PDA

View Full Version : *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***



Leheküljed : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

Spewmonkey
27.04.11, 13:19
Mida kuradit sa ajad? Kas ma olen öelnud see mäng mis toimus oli 50-50. Ma rääkisin mõlema võistkonna võimalustest edasipääseda on võrdsed. Selgelt Schalke mängijad ei pidanud poolfinaali pingele vastu ja tegid oma ühe hooaja sitema mängu. Mõni teine päev oleks võinud seis ka vastupidi olla. Samas ei ole asi veel läbi ning kui Schalkel pole enam midagi kaotada võivad nad palju ilusamat mängu näidata, millega nad nii kaugele üldse jõudsid.

Kuidas sa suudad objektiivselt hinnata kui sa oled 90% ainult Manu mänge näinud. Sa ei suuda hinnata kahte poolt kui sa tunned vaid ühte meeskonda. Samuti sa ei oska hinnata tegureid mis jalgpallimängus on. Arvad ManU mängijate motivatsioon premieri liiga tagumise vastu või neljanda liiga võistkonna vastu on sama mis CLi poolfinaalis? Tuled siia nalja tegema?

Kui sa oled ainus inimene peale sakslastest Schalke fännide maailmas, kes ütleb, et edasipääs on 50-50, siis sa võiksid sellest omi järeldusi teha. Kõik, kes jalgpallist midagi päriselt teavad, olid enne seda mängu kindlad, et ManU on ~75% favoriit. Tagantjärele targana rohkemgi. Mõlema võistkonna edasipääsu võimalused ei olnud kindlasti ligilähedaseltki võrdsed. Mõni teine päev ei oleks kindlasti seis 2-0 Schalke kasuks. Kas sa elad kuskil maakohas vanaisa puskarivabrikus või? Ma ei viitsi igaksjuhuks üle kontrollida, aga kui 04' kõrvale jätta, siis Schalke on vist viimase 10a kõige halvem meeskond, kes poolfinaali jõudnud on.

WeThePeople
27.04.11, 13:41
Mina pean Monaco-Porto 2004 finaali meeskondi sisuliselt halvemaks kui Schalke. Samas on kuidagi kehv hinnata seda, et üks meeskond on CLi poolfinaali jõudes kuidagi kehvem. Teenimatult või jopates ikka nii kaugele ei jõua.

Spewmonkey
27.04.11, 14:17
Mina pean Monaco-Porto 2004 finaali meeskondi sisuliselt halvemaks kui Schalke. Samas on kuidagi kehv hinnata seda, et üks meeskond on CLi poolfinaali jõudes kuidagi kehvem. Teenimatult või jopates ikka nii kaugele ei jõua.

Iga aasta jõuab keegi räige joppamisega kuskile. 1. ülikerged vastased 2. räige õnn mängudes. Schalke luckbox sai tühjaks lõpuks, muud midagi.

rasmer
27.04.11, 14:18
Milles seisnes õnn vastasseisus Interiga ?

Spewmonkey
27.04.11, 15:07
Milles seisnes õnn vastasseisus Interiga ?

Teise poolaja esimese 5min jooksul oleks võinud seis vabalt 4-2 olla, aga sellest 5min hiljem oli 2-4.
Schalke ei ole eriti produktiivne meeskond ründes. See, et nad kahe mänguga Interile 7? kütsid on räige luckbox.

inward
27.04.11, 15:13
Milles seisnes õnn vastasseisus Interiga ?

Väravatega joosti üle EV kindlasti. Kuigi selle hooaja Inter ei ole võrreldav absoluutselt eelmise aasta omaga. Kaitse oli neil sitt, mis sitt. Kui eelmist hooaega võtta, siis imo Bayern luckboxis veits finaali ennast ja selgelt sai kotid taha Interilt.

WeThePeople
27.04.11, 17:16
1. ülikerged vastased
Hakkame otsast siis analüüsima. Kellel poolfinalistidest olid kerged vastased? Mitte kellelgi oleks ilmselt kõige õigem vastus (jajah, Barca mängis Shakthariga aga ega nemadki mingid pupujukud polnud tegelikult). Võttes vaatluse alla praegu tähelepanu keskmes olnud Schalke siis no ma ei tea. Eelmise aasta võitja ja tipp-sats Hispaaniast pole just mingi Kopenhaageni vastu veeretamine aight?


2. räige õnn mängudes
Vaidleks jälle vastu. Kui ikka lüüakse tipp-meeskonnad 2 korda järjest uppi peale alagrupi võitu ei ole tegemist enam mingi luckboxiga. Valenciale löödi neli vist? Manu võrdlusaluseks võttes lõi samal aastal kaks.



Schalke ei ole eriti produktiivne meeskond ründes. See, et nad kahe mänguga Interile 7? kütsid on räige luckbox.
Mkey, alusetu väide küll aga hakkame siis seda ka ümber lükkama. Schalke lõi alagrupis 10 väravat mida on ilmselt rohkem kui Manul. Play-offidest ma ei räägigi. See hooaeg liigas on tõesti aiataha läinud aga eelmistel hooaegadel tuleb löödud väravate arvuks stabiilne 50 mis on Bundesliga ühtlast taset arvestades hea tulemus ma leian. Tänapäeva tippjalgpall ei ole mingi täringumäng, lepiks selles ikka kokku.

Ja mitte paha pärast nüüd või midagi aga ütleme nt et kui su kodutänav on Manchester United, siis püsi seal. Või kui tekib tahtmine patseerida siis tee enne väike kodutöö või patseeri Wigani tänaval.

Mrt1989
27.04.11, 18:23
Keegi oskab soovitada kvaliteetseid lehekülgi kust streemi vaadata saab ?

inward
27.04.11, 18:27
Keegi oskab soovitada kvaliteetseid lehekülgi kust streemi vaadata saab ?

http://www.myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football

Spewmonkey
27.04.11, 20:37
Hakkame otsast siis analüüsima. Kellel poolfinalistidest olid kerged vastased? Mitte kellelgi oleks ilmselt kõige õigem vastus (jajah, Barca mängis Shakthariga aga ega nemadki mingid pupujukud polnud tegelikult). Võttes vaatluse alla praegu tähelepanu keskmes olnud Schalke siis no ma ei tea. Eelmise aasta võitja ja tipp-sats Hispaaniast pole just mingi Kopenhaageni vastu veeretamine aight?


Vaidleks jälle vastu. Kui ikka lüüakse tipp-meeskonnad 2 korda järjest uppi peale alagrupi võitu ei ole tegemist enam mingi luckboxiga. Valenciale löödi neli vist? Manu võrdlusaluseks võttes lõi samal aastal kaks.



Mkey, alusetu väide küll aga hakkame siis seda ka ümber lükkama. Schalke lõi alagrupis 10 väravat mida on ilmselt rohkem kui Manul. Play-offidest ma ei räägigi. See hooaeg liigas on tõesti aiataha läinud aga eelmistel hooaegadel tuleb löödud väravate arvuks stabiilne 50 mis on Bundesliga ühtlast taset arvestades hea tulemus ma leian. Tänapäeva tippjalgpall ei ole mingi täringumäng, lepiks selles ikka kokku.

Ja mitte paha pärast nüüd või midagi aga ütleme nt et kui su kodutänav on Manchester United, siis püsi seal. Või kui tekib tahtmine patseerida siis tee enne väike kodutöö või patseeri Wigani tänaval.

Need kaks punkti olid iga-aastastele luckboxidele rohkem suunatud kui Schalkele, sest pea iga aasta on keegi teenimatult poolfinaalis IMHO. "Eelmise aasta võitja" on samas väga kohatu väide, sest Inter on eelmise aasta hale vari.

Kui nad on Bundesliigas tagumises top3's löödud väravate poolest, siis ma arvan, et ma võin neid tembeldada küll ebaproduktiivseks ja 7 väravat Interile on kindlasti rämedalt üle EV jooksmine. Kui Inter ja Schalke mängiks omavahel 10 mängu, siis kas sa tõesti tahad väita, et Schalke lööks kokku 35 värava ringis? Lepiks selles kokku, et elaks olevikus, mitte lähiminevikus ja mis juhtus eelmistel hooaegadel.
Ps. kui viitsid selle osa otsida, kus ma väitsin, et ma Unitedit produktiivseks ründe tiimiks nimetasin, siis oleks solid.

Kuigi mulle ei meeldi Real ega Barca, siis ma olen rahul, et nad on poolfinaalis. Kuigi mulle meeldivad lihtsad mängud, siis mulle ei meeldi, et Schalke nii kaugele jõudis. Kuigi Arsene pole mingi rocket scientist, siis ma usun, et ta jutus natuke tõde leidub kui ta julges öelda, et Schalke on veerandfinaali jõudnutest kõige nõrgem tiim.

WeThePeople
27.04.11, 20:48
Need kaks punkti olid iga-aastastele luckboxidele rohkem suunatud kui Schalkele, sest pea iga aasta on keegi teenimatult poolfinaalis IMHO. "Eelmise aasta võitja" on samas väga kohatu väide, sest Inter on eelmise aasta hale vari.

Kui nad on Bundesliigas tagumises top3's löödud väravate poolest, siis ma arvan, et ma võin neid tembeldada küll ebaproduktiivseks ja 7 väravat Interile on kindlasti rämedalt üle EV jooksmine. Lepiks selles kokku, et elaks olevikus, mitte lähiminevikus ja mis juhtus eelmistel hooaegadel.
Ps. kui viitsid selle osa otsida, kus ma väitsin, et ma Unitedit produktiivseks ründe tiimiks nimetasin, siis oleks solid.

Kuigi mulle ei meeldi Real ega Barca, siis ma olen rahul, et nad on poolfinaalis. Kuigi mulle meeldivad lihtsad mängud, siis mulle ei meeldi, et Schalke nii kaugele jõudis. Kuigi Arsene pole mingi rocket scientist, siis ma usun, et ta jutus natuke tõde leidub kui ta julges öelda, et Schalke on veerandfinaali jõudnutest kõige nõrgem tiim.

Too palun mõni tiim välja ka kes teenimatult jõudnud on nt viimase 10 aasta jooksul. Luckboxil pole jalgpallis kohta anyways (kuidas sa luckboxi defineerid jalgpallis üldse?).

Milles see ebaproduktiivsus väljendub siiski? Teeme siis mõned järeldused selle hooaja põhjal. Grupis 10 väravat, playoffides teine 10 juurde sisuliselt - ma ei tea kas ikka on väga ebaproduktiivne? Ja Manu tõin ainult sellepärast nt et need kaks meeskonda omavahel kohtuvad.

Spewmonkey
27.04.11, 21:20
Too palun mõni tiim välja ka kes teenimatult jõudnud on nt viimase 10 aasta jooksul. Luckboxil pole jalgpallis kohta anyways (kuidas sa luckboxi defineerid jalgpallis üldse?).

Milles see ebaproduktiivsus väljendub siiski? Teeme siis mõned järeldused selle hooaja põhjal. Grupis 10 väravat, playoffides teine 10 juurde sisuliselt - ma ei tea kas ikka on väga ebaproduktiivne? Ja Manu tõin ainult sellepärast nt et need kaks meeskonda omavahel kohtuvad.

Eelmine aasta oli üks poolfinaal Bayern-Lyon. 04' oli jalgpallile üleüldse kohutav aasta. Vaatasin üle muud aastad, poolfinaalis on ülejäänud aja solid tiimid olnud siiski.

Luckboxil ei ole jalgpallis kohta? 36-40 mängu kestval hooajal muidugi mitte. Play-off süsteemis peetavates mängudes satub luck alati mängu. Oleks kohtunik Ramiresile lõpuminutitel penalti andnud, oleks Torres midagi ära suutnud lüüa, oleks tädil noku, oleks võib-olla Chelsea poolfinaalis. Sellised väiksed lucky/unlucky hetked võivad vabalt määravaks osutuda.

