis, tema sai ilusti MB lehele, sisse logida jne.



Help, anyone?

Codecci
01.02.11, 03:39
Mul oli ka kunagi IE-ga räme kala ja olin paranoiat täis ja tegin foorumitesse teemasid, et Moneybookers on scammer. Proovi veel erinevaid browsereid, Google Chrome näiteks.

hotcocacola
01.02.11, 03:41
no ma ei kasuta IEd muidu, aga UB suunas läbi IE. Muidu kasutan Firefoxi ja kui üritan läbi FFi minna www.moneybookers.com , siis täpselt sama pask....õüfgadlghpgokgplfasdfgggg

sellesmõttes, et rahad ilusti kontodel, aga tahaks teada, what the hell is gõuing on

Spewmonkey
01.02.11, 03:44
Help, anyone?

Proovi http://72.52.0.65/app/ ja vaata mis ütleb.

hotcocacola
01.02.11, 03:49
pm sama teema, ei saa.

Tõmbasin Google Chromei, sama teema, ei saa lehele.
ÕÕÕÕÕÕÖöööööääääää

hotcocacola
01.02.11, 04:01
Proovisin enda telefoniga www.moneybookers.com -i minna, kasutades kodust wifit. Sama teema, lehte laeb ilgelt kaua ja ei ühenda ära...

inward
01.02.11, 04:05
Suht sick coca. See on see facebookis võidetud eurodega vehkimine :D. Ma sain kunagi tööl fb's suu pruukimise kohta hoiatuse :biggrin:

hotcocacola
01.02.11, 04:07
rofl, aga nali naljaks :D
ma lihtsalt tahaks teada, wtf is da problem + ükski inimene pole vahepeal minu arvutis käinud

AshrakWhite
01.02.11, 12:01
no kui sa oma telefoniga ka ei saa siis pigem su koduvõrgu probleem mingi, EMTa pole lehte blocking igaljuhul, mul täitsa läheb ;)

andu_andu
01.02.11, 12:09
lol andu_andu on next live bot after imre

lol. Priit Oja ees turniiri võitmine - priceless. Oja oli lõpus nii muserdunud, et callis mu allini pimesi ära HU-s :D

Homme, kolmapäeval, on 6-max, unl. rebuys turniir. tõoatab tulla solid turna - ma mängin kindlalt. Võtke rahakott rebuydeks kaasa ja tulge ka.

qjet
01.02.11, 14:42
vaatan 888 poes ringi ja ikka igasugust paska müüakse. huvitav, kas keegi üldse ostab kah neid asju.

variatsioon
01.02.11, 14:46
ma ei ole veel kuskilt pokkerisaidi poest midagi mõistliku leidnud.

Potik
01.02.11, 16:14
Imo see (http://store.fulltiltpoker.com/game/store/item/OI-HDBN)tundub päris mõistlik. Ise mõtlen, kas tellida või mitte. Kuluks ära küll suusatamisel ja rattasõidul.

ranka
01.02.11, 17:04
mitu tundi alksi/pohmakat?

Jaanuaris olin purjus ainult kolm päeva. Esimene oli siis vana aasta jooma, kus 1. jaanuar oli pohmell. Teine oli paar nädalat tagasi peokunniga ja kolmas oli see pühapäev, kus jõin mõned klaasid tequilat ära. See kõik. Veebruaris plaanin ainult PokkeriProd.com kokkutulekul juua ja ülejäänud aja kaine.

Madis_89
01.02.11, 18:19
Kui cashoutimisel panga Holding branchi vaja on, siis ma SEB pange puhul kirjutan? sai mõistus otsa. Tallinn?Estonia?

ranka
01.02.11, 18:28
Kui cashoutimisel panga Holding branchi vaja on, siis ma SEB pange puhul kirjutan? sai mõistus otsa. Tallinn?Estonia?

Peakorteri aadressi panin mina. Oli Tallinn, Tornimäe - vaata nende pealehel olevat infot.

variatsioon
01.02.11, 18:28
Imo see (http://store.fulltiltpoker.com/game/store/item/OI-HDBN)tundub päris mõistlik. Ise mõtlen, kas tellida või mitte. Kuluks ära küll suusatamisel ja rattasõidul.

on tõesti.. aga ilmselt siiski oleks poest odavam osta.


Jaanuaris olin purjus ainult kolm päeva. Esimene oli siis vana aasta jooma, kus 1. jaanuar oli pohmell. Teine oli paar nädalat tagasi peokunniga ja kolmas oli see pühapäev, kus jõin mõned klaasid tequilat ära. See kõik. Veebruaris plaanin ainult PokkeriProd.com kokkutulekul juua ja ülejäänud aja kaine.

repsecpt.. kuidas sul see õnnestub? :D

Makuz
01.02.11, 18:30
to madis :
endal oli ka seda hiljuti cashoutimisel vaja. Holding branch peaks olema nagu see peapank ja sul on vaja sinna seda panga nime mille alla SEB kuulub, ntx swedbankil ongi swedbank ja IMO (pole kindel ) peaks SEBl ka olema SEB

ranka
01.02.11, 18:30
repsecpt.. kuidas sul see õnnestub? :D

Easy. Kui oled poissmees, kes grindib palju siis on igav. Iga õhtu tahad välja minna, õlli jooma, pubides tuterdada, jõusaalis ja niisama tuulutada. Nädalavahetustel geiklubidesse naisi sebima jne.

Siis võtad omale naise ja enam ei pea niipalju pidudel naisi sebimas käia. Pealekauba pannakse linna suurim ja parim klubi, mis paraku jälle homoklubi kinni ning ei olegi põhjust enam juua :( Nii see läheb.

variatsioon
01.02.11, 18:32
:D btw.. miks angel kinni pandi?
rahvast ju käis seal?

kjmrc
01.02.11, 18:37
Ehh.. kas keegi selgitaks ära mida on teha heteromehel geiklubis? Ma ei tõstaks vist elus oma jalga sinna ..

variatsioon
01.02.11, 18:39
Ehh.. kas keegi selgitaks ära mida on teha heteromehel geiklubis? Ma ei tõstaks vist elus oma jalga sinna ..
sealsed inimesed on normaalsemad.
mitte mingist ehitajast alkohoolikud kes vabal ajal harrastavad pudelitega pähe taguda üksteistele.

ranka
01.02.11, 18:39
:D btw.. miks angel kinni pandi?
rahvast ju käis seal?

Hmmm... Ei oskagi öelda. Rahvast seal oli ja väga harvadel juhtudel oli rahvast vähe, enamasti ikka tantsuplats paksult täis, kohvikus vabu laudu ei olnud, ukse peal oli kontroll ja kliente valiti hoolikalt, mis põhjustaski selle, et klubi sees ei olnud ühtegi "idiooti" ning peod olid alati mega meeldivad, turvalised ja lõbusad. Ütleme nii, et angelis peksa saada või röövitud saada on väiksem võimalus kui äiksega pihta saada ja kordagi ei näinud seal ühtegi totsi, kes 10 palli süsteemis saaks vähem kui 8 palli. Lõpus muidugi totse oli seal isegi rohkem kui pedesid :) Ma räägin, et avastamata kullakaevandus oli :)

ranka
01.02.11, 18:40
Ehh.. kas keegi selgitaks ära mida on teha heteromehel geiklubis? Ma ei tõstaks vist elus oma jalga sinna ..

Loe mu eelmist kommentaari. See oli küll geiklubi ja seal geisid käis aga enamasti käisid seal vabameelsed inimesed, samuti kuulsused, sest tõenäoliselt tundsid nad seal end vabamalt, kui mujalt, sest klientuuri valiti hoolikalt.

kjmrc
01.02.11, 18:41
sealsed inimesed on normaalsemad.
mitte mingist ehitajast alkohoolikud kes vabal ajal harrastavad pudelitega pähe taguda üksteistele.

Mnjaa.. Maitse asi :P

Priidix
01.02.11, 18:44
wao..oleks võinud varem seda teada :)

ranka
01.02.11, 18:49
Angelis muidu üks asi oli, et totsidega amelema päris hakata ei tohtinud ja ühe korra, kui mind vähe tunti siis totsi sebimise pärast pidin klubist lahkuma. Aga muidu tuldi koputati õlale ja öeldi, et võta natuke vaiksemalt ja seal neid nurgataguseid ikka oli, kus sai vaikselt näperdatud :)

Muidugi teenindus oli ka seal ikka megasupper, mis sundis jootraha andma ja ühekorra koomas peaga unustasin kohvikus viiesajase arve maksmata. Mitu nädalat hiljem alles tuldi, et kuuled sul jäi ükskord maksmata, et kas täna maksad ära. Ei olnud mingit suhtumist regularidele, et nüüd sul masmata ja enam sisse ei saa.

Mu lemmikklubi oli. Teine lemmik muidugi Kuku ja see oligi standard, et angel pandi kell 04.00 kinni või nii, siis lendasid edasi kukusse, kus samasugune suhtumine. See ei ole muidugi gayklubi vaid pigem sellist kultuuriiniemsed käivad ja samamoodi mängib vana muss nagu angelis. Angeli muusikavalik oli ka ikka üks parimaid.

