PDA

View Full Version : HEM ostmine



Dogers
15.01.09, 22:16
No tere, trial sai läbi ja HEM oleks vaja ära osta, aga noh, krediitkaarti obv ei ole :D
Lisaks kuulsin veel, et 2 keyd saab kui osta, miks 2 ?

Et siis äkki ostaks kellegagi 2 peale vms, või kui keegi 2peale ei taha siis võiks aidata selle krediitkaardi kohapealt.

Dogers.

Tigrano
15.01.09, 22:23
No tere, trial sai läbi ja HEM oleks vaja ära osta, aga noh, krediitkaarti obv ei ole :D
Lisaks kuulsin veel, et 2 keyd saab kui osta, miks 2 ?

Et siis äkki ostaks kellegagi 2 peale vms, või kui keegi 2peale ei taha siis võiks aidata selle krediitkaardi kohapealt.

Dogers.


Minumeelest saad ühe serial key ikka aga key on lihtsalt mõldud kahele arvutile. Jään vastuse võlgu, kas seda serialit saaks kasutada kahes eri ip pealt jooksvas arvutis ilma probleemideta.

Unetis saad teha kiiresti virtuaalse krediitkaardi, millega peaksid saama edukalt maksta.

-andres-
15.01.09, 22:35
Tean, et kasutatakse kahe peale erinevate arvutite alt, aga arvan, et pole mõtet jamada, sest tegelikult on ta siiski mõeldud isikuliselt ning see 55$ sellise programmi eest pole palju välja käia.

Tigrano
15.01.09, 22:44
Tean, et kasutatakse kahe peale erinevate arvutite alt, aga arvan, et pole mõtet jamada, sest tegelikult on ta siiski mõeldud isikuliselt ning see 55$ sellise programmi eest pole palju välja käia.


Tegelikult loogika ütleb, et nende tracking süsteem näitab ära piirkonna, kui mängija a ip on erinev mängija b omast ei ole asi veel nii hull, sest miks ma ei või kasutada kodus kahte netti.

Konks on aga selles, et IP annab ka mingi range näiteks pärnu, tallinn, tartu ja isegi laialdasemalt, siis kuidas sa saad mängida kahes eri linnas või piirkonnas ::) ja siin tekib juba probleem arvan.

PokerDevil
15.01.09, 23:00
Saada supporti kiri ja küsi, kuiads MB'ga maksta saab. Nad vastavad. :)

kollane
15.01.09, 23:03
Saada supporti kiri ja küsi, kuiads MB'ga maksta saab. Nad vastavad. :)



kodulehel kirjas ju,
lähed kodulehele sealt valid maksemeetod MB ning see suunab sind MB lehele, logid sisse.
ei midaig keerulist

Dogers
15.01.09, 23:09
Endal tuttavatega lausa selline asi, et üks mängib Inglismaal ja teine Eestis siiani pole neil veel probleemi olnud :p

Nii, et kahepeale ei taha keegi jah :D Muidu Tartust olen kui keegi seda IP ranget kardab.

Tigrano
15.01.09, 23:11
Endal tuttavatega lausa selline asi, et üks mängib Inglismaal ja teine Eestis siiani pole neil veel probleemi olnud :p

Nii, et kahepeale ei taha keegi jah :D Muidu Tartust olen kui keegi seda IP ranget kardab.
'

Kui toimib sellisel kujul, siis ma ei oska midagi öelda ;D

Dogers
16.01.09, 01:20
Või äkki on mõnel see teine üle ja müüb ära odavamalt. Kah variant ju. :D

ranka
16.01.09, 04:44
KEYSID EI TOHI JAGADA VÕÕRASTELE ja sellest tekivad 100%-liselt probleemid.

a) osta omale (ainult endale) KEY-d
b) otsi crack

Rohkem variante ei ole.
a) varianti soovitan
b) varianti ei soovita ja sellega tekivad veel suuremad probleemi - sest crackile on vaja uuendatud cracki pidevalt ning uuenduste otsimisega võivad tekkida ebameeldivad probleemid - spyware. Ega häkker donator ja loll ei ole - ta ju teab, et HEM'i kasutatakse pokkeritubade trackingu jaoks, HEM'i kasutavad mängijad, kellel on mingid oskused, mitte fishid ja reeglina mängijad, kellel on oskused on ka bankrollid ehk RAHA. Ja nii on väga lihtne välja nuhkida paroole.

Dogers
16.01.09, 05:55
Jah, selle b järlduseni jõudsin ise kah, eks ma vaatan siis nagistan Unetti endale konto vms :D

rohelinekonn
16.01.09, 09:29
Maksa MB kaudu. Ma just ostsin omale eelmine nädal ja oli väga lihtne. Kood jõudis kah kohale minutitega

Dogers
16.01.09, 13:19
Kaua raha pangast MoneyBookersisse läheb?

kollane
16.01.09, 13:35
kui oled enda aadressd ja pangakaardi ära registreernud need vertifyd- vms teinud.
siis mul on nii et esmp. õhtul panen, teisp. peale lõunat kuskil kohal. nv pole mõtet teha.

Dogers
16.01.09, 13:45
ja aadressi veryfimine läheb veel omakorda päevi, oeh :D
väga ajakulukas variant.

Ostsin ära HEMi, et sellega korras siis nüüd. :)
Aitäh nõuannate eest :D