WeThePeople
27.04.11, 21:40
Bayerni ja Lyoni kohapealt viitad sellele, et Manu ei saanud edasi või mis sellel poolfinaalil häda oli?

Väike luckbox tõesti kui viitad sellele, et kohtuniku otsused selle lucki alla kuuluvad. 11 väravat nelja mänguga küll mingi eriline luckbox pole sest nelja mängune sample päris heade meeskondade vastu on piisav. Viimasest ajast meenub tõesti üks luckbox moment kui Suarez MMil käega värava ära võttis ja pärast penaltit sisse ei löödud.


ja et ikka selge oleks siis no hard feelings. jalka lihtsalt hea teema mille puhul vaielda.

Spewmonkey
27.04.11, 21:56
Bayerni ja Lyoni kohapealt viitad sellele, et Manu ei saanud edasi või mis sellel poolfinaalil häda oli?

Väike luckbox tõesti kui viitad sellele, et kohtuniku otsused selle lucki alla kuuluvad. 11 väravat nelja mänguga küll mingi eriline luckbox pole sest nelja mängune sample päris heade meeskondade vastu on piisav. Viimasest ajast meenub tõesti üks luckbox moment kui Suarez MMil käega värava ära võttis ja pärast penaltit sisse ei löödud.

Me tuleme lihtsalt kahest erinevast suunast. Sina arvad, et võitjate üle kohut ei mõisteta ja nad on selle alati ära teeninud. Mina arvan, et Schalke lihtsalt ei ole selle turniiri 4 parima tiimi hulgas see aasta taseme poolest. Kui nad poolfinaalis 0 väravat löövad kahe mängu peale, siis kui produktiivsed nad olla saavad? Pohui, las see olla, mu peamine point oli see, et selles poolfinaalis edasipääsu võimalused ei olnud võrdsed lihtsalt. Mulle ei meeldi sellises staadiumis mõttetud mängud, isegi kui see kerget jalutuskäiku Unitedile tähendab.

See viimane on ideaalne näide. MM'l oli kahjuks mingi 700 muud näidet ka tänu sellele suurepärasele pallile ja kohtunike üliheale tasemele.

rainer
27.04.11, 22:35
barca vs madrid: 2:0

Messi on ikka haige vend, parim jalgpallur

Gettofish
27.04.11, 22:55
Pep suutis Mourinho taktika demineerida. Real tuli selgelt kontrate peale mängima aga Barca hoidis end rünnakul tagasi ja kaitseliin oli ilusti omal poolel kontrollimas. Pepe punane kaart puhas enda lollus, polnud seal vaielda enam midagi, kuid kindlasti Mourinhole jälle vabanduseks sobib. Afellay muidugi teravalt kohe tuli sisse ja Messi kaks kolli oli briljantsed.

Viidates ühele postitajale ütlen jõledalt ei meeldi sellises staadiumis mõttetud mängud on ja Barca lihtsalt teerulliga üle sõidab.:p

Dogers
27.04.11, 22:58
ma tahaks lihtsalt öelda

LIOOOOOOOOOONEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEL MESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSI!

kardaanirist
28.04.11, 01:32
mida muud veel tahta. kaks lemmik klubi ilmselt finaalis. bueno!

kuigi loodan, et ManU ikka kinni paneb. kui ei, siis ei ole kahju ka Barca mehi näha karikat tõstmas.

Rigged
28.04.11, 11:06
Haige saast, Alves on ikka totaalne noks

http://www.youtube.com/watch?v=1-OMZyuFEOw&feature=player_embedded

K2snakas
28.04.11, 11:14
+trillion, ilmselgelt rikkus see mängu:(

WeThePeople
28.04.11, 11:58
-trillion. Adebayori käed näkku ja Marcelo 3 korda peale astumine oleks selle punase nii ehk naa toonud. Pealegi ei jää sul kohtunikuna seal muud üle.

K2snakas
28.04.11, 12:56
sa räägid kõigest, mis oli peale seda punase olukorda, mis ilmselgelt, oleks olemata olnud...

vonkartoffel
28.04.11, 12:58
Marcelo oleks ikka Pedrole peale astund, karmavõlg tuleb kuidagi ikka ära tasuda.

WeThePeople
28.04.11, 13:23
ah pane ennast kohtuniku rolli ja vaata olukorda uuesti. abid on kõik olukorrast väljas, ise paikned ka jumal teab kus. maailmal on pärast ofc hea nurga alt kordus. sellistel momentidel pead arvestama olukorras trillionit aspekti - kuidas paiknevad jalad, olukorda minek, intensiivsus, brutaalsus ja mida kõike veel. ofc sul on lihtne öelda et näe ei puutunudki ju aga kohtunikul pole videokordust ja peab otsuse vastu võtma 2-3 sekundiga pärast seda kui on asjaolusid kaalunud.

inward
28.04.11, 14:30
No inglise spetsialistid ütlesid, et kehv otsus kohtuniku poolt ja kogu moos. Aga no Pedro näitlemine oli lihtsalt ULME, paras et ta 3ndat korda lõpuks Adebayorilt päriselt kätega näkku sai, mis väärinuks küll punast. Üldiselt oli valus vaadata sellist äärmusliku näitlemist ja räiget kaartide lunimist mõlema meeskonna poolt. Messi oli muidugi omaette mees platsil nagu ikka, respekt talle.

vonkartoffel
28.04.11, 14:43
Sellest ma ei saa aru et kuda kohtunikud seda näitlemist ära ei jaga. Imo mängis Alves rohkem üle kui standard Eesti näitleja, kaardikoht oli see muidugi ilmselgelt sealt kus kohtunik seisis aga pani selle liiga emotsioonidelt, alguses tegi kõik otsused rahulikult ja aeglaselt.

Gettofish
28.04.11, 14:51
Minu arust siin ei saa süüdistada mitte kedagi kui Pepet. Sa lihtsalt ei lähe jalg ees sisse eriti veel kuskilt omal väljakupoolel. Lollus lihtsalt, samamoodi nagu Crouch rikkus oma meeskonna võimalused. Kohtunikul ilma videokorduseta ei jää eriti valikult. Samas Alves võis seal natuke haiget ka saada. Otseselt puudet ei olnud kuid palli lüüa millel on jalg vastas ei ole eriti hea tunne ning päris kohapealt teistpidi lendama ka ei hakka. Mul muidugi kahju Pedro ja Busquets niimoodi vahest teesklevad aga samas tuleb tunnistada selliseid leidub igas Euroopa tipptiimis. Eks ikka oli oodata ka sellist närvilist mängu.

inward
28.04.11, 15:05
Ava oma silmad. Antud olukorras, kus on palli peale minek on üsna raske teistmoodi tulla ka olukorda. Natukene paremini oleks saanud jalga võtta ära vb. Pepe mängis palli, puudet ei olnud. Kollast väärinuks küll. "Haiget" sai Alves jah, viidi isegi kanderaamil ära, pärast lippas nagu hobune.
http://www.youtube.com/watch?v=1-OMZyuFEOw
Ja mida juttu vahel teesklevad ?? Sellist jama on raske kommenteerida.

Gettofish
28.04.11, 15:33
Ava ise oma silmad. Tal ei oleks elu sees jõudnud palline esimesena. Niimoodi lihtsalt jalg ette tõsta äkki joppab lõppeb kindlalt kollasega või isegi halvemal juhul punasega. Ta isegi keerab pea ära ehk pimedalt läheb sisse. See ei ole palli mängimine ja puhas lollus. Sellises olukorras oli ta ainuke lootus palli blokkida aga selleks ei hüpata teisele mehele otse sisse.

Mingi loll komme tekkinud olla koguaeg result oriented. Oih näed vennal ei läinud luu puruks nüüd kindlalt ei olnud viga. Kas on vaja postida neid videosi kus samamoodi sisse minnes luud jne lähevad. Kohtuniku töö ei ole hinnata valuvõtteid vaid kaitsta mängijaid.

inward
28.04.11, 15:39
Ma ei viitsi vaielda. 11:30 http://www.footytube.com/video/real-madrid-barcelona-apr27-80434?ref=hp_ozeit_mp
Kumb targem on ? Sina või inglased ?

WeThePeople
28.04.11, 15:53
Irw. Et mingi inglane ytleb ja siis on end off v?

inward
28.04.11, 15:58
Irw. Et mingi inglane ytleb ja siis on end off v?

Lambimart foorumis<<<<<<Inglise jalgpalli kanalite kommentaatorid/analüütikud.

WeThePeople
28.04.11, 17:40
ma ei naernud seda üldse et lambimardid paremad on või midagi. lihtsalt et kui su põhiargument selle olukorra juures on et inglane ütles nii siis ma ei tea, pole ju väga tuge sellel. samas olen enda seisukohti siin juba lahanud, selline asi on punane kaart, olgu mis on ja vähegi jalgpalliga tihedamalt kokkupuutuv inimene sellise seisukohani võiks lõpuks ka jõuda.

inward
28.04.11, 18:12
Põhiargument kindlasti ei ole. Aga olen kindel, et sa oled ju vaadanud/kuulanud espn, skysports, bbc MOTM analüütikuid. Imo ajavad tarka juttu suust välja ja mööda ei pane. Sellega olen nõus, et kohtuniku vaatenurk ja otsuse tegemine oli keeruline, arvestades Alvese maas püherdamist ja barca tiimi marulist apeleerimist punasele. Mina jään oma arvamusele siiski. Anyway lambimart oli lihtsalt näide, mitte konkreetselt kellegi vastu :D

WeThePeople
28.04.11, 18:31
mis see sinu arvamus on? et sealt punast ei anta? küsi mõnelt jalgpallikohtunikult üle.

Spewmonkey
28.04.11, 18:57
Pepel peaks ammu eluaegne mängukeeld olema, täielik tont. Talle võikski karma eest iga mäng punase jagada.
Aga noh, ega Alves eriti vähem tondim ei ole.

inward
28.04.11, 19:30
mis see sinu arvamus on? et sealt punast ei anta? küsi mõnelt jalgpallikohtunikult üle.

Tõlgendate seda jalg ees sisse tulemist liiga otseselt, uefa ütleb nii ja siis on punane. Antud olukord polnud päris nii. Eelmisel lk põhjendasin juba ennast. Pepe on jõhkard küll, üritan olukorda lihtsalt täiesti objektiivselt ja erapooletult hinnata koos kõigi muu info ja teguritega. Kui sa barca fänn oled, siis oled kallutatud ikkagi :D

Spewmonkey
28.04.11, 19:43
üritan olukorda lihtsalt täiesti objektiivselt ja erapooletult hinnata koos kõigi muu info ja teguritega. Kui sa barcat vihkad, siis oled kallutatud ikkagi :D

FYP.

taipupole
28.04.11, 21:32
See Pepe türve oli punasest väga-väga kaugel. Ja mulle Real eriti ei istu.

Dogers
28.04.11, 22:15
mul läks no red card bet perse sellega :D

Ints
28.04.11, 22:48
Imo oleks mõlemale neile see möng punane ära kulunud. alvesile siis kahe kollase näol

IamAllin
28.04.11, 23:54
alves ja pepe kaks kõige tondimat mängijat imo, aga no punast see küll väärt ei olnud. Kohtunik rikkus mängu ja barca junnid võiksid vähem näidelda...ajuvaba, kuidas koguaeg näideldakse nagu kusagil sitas hispaania seebikas. Mäng ise oli ka suht sitt imo.

Skyline
29.04.11, 08:07
Huvitav kaua nämmutamine kestab selle kaardi kallal? Kohtuniku otsus on tehtud ning isegi inglismaa kõige paremate ja ilusamate perede projalgpalli analüütikud ei muuda seda.


barca junnid võiksid vähem näidelda...ajuvaba, kuidas koguaeg näideldakse nagu kusagil sitas hispaania seebikas.
: D
C.Ronaldo on tõsiselt siiras mängija, pole kunagi näitlend.

