PDA

View Full Version : €320: TrioBeti €200K GNT, 90 järel/70 rahades, lauas TAG-id, mul 99 EP, ~20BB deep.



ranka
07.02.11, 10:55
Lauas on kõik mängijad preflopis "normaalsed". See tähendab, et statid on neil "OK" näiteks 10/8, 12/10, 22/16 jne. Maakeeli ei ole ilmselgeid donke AGA nende strateegia on ikka suuri "vigu" täis. Võivad teha absoluutselt igal ajal väga imelikke liigutusi ja postflopis kui ka preflopis nägin ikka väga küsitavaid liigutusi. Keegi ei ole ka suur 3bettija aga samas ei ole ka nii väga nitid.

PS! 90 mängijat on järgi, 70 saavad raha. Ei tea, kas see mõjutab Teie otsust.

Vaadake üle käsi, mõelge mida Teie teeksite ja siis anna oma põhjenduse all spoileris.

KÄSI:
MicroGaming - 500/1000 NL - Holdem - 10 players
Hand converted by PokerTracker 3 (http://www.pokertracker.com)

UTG: 55,822.92
UTG+1: 23,261.56
Hero (MP): 20,251.68
MP+1: 20,576.20
MP+2: 24,640.00
LP: 27,709.36
CO: 48,691.02
BTN: 62,598.72
SB: 20,792.32
BB: 56,804.98

SB posts ante 100.00, BB posts ante 100.00, UTG posts ante 100.00, UTG+1 posts ante 100.00, Hero posts ante 100.00, MP+1 posts ante 100.00, MP+2 posts ante 100.00, LP posts ante 100.00, CO posts ante 100.00, BTN posts ante 100.00, SB posts SB 500.00, BB posts BB 1,000.00

Pre Flop: (2500.00) Hero has 9:spade: 9:heart:

fold, fold, Hero ??? ??? ???

1. Fold ei tule kõne allagi.
2. Minraise või natuke suurem ei meeldinud mulle seepärast, et pärast 3beti saamist ei ole kõige mugavam shoveda. Teiseks olen EP ja võin saada mitu calli ning enamus ajast on ülekaardid flopis, ma OOP ja poti-stäki suhe jube. Minraise oleks mul eelviimane valik.
3. Shove. Shove on minu arvates +EV aga enamasti oleme taga/flippame. Tundub OK lahendus.
4. LIMP. Ma arvan, et see on parim siin mängus, sest kui nüüd järgi limbitakse on mul stäkki küllaga, et halbadel floppidel foldida ja piisavalt, et headel floppidel stäkid kiirelt sisse ajada. Teiseks TAG-id armastavad isoleerida ja saan nii limp-shoveda, mis selliste stäkkidega on täiesti fine ja saame tihedamini calli halvemalt kui shovega. Limp oleks halb kui pannakse mängu tähele aga ma arvan, et nad ei pane.

mikk2468
07.02.11, 12:08
Ma tõstaks 2250 peale ja foldiks kui saaks shove vastu, sest ütlesid, et suured 3bettijad ei ole.

edit: lugesin spoilerit, viimane variant tundub tõepoolest hea.

kivisaba
07.02.11, 15:25
shove tundub parim kui oled ennem juba selles lauas paar korda shovenud, kui ei siis limp shove on ka päris hea.
samuti meeldiks mingi suurem raise 3x or isegi 4x sest nagunii ei foldi pf ja see ei laseks callida vaid pigem tehakse nuppe ja saad flipata

ranka
07.02.11, 15:39
Ma tõstaks 2250 peale ja foldiks kui saaks shove vastu, sest ütlesid, et suured 3bettijad ei ole.

edit: lugesin spoilerit, viimane variant tundub tõepoolest hea.