Igatsen vanu aegu ja loodan, et uus klubi, mis lubati märtsiks lahti teha on samasugune kuigi asukoht on pasem, hollykaga ühes majas.

rohelinekonn
01.02.11, 18:50
Mnjaa.. Maitse asi :P

mm mis su maitse on siis nende ehitajatega pidu panna ja pudelitega vehkida?

variatsioon
01.02.11, 18:52
mm mis su maitse on siis nende ehitajatega pidu panna ja pudelitega vehkida?

millegipärast paljudele meeldib selline tegevus.
tartus ju suurim pubi pool6. :D
seal ainult dressides osse ja krillkanasi leidubki.

kjmrc
01.02.11, 18:54
mm mis su maitse on siis nende ehitajatega pidu panna ja pudelitega vehkida?

Need on muidugi juba Sinu sõnad, mina käin ikka üsna harva klubis, ei tõmba eriti, nooremana oli küll äksi täis ja iga ndv sai käidud, nüüd on see kuidagi soiku jäänud..

rohelinekonn
01.02.11, 18:55
millegipärast paljudele meeldib selline tegevus.
tartus ju suurim pubi pool6. :D
seal ainult dressides osse ja krillkanasi leidubki.

Ma ei kujuta ette kui palju seal inimesi käib pole sinna sisse sattunud omajagu aega juba. Vanasti vahest juhtus kuna ta kaua lahti oli aga nüüd õnneks on suudlevad tudengid olemas mis kella 7 laseb rahulikult napsu võtta.

rohelinekonn
01.02.11, 18:56
Need on muidugi juba Sinu sõnad, mina käin ikka üsna harva klubis, ei tõmba eriti, nooremana oli küll äksi täis ja iga ndv sai käidud, nüüd on see kuidagi soiku jäänud..

kui sa märkad siis mu postituse taga oli küsimärk ehk ma uurisin kas see on siis sinu maitse. Mitte ei öelnud et sa seda teed.

variatsioon
01.02.11, 19:02
Ma ei kujuta ette kui palju seal inimesi käib pole sinna sisse sattunud omajagu aega juba. Vanasti vahest juhtus kuna ta kaua lahti oli aga nüüd õnneks on suudlevad tudengid olemas mis kella 7 laseb rahulikult napsu võtta.

ruumi on neil igatahes 30x rohkem kui mökus :D

ei tegelt ma ka ainult korra seal käinud nii et vb mälu petab.
aga naljakas et neil oli baari juures see boxing machine ja mingid desperado ehtiuse tüübid olid kohe platsis :D

ranka
01.02.11, 19:08
ruumi on neil igatahes 30x rohkem kui mökus :D

ei tegelt ma ka ainult korra seal käinud nii et vb mälu petab.
aga naljakas et neil oli baari juures see boxing machine ja mingid desperado ehtiuse tüübid olid kohe platsis :D

See boxin machine allkorrusel? Kui jah siis isegi ma olen seal käinud.

kjmrc
01.02.11, 19:09
kui sa märkad siis mu postituse taga oli küsimärk ehk ma uurisin kas see on siis sinu maitse. Mitte ei öelnud et sa seda teed.

Jaa vastus Sinu küsimusele - ei, see pole minu maitse. Aga pole samuti ka geiklubid.

rohelinekonn
01.02.11, 19:10
möku on see wilde lähedal või see mis seal kuskil maailma lähedal on kus ostad joogi ja pead pubi ees jooma väljas? Mul need kaks lähevad segamini

variatsioon
01.02.11, 19:11
möku on see wilde lähedal või see mis seal kuskil maailma lähedal on kus ostad joogi ja pead pubi ees jooma väljas? Mul need kaks lähevad segamini

maailma lähedal.
tore koht.

variatsioon
01.02.11, 19:15
See boxin machine allkorrusel? Kui jah siis isegi ma olen seal käinud.

jeps.

inward
01.02.11, 19:15
sealsed inimesed on normaalsemad.
mitte mingist ehitajast alkohoolikud kes vabal ajal harrastavad pudelitega pähe taguda üksteistele.

Ärme nii äärmustesse ka lasku. Tallinnas ma ei tea ühtki sellist klubi. Pubisi on küllaga :biggrin:

rohelinekonn
01.02.11, 19:17
ma seal korra käinud kevadpäevadel pätrikuga sai sisse lennatud ja teistpidi välja ja edasi kui õieti mäletan. Igatahes tundub mulle et viimasel ajal on vaja ainult väikest tuba kuhu baarilett püsti kütta ja klotsi lendab

harryahven
01.02.11, 19:30
ma seal korra käinud kevadpäevadel pätrikuga sai sisse lennatud ja teistpidi välja ja edasi kui õieti mäletan. Igatahes tundub mulle et viimasel ajal on vaja ainult väikest tuba kuhu baarilett püsti kütta ja klotsi lendab

LOL, räägid mökust eks :D wilde lähedal on nott, mis on ka enamvähem selline käidav koht, veits hipikas, aga pigem vahin seal või mökus kui pooles kuues või muus õlide asutuses.

variatsioon
01.02.11, 19:32
illegaard ja zavood on väga head pubid (Y)

harryahven
01.02.11, 19:35
no zavosse juba jalga kergelt ei tõsta, siis peab ikka väga nokkis olema, illegaard on samas enamvähem..

rohelinekonn
01.02.11, 19:38
illekas käin zavoodis pole ammu käinud sinna üldiselt ei satu sama siis mökuga ma ei viitsi väljas passida. Selles motis sai oldud siin üksvahe. Istuma saad siis pole hullu aga kuna seal on miski 8 istekohta vist siis hilisel tunnil on raskusi.

Ja muidugi eelistan neid kõiki poolele kuuele, kuid siiski peab mainima et suudlevad tudengid on olnud koht mida enim olen külastanud viimastel kuudel. Varem sai krooksus koguaeg chillitud aga hetkel on see koht taha plaanile jäänud. Eks kõik oleneb kellega kuna väljas käija

harryahven millised need õlide asutused on peale poole kuue veel?

variatsioon
01.02.11, 19:41
no ma olen küll mökus enamjaolt istuma saanud.. ja zavoodis pole kunagi pidanud väljas jooma.

mökus olin 1jan 00.15-6.00 baarileti taga istumas.
nõme oli see ainult et mingi tüüp magas mu seljas :D

ranka
01.02.11, 19:41
Kusjuures keegi enne ütles, et pokkertitubade ei ole norm asju. FTP-s on olemas ju pervertide binokkel, millega peaks saama filmida/pildistada. Päris hea oleks vastasmaja akendesse piiluda ja vaadata kuidas vanamutt rinnahoidjate väel nõusid peseb.

rahvavaenlane
01.02.11, 19:43
1 õlide asutus on riia tänaval 16 kannu. aga ma ei ole kindel et see koht funkab enam. ja püssikas on muidu kohana väga seff, aga viimastel aastatel on süldi muusika sinna ka vastava kontinendi toonud.

rohelinekonn
01.02.11, 19:47
16 kannu on täitsa olemas. Seal on hea lõunal käija aegajalt kui tahad midagi lihtsat hinnad on kah head. Õhtul õlut joomas pole seal käinud

variatsioon
01.02.11, 19:48
1 õlide asutus on riia tänaval 16 kannu. aga ma ei ole kindel et see koht funkab enam. ja püssikas on muidu kohana väga seff, aga viimastel aastatel on süldi muusika sinna ka vastava kontinendi toonud.

:D püssis ju ainult täis maakad :D

aga jh kannus on palju skinheade jms.

Codecci
01.02.11, 19:50
16kannu on nuts

virukunn
01.02.11, 19:59
1 maakas küsimus: Mis klubide vanusepiirang Eestis on ? Ausalt, ma ei tea mitte *****gi neist.

variatsioon
01.02.11, 20:00
18-21

harryahven
01.02.11, 20:04
illekas käin zavoodis pole ammu käinud sinna üldiselt ei satu sama siis mökuga ma ei viitsi väljas passida. Selles motis sai oldud siin üksvahe. Istuma saad siis pole hullu aga kuna seal on miski 8 istekohta vist siis hilisel tunnil on raskusi.

Ja muidugi eelistan neid kõiki poolele kuuele, kuid siiski peab mainima et suudlevad tudengid on olnud koht mida enim olen külastanud viimastel kuudel. Varem sai krooksus koguaeg chillitud aga hetkel on see koht taha plaanile jäänud. Eks kõik oleneb kellega kuna väljas käija

harryahven millised need õlide asutused on peale poole kuue veel?

püssikas näiteks?! ega rohkem ei teagi eriti, samas baare ikka sitaks vähe kesklinnas võrreldes tallinnaga, siin iga nurga peal, aga enamus kindlasti uncoolid..

virukunn
01.02.11, 20:04
18-21

Mis mõttes ? Nii nagu klubi ise tahab hetkel ?

bounce
01.02.11, 20:04
16kannu on nuts

lõunatamiseks küll,käin iga päev seal söömas, peod pidada osside päralt olema õhtuti tho

harryahven
01.02.11, 20:07
Mis mõttes ? Nii nagu klubi ise tahab hetkel ?

just

inward
01.02.11, 20:14
18 või 21.

Vanus on ka üks asi, mis hoiab kontigendi normaalsemana imo.

