PDA

View Full Version : *** Ametlik tugitoolijalgpalli teema ***



Leheküljed : [1] 2 3 4 5 6 7 8

inward
07.02.11, 01:11
Imestan, et sellist threadi veel siin pole. Kõik jalgpalliga seonduv siia siis. Premier league, LaLiga, CL jne jne.

qbj0hn
07.02.11, 01:18
Vbl OT,aga siuke küsimus,et mis asi on fantasy football?2+2 suht populaarne erinevates foorumi sectionitest.Mis siuke asi endast kujutab pole aru veel saanud.

inward
07.02.11, 01:26
Everything fantasy is ghey. None of it in this thread.

Polegi seda kunagi uurinud täpselt, tundub üsna mõttetu. Valid oma nö meeskonda mingid mängijad ja siis teatud mängudes sooritatud asjade üle saab iga mees punkti vms. 2+2 fantasy football on NFL ilmselt, seal on reaalsed statid mida võrrelda. Jalgpallis pole peale väravate ja söötude midagi.

kardaanirist
07.02.11, 01:38
fantasy football on täitsa olemas. ja mitte NFL.

KeRRRt
07.02.11, 07:17
mis liigat kõige rohkem jälgite siis? Ise vaatan premierit ja bundesligat.

Spewmonkey
07.02.11, 08:01
fantasy football on täitsa olemas. ja mitte NFL.

Kui sa oleks põhjalikult lugenud, siis seal postituses ei ole sõnagi selle kohta, et fantasy footballi pole olemas. qbj0hni'le oli adekvaatne vastus see, et 2+2's versioon on siiski hoopis teise ala kohta. Oleme ausad, jalgpalli kohta fantasy on täiesti mõttetu, sest nagu eelnevalt öeldud, siis seal ei ole statsi mida arvestada. Jookstud meetrid või passes/tackles completed ei lisa mingisugust otsest kasutegurit. NBA/NFL(ma nägin esimest korda elus täna terve mängu, nii, et ei, ma ei ole fänn) omavad oluliselt rohkem statistilisi näitajaid mille põhjal saab oma virtuaalset cocki mõõta.



mis liigat kõige rohkem jälgite siis? Ise vaatan premierit ja bundesligat.

Premier obv. Loodan, et Evans vigastab ennast tõsiselt, et teda ei oleks võimalik lähiajal mängu enam panna.

inward
07.02.11, 18:43
mis liigat kõige rohkem jälgite siis? Ise vaatan premierit ja bundesligat.

Premierit ikka põhiliselt, hoian ka teiste suuremate liigade tegemistes kursis. Praegusest siis lähebki hooaeg kõige põnevamaks. Järgmisest nädalast algavad CL 1/8 finaalid ja liigades on nö viimane lõpufaas.


:Lulz @ Spewm :biggrin:

Karelkorm
07.02.11, 19:41
ma olin ka kunagi kõva tugitoolipallur a nüüd olen pokkerisõltlane ja pmst unustan isegi skoore vaadata juba

glory glory man utd

KeRRRt
07.02.11, 20:20
ega keegi juhuslikult mõnda versiooni football manageri pole mänginud?

inward
07.02.11, 20:24
Selle nv mängud pakkusid üldse päris palju dramaatikat, üllatusi ja eelkõige väga palju väravaid. ManU sai ka oma esimese kaotuse kirja 1:2 Wolvesile, kusjuures ManU : Wolvesi statistika on ka üllatavalt võrdne 46 võitu vs 33 võitu ja 16 viiki.
Newcastle pöörane comeback 0:4 pealt, mis jäi 4:4 lõpuks. Suure osa mängis muidugi selles paksmaost kohtunik Phil Dowd. Chelsea oskas ka kodus Poolile kaodata, nii et kõige hullem asi ei olegi :biggrin:

WeThePeople
08.02.11, 05:55
Mis osa see Dowd kandis? Üks pennal oli veits vale otsus aga samas jättis ka Newcastle värava lugemata. Muidu täitsa tiptop.

K2snakas
08.02.11, 06:15
Mis osa see Dowd kandis? Üks pennal oli veits vale otsus aga samas jättis ka Newcastle värava lugemata. Muidu täitsa tiptop.

ma kohtunikust ei tea midagi, aga http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/maailm/sokk-arsenali-mangijat-kahtlustatakse-kihlveopettuses.d?id=39865985&l=fplead

inward
08.02.11, 06:31
Mis osa see Dowd kandis? Üks pennal oli veits vale otsus aga samas jättis ka Newcastle värava lugemata. Muidu täitsa tiptop.

Üks pennal oli väga vale otsus, mitte veits, lisaks muud veidrad otsused. Aga ilmselgelt 4:0 eduseisu mahamängimine oli eelkõige Arsenali enda süü, mitte kohtuniku.


ma kohtunikust ei tea midagi, aga http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/maailm/sokk-arsenali-mangijat-kahtlustatakse-kihlveopettuses.d?id=39865985&l=fplead

Lugesin seda, täielik bullshit. Kõike ei maksa uskuda ka.

WeThePeople
08.02.11, 09:04
Too penalti olukord on sellepärast veits vale, et abikohtunik andis selle. Videost on näha kuidas Dowd kuskile täiesti rappa jookseb ega olukorda näe. Abilt muidugi julge otsus, kuid käed olid küljes ja selliselt vahemaalt võis ta täitsa tõukamisena tunduda. Muud veidrad otsused - jään eriarvamusele. Kuid jah, eks ta Arsenali süü suuremal määral oli.

Cremer
08.02.11, 10:09
ega keegi juhuslikult mõnda versiooni football manageri pole mänginud?

Ma olin/olen haige FM jänes :s Pmst ei vasta 2n telefonile ka kui uus versioon välja tuleb :D Nüüd küll juba vähem, aga 10 aastat iga sügis-talv sama jama :D

Godspeed_EJ
08.02.11, 10:14
Arsenal andis ise mängu ära, kohtuniku osakaal selles oli minimaalne.

raunsz
08.02.11, 10:28
Teine penalt oli suht ret. Vaatasin essa poolaja ära ja läksin magama, suht hämmingus olin ärgates. :D

Ma Arsenali pooldaja muidu -vaatan Premiershippi.

KeRRRt
08.02.11, 18:34
Ma olin/olen haige FM jänes :s Pmst ei vasta 2n telefonile ka kui uus versioon välja tuleb :D Nüüd küll juba vähem, aga 10 aastat iga sügis-talv sama jama :D
lahe. ma ise 2006 versiooni mänginud väga palju ja 2010 ka. 2011 ei meeldinud üldse ja võtsin ette 08. Maru vastikult sõltuvust tekitav mäng. Hetkel sain 08'sas Hull Cityga Premier'isse ja kohe kohe on algamas uues hooaeg. Üritan tiimi täiendada, nii kuis oskan :D

Cremer
08.02.11, 18:56
Inglismaal elasin, siis kohalikud fänn/huligaanid olid aastal 2005 oma lemmik meeskondadega keskmiselt aastas 2020 :D Sürr mäng ja seda mängu ei soovita oma vaenlasele ka...lihtsalt nii sõltuvusttekitav :s

Hea, et CL kohe-kohe edasi läheb.Viasat jalka kanal on päris hea asi -CL näitab reeglina parimaid palu, tv6 seda enamasti ei tee. + Inglise liiga maiuspalad, karikad ja mis kõik muu.

Godspeed_EJ
08.02.11, 20:24
Teine penalt oli suht ret. Vaatasin essa poolaja ära ja läksin magama, suht hämmingus olin ärgates. :D

Ma Arsenali pooldaja muidu -vaatan Premiershippi.

Vaata teine poolaeg tervenisti ära, siis näed, et Gunnersite mäng lagunes täiesti.

ps: Penalti kohapealt olen nõus, aga see ei põhjustanud hävingut.
pps: Ma olen muidu ManU pooldaja, aga arvan, et vaatan seda olukorda suheliselt objektiivselt.

WeThePeople
08.02.11, 21:36
Kes La Ligat jälgib? Mis satsile pöialt hoiate?

Madis_89
08.02.11, 21:45
La ligas pole nagu väga jälgida midagi. 2 top teami ja siis ülejäänud.
Premierit jälgin kõige rohkem.

inward
10.02.11, 18:34
Skandaalne Bulgaaria 2:2 Eesti sõprusmäng. 4 penaltit.

http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/eesti/pettus-eesti-bulgaaria-jalgpallimats-muudeti-farsiks.d?id=40062721&l=fplead

Pohlaku intervjuu - http://vikerraadio.err.ee/spordiklipp?main_id=3343156&s=start

inward
12.02.11, 10:38
Nonii palju pole jäänud. Kõigest 4h veel ;). ManU : ManC. Kaotamine ei tule kõne allagi, eeldatavalt, et Arsenal kodus Wolvesi võidab. Jääks Arsenal vaid 1 punkti kaugusele Unitedist. Hea uudis on see, et Evans sai vigastada ja tema asemel alustab Smalling. Gogogo.



e: Üllatav on B.Dortmundi domineeritus Saksa liigas teiste klubide üle. Tavaliselt on tiitliheitlus ühtlaselt 1-6. koha klubide vahel...

muruntau
12.02.11, 13:35
Hoidke meile ka pöialt, homme turna!

rasmer
12.02.11, 16:41
Milline värav Rooney'lt.

inward
12.02.11, 17:32
Milline värav Rooney'lt tõesti. Kuigi mäng polnud teab mis väga põnev, olid väravad siiski täiesti lampi. Smallingu kaitsetöös olen väga rahul. Success.

