PDA

View Full Version : *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***



Leheküljed : 1 2 3 4 5 [6] 7 8

kardaanirist
05.03.13, 21:56
Vaatan. Kas oled optionse näppinud.
VOD Buffer = 3 s;
Live Buffer = 30 s;
DL limit = 0;
UL limit = 0;

Advanced alt ->
Total max connects = 400;
Max Connects per Stream = 100;
Ja kui ruuteri taga siis, et port 8621 lahti oleks.

kust kohast neid optionse näppida saab üldse?

vsiu100
05.03.13, 21:58
+1, aga kus on sookoll???

wtf? ilus standardne uk poiss.

vsiu100
05.03.13, 22:05
faaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkk, mida vttu????

Gettofish
05.03.13, 22:07
kust kohast neid optionse näppida saab üldse?
Acestreami ikoon tuleb sinna alla paremale(hidden ilmselt), parem klikk sellele ja seal on options.

Avicii
05.03.13, 22:09
HAHAHAHHAHA :D

vsiu100
05.03.13, 22:19
no vajutage ära.

vsiu100
05.03.13, 22:49
HAHAHAHHAHA :D

võta välja!!!

redddman10
05.03.13, 22:53
ka reali poolt aga ffs wtf

MrRiver
05.03.13, 22:53
Üks hullem kui teine, aga mäng on pingeline ja huvitav, nüüd sedaenam.

kardaanirist
05.03.13, 22:58
LOL MIS PUNANE. WTF.

redddman10
05.03.13, 22:59
haha :D ferguson pidi venna kõhuli lükkama seal:D.kruus ikka ka tasemel killuvend:D barca mängus puyol lõi oksakohaga palli jne:D

vsiu100
05.03.13, 22:59
no ma olen manu pooldaja olnud juba ajast, mil cantona tuli manusse.

camu
05.03.13, 23:03
Õige punane.

ok2aa
05.03.13, 23:07
veits kergelt tuli aga nani on ikka täislammas ka

redddman10
05.03.13, 23:07
woooooooooooooooowwwwwwwww:D noniiiii

vsiu100
05.03.13, 23:08
joptvõjumat, hakkab pihta.

ok2aa
05.03.13, 23:08
miks manu ei vaheta???

joker
05.03.13, 23:09
YES RAISK

redddman10
05.03.13, 23:09
HHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAA

kardaanirist
05.03.13, 23:11
sööge sitta

Gettofish
05.03.13, 23:11
Realil ikka liiga head mehed pingi pealt tulemiseks. Kena!

joker
05.03.13, 23:12
YES RAISK VOL.2

sadakrooni
05.03.13, 23:15
no türademaa, lähvad jälle perse asjad

mislinn
05.03.13, 23:25
See punane oli väga lamp, rikkus põneva mängu ära.

kardaanirist
05.03.13, 23:40
See punane oli väga lamp, rikkus põneva mängu ära.

+1

müts maha Reali väravavahi ees tho. mvp.

Avicii
05.03.13, 23:46
punane or mitte, aga real skooris 3 korda! mis manu´st me siin räägime :D

Gettofish
05.03.13, 23:53
punane or mitte, aga real skooris 3 korda! mis manu´st me siin räägime :D
Punane tegi asja lihtsamaks aga ise arvan Real oleks ühe vähemalt skoorinud. Samas oli punane õigustatud.

WeThePeople
05.03.13, 23:55
no ma olen manu pooldaja olnud juba ajast, mil cantona tuli manusse.

(Y)

kardaanirist
05.03.13, 23:56
Punane tegi asja lihtsamaks aga ise arvan Real oleks ühe vähemalt skoorinud. Samas oli punane õigustatud.

kust otsast ta õigustatud oli? Nani vaatas terve aeg palli ja ei näinud, et keegi on talle vastu liikumas. väga easy kollane, aga väga väga kaugel punasest.

IamAllin
06.03.13, 00:07
Õige punane.


Punane tegi asja lihtsamaks aga ise arvan Real oleks ühe vähemalt skoorinud. Samas oli punane õigustatud.

kurb, aga te ie tea jalgpalli reeeglitest ilmselt midagi. Juba pikemalt on räägitud, et kas peaks andma kaardi nt phtliku mängu eest, kui pall on põlve kõrgusel ja üks mängija lööb jalaga ja teine peaga, samas jalaga lööja ei näe, et keegi tuleb oma pead vahele toppima ning pall on siiski jalga mängitaval kõrgusel.

TÄNANE olukord ei olnud selline, kuid nani hakkas jalga palli maha võtma ning ei näinud taganpoolt tulevat mängijat, kes üritas seda rinnaga maha võtta, puude oli heal juhul keskpärane ja vig sell eest vilistatakse, kas reeglite järgi peab andma kollase? JAH. Kas tegelikult on see kollase koht? Vaieldav. Kas see oli punane? Luibage palun naerda.

inward
06.03.13, 00:11
Trollivad lihtsalt, ise jalgpallist midagi ei jaga. Debiilikud. Soovin edu Sassile Tai linnaosa maha põletamisel!!!

IamAllin
06.03.13, 00:15
Lisaks märgin ära selle, et Reali vv lendas vidicile VIIE KASTI ALAST VÄLJASPOOL rusikatega näkku ajal, mil vidic üritas palli peaga väravasse suunata ja ei saanud selle eest isegi hoiatust. Kus on loogika? Vv saab kaardi ja annab penalti, kui takistab ründajat nt maha tõmbaisel, aga sellises olukorras ei midagi.

Siin on väike näide. Siin olukorras ei olnud midagi, sest tundus loogiline, et tuli tsenderdus ja vidic üritas palli lüüa ja vv seda tõrjuda, aga vv lendas hoopis vidicile kätega tuimalt molli ise pallile pihta saamatagi. NÜÜD aga mõlege samasuguse olukorra peale, kus tuleb tsenderdus ja ründaja on vv pmst üks ühele ja hakkab peaga lööma ning vv tõmbab tuimalt meelega vastu nägu. Tänase ja paljude varasemata olukordade põhjal ei tohiks kohtunik seda ära vilsitada, sest miks vilistada ära olukord, kus paneb meelega vastu nägu või kogemata, sest tagajärg peaks ikka olema samasugune.

inward
06.03.13, 00:17
Ära vaeva ennast. Camu teab sama jalkast sama palju kui naiste sebimisest - ehk mitte midagi. Ebaaus võit, punastel kuraditel pole midagi põdeda, kahjuks türklasest konn rikkus mängu ära ja kõik.

vonkartoffel
06.03.13, 00:23
Mängu ise ei vaatand, kuna Manu on ebasümpaatne, võtsin youtubei lahti ja wtf punane ikka :D Nani reaktsioon näitab kui tühjast kohast see tuli, tho ühe külje alt tundus videos suht pahatahtlik lend, vb kohtunik oli sama nurga all siis. Aga esmane reaktsioon on küll korralik LOOOOOL solid kant ikka.

elrosmeero
06.03.13, 00:34
http://www.youtube.com/watch?v=pOQ3K0f0u4o&list=PL75ABEDD7C9C9C20A

virukunn
06.03.13, 00:40
Ise olin reali poolt ja kui nani sisse sõitis, siis n2itas kohtuniku ja mõtlesin, et wtf kus su kollane jääb. Korra käis kaader mujal ja siis punane, LOL.

Aga standard, et kui pähe saadakse, siis kohtunik tegi
http://www.reactiongifs.com/wp-content/gallery/yes/zack_gal.gif

neeme
06.03.13, 00:47
Ütlen kohe ära, et ei olnud enne mängu kummagi tiimi poolt - ei meeldi kumbki. :D
Vaatasin ikka sellepärast, et tipptasemel mäng.
Nagu paljudele teistele tundus ka mulle, et punane seal oli liig. Peale seda oli manu'st kuidagi kahju ja lootsin ikka, et real kahte ära ei löö - saab mängu vähe pikemalt vaadatagi. :)

Vaieldavaid olukordi, kus kohtunik oleks võinud vilistada teistmoodi (või siis üldse vilistada, mitte vilistamise asemel) tundus olevat ikka rohkem kui üks. Kuidagi natuke teenimata võit Realile tänu punasele, kuigi arvan, et Real oleks ühe värava kindlasti ära karistand...
Aga kuna mulle kumbki tiim niikuinii ei meeldi, siis savi. :D

IamAllin
06.03.13, 00:48
Ise olin reali poolt ja kui nani sisse sõitis, siis n2itas kohtuniku ja mõtlesin, et wtf kus su kollane jääb. Korra käis kaader mujal ja siis punane, LOL.