Svenza
01.02.11, 20:14
Meil Mäsaga on standard laks Tudengitest Zavvi, sealt Muuseumi( Genialistide Klubi), kui jõuab siis veel kiirelt Zavvi tagasi enne sulgemist ja siis Pool6. EV garanteeritud 100%

nikitheone
01.02.11, 20:20
minu lemmik tartus on gen-klubi. mõnus õhkkond on

Godspeed_EJ
01.02.11, 20:40
Angel pandi kinni kuna rendiga tekkisid mingid jamad.

Ise sinna kunagi ei jõudnud, aga enamus sõpru kinnitavad Ranka juttu - ilusad piigad, sõbralik õhkkond jne.

miksnii
01.02.11, 20:46
Ainuke koht kuhu ma tartus ei lähe on pool6, imelik koht mis absoluutselt ei meeldi.
Standard on püss, edasi siis amori, zavoodi v suudelvatesse.
Viimasel ajal on hakkanud big ben ka väga meeldima.
Enamus kohad (v.a pool6) on suht kannatatavad, pigem asi mõtlemises kinni.

PS! viimane nv avastasin eda jaoks mõnus kohe, tsink plekk pange kolmandal korrusel on vesipiibu lounge, mega mõnus koht.

flipmachine
01.02.11, 21:07
Miks keegi krooksus ei käi ?

miksnii
01.02.11, 21:10
Tavaliselt kui sinna jõuab mingi hetk öösel on see suht rahvast täis.
Päeva poole minnes olen ikka tiksunud seal.

variatsioon
01.02.11, 21:11
18 või 21.

Vanus on ka üks asi, mis hoiab kontigendi normaalsemana imo.

ristiisas on 20. aga noh.. see on pubi kh.

btw mökus oli pool tundi tagsi 9 vaba istekohta. :D

flipmachine
01.02.11, 21:21
Tavaliselt kui sinna jõuab mingi hetk öösel on see suht rahvast täis.
Päeva poole minnes olen ikka tiksunud seal.

kiidan

Potik
01.02.11, 21:30
on tõesti.. aga ilmselt siiski oleks poest odavam osta.



Lol, true. Just võrdlesin: FTP poes tuleks selle hinnaks ~$60 (rb hit included) vist kui arvutasin korrektselt ning siit (http://www.ebags.com/product/high-sierra/wave-50-hydration-pack/70483?productid=855849#mostHelpfulReview) saad täpselt sama toote kätte ~$30 (shipping included)

kardaanirist
01.02.11, 21:43
wat. Zavood ju üli rott koht. ruumi netu ja interjöör on ka muidugi väga "omapärane". peldikus ei saanud isegi vett peale tõmmata.

variatsioon
01.02.11, 22:05
ongi rott koht aga inimesed on seal ossi vastandid.

kardaanirist
01.02.11, 22:27
ja iga muu pubi Tartus on osse täis?

Tarmonator
01.02.11, 23:17
oleneb kes kellele oss on.
no offence...mulle ka ehitajatest jõusaali-rusikakangelased ei meeldi, aga kas need ongi ossid? Või äkki on sellele rusikakangelasele ossid hoopis zavvi kliendid? vaatevinkli küsimus imo.

ranka
01.02.11, 23:31
haha: http://rakeback.pokkeriprod.com/eng/hands/163#general

tonis
01.02.11, 23:34
Kas 888'sse first depot tehes tuleb mingi promotion code ka panna?

jott
01.02.11, 23:48
Kas siin foorumis mõni kõrgharidusega ITmees on?

andu_andu
01.02.11, 23:49
haha: http://rakeback.pokkeriprod.com/eng/hands/163#general

mis vastasel oli ?

Romka
01.02.11, 23:53
mis vastasel oli ?

Show villain cards clicki, A4o oli.

ranka
02.02.11, 00:03
mis vastasel oli ?

nagu romka ütles - show villain cards.

Käe põhjendus niipalju, et ta foldis cbetile 44% ajast aga kui checkida järgi siis muutus jube bluffhappiks ja ei tahtnud eriti foldida. seetõttu checkisin järgi, turni minraisesin sest kui tal turnil A siis ei foldi riveri ja ei foldi tõenäoliselt ka turni suuremale raisele aga hoiaksin sees muda käsi. miskil oimetumalt turnil oleksin lajatanud ka overbeti, nats üle poti aga kuna tuli hea kaart, et ta kas callib või mitte, siis shove tundus best play.

Spewmonkey
02.02.11, 00:06
Kas 888'sse first depot tehes tuleb mingi promotion code ka panna?

Reeglina mitte, first deposit bonus on automaatne igaljuhul.

tonis
02.02.11, 00:28
Tänud

rahvavaenlane
02.02.11, 00:45
isildur mängib mrSweet28-ga plo-d ja on umbes 200k up.

neeme
02.02.11, 01:08
Kuu esimene päev, uued limiidid ja kohe ~780$ alla EV. :) Mõnus, pool eelmise kuu teenistusest.

ranka
02.02.11, 01:17
Kuu esimene päev ja juba pm. 0 outer tehtud. 77-ega fish 3bettis, 79s.-ga callisin 745 flopil rahad sisse ja riveriks maha rida.

hotcocacola
02.02.11, 04:18
ostsin sony ericsson x10 ära. Oi jah, nüüd veedan tunde ja tunde selle taga, et teha selgeks touchpad, lisavidinad jne. Väga pro.
Ty kõikidele, kes soovitasid :)

inward
02.02.11, 05:22
Kõige naljakam on see, et väga paljud on Egiptuses käinud ja ütlevad et see mingi semi-shit rott koht. Väga ei tõmba. Türki türki.....see pidi tõesti nuts olema oma all-inclusive'ga.


E: Ja taco expressis on väga head söögid ja teenindus, korduvalt rahule jäänud. Burritod, tortillad, wrapid ja tacod. Mis iganes nende vahed on :biggrin:

MagicFriend
02.02.11, 05:53
You can even wear clothes over it, and no-one will be able to tell it´s there! :p

http://img72.imageshack.us/img72/6603/bondagelol.jpg (http://img72.imageshack.us/i/bondagelol.jpg/)


On keegi isiklikult proovinud? Naine/elukaaslane? Soovitusi?
;)

rohelinekonn
02.02.11, 07:14
Kõige naljakam on see, et väga paljud on Egiptuses käinud ja ütlevad et see mingi semi-shit rott koht. Väga ei tõmba. Türki türki.....see pidi tõesti nuts olema oma all-inclusive'ga.


No Türgi on parem jah aga antud hetkel türki veel ei saa sinna algavad aprilli alguses reisid seega üks odavamaid kohti kuhu jaanuar veebruar minna nädalaks restartima on Egiptus. Muidugi nüüd need oma mässuga ahvid rikkusid mul kah süsteemi ära oli plaan minna sellle kuu alguses, aga jah jääb ära.

con
02.02.11, 08:32
Up to 2 MILLION protesters hit central Cairo

http://english.aljazeera.net/news/middleeast/2011/02/20112113115442982.html


nite

ristijeesus
02.02.11, 08:39
E: Ja taco expressis on väga head söögid ja teenindus, korduvalt rahule jäänud. Burritod, tortillad, wrapid ja tacod. Mis iganes nende vahed on :biggrin:

Söökidel pole viga jah, aga liiga kaua peab neid ootama. Ja pisut räpane on olnud see koht. Koristaja käib vist korra nädalas.



You can even wear clothes over it, and no-one will be able to tell it´s there! :p

http://img72.imageshack.us/img72/6603/bondagelol.jpg (http://img72.imageshack.us/i/bondagelol.jpg/)
On keegi isiklikult proovinud? Naine/elukaaslane? Soovitusi?
;)

Ärge nüüd naerge mu võhiklikkust, aga milleks see hea peaks olema? Saaks aru kui oleks mingi pommivöö sidumise õpetus, aga see...

Rage
02.02.11, 08:48
Kuu esimene päev, uued limiidid ja kohe ~780$ alla EV. :) Mõnus, pool eelmise kuu teenistusest.
irw@nimi neeme.. skyplussis ükskord saates saatejuhid arutasid mis võiks olla head või halvad nimed vms.. ja siis jõudsid nimeni Neeme.. ja siis naersid, et see selline pehmo nimi, et elusees ei loe kuskilt uudist, et keegi Neeme peksis pubis paar rullnokka kasti.. või et siis kui öösel mõne värskelt tutvutud naisega voodis, siis naine: "Neeme.. võta mind parem kaissu, sa niikuinii ei tee ju midagi"

:-D

mortalvombat
02.02.11, 09:18
see oli Meeme minuarust

ristijeesus
02.02.11, 09:29
Nimi ei riku meest.

Turvamehed pidasid üleeile Raplas kinni purjus Neeme, kes kusi Karmani kaubamaja kohvikunurka ja noris tüli kohviku personaliga.
Napsitanud 21-aastane Neeme laamendas kohvikus koos oma 23-aastase sõbra Alariga. Mehed ei allunud räuskamise lõpetamise korraldusele, teatas ESS-i pressiesindaja.
Et Neeme kippus kohviku turvatöötajatega kaklema, siis kutsuti kohale ESS Tallinna Raplamaa turvajad, kes panid korrarikkujate rahustamiseks nende käed raudu ja toimetasid mehed politseijaoskonda.

8. juuni: Emmaste konstaabel toimetas kainenema Lauri ja Neeme. Mehed laamendasid Emmastes.