IamAllin
29.04.11, 16:38
Ma polegi seda väitnud, et Pronaldo ei näitle. Samuti ei mõelnud ma kõiki barca mängijaid ning kui sa mängu vaatasid, siis peaksid aru saama millest ma räägin.

Spewmonkey
30.04.11, 20:30
GG kohtunikud, 2 ilusat assisti kirjas jälle :).

Gettofish
03.05.11, 12:15
Loodame täna head mängu, Mourinho ei saa ju tulla kaitsesse enam istuma. Loodevasti ei pea Ronaldo üksi jooksma.
http://h-5.abload.de/img/ronaldovsbarcatriangle6mz2.gif

inward
03.05.11, 18:02
Hea gif :D. Mängu põnevuse suhtes võiks Real kiirelt 1:0 juhtima minna.
Oi seda kiskumist, sitta ja verd, mis sealt tuleks....

rainer
03.05.11, 20:43
Hea gif :D. Mängu põnevuse suhtes võiks Real kiirelt 1:0 juhtima minna.
Oi seda kiskumist, sitta ja verd, mis sealt tuleks....

+1

aga ennustan ikkagi barcelona 3:1 või 2:1 võitu :P
mis teised arvavad ?

Ints
03.05.11, 20:44
Telekas ka pilt tõesti hakib ?

inward
03.05.11, 21:43
Kui mingit imet ei sünni on Barca edasi obv. Manul läheb ikka kuradima raskeks finaalis :/

noname
04.05.11, 04:04
Kui mingit imet ei sünni on Barca edasi obv. Manul läheb ikka kuradima raskeks finaalis :/

+1
võit tuleb,aga raslelt.

pastilaa
04.05.11, 11:11
+1
võit tuleb,aga raslelt.

Manu peab võitma. Muidu hüppan ojja.

leits
04.05.11, 16:14
Ma ei tea, barca mängu vaadates tundub mul hetkel et manu on p2ris suur underdog .. kuigi tahaks et manu võidaks :/

Madis_89
04.05.11, 17:03
Manu mäng on sellel hooajal kuidagi väga kõikuv, A-game ja siis viskab mingi täielikku prahti sisse. Finaali korral võiks see A-mäng ikka õnnestuda.

Spewmonkey
04.05.11, 17:23
Kodune vorm on ikka väga solid olnud. Loodetavasti on Wembley piisavalt kodune kuigi cityga mäng näitas vastupidist. Barca ei ole Inglismaa pinnal õnneks hiilgavaid mänge teinud eriti.

Madis_89
04.05.11, 20:19
Esimene CL tiitel võideti Wembley'l imo.(barca siis)

Spewmonkey
04.05.11, 22:40
Järjekordne fifty-fifty mäng siis kui klassikuid tsiteerida. Isegi enam-vähem võrdne võrreldes esimesega tegelikult, Neuerilt veits kehvem päev ja kohe puur palle täis.


Esimene CL tiitel võideti Wembley'l imo.(barca siis)

Uruguay võitis 1930 MM-tiitli. Täpsustan siis: viimastel aastatel inglaste vastu Inglismaa pinnal.

Madis_89
04.05.11, 22:44
Mitte, et see finaali mõjutaks, aga lihtsalt mainisin, et barca esimene cl tiitel sealt.
Tänase tulemuse üle hea meel ofk

Spewmonkey
08.05.11, 14:43
Huhhhh, üsna korralik ärevus sees juba. Peab ära tulema, lihtsalt peab.

OuMaiGaad
08.05.11, 15:04
Netis kuskil kah võimalik tasuta mängu näha ?

Spewmonkey
08.05.11, 15:12
Netis kuskil kah võimalik tasuta mängu näha ?

http://myp2p.eu/broadcast.php?matchid=115781&part=sports

Kanalid YES, FSC [EN], Alv1172 Sop [EN] on enam-vähem okeid.

Ints
08.05.11, 16:21
Siingi levinud kuuldus on siis ametliku järje saanud
http://sport.postimees.ee/?id=431480

noname
08.05.11, 18:00
Esimene poolaeg läbi ja 2-0 ManU kasuks.
Peab meeldima:)

inward
08.05.11, 18:02
Tiitel sisuliselt olemas nüüd :). Silma tõmbas teise värava peale märjaks küll.

noname
08.05.11, 18:53
no krt ManU ei oska nurgalööke anda.
Mida see Giggs teeb koguaeg.

Spewmonkey
08.05.11, 22:26
Nii ilus, niiiii kuradi ilus. Puhtalt kott pähe. Domineeritud. Omatud.
Greatest club in the world(england - for all you barca faggots).

Kõige tõenäolisemad tulijad pidid hetkel olema Stekelenburg, Sneijder ja Bale. Samas Young tuleb niikuinii ja kuna £60m on ette antud jänkide poolt, siis ma kardan, et tuleb kas Bale või Sneijder, aga mitte mõlemad. Berbatov läheb välja loodetavasti 15 milli eest. Bale on 28-32, Snejder on 25-30, Young on ~15, Stekelenburg on 15-20. Kui mingi imega kõik need 4 saaks, siis on Premier kindlustatud järgmisteks aastatateks ja peab ainult CL ja FA'ga kemplema.

WeThePeople
08.05.11, 23:20
Balest rääkides siis murdis härra eile jalaluu

õõvastav pildimaterjal spoileris
http://premium.mofusecdn.com/07b071e8df94840dc5fb3d3206baaf82/cache/post-images/50c346b2de035b6cdd70775728eadfdd.200.0.0.jpg

Spewmonkey
08.05.11, 23:31
Balest rääkides siis murdis härra eile jalaluu

õõvastav pildimaterjal spoileris
http://premium.mofusecdn.com/07b071e8df94840dc5fb3d3206baaf82/cache/post-images/50c346b2de035b6cdd70775728eadfdd.200.0.0.jpg

Pole hullu. Valencia tuli ka väga võikast vigastusest kärmelt tagasi ja lüpsab kõiki vastaseid nagu pisikesi poisse. Praeguse hetke kohta ei ole küll kindel, aga eelmisel aastal vaieldamatult parim(ja ma ebaobjekiivselt ei arvesta ronaldo suguseid, sest nad ei ole wingerid) winger-striker 1-2 punch.

WeThePeople
08.05.11, 23:40
ei no on küll hullu. sellised täglad ei käi jalgpalli juurde. kuigi jalaluu murrust taastuvad vennad kütavad millegipärast motiveeritumalt küll, võta kasvõi Ahjupera :D.

Spewmonkey
08.05.11, 23:56
ei no on küll hullu. sellised täglad ei käi jalgpalli juurde. kuigi jalaluu murrust taastuvad vennad kütavad millegipärast motiveeritumalt küll, võta kasvõi Ahjupera :D.

Ma ei mõelnudki, et sellised asjad on aktsepteeritavad. Mõtlesin rohkem seda, et järgmise hooajani on aega sitaks ja Bale on õigeks ajaks tippvormis kui ta punasärk on. Kui ei ole punasärk, siis ta käekäik ei lähe mulle nii väga korda, sest ta ei ole inglane. United>Inglismaa>>>>>>>ülejäänud.

Ps. siit ei maksa välja lugeda, et mul on pohui kas Bale'i karjäär on rikutud or whatnot. Ta on mu üks lemmikuid mängijaid, aga ma eeldan, et ta on niikuinii tagasi domineerimas nagu varem.

WeThePeople
09.05.11, 00:11
sain aru küll mis sa mõtlesid aga mis sa arvad kas vigastus võib saada otsustavaks Bale klubivahetusel?

Spewmonkey
09.05.11, 00:27
sain aru küll mis sa mõtlesid aga mis sa arvad kas vigastus võib saada otsustavaks Bale klubivahetusel?

Ei. Ma mõtlesin seda, et kui ta vahetab klubi, siis mulle läheb ta vigastus 100% korda. Kui ta ei vaheta klubi, siis ta vigastus läheb mulle 90% korda.
Kui ma praegu valesti improviseerisin sellele küsimusele, siis ma arvan, et ainult hind võib 2-5m ringkonnas muutuda, mitte tehing ise.

WeThePeople
09.05.11, 00:34
ma pidasin silmas et klubijuhid võivad üsna ettevaatlikuks muutuda. raskest vigastusest naasvat mängijat ei saa kunagi võtta nii, et hakkab paugutama kui terveks saab. ja kuigi ta kindlasti saab terveks, võib selline vigastus tulevikus uusi vigastusi tekitada. ehk siis kokkuvõtvalt vb ei sooviks manu endale ühte 35 millist potentsiaalset patsienti. kui young on kindel siis ehk tullakse nani, valencia, young pluss mingil määral giggs ja rooney grupiga äärtel toime aga see vist garanteerib berbatovi jäämise. samas on welbeck ka vahepeal meheks saanud aga noh, kes teab mis plaanid temaga on.

Spewmonkey
09.05.11, 00:49
ma pidasin silmas et klubijuhid võivad üsna ettevaatlikuks muutuda. raskest vigastusest naasvat mängijat ei saa kunagi võtta nii, et hakkab paugutama kui terveks saab. ja kuigi ta kindlasti saab terveks, võib selline vigastus tulevikus uusi vigastusi tekitada. ehk siis kokkuvõtvalt vb ei sooviks manu endale ühte 35 millist potentsiaalset patsienti. kui young on kindel siis ehk tullakse nani, valencia, young pluss mingil määral giggs ja rooney grupiga äärtel toime aga see vist garanteerib berbatovi jäämise. samas on welbeck ka vahepeal meheks saanud aga noh, kes teab mis plaanid temaga on.

Young ei ole puhas äär. Young on rohkem ronaldo tüüpi ründav winger. Meil(avastasin, et liialdan pidevalt selle terminiga, aga minor details) on rohkem Giggsile asendust vaja. Berbatovi jäämist ei garanteeri miski, ta on tühimass, ballast ja ma ei viitsi rohkem googledada neid termineid. Ma olen seda subjektiivselt rääkinud 2a, aga viimastel kuudel on selle arvamuseni ka Sir isiklikult jõudnud.
Ma arvan, et ühte patta lähevad rooney+hernandez+young+welbeck ja siis eraldi on giggs+valencia+nani, aga giggsile on igaks-juhuks asendust vaja pigem varem kui hiljem. Muidugi ma ei saa tegelikult absoluutselt aru, miks oleks kedagi ründeliini üldse juurde vaja. Nii palju kui ma targemate inimeste jutust kuulsin, siis Fergusonil pole veel 100%'list usaldust Hernandezi suhtes. Dunno kust selline loogika tuleb. Bale on ilmselt transfer listis kolmandajärguline(lulz, i know) target peale Sneijderit ja Modricit.

Ma ei arva, et sellised murrud on potentsiaalsed püsi-patsendid. Tulevikus on uus murd muidugi kergem tulema kui teise suvalise mängijaga, kellel seda pole olnud, aga oleme ausad, sellise murru jaoks läheb meeletult ebaõnne vaja. See ei ole nagu (Hargreavesi) põlved või hamstringid.

udikaz
09.05.11, 00:53
aga spew keeda sa meile väravasse ootaksid? ja kes on kõige tõenäolisemalt tulemas?

Spewmonkey
09.05.11, 00:58
aga spew keeda sa meile väravasse ootaksid? ja kes on kõige tõenäolisemalt tulemas?