Aga standard, et kui pähe saadakse, siis kohtunik tegi
http://www.reactiongifs.com/wp-content/gallery/yes/zack_gal.gif

eks mõndadel ole tõsti nii, aga kui oleks kaotus tulnud niisama, siis poleks sellist suimnat ju? Reaalsus on see, et see punane oli ebaõiglane ja ongi kõik. Vaielda võib edasi, aga see ei muuda seda, mis tehti, aga see ei muuda ka fakti, et see polnud õiglane.

Gettofish
06.03.13, 02:07
Roy Keane õigustas kohtuniku antud punast päris tugevalt ja ta peaks juba teadma midagi punastest kaartidest.

redddman10
06.03.13, 02:08
blablabla.best team won.tulistage nüüd vihased ManU fännid:D

karupoeg
06.03.13, 02:46
lihtsalt nii muuseas.

"José Mourinho was very gracious in victory, saying that Manchester United FC were the better team despite their defeat. “The best team lost,” said the Real Madrid CF coach. “We did not play well, but football is like this.”

elrosmeero
06.03.13, 03:06
standard ju

IamAllin
06.03.13, 07:51
Roy Keane õigustas kohtuniku antud punast päris tugevalt ja ta peaks juba teadma midagi punastest kaartidest.

Soome eksperdid, saksamaa kommentaatorid, kõik olid ühel meelel, et tegu e iolnud punase kaardiga.

Oliverk
06.03.13, 07:56
itv1 kommentaatorid ootasid ka kõik kollast. Aga punase peale nüüd kohe täiesti arust ära ka ei läinud.

Roomet
06.03.13, 11:03
Imo oli see täpselt selline olukord, kus ei saa kontakti hinnata, vaid kohtunik pidi tõlgendama olukorda. Vaakumis öeldes selline korgid ees kontakt jah punane, kuid tegelikult puhtalt õnnetusjuhtum, standartne palli alla võtmine. Ükski kohtunik ei anna ründajale punast kaarti, kui ta käärlöögi sooritamise tagajärjel lööb putsadega vastasmängijat vastu pead, ent vaakumis on ju jalaga pähe löömine insta punane.
Kahju, et selline kohtuniku prohmakas mängu ära rikkus, kuigi lõpp oleks veel peaaegu huvitavaks läinud.

vonkartoffel
06.03.13, 12:02
Tuleb välja, et see punane pidavat olema täitsa UEFA standard http://www.ohtuleht.ee/blogid/spordiblogi/4377

karupoeg
06.03.13, 13:12
reeglites kirjas või mitte, aga kui kohtunike vilistamisstiil on niivõrd erinev, siis on viga nii kohtunikes ja reeglites, mitte mängijates.

seal artiklis oli ka kirjas, et torres sai samasuguse asja eest kollase... hiljuti oli selline olukord kus crouch läks kääre panema, kuid lõi hoopis vastase nokki. ei saanud kaarti ka, vastane viidi kanderaamiga väljakult ära.

Ja nüüd CL veerandfinaalis, mis on aasta üks oodatuim mäng, võtab kohtunik vastu otsuse anda punane...

väljakul ei olnud ühtegi venda, kes seda oleks oodanud. fuck, oleks asi natukene punase moodigi olnud, oleks terve reali meeskond seal kohtuniku ümber ja seda nõudnud ka (nagu spaniardid tavaliselt), kuid seda ei olnud. Isegi Varane ütles, et see oli täiesti ootamatu.

Oliverk
06.03.13, 14:20
http://www.sloleht.ee/multimedia/blog/26cb0f02-ab1b-4f13-b9d8-52bfa9c5e0bb.jpg
Özil on ka sellise näoga et wut? :biggrin:

camu
06.03.13, 14:31
Özilil on koguaeg selline nägu, et wut.

redddman10
06.03.13, 17:29
Özilil on koguaeg selline nägu, et wut.

:D true

bi0hazard
06.03.13, 17:45
Ma ise pigem Reali fänn, aga ei taju ka ära seda, et kuidas see punane ei olnud ? Kõrge jalg sellisesse kohta ka, see, et Nani ei näinud Arbeload, on pigem tema viga. Algul vaatasin ka, et kollane ja läksin päris närvi kui üldse kaarti ei tulnud, aga lõpuks tuli punane, korduse järgi pigem nõustuks. Ja see Vidici teema on hoopis teine, ammu teada, et väravavaht on kastis kunn ja selliseid asju ära ei vilistata. Samas oli veel üks väga huvitav olukord kui Pipita lõi peaga mööda Rafaeli kätt ja see jäeti ka vilistamata.
Ma ei taha väita, et see 100% punane oli, aga samuti ei saa öelda, et see nüüd mitte mingist august punane ei olnud.
United oli samuti meeskonnana parem, seekord siis nii.

IamAllin
06.03.13, 18:40
Ma ise pigem Reali fänn, aga ei taju ka ära seda, et kuidas see punane ei olnud ? Kõrge jalg sellisesse kohta ka, see, et Nani ei näinud Arbeload, on pigem tema viga. Algul vaatasin ka, et kollane ja läksin päris närvi kui üldse kaarti ei tulnud, aga lõpuks tuli punane, korduse järgi pigem nõustuks. Ja see Vidici teema on hoopis teine, ammu teada, et väravavaht on kastis kunn ja selliseid asju ära ei vilistata. Samas oli veel üks väga huvitav olukord kui Pipita lõi peaga mööda Rafaeli kätt ja see jäeti ka vilistamata.
Ma ei taha väita, et see 100% punane oli, aga samuti ei saa öelda, et see nüüd mitte mingist august punane ei olnud.
United oli samuti meeskonnana parem, seekord siis nii.

1. Nani hakkas jalaga palli maha võtma ning arbeloa hakaks seda rinnaga võtma. Toimus üpriski keskpärane kokkupõrge, mille eest kohtunik PEAB andma kollase, kas tegelikult see asi kollast väärt on, on vaieldav. Miks? Sina ütled, et Nani ei näinud arbeload ja see on tema viga, aga samamoodi võin mina öelda, et arbeloa nägi, et nani hakkab seda jalaga maha võtma ja hüppas ise ehk hoopis tema viga? See selleks, aga punane kaart see polnud nagunii, isegi Mourinho ütles seda, samuti Varane. Ka vähemalt kahe välismaa telekanali jalgpallieksperdid ütlesid, et see kindlasti polnud punast väärt.

2. Kirjutasin Vidici olukorra kohta Ott Järvelale ja ta lubas lähipäevil teiste ekspertidega konsulteerida ja kirjutada sellest mulle tagasi või oma facebooki seinale, ta nõustus, et see oli imelik olukord. Miks see siis imelik oli? Vidic hakkas peaga palli lööma ja vv hüppas talle kahe rusikaga tuimalt näkku, ise sealjuures palli isegi puutumata. Kui seda ära ei vilistata, siis selle reegli järgi EI TOHI ka järgmist olukorda ära vilistada. NÄIDE: Oletame, et tuleb nurgalöök ning ründaja hakkab peaga palli lööma ning vv on väljajooksul, aga saab aru, et ta on juba olukorrast väljas ning lihtaslt paneb nt paremsirge ründajale otse kümpi. Kohtunik ei tohiks seda olukorda ära vilistada. Eilne oli kogemata, see oleks meelega, aga selle järgi ei tohi vilistada, vaid ikkagi vea järgi. Samas kui sellised asjad hakkaksid toimuma, siis oleks see ju absurd, või mis?

E: Lisan veel selle, et Premieris (Premier sellepärast, et vaatan peamiselt ainult seda) on Nani-Arbeloa suguseid olukordi nii-nii palju ning antakse kollane isegi siis, kui olukord on sama, aga palli vastuvõtja jalg käib teise mängija näos õrnalt. Antakse ohtliku mängu eest kollane.

MrRiver
06.03.13, 18:47
Oleks juba tagumine aeg videokordused mängu tuua, mõlemale tiimile mingi teatud arv kordi, kui saavad nõuda üle vaatamist. Seekord poleks võibolla muutnud, kuid kasvõi korra olukorra üle uuesti vaatamine kohtuniku poolt ei saa teha asja halvemaks. Kas meil foorumis muidu mõni reaalne kohtuniku väljaõppega inimene ka on?

karupoeg
06.03.13, 19:09
ma arvan, et selles olukorras on kohtunike, kes punasega nõus ning ka neid, kes mitte. Sellepärast ei tohigi minu arvamusel sellises mängus niivõrd subjektiivses olukorras anda punast. Kui see oleks 90% olukordadest punane, siis ka mängijad reageeriksid sellistes olukordades teistmoodi, kuid nagu iamallin välja tõi, siis inglise liigas antakse punane seal 1% olukordadest.