Seal ei olnud hulle vendi, kes 3betivad aga ikkagi vahest tuli ning kuna nad on nii kahtlased vennad, et miskit range väljamõleda on võimatu (3betivad nii 22, AK kui ka QKs) siis settõttu ma ei tahdnud end tõstes lolli olukorda panna.

ranka
07.02.11, 15:40
shove tundub parim kui oled ennem juba selles lauas paar korda shovenud, kui ei siis limp shove on ka päris hea.
samuti meeldiks mingi suurem raise 3x or isegi 4x sest nagunii ei foldi pf ja see ei laseks callida vaid pigem tehakse nuppe ja saad flipata

Ma lauas olin tight aga eelnevalt olin 2 x shovenud kui ees raise + call (korra AQ, teinekord) ning mõned käed tagasi EP minraisesin AQ-ga kus riveriks pidin foldima.

kivisaba
07.02.11, 16:17
siis ma limbiks kui oled kindel et iso saad, kui pigem arvad et limbitakse järgi siis shove

MM
07.02.11, 16:48
ee mina ei tea mis peaks tegema... aga...
privadoril oli kunagi sama küsimus 88ga. härra jõudis järeldusele, et limp-fold on selles olukorras kõige parem. krt ei leia seda üles enam. vist oli PN voorumis ja 3a tagasi. igatahes mul siiamaani meeles see teema heldimusega :)

pikk28
07.02.11, 16:59
sellest ma küll aru ei saa kuidas saab limp-fold parim liin olla???????
ajuvaba ju :D
priva peen level?

privador
07.02.11, 17:50
hmmz suht standard ju:P
see, et 70/90 järgi. Bubblet siia tuua on mõttetu. Rahad on VÄÄÄGA kaugel-ikka mängida. Oleks vb 75 mängijat siis isegi vast foldiks- pole mõtet sitta torkida keskpärase käega

Et on MP siis ma tostan standartselt 2200. Kui tagant osutatakse vastupanu. 3bet nt- kui mängija pole millegagi silma jäänud, siis voib rahulikult foldida. Miks peavad solid mängijad su vastu pasaga tostma?
Kõige rohkem ma kardan calli pos-st. Kui tuleb flop Kxx vms kuda mängida vms, kuid ka siis voin poti ära anda.

Ja üks asi, miks te krt alati arvate MTT-del, et vastane tahab jube spewy AINULT sinu vastu olla. Tal on kindlasti 10 lauda lahti ja mängib oma standard solid pokkerit.
Ehk tsiteerides henry käsperit. Odavam on uskuda, et vastasel on midagi, kui noore kukena kohe nuppe panna.

ranka
07.02.11, 18:35
Kui sa kardad calli ja 3beti (mida ma ka natuke kartsin), kas siis tõesti shove ei oleks parim valik, kui tahame agresiivselt alustada?

makz
07.02.11, 19:10
My 2c:

Tõstaks PF ~2.5x

Arvestades, et su stäkk on 20bb, kuid samas siiski vähemalt 1/3 järgnevatest stäkkidest, on enamik 3bette sinu vastu for value, kuna keegi üldiselt ei 3bet blufi sellises olukorras hero vastu. Kui osutatakse survet, siis üldiselt kas flippad või oled taga.
Kui kõik foldivad, siis saad blindid+anted, mis ei ole halb. Kui flatitakse, siis ei ole seda kätt raske post-flop edasi mängida.

ranka
07.02.11, 19:26
Miks te siis 2.5BB avate kui foldite?!?!?!? Mina avaks siin minraisega, shoveks, calliks. Miks 2.5BB?!?

ja 'kui flatitakse on seda kätt väga raske postflop mängida, eriti kui 2.5BB avame, sest miski 40% ajast on ülekaardid flopis.

makz
07.02.11, 19:50
Miks te siis 2.5BB avate kui foldite?!?!?!? Mina avaks siin minraisega, shoveks, calliks. Miks 2.5BB?!?

ja 'kui flatitakse on seda kätt väga raske postflop mängida, eriti kui 2.5BB avame, sest miski 40% ajast on ülekaardid flopis.

2.5BB on minu jaoks lihtsalt standard, first to act. Kogu rangega. Tuleb ülekaart floppi, siis on ruumi check-foldida, kuigi ise tulistaks barreli (selline liin jätaks väga tugeva mulje hero stackiga) ja calli puhul check/fold. Kui peakski check-foldima, jääks alles piisavalt suur stäkk, et ühe ringi veel blinde panna ja LP shoveda järgmine ring.
Kui 40% kordadest tuleb ülekaart floppi, siis 60% kordadest on ju seda kätt lihtne mängida. See on ju tegelikult hea?
Ise ei minraise kunagi, seda enam, et 20BB stackiga standard avangut tehes paneb mõtlev mängija mind tugeva range peale. Minraise tundub kuidagi spewy, sellisel juhul flatib ju BB väga tihti isegi weak drawing handidega, mis võib hero post-flop imelikku olukorda panna. 2.5BB puhul on võimalus vähemalt blindid saada.

ranka
07.02.11, 19:58
Ma panin põõsasse. 99-ega on 80% ajast overkaart flopis. Info: http://forumserver.twoplustwo.com/25/probability/pocket-pairs-odds-youll-see-overcard-flop-242373/.

