PDA

View Full Version : nl25 3bet pot ,turni otsus ?



lennuk
06.02.11, 22:53
villain 50 käe peale 25/20 inf
enne 3beti vaatasin ka korra pos. awareness ja sel hetkel loose kõikidelt positsioonidelt ,seega 3bet for bluff.
Flopis TP ja seal me peame bettima ?
Turn on blank ,pm kõik mis ta callis flopil callib ta ka turnil nii et folde me sealt tihti ei saa ,seega easy c-fold ,sest kehvemaid käsi mis meid calliks on tema ranges väga vähe ? Aga meil ju ikkagi TP ,et bet-fold 5,5$ näiteks ?
teie mõtted. kuidas mängite üldse 3betbluff potte kui olete mingit moodi hittinud ?

PokerStars - $0.25 NL (9 max) - Holdem - 9 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

LP: $25.22
CO: $26.00
BTN: $25.00
SB: $19.90
Hero (BB): $25.00
UTG: $23.90
UTG+1: $31.25
MP: $12.90
MP+1: $29.90

SB posts SB $0.10, Hero posts BB $0.25

Pre Flop: ($0.35) Hero has K:club: T:spade:

fold, UTG+1 raises to $0.75, fold, fold, fold, fold, fold, fold, Hero raises to $2.50, UTG+1 calls $1.75

Flop: ($5.10, 2 players) 7:club: 3:diamond: T:heart:
Hero bets $2.75, UTG+1 calls $2.75

Turn: ($10.60, 2 players) 3:heart:
Hero ???

Cash87
06.02.11, 22:59
Mina isiklikult läheksin pot controlli peale üle ning üritan jõuda võimalikult odavalt SD. Kuigi jah 3bet potis seda väga raske teha OP. Ei oska nagu vastast millegi peale panna ka, selge on see, et see 3 ei aidanud ei teda ega sind. Niiet jah loodame, et ta ei ole suur paugutaja ja respectib sinu 3bet ka nats ning näeme odavalt SD ära ning next hand :)

qbj0hn
07.02.11, 01:23
Nii loose mängijat on üldse mõtet 3 bet bluffida?
Mõttetult keeruliseks teed enda jaoks olukorra.Ma foldiks pre seal igatahes siukse pasa.Aga kui floppi juba jõudnud oled siis teeksin mingi inimese beti.Vanarahva tarkus,et kas checkid või teed normaalse beti,mitte mingit vahepealset tsirkust.
Anyway liitun ka cashi arvamusega,et üritaks rahulikult showdownile saada ja kui ta lolliks turnil ei lähe siis vbl riveril mingit thin value võtta.

pikk28
07.02.11, 01:29
cbeti suurusel pole häda miski, see ju 3betted pot
aga jah fold pre

qbj0hn
07.02.11, 01:40
cbeti suurusel pole häda miski, see ju 3betted pot


Norisin vist jah liiga palju selle paari sendi prst,aga ise c betiks seal 3.25$-3.75$$.See bet tundub kuidagi nii mõttetu lihtsalt ja weak.Kui sa 3 bettisid teda preflop blufina,see tähendab ju seda,et sa tahtsid,et vastane paneks sind heale käele ja foldiks.Miks sa flopis nii weak peaksid siis olema.
Kuigi sample on väike siis siiski 25/20 mängija pole nüüd väga halb.Laudades küllaldaselt taoliste statsidega mängijaid kohanud kelle graafikut lähevad tikk sirgelt PTR-is ülesse.Ma jah betiks nii nagu ütlesin flopi,checkiks turni ja kui ta ka checkib siis kaaluks riveril thin value võtmist.Kuigi ma ütlesin,et peab tugevust üles näitama seal flopis kuna su käsi peaks nagu pre tugev tunduma vastase jaoks siis siiski seda tüüpi mängja pole imo nii loose,et väga palju halvemaga seal maha calliks kui turni betiks.

Pahvak
07.02.11, 12:58
Ma ei 3bet bluffi fullringis 50 käelise sample peale peaaegu mitte kedagi. See tillukene +EV edge, mis sa 3betist saad on kasutu kui sa postflop mingi jama kokku keerad.

kardaanirist
07.02.11, 13:52
3.75$ oleks küll wayyy too much. ise cbetiks 2.75-3$. turnis b/f 6$.

preflop obv fold tho.

con
07.02.11, 14:16
Ma ei 3bet bluffi fullringis 50 käelise sample peale peaaegu mitte kedagi. See tillukene +EV edge, mis sa 3betist saad on kasutu kui sa postflop mingi jama kokku keerad.
agreed, erandeid ei tohiks siinkohal pmst olla.

cbet size standard, ei ole vaja lasta sel varieeruda.

turnis "õiget" otsust olla eriti ei saa, siinkohal on c/f T ja R ka fine mu arust. oleks siis selle vastase rangestki midagi välja veel lugeda... seetõttu 3bet pre on ka puhas spew.

noname
07.02.11, 19:27
Ma ei 3bet bluffi fullringis 50 käelise sample peale peaaegu mitte kedagi. See tillukene +EV edge, mis sa 3betist saad on kasutu kui sa postflop mingi jama kokku keerad.

+1

As played paneksin flopil 55-60% suuruse cbeti,mitte rohkem!

Gunn
08.02.11, 14:24
Check fold turn IMO, kui ta järgi checkib võib riveril mingise väikse 3$ valuebeti visata ja loota, et tal 88-99 vms. Üldiselt ka minu arust on suht rumalus selline 3bet.