PDA

View Full Version : POKKERIVIDEO: TIGRANO - HEMi analüüs 1 osa



ranka
01.02.11, 01:00
Kätte on jõudnud aeg asuda analüüsima oma mängu ja parim moodus on teha seda kindlasti tuntud abiprogrammiga “Holdem Manager”. PokkeriProd toob teieni mahuka videode seeria, mille käigus katsume saada põhjaliku ülevaate oma preflop mängust. Analüüs on mõeldud absoluutselt kõigile, algajatest kuni vanade kaladeni välja. Algajad, kes ei ole veel selle keeruka programmiga põhjalikult tutvunud, saavad [...]

Vaata videot ››› (http://www.pokkeriprod.com/2011/02/01/hemi-analuus-1-osa/)

MeelisV
01.02.11, 03:52
Täitsa kuld! Tõotab tulla epic seeria. Algajatel on see ideaalne õpetus mängu analüüsima ja oma leake leidma.

pikk28
01.02.11, 08:25
tõesti hea ja õpetlik!
millall te need wordi failid muidu saadate? ma igatahes ootan juba :)

Tigrano
01.02.11, 10:30
Teen täna PP Klubi nurka teema ja panen sinna alla, ootan ka tagasisidet, et võrrelda tulemusi teistega.

Juba limpimise ja isoleerimise osa läks päris huvitavaks, mis on järgmine. Samuti olen mõelnud, et võiks järjest teha need videod ka kuu või nädala teemaks ehk kui postitan järgmise video, siis arutaks üldiselt ka teemal limpimine ja isoleerimine.

Kodu
01.02.11, 11:41
Oskab keegi nõua anda. Viimased videod, mis ülesse on pandud ei lähe mul enam käima. Kas on miski proge vaja installida või milles jama. Ranka HU videod enam ei avanenud ja nüüd Tigrano videot ka ei saa vaadata.

Tigrano
01.02.11, 12:29
Kontrolli oma flashi ja vajadusel installi üle.

Kodu
01.02.11, 12:40
Ei tea sinu video sain siiski käima ja vaatasin läbi. Kiiduavaldused sulle, ootan põnevusega tervet seeriat edasi. Aga Ranka video ei käivitu ikka.

Tigrano
01.02.11, 12:41
Ära vaata läbi, tee läbi.

viki
01.02.11, 15:59
Tänud Tigranole!Minusugusele mikrokrinderile suureks abiks.

ranka
01.02.11, 16:10
Liigutasin video sinna, kus ta olema peab :)

emmimees
01.02.11, 17:43
Väga hea video! Sain palju uusi teadmisi leakide leidmiseks ja kuidas HEMi täiel määral ära kasutada, väga põnev igatahes. Tänud Tigrano!
Kuidas ma selle wordi faili saaksin ning teiste omadega võrrelda, pean klubiga liituma enne?

ropka11
01.02.11, 18:13
Wow supertöö Tigrano.Vaatajaid vist palju päris tihti hakkas hetkeks videot uuesti laadima.

Tigrano
01.02.11, 18:29
Väga hea video! Sain palju uusi teadmisi leakide leidmiseks ja kuidas HEMi täiel määral ära kasutada, väga põnev igatahes. Tänud Tigrano!
Kuidas ma selle wordi faili saaksin ning teiste omadega võrrelda, pean klubiga liituma enne?

Kahjuks jah, seda hakkan jagama ainult klubi foorumis. Põhjuseid mitmeid:

a) Wordi failis on tihti palju lõike kirjandusest jne, mida võibolla ei tohiks või ei oleks ehk eetiline avalikku foorumi panna. (seda võimalust peaks hakkama PP klubi rohkem ära kasutma, mis võimaldab rohkem infot jagada omavahel ja tagab paremad tulemused)
b) PP klubis peaks olema mängijad, kes tahavad arendeda ja omavahel koostööd teha, mitte et oleks popp lihtsalt klubisse kuuluda, seega loodan hiljem kvaliteetset tagasidet saada.
c) kuna meil on alati kõik tasuta ja paljud käivad pidevalt questina infot ammutamas, siis tahaks luua vaikselt ka lojaalsetele foorumikasutajaele rohkem eeliseid.