10. juuni: kell 16.45 teatati, et alkoholijoobes Neeme ähvardab Emmastes inimesi laetud jahipüssiga. Neeme võeti vahi alla.

ranka
02.02.11, 10:48
ostsin sony ericsson x10 ära. Oi jah, nüüd veedan tunde ja tunde selle taga, et teha selgeks touchpad, lisavidinad jne. Väga pro.
Ty kõikidele, kes soovitasid :)

Viimase 8 aasta jooksul, kui ma olen telefoni ostnud siis mu telefoniga tutvumine on umbes nii:
1. Otsi kuidas muuta äratuskella; Checked!
2. Otsi kuidas muuta helinaid; Checked!
3. Otsi kuidas saata sõnumeid; Checked!
4. Otsi kuidas lisada/kustutada kontakte; Checked!

Viimased 4 (:P) tulevad kõik hoopealt. Ühel telefonil avastasin aastake hiljem, et GPS ja googlemaps ka peal ning, et isegi pilti saab teha.

Rage
02.02.11, 11:06
muig.. mu viimane telefon.. esimesel päeval ca 7 modifikatsiooni või lisaprogrammi installitud... hiljem olen veel veidi hackinud ja mänge tõmmanud.. aegajalt saab tuttavatega muljeid vahetatud uute programmide ja võimaluste osas + erinevad syncimised käima pandud PC'ga

Potsataja
02.02.11, 11:50
LOL, niimoodi tuleb äri teha: http://www.elu24.ee/?id=381046

http://www.auto24.ee/used/791723

http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=6&t=117813&p=14352564#p14352564

harryahven
02.02.11, 12:02
rage, mis pill on?

Rage
02.02.11, 12:07
rage, mis pill on?
HTC Desire

harryahven
02.02.11, 12:21
kenakena, kuu lõpus samuti plaan HTC osta, ei tea veel ainult milline, ju vist gratia, tundub normaalne suurus ning vist uusim mudel. ma nendest näitajatest ei oska küll midagi välja lugeda.

andu_andu
02.02.11, 13:39
You can even wear clothes over it, and no-one will be able to tell it´s there! :p

http://img72.imageshack.us/img72/6603/bondagelol.jpg (http://img72.imageshack.us/i/bondagelol.jpg/)

On keegi isiklikult proovinud? Naine/elukaaslane? Soovitusi?
;)


ja mis selle point on siis ?

qbj0hn
02.02.11, 13:41
Et rind prinkis oleks ma usun :D

pastilaa
02.02.11, 13:45
ja mis selle point on siis ?

Obv on Magic sidumismängude pervert lihtsalt.

vennike
02.02.11, 13:52
ostsin sony ericsson x10 ära. Oi jah, nüüd veedan tunde ja tunde selle taga, et teha selgeks touchpad, lisavidinad jne. Väga pro.
Ty kõikidele, kes soovitasid :)

tere tulemas klubisse, naudi tyhja akut!

variatsioon
02.02.11, 13:53
mingi rope fetish lihtsalt

low-flow
02.02.11, 13:56
raped by a rope

vennike
02.02.11, 14:02
kui keegi tunneb, et on pädev mulle visiitkaardi kujundama siis pm pls

Oliverk
02.02.11, 14:16
kui keegi tunneb, et on pädev mulle visiitkaardi kujundama siis pm pls

http://www.upload.ee/image/1095361/Nimeta.jpg

miksnii
02.02.11, 14:28
kui keegi tunneb, et on pädev mulle visiitkaardi kujundama siis pm pls

http://www.youtube.com/watch?v=4YBxeDN4tbk

harryahven
02.02.11, 14:29
http://www.upload.ee/image/1095361/Nimeta.jpg

LOL

taipupole
02.02.11, 14:35
VALE LINK

Parandasin su lingi ära:

http://www.youtube.com/watch?v=qoIvd3zzu4Y

variatsioon
02.02.11, 14:36
http://www.youtube.com/watch?v=4YBxeDN4tbk
arvasin et raudselt paned selle video:
http://www.youtube.com/watch?v=qoIvd3zzu4Y

lol_internet

vennike
02.02.11, 14:41
http://www.upload.ee/image/1095361/Nimeta.jpg

rofl, good one, kui psühhiaatriahaiglas doktor oleks, siis läheks 100% kaubaks :D
aga paraku ei ole

Potsataja
02.02.11, 14:58
Vennike, Oliverki poolt pakutud lahendusega sööbid sa raudselt inimeste mällu. Muudel juhtudel kaod nkn halli massi hulka ära ;)

Godspeed_EJ
02.02.11, 15:34
Etsi eeskuju tegutemas

http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/valisuudised/luzkovi-linnavalitsus-varastas-miljardeid.d?id=39562765

andu_andu
02.02.11, 15:37
Etsi eeskuju tegutemas

http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/valisuudised/luzkovi-linnavalitsus-varastas-miljardeid.d?id=39562765

so sick. Mees on linnapea olnud väga pikka aega ja ta naine on venemaa üks rikkamaid naisi - moskva suurima ehitusfirma omanik

Potsataja
02.02.11, 15:46
Etsi eeskuju tegutemas

http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/valisuudised/luzkovi-linnavalitsus-varastas-miljardeid.d?id=39562765

Nii juhtub, kui Putiniga tülli lähed.

Sõpsidel läheb ikka paremini: http://forte.delfi.ee/news/auto/president-medvedevile-soetati-42-miljoni-dollariga-kasutatud-megajaht.d?id=39589167

Samas võib ka hullemini minna: http://www.ap3.ee/?PublicationId=28d63bd5-c217-478b-acd0-3c72585a23a5

Maxi
02.02.11, 16:49
Fakk mindset feilib ikka ägedalt, selline brakeeven nühkimine (NL4) oli ok aga nii kui hiiter peale tuleb nüüd siis satun sabinasse, ei suuda üldse palju mängida ja tihti tundub et A game asemele tuleb B game. Esialgselt oli lihtsalt plaanis kuu algul kerge NL10 shot võtta ja mõeldnuki seal kohe mingit imejama korraldama hakata. Bankroll on ka sitaks kiiresti tõusnud ja seal juba rohkem füüri kui arve peal mis ka kindlasti mindseti mõjutab. Äkki peaks mingit raamatut lugema or something?

NL10 shoti graph ka: http://www.upload.ee/image/1095631/lolfish.JPG

Vandalar
02.02.11, 16:56
Enne kui raamatuid lugema hakkad tuleta omale meelde, et 2700 kätt on statistiliselt ebapädev.

con
02.02.11, 16:58
kunagi lugesin mingit ebooki, see rope oli merejalaväelaste survival manualis imo. väga sarnane sidumine ümber kere igatahes.

Maxi
02.02.11, 17:06
Enne kui raamatuid lugema hakkad tuleta omale meelde, et 2700 kätt on statistiliselt ebapädev.

ongi statistiliselt ebapädev sest ma ei saa absull mängida, 500 kätt päevas (ca 1h) ja kõik, rohkem ei kannata lihtsalt. Sitaks lihtsam on volüümi tõsta kui selline BE või kerge downer on

virukunn
02.02.11, 18:17
Sama siin. Kui päeva algul palju võidan, siis ei julge enam mängida, äkki kaotan :D Ükskõik kui overrolled ma ka poleks antud limiidi jaoks.

qbj0hn
02.02.11, 18:21
Viimasest leatherassi raamatus just rääkis,et tavaliselt on nii,et kui inimene kaotab siis ta mängib rohkem ja kui võidab siis quitib mingiaeg enamasti.Aga seal ütles,et tegelikult peaks vastupidi just olema,et kui võidad siis just mängid edasi ja kui kaotad quitid,mitte ei hakka laudu juurde võtma ja volüümiga läbi suruma.

Godspeed_EJ
02.02.11, 18:30
Tegelikult ei ole nii, et kui võidad, siis mängid edasi ja kui kaotad, siis lõpetad. Ei ole ka vastupidi. Mängid siis, kui teed A game ja quitid siis, kui mängid alla selle.

Sessi ajal graafiku jälgimine on üldse üks äärmiselt rumal tegevus, sest see võib mindseti rängalt mõjutada. Endal on viimasel ajal sessid 1-1,5h, sest peale seda ei suuda enam korralikku mängu teha. Lühemate sesside positiivne mõju on mul winrates ilusti näha.

qbj0hn
02.02.11, 18:36
Tegelikult ei ole nii, et kui võidad, siis mängid edasi ja kui kaotad, siis lõpetad. Ei ole ka vastupidi. Mängid siis, kui teed A game ja quitid siis, kui mängid alla selle.


Yep,see "pisiasi" jäi mainimatta :D

qbj0hn
02.02.11, 18:37
Sessi ajal graafiku jälgimine on üldse üks äärmiselt rumal tegevus, sest see võib mindseti rängalt mõjutada.

Raamatu autor kirjutas,et ta vaatab graafikut alles iga kuu lõpus,eto skill

vonkartoffel
02.02.11, 18:47
no aga kontoseis on ju näha koguaeg? sinna kus see ilmub kleepis mingi paberi?

variatsioon
02.02.11, 18:53
Raamatu autor kirjutas,et ta vaatab graafikut alles iga kuu lõpus,eto skill
ma proovisin pool kuud ilma graafikut vaatamata mängida.
imo pointless.

nüüd vaatan pärast sesse korra päevas graafikuid jms. isegi kui tekivad negatiivsed emotsiooid siis hommikuks on nad ikka kadunud.

kaval-ants
02.02.11, 18:53
Viimasest leatherassi raamatus just rääkis,et tavaliselt on nii,et kui inimene kaotab siis ta mängib rohkem ja kui võidab siis quitib mingiaeg enamasti.Aga seal ütles,et tegelikult peaks vastupidi just olema,et kui võidad siis just mängid edasi ja kui kaotad quitid,mitte ei hakka laudu juurde võtma ja volüümiga läbi suruma.

