PDA

View Full Version : Ubuntu ja pokker



Cremer
16.01.09, 10:15
Plaanis seoses majandussurutisega üle minna Ubuntule.

Aga on kellegil kogemust kuidas näiteks pokerstars ubuntuga jookseb ja kuidas tracker3/holdem manager ennast üleval seal peab?

ranka
16.01.09, 12:24
Väga loll küsimus aga mis asi on ubuntu? ???

Oliverk
16.01.09, 12:25
Linuxi distro.

ESTPatrick
16.01.09, 12:41
Linuxi distro.


Väga loll küsimus aga mis asi on Linuxi distro?

zyxxx
16.01.09, 13:11
http://www.ubuntu.com/

Peale Microsoft Windowsi on ka teistsuguseid opsüsteeme, mis on täiesti tasuta ja legaalsed :P

Ma arvan, et PT3 ei hakka sul seal kindlasti toimima...

Cremer
20.01.09, 08:39
Avastasin hoopis, et Fedora on oma ülesehituselt natukene täiskasvanulikum ja vahetasin selle Ubuntu vastu. Googeldage Fedora 10 ja vaadake pilte :)

Lihtsalt olukord selline, et uus arvuti, aga ainuke rakendus, mis windowsil vähegi töötab on XP, sest vista ei kannata mingisugust kriitikat. Ja XP peal oldud juba pikka aega, et uus arvuti ja vana operatsioonisüsteem väga ei sümpatiseerinud.

Igatahes uue süsteemi ülesehitamine nõudis ikka tohutut tööd - 2 päeva puhast foorumites tuhlamist ja tibusammudel liikumist :) Aga usun, et asi oli vaeva väärt.

Aga nüüd pokkeri teema juurde - leidsin kusagil 2+2 foorumist killukese, kus trackeri arendaja soovitas kasutada VM (virtual machine) lahendust - et saad oma Fedora/Ubuntu taolisele lahendusele veel lisada nn. guest süsteemi - panin siis XP peale ja trackerid ja asjad jooksevad ideaalselt - ainuke miinus on see, et resodega üks suur jama - aga kui teil on 20+ tolli monitor, siis vist ei tohiks hullu olla.

Visuaalselt on Fedora ikka väga kena ja silmale ilus vaadata. Samamoodi on tegemist väga vähenõudliku asjaga. Igatahes kui keegi kavatseb üle minna sellele süsteemile ja tekivad küsimused seoses VM paigaldamisega, et pokkerit mängida, siis võin aidata.

zyxxx
20.01.09, 10:34
VM on tõesti võimalus, aga siis kasutad ju ikkagi Windows XP-d läbi Linuxi akna. Samuti pead omama XP litsentsi (kui on töö arvuti). Kus on asja point?

ranka
20.01.09, 10:50
Miks ei kõlba Vista? Algul olin ka selle vastu aga tegelikkuses ei ole XP-l ja Vista-l mittemingisugust vahet peale selle, et Vista nõuab natuke rohkem resursse - kahe tuumalise prose juures ei ole mingit probleemi.

Ja ikkagi ei saa aru, et miks siis ei kasuta vanat head XP-d?

Cremer
20.01.09, 15:37
VM on tõesti võimalus, aga siis kasutad ju ikkagi Windows XP-d läbi Linuxi akna. Samuti pead omama XP litsentsi (kui on töö arvuti). Kus on asja point?


Kui ma elukutseline oleks, siis tõepoolest pole pointi - aga kahjuks saan pokkerit mängida hobikorras, ideaalsel juhul ehk korra nädalas :( Töö puhul on fedora igatahes nuts XP ja vista kõrval

Cremer
20.01.09, 15:40
Miks ei kõlba Vista? Algul olin ka selle vastu aga tegelikkuses ei ole XP-l ja Vista-l mittemingisugust vahet peale selle, et Vista nõuab natuke rohkem resursse - kahe tuumalise prose juures ei ole mingit probleemi.

Ja ikkagi ei saa aru, et miks siis ei kasuta vanat head XP-d?



Persse, kui vista küsib minu käest iga jumalama kord kui ma midagi tegema tahan hakata, et a la kas sa oled ikka selle arvuti admin/omanik - naaber käib igakord uksetaga küsimas kui koju tuled, et kle kas sa oled ikka kindel, et sa ranka oled ja, et sa siin elad :)

Või viimane nuts oli see kui tõmban update touchpadile - tõmban, ei tööta enam midagi - kolan foorumites ja leian koha kust maha lasta - vista pakub järgmist varianti - tõmban - töötab nüüd, aga kerimisriba ei tööta :D c`fkin`mon :D

Minu arvates on vista üks paras abordijäänus - nüüd koondab MS oma tähelepanu windows 7-le ja vista omanikud imegu näppu...


Aga linuxiga on elu palju ilusam ja huvitavam :) Tsiteerides klassikuid - keeruline, aga huvitav :)

Tigrano
20.01.09, 15:45
Mõtlesin huvi pärast ka teise op. süsteemina ubuntu peale panna, seal näeb täpselt mida üks pokkerisoft sinu arvutis teeb, lihtsalt huvi pärast tahaks teada, mis protsesse soft liigutab.

antnx
20.01.09, 15:59
Persse, kui vista küsib minu käest iga jumalama kord kui ma midagi tegema tahan hakata, et a la kas sa oled ikka selle arvuti admin/omanik - naaber käib igakord uksetaga küsimas kui koju tuled, et kle kas sa oled ikka kindel, et sa ranka oled ja, et sa siin elad :)

Või viimane nuts oli see kui tõmban update touchpadile - tõmban, ei tööta enam midagi - kolan foorumites ja leian koha kust maha lasta - vista pakub järgmist varianti - tõmban - töötab nüüd, aga kerimisriba ei tööta :D c`fkin`mon :D

Minu arvates on vista üks paras abordijäänus - nüüd koondab MS oma tähelepanu windows 7-le ja vista omanikud imegu näppu...


Aga linuxiga on elu palju ilusam ja huvitavam :) Tsiteerides klassikuid - keeruline, aga huvitav :)


Väike asi nimega User Account Control - SET TO OFF!

Vistaga on nagu linuxiga - peab oskama konfida siis töötab kõik ludinal

Polegi mõeldud dubjuuseritele ;)

zaf0
20.01.09, 16:01
Ise ei ole küll Ubuntut rohkem kasutanud kui korra testinud, kuid kasutan põhiliselt Slackware-i ja kõik Windowsi programmid (väljaarvatud mõned programmid, mis nõuavad WFW vms) saab tööle Wine abil.

Tigrano
20.01.09, 16:01
Väike asi nimega User Account Control - SET TO OFF!

Vistaga on nagu linuxiga - peab oskama konfida siis töötab kõik ludinal

Polegi mõeldud dubjuuseritele ;)


Linuxiga ei anna windowsata võrrelda, kindlasti saaks linuxilt mängides ka mingeid isetehtud scripte kasutada jne, kui oleks viitsimist ja idee oleks hea.