Aga see selleks. teoreetikutele pähkel ka... kohtunik on twitteris reali ja CR7 follower.

Kui moro ja reali mängijad juba ütlevad, et nende hinnangul ei olnud, siis see juba says something. Kohtuniku ülesanne on mängu kontrolli all hoida, mitte ära otsustada. Nagu varasemalt ka ütlesin, siis sellise kaliibriga mängus mittetahtlik kõrge jalg lambises keskväljavõitluses ei ole väärt punast ja thats it. võime reeglites tuhnida palju tahame ning omamoodi tõlgendada, kuid see ei ole lihtsalt fundamentaalselt õige.

endal oli küll konkreetselt pulss 250 ja korterikaaslased pidid tagasi hoidma, et midagi puruks ei viskaks.Tuleb manu vendadele krediiti anda, tõelised professionaalid. nõrgema närvikavaga vennad oleksid sealt eluaegse bani üsna kergelt välja võlunud endale. Krt vennad teevad aasta otsa tööd, et nii kaugele jõuda ja siis mingi vilega **** lihtsalt otsustab ära...

videokordused for the win.

bi0hazard
06.03.13, 19:40
Ma olen ka nõus, et tõlgendamise küsimus. Asi ongi selles, et Premm on ju sitaks jõulisem kui La Liga ja makaroniliiga. Premmis tõenäoliselt mingi avg Joe poleks tõesti punast andnud, La Ligas ja makaronis võib see vabalt olla otse punane. Siit tulebki mängu see tõlgendamine. Seekord juhtus nii, et kohtunik oli munadega ja andis punase. Mul on nagu reaalselt suht savi, mis sellele järgnes, Real sai edasi, aga oli niiiii KEHV, et ei väärinud mitte kuskilt otsast edasipääsu, Lopeze hiigelmäng ainult päästis. 10kesi pandi selline turmtuli Realile peale, et jube.
Mõtlen nagu enda perspektiivist ja kui keegi mulle tuleks roietesse/rinnapiirkonda niimoodi kõrget palli mängima, siis ma ikka läheks reaalselt normaalsuse piiridest välja. Minu jaoks on igasugune kõrge jalg kehasse automaatne punane. Ma olen saanud 2 korda umbes samasuguses olukorras vigastada, mitte küll kõrge jala tõttu, aga jalg ees tuldi sisse, esimest korda läks hüppeliiges ja teist korda sai sellise paugu põlve pihta, et nutt oli kurgus.

Samuti see fakt, et siin ja seal räägiti, et ei olnud punane, kollane maks on bullshit, igaltpoolt tuleb mõlemale poolele poolehoidjad ja see on ka loogiline. Samas on kole kahju tõdeda, et selle punase tõttu on Unitedi fännid kõik piirid unustanud ja soccernetis ning muudes portaalides sõimatakse teisitimõtlejad maa-alla. Ma ise olen tulihingeline Bayerni fän ja oleme viimase 3-4 aasta jooksul 2 korda finaalis tappa saanud(ühe korra kodus), nii et mõistan seda kaotusekibedust, aga mingigi austus võiks olla. Kohtunik seekord otsustas nii. Suht paslik on öelda, et antud situatsioonis oleks võinud Arbeloa saada päris karmilt vigastada ja see juba minu jaoks on punane.

Nani on rohkem süüdi kui kohtunik, just sayin'.
Edu teile Premmis, mis nagunii pm kotis, ja karikates samuti. cheers.

pastilaa
06.03.13, 19:51
Järvela võtab väga erapooletult ja asjalikult selle teema kokku: http://www.ohtuleht.ee/blogid/spordiblogi/4377

peamine mõte siin, mis üleüldse selliste olukordade kohta peaks käima:

"Nüüd järgneb siinkirjutaja isiklik arvamus: sääraste vigade eest punaste kaartide näitamisega kaotab jalgpall rohkem kui võidab. Jalgpalli leiutanud inglased on antud küsimuses oma "mõistliku" lähenemisega kuldsele keskteele kindlasti lähemal kui FIFA ja UEFA."

karupoeg
06.03.13, 19:55
nõus.

aga see ongi nii uefa kui liigade tegemata töö. Ei saa olla nii, et üks kohtunik on munadega ja teine ei ole - see annabki vale tooni ja sõnumi mängijatele. Teatav subjektiivsus ja erinevus jääb, kuid jällegi, CL kohtunik peab sellega siis ka arvestama.

ühesõnaga UEFA ja misiganes organisatsioonid, kes on reeglite koostamise eest vastutavad, peavad oma tööd parandama.

mis puudutab seda järgnevat pasarahet ja labasust, siis eks see ole kinni inimestes endis (kasvõi siinsed redmani sarnased fännid, kes pärast fa-fa´tama tulevad)

e: bi0harazdile vastuseks

redddman10
06.03.13, 20:02
nii ta on et ManU poolehoidjad ütlevad et ei olnud punane ja Reali et oli. suhteliselt mõttetu vaidlus.keegi uurib siin juba kohtuniku twitterit jne:D samamoodi Kassai teema Eesti mängus.täna jälle siis.ise hoian pöialt Paris SG ja juventusele.gl

redddman10
06.03.13, 20:02
lol wat karupoeg:D mine võta üks õlu ja rahune maha.LOL

Avicii
06.03.13, 21:19
kui nüüd paris st germani mainiti siis lol võrrelge seda , mille eest sai ibra punase valencia esimeses mängus ja eilsest nani kaarti, LOL

IamAllin
06.03.13, 21:37
too oli ka vale jep + ibra sai veelkahemängulise keelu selle eest irw.

ussdoktor
07.03.13, 15:47
kui nüüd paris st germani mainiti siis lol võrrelge seda , mille eest sai ibra punase valencia esimeses mängus ja eilsest nani kaarti, LOL

+1

WeThePeople
08.03.13, 05:55
http://farm9.staticflickr.com/8379/8535242657_aeff58daa1_o.gif

elrosmeero
12.03.13, 21:26
Bloodzeed jooksis (jookseb) kokku, näitab mingi Nivea reklaami ära ja peale seda jokk, restart ka ei aita .

IamAllin
12.03.13, 21:28
Tõmmake sopcast ja siit http://www.wiziwig.tv/index.php?part=sports saate linke selle jaoks. Soovitan 2000kbs + võtta, siis norm pilt. Ainuke miinus on see, et kas vene või hispaania keeles.

E: tasub mingi 10-15 min enne mängu lahti võtta, sest hiljem ei ava enam.

redddman10
12.03.13, 21:53
messi värav .wow.tase ikka

Gettofish
12.03.13, 22:24
Messiah!

elrosmeero
12.03.13, 22:28
Post ja siis veel siuke nali otsa :frown:

redddman10
12.03.13, 22:32
põnevaks läheb veel:)

vsiu100
12.03.13, 22:58
Eks barca fännidel on nüüd nutt kurgus, et tehti liiga ja ikka maailma parimad mängijad ja blablablabla - barca on üks hunnik sitta, kari egomanjakke ja ongi kõik

Istu sisse ja võta välja!!!!


e: kaks nädalat ootasin aga teada oli, et saan välja öelda.