Kõige rohkem ootaksin Neuerit, aga ma usun, et ta on üsna kindel Bayernisse mineja siiski. Küsisin üle De Gea kohta, aga sain vastuseks ainult "wait, who?". Sain aru, et Stekelenburg on hetkel peamine kandidaat.

udikaz
09.05.11, 01:04
siis sealt tuleb väike tagasiminek. aga no ehk meie treenerid siluvad selle asja ära :p

WeThePeople
09.05.11, 01:07
Puhta ääre liigitamist on keeruline võtta. Minu silmis on ta siiski see niiöelda äär kes Giggsi asendaks. Eks Berba jäämise kasuks räägivad kõnekalt need väravad mis ta löönud on, küll kuuekaupa tavaliselt aga siiski mingit uudsust ta suudab ette tuua teatud vastaste vastu. Ilmselt üritatakse teda siis mingisse diili sisse sipsida (Berba+raha = Bale), aga ma ei tea kas keegi sooviks praegusel momendil endale sellist ründajat kes enamusajast suitsu teeb ja siis ühes mängus viis väravat lööb, rääkimata Spursist kellel ründetegevuses stabiilsust tarvis on. Isiklikult loodan et Spurs suvel puutumata jääb ja sisse toodaks mõni korralik ründaja (kuigi ideaalsena tundunud Bent käest lasti) ning väravavaht (Gomes kõlbab ainult selleks, et pühapäeval klubiruumidest tolmu võtta), et võidelda miks mitte ka kõige kõrgema koha eest. Spursist veel rääkides loodan väga väga väga palju, et nt Forlan ja Rossi paar ära tuuakse (miks mitte ka Drogba) ja keskväli säilitatakse. Kas esmajärgus väravavahti ei jahita või tõesti on mingi lootus näha Edwini tõrjeid veel ühe hooaja?


ise nüüd üle lugedes väga segane jutt aga eks kellaaeg ole vastav.

Spewmonkey
09.05.11, 01:13
siis sealt tuleb väike tagasiminek. aga no ehk meie treenerid siluvad selle asja ära :p

Nii kaua kui uut Bosnich/van der Gouw/Taibi/Barthez/Caroll/Howard koopiat ei tule, siis ma olen rahul. Kõik kolm varianti, kes hetkel enam-vähem reaalsed on, on nendest kõigist kordades paremad.


Puhta ääre liigitamist on keeruline võtta. Minu silmis on ta siiski see niiöelda äär kes Giggsi asendaks. Eks Berba jäämise kasuks räägivad kõnekalt need väravad mis ta löönud on, küll kuuekaupa tavaliselt aga siiski mingit uudsust ta suudab ette tuua teatud vastaste vastu. Ilmselt üritatakse teda siis mingisse diili sisse sipsida (Berba+raha = Bale), aga ma ei tea kas keegi sooviks praegusel momendil endale sellist ründajat kes enamusajast suitsu teeb ja siis ühes mängus viis väravat lööb, rääkimata Spursist kellel ründetegevuses stabiilsust tarvis on. Isiklikult loodan et Spurs suvel puutumata jääb ja sisse toodaks mõni korralik ründaja (kuigi ideaalsena tundunud Bent käest lasti) ning väravavaht (Gomes kõlbab ainult selleks, et pühapäeval klubiruumidest tolmu võtta), et võidelda miks mitte ka kõige kõrgema koha eest. Spursist veel rääkides loodan väga väga väga palju, et nt Forlan ja Rossi paar ära tuuakse (miks mitte ka Drogba) ja keskväli säilitatakse. Kas esmajärgus väravavahti ei jahita või tõesti on mingi lootus näha Edwini tõrjeid veel ühe hooaja?


ise nüüd üle lugedes väga segane jutt aga eks kellaaeg ole vastav.

Avastasin ka ise enda postitust üle lugedes, et see transfer list võis törtsu segaseks jääda. Ilmselgelt jätsin väravavahi mainimata, aga see tundus iseenesest mõistetav. Van der Sari kohta oli korraks mingi 3-month contract jutt, et ülemineku perioodi kuidagi sujuvamaks muuta. Nagu ma varasemalt mainisin, kuna ta naisel vähk on, siis aastane leping tundub hetkel väga ebareaalne. Isegi see 3-month versioon oli vist pigem minusuguse fänni unistus kui insiderite tarkusetera.
Berba läheb Itaaliasse või Saksamaale, mitte Inglismaale kellegi diiliga koos. Misiganes ta tuua suudab, siis meile ei ole vaja 30-millist vahetusmeest. Iga sent, mis ta eest üle 15 milli saab, on imo lotovõit. Jumal tänatud, et ta hooaja esimesel poolajal oma väravad ära kangutas.

noname
09.05.11, 21:27
heh.
See on pigem Ametlik tugitoolijalgpalli teema ManU fännidele.

pastilaa
09.05.11, 21:53
heh.
See on pigem Ametlik tugitoolijalgpalli teema ManU fännidele.

positiivne

KeRRRt
09.05.11, 23:39
keegi eesti liigat vaatab? :D

kardaanirist
09.05.11, 23:51
hehe. Manu ftw.

ja Barthez mahub minu TOP 5 väravavahi hulka läbi ajaloo (loe: viimased ~12 aastat kui jalgpalli olen reaalselt jälginud)

kivisaba
10.05.11, 01:20
hehe. Manu ftw.

ja Barthez mahub minu TOP 5 väravavahi hulka läbi ajaloo (loe: viimased ~12 aastat kui jalgpalli olen reaalselt jälginud)
Hea näha et inimesed mäletavad rohkem kui Barthezi viimast paari hooaega.

udikaz
10.05.11, 03:05
ok ta võis enamvähem olla enne seda kahte viimast hooaega aga TOP5 come on.. kahn,schmeichel,buffon,va der saar, casillas. esimesed mis mulle pähe tulid ja bartez saab juba neilt pika puuga.

inward
10.05.11, 03:12
heh.
See on pigem Ametlik tugitoolijalgpalli teema ManU fännidele.

Hah hea, nii on :)


ok ta võis enamvähem olla enne seda kahte viimast hooaega aga TOP5 come on.. kahn,schmeichel,buffon,va der saar, casillas. esimesed mis mulle pähe tulid ja bartez saab juba neilt pika puuga.

Top5 vast mitte, aga üsna hea oli siiski. Reaktsioonitõrjed, joonel oli ta väga solid. Aga jah väljatulekud, tsenderdused ja tähtsates mängudes tulid korralikult käkid, et päris nii maailmatipuks teda ei peaks. Muidu koondise eest ta ei keeranud üldse nii palju sitta(kui üldse ei meenu vähemalt) kui Unitedi eest.

kardaanirist
10.05.11, 09:30
ok ta võis enamvähem olla enne seda kahte viimast hooaega aga TOP5 come on.. kahn,schmeichel,buffon,va der saar, casillas. esimesed mis mulle pähe tulid ja bartez saab juba neilt pika puuga.

mina mäletangi tema klubiaegu vaid ManU eest. ta oli tõesti kohati väga ebastabiilne (nagu hetkel Berbatov?).. vahepeal lasi sisse väravaid, mida Eesti Meistriliiga väravavahid ilusti ära nopiksid. samas tegi ka tõrjeid milleks ei olnud maailmas ükski teine väravavaht võimeline.

Spewmonkey
10.05.11, 14:59
mina mäletangi tema klubiaegu vaid ManU eest. ta oli tõesti kohati väga ebastabiilne (nagu hetkel Berbatov?).. vahepeal lasi sisse väravaid, mida Eesti Meistriliiga väravavahid ilusti ära nopiksid. samas tegi ka tõrjeid milleks ei olnud maailmas ükski teine väravavaht võimeline.

Räägid all-time top5'st ja siis hakkad Berbatoviga võrdlema. Berbatov on praeguses unitedi nimekirjas top5 ründaja ja halvimate ostude top5's. Barthez tegi tõesti hiilgavaid tõrjeid, aga kui hooaja kõige otsustavamatel hetkedel saad liiga tihti mingite käkkidega hakkama, siis see varjutab väga palju. Sellest ebaõnnestunud ajajärgust oli ta kindlasti parim, aga Smeicheli ja Van der Sariga võrdlemine või ühte listi panek on puhas solvang imo. Jalgpall on juba kord selline selektiivse mäluga spordiala(eriti brittide seas), et ühe pisikese veaga võid sa hävitada meeletult palju. Becks oli ühe punase kaardi tõttu aastaid Inglismaa üks vihatuimaid jalgpallureid. Osad on ta peale siiani solvunud.

Madis_89
10.05.11, 16:09
Bartez oli hingelt ründaja vist, mäletan ikka kuidas ta peale jooksvaid ründajaid üle mängis(alati ei õnnestunud obv) ja alles siis andis söödu.

kardaanirist
11.05.11, 01:21
Räägid all-time top5'st ja siis hakkad Berbatoviga võrdlema. Berbatov on praeguses unitedi nimekirjas top5 ründaja ja halvimate ostude top5's. Barthez tegi tõesti hiilgavaid tõrjeid, aga kui hooaja kõige otsustavamatel hetkedel saad liiga tihti mingite käkkidega hakkama, siis see varjutab väga palju. Sellest ebaõnnestunud ajajärgust oli ta kindlasti parim, aga Smeicheli ja Van der Sariga võrdlemine või ühte listi panek on puhas solvang imo. Jalgpall on juba kord selline selektiivse mäluga spordiala(eriti brittide seas), et ühe pisikese veaga võid sa hävitada meeletult palju. Becks oli ühe punase kaardi tõttu aastaid Inglismaa üks vihatuimaid jalgpallureid. Osad on ta peale siiani solvunud.

ei võrrelnud Berbatoviga. eelnevalt käis siin jutt, et Berbatov litib ühes mängus viis kolli ja siis ei löö pikka aega ühtegi. tõmbasin paralleele Bartheziga, kes oli kohati samamoodi ebastabiilne (puterdused jne ning järgmine mäng imetõrjed).

pastilaa
11.05.11, 09:24
Barthez oli räige p*sk ikka. Kohutavalt ebastabiilne nii mänguliselt kui vaimselt.

Maxi
11.05.11, 12:08
Barthez ei olnud vaimselt väga ebastabiilne, ta võis mängus 2 sitta teha aga viimasel minutil kindla penalty kuskilt ristnurgast välja koukida. Need mindgamed mis ta ründajatega mängis olid suht ebameeldivad enamus vastastele. Barthezi puhul see, et inimesed mäletavad neid mõnda eksimust või lolli väljajooksu aga maailmaklassi tõrjeid ei osata lihtsalt meenutada.
Enamus rahvale öelda: "Henry", siis kõik kisaks "HAND BOLL, HAND BOLL", aga seda et mees oli maailma parim ründaja aastaid ei ole neil enam meeles

pastilaa
11.05.11, 13:42
Barthez ei olnud vaimselt väga ebastabiilne, ta võis mängus 2 sitta teha aga viimasel minutil kindla penalty kuskilt ristnurgast välja koukida.

1:2 wp, gg!

Karikakar
11.05.11, 14:15
Nad said punkti selle eest, et nad penalti ära tõrjusid?

Spewmonkey
11.05.11, 14:54
Barthez ei olnud vaimselt väga ebastabiilne, ta võis mängus 2 sitta teha aga viimasel minutil kindla penalty kuskilt ristnurgast välja koukida. Need mindgamed mis ta ründajatega mängis olid suht ebameeldivad enamus vastastele. Barthezi puhul see, et inimesed mäletavad neid mõnda eksimust või lolli väljajooksu aga maailmaklassi tõrjeid ei osata lihtsalt meenutada.
Enamus rahvale öelda: "Henry", siis kõik kisaks "HAND BOLL, HAND BOLL", aga seda et mees oli maailma parim ründaja aastaid ei ole neil enam meeles

Tead miks eksimusi mäletatakse nii hästi? Sest maailmaklassi väravavahid ei eksigi. Kui eksivad korra aastas, siis juhtub see mõttetutes mängudes. Maailmaklassi väravavahid on sellepärast maailmaklassist, et nad on STABIILSELT head. Neil on hämmastav võime pinge all paremini mängida, mitte ebastabiilseks muutuda. Kõik see käib puhtalt Unitedi aastate kohta obv, koondise eest oli ta väga soliidne.

Ps. Henry näide on täiesti kohutav.