Cremer
12.02.11, 17:45
Ulme - sellest väravast räägitakse veel 10 aastat. AJALUGU

pastilaa
12.02.11, 19:02
Kena töö sookollilt. Võtke välja! Värav siin näha kes pole näinud: http://www.goalstube.com/504761/Man_Utd_vs_Man__City_highlights.html

inward
15.02.11, 19:31
Hakkab siis taas pihta CL. On jälle vabandus olemas, et nädala sees tinti panna ;)

AC Milan - Tottenham
Valencia - Schalke 04

Madis_89
15.02.11, 20:27
Spursi võitu loodan, itaalia klubid ei sümpatiseeri väga.Teisest paarist võiks valencia ehk ära võtta.

inward
16.02.11, 00:09
Kahju, et Valencia võidu käest siiski andis teisel poolajal. Tottenhami võidu üle on küll väga hea meel. Ei salli neid itaalia klubisi. See Gattuso on ikka valus lohh ja närvihaige :D

WeThePeople
16.02.11, 00:44
Flamini on hullem veel. No tra sa tuled kaks jalga ees sisse nii, et teise kuti luude kolin on järel ja siis hüppad püsti, et rahvast oma žestidega üles kütta.

inward
16.02.11, 00:49
Ma ei tea, kas mulle tundus või asi on ülekande tehnilises pooles. Aga rahva karjumine pmst olematu. Justkui vaataks hiirvaikset mängu, kus kommentaatorid kommenteerivad ja kuskilt kaugelt on midagi kuulda. Vb Inglise liigaga nii harjunud, itaallased ei viitsi karjuda lihtsalt nii palju ;)

IamAllin
18.02.11, 18:54
kõva mees...
http://sport.postimees.ee/?id=390829

Spewmonkey
19.02.11, 21:39
kõva mees...
http://sport.postimees.ee/?id=390829

Ilmselt viimaste aastate parim treener. Mõne aasta pärast võib juba Fergusoniga võrreldav olla. (Loodetavasti ka ManU tulevane peatreener imo)

WeThePeople
20.02.11, 01:38
Tahaks veits rääkida Chelsea - Everton mängust. Baines pakkus ikka super elamuse. Penaltil küll eksis pärast ja mõtlesin et omg fuck kui nüüd ära rikud aga õnneks Chelsea saatis lööma Nicolas "mul täiesti pohhui sellest klubist" Anelka ja muidugi Ashley Cole'i. Ausaltöeldes oli see pennal ikka ajalugu. Howard külitas juba all nurgas maas kui vend palli publikusse saatis - meeldiv.

inward
22.02.11, 13:46
Tugevas koguses vutti taas. Täna Lyon : R.Madrid ja Kobenhavn : Chelsea. Eelmine aasta oli Lyon just see, kes Madridi välja lükkas. Homme Inter : Bayern ja Marseille : ManU. Peab baari kindlasti vaatama minema :)

KeRRRt
22.02.11, 20:31
kes kodus, siis tv6 kell 21.30 lahti ja lyoni ja reali mängu imetlema. ise hoian mõlemas mängus "nõrgematele" pöialt

rainer
22.02.11, 22:21
ma ka Lyoni poolt täna (Y), ei meeldi see real madrid üldse, pole kunagi meeldinud

KeRRRt
22.02.11, 23:38
kahju.... 1:1 minna madridi on raskem, kuid mitte lootustetu samas. 2:2 võib edasi viia :)

K2snakas
23.02.11, 00:09
sealt reali jaoks põrgust 1:1 on p2ris hea ikka:)

petteri
23.02.11, 21:28
Go Bayern!!

KeRRRt
23.02.11, 21:43
bayern ja marseile. go ogogogogo

petteri
23.02.11, 23:48
bayern ja marseile. go ogogogogo

wp bayern! tundub, et ka marseille tegi normaalse partii. 0:0 ei ole ju paha manuga.

Max
24.02.11, 00:47
ManU oli nagu suur si***äda seal platsipeal. Väga mannetu mäng

KeRRRt
24.02.11, 10:46
jaa. manu mäng muutus alles lõpus, kui scholes mängu tuli. ja no marseile polnud halb. kõik veel võimalik.

inward
24.02.11, 14:17
Mängu väga ei mäleta. Vaatasin tipphetkedest üle korralikult. Manu läks mängule konservatiivselt, et taga puhas hoida, sellegi tuldi samas toime. Aga mäng oli standard sitt Manu poolt võõrsil mängudes nagu ikka. No carrick, o'shea, gibson on täiesti null rünnakul ja isegi fletcherit võiks kritiseerida. Keskväli vajab juba ammu uuenduskuuri see on selge. Aga ma usun, et OT'l võtab Manu ikka ära, kuigi üks võõrsil värav lasta võib asi peetis olla jälle. Eks näis.

Itaallaste seis on täiesti kusine, kõik 3 klubi on kaotanud kodus :D

MrRiver
24.02.11, 14:25
Väga meeldiv, et Bayern võitis ja ManU ei võitnud. Keep up the good work.

armand0
24.02.11, 15:48
loodan et ManU paneb kodus ära siis.

pastilaa
24.02.11, 15:53
Itaallaste seis on täiesti kusine, kõik 3 klubi on kaotanud kodus :D

Briti vuti austajana võib selle üle vaid siirast rõõmu tunda.

inward
24.02.11, 16:06
Lisaks jäävad oma 4ndast CLi kohast ilma ka varsti ja loovutavad selle sakslastele. Täiesti tervitatav nähtus.

petteri
24.02.11, 17:03
Lisaks jäävad oma 4ndast CLi kohast ilma ka varsti ja loovutavad selle sakslastele. Täiesti tervitatav nähtus.

+1

Keegi peale minu muidu suusatamise MMi ka vaatab? Kümmel suutis sprindis poolfinaali saada, aga karta võib, et sellega ta ka piirdub.

Edit: oppa, Kümmel ajaga finaali! Peab meeldima!

Spewmonkey
25.02.11, 05:35
wrong thread

ManU mängu üritasin klubis vaadata. Teisest poolajast väga ei mäleta tho + segati ka korralikult nagu klubis ikka, aga tundus standard Fergusoni võõrsil taktika. Puur hoiti puhas ja selle "kuldse" keskvälja ainus reaalne eesmärk ongi seda saavutada, väravate genereerimiseks on nad alati täiesti kasutud olnud.

inward
26.02.11, 16:48
ManU'l on täna kindlasti vaja võita võõrsil Wiganit ja suurendada oma enesekindlust. Ees ootavad väga rasked mängud. Chelsea, Liverpool, Arsenal, Marseille....

IamAllin
26.02.11, 17:00
ManU'l on täna kindlasti vaja võita võõrsil Wiganit ja suurendada oma enesekindlust. Ees ootavad väga rasked mängud. Chelsea, Liverpool, Arsenal, Marseille....

Arsenaliga ei tule, aga Chelsea, Liverpool ja Marseille...väga rasekd mängud ootavad ees, kuid minul kui ManU fännil on hea meel, et saab kvaliteet vutti vaadata :D

vonkartoffel
26.02.11, 17:17
Täna saksa liigas ka hea mäng Bayern-Dortmund.

inward
26.02.11, 18:48
No väga hea 4:0 ManU võitis. Super tüübid lõid väravad ka. 2xHernandez, Rooney, Fabio :)

Spewmonkey
26.02.11, 21:59
Arsenaliga ei tule, aga Chelsea, Liverpool ja Marseille...väga rasekd mängud ootavad ees, kuid minul kui ManU fännil on hea meel, et saab kvaliteet vutti vaadata :D

No ikka üsna kindlalt tuleb Arsenal ka. Kui sa fänn oleks, siis sa teaks selliseid asju. Tegin igaljuhul täna kohaliku pubi manageriga side-beti ära juba selle võimaliku mängu peale. Eelmine oli pudeli Jacki peale season, nüüd on üksiku mängu peale all-inclusive drinkaments linna peal võitja valikul. Arvestades, et ta valge ei ole, siis peaks mul meeletu +EV olema(lisaks obv võimalus, et Arsenal põrub juba ette).

Mäng oli obv täitsa mõnus, võõrsilt väga vajalik positiivne emotsioon käes. Kuna võõrsil on so far see hooaeg suuri probleeme olnud, siis enam paremat ajastust ei saakski olla.

IamAllin
27.02.11, 02:20
No ikka üsna kindlalt tuleb Arsenal ka. Kui sa fänn oleks, siis sa teaks selliseid asju. Tegin igaljuhul täna kohaliku pubi manageriga side-beti ära juba selle võimaliku mängu peale. Eelmine oli pudeli Jacki peale season, nüüd on üksiku mängu peale all-inclusive drinkaments linna peal võitja valikul. Arvestades, et ta valge ei ole, siis peaks mul meeletu +EV olema(lisaks obv võimalus, et Arsenal põrub juba ette).

Mäng oli obv täitsa mõnus, võõrsilt väga vajalik positiivne emotsioon käes. Kuna võõrsil on so far see hooaeg suuri probleeme olnud, siis enam paremat ajastust ei saakski olla.

Oo isand, valgusta mind siis palun :)

Ma usun, et ta mõtles järgnevaid mänge ning need on BPL Chelsega, BPL Liverpooliga, FAC TBC-ga, CL Marseillega ning BPL Boltoniga ning ülejäänud mängud jäävad aprilli ning sealgi pole Arsenaliga mänge ettenähtud.

E: jah tõesti tuleb mai kuus alles arsenaliga, aga mõni päev hiljem tuleb ka chelsega. Kui niimodi võtta, siis võib öelda, et tuleb mitu mängu chelsea, liverpooli, city ja arsenaliga....järgmine hooaeg.

Spewmonkey
27.02.11, 07:19
Oo isand, valgusta mind siis palun :)

Ma usun, et ta mõtles järgnevaid mänge ning need on BPL Chelsega, BPL Liverpooliga, FAC TBC-ga, CL Marseillega ning BPL Boltoniga ning ülejäänud mängud jäävad aprilli ning sealgi pole Arsenaliga mänge ettenähtud.

E: jah tõesti tuleb mai kuus alles arsenaliga, aga mõni päev hiljem tuleb ka chelsega. Kui niimodi võtta, siis võib öelda, et tuleb mitu mängu chelsea, liverpooli, city ja arsenaliga....järgmine hooaeg.

Not sure if serious. Ma mitte ei usu mingeid asju kalendrist suvalisi täheühendeid vaadates, vaid ma tean, mida ta mõtles. Ta mõtles seda, et väga suure tõenäosusega on see TBC Arsenal ja seega on suur shanss, et tulevad järjest mängud Chelsea, Liverpooli, Arsenali ja Marseillega. Ja nokkima hakata pole mõtet, et Arsenalil on võimalus välja kukkuda, sest ma tean seda ja täpsemalt lugedes on mu eelmiseski postituses kasutatud korduvalt tingivat kõneviisi. Väide, et "arsenal ei tule", on siiski väär. Istu, 2.

IamAllin
27.02.11, 13:59
Not sure if serious. Ma mitte ei usu mingeid asju kalendrist suvalisi täheühendeid vaadates, vaid ma tean, mida ta mõtles. Ta mõtles seda, et väga suure tõenäosusega on see TBC Arsenal ja seega on suur shanss, et tulevad järjest mängud Chelsea, Liverpooli, Arsenali ja Marseillega. Ja nokkima hakata pole mõtet, et Arsenalil on võimalus välja kukkuda, sest ma tean seda ja täpsemalt lugedes on mu eelmiseski postituses kasutatud korduvalt tingivat kõneviisi. Väide, et "arsenal ei tule", on siiski väär. Istu, 2.

lulz lühendid ma panin ise ning ma tean et TBC asemele tuleb alles ringist vastane, aga millegipärast olin ma arusaanud, et see tuleb city - villa vastasseisust, nii et tunnistan oma viga..though nagu sa ütlesid, siis kindel veel pole

Spewmonkey
27.02.11, 17:34
30min pärast Carlingu finaal kui kedagi peaks huvitama: Arsenal - Birmingham City.

Edit: Kurat see kohalike originaalsus on ikka piiritu. Vähe sellest, et keset poolaega näidatakse reklaami, nii et mäng ise jookseb 1/6 suuruses üleval nurgas helitult, siis seda suudetakse veel täies mahus värava ajal teha.