WeThePeople
12.03.13, 23:38
http://24.media.tumblr.com/d8eba062bc28d2c44c73f382d2e284b5/tumblr_mibdjsvIbu1s5lbvuo1_500.gif

http://im.rediff.com/news/2008/dec/10nlook1.jpg

Avicii
12.03.13, 23:42
Istu sisse ja võta välja!!!!


e: kaks nädalat ootasin aga teada oli, et saan välja öelda.

haha, ma ei ütle midagi. tänase mängu puhul võib öelda, et barca oli parem ja vääris võitu. kahju ainult, et nad ennast kokku suutsid võtta peale 3 väga valusat kaotust. kui võrrelda milani ja barcat siis kamoon, millest üldse rääkida - aga ometigi on pall ümmargune ja kõike võib juhtuda, nagu näitas esimene mäng. aga ära hõiska enne õhtut, küll tuleb järgmine tiim, kes nad paika paneb :))))

WeThePeople
12.03.13, 23:45
haha, ma ei ütle midagi. tänase mängu puhul võib öelda, et barca oli parem ja vääris võitu. kahju ainult, et nad ennast kokku suutsid võtta peale 3 väga valusat kaotust. kui võrrelda milani ja barcat siis kamoon, millest üldse rääkida - aga ometigi on pall ümmargune ja kõike võib juhtuda, nagu näitas esimene mäng. aga ära hõiska enne õhtut, küll tuleb järgmine tiim, kes nad paika paneb :))))

luckisime 4-0 võidu v mis öelda tahad?

vsiu100
12.03.13, 23:47
imo oli milan täna, noh,....kuidas öelda...khmm...hunnik sitta.

redddman10
12.03.13, 23:47
barca oli võimas indeed:)

Avicii
12.03.13, 23:48
ma tahan öelda, et barca on hunnik sitta ja see on kõik. kui nad oleks täna ka kaotanud oma koduväljakul ja langenud välja meistriteliigast oleks RIP barca olnud ka. obv et poisid pidid pingutama ja tegid ilusa mängu aga kaugele nad sellegi poolest ei jõua, end of story. teeme 456647745 söötu mängu jooksul ja vahine niisama lakke ei ole äge mäng.

Avicii
12.03.13, 23:52
imo oli milan täna, noh,....kuidas öelda...khmm...hunnik sitta.

väga vale on võrrelda milani barcaga, kus on nö maailma parimad mängijad ja öelda, et milan on sitt. jah nad ei suutnud täna midagi erilist korda saata aga ometigi biitisid nad barcat kodus 2-0 niiet barcapoistel oli nutt kurgus ja kodupoole minek ja 3 päeva halasi kogu ajakirjanduse täis. milan on tugev, kuid obv mitte nii tugev, et võita meistriteliigat (veel).

WeThePeople
12.03.13, 23:53
ma tahan öelda, et barca on hunnik sitta ja see on kõik. kui nad oleks täna ka kaotanud oma koduväljakul ja langenud välja meistriteliigast oleks RIP barca olnud ka. obv et poisid pidid pingutama ja tegid ilusa mängu aga kaugele nad sellegi poolest ei jõua, end of story. teeme 456647745 söötu mängu jooksul ja vahine niisama lakke ei ole äge mäng.

quoten tuleviku tarbeks ära.

vsiu100
12.03.13, 23:54
otsusta ära- kas maailma parimad mängijad või hunnik sitta.

Gettofish
12.03.13, 23:55
väga vale on võrrelda milani barcaga, kus on nö maailma parimad mängijad ja öelda, et milan on sitt. jah nad ei suutnud täna midagi erilist korda saata aga ometigi biitisid nad barcat kodus 2-0 niiet barcapoistel oli nutt kurgus ja kodupoole minek ja 3 päeva halasi kogu ajakirjanduse täis. milan on tugev, kuid obv mitte nii tugev, et võita meistriteliigat (veel).
Tüüpiline kehvade kaotajate jutt. Aa mäletate kui me teid ....

Avicii
12.03.13, 23:55
otsusta ära- kas maailma parimad mängijad või hunnik sitta.
mine kummarda neid lillasi pederaste edasi palun

WeThePeople
12.03.13, 23:56
pastilaa, sa oled mõistlik mees, korista ära see jama siit.

Maxi
13.03.13, 00:08
Schalkest on kahju, nii palju mehi vigased ka, et ei hakanud hammas türklaste peale. Altintopi 1:1 värav oli muidugi super

pastilaa
13.03.13, 09:02
pastilaa, sa oled mõistlik mees, korista ära see jama siit.

tyty. ei viitsi - las avicii emotseb (ma pole barca fänn btw)

ropka11
13.03.13, 11:40
messi värav .wow.tase ikka
Esimene värav oli jah super.Nii vähe ruumi ja ära keerutas.

leits
13.03.13, 11:44
ma vihkan kõiki itaalia klubisid .. wp barca

ok2aa
13.03.13, 11:54
ma vihkan kõiki itaalia klubisid .. wp barca

sama siin

inward
13.03.13, 12:04
Eilse mängu üle pole küll midagi vaielda, Barca oli selgelt üle ja vääris edasipääsu (Real nt. mitte). 4-0 kodus on ülesõit. Kahju küll, ise hoian edaspidi Dortmundile pöialt.

inward
14.03.13, 00:00
Kogu selle Nani punase diskussiooni lõpetuseks märgiks ära, et möödunud nädala Valencia PSG mängus, tuli üks mängija tald ees olukorda, kust ei vilistatud vigagi. Täna, Porto - Malaga mängus tuldi kahel korral tald ees olukorda isegi ohtlikumalt - tulemuseks üks kollane ja viga.

karupoeg
14.03.13, 00:05
krt imo võiks selle võõrsil löödud värava eelise ära kaotada, enam ei ole aasta 65 mil selleks oli piisavalt objektiivseid põhjuseid.

hea artikkel ka selle kohta..

http://www.guardian.co.uk/football/blog/2013/mar/13/the-question-football-away-goals

vonkartoffel
14.03.13, 01:19
Mis siis lahendus oleks? Kolmas mäng neutraalsel väljakul?

udikaz
14.03.13, 01:23
Mis siis lahendus oleks? Kolmas mäng neutraalsel väljakul?

pigem lisaaeg ja penaltid. wp barca. vaatasin küll mängu tagantjärele, aga krdi võimas esitus...

Supsti
14.03.13, 01:50
Kogu selle Nani punase diskussiooni lõpetuseks märgiks ära, et möödunud nädala Valencia PSG mängus, tuli üks mängija tald ees olukorda, kust ei vilistatud vigagi. Täna, Porto - Malaga mängus tuldi kahel korral tald ees olukorda isegi ohtlikumalt - tulemuseks üks kollane ja viga.
Samuti vaatasin Malaga mängu ja Toulalani viga oli väga jõhker.. arutasime ka selle üle, et suht kerge punane kaart oleks võinud olla.

WeThePeople
14.03.13, 02:43
Mis siis lahendus oleks? Kolmas mäng neutraalsel väljakul?

praeguste tippmeeskondade mängugraafikute juures ei kannata kolmandat mängu lisada. kui midagi muuta siis tõesti ehk kaotada ära võõrsilvärava väärtus ja mängida kokkuvõtva viigi korral lisaaeg+pen.

inward
14.03.13, 02:45
Samuti vaatasin Malaga mängu ja Toulalani viga oli väga jõhker.. arutasime ka selle üle, et suht kerge punane kaart oleks võinud olla.

Toulalani oma oli päris oranž tõesti, aga see polnud analoogne olukord sellele, mida Nani tegi. Pidasin silmas teist kahte olukorda, kus kõrge tallaga tuldi sisse.

redddman10
14.03.13, 04:34
saage üle sellest punasest nüüd:D

virukunn
22.03.13, 23:29
Seda ära käkkimist on valus vaadata. Muidu nagu täitsa läheb juba, aga siis tuleb ikka konkreetne sitt vahele ja reaalsus jõuab koju - Eesti jalgpall on sügaval pimedas. Sillamäe vennad ja klubita vennad jooksevad RVP-de vastu :D:D:D

ok2aa
22.03.13, 23:34
soome mängib hispaaniaga viiki :o

qbj0hn
22.03.13, 23:34
Tegin optimistliku beti vist, http://gyazo.com/41e8e870bcc3f310622fb0bfc1ffe8eb
#yolo

leits
24.03.13, 20:09
mingeid norm striime tänaste nba mängude jaoks? selle ts playeriga vaatasin mingi aeg mingit mesitriteliiga mängu, kuid ei mäleta kust neid linke sai, mida sinna sisestada

WeThePeople
24.03.13, 21:46
mingeid norm striime tänaste nba mängude jaoks? selle ts playeriga vaatasin mingi aeg mingit mesitriteliiga mängu, kuid ei mäleta kust neid linke sai, mida sinna sisestada

wiziwig ja livefootball.ws, teisest saad norme nba striime, esimesest kehva kvaliteediga.

inward
26.03.13, 18:09
Eesti - Andorra täna siis. Võiks ühe kena mängu ka maha pidada vahelduseks. Algkoosseis:

Pareiko; T. Teniste, Klavan, Piiroja, Jääger; Kink, Mošnikov, Vassiljev, Purje; Anier, Ahjupera (:confused::confused:).