low-flow
01.02.11, 18:53
Üldiselt kena video, hästi selgitatud ja HEM-iga algajale kindlasti väga kasulik info. Paaris kohas jäid häirima mõned ebaloogilised laused, millele järgnes selline pomin/puterdamine, hääle vaibumine ja juba algas uus lause selge ja kõlava häälega. Kui midagi läheb valesti, ära jäta ennast parandamata - isegi siis on põhjust eelnev mõttekäik uuesti üles võtta ja ennast parandada kui saad oma loogikaveast alles paari lause pärast aru. Algaja ei pruugi aru saada nendest komistuskohtadest ja talle võib nii mõnes kohas üldpilt segaseks jääda. Ja siis veel selle käte hulgaga, mida pidasid tarvilikuks (vähemalt 100 000) ei tahaks nõustuda. Nii detailseks kätegruppide positsiooniliseks süvaanalüüsiks võiks kindlasti 3 või isegi 5 korda rohkem käsi olla. Tähendab, võib uurida ka 100 000 käelist samplet, aga siis peab ikka väga hoolikas olema järelduste tegemisel, sest seal on variatsioonil veel liiga suur osakaal.

Tigrano
01.02.11, 19:15
Ju neid puterdamise kohti on ja tuleb edaspidi, midagi pole teha. Üldiselt mõte ja jutt otse ilma ettekirjutusteta kokku panna vajab kõvasti skilli ja seda on vaja palju treenida. Tihti kui puterdan on tegu kohaga mis pole võibolla ka enda jaoks nii selge ja neid kohti on seega väga hea pärast analüüsida.

100 000 on loomulikult vähe aga hakkb juba looma, et ming ülevaade saada. Isegi see mingu 300k kätt on nalja number ja kohati on näha, et variatsoon ei ole kindlasti paika veel loksunud.

Samas 100k panin sellepärast, et nähes foorumis toimuvat, küsitakse nõu juba 1000 või 5000 käeliste sämplite peale jne, siis 100k on selle kõrval võimas number ja paljud mängivad iga kuu väga vähe käsi ja ei saakski endale selliseid analüüse lubada.

Sellepärast ongi tähtis võrrelda kogu tulemust ka teistega mängijate statistikaga ja kui tuleb head tagasidet siis saab hakata vastuseid julgemalt lukku panema.

kaval-ants
01.02.11, 19:43
Ise kasutan PT3-e ja seal selliste raportite tegemine käib vähe teisiti. Kas mingi võimalus kõrvale ka PT3-e näpunäiteid jagada oleks väga keeruline? Usun, et neid PT3-e kasutajaid on veelgi...
Vaatan et su HEM regeerib väga kiiresti mingite päringute peale - minu PT3-l läheb mingi minut vähemalt, enne kui näiteks mängitud sessi detailid ette viskab... kas on HEM ongi üldiselt kiirema reageerimisega või on asi millegis muus?

Tigrano
01.02.11, 19:51
Niipalju kui ma PT3 kokku puutunud siis minujaoks käib seal kõik ümber nurga ja samuti päringute aja kohta ei oska võrdlusi tuua. Mul oli ka PT3 litsens aga kinkisin selle ära, sest kuidagi ei meeldinud see. Kindlasti kõik filtirid, käsud on tihti teised ja võimalik oleks teha ainult kaks eraldi seeriat, mis arvatavasti ei tuleks kõne alla.

Muidugi ma PT3 päris maha teha ei taha, sest ise ei kasuta seda igapäevaselt. Kui olen sesse teinud teiste mängijatega, siis PT3 HUDi kasutamine on küll jube tundunud ja mängijad ise on ka kirunud :)

ranka
01.02.11, 19:52
IMO PT3-es on tunduvalt paremad analüüsimise meetotid kui HEM-is

Tigrano
01.02.11, 19:53
IMO PT3-es on tunduvalt paremad analüüsimise meetotid kui HEM-is

Võimalik, sa vahepeal ka ju läksid HEMi pealt PT3 peale üle, eks maitse asi :)

nikitheone
01.02.11, 20:26
väga kõva töö tigrano! super!

ranka
02.02.11, 00:15
Võimalik, sa vahepeal ka ju läksid HEMi pealt PT3 peale üle, eks maitse asi :)

Nats OT aga ütleme nii, et PT3-el on kaks hästi suurt miinust. Esimene, mis on väiksem miinus - PT3-el ei ole tabel manageri, mis aitab hästi mass-mutlitablede laudu valida ja teine suurem miinus - kui andmebaas on suur, räägime miljonitest kätest siis PT3-e päringud lihtsalt jäävad seisma.