Madis_89
27.02.11, 20:58
Nice lõpp finaalis ikka, tore et võit birminghamile läks.

IamAllin
27.02.11, 22:32
ai kurat terve pubi rõkkas peale birmi väravat:D gg nende poot :)

raunsz
27.02.11, 22:39
6 aastat ilma ühegi tiitliga.
http://3.bp.blogspot.com/_gMC0WgZqdlA/S7TSLqtqUbI/AAAAAAAAAyo/S4_GkSVEDcs/s1600/fuuu.png

Spewmonkey
28.02.11, 06:47
6 aastat ilma ühegi tiitliga.
http://3.bp.blogspot.com/_gMC0WgZqdlA/S7TSLqtqUbI/AAAAAAAAAyo/S4_GkSVEDcs/s1600/fuuu.png

Mõtlesin ka sellele just nende nukraid nägusid nähes, pani kohe muigama. Tavaliselt ikka suurklubisid see Carling nii väga ei huvita ja United mängib ainult varumeestega, aga Arsenalile oleks see väga ära kulunud. Loodetavasti algab sellest nüüd järjekordne hooajalõpu pinge all murdumine :).

inward
01.03.11, 18:24
Palju pole jäänud Chelsea : ManU mänguni. Viigiga oleks ka väga rahul, aga salamisi ikka loodad võitu. Aga noh United pole 9 aastat Stamfordil Chelseat võitnud ja võõrsil vorm on nagu ta on. Erinevaid koosseise pakutakse hetkel. Rafaeli eelistaks igakell O'shea asemel. Ja Carrick võiks ka mitte mängida. Vilistab siis M. Atkinson, kes see hooaeg kõige rohkem penalteid ja punaseid kaarte jaganud ;).


Kerge tujutekitaja. Külmavärinad.
http://soccer-portal.org/goal-of-the-day/5691-wayne-rooney-goal-v-man-city.html

Spewmonkey
01.03.11, 19:22
Van Persie out for at least 3 weeks, Walcott ka ruled out Barca mängust, Fabregas 50-60 selleks ajaks. FA side-bet kisub järjest rohkem +EV'ks, peab meeldima.

Tänase mängu võiks teisel poolajal vahetusmeeste abiga ära kangutada ja on tiitel juba näpuotsaga katsuda.

WAZZAAAAAAAA + muidugi van der sari pikali imetõrjed. So far, so good.

V*ttu, t*ra mis sitt, mis moodi saab iga kord lihtsalt ära kinkida neid mänge. Okei Smallingu eksimus veel aktsepteeritav, pole seda kogemust eriti ja vahel lipsab sisse. Evra oma oli aga täiesti Evansilik, nii ei saa ju absoluutselt rallit sõita. Kohtunik pani minimaalselt lampi, aga standard variatsioon, sellega pole hullu. Rooney ja Nani tujutsesid terve aja, selle asemel, et mäng ära teha. Nii sitasti mängivale Chelseale kaotada on ikka eriti kuradi masendav.

Godspeed_EJ
02.03.11, 08:08
Vilistab siis M. Atkinson, kes see hooaeg kõige rohkem penalteid ja punaseid kaarte jaganud ;).


Sõnusid ära.

No ma ei tea, penalt?
http://www.101greatgoals.com/videodisplay/yuri-zhirkov-wins-penalty-under-challenge-from-chris-smalling-8639432/

K2snakas
02.03.11, 08:36
suht 50:50, aga samas näha kuidas jala ette paneb kergelt.

WeThePeople
02.03.11, 11:35
Kui õigesti mäletan siis sellele kohtunikule meeldibki penalteid anda. Lisaks kahtles enne päris pikalt, lõpuks sai vile suhu ja väriseva käega näitas ära penaltipunktile.

inward
02.03.11, 13:52
Sõnusid ära.

No ma ei tea, penalt?


Oeh jah, väga valus kaotus Manule. Masendav lihtsalt. Mäng oli muidu üllatavalt lahtine, huvitav ja tempokas, Manu tegi väga hea esimese poolaja. No tra ma ei saa sellest initsatiivi käest andmise asjast aru. Kui sa suudad 1.poolaeg Chelseast üle olla, miks siis ei jätkata samamoodi 2.poolaeg. Imo Luiz oleks ka pidanud teise kollase ja punase saama nii kahes olukorras. Penalt on siuke nii ja naa. Smalling nagu otseselt meest ei mänginud, aga Zhirkov oli mööda saamas ja noh Smalling jäi ette ja sisuliselt võttis ta maha. Coiner pmst. Lisaks tuleb Pooli vastu ilma Vidicita ka hakkama saada.

Spewmonkey
02.03.11, 18:14
Oeh jah, väga valus kaotus Manule. Masendav lihtsalt. Mäng oli muidu üllatavalt lahtine, huvitav ja tempokas, Manu tegi väga hea esimese poolaja. No tra ma ei saa sellest initsatiivi käest andmise asjast aru. Kui sa suudad 1.poolaeg Chelseast üle olla, miks siis ei jätkata samamoodi 2.poolaeg. Imo Luiz oleks ka pidanud teise kollase ja punase saama nii kahes olukorras. Penalt on siuke nii ja naa. Smalling nagu otseselt meest ei mänginud, aga Zhirkov oli mööda saamas ja noh Smalling jäi ette ja sisuliselt võttis ta maha. Coiner pmst. Lisaks tuleb Pooli vastu ilma Vidicita ka hakkama saada.

Viimase rea kohta ütleks nii palju, et Vidicil on Pooli jinx, nii et see pole väga hull. Oleneb obv kas Rio tagasi on.

Spewmonkey
06.03.11, 14:41
Mängupäev jälle käes. Arsenalil põhimehed väljas ja 2 punkti kaotatud nagu niuhti :). Lugesin fun facti eile: Van Persie on puudunud 42% kõikidest Arsenali mängudest. Eelmise aasta Barca mäng tuleb päris eredalt meelde, kus Bentdner peab oma puujalgadega üksi ees pusima. Loodetavasti tuleb sealt ikka põnev mäng veel.

ManU-Pool mängu kick-off siis ~1h pärast. Loodetavasti suudetakse seekord see võit võõrsilt ära tuua. Kerge ei saa obv olema, aga mingi läbi ussimu*ni 1:0 võidu võtan meeleldi vastu. Võõrsil vorm on nagu ta on. Liverpooli mäng on peale uue treeneri tulekut oluliselt paranenud, aga tabeli viimaselt saadud 3:1 kaotus sisestab siiski mõõdukat optimismi.

Edit: Rafael, Giggs + Scholes korraga mängus. Paberil peab meeldima. Seda O'shea + Fletcher parema ääre combot on ikka väga valus vaadata rünnakul.

Mul läheb süda pahaks, mismoodi saab iga fucking kord big4 mängudes poolenisti ise kõik ära sittuda ja poolenisti halva õnne tõttu kannatada. Mõtlesin just optimistlikult, et noh ega Liverpool pole tegelikult eriti ohtu väravale kujutanud ja siis läheb Suarez läbi nagu koolipoistest(okei 3 õnneliku põrkega, aga ikkagi). Ilmselgelt jäi keskkaitses otsustavusest puudu. Siis kui jõuad juba natuke rahuneda, siis tuleb mingi tujutsev eit, teeb nii muuseas veel hullema lapsiku vea ja ongi mäng pmst tehtud. GG tü*a ja siis krigista hambaid, sest kanget alkoholi ei tohi juua.

Ei kuradi vinge raisk, lased Kuytil endale hat-tricki lüüa, siis mida see ütleb su kohta. Extreme luckbox või eriti sitasti mängitud. Täna kahjuks mõlemat, aga noh õnn soosib ilmselt tugevamaid. Tahaks oksendada ja nutta samal ajal ja siis esimesele vennale, kes küsib, näkku lüüa. Egasmidagi, peab jälle xanaxeid viinaga jälle näost sisse ajama, GG.

inward
06.03.11, 18:33
Ei kuradi vinge raisk, lased Kuytil endale hat-tricki lüüa, siis mida see ütleb su kohta. Extreme luckbox või eriti sitasti mängitud. Täna kahjuks mõlemat, aga noh õnn soosib ilmselt tugevamaid. Tahaks oksendada ja nutta samal ajal ja siis esimesele vennale, kes küsib, näkku lüüa. Egasmidagi, peab jälle xanaxeid viinaga jälle näost sisse ajama, GG.

Nõus, ma tean mida sa tunned. T*ra 2 päeva joonud järjest ja standard kõige hullem päev nädalas e. pühapäev. Kassid ja värised. Ja siis tuleb selline mäng veel üle elada.. Ei viitsi seda mängu kokkugi võtta. Kurb.

inward
08.03.11, 21:32
Kõik televiisori ette. Barcelona : Arsenal. Kaalul on rohkem kui elu.

Godspeed_EJ
08.03.11, 21:35
3:0

inward
08.03.11, 21:37
3:0

No eks ta ole, et tõenäoliselt Barcelona puuri täis lööb. Aga mina Arsenali maha ei kannaks nii vara. Barca alustab siiski seekord ise tagaajaja rollis.

bi0hazard
08.03.11, 22:47
Kuradi perse, poolaja lisaminutitel lõi lõvipoiss ikkagist ühe ära, ei ole näha küll kust see Arsenali equalizer peaks tulema :/

inward
08.03.11, 22:50
Mängus saab alati ka nõrgem vastane ühe hea võimaluse. Arsenalil seda veel olnud pole. Korralik mäng on küll, draamat on ja närvitsemist jne...

bi0hazard
08.03.11, 22:54
ALATI ? Sa tood välja nii tugeva statemendi, millele ma vaidleks tugevalt vastu :D
Anyway praeguse mängupildi põhjal ma arvan, et jääb 2:0 Barcelonale, kuigi pooldan ise pigem Arsenali.
Let the game continue!

inward
08.03.11, 23:00
No 90% kindlasti imo. Seda ütles kunagi mingi spetsialist, aga ma hui mäletan kes :D, aga suht loogish ka. Kui just mingi ManU : Fc Flora ei ole siis vb tõesti mitte. Aga Arsenal on hoopis teine teema.

Spewmonkey
08.03.11, 23:02
ALATI ? Sa tood välja nii tugeva statemendi, millele ma vaidleks tugevalt vastu :D
Anyway praeguse mängupildi põhjal ma arvan, et jääb 2:0 Barcelonale, kuigi pooldan ise pigem Arsenali.
Let the game continue!

Ooopsy.

Isegi Kreeka sugused tiimid saavad pidevalt omi võimalusi, rääkimata siis veel Arsenalist. Eeldusel muidugi, et Bendtner üksik tipuründaja ei ole, aga isegi tema sai eelmine aasta hakkama kui kogu tiim vigane oli.

Lause jäi õnneks pooleli seal, kus "kui Van Persie ees on, siis on alati shanssi" :D.

bi0hazard
08.03.11, 23:03
Ooopsy.