Täna teisigi huvitavaid valikmänge: Pranstusmaa - Hispaania, Montenegro - Inglismaa ja Türgi - Hungari.

Montenegrol on fenomenaalselt hea minek. Muideks pindalalt 3x väiksem kui Eesti, 2x vähem elanike, ning isegi SKP poolest 2x madalam.

WeThePeople
26.03.13, 18:42
Järvela twitteri kohaselt praeguse seisuga Klavani asemel Morozov, mingi vigastus äkki.

inward
26.03.13, 18:47
See on küll jama. Moroz pani ka toreda fopaa maha eelmises mängus.

WeThePeople
26.03.13, 18:51
See on küll jama. Moroz pani ka toreda fopaa maha eelmises mängus.

Peaasi et raskemat vigastust poleks.


edit: Klavanil külmetus.

Avicii
26.03.13, 19:57
imo on eestil mingi hea tipuründaja puudu, kellel oleks otsustusvõimet... võimalusi nagu osatakse luua aga siis jooksevad poistel ajud kokku ja ei suuda ära lüüa nagu täna andorragagi, niipalju niihäsid võimalusi aga lihtsalt jäädakse palliga ootama järgmist päeva aga noh well played, et lõpuks ikka ühe ära lõid! <3

viki
26.03.13, 20:04
Ega head mängijad niisama ei teki.Pole ju eestil ühtegi meest,kes mängiks mõnes tippliigas.Klavan välja arvatud.Paljud koondislased pole oma klubis isegi põhitegijad.Nende meestega on koondise mäng isegi hea.

timz0333
26.03.13, 22:05
Vähemalt Andorrat me võidame, esimene värv oli suht kobe kah:)

vonkartoffel
26.03.13, 22:15
Saksamaa - Kasahstan vaatan praegu, täiesti ulme kuidas sakslased paugutavad värava peale, 28 minutiks 2 väravat ja 3 posti.

inward
27.03.13, 00:06
Saksamaa - Kasahstan vaatan praegu, täiesti ulme kuidas sakslased paugutavad värava peale, 28 minutiks 2 väravat ja 3 posti.

Dortmundi mängijad tegid puhta töö, kõik 4 väravat nende poolt.

sadakrooni
27.03.13, 12:05
Ahjupera võib mängus ükskõik mida teha, aga ta saab alati Rüütli ja umbes 75 protsendi fännide käest kiita.

minbetmillionaire
27.03.13, 12:19
Ahjupera võib mängus ükskõik mida teha, aga ta saab alati Rüütli ja umbes 75 protsendi fännide käest kiita.

eile mängis halvasti?

sadakrooni
27.03.13, 12:24
Mängis nagu ta ikka mängib, ehk siis mingit tolku temast ei ole

WeThePeople
27.03.13, 12:36
Mängis nagu ta ikka mängib, ehk siis mingit tolku temast ei ole

Eile ehk ei paistnud tõesti silma aga pika puuga parim pikk ründaja meil.

sadakrooni
27.03.13, 12:48
Eile ehk ei paistnud tõesti silma aga pika puuga parim pikk ründaja meil.

Meil polegi neid rohkem ju.
Ja Sander Posti realiseerimisoskus on kindlasti parem ja kiirus ja tehnika samad, aga talle ai anta võimalustki.

WeThePeople
27.03.13, 13:01
Meil polegi neid rohkem ju.
Ja Sander Posti realiseerimisoskus on kindlasti parem ja kiirus ja tehnika samad, aga talle ai anta võimalustki.

Post, Vosko.



üks video ka.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=sDTYUFn1RRY

IamAllin
27.03.13, 13:03
Post, Vosko.

voskol oleks viimane aeg üritada hakata korralikuks kaitsemängijaks.

WeThePeople
27.03.13, 13:07
voskol oleks viimane aeg üritada hakata korralikuks kaitsemängijaks.

Voskoga seoses ka üks huvitav uudis: mees kodumaal tagasi ja proovib jalga Kaljus, kui nüüd ka väravaid ei tule siis ilmselt saab Sillamäel karjääri lõpuni mingi pisku eest toksida.

inward
01.04.13, 14:39
FA Cupi veerandfinaali korduskohtumine Chelsea - ManU (http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=197716&part=sports) vahel ka käimas praegu.

inward
02.04.13, 17:25
Korralikud vastasseisud täna.

PSG : Barcelona
Bayern : Juventus.


http://www.youtube.com/watch?v=R_O95KHh9Xo

http://www.youtube.com/watch?v=WcQVeCNtk3k

ok2aa
02.04.13, 18:46
Kus täna kuressaares psg-barca mängu näeb?

karupoeg
02.04.13, 19:07
tv6-st ja viasat spordist

(hea nali eksole)


fistpump

ok2aa
02.04.13, 19:12
Tv6 on olemas aga seal mängivad netikava järgi gay and gayer.

leits
02.04.13, 19:14
Tv6 on olemas aga seal mängivad netikava järgi gay and gayer.

lool, so true

q_q
02.04.13, 19:17
vaata siis gay ja gayer, teises mängus nkn barca võidab

karupoeg
02.04.13, 19:28
ise tahaks küll bayern ja juve vaadata, kuid suur võimalus on, et ibra annab busquetsile või kellelegi luuki nii et entertainment value kõvem seal paaris

q_q
02.04.13, 19:32
ma arvasin et ibra ei saa mängida

pani luuki juba kellegile vms

WeThePeople
02.04.13, 19:34
ma arvasin et ibra ei saa mängida

pani luuki juba kellegile vms

vähendati karistust

q_q
02.04.13, 19:36
vähendati karistust

nice nice

Supsti
02.04.13, 20:03
Kus täna kuressaares psg-barca mängu näeb?

Villemis peaks olema viasat sport baltic.

Avicii
02.04.13, 21:19
netistriimi PSG vs BARCALE? x264 noty ~HD plox

Avicii
02.04.13, 21:31
See mees lööb täna värava
http://www.canal-supporters.com/wp-content/uploads/2013/02/lucas-moura-psg-3-12012013.jpg

ja see vend lööb ka ühe :)
http://images.supersport.com/Zlatan-Ibrahimovic-121208-Celebrates-AI-300.jpg

vsiu100
02.04.13, 21:33
väike bet? ma võtan barca. 20€?

viki
02.04.13, 21:41
Ma ei saa sellest aru miks mõlemad mängud ühel ajal toimuvad.Kes see kordusest ikka pärast teist mängu vaatab.

redddman10
02.04.13, 21:44
sport balticust laseb mõlemad mängud järjest.aga noh.kellel võimalus näha muidugi...

karupoeg
02.04.13, 21:44
becks ka platsil. good times

lol mis soeng dani alvesil.

Maxi
02.04.13, 21:46
Lol bayern lõi ära, 20 sekki läks aega :D:D

elrosmeero
02.04.13, 21:50
Ma ei saanud oma streamigi selle ajaga tööle :D !

leits
02.04.13, 22:03
mingit normal striimi on barca m2ngule?

Avicii
02.04.13, 22:38
Juve vs bayern on ka üks väga huvitav mäng täna senimaani olnud ja arvan, et peale poolaega kerib veel tuure juurde.

Nonii barca vs PSG. Pole midagi öelda, Alves on lihtsalt imba mängija oma tõusmiste ja söötudega. Värav oli kõva :D , ma ei oskagi PSG seisukohalt võtta hetkel, natuke kimbatuses on poisid vist. Kuna lucas on albaga hädas oma ääre peal siis ei ole suuri teravusi väga tekkinud ja kui tekivad siis Ibra hakkab üle mängima veits ja lavezzi on tiba tagaplaanile jäänd täna. Aga ma loodan, et PSG leiab vaimu endas nüüd jälle peale vaheaega, sest ilmselgelt oli naha kuidas poistel mängutase langes peale seda postiolukorda ja ibra ülemängitud olukorda. Loodan, et Ancelotti loeb poistele sõnad peale ja mäng läheb aktiivsemaks nende poolt, kuna barca ikka rõvedalt üritab summutada : )

inward
02.04.13, 22:50
Kahju, Juve ja PSG võiksid teisel poolajal mängu tagasi tulla. Mu isiklik antipaatia on Bayerni ja Barca vastu nii suur, üldse ei salli neid võistkondi. Mängivad tõeliselt head jalgpalli, kuid siiski.