Plussiks on PT3 välimus ja kompaksus. Poole lihtsam, kiirem, mugavam ja ilusam on leida üles vajalikke asju. Samamoodi nagu PT2 filtrid olid tegelikult lihtsamad ja asjalikumad kui HEM-is.

rainer
02.02.11, 11:35
vaatasin ka video läbi. Suurepärane töö Tigrano poolt :D Ja vastukaaluks low-flow kommentaarile, kus ta toob välja Tigrano puterdamise osa, siis eks ikka selliseid poolikuid mõttekäike ja vääratusi tuleb ette. Aga ma tahan siinkohal öelda seda, et kes on vaadanud neid kõige esimesi Tigrano videosid (nl50-st Towergamingus nt), siis näete, et tegelikult on aja jooksul videote kvaliteet tunduvalt paremaks läinud. Hääl on palju selgem, väljendus on parem jne. Ainult au ja kiitus videote tegijatele. Hemi analüüs kindlasti aitab vigu leida. JA selles videos ei õpi ainult oma mängu analüüsima, vaid ka HEMI üldisemalt käsitlema. Enne ma ei julgenud neid filtreid näppidagi, sest niikuinii ei saanud hästi aru, et mida konkreetne asi tähendab. Jääme uut osa ootama :)

Siinkohal tekkis ka üx küsimus, et kuidas preflopis limbitud käsi uurida, mis filtrit sel juhul kasutama peaks ?

Tigrano
02.02.11, 11:53
Lahe, et meeldis ja järgmine osa ongi limbitud ja isoleeritud potid ehk ootad osa ära :)

Muidu saad panna paele filtrite alt:

Võtame filtrid>edit>jätame linnuksed peale preflop action facing player>unopened, 1 limper, 2+ limpers.

Lisaks veel more filters> VPIP=true ja PFR=False

rainer
02.02.11, 12:05
okei selge, ja kindlasti ootan uue osa ka ära :)

air343
02.02.11, 12:30
Oskab keegi nõua anda. Viimased videod, mis ülesse on pandud ei lähe mul enam käima. Kas on miski proge vaja installida või milles jama. Ranka HU videod enam ei avanenud ja nüüd Tigrano videot ka ei saa vaadata.

Mul oli sama jama. Käivita video sellest väiksest "play" nupust mis vasakul video all on mitte sellest suurest, mis video keskel on. MUl igatahes niimodi töötas :)

AshrakWhite
02.02.11, 15:31
nojah ma ei saa üldse lehelegi kus videot vaadata brauser time outib :(

Tigrano
02.02.11, 16:20
Huvitav, endal pole probleemi kunagi olnud.

ranka
02.02.11, 17:07
nojah ma ei saa üldse lehelegi kus videot vaadata brauser time outib :(

Võib-olla üle koormatud ja proovi ka muid browsereid peale mozilla, sest eile leidsime mozillaga paar bugi, mis varti parandatakse ära.

taasver
02.02.11, 19:08
üle pika aja viitsisin natukenegi oma mängu analüüsiga tegeleda.
Aitäh! :)
Jään järgmist videot ootama..

Ahangama
04.02.11, 07:45
Hea töö Tigrano! Niisiis hakkasin analüüsiga pihta (huvi pärast lasin siis ka eile hemi triali + käed peale). ca 300k käsi kokku ja esimest reporsti 30min oodanud :) ja ootan edasi.

Tigrano
04.02.11, 08:22
Midagi on sul valesti seal, sest HEM väga kiire ja raportid asjad tulevad suht insta. Kui midagi head leiad võrdluseks, siis postita siia kindlasti. Edu

Ahangama
04.02.11, 08:36
Auto import käis mis võttis hoogu maha, nüüd enam-vähem.
LP kohta peaks kindlasti võrdlema ka kasumit toovaid käsi, e. milliste kätega sealt range laiemaks tõmmata.

Tigrano
04.02.11, 08:38
Seda võrdleme täpsemalt blindide stealimise juures :)

Ahangama
04.02.11, 08:58
selge, väga hea.

farik666
06.02.11, 20:07
kuskilt .avi vms alla ei saaks laadida.. mul jääb tihti poolikuks see videote vaatamine ja seal browseris ei saa edasi-tagasi kerida.. igatpidi oleks parem failina kettal..

farik666
06.02.11, 20:09
krt hekel pole aega teemat lugeda ka, aga see wordi fail ei ole jagamiseks mõeldud v?

Tigrano
06.02.11, 20:16
Esialgu on kõik videod mp4 ja pp lehel vaadatavad, tõesti analüüside jaoks on see variant ebamugav.