Müstika :heart:

Spewmonkey
08.03.11, 23:29
Come on Nicklas, you can do it!

Isegi tema saab ALATI oma võimaluse, aga kahjuks aastad pole vennad :D.
Almunia üksnda hoidis seda mängu vee peal, kaitseliin ei saa juba ammu midagi aru platsil toimuvast.

Punane oli obv lamp, penalti oli küll üsna puhas penalti.

Lambist jäi googledades mingite vendade twitterid silma: "One thing you can always count on: Nicklas Bendtner. What a first touch."
"Said it before and will say it again: Nicklas Bendtner couldn't finish himself off."
"Nicklas Bendtner: Best player in the world. FACT."
"Gone-ers needed a miracle, instead they got Niclas Bendtner"

Ta teeb ikka õelatele fännidele elu päris lihtsaks alati :D:D:D.

Nicklas Bendtner: "I'll prove I am a top Gunner"
"“I am raring to go out and prove my worth,” he said.

bi0hazard
08.03.11, 23:39
Busacca võiks kohe Barca särgi selga panna.
RvP teine kollane oli ikka täiesti imetud ning penalti olukord oli samuti ülikahtlane, ohjah...

rasmer
08.03.11, 23:47
Penalt oli penalt kindlalt. Teine kollane kahtlane.
See eest oli muidugi meeskondade klassivahe nagunii selge juba esimesel poolajal, Barca jättis häbiväärselt palju löömata.

inward
08.03.11, 23:51
Lambist jäi googledades mingi venna twitter silma: "One thing you can always count on: Nicklas Bendtner. What a first touch."

Haha ;). Bendtner oleks pidanud Arsenali sealt edasi viima, aga noh mis seal ikka . Barca obv oli palju parem ja väärisid edasipääsu. Kahju küll.


e: Donetsk 3:0 Roma. Milline häving, milline rõõm :D

WeThePeople
08.03.11, 23:54
miks sa pead veel väravale toksima kui vile on ammu kõlanud. õigustatud punane

KeRRRt
09.03.11, 00:00
cmon. camp nu statkast oled ikka kuulnud ju... punane oli ilmselgelt liiga karm.

Spewmonkey
09.03.11, 00:01
miks sa pead veel väravale toksima kui vile on ammu kõlanud. õigustatud punane

Üldiselt ma ei salli seda kunagi kui kohtunikud hellitavad mängijaid, sest üks kollane on juba all. Camp Nou on samas selline koht, kus ei pruugi tõesti kõiki vilesid kuulda.

Dogers
09.03.11, 00:07
mäng oli ilus, lõpp vajus ära ainult

PATestrick
09.03.11, 00:31
miks sa pead veel väravale toksima kui vile on ammu kõlanud. õigustatud punane

Vile ja löögi vahel oli aeg üks sekund, pole nii väga pikk aeg või mis?
Süüdistada saab ainult Bendtnerit ja kohtunikku, palju puudu ei jäänud, aga 10kesi Nou Campil on päris võimatu mängida.

WeThePeople
09.03.11, 00:36
see faking 'õõõ õõ nii palju rahvast karjub ma ei kuule vabandus' on täiest puu lihtsalt, sellist juttu võis ajada 10 aastat tagasi kui tõesti keegi seda uskuma jäi. mismoodi kõik teised kuulevad 90 minutit siis? pigem võiks olla näiteks see et ei jõudnud kahe sekundiga enam pidama saada..aga see oleks küllap liiga sant vabandus.

WeThePeople
09.03.11, 00:47
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198702_199597680065301_100000452122224_676153_1531 505_n.jpg

pilte ka

PATestrick
09.03.11, 00:56
Lisaks ka tänase MOTM pildi
http://img140.imageshack.us/img140/2627/46418762busaccaafp.jpg

Spewmonkey
09.03.11, 00:58
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198702_199597680065301_100000452122224_676153_1531 505_n.jpg

pilte ka

Ootan juba seda magusat momenti kui ManU või Chelsea kaitse Barca jälle lukku paneb.

WeThePeople
09.03.11, 00:59
Manu kaitse küll kedagi lukku ei pane

Spewmonkey
09.03.11, 01:02
Manu kaitse küll kedagi lukku ei pane

Olgu, kui mr. gloryhunter nii ütleb, siis nii on.

Edit: kuna ma just vaatasin mis kell on, siis ma ei viitsi siin väga pikalt jauratagi. Kui sa ütled, et ManU on sitt, siis sa oled kas subjektiivne või loll. Kui sa ütled, et ManU keskväli on sitt, siis ma olen sellega nõus. Kui sa ütled, et rünnak on sitt, siis ma oleks sellega veits nõus, aga süüdistaks keskvälja. Kui sa ütled, et ManU kaitse parimas koosseisus + väravavaht on sitt, siis sa pead ikka puruloll olema.

Reaalsus on paraku selline, et Barcal on alati tõsiseid raskusi Premieri tiimide vastu. Eelmine aasta oli Arsenal täiesti vigane, see aasta oli Bendtneril võimalus nad välja lülitada. Chelsea mängis nad totaalselt üle, aga kohtunik imes nad finaali. ManU vastu teenitud võit finaalis, aasta enne seda ei suudetud ManU vastu midagi. Ma ei arva, et kumbki mu nimetatud tiim parem oleks kui Barca, aga ma usun, et nende kaitsel on alati hea võimalus. Ja kui see juhtub, siis see on alati üsna magus kuidas mingid pildivennad räägivad passes completed ja muust statsist.

inward
09.03.11, 01:04
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/198702_199597680065301_100000452122224_676153_1531 505_n.jpg

pilte ka

Mida sa nüüd tõestada üritad ? Me oleme kõik nõus, et Barca võttis teenitud võidu ja oli parem oma söötude, pallivaldamisega jne. Aga punane oli liiast ja see selgelt mõjutas mängukäiku Arsenali vastu. Üldiselt üsna kehv vile kohtuniku poolt. Ja nii tähtsas mängus jälle.

WeThePeople
09.03.11, 01:12
hahahahhaha kui rumal sa oled.
1. ma ei öelnud et manu on sitt.
2. manu keskväli on pikka aega sitt olnud, scholes ja giggs ei jaksa enam lihtsalt. carrickutega on endale jalga lastud
3. rünnak pole ju sisuliselt sitt, klassiga mehed kõik
4. see viimane lause on puhtalt su enda peast tulnud.

inwardi post ka no. üldiselt kehv vile, mismõttes no.

inward
09.03.11, 01:15
inwardi post ka no. üldiselt kehv vile, mismõttes no.

Punase olukord. Abidali karistamata jätmine. Messi tõmmati karistusala joonel maha, viga ei järgnenud. Arsenalile anti nurgalöök, tegelikult oli väravalöök. Tähtsad momendid. Ehk siis = Kehv vile.

Spewmonkey
09.03.11, 01:16
hahahahhaha kui rumal sa oled.
1. ma ei öelnud et manu on sitt.
2. manu keskväli on pikka aega sitt olnud, scholes ja giggs ei jaksa enam lihtsalt. carrickutega on endale jalga lastud
3. rünnak pole ju sisuliselt sitt, klassiga mehed kõik
4. see viimane lause on puhtalt su enda peast tulnud.

inwardi post ka no. üldiselt kehv vile, mismõttes no.

Ma eeldasin, et see sõna "kui" seal, on piisav, aga vabandust, eksisin sõnastusega. "Kui sa ütleksid neid asju......" oli mu mõte. Kuna sa ütlesid, et ManU kaitse ei pane kedagi lukku, siis ma tõlgendasin seda sama moodi "valesti" nagu sina mu rumalusi tõlgendad.

WeThePeople
09.03.11, 01:26
spew - no hard feelings aga sa ütlesid ju hunniku asju ise välja mida mina nagu reaalselt ei öelnud. lisaks kõik need gloryhunterid jne. ei üritagi väita et parimas rivistuses manu kaitse kellegile alla jääks aga kui tihti seal kõik korraga terved või rivis on. lisaks on lukkupanemisel vaja et fletch ja carrick midagi teeks, pahatihti ju ei tee, nagu sa ka ise tõdenud oled.

WeThePeople
09.03.11, 01:34
Punase olukord. Abidali karistamata jätmine. Messi tõmmati karistusala joonel maha, viga ei järgnenud. Arsenalile anti nurgalöök, tegelikult oli väravalöök. Tähtsad momendid. Ehk siis = Kehv vile.

Esimene kaheldav. Teises pole ilmtingimata vaja anda. Kolmas on selline abi tegematajätmine ja viimane neljas on täiesti ajuvaba argument. Esimene moment oli tähtis, teistes küll erilist tähtsust ei näe. ehk siis - vile oli täiesti normaalne.

Spewmonkey
09.03.11, 01:35
spew - no hard feelings aga sa ütlesid ju hunniku asju ise välja mida mina nagu reaalselt ei öelnud. lisaks kõik need gloryhunterid jne. ei üritagi väita et parimas rivistuses manu kaitse kellegile alla jääks aga kui tihti seal kõik korraga terved või rivis on. lisaks on lukkupanemisel vaja et fletch ja carrick midagi teeks, pahatihti ju ei tee, nagu sa ka ise tõdenud oled.

Fletcher ja Carrick oskavad lukku panna küll, rünnaku ehitamisel on nad samas kasutud. Aga noh eks-näis, kõigepealt tuleb Marseillest jagu saada. Gloryhunter oli puhtalt provotseerimiseks, enne kui ma avastasin, et viimane aeg grindima on hakata :D. Peace.

bi0hazard
09.03.11, 14:34
Lisaks ka tänase MOTM pildi
http://img140.imageshack.us/img140/2627/46418762busaccaafp.jpg
+1

Täna loodan, et edasi AC Milan ja Schalke

Spewmonkey
09.03.11, 16:02
+1

Täna loodan, et edasi AC Milan ja Schalke

Tottenham kaotas vist kodus viimati septembris + Van der Vaart on terve. Tottenham ja Schalke imo.

WeThePeople
09.03.11, 17:33
Spurs ofc, teised on suva

Spewmonkey
09.03.11, 23:37
GG! Itaallased võivad rahus kotist võtta. Maailma "parim" La Liga nagu alati: 2 tipptiimi ja hunnik keskpäraseid.

inward
09.03.11, 23:41
Tottenham ehk Premieri viies koksab Itaalia liidri Milani välja. Kahju Valenciast, aga noh e. näeb siis Rauli oma vana koduklubi vastu mängimas. Farfan vajutas korralikult ära karistuslöögist.

Godspeed_EJ
12.03.11, 17:30
19:10 Viasat Sport Baltic - ManU vs Arsenal FA Cup.

Go Red Devils!

inward
12.03.11, 17:52
Ma lähen väga kurjaks, kui ManU kaotama peaks täna.

Spewmonkey
12.03.11, 18:08
Ma lähen väga kurjaks, kui ManU kaotama peaks täna.