e: T** see Buffon on alati nii kindel, ja nüüd selline eksimus.
e2: Üllatav, et Juve nii kehv on. Vähemalt Giovinco toodi sisse, humoorikas on seda kääbikut väljakul jooksmas näha, alati. ;)

vonkartoffel
02.04.13, 23:46
Juve kaitse oli küll täitsa solid imo, mängisid väga hästi, jäi väheks lihtsalt.

mikk2468
03.04.13, 00:31
"Sealt võib Juventuse päästa ainult Aivar Pilv." ROFL

karupoeg
03.04.13, 00:33
mjäu, selline asi ei tohiks olla ju penalt :(

WeThePeople
03.04.13, 00:34
mjäu, selline asi ei tohiks olla ju penalt :(

barcal? ole nüüd.

karupoeg
03.04.13, 00:36
barcal.

lükkas palli outi, never ei oleks selleni jõudnud, siis ise veel sättis keha ka sinna veel ilusti.

eino puude oli ja puhtalt ainult puute järgi jah, kuid kogu muu olukord juures.

ah nvm, vihkan neid barca fage üle kõige ja ei ole vast kõige objektiivsem

WeThePeople
03.04.13, 00:42
pigem sirigu loll väljatulek kui üldse midagi. kindel penalti, pole isegi vaielda midagi.

karupoeg
03.04.13, 00:55
eks ma vast nii mõtlesin jah.

mitte lähtuvalt reeglistikust vaid sellest, et ei ole vaja seal seda kätt nüüd enam toppida + oranžipoisi armas kehasättimine (mida ei saa tegelt pahaks panna)

IamAllin
03.04.13, 22:10
tagasi vana teema juurde, aga lol, nani getting red cards n shit nigggazzzzz. Praegu 5 sekundi jooksul lendasid 2 reali mängijat jalaga morderisse ja teise puhul oli benzema jalg kõrgemal kui eiffeli torn ja kumbki ei saanud kollast kaarti lol. makes no sense what so ever.

E: + 100% penalt jäeti galale andmata, mis oleks võinud tuua seisuks 1:1, aga hoopis tehti kohe 2:0 :)

inward
03.04.13, 23:52
Real ilmselgelt ei peakski mängima veerandfinaalis.

WeThePeople
04.04.13, 12:16
Real on konkreetne hüdrotürblite kamp. Mourinho kokutab meediasse kuidas Ramose ja Alonso kaardid teises jalas suurt rolli mängivad kuid iga aasta kustakse sama skeemidega reeglite peale.

karupoeg
04.04.13, 12:17
kuidas alonso sai teise? ei mäleta, sry

kas ta mitte tacklet ei teinud?

ramosel oli ja suht koht "kogemata" saadud kollane

WeThePeople
04.04.13, 12:37
kuidas alonso sai teise? ei mäleta, sry

kas ta mitte tacklet ei teinud?

ramosel oli ja suht koht "kogemata" saadud kollane

dno, vaatasin poole silmaga mängu. ramose olukord on lihtsalt silly nagu ta isegi.

WeThePeople
04.04.13, 16:58
Postimehest loen et Alonso sai kohtunikuga vaidlemise eest kollase.

ok2aa
04.04.13, 19:52
Real on konkreetne hüdrotürblite kamp. Mourinho kokutab meediasse kuidas Ramose ja Alonso kaardid teises jalas suurt rolli mängivad kuid iga aasta kustakse sama skeemidega reeglite peale.

Lol @ butthurt. võttis endale meelega kollase, so what? Peaks loll olema kui seda ei teeks.

lenC
04.04.13, 22:26
http://mittromneycentral.com/uploads/drudge-siren.gifhttp://mittromneycentral.com/uploads/drudge-siren.gifhttp://mittromneycentral.com/uploads/drudge-siren.gif

Torres lõi värava

WeThePeople
04.04.13, 22:55
Lol @ butthurt. võttis endale meelega kollase, so what? Peaks loll olema kui seda ei teeks.

tõesti normaalne käitumine (eilsest paraku videot ei leidnud):

http://www.youtube.com/watch?v=3t1RvkeixIQ

redddman10
04.04.13, 23:25
ehk real paneb kinni ka see aasta nüüd:)

-andres-
05.04.13, 01:45
http://mittromneycentral.com/uploads/drudge-siren.gifhttp://mittromneycentral.com/uploads/drudge-siren.gifhttp://mittromneycentral.com/uploads/drudge-siren.gif

Torres lõi värava
Double that.

pastilaa
05.04.13, 09:22
ehk real paneb kinni ka see aasta nüüd:)

kõige ebameeldivam/näotum sats maailmas. ei aitäh

Oliverk
05.04.13, 10:41
kõige ebameeldivam/näotum sats maailmas. ei aitäh

vähemalt meeldivam/vähemnäotum kui Barca , mitte et ma Reali fänn oleks.

-andres-
05.04.13, 11:24
vähemalt meeldivam/vähemnäotum kui Barca , mitte et ma Reali fänn oleks.
Sul ka ikka vahetevahel tulevad mõnusad argumenteeritud ja põhjalikud arvamusliidri vastused lol.

Godspeed_EJ
05.04.13, 11:34
kõige ebameeldivam/näotum sats maailmas. ei aitäh

Pole kunagi Reali fänn olnud. Tavaliselt isegi ei viitsi mänge vaadata, kui ülekanne VSBst. Sellel hooajal olen vanast eelarvamusest lahti saanud, mänge vaadanud ja sats isegi mingil määral meeldima hakanud. Pepe ja Ramos on siiani täiesti vastumeelt persoonid, aga muidu skilli meekonnal jagub ja suhtumine ka paremaks muutunud imo.

Reali nime võib asendada Bayerniga ja sama lugu. Võib-olla olen liiga vanaks ja tolerantseks muutunud :rolleyes2:

Oliverk
05.04.13, 11:56
Sul ka ikka vahetevahel tulevad mõnusad argumenteeritud ja põhjalikud arvamusliidri vastused lol.

but... but.... they suck :cool:

lenC
05.04.13, 16:26
Pole kunagi Reali fänn olnud. Tavaliselt isegi ei viitsi mänge vaadata, kui ülekanne VSBst. Sellel hooajal olen vanast eelarvamusest lahti saanud, mänge vaadanud ja sats isegi mingil määral meeldima hakanud. Pepe ja Ramos on siiani täiesti vastumeelt persoonid, aga muidu skilli meekonnal jagub ja suhtumine ka paremaks muutunud imo.

Reali nime võib asendada Bayerniga ja sama lugu. Võib-olla olen liiga vanaks ja tolerantseks muutunud :rolleyes2:
hästi õlitatud 4-2-3-1 confirmed automaatselt head mängud neutraalsele vaatajale

WeThePeople
07.04.13, 01:46
ABIDAL ON TAGASI!

redddman10
07.04.13, 03:44
tegelikult ma lihtsalt olin mega Zinedine Zidane fänn.põhimõtteliselt kus klubis ta oli , seda fännasin.ja nüüd on nii jäänud.still üldiselt meeldib Real klubina ka:)

inward
08.04.13, 21:21
Varsti algamas Manchester derbi. Loodetavasti tuleb hea ja nauditav pela, ehhki tiitel on kotis ja mängukaal on oluliselt väiksem.

Manu XI: De Gea; Rafael, Rio, Jones, Evra; Young, Carrick, Giggs, Welbeck; Rooney, van Persie.

leits
09.04.13, 23:36
wtf dortmund ... :D

vsiu100
09.04.13, 23:37
uskumatu mäng Borussialt.

manu 2.

Konso
09.04.13, 23:39
võtke võrgust espana poisid

virukunn
09.04.13, 23:41
Dortmund cheat 4 life persekellad.

OuMaiGaad
09.04.13, 23:42
sick :D

leits
09.04.13, 23:43
huvitav palju dortmundi koefitsent migni 90ndal oli, et nad edasi saavad :D

IamAllin
09.04.13, 23:51
irw panin livebetis mingi 65 min vms, et gal -real duubelvõimalus 1X (seis oli1:1) ja, et dor - mal malaga to advance next round. Irw, nii persest saada oli päris imelik tunne, sest ühelt poolt bet failed, aga teisalt kõige haigem lõpp mida tahta.

lenC
09.04.13, 23:55
http://i.imgur.com/P7GlIAI.png

Cheating
09.04.13, 23:57
link mida kasutada?