Wordi fail on kahjuks ainult PP klubi liikmetele, klubi foorumis.

LuuK
06.02.11, 22:09
all ribal klikkides saab ju väga hästi "kerida"?

farik666
06.02.11, 22:19
algul ei avastand seda youtube video varianti, saab kerida küll.... btw ma ka ju PP klubiliige.. lähen otsin üles selle faili.

renks64
09.02.11, 23:12
Tere,video lihtsalt ei käivitu,milles võib viga olla ?

MeelisV
09.02.11, 23:26
Tere,video lihtsalt ei käivitu,milles võib viga olla ?

Mul oli sama probleem, kui kasutasin Internet Explorerit. Proovi Mozillaga. Ma tõmbasin ka selle ja kui vaadata proovisin, siis Mozilla käskis mingi Flash playeri kiirelt tõmmata. Seda ma tegin ja video hakkas kohe tööle.

renks64
09.02.11, 23:34
Ok,tänud kiire vastuse eest !

Tigrano
10.02.11, 10:04
Probleem üldjuhul arvutiga, flash ei tööta (uuenda), mingi muu arvuti probleem või tõesti oli mingi lühiajaline probleem video lehega aga viimase probleemi lahendus on, et näiteks täna peab kindlasti töötama.

eluvaatleja
18.02.11, 18:38
mul oli sama teema, IE näitas kenasti vaid neid demoklippe, aga kui soovisin tervet video vaadata, siis vajutades videoklipi play nupu peale, siis tuli faki sõrm ette ja video käima ei läinud. IE omas flash- i viimast versiooni.

aitas mozilla ja nüüd töötab. paistab nii, et tuleb pt3 kõrvale jätta ja hem osta... selliseid detaile ma ise pt3 välja ei suudaks võluda ja kindlasti soovin hudist aru saama hakata ja ilma profi eeltööta ma jääksin hätta või ei oskaks saadud infot enda jaoks tõlgendada.

Tigrano
18.02.11, 19:55
Tundub jah, et ainuke häda on selle IE, selle vastu vist pole mingit muud ravi kui Firefoxi jne kasutada.

Kellel huvi oli analüüsi vastu, peaks olema jõudnud PFR osaga ühelepoole ja seega kohe, kohe saate järgmise osa vaatamiseks.

Saime selle osa statistikat võrrelda ainult kahe inimsega, rohkem ei olnud huvilisi kahjuks.

eluvaatleja
18.02.11, 21:42
järgmisel nädalal soetan hem- i ära, ainuke mure on käte arvuga, mul 96K kätt NL5 kohta olemas, aga asuvad PT3- s ja vähemalt pooled neist kätest on mängitud oma tehnikaid katsetades, seega tuleksid järeldused väga segased.

alustasin uuesti ranka tabeli järgi fr mängimist ja nüüd läheb aega, enne kui saan piisava käte arvu kokku ja tasapisi katsun hud- i näppima hakata, näiteks värvide konfimist. töötan sellise http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/320-Step-By-Step-Pokah-loeng-HUD materjaliga kuigi kahjuks on seal paljud lingid vananenud, aga enamuse saan vast selle järgi ära tehtud.

ja ära sa seda väga palju ka soovi, et neid arutlejaid liiga palju oleks, mina näiteks olen vägagi algaja ja selline tüütaks oma algeliste küsimustega septsialisti ära.

jään uusi videosid ootama!

Tigrano
18.02.11, 23:05
Mingi ülevaate saad kindlasti oma 100k käega aga üldjuhul isegi 300 kätt ei ole piisav, et saada head ülevaadet. Näiteks mul on isegi KK veel LP isoleerides miinuses jne :)

Sellepärast ongi hea võrrelda teistega kui endal näiteks vähe käsi, siis tulevad sarnasused ehk paremini välja.

Need lingid on vananenud, sest alles hiljuti lõpetasime pri serveriga ära ja peab vaatama, ehk saame olulisemad lingid taastada.

eluvaatleja
18.02.11, 23:42
oleksin tänulik kui saaks selle video taastada: http://arion.pri.ee/tigrano/hudsetup.swf

nigz
21.03.11, 13:09
oleksin tänulik kui saaks selle video taastada: http://arion.pri.ee/tigrano/hudsetup.swf

+1

Tigrano
21.03.11, 13:16
Kogu arion.pri serveri info on rankal kõvakettal olemas, ajaga taastame tähtsamad asjad.