This.

inward
12.03.11, 20:16
Peab meeldima pärast 1.poolaega. ManU mängib 7 kaitsega :D. Kaksivennad on tublit tööd teinud ja Rafael lõi ilusti ära.
1:0

Spewmonkey
12.03.11, 21:46
Glory, glory, Man United and the reds go marching on!!!!
Perfektne mäng, pole ühtegi halba sõna öelda, lulz twin wingers.

Sportsbetting: $20
Side-betting: $40
Arsenali fänni näoilme raha üle andes: priceless

"Lost 3 titles in 2 weeks"



Peab meeldima pärast 1.poolaega. ManU mängib 7 kaitsega :D. Kaksivennad on tublit tööd teinud ja Rafael lõi ilusti ära.
1:0

Rumal laps, Fabio.

inward
12.03.11, 21:52
"Lost 3 titles in 2 weeks"

Rumal laps, Fabio.

Tõepoolest 3 tiitlit 2 nädalaga haha :D. Andestust härra, tundus tõesti uskumatu pidevalt olid kastis kaksivennad mängimas. Kohtuniku tööga ka väga rahul. Stabiilne ja rahulik vile. Super. Pitsid kokku kõlagu!

Spewmonkey
12.03.11, 22:02
Tõepoolest 3 tiitlit 2 nädalaga haha :D. Andestust härra, tundus tõesti uskumatu pidevalt olid kastis kaksivennad mängimas. Kohtuniku tööga ka väga rahul. Stabiilne ja rahulik vile. Super. Pitsid kokku kõlagu!

No kui ikka pärast ekraanile kiri tuleb koos skoori ja värava autoriga, siis inimesed, kes pooli asju kahe silma vahele ei jäta, näevad neid :D. Vile oli muidu üsna asjalik, aga kohtuniku tahe mängu jooksul 0 kollast ei olnud kõige ideaalsem.

KeRRRt
12.03.11, 22:09
imo on pointless vaielda, et kes on parem ,kas real või barca või manu või chelsea jnejne.... hispaania liigas on asjad paigas - 2 on üle - sisi tuleb valencia ja siis ülejäänud punt. itaalias on ka reeglina olnud ac milan ja inter. inglismaal seevastu 3-4 alati võrdsed ja ülejäänud võistkondadel alati väga väikesed vahed. prantsusmaa liiga ülivõrdne. saksa liiga see hooaeg on tõesti 1 võistkond teistest üle... aga jutuga tahan sinna jõuda, et meistrite liiga pärast minna vaidlema, et barca on maailma parim ja jutul lõpp on sitt jutt. ise ma kellegilie otseselt pöialt ei hoia, aga tahan lihtsalt ilusat jalgpalli näha. valencia ja schalke mäng nt. oli ilus, samas arsenali ja barca mäng ei olnud. kohtuniku töö on liiga raske. alati on 2 erinevat arvamust ja selle arvamus jääb rohkem peale, keda rohkem pooldatatakse ja kes on nö. rohkem saavnutanud/kuulsam. lihtne näide - manu koduvile ja lisaminutid jnejne... mõttetu vaidlus tühja tähja pärast.

Spewmonkey
12.03.11, 22:20
imo on pointless vaielda, et kes on parem ,kas real või barca või manu või chelsea jnejne.... hispaania liigas on asjad paigas - 2 on üle - sisi tuleb valencia ja siis ülejäänud punt. itaalias on ka reeglina olnud ac milan ja inter. inglismaal seevastu 3-4 alati võrdsed ja ülejäänud võistkondadel alati väga väikesed vahed. prantsusmaa liiga ülivõrdne. saksa liiga see hooaeg on tõesti 1 võistkond teistest üle... aga jutuga tahan sinna jõuda, et meistrite liiga pärast minna vaidlema, et barca on maailma parim ja jutul lõpp on sitt jutt. ise ma kellegilie otseselt pöialt ei hoia, aga tahan lihtsalt ilusat jalgpalli näha. valencia ja schalke mäng nt. oli ilus, samas arsenali ja barca mäng ei olnud. kohtuniku töö on liiga raske. alati on 2 erinevat arvamust ja selle arvamus jääb rohkem peale, keda rohkem pooldatatakse ja kes on nö. rohkem saavnutanud/kuulsam. lihtne näide - manu koduvile ja lisaminutid jnejne... mõttetu vaidlus tühja tähja pärast.

http://www.overclock.net/attachments/freebies/151268d1271565288-pci-slot-3-fan-controller-captainobvious.png

ok2aa
12.03.11, 22:20
ilus mäng oli. oleks võind kolmanda ka veel ära lüüa.

bi0hazard
15.03.11, 13:54
TÄNA BAYERN VS INTER!

inward
15.03.11, 19:26
Mingi segadus on sellega, kas Vidic mängib või mitte. Pole kindlat infot leidnud.

Natukene vana inglise huumorit ;)
5lLpEHHya1w

WeThePeople
15.03.11, 19:50
http://www.youtube.com/watch?v=jtcU4p-17t0
panen ka ühe video inglise liiga austajatele. fernando torrese imepärane algus Chelseas.

inward
15.03.11, 20:12
Viimasel hetkel murdusin, ei viitsi ikka Manu mängu kodust passida, panin diivani kinni Losti. Ruumi on, kes tahab võib peale lennata ;)

$$$
15.03.11, 20:28
http://www.youtube.com/watch?v=jtcU4p-17t0
panen ka ühe video inglise liiga austajatele. fernando torrese imepärane algus Chelseas.
:heart::heart::heart::heart::heart:

Owner85
15.03.11, 22:20
nuts mäng käib ikka,ehk siis Bayern vs Intern

vonkartoffel
15.03.11, 23:44
See oli ikka väga haige riverkill.

Spewmonkey
15.03.11, 23:49
Tra see Brown, nahhhhuiiiii. Vaieldamatult halvim mängija platsil, isegi ilma selle omaväravata. Obv olid betid 2:0 ja marseille not to score peal, gg. Aga noh peaasi, et võit tuli. Närvirakke kulus muidugi asjatult viimase 10 minuti peale. Teine vend, kes noatera peal mängis koguaeg, oli Carrick, aga sealt vähemalt midagi hullu ei sündinud. Loodetavasti Rafael paraneb kiirelt. Õnneks on peale järgmist mängu 2 nädalat pausi ka.

bi0hazard
15.03.11, 23:49
See oli ikka väga haige riverkill.

+1, 1 outer.
Bayern mu lemmik, aga praegu olen rahul, sest Bayern mängis niii sitasti, ei väärindki edasipääsu, palju õnne Interi poolehoidjatele.

Godspeed_EJ
16.03.11, 09:36
Tra see Brown, nahhhhuiiiii. Vaieldamatult halvim mängija platsil, isegi ilma selle omaväravata.

I have to agree. Omavärav oli tüüpiline standard olukorra p*sk milles näpuga ei näitaks, aga kogu ülejäänud mäng oli alla igasugust arvestust. Kaitseliin on hetkel suht auklik kahjuks.

Spewmonkey
16.03.11, 18:25
See (sittade) kohtunike hellitamine käib juba pikemat aega närvidele. MM'i keerasid perse, ametlik seisukoht oli "paar viga tehti". Pole küll samad ametid, kes neid otsuseid teevad, aga poliitika on sama. Nüüd siis Fergusonile 3-mänguline ban + vanast ajast 2 otsa. Selle eest, et ütles üsna objektiivse arvamuse välja, et see kohtunik tegelikult ongi sitt.

WeThePeople
16.03.11, 19:00
kohtuniku arvustamine pole ei ühegi mängija ega treeneri kompetents. veelvähem kui sul on nö katseaeg.

Spewmonkey
16.03.11, 19:03
kohtuniku arvustamine pole ei ühegi mängija ega treeneri kompetents. veelvähem kui sul on nö katseaeg.

Kohtunike hoitakse nagu sitta pilpa peal, sest jeesus hoia kui neid veel kritiseerida ka kompetentsete ametkondade poolt, palju nad siis eksima hakkavad.

WeThePeople
16.03.11, 19:07
ei no ma ei tea. kuidas seda sinuarust siis parandada? keegi meelega halvasti ei vilista ju.


vaata la ligat rohkem. seal mingid jesus garcia mariad panevad mängu peale 10 sellist pakku et kratsid õhtu otsa kukalt. :D

Spewmonkey
16.03.11, 19:14
ei no ma ei tea. kuidas seda sinuarust siis parandada? keegi meelega halvasti ei vilista ju.


vaata la ligat rohkem. seal mingid jesus garcia mariad panevad mängu peale 10 sellist pakku et kratsid õhtu otsa kukalt. :D

Mina ei tea kuidas seda parandada, aga kui kriitikal on alust, siis ei tohiks selle eest kohe karistada. Wenger ja Ferguson muidugi süüdistavad igas kaotatud mängus kohtunike, aga nii otseselt ainult siis kui sellel on mingi reaalne põhjus ka.

petteri
16.03.11, 19:15
+1, 1 outer.
Bayern mu lemmik, aga praegu olen rahul, sest Bayern mängis niii sitasti, ei väärindki edasipääsu, palju õnne Interi poolehoidjatele.

+1, Gomezi "efektne" tagasisööt, ise pmst 1-1 olukorras olles, Müllerile oli selle mängu pärl ja võttis suures osas Bayerni mängu kokku...


Need videod on väga nutsid :D

inward
16.03.11, 19:20
Sellega meenub mulle hiljutine Wengeri kommentaar pressile. Kui Sunderlandi vastu olid kaks suurt otsust nende vastu. Olematu suluseis ja T. Bramble lüke Arshavini vastu, mis väärinuks penaltit.

"I'm too disgusted to speak about it, frankly" :biggrin:

vonkartoffel
16.03.11, 23:18
Võiks siis juba karistada ka ajakirjanikke, kes kohtunike kohta küsimusi esitavad...

WeThePeople
17.03.11, 00:54
not sure if you're serious

Spewmonkey
18.03.11, 12:49
8 minuti pärast CL'i quarter-finals loos ;).

mikk2468
18.03.11, 14:08
http://sport.postimees.ee/?id=404868

Spewmonkey
18.03.11, 14:22
Väga rahul ei ole, aga parem kui Real/Barca ilmselt. Tugevatega tuleb lõpuks ikka kokku minna, selle vastu mul pole midagi, aga saaks vaid mehed terveks. Kui kaitseliinis on jälle Brown või Evans mingil põhjusel, siis on kindlalt nägemist. Chelsea kodus vähemalt esimene mäng.

inward
19.03.11, 17:09
Evans, Brown, Smalling. Tra mis kaitseliin. Ehk Boltoni vastu saame hakkama ikka.

Spewmonkey
19.03.11, 18:56
GLORY, GLORY MAN UNITED!!!!!! Pisar tuleb silma, nii epic jälle. Arsenal küll suutis omale kahjuks viigi ära kangutada, aga 2pts lost siiski :).

