PDA

View Full Version : Pokerheaven



sal2hedbusta
02.02.11, 20:56
Läbi PokkeriProd.com liitudes saate rakebackiks 40%! Liitu SIIN (http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-poker-heaven).

Plaan siis mingi uue saidiga liituda, vaatasin ja jälgisin just seda ' Pokerheaven '. Et küsimus nüüd selles kas keegi oskab selle kohta mingit arvamust avaldada ( cashouts , tables, mtt - valik )
Ja siia juurde ka, et kui liitun nüüd läbi pokkeriprod.com saidi, et kui tihti hakkan rakebacki saamas kord x (nädalas, kuus ) ?

tonis
03.02.11, 12:59
FR laudu vähevõitu kui ainult ühte limiiti mängida. Cashout käis üpriski kiiresti kui seal mängisin. Minu mäletamist mööda boonus vabans väga aeglasti sellel saidil. Rakeback peaks jooksvalt tiksuma su PP kontole ja sealt saad ise valida millal välja kanda tahad.

ranka
03.02.11, 13:18
FR laudu vähevõitu kui ainult ühte limiiti mängida. Cashout käis üpriski kiiresti kui seal mängisin. Minu mäletamist mööda boonus vabans väga aeglasti sellel saidil. Rakeback peaks jooksvalt tiksuma su PP kontole ja sealt saad ise valida millal välja kanda tahad.

Kõige enne iganenud tutvustuse, mis küll on OPoker.com kohta aga on sama võrk leiad siit: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/1703-Opoker.com?highlight=opoker. Uue tutvustuse Poker Heaveni kohta teen see kuu - juba mängin seal.

Rakebacki makstakse kahes osas:
30% makstakse otse Poker Heaven kontole ja siin jään hetkel ka vastuse võlgu, et kui tihti nad seda teevad. Pakun, et korra nädalas.
Ülejäänud 10% makstakse http://rakeback.pokkeriprod.com kontole ja seda saad võtta välja 24 tundi päevas.

Selle otsese RB kohta annan vastuse täna.

somka
03.02.11, 13:20
Kontole kantakse iga kuu esimesel - vähemalt mina lugesin seda nende kodulehelt välja.

ranka
03.02.11, 14:52
Kontole kantakse iga kuu esimesel - vähemalt mina lugesin seda nende kodulehelt välja.

Ok. Aga ootan veel ametliku kinnituse ka ära.

sal2hedbusta
03.02.11, 19:24
Rb kohapealt tundub väga hea pakkumine(eriti kui rb.-d veel korra nädalas saaks oleks väga jummi)...jah bonuse kohta lugesin, tuleb sama hästi kui Ub-s, pmts iga 5$ boonuse saamiseks taod 30$
aga no koos rb-ga 40% tagasi siis nh :) iga 5$ ees taod 18$ mis noh, enam vähem:) PKRis ma tean et iga 1$ pead maksma 220pointi ehk 2,2$..

Tupsik
03.02.11, 19:32
Bossis peaks uus nõue olema, et pead kuus maksma 100€ rake'i, et rakebacki saada.

ranka
03.02.11, 19:43
Bossis peaks uus nõue olema, et pead kuus maksma 100€ rake'i, et rakebacki saada.

Mina ei ole sellest midagi kuulnud. Vähemalt meie saidile 10% tiksub alati.

Pelaja
08.02.11, 16:13
Kas FPP-de eest saab VIP poest asju tellida, isegi siis, kui on rakeback???

masterpuppet
09.02.11, 21:15
Ning ehk keegi teab, kas miskit auto-timebankerit leidub?

ranka
15.02.11, 13:29
Ning ehk keegi teab, kas miskit auto-timebankerit leidub?

WTF? Seal on timepank w?

mortalvombat
16.02.11, 19:52
Kuidas HUD'i korralikult tööle saada? 10max lauas näitab ainult 6 inimese statse, HEMis prefered seati muutes ei muutu asetused + HEMis on 6seated lauad aga Bossis 5'sed.

masterpuppet
16.02.11, 20:19
WTF? Seal on timepank w?

Ainult turbo laudades vist ei ole. Muidu jah.