Millist raamatut sa täpsemalt silmas pidasid?

qbj0hn
02.02.11, 19:03
Millist raamatut sa täpsemalt silmas pidasid?

Don't listen to Phil Helmuth või Treat you're poker like a business,ei mäleta kumbas.Mõlemaid lugesin.

Kloonike
02.02.11, 19:07
Ma vaatan terve sessi aeg graafikut, pidevalt refreshides. Kui mängin hästi ja võidan, siis mängin pikalt, kui teen vigu ja kaotan lähevad mängud suure tõenäosusega insta kinni.

Pahvak
02.02.11, 19:11
Don't listen to Phil Helmuth või Treat you're poker like a business,ei mäleta kumbas.Mõlemaid lugesin.

Ostsid esimese?

EDIT: Ma vaatan sessi lõpus ainult tulemust. Vahel kui enesekontrolliga probleeme, siis vaatan ka keset sessi.

variatsioon
02.02.11, 19:11
aga kui jooksed halvasti nii SD kui NON-SD potides?

qbj0hn
02.02.11, 19:12
Ostsid esimese?

Ühe foorumikaaslasega kahepeale sai ostetud yep.
Ega eriti ei raatsi küll PDF faili peale raha välja käia,aga see läks asja ette ma loodan :D.Siiamaani üks paremaid pokkeri raamatuid mis lugenud olen.(pole lõpuni veel jõudnud,kuskil poole peal :D).Rahulikult lugema,et saaks seedida ka asja väheke ja kasu oleks :D

Seal kirjas pmst igasugu nõuanded mis enam ei vasta tõele mis keegi on kunagi öelnud ning mis on ajast maha jäänud ja siis on need räägitud nii ära kuidas tegelt peaks tegema vastavas olukorras.
Näiteks üks asi mis tuleb meelde,et vanasti onlines kui keegi limpis potti siis any2-ga alati isoleeriti ja saadi easy foldid jms,siis on see väide ümber lükatud ja ära räägitud kuidas tegelt peab tegema.

Kunagi väga ammu ammu tähendas ju 4bet pre,et vastasel on raudpolt kas ässad võid kunnid,check-raiset peeti ebaeetiliseks jne :D
Tõin lihtsalt näite selle näol.Seal räägitakse hiljutitest nõuannetest ikka mis on ümber lükatud.
PH saab korralikku mahategemist ikka seal raamatus ja paljud teised ka.100bb NL online mängude kohta on raamat pmst nagu siiamaani lugedes olen aru saanud.

Rage
02.02.11, 19:43
tra, ma olen segaduses.. kui ma mängin FRi ja kui ma foldiksin kõik käed SB ja BB pealt.. siis reports vaates oleks mu SB ja BB winrate milline?

variatsioon
02.02.11, 19:45
BBl -50BB/100 ja SBlt -25BB/100

Kloonike
02.02.11, 19:45
BB -100bb/100, SB -50bb/100 kui 100% stealitakse ja alati foldid.

Cypher0
02.02.11, 19:46
tra, ma olen segaduses.. kui ma mängin FRi ja kui ma foldiksin kõik käed SB ja BB pealt.. siis reports vaates oleks mu SB ja BB winrate milline?

-50bb/100 ja -100bb/100.

Rage
02.02.11, 19:56
olgu ja kui mul on NL100s 80k käe peale SB winrate -12bb/100 ja BB winrate -45bb/100.. siis ma peaksin muret tundma?

Tigrano
02.02.11, 20:04
olgu ja kui mul on NL100s 80k käe peale SB winrate -12bb/100 ja BB winrate -45bb/100.. siis ma peaksin muret tundma?

SB on okei ja bb nii hullu pole aga võiks vähe parem olla.

variatsioon
02.02.11, 20:09
SB on okei ja bb nii hullu pole aga võiks vähe parem olla.

imo ok... BBd postides saad 50%+ rahast tagasi keskmiselt.

ranka
02.02.11, 20:13
Multitablesin bingos, kahel piletil nurgad täis ja ühel 10 palli jooksul 1 puudu diagonaalist ja ära ei tulnud. fking 1 outerid.

flipmachine
02.02.11, 20:24
Multitablesin bingos, kahel piletil nurgad täis ja ühel 10 palli jooksul 1 puudu diagonaalist ja ära ei tulnud. fking 1 outerid.

Tavaline variatsioon.. küll EV järgi jookseb.

ranka
02.02.11, 20:27
Keegi võiks juba progeda Bingo Manageri...

Madis_89
02.02.11, 20:32
Quitisin bingo ja vikingi, ühe aasta ja kahe kuu peale no hit. viimased 2 nädalat proovisin 4x viking, mõlemal korral 3 numbrit nende piletite peale siis lol.

K2snakas
02.02.11, 20:40
kõik spordi huvilised, kes siis kasutasid http://www.atdhe.net/index.html lehte online vaatamiseks, siis nad kolisid http://www.atdhe.me/index.html lehele üle, kes siis veel ei tea:)

qbj0hn
02.02.11, 20:46
Quitisin bingo ja vikingi, ühe aasta ja kahe kuu peale no hit. viimased 2 nädalat proovisin 4x viking, mõlemal korral 3 numbrit nende piletite peale siis lol.

Vanaisa mängib bingo algus aegadest saadik iga jumala kord ja no hit...kui neid 70 eegused võidud hitiks arvestada siis jah vbl,aga ei midagi üle 1k

inward
02.02.11, 20:51
kõik spordi huvilised, kes siis kasutasid http://www.atdhe.net/index.html lehte online vaatamiseks, siis nad kolisid http://www.atdhe.me/index.html lehele üle, kes siis veel ei tea:)

Jalgpalli vaatamiseks on see parem imo.
http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football

K2snakas
02.02.11, 20:57
Jalgpalli vaatamiseks on see parem imo.
http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football

imo seal suht palju paska, ehk l2heb otsimisega suht kaua aeg, et normi streami leida, aga atdhes suht k6ik mis on on toimivad streamid...aga maitsed on erinevad:)

variatsioon
02.02.11, 20:58
Vanaisa mängib bingo algus aegadest saadik iga jumala kord ja no hit...kui neid 70 eegused võidud hitiks arvestada siis jah vbl,aga ei midagi üle 1k

ehk oleks aeg aru saada et ei ole just mõistlik tegevus? :D

btw vana bingo on?

taavi
02.02.11, 21:02
ehk oleks aeg aru saada et ei ole just mõistlik tegevus? :D

btw vana bingo on?

01.02.1996 BINGO LOTO esimene loosimine ja tele-show. (https://www.eestiloto.ee/osi/loto/history)

inward
02.02.11, 21:02
imo seal suht palju paska, ehk l2heb otsimisega suht kaua aeg, et normi streami leida, aga atdhes suht k6ik mis on on toimivad streamid...aga maitsed on erinevad:)

Premierit vaadates, võtad Yes või Fox channeli. Sopcastiga lahti ja kannatab full screeniski vaadata... Nba kohta ma kaasa ei oska rääkida :)

K2snakas
02.02.11, 21:07
Premierit vaadates, võtad Yes või Fox channeli. Sopcastiga lahti ja kannatab full screeniski vaadata... Nba kohta ma kaasa ei oska rääkida :)
no kui tead, kust vaadata siis obv ez:)

aga nba m2nge normi kvaliga streame tavaliselt ei leidugi..kui siis veetlest vahest n2eb...

nikitheone
02.02.11, 21:23
ega keegi ei taha homme hakata tartus hommikul jooma? just a wild guess. mul on viskit

miksnii
02.02.11, 21:25
ega keegi ei taha homme hakata tartus hommikul jooma? just a wild guess. mul on viskit

Tõenäoliselt oleks käpp, oleneb kus ja kuna ??

nikitheone
02.02.11, 21:42
üks võimalus on, et ma jõuan kell 8 tartu, hetkel sõbra juures paarkend kiltsa väljas.

andu_andu
03.02.11, 00:00
miks ftp-st multientry-d maha võeti enamustel turnadel ??????

CheekyMullet
03.02.11, 00:43
miks ftp-st multientry-d maha võeti enamustel turnadel ??????

Miski specialmecial turnanädal oli ja paljudel garanteeritud fond kahekordne ja kõikidel nendel multientryd.

Rage
03.02.11, 01:01
delfi pokker ruulib...

Maxi
03.02.11, 01:24
regulare on liiga palju imo

gz btw

Kuupäev Nimi Võitude arv
01.02.2011 Rage 132

variatsioon
03.02.11, 02:11
oot rage teenid seal hästi?