Edit: kui mõtled, et Evans ja Brown on keskkaitses kohutavad, siis vaatad Arsenali highlighte ja taipad, et võrreldes Squillaci+Koscielny+Almuniaga on seis ikka väga roosiline :D.

inward
19.03.11, 19:03
Evans on ikka täis värdjas küll. Täielik bone breaker tackle. Arsenal siis viigistas ka, aga lõpp hea kõik hea. ManU ikka oma lõpuminutite väravaga. TULI ÄRA!!!

ok2aa
19.03.11, 19:27
kaua nani, ferdinand ja park väljas on?

Spewmonkey
19.03.11, 19:39
kaua nani, ferdinand ja park väljas on?

Ferdinand on teadmata, võib-olla seasoni lõpuni. Park peaks terve olema. Kui sa Nanit mõtlesidki, siis ta on juba peale oma vigastust 2 mängu mänginud ju. Kui ei mõelnud, siis Andersoni kohta ma hetkel ei mäleta.

Godspeed_EJ
19.03.11, 19:39
kaua nani, ferdinand ja park väljas on?

Ferdinandi kohta pole infot avaldatud, ehk peaks veel pikemalt väljas olema. Park osaleb trreningutel juba, peaks varsti tagasi olema. Tänast mängu ei näinud, aga gamecastis jooksis Nani nimi läbi, ehk ei tohiks vigastatud olla.

edit: was beat to the punch :)

Madis_89
19.03.11, 20:44
EPL'i kodulehelt lugesin mingi aeg, et Rio saab parimal juhul hooaja lõpus mõnes mängus aidata. Tänase tulemusega igati rahul, kuigi eks natuke vedas ka sellega.

// http://www.premierleague.com/page/Headlines/0,,12306~2317908,00.html

inward
29.03.11, 20:44
Nonii. Pöidlad pihku siis Eestile, mis muud.

rainer
29.03.11, 21:21
loodan, et Eesti võidab, aga kardan et tuleb viik äärmisel juhul...

:D mul õlunaad lahti juba

KristjanLaas
29.03.11, 21:38
kuskilt mujalt peale etv ka streamida saab seda mängu? Pilt ja heli päris pikalt maas.

edit: ahjaa heli saab maha keerata.

Ints
29.03.11, 22:22
Kahtlane kas ilma helita sittagi enam aru saab seal varsti, pilt väga hea pole enam :D

inward
29.03.11, 22:32
No üks hea väravavõimalus peab tulema 2.poolaeg meile ka. Kahju, tobe ja lihtsalt kingitud värav oli.

JaanusX
29.03.11, 22:46
Kohtunik on näpitud.... türi seda kätt siis ei näinud jee jee ja muud asjad siis lendavad kohe kollased :@

JaanusX
29.03.11, 23:17
JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS RAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSSSSKK KKKKKKKKKKKKKKKK

inward
29.03.11, 23:17
TÜRA MA ÜTLESIN ET TULEB 1 VÕIMALUS!!!!!!

KristjanLaas
29.03.11, 23:19
kes muu kui vassiljev...sick mees.

JaanusX
29.03.11, 23:28
täitsa ****** mis lõpp

tra mul jättis süda vähemalt 6 takti vahele....

Ints
29.03.11, 23:29
Tra ebareaalne mis kasjaki nad seal oleks peaaegu pannud :d

petteri
29.03.11, 23:33
täitsa ****** mis lõpp

tra mul jättis süda vähemalt 6 takti vahele....

+1, mul siiamaani raske hingata. Võimas!

JaanusX
29.03.11, 23:34
seda võib küll lõpus öelda et 1 TIME

Gettofish
29.03.11, 23:37
No tra lõpus hollandlane päästis end kolakast. Krt, nii kergelt vilistas ning kätt ei näinud.

Vassiljev ikka hull mees, Oper teenis karistuslöögi seega tubli. Kahju Klavani löögile sai väravavaht vahele ja kahjuks ei põrganud omadele poistele värava ees.

Esimene poolaeg üritati vana taktikat, sitkelt kaitses ja pikk ette. Ei tööta see taktika kui üks mees ees ning keegi ei tule teisi palle noppima. Piirojalt muidugi tobe eksimus ja sama Rähnilt.

Tarmonator
29.03.11, 23:39
see ei olnud isegi 1-outer enam, sick lõpp

Blackbirds
29.03.11, 23:39
keegi viigi peale ka panustas? :)

rasmer
29.03.11, 23:43
Epic mäng.

Gettofish
29.03.11, 23:45
Itaalia ja Põhja-Iirima mängisid viiki, seega reaalne võimalus teiseks kohaks püsib.

1. Itaalia - 5 mängu 13 punkti
2. Sloveenia - 6 mängu 8 punkti
3. Serbia - 6 mängu 8 punkti
4. Eesti - 5 mängu 7 punkti
5. Põhja-Iirimaa - 5 mängu 6 punkti
6. Fääri-Saared - 5 mängu 1 punkt.

inward
29.03.11, 23:55
Viimased 10 minutit oli küll ulme. Sain kohe 6st õlust kaineks. Ei kujuta ette, mis baarides võis veel toimuda. Tra selline püänt lõppu veel :D

IamAllin
30.03.11, 00:52
see ei olnud isegi 1-outer enam, sick lõpp

No ei olnud midagi siin nii hullu, suluseis oli ikkagi väga selge.

Aga üldkokkuvõttes siis 4:2 Serbia vastu ning 4 punkti nendelt võetud. Take what you can, give nothing back. alagrupis on sick seis, kõige huvitavam alagrupp. Kaotus fääridele nusperdab kõiki, võit itaalia üle teeks kõigile super olukorra.

EDIT: Kuigi lõpus ikka jah süda jättis paar biiti vahele, sest peakohtunik luges värava ära algul, aga see selleks, sest suluseis oli kindel ning äärekohtuniku lipp oli tõusnud ehk peakohtuniku poleks saanud väravat lugeda :)

EDIT2: VAssiljev SUPER. Klavani löök oleks võinud sisse raksatada, väravavahil joppas.
PAREIKO - fucking man of the match. uskumatu sell. Lihtsalt awesome goalkeeper. Järgminehooaeg Premieris :)

inward
02.04.11, 17:39
Epic mäng Westham 2:4 ManU. Pärast avapoolaega mõtlesin ****** ka (2:0), viik tuleb heal juhul. Noble lõi teise pennu ilusti risti küll. Ja kohtunik halastas Vidicile, oleks pidanud punase saama. Aga Rooney rooney rooney, comeback from United again!!!!

Spewmonkey
02.04.11, 21:34
Arsenal ja pingetaluvus, nuff said.

inward
05.04.11, 18:53
R.Madrid : Tottenham - Bale on vigastusest taastunud ja see on väga oluline spursile, ulme mees. Madridil saab CR ka platsile. Ma ei kujuta ette, siin võib kõike juhtuda. Spursi kaitse on nkn nagu ta on ja hetkel vigastuste küüsis. Madrid võib ka vabalt üle sõita lihtsalt mingi 3:0. Aga obv olen Spursi poolt.

Inter : Schalke. Usun, et Inter otsustab mängu kodus juba ära ja võtab kindla võidu.

rainer
05.04.11, 21:50
täna Tv6-s Inter Milan ja schalke...

kes algust nägi, siis 30.ndal sekundil läks inter juba juhtima. Stankovic lajatas umbes poolelt väljakult tühja väravasse :D

põnev algus igatahes :D

inward
05.04.11, 21:55
Madrid ka ees juba :(

rainer
05.04.11, 21:57
ai kurja..

rainer
05.04.11, 22:04
oi plää.. 1-1 interi ja schalke mängus. Huvitav mäng, palju väravavõimalusi ja momente.

Godspeed_EJ
05.04.11, 22:08
Viasati pealt TV6le. Thank you Peter.

mothefk*ng stupid donk

rainer
05.04.11, 22:26
ahahaha... 2-2


no sellist mängu pole ammu näinud :D

inward
05.04.11, 23:03
2:4 Schalke juhib, ulme. Ainus itaallane Interis lõi omavärava. Pean oma sõnu sööma, peab meeldima. Aga Madridi mängu kohapealt on õigus kahjuks 2:0.

rainer
05.04.11, 23:10
ehehee.. päris haige mäng ikka :D

inter 2 korda juhib ja nyyd on 2 väravaga taga ´+ 1 mees punasega väljas, Interile totaalne katastroof ja schalkel päris hea comeback. Tundub, et schalke saab edasi kokkuvõtes

K2snakas
05.04.11, 23:17
lurinal võtke v2lja tottenham:P

inward
05.04.11, 23:57
Ilus värav oli küll di marialt pole midagi öelda. 3 edasipääsejat pmst olemas, madrid, schalke :D, barca. Homme siis minu ja ilmselt ka kõigi teiste jaoks kõige põnevam ja tasavägisem lahing.

inward
06.04.11, 20:53
Chelsea : ManU


e: Eeldatavad algkoosseisud. http://uk.eurosport.yahoo.com/football/champions-league/2010-2011/chelsea-manchester-united-384260.html

pastilaa
06.04.11, 21:43
kellelgi OK resoga streami linki pole MANU mängule?

Spewmonkey
07.04.11, 00:12
GLORY GLORY!!!!

inward
07.04.11, 00:40
GLORY GLORY!!!!

+1

Võrdne ja väga võitluslik mäng oli. Vb 1:1 oleks õiglane tulemus olnud, penaltiolukord tõepoolest oli mängu lõpus, aga raske ka kohtunikul hinnata seda. Nagu sa ütlesid, see EV peab ükskord tagasi ka jooksma. VDS tõrjed olid ka klass omaette. Lõpptulemus super!!!!

Spewmonkey
07.04.11, 00:54
+1

Võrdne ja väga võitluslik mäng oli. Vb 1:1 oleks õiglane tulemus olnud, penaltiolukord tõepoolest oli mängu lõpus, aga raske ka kohtunikul hinnata seda. Nagu sa ütlesid, see EV peab ükskord tagasi ka jooksma. VDS tõrjed olid ka klass omaette. Lõpptulemus super!!!!

Mitte vb, vaid mäng oleks pidanud kindlasti viiki jääma. Kui 9'st aastast pool või rohkem luckboxi seljas liugu lased, siis kunagi peab see sulle järgi jõudma.

WeThePeople
07.04.11, 01:29
keerulist polnud seal penaltiolukorras midagi, mune polnud lihtsalt :D igatahes Barcalt ikka väga kena võit.

WeThePeople
11.04.11, 22:51
Tänast Liverpooli on lausa lust vaadata.

Spewmonkey
13.04.11, 00:25
GLORY, GLORY!
Bring us Barcelona!

inward
13.04.11, 00:33
GLORY, GLORY!
Bring us Barcelona!

Või Madrid. Raske öelda, kumba eelistada üldse. Ennem tuleb muidugi Schalket võita. Aga eeldatavasti selle musta hobuse teekond ManU otsas lõppeb. Epic mäng, 30'ks sekundiks tekkis pinge teisel poolajal;). Aga ei....And the reds go marching on on on!