Kuidas HUD'i korralikult tööle saada? 10max lauas näitab ainult 6 inimese statse, HEMis prefered seati muutes ei muutu asetused + HEMis on 6seated lauad aga Bossis 5'sed.

Hmm, mina olen tähele pannud ainult anomaaliat, et vahel, kui ise laudu alustan, siis ei tule kõigi statse kummalisel kombel. Kui täis lauda istun, siis alati kõigil olemas. Aga sinu probleemile hetkel küll midagi kosta ei oska.

mortalvombat
16.02.11, 20:24
Alustasin ise laudu jah, vb selles oligi probleem. Hiljem proovin uuesti. Aga mis nr ma HEMis prefered seatiks pean panema, kui kasutan miniviewd ja paneb mind alla keskele istuma?
/sain korda :D

tonis
17.02.11, 02:14
Ainult turbo laudades vist ei ole. Muidu jah.

Ainult 50BB laudades peaks timebank olema

Firzen
17.02.11, 21:51
HEM töötab Poker Heavenis? Viimase info kohta olid nad seal midagi nii korralikult muutnud, et ei töötanud ei PT ega HEM

masterpuppet
17.02.11, 23:21
HEM täiesti töötab. PT osas kommenteerida ei oska.

con
18.02.11, 05:05
turbo lauad on küll geniaalsuse tipp. eriti normaalne nähtus on see, et suur osa regularidest alustavad turbo laudu.

Ints
20.02.11, 11:10
Kuidas tase on võrreldes starsi või tildiga?

tonis
20.02.11, 15:12
Halb

Foux
05.03.11, 21:26
Ma ei leidnud Poker Heaven'ile mingit eraldi teemat, aga... kas on võimalik HEMi kuidagi seadistada, et ta näitaks igale turnale või SNGle normaalselt statte?

vennike
06.03.11, 03:41
kas ma olen idioot või see ongi selline värdjas sait/võrk, et isegi kui sa käes osaled ja keegi showdownil muckib, siis ei näegi mis tal oli ?

Foux
06.03.11, 12:27
Vist küll. Või siis ma olen sama loll

tonis
06.03.11, 14:48
Ei näe jah

ranka
18.04.11, 19:41
Poker Heaven ka oma pakkumised teinud seoses tänase olukorraga:
1) 200% up to €1000 deposiitboonus, millel on lihtsamad vabastamistingimused võrreldes varasemaga. Boonuskoodiks P1000 ja see tuleb sisestada kui teete oma esimese deposiidi. Iga kogutud 100 FPP kohta saate €5 boonuse ja see on võrdväärne 20% rakebackiga. NB! Boonused ei lähe poker-heavenis rakebackist maha! See siis tähendab, et läbi meie saate 40% rakebacki ning lisaks siis see 20% esimesest deposiidist, mis annab hetkel 60% rakebacki!

2) Kõikidele uutele mängijatele on järgmise kuue nädala esmaspäeval €10,000 freerollid. Et neid freerolle mängida peate lihtsalt koguma enne freerolli algust ühe raked handi.

3) Siis toimuvad €100,000 freerolli seeriad, kus viimasele freerollil on maksimaalselt 3000 kohta. Järgmise kaheksa nädala jooksul toimuvad peaturniirile 15 kvalfikatsiooni, kus antakse ka ära pappi :)

4) Samuti jooskevad WSOP Satelliidid kus on garanteeritud üks $10,000 Main Eventi pilet Las Vegasesse.

Lisaks veel hulga uusi odavaid garanteeritud turniire jms. Olgu teadmiseks, et meie saidi kasutajate hulgas on Poker Heaven olnud aegade algusest üks populaarsemaid pokkeritubasid.

Kui soovid liituda siis 40% RB saamiseks: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/offers/offer_details/offer-poker-heaven.

hotcocacola
18.04.11, 19:50
kas poker heaven toetab HEMi?

ranka
18.04.11, 19:50
kas poker heaven toetab HEMi?