Maxi
11.05.11, 16:32
Kehvasi mehi ManU´sse ei võeta, eriti ei lasta neid algkoosseisu, sama prantsusmaa koondise kohta. Kui ta oleks nii sitt olnud nagu kõik väidavad siis oleks ta kuskil Ligue2´s mänginud. Bosnich oli vist varu GK tol ajal kes oli ju tegelikult samuti maailmaklassist. Ei saa öelda et SAF´il oleks olnud puudu mängijatest ja vahenditest. Barthez võis teha vigu aga ilmselgelt võitis ta ka mänge

Spewmonkey
11.05.11, 17:21
Kehvasi mehi ManU´sse ei võeta, eriti ei lasta neid algkoosseisu, sama prantsusmaa koondise kohta. Kui ta oleks nii sitt olnud nagu kõik väidavad siis oleks ta kuskil Ligue2´s mänginud. Bosnich oli vist varu GK tol ajal kes oli ju tegelikult samuti maailmaklassist. Ei saa öelda et SAF´il oleks olnud puudu mängijatest ja vahenditest. Barthez võis teha vigu aga ilmselgelt võitis ta ka mänge

See ei käi päris nii, et maailmaklass ja siis järgmine asi on "Ligue2 tasemel sitt". Tule oma must-valgest maailmast välja. Kuna tundud ekspert olema, siis millal viimati andis United mõne maailmaklassi mängija laenule? Ta oli lõpuks tore Ligue1, Premieri top10 tasemel väravavaht, aga mitte (enam) samast klassist Schmeicheli või Van der Sari sugustega. Koondise tasemel oli ta kindlasti maailmaklass. Bosnich ei olnud kuskilt otsast maailmaklassist. Siuke solid Premieri keskmik jällegi.
Kehvad mehed ManU's ei mängi, aga kvaliteet, mis seal olema peab, on siiski törtsu kõrgem kui mujal. Keskpäraseid mehi satub pidevalt rosterisse(Tosic, Bebe) aga ära ei lasta ilma mõjuvate põhjusteta maailmaklassi mehi kunagi. Becks, RvN, Ronaldo, Tevez vs Barthez, Veron, Berbatov.(see viimane on illustreeriv. Barthez ei olnud 30-milline flop vähemalt.)

Maxi
11.05.11, 19:59
Ma ei viitsi sinuga eriti vaielda sel teemal kuna ManU´st tead sa fanboina kindlasti rohkem kui mina, aga kui siin mõned mehed ütlevad, lubage tsiteerida:
Barthez oli räige p*sk ikka. siis sellega ma nõus ei ole. Mis puutub Schmeichelisse ja Van Der Sari siis mina vähemalt ei ole neid Bartheziga võrrelnud.
Mis laenudesse puutub siis neid päris terava tipu staare ei laena mitte ükski meeskond välja, selliseid jällegi kes mingil põhjusel põhikoosseisust välja kukkunud või taseme kaotanud aga küll, Howard ju kes tuli tegelt Barthezi asendajaks saadeti ka Evertoni laenule.
Üldiselt Spewmonkey su jutt on võrdlemisi arukas aga sa haugud natuke vale puu all, ma pole kunagi väitnud et Barthez on maailma parim või oma aja kõige kõvem GK, vaid ma ütlesin et ta ei olnud nii kehv nagu enamus siin väidavad.

rasmer
11.05.11, 20:21
Spewmonkey on eesmärgiks võtnud siin teemas kõigiga võimalikult ülbelt rääkida, nii et isiklikult ei tasu võtta.

Spewmonkey
11.05.11, 20:28
Spewmonkey on eesmärgiks võtnud siin teemas kõigiga võimalikult ülbelt rääkida, nii et isiklikult ei tasu võtta.

Tänks, et selgitasid.

Spewmonkey
14.05.11, 15:39
Üsna mõnus on seda palli veeretamist omal poolel vaadata, eriti kui tiitel on clinched ja raha on viigi peal. Tänased tänusõnad lähevad siis mr. Paul Robinsonile. Ei pidanud mängu lõpus küüsi närima.
Kaunis, lihtsalt kaunis.

Edit: GO STOKE!

Afeen1989
14.05.11, 16:40
http://www.youtube.com/watch?v=N_YWDhIHu4s

:) milline kaunis meloodia.

Spewmonkey
14.05.11, 17:33
:) milline kaunis meloodia.

"You'll never be as good as us" - more like "We'll never win Premier League".

Afeen1989
14.05.11, 21:06
Aga Champions league Karikat on 2 korda rohkem üles tõstnud ;) Me oleme 1 premier league tiitliga maas. 2011-2012 kuulub see meile.

Spewmonkey
14.05.11, 21:18
Aga Champions league Karikat on 2 korda rohkem üles tõstnud ;) Me oleme 1 premier league tiitliga maas. 2011-2012 kuulub see meile.

Kui termineid närida, siis te olete 12 Premier League tiitliga maas, sellest ka minu hüüdlause.

Godspeed_EJ
15.05.11, 11:01
Aga Champions league Karikat on 2 korda rohkem üles tõstnud ;) Me oleme 1 premier league tiitliga maas. 2011-2012 kuulub see meile.

LOL, mis seeni sa söönud oled?

Afeen1989
15.05.11, 19:33
Ei söö seeni :/

Godspeed_EJ
16.05.11, 11:40
Siis soovitan reality checki teha - pole 21 aastat tiitllini jõudnud ja lähima 10 aasta jooksul pole sealt midagi tulemas ka.

Afeen1989
16.05.11, 17:20
Ja mille järgi sa seda võtad ? pistad näpu õhku ja tunned ,et tuul on täna Manchesteri poolt?
Tglt Suht suva kes võidab peaasi ,et mitte Manu.

Godspeed_EJ
16.05.11, 17:33
Ja mille järgi sa seda võtad, et te järgmine aasta PL võidate? Viimaste aastate statistikale toetudes on reaalne, et jääte tiitlist ilma. Samas ma mõistan, et sa oled natuke kibestunud, kuna 21 aastat tiitlita on pikk aeg. Tüüpiline Pooli fänn.

http://3.bp.blogspot.com/_IIkFEqAf0xE/SbvPLYXQ7vI/AAAAAAAAAVY/QozfCdMwT-8/s400/LiverpoolSucks.jpg

WeThePeople
16.05.11, 17:58
Ja mille järgi sa seda võtad, et te järgmine aasta PL võidate? Viimaste aastate statistikale toetudes on reaalne, et jääte tiitlist ilma. Samas ma mõistan, et sa oled natuke kibestunud, kuna 21 aastat tiitlita on pikk aeg. Tüüpiline Pooli fänn.

http://3.bp.blogspot.com/_IIkFEqAf0xE/SbvPLYXQ7vI/AAAAAAAAAVY/QozfCdMwT-8/s400/LiverpoolSucks.jpg

jah, toetu sellele nt?!

http://twitpic.com/4vmqkz

Üldiselt võiks ikka veits karta ka järgmine hooaeg sest Pool on tõusnud viimase poolaastaga väga arvestatavaks meeskonnaks. Kenny+Suarez rappisid teid juba igast asendist ka kui ma õigesti mäletan. Tüüpilistest fännidest rääkides..

Spewmonkey
16.05.11, 19:05
jah, toetu sellele nt?!

http://twitpic.com/4vmqkz

Üldiselt võiks ikka veits karta ka järgmine hooaeg sest Pool on tõusnud viimase poolaastaga väga arvestatavaks meeskonnaks. Kenny+Suarez rappisid teid juba igast asendist ka kui ma õigesti mäletan. Tüüpilistest fännidest rääkides..

Pool lõi endale päris hea lähteasendi sel hooajal. Uued omanikud, treener ja ründeliin. Järgmisel aastal on nad top4 konkurentsis, tiitlist on veel vara unistada. Paari-kolme aasta pärast ma arvan, et nad sekkuvad ka tiitlikonkurentsi. Eks näis kas sellest ka karika pea kohale tõstmiseks piisab. Ajalugu näitab, et mitte. Arsenal on ka meeletult kõva tiim iga aasta kuni saabub 1. märts.
Isiklikult arvan, et järgmise aasta jagavad tiitli veel omavahel ära United ja Chelsea kui just Wenger mütsist mingit imet kaitseliini ja väravavahiga välja ei tõmba või/ja mehi peale märtsi mängima ei pane.

Hea näide muidu. Ainus detail, mille ära unustasid: kaitses olid Evans ja Smalling.

WeThePeople
16.05.11, 19:50
Wenger on seniilne, Chelsea puhul sõltub kõik sellest kes pukki saab. Üldiselt see näide oli illustratiivne aga thanks much täpsustamast sest selline kaitseliin lööb kogu mu postituse ju uppi. Kui veel detailidest rääkida siis viimasena mainitud paari minu silmad selles mängus ei näinud - kaitseliin oli hoopistükis oranžikamates toonides.

Spewmonkey
16.05.11, 20:08
Wenger on seniilne, Chelsea puhul sõltub kõik sellest kes pukki saab. Üldiselt see näide oli illustratiivne aga thanks much täpsustamast sest selline kaitseliin lööb kogu mu postituse ju uppi. Kui veel detailidest rääkida siis viimasena mainitud paari minu silmad selles mängus ei näinud - kaitseliin oli hoopistükis oranžikamates toonides.

Mybad. Ajasin ühe teise mänguga segi, kus Evans kaks väravat sisse lasi. Poindiga panin täppi vähemalt, asi seegi.
Kas ma saan õigesti aru, et Liverpool on tiitli-pretendent number 2-3. olenevalt Chelsea treenerist?

WeThePeople
16.05.11, 20:31
Palun põhjuseid miks ei võiks olla?

Spewmonkey
16.05.11, 20:34
Palun põhjuseid miks ei võiks olla?

Ma tahan side-betida lihtsalt mingi sümboolse summa peale, siis on magusam pärast nina alla hõõruda. 4:1 et Liverpool ei jõua top2 hulka, 2:1 et ei jõua top3 hulka.

WeThePeople
16.05.11, 20:35
Head põhjused.

Spewmonkey
16.05.11, 20:42
Head põhjused.

Olgu, keskväli ja väiksemal määral kaitse ja pink.

WeThePeople
16.05.11, 21:04
Jah, aga sellel teemal saame arutada siis kui aken kinni läheb.

Spewmonkey
16.05.11, 21:17
Jah, aga sellel teemal saame arutada siis kui aken kinni läheb.

Enamjaolt nõus. Ainus asi, et Liverpool ei mängi Euroopas ja see annab koosseisu täiendamisel väikse eelise Unitedile ja Chelseale + neil on hetkel vähem auke tiimis. Arsenalil ei tohiks kaitsjate leidmisega eriti raskusi olla. Kui Wenger sellega jälle hakkama ei saa, siis jesus wat. City läheb niikuinii kvantiteedi peale välja, äkki joppab.

Godspeed_EJ
16.05.11, 21:26
jah, toetu sellele nt?!

http://twitpic.com/4vmqkz

Üldiselt võiks ikka veits karta ka järgmine hooaeg sest Pool on tõusnud viimase poolaastaga väga arvestatavaks meeskonnaks. Kenny+Suarez rappisid teid juba igast asendist ka kui ma õigesti mäletan. Tüüpilistest fännidest rääkides..

Jah, see olin ju mina, kes hakkas Liverpooli dissima?!?!

Üldiselt soovin ma kõikidele hooaja alguses edu (sõpruskonnas on paljud Arsenali ja Liverpooli pooldajad) ja terve hooaja vältel käib sõbralik lõõpimine. Siin jäi mulle aga arusaamatuks, miks oli vaja toppida mingi debiilne kokavendade laul ja samas rääkida tulemustest mida pole pikka-pikka aega olnud. Tüüpilistest fännidest rääkides...

Afeen1989
16.05.11, 21:38
Eks ma olen jah kibestunud.Miks ma peaks olema kibestunud ? Et pole PL 21 aasta jooksul suutnud võita ? Ma oleks siis kibestunud kui oleksin Manu fänn kelle peatreener süüdistab kaotustes alati kohtunike.Ja meeskonnas mängib sookoll shrek.