Spewmonkey
13.04.11, 00:39
Või Madrid. Raske öelda, kumba eelistada üldse. Ennem tuleb muidugi Schalket võita. Aga eeldatavasti selle musta hobuse teekond ManU otsas lõppeb. Epic mäng, 30'ks sekundiks tekkis pinge teisel poolajal;). Aga ei....And the reds go marching on on on!

Realil pole shanssigi kahe mängu kokkuvõttes Barca vastu. Samas ma tahaks Real-Unitedit rohkem näha, eks-näis. Kui keegi teab kuidas ma finaali pileti saan ilma 5x juurdehindluseta, siis PM plz.

K2snakas
13.04.11, 00:42
Realil pole shanssigi kahe mängu kokkuvõttes Barca vastu.
a mis lootus siis manul barca vastu peaks olema?:D

Spewmonkey
13.04.11, 00:46
a mis lootus siis manul barca vastu peaks olema?:D

Kui sa arvad, et Real on ohtlikum vastane Barcale kui Chelsea või United, siis sa vist oled jalgpalli alles viimased paar kuud jälginud.

Toon sulle natuke vihjeid ajaloost:
2005 Chelseale
2006 võitjad
2007 grupis Chelseale, välja kukkusid Liverpooli vastu.
2008 Unitedile
2009 sajandi kõige halvema vilega imeti neid Chelsea vastu poolfinaalist välja ja finaalis võitsid Unitedit.
2010 said sick vormis Mourinho Interi käest pähe, premieri tiimiga ei kohtunud.

Siit järelduste tegemiseks ei pea päris Sherlock olema.

Barcelona on solid miinuses Premieri tiimide vastu. Arsenali võime siit heaga välja jätta, sest Arsenalil pole sisu ja nende kaitsel pole reeglina shanssigi olnud. Sel aastal nad küll üritasid vastupidist tõestada ja peaaegu see neil õnnestuski.

camu
13.04.11, 00:47
Kui sa arvad, et Real on ohtlikum vastane Barcale kui Chelsea või United, siis sa vist oled jalgpalli viimased paar kuud jälginud.
Jälle joogine?

inward
13.04.11, 00:49
Jälle joogine?

Ükski korralik Manu fänn ei saa sellist mängu kainena vaadata.

K2snakas
13.04.11, 00:50
Kui sa arvad, et Real on ohtlikum vastane Barcale kui Chelsea või United, siis sa vist oled jalgpalli viimased paar kuud jälginud.

ei vici vaielda, aga ma ei kysinud seda:)

Spewmonkey
13.04.11, 01:35
ei vici vaielda, aga ma ei kysinud seda:)

Kuna tippvormis Rooneyga on United maailmas vähemalt top3 tiim(oli seda eelmine aasta, on ka see aasta) ja nende kaitse teeb "imesid" Barcelona kolmnurga ja toore ründejõu vastu, siis ma arvan, et neil on nii hea lootus kui üldse ühelgi tiimil saab hetkel olla. Ma ei arva, et see 50-50 on, aga siiski võimalused on head.

K2snakas
13.04.11, 04:52
juba parem vastus:)

Godspeed_EJ
13.04.11, 08:15
http://farm3.static.flickr.com/2274/2485226954_950edb9585.jpg

WeThePeople
13.04.11, 12:25
juba parem vastus:)

pole ju tegelt :D

Spewmonkey
13.04.11, 20:10
pole ju tegelt :D

Mis valesti oli :(?

Gettofish
14.04.11, 13:28
Mismõttega finaalist rääkida. Manu vs Schalke on fifty-fifty ja kes arvab easy võit Manule on lihtsalt tohman. Hetkel on Van Der Sari Manut päästnud kuid ega igas meeskonnas sellised lampjalgu nagu Lampard pole ja küll pallid väravasse ka löödakse kui võimalus tekib.

Spewmonkey
14.04.11, 19:59
Mismõttega finaalist rääkida. Manu vs Schalke on fifty-fifty ja kes arvab easy võit Manule on lihtsalt tohman. Hetkel on Van Der Sari Manut päästnud kuid ega igas meeskonnas sellised lampjalgu nagu Lampard pole ja küll pallid väravasse ka löödakse kui võimalus tekib.

Olen avatud side-betidele kui on fifty-fifty, vali summa.

Arcticman
14.04.11, 20:10
Mismõttega finaalist rääkida. Manu vs Schalke on fifty-fifty ja kes arvab easy võit Manule on lihtsalt tohman. Hetkel on Van Der Sari Manut päästnud kuid ega igas meeskonnas sellised lampjalgu nagu Lampard pole ja küll pallid väravasse ka löödakse kui võimalus tekib.

Manu Schalke küll flip ei ole, lol

Spewmonkey
14.04.11, 20:31
Manu Schalke küll flip ei ole, lol

Ole nüüd kuss, tohman. Schalke lööb ManU'l puuri täis, Interil juba lõid ju.

Gettofish
14.04.11, 23:11
Olen avatud side-betidele kui on fifty-fifty, vali summa.
Tore teada!

Ole nüüd kuss, tohman. Schalke lööb ManU'l puuri täis, Interil juba lõid ju.
Ega palju pole vaja lüüa. Seekord piisab ka ühest kollist.

Spewmonkey
14.04.11, 23:17
Tore teada!

Ega palju pole vaja lüüa. Seekord piisab ka ühest kollist.

Schalke kaitse ei lase Unitedil ühtegi väravat lüüa kahe mänguga?

inward
14.04.11, 23:27
Ma ise pigem kaldun arvama, et Schalke lööb heal juhul 1 või ei löö ühtegi väravat. Parajalt* jooksid üle EV playoffides :D. Löödi 11 lasti 5.

inward
16.04.11, 19:32
****, kas te teete nalja..........Sellised 2 võimalust järjest Berbatovilt....

WeThePeople
16.04.11, 20:54
irw, silmad kinni jalg ees sisse :D

edit: tegelt lootsin et balo saab enne punase aga ei tulnud üldse..

inward
16.04.11, 21:17
Väga nõrk mäng ManU poolt. Ei üritatud ja nagu ei tahetud võitagi, veidrad lahendused rünnakul, eriti teisel poolajal, initsiatiiv anti alguses täiesti ära. Suur tänu muidugi Berbatovile, Carrickule, Scholesyle. Manu ei väärinudki edasipääsu, minul oli piinlik vaadata igal juhul. Aga noh fa cup see kõige tähtsusetum karikas trebles. Cant win them all I guess.

WeThePeople
16.04.11, 21:18
kui keegi saab infot mängu lõpus toimunud tõmblemise kohta siis jagage palun :)

Spewmonkey
16.04.11, 21:38
Lubasin küll hooaja alguses, et ei vihka enam teda kui 20+ väravat lööb see hooaeg. Käi lihtsalt vit*u, parim ost ever peale Veroni. Ainus võrreldav mängija taseme poolest on Bendtner. Ma ei ole isegi kindel kummal parem äralöömis% on. Vähemalt on eelmise aastaga võrreldes mingeid progressi märke. Eelmine aasta oli lootusetu kui Rooney väljas oli, see aasta on vähemalt mingeid võimalusi, aga noh ikka üsna ühe-mehe-tiim. Rooney ja Giggsi puudumine andis ikka räigelt tunda.
Tänud Dimitar, sa oled meie kõigi iidol ja südamesõber. Kui tiitleid vaja kaotada on, siis teame kelle poole pöörduda vähemalt :).

inward
17.04.11, 00:54
Peaproov El classicole on antud. Väga põnev vaatamine oli 1:1, CL poolfinaalis hakatakse ikka niimoodi kuuma andma. Saame näha!

Gettofish
17.04.11, 00:58
Madridi penalt natuke kahtlane oli, muidugi mul HD polnud aga minu arust ei olnud pennal. Alves ei oleks pidanud üldse sinna surkima minema imo nurk polnud väga hea nagunii. Minu arust oleks olnud ka Villa esimene mahaniitmine kastis ka pidanud penalt olema kui real nii kergelt penalti sai. Barcal tundus asi kontrolli all ja paljud kohad jäi löömata. Kahju Affelay ei suutnud oma väga head jalgevahelt lükkamist väravaks realiseerida. Ootan ta murraks põhikoosseisu ja võtaks julgelt ette.

inward
17.04.11, 01:01
Madridi pennu oli selline 50:50 , ei näinud ka kordusest nii hästi. Aga Villa esimese poolaja olukord oli küll penaltit väärt, mitte dive eest kollast, aga eks selline see laliga ole, kohtunikul kammib ka ära vahel ;)

Spewmonkey
17.04.11, 01:09
Peaproov El classicole on antud. Väga põnev vaatamine oli 1:1, CL poolfinaalis hakatakse ikka niimoodi kuuma andma. Saame näha!

Milline see 5'st El classicost see põhiline etendus on ja millised need peaproovid on?

inward
17.04.11, 01:10
Copa del ray finaal, CL poolfinaalid. Liiga mäng, kus tiitel on sisuliselt otsustatud pole päris see siiski.

WeThePeople
17.04.11, 01:12
Milline see 5'st El classicost see põhiline etendus on ja millised need peaproovid on?
No viimast nelja ju lihtne liigitada. Alustades kõige vähem tähtsamast:
1. liigamäng (vahe on nii suur)
2. karikafinaal (sisuliselt pole selle väga suurt väärtust)
3. CLi poolfinaalid

Spewmonkey
17.04.11, 01:20
No viimast nelja ju lihtne liigitada. Alustades kõige vähem tähtsamast:
1. liigamäng (vahe on nii suur)
2. karikafinaal (sisuliselt pole selle väga suurt väärtust)
3. CLi poolfinaalid

Aga esimene? Peaetendus vol.1 ja siis on vaheproovid ja siis on vol.2-3?

WeThePeople
17.04.11, 01:22
jah, el classico on tantsupidu tramaeivõi

oled ju tegelt hea peaga poiss ju?

Spewmonkey
17.04.11, 01:27
jah, el classico on tantsupidu tramaeivõi

oled ju tegelt hea peaga poiss ju?

Tahad mulle lilli osta ja suusabaasi tantsupeole viia või loen siit "komplimendist" liiga palju välja? :D

Ma lihtsalt oma hea peaga jõudsin sinnani välja, et kui hooajal on 5 el classicot, siis nad kind of kaotavad (veits) oma mõtte ära.

Eriti kui enne mängu räägib iga inimene ZOMG EL CLASSICO ja peale mängu räägib iga inimene "aga tegelt oli mõttetu otsustatud liigamäng ju".