Muudab see su otsust?

EDIT: ja tegelt tulemused võivad olla natuke üllatavad:

KK 22.6%
QQ 41.4%
JJ 57.0%
TT 69.5%
99 79.3%
88 86.7%
77 92.1%
66 95.8%
55 98.1%
44 99.4%

% - kui tihti ajast vähemalt üks ülekaart flopis.

makz
07.02.11, 20:07
Ma panin põõsasse. 99-ega on 80% ajast overkaart flopis. Info: http://forumserver.twoplustwo.com/25/probability/pocket-pairs-odds-youll-see-overcard-flop-242373/.

Muudab see su otsust?

Ei muuda, minu meelest saab seda kätt siiski väga edukalt mängida. Valiksin selle 2.5BB avangu + barreldamise variandi, juhul kui flopis on üks ülekaart. Kui rohkem siis check/fold
Minu mängukogemus piirdub muidugi ainult micro turniiridega(mida ma biidin edukalt - nii et päris puusalt ka ei tulista), ilmselgelt ei pruugi kõrgemal minu pakutud variant nii sinisilmselt läbi minna, kuigi eeldan, et 20BB stäkk muudab hero mängu standartseks nii hero kui ka villainite jaoks igas limiidis.


e: Kui asja nüüd jälle sinisilmselt vaadata, siis on ju 99 pf raise üleüldse -EV, sest 80% ajast tuleb floppi ülekaarte. Selliste käte mängimine eeldab ilmselgelt mänguruumi, mida herol hetkel eriti ei ole. Kuid minul ei ole probleemi endale 12-15BB stäkk alles jätta, et järgmine ring lükata. Kordan veel, et minu meelest on see väga tugev liin, mille peale vastatakse harva. Me ei saa ju eeldada, et vastane tabab 80% kordadest floppi, kui ülekaart tuleb.

Rigged
07.02.11, 20:40
Openin 2,5x, olenevalt vastasest, kas shoven 3 betile või foldin. Flopi A,K,Q dry boarde ilmselgelt cbetin(1-2 vastast max) ja kui floadivad siis re-evaluaten, üldjuhul nii late, rahadele lähedal ei hakata light floatima ning üleüldse on enamus mängijaid straightforward. Et kui checkin turni, siis ei hakka keegi seal oma sitema paariga üldjuhul bettima, vaid üritab maha checkida. Shove eriti ei meeldi, callivad kas flipid või käed mis on ees.

//Limpshove aggro vendade vastu on ka OK kui eeldad, et isovad ka KT jmsga, mida on valmis ka foldima. Aga üle korra ei saa eriti hästi teha ja ma eeldan, et sellises staadiumis vennad ikka jälgivad, mis lauas toimub.

rasmer
08.02.11, 13:26
Standard open ja kas 3beti peale sisse lükata oleneb vastasest. See on minu tavaline käik.

kip
10.02.11, 09:41
Standard open ja kas 3beti peale sisse lükata oleneb vastasest. See on minu tavaline käik.mhmh, standard

tsikoloog
10.02.11, 16:42
Ma tõstaks 3bb. Esiteks on variant, et saad blinded+anted, kuna varajasest positsioonist tõste näitab tugevust ning võib sundida keskmised käed foldima. Kui saad ületõste, siis turna selles faasis üsna kindel fold, kuna nagu eelnevalt mainitud, et siis kas flip või sa taga. 17bb jääb sulle igal juhul veel alles. Limpimise korral saad hiliselt positsioonilt suure tõenäosusega tõste otsa ja siis jäävad sulle ainult halvad otsused. 1bb lihtsalt ära anda? callid ja kõrgema kaardiga flopis foldid...80% annad 3bb ära. 20bb tundub veel liiga suur stäkk showeks, kuna riskid oma turniirieluga ja calli puhul saad vaid heal juhul flipi.