Vandalar
03.02.11, 03:29
Multientry on igatahes väga hea asi IMO

Dogers
03.02.11, 03:51
homme hommikust jooma, hmm, täitsa võimalik :D

$$$
03.02.11, 06:41
Multientry on igatahes väga hea asi IMO

ei?
Saad kahes turnas hea stacki siis saad final table ja ühe hea stackiga saad 9. koha, sest stackid liidetakse kokku. Kui oleksid kahte eri turnat mänginud oleks võimalus mõlema stackiga suuremat cashi jahtida ja cashiksid minimaalselt peaaegu samapalju =P . (vähem saad ainult kui jääksid mõlemad korrad final tablis viimaseks, mida juhtub vast väga harva)

kivisaba
03.02.11, 06:55
teoorias jup praktikas juhtub seda vääääga harva

udikaz
03.02.11, 07:55
praktikas on multy enty-ga palju lihtsalt grindida sest palju sa ikka sinna finaallauda jõuad, enamus ajast ikka cashid kuid siis tõmmatakse ära. ja kui multy cashid siis saad ika rohkem kui bankroll. teine asi, et kui kaks korraga teed siis ühes saad ika stacki üles aga kui aint ühte teeksid siis vb saaksid ühe cooleri ja ongi buy in jälle läinud. mina pooldan multyentry-t.

kuco
03.02.11, 10:09
praktikas on multy enty-ga palju lihtsalt grindida sest palju sa ikka sinna finaallauda jõuad, enamus ajast ikka cashid kuid siis tõmmatakse ära. ja kui multy cashid siis saad ika rohkem kui bankroll. teine asi, et kui kaks korraga teed siis ühes saad ika stacki üles aga kui aint ühte teeksid siis vb saaksid ühe cooleri ja ongi buy in jälle läinud. mina pooldan multyentry-t.

Shaun Deeb rääkis multi-entry turnadest. Ütles, et tema jaoks on see väga hea aga pikkas perspektiivis on pokkerile kahjulik. Fish läheb kiiremini bustoks ja head mängijad võidavad rohkem ja kiiremini ning tema eelis keskpäraste regide ees suureneb.

P5 andmetel oli selle mehe elu suurim cashimine alles selle aasta jaanuaris :P

yolpa
03.02.11, 10:21
visati lümpsist välja eile:S

Rage
03.02.11, 10:25
regulare on liiga palju imo
gz btw
Kuupäev Nimi Võitude arv
01.02.2011 Rage 132


oot rage teenid seal hästi?
muig, tegelt ma seal tegin siin paari sõbraga HU'd, ma pärisraha peale ei raatsi kuna ei ole HUd õppinud kunagi ja raket ka maksta ei taha, seega päris head õppesessid nö. Noja siis juhtuski kuidagi nii, et ühel päeval sain selle võidu.. aga auhinnaks mingi kaardipakk või $1000 freerolli pilet.. mul pole OO's accigi, seega võtan vast kaardipaki kui keegi üldse ütlekski, kust ja kuidas kätte saan. aga jah.. maitea mis regidest te seal räägite, HU's on ühe korra mu vastu istunud mees kes midagigi jagab asjast, ülejäänud on passiivsed callingstationid või gamblerid.

eilne postitus muidugi sai täispeaga tehtud, õnnestus paar fishi HU's tühjaks teha:-)

kardpleier
03.02.11, 11:03
visati lümpsist välja eile:S

mis tegid

Maxi
03.02.11, 11:41
muig, tegelt ma seal tegin siin paari sõbraga HU'd, ma pärisraha peale ei raatsi kuna ei ole HUd õppinud kunagi ja raket ka maksta ei taha, seega päris head õppesessid nö. Noja siis juhtuski kuidagi nii, et ühel päeval sain selle võidu.. aga auhinnaks mingi kaardipakk või $1000 freerolli pilet.. mul pole OO's accigi, seega võtan vast kaardipaki kui keegi üldse ütlekski, kust ja kuidas kätte saan. aga jah.. maitea mis regidest te seal räägite, HU's on ühe korra mu vastu istunud mees kes midagigi jagab asjast, ülejäänud on passiivsed callingstationid või gamblerid.

eilne postitus muidugi sai täispeaga tehtud, õnnestus paar fishi HU's tühjaks teha:-)

see regide asi oli obvious level, aga sa seda raamatut (http://www.pokershop.ee/product_info.php?products_id=1027 ) ei peaks saama lisaks? neil sellega mingi kampaania ja isegi mõtlesin natuke HU grindida raamatu pärast


Q: Kui bankroll lubab kas on mõtet proovida shotti kõrgemal või jääda sinna kus toodab?

yolpa
03.02.11, 11:45
mis tegid

käisin võõra dokumendiga, aga nii kui jaurama seal sees hakkasin, läks asi neile kahtlaseks, muidugi jäi mul õigust ülegi veel

Rage
03.02.11, 12:17
see regide asi oli obvious level, aga sa seda raamatut (http://www.pokershop.ee/product_info.php?products_id=1027 ) ei peaks saama lisaks? neil sellega mingi kampaania ja isegi mõtlesin natuke HU grindida raamatu pärast


Q: Kui bankroll lubab kas on mõtet proovida shotti kõrgemal või jääda sinna kus toodab?nvm.. mõtlesin et delfi pokkerist räägid

Tupsik
03.02.11, 12:23
Kui praegusel tasemel tunned, et oled võitev... siis liigu kindlasti üles.

Kaotajana üles ei liiguks, muidu põrudes väga valus mitu taset kukkuda.

CheekyMullet
03.02.11, 12:46
Proovisin elus teist korda tennist mängida. Palju raskem kui telekast tundub :) Üle kolme õnnestunud löögi on juba hea tulemus ja no see tagantkäsi....täiesti arusaamatu.

variatsioon
03.02.11, 14:11
2 nädalat tagasi ärkasin hommikul kell 7.00 ja täna 14.00.
tundub et resiim läheb suht kiiresti täiesti tuksi jälle. ;(

mida teha? :D

Priito
03.02.11, 14:14
2 nädalat tagasi ärkasin hommikul kell 7.00 ja täna 14.00.
tundub et resiim läheb suht kiiresti täiesti tuksi jälle. ;(

mida teha? :D

Jäta üks öö vahele, et jälle normaalsel ajal uni hakkaks tekkima.

nikitheone
03.02.11, 14:15
hm tartlased, kas kastani maxima juures lähedal on mingit okei söögikohta?

Relamz
03.02.11, 14:27
Kas keegi tore inimene oskaks mulle öelda palju ma umbkaudselt pean maksma kui magasin maha hambaarsti aja. Olen juba nii vana, et pean maksma hambaravi eest.

ty
Relamz =)

alaska
03.02.11, 14:53
midagi ei pea loomulikult maksma.

miksnii
03.02.11, 15:17
hm tartlased, kas kastani maxima juures lähedal on mingit okei söögikohta?

Kui sa mõtled seda sõbrakeskuses olevat maximat, siis seal on rodeo saloon, aga seda eriti ei soovita, söögid odavad aga välimuselt täiesti kohtuvada, maitse enamvähem.
Pigem kuskile linna liikuda ja sealt mõnest normaalsemast kohast midagi hankida.

yolpa
03.02.11, 15:19
või kui natuke tartut tunned, siis on tammelinnas 16kannu, seal on head söögid.

alaska
03.02.11, 15:22
longshot, aga kunagi oli siin kusagil video, kus hästi pingul naine tantsis ukseaugus. Nagu kusagilt bungalost filmitud, naise taga oli loodust (meri?) näha. Teab keegi?

Potsataja
03.02.11, 15:28
Niipalju ma mäletan, et tegu oli vene rahvusest naisega ;)

Järsku oli tegu Olga Kurylenkoga ?

nikitheone
03.02.11, 15:30
Kui sa mõtled seda sõbrakeskuses olevat maximat, siis seal on rodeo saloon, aga seda eriti ei soovita, söögid odavad aga välimuselt täiesti kohtuvada, maitse enamvähem.
Pigem kuskile linna liikuda ja sealt mõnest normaalsemast kohast midagi hankida.

ei viitsi linna ja tagasi tulla, tööd on vaja ka teha :P

ranka
03.02.11, 15:41
2 nädalat tagasi ärkasin hommikul kell 7.00 ja täna 14.00.
tundub et resiim läheb suht kiiresti täiesti tuksi jälle. ;(

mida teha? :D

Karm time managment. Pane paika oma päeva kava! Kirjutan sellest ka blogist aga näiteks mul oli selline ja on pärast kokkutulekut ka:
04:00 äratus
04:00-06:00 hommikusöök
06:00-08:00 esmane grind
08:00-10:00 trenn (jõukas või jooks)
10:00-12:00 lõuna
12:00-14:00 lõunane grind
14:00-16:00 foorumid/site/oma tegemised
16:00-21:00 vaba aeg
21:00 tuled surnuks ja magama

Erandiks on kolmapäev, mis on täiesti vaba ja see tähendab, et teisipäeva õhtul tuleb 24h self exclusion peale, et ei saaks end tilti ajada.

Kui sa nüüd vaatad siis kõik ajad on tegelt ülepaisutatud. Hui sa 04:00-06:00 ärkad ja lõunat pead kaks tundi. Aga samas kui sa vaatad on ka vaba aega sitaks, mille võid sisutada ükskõik millega - kasvõi mängi!

Need ajad ja plaanid on igal inimesel erinevad. Kui meeldib 07:00 ärgata siis obv lähed 23:00 magama aga kõige suuremaks pointiks jääb, et pead magamineku ajast kinni pidama! Kui sellest kinni pead, pead ka äratuse ajast ja kava täitub iseenesest ning avastad, et aega jääb tohutult üle.