WeThePeople
17.04.11, 01:29
no seda vb ka aga ma usun et Meistrite Liiga poolfinaalideks läheb ikka päris hulluks andmiseks.


ja sorri, ma ei taha sinuga deitima minna :/

inward
17.04.11, 20:08
Täiesti uskumatu lõpp Arsenal : Liverpooli mängus. 8lisaminutit, 97ndal lööb van persie penaltist 1:0. 98ndal saab Pool trahvikasti joone pealt karistuslöögi. Löök müüri ja sealt edasi uus penalt. 1:1. Täiesti sick 102 minutit oli lõpuks täis vms :D

Spewmonkey
18.04.11, 09:25
Täiesti uskumatu lõpp Arsenal : Liverpooli mängus. 8lisaminutit, 97ndal lööb van persie penaltist 1:0. 98ndal saab Pool trahvikasti joone pealt karistuslöögi. Löök müüri ja sealt edasi uus penalt. 1:1. Täiesti sick 102 minutit oli lõpuks täis vms :D

Unreal mäng jah, vähemalt tiitel on nüüd üsna clinched :).

Spewmonkey
19.04.11, 23:48
Kurat, ei saada jätkuvalt võõrsil hakkama. Giggs oleks pidanud nii vabalt kohalt ikka ära koksama, aga nojah mis teha. Õnneks ainult kaks võõrsil mängu alles. Go Tottenham!

inward
20.04.11, 21:58
Tottenham 1:1 Arsenal 10 minutit mängitud. Poole tunni pärast Barca : Real


e: 12min 1:2 :D
e2: Poolaeg 2:3. Sick.

Spewmonkey
20.04.11, 23:19
Kamoon poisid, HOIAME!

Võite ära ka lüüa, mul selle vastu pole midagi.

Tra mis mäng, uhhhhhhhhhhh. GG.

Võiks nüüd vastastikuste kingituste tegemise lõpetada ja võidusadamasse ära tüürida selle siisoni. Kohutav tegelt kui halvasti kõik 3 mänginud on. Arsenal on enam-vähem standard küll, nende hooaeg lõppebki reeglina 1. märtsi ringis ära.

inward
21.04.11, 00:10
Huhhuu, mis tõrjeid Casillas teeb. 0:0

Gettofish
21.04.11, 00:42
Miks Pep ei tee ühtegi vahetust? Milleks lasta väsinud jalgadel lonkida. Üleajal näha võeti rahulikumalt ja see kohe maksis kätte.

Ilma vahetusteta mängimine üleajal maksis kätte, need vahetused mis tulid liiga hilja.

inward
21.04.11, 01:02
Lõpuks pani Madrid Barca kotti. GG!

WeThePeople
23.04.11, 23:52
oo, Torres sai esimesega maha, pole halb :D

Spewmonkey
24.04.11, 20:02
GG Arsenal. Nüüd siis Schalke kotti panna ja Chelseaga viiki mängida, kamoon-kamoon.

Mrt1989
25.04.11, 14:55
Ootan huviga kolmapäevast Real Madridi ja Barca mängu . Põhjus paar õlle avada ja kvaliteet jalgpalli nautida :)

inward
26.04.11, 18:44
Kink lõi eile 90+ minutil Middlesbrough võiduvärava Coventry vastu. Väravat ainult enam ei leia kuskilt, mingi aeg oli youtube's üleval, aga on maha võetud :(

Täna siis Schalke : ManU

Ints
26.04.11, 22:11
Manu ja schalke mängu streami on leidnud keegi ?

inward
26.04.11, 22:31
Manu ja schalke mängu streami on leidnud keegi ?

http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=113998&part=sports

Uskumatu, kui palju raisatud võimalusi. Neuer on ka muidugi tase omaette olnud.


e: Tv6st näitab ka :D

Gettofish
26.04.11, 23:42
Tundub natuke julgusest jäi Schalke treeneril puudu (Tagant järgi hea targutada). Liinide vahed olid liiga suured ja Schalke keskvälja küll kordagi nagu ei näinud. Nii kannatas mängida 15 esimest minti aga kui enam ei jõua neid vahesid kinni katta siis kaldus asi rohkem ühelepoole. Oleks pidanud kaitseliini ikka kõrgemale tõstma ja siis mängida rohkem suluseisuga kui karta Manu ääremängijate kiirust. Lasti jõle vabalt seal kaitseliini ees neid läbisööte otsida. Samas Schalkel oli võimalus see üks-null ära lüüa ja kaitsesse jääda aga ei kasutad võimalused ära. Kordustmängust pole sellises seisus midagi palju loota aga polnud eelmine aasta ka Münchelil suuri lootusi. Neunerilt hea mäng esimene poolaeg eriti, Giggsi löök umbropsu pandud värava poole jäi jõle vähe puudu ja ROoney omal polnud midagi teha.

Spewmonkey
27.04.11, 00:02
Mismõttega finaalist rääkida. Manu vs Schalke on fifty-fifty ja kes arvab easy võit Manule on lihtsalt tohman. Hetkel on Van Der Sari Manut päästnud kuid ega igas meeskonnas sellised lampjalgu nagu Lampard pole ja küll pallid väravasse ka löödakse kui võimalus tekib.

Tundub, et tead jalgpallist nii mõndagi. Poe urgu, mäger.

And the reds go marching on!!!! Sellist dominatsiooni ei näe võõrsil isegi Premieri viimaste vastu. Tra kui muhe mäng. Nüüd siis Chelseaga mäng kodus ja finaal :).


blablabla

"Oli võimalusi üks-null ära lüüa"; "kaldus asi rohkem ühelepoole" peale 15 minutit. Kas sa vaatad mänge läbi nende plastmass joogitopside, millega mälus peaga suvel huumorijalkat mängitakse? Arvestades, et sa saksa jalgpalli ekspert oled, siis võiks Schalke parima mängija nime vähemalt osata õigesti kirjutada.

pastilaa
27.04.11, 00:04
Tundub natuke julgusest jäi Schalke treeneril puudu (Tagant järgi hea targutada). Liinide vahed olid liiga suured ja Schalke keskvälja küll kordagi nagu ei näinud. Nii kannatas mängida 15 esimest minti aga kui enam ei jõua neid vahesid kinni katta siis kaldus asi rohkem ühelepoole. Oleks pidanud kaitseliini ikka kõrgemale tõstma ja siis mängida rohkem suluseisuga kui karta Manu ääremängijate kiirust. Lasti jõle vabalt seal kaitseliini ees neid läbisööte otsida. Samas Schalkel oli võimalus see üks-null ära lüüa ja kaitsesse jääda aga ei kasutad võimalused ära. Kordustmängust pole sellises seisus midagi palju loota aga polnud eelmine aasta ka Münchelil suuri lootusi. Neunerilt hea mäng esimene poolaeg eriti, Giggsi löök umbropsu pandud värava poole jäi jõle vähe puudu ja ROoney omal polnud midagi teha.

Pigem võiks lihtsalt öelda, et Schalke oli igas liinis (va väravavaht) tunduvalt nõrgem (nagu oli ka eeldada muidugi). Alla jäädi nii tehniliselt, füüsiliselt kui ka mängu joonise osas.

vennike
27.04.11, 01:00
ajasin ennast 2.45 hommikul ylesse, et asja vaadata. oli väärt. glory, glory man united!!!

inward
27.04.11, 01:15
Täielik dominatsioon, pikka juttu väga polegi. Lubamatult palju raisatud väravavõimalusi oli küll though. Aga lõppkokkuvõteks ebaoluline. GLORY GLORY!

Godspeed_EJ
27.04.11, 08:12
http://farm3.static.flickr.com/2274/2485226954_950edb9585.jpg

yeah

Gettofish
27.04.11, 10:49
Tundub, et tead jalgpallist nii mõndagi. Poe urgu, mäger.
Naljakas pokkerimängija ei tunne protsente. Sinu jaoks on 50-50 Schalke kindel võit?


"Oli võimalusi üks-null ära lüüa"; "kaldus asi rohkem ühelepoole" peale 15 minutit. Kas sa vaatad mänge läbi nende plastmass joogitopside, millega mälus peaga suvel huumorijalkat mängitakse? Arvestades, et sa saksa jalgpalli ekspert oled, siis võiks Schalke parima mängija nime vähemalt osata õigesti kirjutada.
Ütlesin midagi valesti? Sa võiksid ise oma Manu punased prillid eest ära võtta. Ma ei ole saksa jalgpalli ekspert aga jälgin eurospordi pealt tihti ning nimi valesti läks juhtub ka eurospordi kommentaatoril - Neuner või Neuer oma ala ühed parimad mõlemad.

Spewmonkey
27.04.11, 11:47
Naljakas pokkerimängija ei tunne protsente. Sinu jaoks on 50-50 Schalke kindel võit?

Ütlesin midagi valesti? Sa võiksid ise oma Manu punased prillid eest ära võtta. Ma ei ole saksa jalgpalli ekspert aga jälgin eurospordi pealt tihti ning nimi valesti läks juhtub ka eurospordi kommentaatoril - Neuner või Neuer oma ala ühed parimad mõlemad.

Milline osa sellest mängust su arust 50-50 oli? Ps. see oli Schalke kodus.
Ma tean, et sa ei ole saksa jalgpalli ekspert. Arvestades kui palju ignorantset lollust sa korraga oskad kirjutada, siis ei ole eriti reaalne, et sa kunagi varem üldse ühtegi jalgpalli mängu oleksid näinud.
Kui ma oma Manu punased prillid eest ära võtan, kas ma siis hakkan arvama, et mäng oli natuke tasavägisem? Erinevalt sinust ma oskan üsna objektiivselt mänge jälgida. Ma olen 90% Unitedi mängudest sellel hooajal näinud ja ma ei ole näinud, et nad oleks kedagi võõrsil nii hullult domineerinud. Premieri viimased ja Carling cupis 4. liiga tiimid on ka suuremat vastupanu osutanud. Neil on ainult hiilgav väravavaht puudu olnud, kes neid halvimast päästab. Possession küll ei ole mingi eriline näitaja, aga kui mõni Premieri tiim kedagi 65-35 peale alagruppe omab, siis on midagi väga valesti.

Gettofish
27.04.11, 13:22
Mida kuradit sa ajad? Kas ma olen öelnud see mäng mis toimus oli 50-50. Ma rääkisin mõlema võistkonna võimalustest edasipääseda on võrdsed. Selgelt Schalke mängijad ei pidanud poolfinaali pingele vastu ja tegid oma ühe hooaja sitema mängu. Mõni teine päev oleks võinud seis ka vastupidi olla. Samas ei ole asi veel läbi ning kui Schalkel pole enam midagi kaotada võivad nad palju ilusamat mängu näidata, millega nad nii kaugele üldse jõudsid.

Kuidas sa suudad objektiivselt hinnata kui sa oled 90% ainult Manu mänge näinud. Sa ei suuda hinnata kahte poolt kui sa tunned vaid ühte meeskonda. Samuti sa ei oska hinnata tegureid mis jalgpallimängus on. Arvad ManU mängijate motivatsioon premieri liiga tagumise vastu või neljanda liiga võistkonna vastu on sama mis CLi poolfinaalis? Tuled siia nalja tegema?

Ints
27.04.11, 13:52
rohkem nagu 50:60