NB! See oli mõnus meloodia ei muud, see ongi sõbralik lõõpimine. Kui sa ei saanud aru.

Piiz!

Godspeed_EJ
16.05.11, 21:41
Eks ma olen jah kibestunud.Miks ma peaks olema kibestunud ? Et pole PL 21 aasta jooksul suutnud võita ?http://http://www.virginmedia.com/images/rooney-shrek.jpg

Jah.

WeThePeople
16.05.11, 21:45
Enamjaolt nõus. Ainus asi, et Liverpool ei mängi Euroopas ja see annab koosseisu täiendamisel väikse eelise Unitedile ja Chelseale + neil on hetkel vähem auke tiimis. Arsenalil ei tohiks kaitsjate leidmisega eriti raskusi olla. Kui Wenger sellega jälle hakkama ei saa, siis jesus wat. City läheb niikuinii kvantiteedi peale välja, äkki joppab.

Noh eelise kindlasti aga ma ei usu, et kõik kolm satsi samu mehi taga lähevad ajama. Manul pidi ju Sneijder suht kindel olema kuid, et Liverpool teda jahtinud oleks, ma pole kuulnud. Arsenalist transferiturul ma enam lugu ei pea, saan aru küll et hoiame finantsid kontrolli all aga ilma paari kolme suurema täienduseta on jälle selline poolkõva 'oleme viimaste voorudeni konkurentsis' hooaeg tulemas. City on muidugi City, samas mine tea keda Meistrite Liiga jalgpalli valguses kohale annab tuua. Chelsea on sellesmõttes huvitav, et squad vananeb ning pinki pole olemas, seega on päris mitut-mitut meest oodata. Kui veel juurde arvestada, et keegi kindlasti ka lahkub siis ma kardan et sellist kvaliteeti nii mitme mehe näol kohale tuua ei suudeta, eriti veel kui eelneval talvel on 75 milkut magama pandud ja sellest suurem osa olgem ausad üsna tühjalt auku.


godspeed anna andeks kui tundeid haavasin aga tundus et sinu LOL postitusest hakkas asi hargnema. samas härrad tõestasid siin hiljem veel igasuguseid asju nii et no offence.

Spewmonkey
16.05.11, 21:46
Ma oleks siis kibestunud kui oleksin Manu fänn kelle peatreener süüdistab kaotustes alati kohtunike.Ja meeskonnas mängib sookoll shrek.

Vau, lihtsalt vau. Ilusat elu sulle Soomes ehitusel.


Noh eelise kindlasti aga ma ei usu, et kõik kolm satsi samu mehi taga lähevad ajama. Manul pidi ju Sneijder suht kindel olema kuid, et Liverpool teda jahtinud oleks, ma pole kuulnud. Arsenalist transferiturul ma enam lugu ei pea, saan aru küll et hoiame finantsid kontrolli all aga ilma paari kolme suurema täienduseta on jälle selline poolkõva 'oleme viimaste voorudeni konkurentsis' hooaeg tulemas. City on muidugi City, samas mine tea keda Meistrite Liiga jalgpalli valguses kohale annab tuua. Chelsea on sellesmõttes huvitav, et squad vananeb ning pinki pole olemas, seega on päris mitut-mitut meest oodata. Kui veel juurde arvestada, et keegi kindlasti ka lahkub siis ma kardan et sellist kvaliteeti nii mitme mehe näol kohale tuua ei suudeta, eriti veel kui eelneval talvel on 75 milkut magama pandud ja sellest suurem osa olgem ausad üsna tühjalt auku.

Viimaste juttude järgi läheb Young Unitedi asemel Liverpooli ja selle vastu mul pole ausalt öeldes midagi. Mõtlesin seda, et Liverpool saab rohkem selliseid 10-20m vendasid osta ja Unitedil tuleb äkki paar priskemat 20-30m'st. Mitte et hind muidugi määrav oleks, aga illustreeriv jällegi. Arsenali muutustesse usun ainult uute omanike pärast, et äkki need sunnivad. Chelseal on vaja keskväljale 1-2 meest, rünnakule 1 ja sellest võib piisata. Lisaks on neil olemas see "miski", mis on võitmiseks vajalik. Arsenalil ja Cityl puudub see täielikult. Liverpool mängib ka alati hingega, aga nagu ajalugu näitab, siis puhtalt sellest jääb puudu. Saame näha.

Madis_89
16.05.11, 22:03
PL on imo ainult 19 aastase ajalooga. ja "suures nelikus" on nii manu kui liverpool sees, nii et peace out.(ps. manu fännina pean mainima, et MU ei ole kunagi alla 3. koha lõpetanud)

Afeen1989
16.05.11, 22:11
Ja Edu sulle ka, edu läheb alati vaja.Oled sa selgeltägija muidu vabal ajal ? Sry kui haavasin sinu tundeid.ferguson tõesti vingub palju.

Spewmonkey
16.05.11, 22:25
Ja Edu sulle ka, edu läheb alati vaja.Oled sa selgeltägija muidu vabal ajal ? Sry kui haavasin sinu tundeid.ferguson tõesti vingub palju.

Tarvis. Ei. Ei haavanud, tänan muretsemast. Jah, vingub, aga sookolli kommentaare leiab millegi pärast eestlaste hulgast eelkõige 15-20 aastaste Unitedi haterite seas, kellel tuleb suust ainult ila välja ning millel ei ole reaalsusega mingit seost.

Afeen1989
16.05.11, 22:39
Kui ma nüüd ei eksi siis isegi Inglased vihkavad teda või õigemini Manu fännid.( Nüüd enam mitte kuna on hakanud väravaid lööma ja inimeste aju on suht lühike) Ja ta lihtsalt natuke meenutab mis seal ikka. Ma meenutan ka siga vahel inimesed ütlevad ,et kuule röhh tule siia ega ma siis solvu.
Tglt ma ei vihka üdini ManUt aga lihtsalt see Roony ja jumal tänatud ,et Ronaldost lahti saite.

Ma tulen rahus! Tsill

kardaanirist
16.05.11, 23:52
mida *****, mees?

mikk2468
20.05.11, 13:43
http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/euroliigad/video-manu-fannid-see-varav-on-hooaja-parim.d?id=46288477

inward
22.05.11, 14:05
Täna saab siis nö ametlikult tähistada ja näha ManU tiitlit üles tõstmas. Glory Glory....:redface:


Muidu Real võitis viimases mängus 8:1. See aasta Ronaldolt siis 40 väravat 38 mängust liigas.

Madis_89
22.05.11, 14:11
40 väravat imo, 38 oli rekordikordus, milel tegi juba eelviimases mängus

inward
22.05.11, 14:13
Jah mybad, vaatasin statistikat eile ühelt lingilt vahetult pärast mängu lõppu. Ilmselt seal ei uuene see nii kiiresti. Metsik saavutus igal juhul.

hotcocacola
23.05.11, 05:00
ROFL, kui retarded teema. Fännid omavahel vaidlevad kumb klubi on parem, lol, jõudu & jaksu poisid! LOL

Godspeed_EJ
23.05.11, 08:10
ROFL, kui retarded teema. Fännid omavahel vaidlevad kumb klubi on parem, lol, jõudu & jaksu poisid! LOL

[ ] thread is retarded
[x] your post is retarded

hotcocacola
23.05.11, 08:26
[x] success

adam_q
23.05.11, 08:38
livebetting on ka tore asi, Juventus jäi Napoliga kaotusseisu, siis odds hüppas veelgi rohkem üles, panin viigile beti kohe ja mäng lõppeski viigiga. nüüd triobetis korralik roll höhö.
(bettimiskeskkond on suht kräpp võrreldes maailmanimedega though)

aga inglise liiga on imo kõige hullemad, mingi pagana Sussexshire võib vabalt Chelseale koti pähe tõmmata. No ei julge bettidagi.

IamAllin
23.05.11, 14:08
ROFL, kui retarded teema. Fännid omavahel vaidlevad kumb klubi on parem, lol, jõudu & jaksu poisid! LOL

ja sinu teema on parem, kus sa räägid oma kalaroogadest ja siniseks hallitanud kartulitest. -.-

adam_q
23.05.11, 14:16
see fännijutt tuletab meelde aastat 1995, kui eestis ka kraageldi, et west side tra sureb ja east side roxx ning vastupidi, tegelikult ei omanud ükski kraakleja nimetatud side'dega mingitki seost, tavalised ida-euroopa pasatskid olid

-andres-
23.05.11, 18:11
ROFL, kui retarded teema. Fännid omavahel vaidlevad kumb klubi on parem, lol, jõudu & jaksu poisid! LOL

Selleks see teema ongi, aga +2 su post countile juba.

inward
23.05.11, 20:42
ROFL, kui retarded teema. Fännid omavahel vaidlevad kumb klubi on parem, lol, jõudu & jaksu poisid! LOL

Tubli. Kandideerib kindlasti aasta nõmedaima/idiootsema postituse tiitlile.

Aga milline tragöödiline lõpp ja võitlus käis Premierisse püsima jäämises all otsa klubidel. Arsenal kukuski 4ndaks ja City teenis sama palju punkte kui Chelsea. Järgmine hooaeg tõotab väga põnev tulema.
Loodetavasti kõik Manu põhimehed püsivad tervena ja United saab täisrivistuses laupäeval Barca vastu astuda.

e: Ancelotti lasti ka lahti kohe pärast Chelsea mängu, kaotati 0:1 Evertonile. Saame näha, kes siis asemele tuuakse.

Spewmonkey
24.05.11, 20:27
United - Juventus hakkab kohe. Vennad Nevilled, Butt, Giggs, Scholes, Beckham.

Madis_89
24.05.11, 23:04
Jälle uued kõlakad, et De Gea 17m eest manus.

WeThePeople
25.05.11, 17:46
Ferguson kinnitas siis De Gea ära. Igatahes, täna Eesti - Baskimaa. Rüütli lubas tänaseks koosseisus üllatusi. Keegi staadionile läheb?

IamAllin
25.05.11, 17:48
eesti kaitseliin on küll LOL, aga neid sahker-mahker üllatusi tahaks küll näha, ehk näeb isegi kolme ründajat korraga väljakul:P

Spewmonkey
27.05.11, 22:15
8GVZMFlBIS0

See vokaal eriti ei meeldi, aga enam-vähem normaalne klipp. Pole vist kunagi juba päev enne mängu nii ärevil olnud.

ok2aa
27.05.11, 23:53
mul veel selline särk alles, peaks proovima, kas veel selga läheb.
http://manchesterunited.footballshirts.com/files/2009/02/1998homeshirt.gif

kardaanirist
28.05.11, 00:15
lol mul peaks ka mingi sarnane kuskil kapis olema. selga kohe kindlasti enam ei lähe ma usun.

hotcocacola
28.05.11, 07:52
lol @sharp

WeThePeople
28.05.11, 09:25
lol @sharp

tõesti naljakas

ok2aa
28.05.11, 11:32
parim manu särk ever.

Spewmonkey
28.05.11, 17:50
parim manu särk ever.

Nii on.

IamAllin
28.05.11, 18:15
http://www.youtube.com/watch?v=SqSEANZKuFc

Võtab ikka külmavärinad peale see video, muidugi need videod on veel paremad, kus J.Terry eksib. Liht võimas vaadata, kuidas inimesed reageerivad sellele.

Peabki ära paabi liikuma, aga GLORY GLORY MAN UNITED!! GO REDS!:evil:

Mrt1989
28.05.11, 19:02
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
As the reds go marching on, on, on.

Huvitav 6htu saab olema !

MagicFriend
28.05.11, 19:23
http://img696.imageshack.us/img696/2712/pepychampions.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/696/pepychampions.jpg/)

WeThePeople
28.05.11, 19:53
Puyol pingil..ahah ahah.

Madis_89
28.05.11, 20:43
Here we go, pöidlad pihku, go reds.