Pealekauba pead tegema ka alareeglid igale tegevusele. Näiteks kui mängid siis mängimise aeg peaksid olema pausid või vähemalt miski märge, et nii kui tilt - stop it ja 10 minutit pausi. Või kui ärkad, et siis esimesena duzz, söök ja võid lugeda kõrvale foorumeid jne.

alaska
03.02.11, 15:41
Niipalju ma mäletan, et tegu oli vene rahvusest naisega ;)

Järsku oli tegu Olga Kurylenkoga ?


See oli hea pakkumine, aga minuarust polnud see naine üldse äratuntav, selline tume kuju, tagant paistis päikeseloojang.

Karelkorm
03.02.11, 15:49
Mul käib reziim ringiratast. Üks päev lähed natuke hiljem magama, ärkad natuke veel hiljem ja lähed järgmine päev veel veel hiljem magama. Vahepeal oli ülimõnus kui ärkasin 6:00 ja läksin normaalsel ajal magama, a täna jälle juba 15:00 silmad lahti alles.

ranka
03.02.11, 15:51
Mul käib reziim ringiratast. Üks päev lähed natuke hiljem magama, ärkad natuke veel hiljem ja lähed järgmine päev veel veel hiljem magama. Vahepeal oli ülimõnus kui ärkasin 6:00 ja läksin normaalsel ajal magama, a täna jälle juba 15:00 silmad lahti alles.

See standard ja seda päris palju arutatud ka. Selline tunne nagu 24h päev jääb lühikeseks, oleks 27-30h siis reziim oleks iseenesest paigas :) Pean silmas, et miski 9h magada ja 18-19h üleval olla on kõige lihtsam.

kjmrc
03.02.11, 15:56
Kas ma arvutasin õigesti kui sain $24 summaks, kui capida kõik tänavad FL $1/2'es ?

low-flow
03.02.11, 15:59
Heh, kas pokkerimängija elukutse üks suurimaid plusse polegi siis hoopis see, et oled 100% oma aja peremees, ärkad kuna tahad, lähed magama kuna tahad, teed päev otsa mida tahad, pidutsed sellel päeval ja ajal kui tahad. :) Vähemalt mina naudin just seda vabaduse tunnet kõige enam ja kõige rohkem maailmas vihkan äratuskella ja kella peale ärkamist. :P

ranka
03.02.11, 16:05
Heh, kas pokkerimängija elukutse üks suurimaid plusse polegi siis hoopis see, et oled 100% oma aja peremees, ärkad kuna tahad, lähed magama kuna tahad, teed päev otsa mida tahad, pidutsed sellel päeval ja ajal kui tahad. :) Vähemalt mina naudin just seda vabaduse tunnet kõige enam ja kõige rohkem maailmas vihkan äratuskella ja kella peale ärkamist. :P

See eeldab, et sul rohkem kohustusi ei ole. Aga kui sa pead tegelema veel muude asjadega siis lihtsalt tuleb teha miski tööaeg. No ma mõtlen, et kui mul ainukeseks kohustuseks on kuus mängida 150h pokkerit siis tõesti on selline elu lilleke. Aga noh kes käskis niipalju kohustusi kokkukaapida :)

variatsioon
03.02.11, 16:17
aga naljakas et mõndadel inimestel ongi unetsükkel 25 või 27-28 tundi.

imo 36tunnised tsükklid oleks päris funid ;)

LuuK
03.02.11, 16:20
longshot, aga kunagi oli siin kusagil video, kus hästi pingul naine tantsis ukseaugus. Nagu kusagilt bungalost filmitud, naise taga oli loodust (meri?) näha. Teab keegi?
THzN0iYY4i0

ranka
03.02.11, 16:21
aga naljakas et mõndadel inimestel ongi unetsükkel 25 või 27-28 tundi.

imo 36tunnised tsükklid oleks päris funid ;)

Tegelt piisab kuuest tunnist juba aga see eeldab, et rütm on paigas ja lähed "normaalsel" ajal magama. See normaalne aeg ongi miski 21:00-06:00, sest siis on väljas kõige vaiksem ja kõige vähem segavaid faktoreid.

Tupsik
03.02.11, 16:24
Inimeste unevajadus on siiski erinev. Üldjuhul nõustuks low-flow'ga, kui vaja tõusta ei ole, siis magan palju tahan.

Kuigi sellega tekivadki graafiku nihkumised, sest muu maailm käib ikka omasoodu, mitte sinu graafiku järgi.
Trennis käimine keerukam ja üldse päris öö peale nihkudes teistega inimestega suhtlemine juba samuti.

kjmrc
03.02.11, 16:26
Kas ma arvutasin õigesti kui sain $24 summaks, kui capida kõik tänavad FL $1/2'es ?

Anyone pls?

alaska
03.02.11, 16:30
Thanks LuuK!!!

Tupsik
03.02.11, 16:49
Ei mängi FL, kuid tundub õige.
Et pot oleks siis vähemalt 48$.

Godspeed_EJ
03.02.11, 17:08
Karm time managment. Pane paika oma päeva kava! Kirjutan sellest ka blogist aga näiteks mul oli selline ja on pärast kokkutulekut ka:
04:00 äratus
.......................................
21:00 tuled surnuks ja magama


Proua elab ka samas graafikus?

kardaanirist
03.02.11, 17:18
24h päev jääb tõesti lühikeseks. aga mulle meeldib ilgelt magada ka. jaanuar/veebruar vist keskmiselt ilmselt 10-12h. hetkel tho talvevaheaeg ja pole hommikul loenguid vms. kooliajal obv saan vähem magada.

con
03.02.11, 17:37
3h päevas magades on võimalik välja magada ilma mingite probleemideta, st mälu ei halvene jne. asi näeb välja nii, et magad 6x päevas 20-30 min iga 3,5h tagant. elukutselistele grinderitele võib see isegi sobida. seda kasutavad nt kõrgemad merejalaväelased, paljud fighteri piloodid jne. 5h iga päev juurde võita on päris korralik lisa päevale. 35h nädalaga ja 150 h kuuga.

siin on blogi inimesest kes alusas sellega ja tänaseks ongi sellel reziimil. siin on ka logid iga päeva kohta esimene nädal ja edasi nädalate kaupa
http://www.stevepavlina.com/blog/2005/10/polyphasic-sleep/
juba nädalaga saab reziimi paika.

rynno
03.02.11, 17:45
Heh, kas pokkerimängija elukutse üks suurimaid plusse polegi siis hoopis see, et oled 100% oma aja peremees, ärkad kuna tahad, lähed magama kuna tahad, teed päev otsa mida tahad, pidutsed sellel päeval ja ajal kui tahad. :) Vähemalt mina naudin just seda vabaduse tunnet kõige enam ja kõige rohkem maailmas vihkan äratuskella ja kella peale ärkamist. :P

+1

Potsataja
03.02.11, 17:50
Kas teid tõesti huvitab, mida keskmine Delfi lugeja(rumal pööbel) teie elukutsest/hobist arvab? Ma ei ole näinud siiani vist ühtegi intelligentset inimest, kellele viie minutiga ära ei seletaks asja ja kes ikka midagi negatiivset arvaks. Ja kui teile meeldib lollidega kuskil vaielda sellistel teemadel, sest nad on Delfist valesti aru saanud, siis ma ei mõista miks te üldse peaks selliste inimestega suhtlema.
Eriti "meeldivad" mulle need inimesed, kes hakkavad ohkima kui keegi kuskil raiskab millegi nende jaoks mõttetu peale(sest see maksab rohkem või suurema osa nende kuupalgast). "Mõtle mis selle rahaga teha saaks". No teeni see iseseisvalt ja hakka siis mõtlema, mis sa ENDA rahaga teed. Samas näkku räägivad sulle mesijuttu kokku, et äkki saaks kuidagi isiklikku kasu. See teiste rahakotis surkimine on tüüpiline kibestunud/kadeda eestlase pahe.

Vaksali peldikus surnuks end süstides -
elu võib olla ka seegi ?

Karikakar
03.02.11, 17:52
samas tähendab see polyphasic sleep ka seda, et pead loobuma kõikidest pidutsemistest jne.

inward
03.02.11, 18:10
No aga öösel on lauad nii kuldsed. Siiamaani praegu ärkan ja 9 hommikul magama :(.



e: See oli siis ranka jutule 04:00 ärgata. Üks argument on ka see, et ranka sa mängid HU.

ranka
03.02.11, 18:27
Proua elab ka samas graafikus?

Ei aga kui mul on tööd tehtud on tal ka oma asjad tehtud ning saab rohkem aega veeta. Parem kui ärgata 15:00, siis hakata grindima ja ööläbi üleval olla. Pole enam poissmehe prioriteete olla nolifer.

ranka
03.02.11, 18:28
No aga öösel on lauad nii kuldsed. Siiamaani praegu ärkan ja 9 hommikul magama :(.

Minu arvates kõige kuldsemad lauad on 03.00-07:00, eriti magusad on 4-5 vahel. Regulare vähe ja fishe hunnikutes.

Bumhuntides on see eriti näha. Kui muiud 50 bumhunterit ja 30 lauda siis 4-5 vahel on bumhunterid 10-20 ja laudu samapalju.

bubba
03.02.11, 18:45
kui ma tahaks neid pealehe videosid vaadata, siis näen et seda kontot rakeback osas siin vaja. Niuke küsimus , et kas mulle tekivad selle konto tegemisega ka mingid kohustused või on mul võimalik see teha ainult videote vaatamiseks?