Ei PH ei toeta HEM-i aga HEM ning PT3 toetavad teda :)

hotcocacola
18.04.11, 19:51
Niceeee

ristik
19.04.11, 00:00
tõsiselt ulme depo bonus ju. Oskab keegi tasemest ka pajatada võrreldes tildi-starsiga ?

ranka
19.04.11, 00:19
tõsiselt ulme depo bonus ju. Oskab keegi tasemest ka pajatada võrreldes tildi-starsiga ?

Fishe on vähe aga samas üldine tase on ka pask.

VisaHing
26.04.11, 21:32
Ranka siuke küss, et.
Tegin PokerHevani-sse konto aga mai leidnud seda bonus code kohta, et kas piisab aint sellest, kui viskan PINi ja username sinna ja saan rakebacki ?

ranka
26.04.11, 23:45
Ranka siuke küss, et.
Tegin PokerHevani-sse konto aga mai leidnud seda bonus code kohta, et kas piisab aint sellest, kui viskan PINi ja username sinna ja saan rakebacki ?

Jah. Aga enne peavad cookies kustutatud olema ja läbi meie linkide tõmmatud. Rakeback hakkab koheselt tööle, kui õigesti käitusid, kinnitamine/raportides kajastamine võib võtta aega kuni 48h, reegline kiiremini.

Gale
27.04.11, 12:30
Ma olen juba tükk aega PokerHeavenis mänginud ja seal on omad head ja vead, aga täna juhtus midagi tõsiselt kummalist. Mängisin nl4 ja 8,16 euro suurune pot läks spliti nii, et võitsin 3,67 eurot. Küsisin suppordist, et mis toimub? ja öeldi, et tõesti on mul mingisugune "shadow balance" ja soovitas restarti kliendile, mis ei muutnud asja. Küsisin, et kuidas ma saan kindel olla, et sellised asjad pidevalt ei toimu? ja ta ütles, et temal on see esimene juhtum ning vabandas ilusti. Nl4s ei ole eriti big diil, a kui ma oleksin kõrgemaid limiite mänginud, siis oleks see üsna suur osa, mis oleks saamata jäänud või kunagi hiljem laekunud mingi valemi läbi. Paneb mõtlema.

Carl
27.04.11, 12:33
Ma olen juba tükk aega PokerHeavenis mänginud ja seal on omad head ja vead, aga täna juhtus midagi tõsiselt kummalist. Mängisin nl4 ja 8,16 euro suurune pot läks spliti nii, et võitsin 3,67 eurot. Küsisin suppordist, et mis toimub? ja öeldi, et tõesti on mul mingisugune "shadow balance" ja soovitas restarti kliendile, mis ei muutnud asja. Küsisin, et kuidas ma saan kindel olla, et sellised asjad pidevalt ei toimu? ja ta ütles, et temal on see esimene juhtum ning vabandas ilusti. Nl4s ei ole eriti big diil, a kui ma oleksin kõrgemaid limiite mänginud, siis oleks see üsna suur osa, mis oleks saamata jäänud või kunagi hiljem laekunud mingi valemi läbi. Paneb mõtlema.

Rake.

Gale
27.04.11, 12:35
0,82 eurot selle käe pealt, mis teeb ~ 10% ?

ranka
27.04.11, 12:48
Ma olen juba tükk aega PokerHeavenis mänginud ja seal on omad head ja vead, aga täna juhtus midagi tõsiselt kummalist. Mängisin nl4 ja 8,16 euro suurune pot läks spliti nii, et võitsin 3,67 eurot. Küsisin suppordist, et mis toimub? ja öeldi, et tõesti on mul mingisugune "shadow balance" ja soovitas restarti kliendile, mis ei muutnud asja. Küsisin, et kuidas ma saan kindel olla, et sellised asjad pidevalt ei toimu? ja ta ütles, et temal on see esimene juhtum ning vabandas ilusti. Nl4s ei ole eriti big diil, a kui ma oleksin kõrgemaid limiite mänginud, siis oleks see üsna suur osa, mis oleks saamata jäänud või kunagi hiljem laekunud mingi valemi läbi. Paneb mõtlema.

Postita käsi siia.

con
27.04.11, 12:50
jep. nl25 100bb stackid sisse lähevad on 3€ rake

ranka
27.04.11, 12:52
Ma loen küll tabelist välja, et rake on nagu ikka - 5% up to €3.

http://www.pokerheaven.com/siteinfo/rake-structure/?se=1

EDIT: micro 2nl on jah 10%. 0.01 senti iga 10 sendi kohta.