WeThePeople
10.04.13, 00:01
@Opta_Joke

4 - Dortmund only had 4 players offside for that winning goal. Fair.


ei äge mäng oli :)

Cheating
10.04.13, 00:41
Järjekordselt, kui hästi ikkagi tahavad need 90+ väravad tulla :)

EestiMats
10.04.13, 13:00
Triobetis siis, mille koef see 2.90 või 2.4 on ? 2.90 et Juve võidab tänase mängu ja 2.4 et München ?

Kuupäev Matches - 1X2 1 X 2
10.04
21:45 Juventus - Bayern München 2.90 3.35 2.40

Spewmonkey
10.04.13, 13:11
Triobetis siis, mille koef see 2.90 või 2.4 on ? 2.90 et Juve võidab tänase mängu ja 2.4 et München ?

Kuupäev Matches - 1X2 1 X 2
10.04
21:45 Juventus - Bayern München 2.90 3.35 2.40

Jup.

EestiMats
10.04.13, 13:12
Eile oli enne Dortmundi ja malaga mängu dortmundil 8.5 seal samas kohas, panin sulli peale ja nüüd vaatan, et olen kaotanud. Mis värk on
1:2 seisul läksin vetsu, tulin tagasi oli 3:2 ja pidin õnnest püksi sittuma, et nüüd miljokas ka, aga huiatki.

Spewmonkey
10.04.13, 13:17
Eile oli enne Dortmundi ja malaga mängu dortmundil 8.5 seal samas kohas, panin sulli peale ja nüüd vaatan, et olen kaotanud. Mis värk on

Ma küll ei tea eilsetest koefidest midagi, aga enne mängu oli ilmselt Malaga koef 8.5. Dortmundi oma ei olnud kindlasti.

pastilaa
10.04.13, 13:21
Ma küll ei tea eilsetest koefidest midagi, aga enne mängu oli ilmselt Malaga koef 8.5. Dortmundi oma ei olnud kindlasti.

ilmselt mõtles mänguaegset

EestiMats
10.04.13, 13:23
Irw, gg :D

Spewmonkey
10.04.13, 13:25
ilmselt mõtles mänguaegset

1-2 seisult Dortmundile betides ei oleks ilmselt kaotanud.

Avicii
10.04.13, 21:12
1 time PLS PSG, CMON LUCAS!!!!

tafka31
10.04.13, 21:43
Miks Messi ei mängi?

-andres-
10.04.13, 21:47
Miks Messi ei mängi?
Pole piisavalt hea, peab pingil olema.
:)

inward
10.04.13, 22:35
Lucas on ikka väga hea ost olnud. PSG näitab sümpaatset mängu.

Avicii
10.04.13, 22:40
barca on nagu hunnik sitta ilma messita :D and lol@fabergas ründaja :D gg 4 söötu tagasi 1 edasi tiim

elrosmeero
10.04.13, 22:54
W00T !!!

karupoeg
10.04.13, 23:02
palun hoia nüüd!!!

WeThePeople
10.04.13, 23:43
http://25.media.tumblr.com/b06b3fc5d881ade721d0051d6fbf7030/tumblr_mk82xpEJVL1reagobo1_250.gif

rasmer
10.04.13, 23:47
http://25.media.tumblr.com/b06b3fc5d881ade721d0051d6fbf7030/tumblr_mk82xpEJVL1reagobo1_250.gif

Täielik saabas oli ta täna, aga muidu gg ! Vaevu hingitsev Messi suutis ikka piisavalt kvaliteeti ja innustust tuua.

virukunn
10.04.13, 23:47
palun hoia nüüd!!!

Hoidsid lõpuni kõva ?

WeThePeople
10.04.13, 23:48
polnud otseselt Alvese pärast



http://i.minus.com/imzvTi8hidZIl.gif

karupoeg
10.04.13, 23:51
Hoidsid lõpuni kõva ?

korra vajus saatuslikul hetkel lõdvaks. peab treenima rohkem.

aa gg. vinged veerandfinaalid vähemalt, põnevust lõpuni v.a. bayern-juve.

real-barca ja bayern - dortmund oleks head paarid ja näeb selle reali ja bayerni finaali ära!

inward
10.04.13, 23:57
Mind tahaksin pigem näha Bayern : Barca vastasseisu. Mitte üksi võistkond ei suuda Barca vastu domineerida, samas vaadates, kuidas Bayern mängib. Milline saaks mängupilt olema ? Jube huvitav vastasseis.

Pealegi, eelmine aasta juba oli poolfinaalis Real : Bayern (oli küll väga kõva lahing).

inward
11.04.13, 00:02
Minad tahaksin pigem näha Bayern : Barca vastasseisu. Mitte üksi võistkond ei suuda Barca vastu domineerida, samas vaadates, kuidas Bayern mängib. Milline saaks mängupilt olema ? Jube huvitav vastasseis.

Pealegi, eelmine aasta juba oli poolfinaalis Real : Bayern (oli küll väga kõva lahing).

Teiseks neid el classicoid on küllaga nähtud. Igal juhul hoian Dortmundile ja ainult Dortmundile pöialt!!!

Eilsest:
http://www.upload.ee/image/3222548/dortmund.gifhttp://www.upload.ee/image/3222551/tumblr_ml0imkc7d61rt0lino5_500.gif

Ecuador13
11.04.13, 11:55
Vaevu hingitsev Messi suutis ikka piisavalt kvaliteeti ja innustust tuua.

http://i.minus.com/iRRUVkzBIlyeS.gif

lenC
12.04.13, 01:22
http://i.minus.com/iC92TeX9wQeTJ.gif

elrosmeero
12.04.13, 13:23
Balticu peal loos otse hetkel.

inward
15.04.13, 19:46
See liigitub juba sinna Suareze hammustamise kategooriasse. Debiilne, hooaja lõpuni peaks keeld olema. Paistab, et FA ei kavatse midagi teha.

http://www.upload.ee/image/3235537/aguero.gif

Godspeed_EJ
21.04.13, 20:27
Rodgers hoiab oma mängijaid ikka näljasena. Sõna otses mõttes.

http://i.minus.com/itKM4qhR0X8KH.gif

Spewmonkey
21.04.13, 20:34
:D:D:D

Ülihea päev premieris vähemalt, Unitedil tiitel pmst clinchitud, Totts tegi suure sammu top4 suunas ja Pool tegi suure sammu Chelski top4'st välja ajamise suunas. Nüüd siis vist järjest järgmistes voorudes Arsenal-United, United-Chelsea ja Chelsea-Totts.

Avicii
21.04.13, 22:07
http://i.minus.com/i7tCkIpyCDiPR.gif

AHAHHAHAHA, maiole ammu niimoodi naernud rsk :D ega suarez näeb küll tiba marutaudistunud välja lol.

spurs võttis teisel poolajal ennast kokku jah, city üldse kuidagi lagunenud sellel aastal :/ kahju kohe

WeThePeople
22.04.13, 16:12
https://pbs.twimg.com/media/BIZ0FqICYAAjtDt.jpg

jalgpallimaailm on üldse liikumas üsna oraalses suunas millegipärast.

inward
22.04.13, 21:47
Tiitel on ühe võidu kaugusel:

ManU XI: De Gea, Rafael, Evans, Jones, Evra, Valencia, Rooney, Giggs, Carrick, Van Persie, Kagawa.

Oliverk
22.04.13, 21:51
norm stream
sop://broker.sopcast.com:3912/133007
Pandi mingi russi ila sinna. Kes inglise keeles tahab
acestream://77f0f13eea47fd72b25b4cc68f82d1faf43b266b

vennike
23.04.13, 01:11
Lähen ManU särgis tööle täna. GG.

Spewmonkey
23.04.13, 02:28
Liverpool FC:

http://www.youtube.com/watch?v=D0dzgSfFQu8

Kui keegi reaalselt arvab, et seda tiimi history kotib, siis oleks aeg hakata curlingut jälgima.

Kui nad mingi uue otsuse peaks tegema, siis võtan arvamuse tagasi obv.

Avicii
23.04.13, 12:10
RVP on ikka loom küll, pole midagi öelda lihtsalt, manu tegi superostu ja tõsiselt kahtlen, et rooney oleks niimoodi paugutand aga üleüldse peale seda hooaega ma ei näe rooneyt manu ridades wierdly.