Vandalar
03.02.11, 18:45
Kes tahab minuga flipata? $2-ne flip ftp-s.

Fabulous
03.02.11, 18:48
Kes tahab minuga flipata? $2-ne flip ftp-s.
Mitu korda flipata tahad?

Vandalar
03.02.11, 18:49
Mitu korda flipata tahad?
Kaks korda.

Potsataja
03.02.11, 18:49
Kes tahab minuga flipata? $2K-ne flip ftp-s.

Nii on ikka õige ?

ranka
03.02.11, 18:58
kui ma tahaks neid pealehe videosid vaadata, siis näen et seda kontot rakeback osas siin vaja. Niuke küsimus , et kas mulle tekivad selle konto tegemisega ka mingid kohustused või on mul võimalik see teha ainult videote vaatamiseks?

Mitte mingeid kohustusi ei teki.

Vandalar
03.02.11, 19:04
Ma ootan lauas, juba tahaks flipata kangesti.

Pahvak
03.02.11, 19:06
Ma ootan lauas, juba tahaks flipata kangesti.

Ma tahaks play moneyga flipata. Anyone?

Vandalar
03.02.11, 19:10
$2-ne flip FTP-s siiani jõus.

kjmrc
03.02.11, 19:26
$2-ne flip FTP-s siiani jõus.

Kus mis kes?

andu_andu
03.02.11, 19:32
Ma tahaks play moneyga flipata. Anyone?

hahhahaaaa

Vandalar
03.02.11, 19:58
$4-ne flip FTP-s. Hillgrove- deep :D

muruntau
03.02.11, 20:06
Üle pika aja vaatasin www.Tarkinvestor.ee lehele ja ennäe, privador on seal enda kauplemispäeviku avanud. Algus on igatahes paljutõotav, jään edaspidigi jälgima: http://tarkinvestor.ee/foorum/viewtopic.php?t=2883

Pargist paljudele tuttava Lauri teine sarnane ettevõtmine on juba pikemalt käinud LHV foorumis: https://fp.lhv.ee/forum/threadView?topic=forum_topic.invest&threadId=122329

ranka
03.02.11, 20:15
wow,lauri paneb ikka hästi.

Vandalar
03.02.11, 20:19
Mine ära kui kiiresti lauad täituvad kui lauda istun :D - ju ma olen nii suur donk siis :)

ranka
03.02.11, 20:44
Mine ära kui kiiresti lauad täituvad kui lauda istun :D - ju ma olen nii suur donk siis :)

FTPs on auto-table finder

BuildUp
03.02.11, 20:48
See standard ja seda päris palju arutatud ka. Selline tunne nagu 24h päev jääb lühikeseks, oleks 27-30h siis reziim oleks iseenesest paigas :) Pean silmas, et miski 9h magada ja 18-19h üleval olla on kõige lihtsam.

Nii on...paar viimast aastat olnud enamvähem nii nagu jumal juhatab ning tegemisi päris palju (kool, pokker, trenn, naine jne) ja sellise graafikuga või õigemini graafiku puudumisega ei suuda neid kõiki asju teha, mida vaja. Olen ka sellest nädalast proovind nii, et hiljemalt kell 12 lähen magama ning hommikul ärkan 7-9 vahel olenevalt, mis järgmise päeva kavas on ja tundub, et asjad saavad palju efektiivsemalt tehtud. Varem oli see ka standard, et kui olin öösel 3-4ni üleval ning hommikul pidin vara kooli minema, siis 40% varajastest loengutest feilisin ning ei tulnud asjadest midagi välja ning iga päev oli sama jama + nagu varem mainitud, on tõesti hea hommikul ärgata, sest päev tundub pikem.

PATestrick
03.02.11, 20:54
Kas keegi oskaks öelda, kas ESTpatrick viibib praegu endiselt Egiptuses?

hotcocacola
03.02.11, 21:26
OMFGGGggggggggg


Kuidas saada peaaegu insult? Sain arve Tele2lt. Vaatan: 517€. WHAAAAAAT THE FUCK. Esimene mõte: Kas nad on mu internetipaketi ära canceldanud we?!?! Tõmban pdfis arve lahti ja näen, et nad on lisanud arvele minu uue telefoni hinna, mille ma maksin kohapeal ära. Kõne Tele2-te. Esimene tädi suunas mind kiirelt edasi. Enne järgmist tädi oli ootejärjekord 14 minutit...epic. Lõpuks vabandati jnejne..traskgojifdhpjdfpks lambad rsk, mul oli insult väga lähedal :D.


värdjad rsk :D.
Huvitav, kui Svenzaga oleks sama asi juhtunud, kui toorelt ta poleks terve Tele2 klienditeenindusosakonna ptsi saatnud :D:D?

ranka
03.02.11, 21:41
Kas keegi oskaks öelda, kas ESTpatrick viibib praegu endiselt Egiptuses?

Minuteada küll.

Vandalar
03.02.11, 21:51
Keegi viitsib 3 järjestikust PLO $1.5 flippi teha? FTP-s
Edit: ok laksin nats turnasid nüüd :)

PATestrick
03.02.11, 21:55
Saaks temaga kuidagi kontakti ka? Tahaks väga teada, mis seis seal on. Tuttavad väga tahaksid pühapäeval minna sinna (Hurghadasse) ning kuna neil olekski huvi ainult hotelli piirkonnas olla, siis ei tohiks ju väga hullu olla või on siiski risk liiga suur, mis siinne rahvas arvab, kes asjaga kursis on?
Kuna nad ise varem oma reisi ei tühistanud siis rahad nad saavad 100%liselt tagasi ning arvatavasti homme ka seda teed lähevad, kuid siiski tahaks veel viimase hetke seisu teada.

K2snakas
03.02.11, 22:00
Keegi viitsib 3 järjestikust PLO $1.5 flippi teha? FTP-s
keegi ei taha su raha. Osta omale jäätis parem.

Vandalar
03.02.11, 22:12
Damn-ftp turnad polegi enam mitme buy-iniga? Nii hea oli neli tükki korraga lasta ühte ja sama turnat (või 6 isegi). Just daily dollar rebuy on see option maha võetud millegipärast. Vbl ei tehtud piisavalt rebuysid enam :D

Godspeed_EJ
03.02.11, 22:15
Saaks temaga kuidagi kontakti ka? Tahaks väga teada, mis seis seal on. Tuttavad väga tahaksid pühapäeval minna sinna (Hurghadasse) ning kuna neil olekski huvi ainult hotelli piirkonnas olla, siis ei tohiks ju väga hullu olla või on siiski risk liiga suur, mis siinne rahvas arvab, kes asjaga kursis on?
Kuna nad ise varem oma reisi ei tühistanud siis rahad nad saavad 100%liselt tagasi ning arvatavasti homme ka seda teed lähevad, kuid siiski tahaks veel viimase hetke seisu teada.

Ma rääkisin täna sõbrannaga, kes on Sharmis sukeldumisinstruktor. Neil pidi seal igatahes väga rahulik olema ja tema teada ei ole muudes kuurort kohtades ka midagi hullu.

con
03.02.11, 22:43
Äsja India armeest erru läinud Nepaali sõdur lõi üksinda tagasi 40 röövli rünnaku. Rongis noort naist vägistada üritanud röövlitest jäi surnult lebama kolm ning haavatuna võeti hiljem vahi alla kaheksa.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/noaga-relvastatud-nepaali-sodur-loi-uksinda-tagasi-40-roovlit.d?id=39660335&l=fplead

unreal vend:D


///hea avatar godspeed:D
"broad gave me a handjob"

alaska
03.02.11, 22:53
Sellest vennast on ju film kah, umbes 3:00 hakkab lööma.

tmSGpe41ZvA&feature=related

Pahvak
03.02.11, 22:54
Äsja India armeest erru läinud Nepaali sõdur lõi üksinda tagasi 40 röövli rünnaku. Rongis noort naist vägistada üritanud röövlitest jäi surnult lebama kolm ning haavatuna võeti hiljem vahi alla kaheksa.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/noaga-relvastatud-nepaali-sodur-loi-uksinda-tagasi-40-roovlit.d?id=39660335&l=fplead

unreal vend:D


///hea avatar godspeed:D
"broad gave me a handjob"

Võib-olla need India mängufilmid ei olegi nii ebarealistlikud.


http://www.youtube.com/watch?v=pZ5qlIP0aRo

EDIT: Alaska jõudis ette. :(

Vandalar
03.02.11, 23:25
Ei taha küll kangelasi maha teha siin aga mulle on kuskilt kõrva jäänud, et mõningatele rahvastele on suisa loomupärane igat juttu natuke ilustada. St. mõningatel juhtudel võib rahulikult kuuldud arvud jagada vähemalt 2-ga. Aga kui tõendid on olemas siis wow.

Tupsik
03.02.11, 23:58
Kas foorumis mingi muudatus sisse viidud?
Järsult enam zoomiga tabel laiemaks ei lähe.

EDIT: minu viga, sai lahendatud

Pahvak
04.02.11, 00:51
Fakk küll. Alati mängin õhtuti sitasti, aga samas on see ainuke aeg, kus NL200 lauad minu jaoks "head" on.