Gale
27.04.11, 13:00
Boss Media - €0.04 NL - Holdem - 10 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

Hero (BB): €4.00
UTG: €0.74
UTG+1: €1.24
MP: €3.96
MP+1: €1.76
MP+2: €7.44
LP: €4.96
CO: €13.94
BTN: €4.48
SB: €5.64

SB posts SB €0.02, Hero posts BB €0.04

Pre Flop: (€0.06) Hero has A:heart: 2:club:

UTG calls €0.04, UTG+1 calls €0.04, fold, fold, fold, fold, fold, fold, SB calls €0.02, Hero checks

Flop: (€0.16, 4 players) A:club: 4:diamond: A:spade:
SB checks, Hero checks, UTG bets €0.04, UTG+1 calls €0.04, SB calls €0.04, Hero calls €0.04

Turn: (€0.32, 4 players) Q:diamond:
SB checks, Hero bets €0.24, fold, fold, SB calls €0.24

River: (€0.80, 2 players) Q:heart:
SB bets €0.68, Hero raises to €3.68 and is all-in, SB calls €3.00

Hero shows A:heart: 2:club: (Full House, Aces full of Queens) (PreFlop 30%, Flop 26%, Turn 24%)
SB shows A:diamond: 9:diamond: (Full House, Aces full of Queens) (PreFlop 70%, Flop 74%, Turn 76%)
Hero wins €3.67
SB wins €3.67

hm uurisin PH rake structuret ja seal on tõesti 0.02 / 0.04 0.01 every 0.10 in the pot :eek:
siis on kõik õige ja olin ise rumal, et arvestasin umbes starsi järgi 5% ja ei tsekkinud enne järgi kui kaebasin.

mortalvombat
27.04.11, 13:04
Aga mis su "shadow balanceist" saab, mida suppordist kinnitati, et sul olema peab?

Gale
27.04.11, 13:08
ütles, et peaks laekuma mingi hetk ja kui ei, siis võtaksin uuesti ühendust. mind häirib PH juures üldse see, et kui lauad kinni panna, siis võtab minuteid aega enne kui õiget balancet näed. kliendi restartimine kiirendab seda protsessi.

VisaHing
04.05.11, 21:33
No ma ka testisin natuke seda softi ja pelasin mõned mängud.
Kokkuvõttes, suht jube koht ja enam väga sinna minna ei tahaks.
üritasin 3-tabeldada, mis paistis täiesti võimatuna. Üritasin vajutada muudkui bet bet bet aga tuli ette too koht, kuhu summa saad sisestada ja nii ma nussisin kuni päris mitmes suures potis läksin sit out. mega kettasse ajas see balance värk jah. Mega kaua peab ikka ootama, et näeksid oma konto seisu. Siis veel turna start näitab 19:00 ntx aga tegelt läheb register kinni vahest juba 18:57. Ma ühte turnat mõtlesin, et kas lasta või ei ja kui paar minti oli aega lendas rega kinni aga aega oli ikka veel 3 minti miskit. :D Vast oli arusaadav jutt aga jah kuigi seal boonused/rakeback on suht nicer dicer, siis mina seal ei mängiks.

poolast
09.06.11, 16:27
tegin eile sissemakse koodiga P1000 aga boonus 0

l6vikaka
11.06.11, 09:13
Ise tegin EGAMING boonuskoodiga ning ka sealt ei tulnud midagi head. Ning veel üks küsimus, kuidas täpselt ma oma rakebacki saan? On mingi requirement, et pead teatud arvu rake koguma, et rakeback saada?

EDIT: Rääkisin live supportiga, kes väitis, et bonuscode on HEAVEN ja et ta lisab selle mulle manuaalselt.

poolast
19.06.11, 12:44
tere!
kas pokerheaven folditud vastase kaarte ei näita ?

con
19.06.11, 12:50
tere!
kas pokerheaven folditud vastase kaarte ei näita ?

sa pead silmas "muckitud". Ei näita. Võid kodulehele "player zone" minna ja seal tõmmata "handgrabberi" aga mina ei saanud seda ka tööle.

ranka
22.06.11, 19:38
Selline uudis, et PH purustas maailmarekord - hetkel on neile kõigi aegade kõrgeim Bad Beat Jackpot, mis eales olnud - €870k. Eelmine oli 1.2m aga kahjuks ei viitsi uurida, kust see pärit oli - äkki Merge?