Gettofish
28.05.11, 21:31
Ai, väga ilus töö äärekohtuniku poolt! Lase jah finaalis suluseisust värav lüüa. Meisterlik, ilmselt jääb see tema viimaseks. Praegu väga vähe puudu jäänud teiseks väravaks.

JaanusX
28.05.11, 21:32
Kas keegi mõnda head live stream kohta teab selle mängule?
Vaatan hetkel livescorehunteri kaudu aga kvaliteet pole just parim....

WeThePeople
28.05.11, 21:33
veetle on suht hea kvaliteediga alati olnud.

Cheating
28.05.11, 21:36
http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=116897&part=sports

SopCast hea programm selle jaoks.

vennike
28.05.11, 21:37
oeh.... lähen tõmban ka oma manu särgi selga, äkki on tolku. nii masendav, barca lihtsalt on 3 korda parem. ja mitte midagi ei saa teha. aga lootus sureb viimasena.

JaanusX
28.05.11, 22:41
oeh.... lähen tõmban ka oma manu särgi selga, äkki on tolku. nii masendav, barca lihtsalt on 3 korda parem. ja mitte midagi ei saa teha. aga lootus sureb viimasena.
...ja oligi 3x parem :D

WeThePeople
28.05.11, 22:42
ah võtke võrgust raisskkkkkk!!!!!

Gettofish
28.05.11, 23:07
Superrrr!!! Parim meeskond võitis täna ja ei mingeid üllatusi. Pep raske töö ära teinud ning ilus oli näha Abidali karikat tõstmas!

Spewmonkey
29.05.11, 02:18
Superrrr!!! Parim meeskond võitis täna ja ei mingeid üllatusi. Pep raske töö ära teinud ning ilus oli näha Abidali karikat tõstmas!

Vau, lihtsalt, vau. Hoidsid ühe näpu anaalis kogu mängu aja?

WeThePeople
29.05.11, 09:28
nii kurb on olla v

Spewmonkey
29.05.11, 09:47
nii kurb on olla v

No shit, sherlock. Õnneks ma ei mäleta teisest poolajast mitte midagi, nii et kõige hullem ei ole.

pikk28
29.05.11, 10:06
ütleme ausalt, et sellist vaatepilti oli ManU pooldajana raske vaadata. Lihtsalt uskumatu kui hea Barca oli. Parim võitis for sure.
+EV, et õlled jäid enamus järgi

udikaz
29.05.11, 11:44
olen ka manu fänn aga krt peab tunnistama et barca näitas ikka teist klassi...seda mängu vaadates tekib küsimus, et kuidas on võimalik et barca üldse kunagi kaotada saab? hea mäng oli ja ilus vaadata..nagu 99 aastal istusin viimased 10 min ja lootsin et lüüakse kaks ikka ära nagu löödi bayerni vastu, aga ei barca on selleks ikka liiga tugev..wp both teams (y)

Spewmonkey
29.05.11, 11:48
olen ka manu fänn aga krt peab tunnistama et barca näitas ikka teist klassi...seda mängu vaadates tekib küsimus, et kuidas on võimalik et barca üldse kunagi kaotada saab? hea mäng oli ja ilus vaadata..nagu 99 aastal istusin viimased 10 min ja lootsin et lüüakse kaks ikka ära nagu löödi bayerni vastu, aga ei barca on selleks ikka liiga tugev..wp both teams (y)

Kuigi eilse mängu koha pealt nõustun, siis päris pidurdamatud nad ei ole. Oleks-poleks, aga kui Arsenalil oleks maailma kõige hullema puujala asemel törtsu parem ründaja pingilt võtta, siis poleks neid finaaliski olnud. Lisaks muidugi see punane kaart.

WeThePeople
29.05.11, 13:06
hakkab pihta...

Tarmonator
29.05.11, 13:14
Tagant järgi näpuga vehkimine pole ilus. Mina elasin ka rohkem MU'le kaasa, aga ma ei ole kurb. Ilus mäng oli ja teatrikooli väga ei etendatud. Ja Barca oli parem, siin on kõik ilmselt yhel meelel.

Spewmonkey
29.05.11, 14:31
hakkab pihta...

Ei. Ma tunnistan, et Barca on parim tiim maailmas. Lihtsalt ma ütlen, et neil on ka natukene õnne olnud ja nad ei ole võitmatud. Õnn soosib tugevamaid obv. Kui sa sellega ka nõus ei ole, siis äkki sa oled ka notsu näoga :D.

inward
29.05.11, 19:02
Oeh kurb jah. Üsna valus oli vaadata jälle Barca selget üleolekut, üsna sarnane kahe aasta tagusele finaalile. Võitis parim. Vähemalt mäng oli puhas ja ei olnud mingit erilist näitlemist ka.

pastilaa
29.05.11, 19:44
Oeh kurb jah. Üsna valus oli vaadata jälle Barca selget üleolekut, üsna sarnane kahe aasta tagusele finaalile. Võitis parim. Vähemalt mäng oli puhas ja ei olnud mingit erilist näitlemist ka.

+1. Krt viimasel ajal enamik suuri finaale on kas igavad hoidmised või ühte väravasse...

inward
07.06.11, 19:22
Loodame, et siis Eesti täna ei väärata Fääri saarte vastu.

virukunn
07.06.11, 21:20
Loodame, et siis Eesti täna ei väärata Fääri saarte vastu.

Juba persses.

Gettofish
07.06.11, 21:22
No mida, soome kohtunik. Kinni hoitakse vahest ikka aga see toimus ju täiesti pallist eemal ehk sellel vennal polnud lootuski pallile pihta saada, isegi ilma Puri hoidmiseta seega penalt vähe liiast minu arust.

Muidu tavaline kui ise ära ei löö, siis lüüakse sulle

WeThePeople
07.06.11, 21:42
ah mis jutt. puri on taburett ja seda on ta terve elu

ment52
07.06.11, 21:53
aasta dongi tiitel kaimar saagile

Gettofish
07.06.11, 21:53
mida kuradit, kuidas sealt saab nii mööda lüüa ja kelle peale ta karjub.

K2snakas
07.06.11, 22:00
väljaku ma usun:D

oTT
07.06.11, 22:06
wp eesti

virukunn
07.06.11, 22:23
Ilus mäng!

lennuk
07.06.11, 22:26
kas ma sain kommentaatorist õigesti aru ,et see oli Fääride ajaloo teine jalgpalli koondise võit ametlikes mängudes ? Ja Eesti oskab niimoodi kaotada ,tra ma ei või .

pastilaa
07.06.11, 22:35
kas ma sain kommentaatorist õigesti aru ,et see oli Fääride ajaloo teine jalgpalli koondise võit ametlikes mängudes ? Ja Eesti oskab niimoodi kaotada ,tra ma ei või .

Eesti vastu ikka teine võit.

Gettofish
07.06.11, 22:40
Minu teada mingi neljas võit ametlikes mängudes. Võitnud kaks korda San Marinot ja ühekorra Leedut.

inward
07.06.11, 23:24
Lühidalt kokku võtta meie poolt väga sitt mäng, sitt kohtunik, sitt väljak, sitt õnn.

Recon
08.06.11, 00:45
RIP Puri... kas tõesti on tegu sama mängijaga, kes brassidest mööda triblas nagu trennikoonustest?

hotcocacola
09.06.11, 20:18
recon, vali sõnu oma RIP Puriga!

pastilaa
09.06.11, 22:00
Minu teada mingi neljas võit ametlikes mängudes. Võitnud kaks korda San Marinot ja ühekorra Leedut.

Vigased allikad sul: http://en.wikipedia.org/wiki/Faroe_Islands_national_football_team

inward
30.06.11, 02:59
De Gea, Young, P.Jones Manus siis ametlikult. Veel ootaks keskväljameest/mehi. Uus hooaeg pole ka enam mägede taga, poolteist kuud jäänud....

vonkartoffel
12.07.11, 20:20
Tänase Flora mängu streami võiks olla kuskil?

inward
12.07.11, 21:27
Tänase Flora mängu streami võiks olla kuskil?

http://www.srfc.tv/blog/




e: OMFG Floral suurepärane võimalus juhtima minna penaltist, aga sommilt eriti hädine nõrk löök suht keskele.

WeThePeople
28.07.11, 01:47
http://www.youtube.com/watch?v=YsN6svBWYg0


http://www.youtube.com/watch?v=vLqmDlIqFqI

dilemma täiega kumb naljakam on

inward
07.08.11, 15:22
Nii hooaja avapauk saab kohe varsti kickoffi. ManU : City.

ok2aa
07.08.11, 16:21
****. hea väravavaht. WELL PLAYED

inward
07.08.11, 16:25
Teine värav ei olnud üldse naljakas. Kuigi VDS lasi sarnase CLI finaalis Messi poolt, nõks lähemalt oli küll though....

inward
07.08.11, 18:02
MILLINE MÄNG. ManU'lt võimas esitus teine poolaeg ja 3:2 võit on tõsiasi. Teine värav:heart::heart::heart:

http://imgnook.com/1BOo.gif

MrRiver
07.08.11, 19:14
Teine värav:heart::heart::heart:


Jup, City teine värav oli tõesti ilus.

inward
07.08.11, 19:27
Hapud marjad sul eh ?

IamAllin
17.08.11, 18:54
Mis kell täna real - barca on? 23.00 või 24.00?

romario
17.08.11, 19:06
Mis kell täna real - barca on? 23.00 või 24.00?

24.00 jep

The_Meer
17.08.11, 20:37
Kust netist kõige parem vaadata on?

jaagup17
17.08.11, 20:46
myp2p.eu ja sealt jalgpall ja skysportsi sopcasti stream.

rasmer
18.08.11, 00:59
El Clasico on ikka alati hull andmine, ükskõik kui mõttetu karika peale. 8=)

WeThePeople
18.08.11, 01:02
Super võit! Messi suurepärane; kahe esimese värava söödud olid suurepärased; Marcelo ja Pepe on ehedad vitud!

Skyline
18.08.11, 01:29
+1
Sitaks hea mäng oli, lõpp kiskus eriti tuliseks.

inward
20.08.11, 15:47
Arsenal 0:2 Liverpool. Pool pmts domineeris nii esimest kui ka teist poolaega, Frimpongile veel punane ja Pool karistas lõpus ära. Vigastatute hulka lisandus ka veel Konscielny. Kohutav hooaja algus Arsenalil. Kui Wenger viimasel hetkel mehi juurde ei too, siis esinelikusse asja ei ole kindlasti. Antud hetkeseisu arvestades ei tohiks tulla Unitedil probleeme võita Arsenali järgmine nädal.

udikaz
22.08.11, 21:05
Kust te Inglise liiga mänge vaatate? kunagi keegi andis mingi hea steami adre aga ma olen teise arvutiga ja ei suuda meenutada mis see oli. Keegi oskab aidata?

E:ise küsin ise vastan. keerasin lehe tagasi ja leidsin isegi. http://golf.cautela.nl/index.php?part=sports

inward
22.08.11, 21:53
See on jah selle www.myp2p.eu uus leht paistab. Üldiselt vana sait eelmine hooaeg oli väga soliidne leht, aga viimastel nädalatel jupsinud. Muidu ManU : Tottenhami mängu korraliku skysportsi kanali streami näeb Sopcastist Channel - 106723

Gettofish
23.08.11, 10:34
Tottenhamil suht mõttetu kamp ikka koos. Ükski vend ei sööda üksteisele, mida lähemal väravale. Enamus aeg käib mingi ise üritamine. Palli liigutamine on nii kehva, et pole ime Manu kaitse suudab reageerida. Samas vähemalt kaks väravat oleks saanud nad ära lüüa kui oleks osatud anda see õige sööt. Mõlemalt poolt ikkagi pidevad valesöödud, mille pärast käis enamus aega edasi-tagasi jooksmine, mis Tottenhami poisid küll täitsa läbi võttis teiseks poolajaks. Esimene värav tuli ka lihtsat valesöödust. Kohtunik lasi ühe korra käega mängimise ka läbi tänu millele sai Manu heast kohast pealelöögi.