Tänane barca ja bayern on kelluke ilmselgelt, kõvasti on räägitud, et just sellest paarist tuleb ka tänavune champi võitja, mis tegelikult on väga vale ütlemine imo. Barca oli hädas nii milani kui ka PSG'ga - ning viimase võitmine oli ka täna Messi mängupanekule lol. Samas Bayern on kindlasti nii milanist kui psgst tunduvalt tugevam seega läheb barcal päris raskeks. Oleneb täiesti mis mängu nad täna näitavad, kui na veeretama hakkavad siis ma arvan, et Bayern karistab ära ka, võinoh ma vähemalt loodan :D. Mitte, et ma suur bayerni kummardaja oleks aga Robben on kindlasti üks minu lemmikmängijatest, woop woop

inward
23.04.13, 13:12
Ma oleks isegi vist täna Bayerni poolt olnud, aga pärast seda Götze uudist.... Uskumatu kui ebasümpaatsed võistkonnad minu jaoks mõlemad satsid on. Ehhki ilmselgelt ühed parimad võistkonnad maailmas. Sellest hoolimata on tänane vastasseis tõeline maiuspala.

pastilaa
23.04.13, 13:13
RVP on ikka loom küll, pole midagi öelda lihtsalt, manu tegi superostu ja tõsiselt kahtlen, et rooney oleks niimoodi paugutand aga üleüldse peale seda hooaega ma ei näe rooneyt manu ridades wierdly.

sa vist mängu ei vaadanud? rooney tegi eeltööd kollidele + üleüldse sügavamal rassis nagu loom

vsiu100
23.04.13, 13:23
imo on barca hunnik sitta.

-andres-
23.04.13, 13:36
imo on barca hunnik sitta.
...ilma Messita, lol.

Godspeed_EJ
23.04.13, 13:48
sa vist mängu ei vaadanud? rooney tegi eeltööd kollidele + üleüldse sügavamal rassis nagu loom

Tõelised jalgpallifännid hindavad ainult väravaid ning mängijaid, kes kaheldava väärtusega eeltöö suudavad ära realiseerida, seega su argument ei ole pädev.

pastilaa
23.04.13, 13:50
ok

Spewmonkey
23.04.13, 14:04
Tõelised jalgpallifännid hindavad ainult väravaid ning mängijaid, kes kaheldava väärtusega eeltöö suudavad ära realiseerida, seega su argument ei ole pädev.

:heart:

IamAllin
23.04.13, 14:32
RVP on ikka loom küll, pole midagi öelda lihtsalt, manu tegi superostu ja tõsiselt kahtlen, et rooney oleks niimoodi paugutand aga üleüldse peale seda hooaega ma ei näe rooneyt manu ridades wierdly.

Tänane barca ja bayern on kelluke ilmselgelt, kõvasti on räägitud, et just sellest paarist tuleb ka tänavune champi võitja, mis tegelikult on väga vale ütlemine imo. Barca oli hädas nii milani kui ka PSG'ga - ning viimase võitmine oli ka täna Messi mängupanekule lol. Samas Bayern on kindlasti nii milanist kui psgst tunduvalt tugevam seega läheb barcal päris raskeks. Oleneb täiesti mis mängu nad täna näitavad, kui na veeretama hakkavad siis ma arvan, et Bayern karistab ära ka, võinoh ma vähemalt loodan :D. Mitte, et ma suur bayerni kummardaja oleks aga Robben on kindlasti üks minu lemmikmängijatest, woop woop

http://gifs.alphacoders.com/images/251/251.gif

vonkartoffel
23.04.13, 14:52
Robben on varumees see hooaeg.

Spewmonkey
23.04.13, 14:52
Krt, ei suuda ise ka arvata mis sest Rooneyst saab järgneva paari aasta jooksul. Kui piisavalt palju pakutaks, siis what if.... Tema väärtust on tegelikult üsna võimatu rahasse panna. Ta on küll ebastabiilne ja tujukas, aga isegi sital päeval on tal tiimile kuidagi positiivsem mõju kui siis kui teda üldse platsil ei ole. Enamus korrad kui mäng eriti hambutu tundub, siis taipad, et "praegu oleks küll hädasti Rooneyt vaja".

Avicii
23.04.13, 20:26
aww, barca koef 3,50+ täna :D andke minna :D EZ MONEY

supernova66666
23.04.13, 20:33
Pliiz kes teab võiks täna õhtusele streami jagada

inward
23.04.13, 20:59
Pliiz kes teab võiks täna õhtusele streami jagada

Mõlema kanali pealt näitab ju.

Streamid. (http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=199881&part=sports)
Avada soovitan varakult, 30 minutit enne.

supernova66666
23.04.13, 21:04
Mõlema kanali pealt näitab ju.

Streamid. (http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?matchid=199881&part=sports)
Avada soovitan varakult, 30 minutit enne.


Ega ei oska öelda, milles võib viga olla, kui avan ükskõik mis streami, mis ei ole flash, siis saaan errori
Aadress jäi arusaamatuks







Firefox ei tea, kuidas avada see aadress, sest protokoll (sop) ei ole seotud ühegi rakendusega.

elrosmeero
23.04.13, 21:06
Ühtegi inglisekeelset polegi millel oleks normaalne bitrate ? Muidu oli Bloodzeed , aga seda täna ei ole

inward
23.04.13, 21:07
Install Sopcast ja Acestream.

Spewmonkey
23.04.13, 21:07
Ega ei oska öelda, milles võib viga olla, kui avan ükskõik mis streami, mis ei ole flash, siis saaan errori
Aadress jäi arusaamatuks
Firefox ei tea, kuidas avada see aadress, sest protokoll (sop) ei ole seotud ühegi rakendusega.

http://www.sopcast.com/download/

Oliverk
23.04.13, 21:31
inglise keelne
acestream://0152db254b49b20e5b5c55bf1dd9de180c9e0041

elrosmeero
23.04.13, 22:12
ty streami eest.
aga vot eta goal!

Avicii
23.04.13, 22:31
ja mitte ühtegi pealelööki :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

supernova66666
23.04.13, 22:34
Ma ise vaatan 6 pealt ja seal ametlik statistika väidab, et 1 pealelöök siiski on.

Muide see Müllerile väravale eelnud sööt - kurat ei usu, et niimoodi mõeldud oli. Pigem siiski see Bayerni kaitsja ei tabanud lihtsalt niimoodi palli nagu tahtis vms, vähemalt selline mulje jäi

Avicii
23.04.13, 22:40
ahjaa, käsipalli poolfinaal :D

WeThePeople
23.04.13, 22:45
http://1-2knockout.typepad.com/.a/6a00e5505fc4968834010536e09336970b-800wi

vsiu100
23.04.13, 23:23
lol, korralik saun

Ints
23.04.13, 23:25
Ajee, seda ma ootasin

karupoeg
23.04.13, 23:25
Ajee, seda ma ootasin

sama siin.

u 5 aastat

Spewmonkey
23.04.13, 23:26
Kuradi kole elukas on see Bayerni tiim (lähiaastatel).

elrosmeero
23.04.13, 23:26
aww, barca koef 3,50+ täna :D andke minna :D EZ MONEY

:D

Võimas, lihtsalt võimas.
Robbeni palliga näkku oli muidugi huvitav :D

Avicii
23.04.13, 23:36
ja võta välja barca :D polegi midagi öelda :) ÜLEJOOKS!

supernova66666
23.04.13, 23:36
Wuhhhujuhhuuu 4:0 poleks ma tõesti osanud elus selle mängu tulemuseks pakkuda

q_q
23.04.13, 23:37
ei läind hästi mu lemmik teamil täna :(

vastased olid liiga head

WeThePeople
23.04.13, 23:40
analüütikud, on nüüd intressidega tagasi tehtud see chelsea mäng või läheb veel aega?

rasmer
23.04.13, 23:47
Arvasin, et Barca kaotab, aga läks natuke paljuks. Oleks võinud vähemalt 3:0 peale jääda, et oleks teises mängus ka põnevust natukenegi.
Bayern mängib üldiselt maailma parimat jalkat praegu ma ütleks.

karupoeg
23.04.13, 23:49
analüütikud, on nüüd intressidega tagasi tehtud see chelsea mäng või läheb veel aega?

võlg kasvas pigem, arvestades, et 2 kätt jäi andmata

Ints
23.04.13, 23:55
Ega barca kasuks pole mitte kunagi ühtegi otsust ometi olnud :biggrin:

WeThePeople
24.04.13, 00:01
Ega barca kasuks pole mitte kunagi ühtegi otsust ometi olnud :biggrin:

ometigi mainisin ära ka selle asja miks barca alati kohtunike soosingus on olnud, isegi siis kui pole. winni puhh, palju võlg on veel?

Pumper
24.04.13, 00:02
Pigem jäi punane andmata..