Võitmiseks siis tuleb kasutada mõlemat kaarti, peab olema BBJ märgistusega lauas, kaotav käsi peab olema vähemalt kümnete nelik või tugevam ja vähemalt neli mängijat peab saama preflopis kaardid.

Raha jaguneb:
1. mängija, kes hoiab käes kaotavat kümnete nelikut või tugevamat saab 35%
2. mängija, kes tegi bad beadi saab 17.5%
3. tesied lauas olevad mängijad jagavad omavahele ära 17.5%
4. PH saab omale 10%
5. 20% läheb järgmise BBJ seemneks.

Minu andmetel on kaks Eesti mängijat saanud osakese BBJ. Peokuningas sai omal ajal $40k (istus samal ajal lauas) ja üks teine mängija $60k+, kes outib end ise kui tahab.

Üldiselt rake on sellistes laudades tapvam aga mingist hetkest, kui BBJ kasvab väga suureks võib muutuda +EV-ks.

con
22.06.11, 22:14
BBJ lauad algavad alates nl100(75% käivatest). rakecap nl100 on 4$/€/£. "post jackpot" on 1sb iga mängitud käe kohta. Post jackpot on kohustuslik seega 4 inimest tuleb alati täis kui mängijaid on lauas 4+(tõenäoliselt mittevajalik info.)

nl100 laudu on piisavalt ehk õhtuti(7-8tk), keskmiselt 1-2 regfishi lauas(vpip 30, fold to 3b 70+, fold to Fcb 70+, AF1). päris fishe eksib lauda maksimaalselt 1-2, enamjaolt 40-50bbd. Rexid on nl50+ päris normaalsed. 16/13, 3b 4-6(nitte enam nii kõrgel pole). Paar väga head lagi on ka 19/15/3b 6 stiilis.

Heal Tag-lag rexil peaks tegevust jätkuma.

ziimukaz
23.06.11, 02:09
Kes meil siin kehvema jooksuga poisid on... Leits peaks max päevaga jackpoti maha võtma seal.?

Henrik
03.09.11, 12:40
Tere!
Kas 40% rakebacki läbi pokkeriprode ikka kehtib veel? Sest kui klõpsata üldisele pokkeriprode rakeback'i lingile, siis seal on 30%. Ja kui olen juba olen pokerheaveni alla tõmmanud läbi muu lingi kui siit pokkeriprode alt (aga pole veel ennast mängijaks registreerinud), siis kas õige koodiga regades rakebacki ikka saan?

ranka
03.09.11, 16:05
Saada PM mulle.

7om
31.10.11, 05:31
Tere!
Kas 40% rakebacki läbi pokkeriprode ikka kehtib veel? Sest kui klõpsata üldisele pokkeriprode rakeback'i lingile, siis seal on 30%


sama kysimus aga ma ei saa sulle(ranka) ps saata millegipärast

ranka
31.10.11, 18:32
Kasutage meie rakeback saidi klienditoe süsteemi, kus saate vastuse kiiremini - see on suurem prioriteet (kontrollin iga päev) kui foorum, kuhu ma näiteks nädalavahetustel eriti ei jõua.

Vastus küsimusele: saab aga regades saatke mulle teavitus. jällegi kasutage rakeback saidi klienditoe süsteemi.

PlanetRJ
24.01.12, 16:30
tere
mõned küssad:
1.kas 4 colour decki ei saagi panna
2.miks seenii kiire on,starsis panin 12 -16 lauda, kunagi ei jäänd hätta, tänamängisin nelja jajumalast tihti eemal
3.miks see panustamise koht nii väike on,absull midagi ei näe,peab vist luubi appi võtma
4.kust ma saan näha palju ma pean mingeid punne tegema et oma heaven codega boonust kätte saada