Godspeed_EJ
23.08.11, 10:58
Tottenhamil suht mõttetu kamp ikka koos. Ükski vend ei sööda üksteisele, mida lähemal väravale. Enamus aeg käib mingi ise üritamine. Palli liigutamine on nii kehva, et pole ime Manu kaitse suudab reageerida. Samas vähemalt kaks väravat oleks saanud nad ära lüüa kui oleks osatud anda see õige sööt. Mõlemalt poolt ikkagi pidevad valesöödud, mille pärast käis enamus aega edasi-tagasi jooksmine, mis Tottenhami poisid küll täitsa läbi võttis teiseks poolajaks. Esimene värav tuli ka lihtsat valesöödust. Kohtunik lasi ühe korra käega mängimise ka läbi tänu millele sai Manu heast kohast pealelöögi.

cliffs: ManU omas Tottenhami eilses mängus.

udikaz
24.08.11, 18:52
Hei kus tänaseid mänge vaatate? myp2p on maas ju ja paljud teised ka. igasugune info on teretulnud.

WeThePeople
24.08.11, 19:05
veetle.com ja esrojadirecta.comist saad ka striimid kätte

WeThePeople
28.08.11, 18:33
Arsenali võetakse täna ikka isuga tagant.

TaistoJ
28.08.11, 19:19
Kust, kuna selle mängu täna näeb?

Tarmonator
28.08.11, 19:23
Lõppes ca 30 mintsa tagasi.

8:2

Spewmonkey
01.09.11, 02:02
Arsenali võetakse täna ikka isuga eest, seest ja tagant.

FYP.

ropka11
02.09.11, 20:48
Nõme värk.Kõik eestlasesed laulavad hümni kaasa venelastel suu mmm-i täis.
Vassiljev kapten oli siis laulis kaasa Pareiko kapten olles vist samuti.
Kruglov lõuna ameerika tuuril kaptenina ei piiksatanudki.kas sellist meest saab panna kapteniks ma treenerina ei võtaks koondissegi.

petteri
02.09.11, 21:12
penalti Eesti kasuks!

Edit: ja 1-0!!

inward
02.09.11, 21:14
Punane oleks pidanud olema türaaaa :D. Siis oleks eriti hea olnud :D

WeThePeople
02.09.11, 21:39
max kollane

Maxi
02.09.11, 21:44
Nõme värk.Kõik eestlasesed laulavad hümni kaasa venelastel suu mmm-i täis.
Vassiljev kapten oli siis laulis kaasa Pareiko kapten olles vist samuti.
Kruglov lõuna ameerika tuuril kaptenina ei piiksatanudki.kas sellist meest saab panna kapteniks ma treenerina ei võtaks koondissegi.

Vene koolides reeglina eesti hümni peast oskamist ei nõuta ja hiljem ei ole see paljude vene rahvusest kodanikele prioriteet. Samuti on kruglovi eesti keel tunduvalt kehvem kui vassiljevi või pareiko, suur tõenäosus, et ta ei saaks sõnadest arugi kuna meie hümnis on paljud sõnad mitte igapäevasel kasutusel olevad. Võin väita et 90% immigrantidest (eesti puhul immigrantide järeltulijad) sportlased ei oska riigi hümni. Ei näe selles probleemi imo, kui mees tahab eesti koondist esindada ja riigi lipu all mängida, siis ei tohiks seda sellise marginaalse asja pärast takistada. Kruglov teenis minu austuse siis kui ta oli nõus minema lõuna-ameerikasse kui me saatsime sinna heal juhul B koondise ning enamus "staare" ei soovinud minna. Sellised asjad näitavad sportlase kohta võrdlemisi palju.

Spewmonkey
02.09.11, 22:20
Martin Vunk - eesti oma Bendtner.

inward
02.09.11, 22:37
JOOOOOOMA

Maxi
02.09.11, 22:41
Veel enam paneb kaotus fääridele praegu kahetsema. Hea on, et eesti suudab ka keskpärase mänguga euroopa tugevamatega hästi mängida

petteri
02.09.11, 22:49
Veel enam paneb kaotus fääridele praegu kahetsema. Hea on, et eesti suudab ka keskpärase mänguga euroopa tugevamatega hästi mängida

Nõus, oleks võinud vabalt sinna 3. koha peale saada kokkuvõttes. Ja spewmonkey tabas Vunki osas ka naelapea pihta :D

ok2aa
02.09.11, 22:53
Martin Vunk - eesti oma Bendtner.

rofl, true

kardaanirist
02.09.11, 23:12
hetkel ju võimalus alagrupist edasi saamiseks olemas?

Maxi
02.09.11, 23:17
teoreetiline siiski

Gettofish
02.09.11, 23:52
hetkel ju võimalus alagrupist edasi saamiseks olemas?
Võimalus on kui mõlemad mängud Põhja-Iirimaa vastu võidame. Itaalia võidab Serbiat ja Sloveeniat ning kahe viimase omavahelises mängus võidavad sloveenid või mängivad viiki. (Arvestan Serbia kindlat võitu Fääri vastu)

Kolmas koht on suht reaalne. Vaja vähemalt kahte viiki või ühte võitu ning loota Sloveenia kaotab mõlemad alles jäänud mängud Itaalia ja Serbia vastu.

Viimased kolm aastat pole aru saanud miks Vunk Eesti koondisesse kuulub ja veel rohkem miks ta alustab põhikoosseisus. Isegi võidumängus ei suuda teda positiivselt välja tuua.

WeThePeople
03.09.11, 00:00
Sneijder ManUsse, 350 korda (http://menmedia.co.uk/manchestereveningnews/news/s/1457487_wesley-sneijder-spotted-at-manchester-airport-349-times-during-transfer-window-according-to-twitter)

ranka
03.09.11, 05:38
Vene koolides reeglina eesti hümni peast oskamist ei nõuta ja hiljem ei ole see paljude vene rahvusest kodanikele prioriteet. Samuti on kruglovi eesti keel tunduvalt kehvem kui vassiljevi või pareiko, suur tõenäosus, et ta ei saaks sõnadest arugi kuna meie hümnis on paljud sõnad mitte igapäevasel kasutusel olevad. Võin väita et 90% immigrantidest (eesti puhul immigrantide järeltulijad) sportlased ei oska riigi hümni. Ei näe selles probleemi imo, kui mees tahab eesti koondist esindada ja riigi lipu all mängida, siis ei tohiks seda sellise marginaalse asja pärast takistada. Kruglov teenis minu austuse siis kui ta oli nõus minema lõuna-ameerikasse kui me saatsime sinna heal juhul B koondise ning enamus "staare" ei soovinud minna. Sellised asjad näitavad sportlase kohta võrdlemisi palju.

Olen eestlane ja elu aeg Eesti koolis käinud. Kooliaeg küll hümn peas ei olnud. Loomulikult teadsin hümni, olime ka laulnud ning oskasin kaasa ümiseda aga üksinda ja kõva häälega oleksin kole valesti laulnud. Hümni sain alles selgeks ajateenistuses, kus iga õhtu pidi seda laulma. Selgeks said hümni ka venelased ja laulsid usinalt kaasa ning just nemad olidki kõige suuremad laulumehed üldse.

IamAllin
03.09.11, 21:51
Nõus, oleks võinud vabalt sinna 2. koha peale saada kokkuvõttes. Ja spewmonkey tabas Vunki osas ka naelapea pihta :D

FYP

Aga Vungi kohta niipalju, et eks igal maal ole omad Bendtnerid, Torresed, Berbatovid ja Gomezid:D

Spewmonkey
05.09.11, 19:42
FYP

Aga Vungi kohta niipalju, et eks igal maal ole omad Bendtnerid, Torresed, Berbatovid ja Gomezid:D

Ühe halva hooaja pärast küll Torres selliste puujalgade nimekirja ei mahu.

Maxi
06.09.11, 22:38
Suurepärane, eesti lootus elab !!!!!

Tarmonator
06.09.11, 22:49
No ikka väga teoreetiline on see lootus. Serbial veel kaks mängu jäänud. Esimene itaalia vastu kellel on esikoht kindel ja ilmselt eil tule üldse põhijõududega mängima ja teine sloveenia vastu kellel pole ka enam midagi võita ja ma ei usu, et Serbia mõlemad kaotab.

Maxi
06.09.11, 22:59
Itaallased pole kunagi mängu kaotama läinud, usu mind nad on serbias täisjõududega kohal.

Samuti Sloveenia vastasseis serbiaga on põhimõtteline, nemad lähevad mängu võitma seepärast, et serbia ei saaks finaalturniirile

Pigem otsustab eesti p-iiri mäng meie saatuse

toonesepp
06.09.11, 23:06
Kui Serbia mõlemad viigid (ITA, SLO) saab on tal sama palju punne kui Eestil (p-iiri ka teist korda kotis), kuidas viigid lahendatakse? Väravate vahe? Omavahelised mängud?

rasmer
06.09.11, 23:22
Super elamus oli kohapeal. Võimalus on, et see Fääride kaotus jääb meid aastateks kummitama, aga mis teha, koondis on ikkagi uskumatult tubli olnud.

Gettofish
06.09.11, 23:25
Kui Serbia mõlemad viigid (ITA, SLO) saab on tal sama palju punne kui Eestil (p-iiri ka teist korda kotis), kuidas viigid lahendatakse? Väravate vahe? Omavahelised mängud?
Minu teada pannakse järjestus paika: punktid; väravatevahe; löödud väravad; võõrsil löödud väravad; jne veel kuidagi kui eelnevad võrdsed.

Kosmonaut
06.09.11, 23:27
http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2012_qualifying

Tiebreakers

As in Euro 2008 qualifying: If two or more teams are equal on points on completion of the group matches, the following criteria are applied to determine the rankings.[6]
1. Higher number of points obtained in the group matches played among the teams in question
2. Superior goal difference from the group matches played among the teams in question
3. ....
Saan aru , et Eesti saab edasi ka Serbia kahe viigi korral (muidugi Põhja-Iiri tuleb veelkord võita).
Aga isegi kui nii juhtub, tulevad vast play-offid ja mingi kõva pähkel vastas.
Muidu super mäng täna, lihtsalt hea oli vaadata Eestit tõeliselt domineerimas (viimane pooltund).

IamAllin
07.09.11, 11:04
Kui Serbia mõlemad viigid (ITA, SLO) saab on tal sama palju punne kui Eestil (p-iiri ka teist korda kotis), kuidas viigid lahendatakse? Väravate vahe? Omavahelised mängud?
Omavahelised mängud jep !:)

Gettofish
07.09.11, 13:42
Omavahelised mängud jep !:)
Ja kust sa seda võtad? Kosmonaut tegi copy/paste reeglistikust ja sa kirjutad omavahelised mängud ...

kardaanirist
07.09.11, 13:58
Ja kust sa seda võtad? Kosmonaut tegi copy/paste reeglistikust ja sa kirjutad omavahelised mängud ...

ongi ju. esimene punkt Kosmonaudi copy/pastest.

1. Higher number of points obtained in the group matches played among the teams in question. ehk siin "in question" oleks Eesti ja Serbia (mängud jäid viik + võit Eestile ehk Eesti võitis neli punkti ja Serbia ühe punkti)

Gettofish
07.09.11, 14:18
ongi ju. esimene punkt Kosmonaudi copy/pastest.

1. Higher number of points obtained in the group matches played among the teams in question. ehk siin "in question" oleks Eesti ja Serbia (mängud jäid viik + võit Eestile ehk Eesti võitis neli punkti ja Serbia ühe punkti)
Jajah, minu paha siis. Kiiruga lugesin võrreldakse kahe võistkonna grupimängude punktide arvu aga mitte omavaheliste.

inward
07.09.11, 14:32
Päris meeleolukaid mänge on Eesti koondis pakkunud. Üsna ära karjutud on hääl :D.
Teeme läbi aegade parimat valiktsüklit, peab meeldima.